PERSONEEL IE STEM Lm heeft het werk dat JIJ zoekt! msomssm TECHNICUM tempo-team Deze mensen vonden met succes een vaste baan via Staff Planning. Daarom zoeken we nu HTS-ers (m/v) met ervaring. staff planning ISEUR M/V jij kunt via ons aan de slag ,SUd voor zuidwest-Nederland PWEG TRATIE (m/v) Reisbureau BEINS randstad uitzendbureau Bedrijfsleider m/v MEGA FREEZE B.V. routeverkopers m/v MEGA FREEZE B.V. Technisch Commercieel Medewerker m/v Parttime verkoopster Hulpverkoopsters uitzendwerk in goede banen het geheim van succes Mlm 111818 SER 1997 n op korte termijn ter ig van ons team een: t in staat onze klanten en over onze top- in meubelen en itoffen. t enthousiast en over commerciële den. ft ervaring met de se woninginrichting en issen de 26 en 35 jaar. eden een afwisselende :en hecht team waarin int ontplooien. U belangstelling in ctie, richt dan Uw jke sollicitatie met c.v. iterieuradviseurs traat 15 -19 Bergen op Zoom 0164-234864 1 ti" Bouwkundige Werktuigbouwkundige Weg- en waterbouwkundige Elektrotechnisch engineergf|f| J§ IT-specialist Procés I chemisch engineer ïiM- Engineering Interim Management Executive Search I en logistiek gebied van zowel grijke onderneming opererend uit circa 100 mensen werkzaam zijn, busreizen, sneltransport, repre- dt zich momenteel in een groeifa- jnderneming zoeken wij voor de tie op korte termijn een 3 functie; lanisatie; aciteiten op het P&O-gebied; atie, fiscale- en sociale regelge- ;n beheer van geautomatiseerde m.b.t. ad hoe situatie etc.; iciale vaardigheden; dig. ictie in een dynamische en veelei- evoegdheden; oorwaarden conform de van toe profielschets, ervaring en oplei- it vele interne en externe contac-1| i kunt u uw schriftelijke sollicitatie I ALGEMEEN Docent Bedrijfseconomie en Sedrijfsadministatie m/v tof een HBO-instelling in Breda zijn wij op zoek naar een docent Mrijfsadministratie en een docent Bedrijfseconomie met een woegdheid/bekwaamheid voor het 1e graads werkveld. Naast het «norgen van lessen, bestaan de werkzaamheden uit het begeleiden van leerlingen bij opdrachten en het verzorgen van twectiewerk. Bent u geïnteresseerd, neemt u dan kontakt met ons pvooreen intake-gesprek. «formatie bij Sandra Heijstermann, tel. (076) 520 15 16, 'eda. Kloosterplein 7. lantinemedewerkers m/v ent u parttime beschikbaar en hebt u ervaring als catering- of iftinemedewerker dan hebben wij regelmatig werk voor u op frschillende lokaties in Roosendaal. Interesse? Neem dan zo snel gelijk contact op. «formatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 56 06 29, oosendaal, Dr.Brabersstraat 10. 43, 4714 ZG Sprundel [dviseuse Vakantiereizen |eiding (MTRO, Schoevers, NotKa, eftijd tussen 18-25 jaar iast, vriendelijk, een teamspeler, zorgvui- [ief, leergierig en stressbestendig Ltomatisering Laring vereist als reisbureaumedewerker "g: :lanten over vakantiebestemmingen administreren en verwerken van reizen Inet 12 collega's (vakantiereizen) Irkoop en advisering ,j ne opleidingsprogramma's (KLM, Wor Verkooptrainingen enz.) in Oosterhout is met 25 medewerkers ondetl grootste zelfstandige reisbureaus in afdeling vakantie-, zaken (IATA)-, •n. !en van c.v. en pasfoto kunt u richten aan. j ins B.V., Postbus 150,4900 AD i.v. dhr. ir. L.W. Beins ADMINISTRATIEF Ertegen woord igers m/v taspoed zijn wij op zoek naar goede, gemotiveerde vertegen- wrdigers die niets liever willen dan werken in een commerciële ui'endienstfunktie. Heb jij een MEAO-CE achtergrond, enige wing in een soortgelijke funktie en ben je in het bezit van een Njsen auto? Dan hebben wij wellicht interessante funkties w jou openstaan. Voor één specifieke vacature wordt ook '^g gevraagd in de elektronica-branche. Voldoe jij aan boven- «nde criteria en ben je enthousiast genoeg? Reageer dan snell brmatie bij Hester Bruijn, tel. (078) 649 20 55, precht, Spuiboulevard 292. teao'er/Heao'er m/v "i* net van vakantie terug en zoek je een leuke "'stratief/boekhoudkundige baan Bij Randstad hebben we demogelijkheden voor schoolverlaters of mensen met enkele '"werkervaring op boekhoudkundig gebied. De werkzaam- ftn bestaan uit voorbereidende werkzaamheden bij een accoun- Mantoor of het voeren van debiteuren - en crediteuren- ™nistratie bij een technisch bedrijf. Kom langs om bij ons te "'meren, Jmatie bij Meta Dijkstra, tel. (0165) 54 84 09, SENDAAL, Dr.Brabersstraat 10. Medewerker champignonkwekerij m/v Wij zijn op zoek naar een gemotiveerd agrarisch medewerker voor een champignonkwekerij waar ze machinaal snijden in de omgeving van Breda. De werkzaamheden vinden voornamelijk binnen plaats en ze bestaan uit champignons sorteren, inpakken, schoonspuiten cellen, bedienen van de snijmachine, heftruckwerk, inruimen van de cellen etc. Salaris volgens tuinbouw CAO. Ben jij op zoek naar vast werk neem dan contact op met de afdeling land en tuinbouwpersoneel. Informatie bij Mariët van de Noort, tel. (0167) 56 12 22, Steenbergen, Markt 4. Beladers m/v Wilt u snel aan de slag en werkt u graag in de buitenlucht? Dan hebben wij regelmatig werk voor zowel in de omgeving van Breda als in de omgeving van Roosendaal. Geïnteresseerd? Neem dan zo snel mogelijk contact op. Informatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 56 06 29, ROOSENDAAL, Dr.Brabersstraat 10. Medewerker tomatenkwekerij/ Bedrijfsleider m/v Voor een bedrijf nabij Etten-Leur zijn wij op zoek naar tuinbouw- medewerkers met ervaring. Er worden bij deze glastuinderij alleen tomaten en een beetje trostomaten geteeld. Omdat ze een uitbreiding achter de rug hebben en vrij veel onervaren mensen in dienst hebben willen ze het team uitbreiden met mensen die meer kunnen dan alleen tomaten plukken. Tevens zijn zij nog op zoek naar iemand die leidinggevende ervaring of leidinggevende ambities heeft. Bent u geïnteresseerd in een van deze functies neem dan contact op met de afdeling land- en tuinbouwpersoneel. Salaris in overleg en een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Informatie bij Mariët van de Noort, tel. (0167) 56 12 22, Steenbergen, Markt 4. DETAILHANDEL Verkoper woninginrichting m/v Heeft u ervaring in de branche en vind u het een uitdaging om alles mooier te maken? We kunnen u een fulltime baan aanbieden (inclusief koopavonden en op zaterdag werken). U zal contacten onderhouden met vertegenwoordigers, klanten adviseren en begeleiden en bent enthousiast. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Meta Dijkstra, tel. (0165) 54 84 09, ROOSENDAAL, Dr.Brabersstraat 10. INDUSTRIE lloegmedewerkers m/v Roeken vulploegmedewerkers die willen deelnemen in een 'pool voor MakroBreda. Ben je tussen de 18 en 23 jaar en één ?5erdere avonden/ochtenden per week beschikbaar dan nwij een leuke baan voor jou. Zoek je een prettige oer en ben je flexibel inzetbaar, bel ons dan snel!! natie bij Miriam Ruijs, tel. (076) 587 00 09, Wa. Brusselstraat 14. r°duktiemedewerkers m/v mtu HOTEL - CONFERENTIEOORD jnferentieoord De Reiskoffe' blijft groeien! oeken wij op korte termijn naar jonge, vlo ste medewerkers voor de functie van. dewerker ttime als fulltime iferentieoord De Reiskoffer is een comp'e j ied ingerichte ruime appartementen, eoutilleerde zalen met capaciteiten van personen, een eigentijdse bar/brasserie ervolle kapel. °P zoek naar produktiewerk en naar afwisselende lamheden in een goede werksfeer? Als u een flexibele en geïnteresseerd bent, kom dan zeker langs op «Hing hebt te vestiging. bii Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 56 06 29, Dr.Brabersstraat 10. INFORMATIE Cursus Heftruckchauffeur m/v Wilt u aan de slag als heftruckchauffeur, maar mist u de juiste opleiding? U kunt nü via Randstad de cursus.Heftruckchauffeur volgen. Tijdens deze drie- of vijfdaagse cursussen wordt ruime aandacht besteed aan zowel het rijden op de heftruck als aan theoretische kennis. De cursussen worden afgesloten met een theorie- en praktijkexamen. Slaagt u hiervoor dan ontvangt u het E.V.L.-certificaat Heftruckchauffeur. Informatie bij Nicole Bongers, tel. (0165) 53 62 15, ROOSENDAAL, Dr.Brabersstraat 10. en voorzien ;ctie van Hotel raat 45 oofd van pasfoto binnen 7 dafe"sk0(fer, j )tel-Conferentieoord De informatie 165) 31 63 10 [oldoende bagage... 'elstraat 45 4744 AA Bosschenhoofd, Braban Born Carrosserie B.V. n Modern, flexibel en snel- "id bedrijf. Gespeciali- d 'n he* op professionele °Pbouwen van lichte ^uto's met o.a. glas- 5 en» kippers, open en kn carrosserieën. de toenemende vraag te kunnen "'"in wij per april 1997 Mn nieuwe "1j Waalwijk. \t Ons team van vakbekwame en gemotiveerde medewerkers zoekt een: Functie-inhoud: - werkvoorbereiding o.a. maken van werk tekeningen en materiaalstaten - plannen van productie - leiding geven aan 15 productiemedewerkers - onderhouden van contacten met onze klanten - inkoop/voorraadbeheer - productontwikkeling - kwaliteitsbeheer Functie-eisen: - MTS/HTS werktuigbouwkunde - relevante werkervaring - leidinggevende capaciteiten - organisatorisch en technisch inzicht - praktische en commerciële instelling - bij voorkeur ervaring met CAD/Word - goede contactuele vaardigheden Wij bieden een interessante en verantwoordelijke baan, die u zelf door inzet en initiatief vorm kunt geven, met een salaris dat in overeenstemming is met uw capaciteiten en inspanningen. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan Van den Born Carrosserie B.V. t.a.v. de heer M.P.A. van den Born, Zijlweg 14, 5145 NR Waalwijk, telefoon 0416 - 567000. JVR CONSULT B.V. Bredaseweg 14a 4844 CL Terheijden Tel. (076) 593 45 53 Fax (076) 593 47 80 E-maill: jvrconsult@pi.net homepage: http://www.pi.net/-jvr Lekker de voordeligste diepvries home-service van Nederland zoekt voor haar landelijke organisatie, zelfstandige PROFIEL: GEBODEN: - representatief - goede verdiensten - commercieel ingesteld - een eigen rayon - rijbewijs B - goede begeleiding - ondernemersgeest - een diepvries-auto Uw reactie aan: Dieselstraat 12a, 8263 AE Kampen of telefonisch 038-3332861/038-3331947. Ook op zaterdag. UITZENDBURO Technicum Uitzendburo, behorende tot de Unique International groep, is een snelgroeiende uitzendorganisatie, gespecialiseerd in het uitzenden van technisch geschoolde vaklieden met mo menteel 11 vestigingen door geheel Nederland. Door uitbreiding van de werkzaamheden op onze vestiging te Breda zijn wij op zoek naar een In deze binnendienstfunctie zijn de voornaamste taken: Het werven en selecteren van vakmensen. Het tot elkaar brengen'van vraag en aanbod d.w.z. het on derhouden van telefonische contacten met opdrachtgevers en vaklieden. Het verrichten van administratieve en organisatorische werkzaamheden die voortvloeien uit bovengenoemde taken. Voor deze functie vragen wij: MTS (of gelijkwaardig). Commerciële kwaliteiten. Sterke contactuele vaardigheden. Leeftijd tussen de 20 en 25 jaar. Geen 9-5 mentaliteit. Stressbestendig. Wij bieden: Een prettige en afwisselende baan in een klein zelfstandig team. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder 100% vergoeding voor studiekosten en opname in bedrijfspen sioenfonds. Doorgroeimogelijkheden. Tevens nodigen wij (aankomend) commerciële mannen en vrouwen met affiniteit in de techniek uit te reageren. Heeft deze advertentie uw interesse gewekt Richt dan een korte brief met motivatie, werkervaring en recente pasfoto aan de directie van: o TECHNICUM BEHEER BV Postbus 11300 AA ALMERE 1 Promiss is een snel groeiend filiaalbedrijf met bijna 40 winkels. Promiss richt zich op 'n modieuze klant die kwaliteitsbewust haar garderobe samenstelt. In de hele Promiss organisatie staat de klant centraal. Zij mag het beste van ons verlangen en onze service is dan ook navenant. Voor ons filiaal te Breda zijn wij op zoek naar een Zij is een jonge, modegevoelige vrouw die tijdens de drukke verkoopuren haar collega's assisteert door onze klanten prettig en persoonlijk te helpen. U werkt gemiddeld 15 uur per week en bent flexibel inzetbaar. U bent een actieve, modegevoelige jonge vrouw met enige verkoopervaring die onze klanten op vriendelijke en persoonlijke wijze helpt. U werkt tussen de 0 tot 12 uur per week en bent flexibel inzetbaar. Nieuwe collectie grote maten Wij starten met een nieuwe collectie voor grote maten. Wij nodigen kandidaten met grote maten dan ook nadrukkelijk uit te solliciteren. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief, met curriculum vitae naar ons filiaal Promiss B.V, De Barones 16, 4811 XZ Breda. ALGEMEEN Taxichauffers m/v voor een bedrijf in Etten-Leur. U bent bekend in de regio Etten-Leur en gemotiveerd en flexibel ingesteld. Informatie: (076) 501 85 00, Claudine vanVlimmeren Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Hostess m/v voor een relatie in de omgeving van Etten-Leur. Een spe cifieke opleiding voor deze functie is niet noodzakelijk, maar je bent representatief, gemotiveerd en flexibel. Neem snel contact met ons op. Informatie: (076) 501 85 00, Claudine vanVlimmeren Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a KANTOOR Boekhoudkundig medewerker m/v voor de afdeling Debiteurenbewaking van een relatie in Bergen op Zoom. U hebt een diploma MEAO aangevuld met MBA of SPD.Verder werkt u zelfstandig en neemt u veel initiatief. Deze fulltime baan heeft goede toekomst perspectieven. Informatie: (0164) 25 95 42, Wend/Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Administratief medewerker m/v voor een groothandel van kantoorartikelen in Zevenbergen. In deze functie ben je o.a. verantwoordelijk voor de voorraadadministratie en telefoonafhandeling en ondersteun je de bedrijfsleider. Heb je een diploma MEAO/MDS en een rijbewijs? Reageer dan snel. Deze fulltime baan is voor langere tijd. Informatie: (0168) 33 50 10, Esther Verschuren Zevenbergen, De Hil 18-20 Receptionist/telefonist m/v voor een jong bedrijf in Etten-Leur. Een specifieke admi nistratieve opleiding is niet vereist, maar je bent flexibel met de werktijden en hebt een representatieve uitstra ling. Heb je interesse? Reageer dan zo snel mogelijk, eventueel vandaag nog, wij zijn vandaag open van 10.00 tot 13.00 uur. Informatie: (076) 502 22 44, Cleo Pinck Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Commerciële duizendpoot m/v voor het opstarten van een project in de kleding- branche. Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het aanboren van nieuwe markten en het uitdiepen van bestaande relaties. Hiervoor bent u een zelfstandige kan didaat met ervaring in een vergelijkbare functie. U kunt per zo spoedig mogelijk beginnen in deze fulltime baan met zeer goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (0162) 52 33 57,AnjaTaat Raamsdonksveer, Oeverkruid 15 GEZONDHEIDSZORG Ziekenverzorgenden/ MDGO-VP m/v voor instellingen in de regio Breda en de regio Dordrecht. U bent gediplomeerd ziekenverzorgende of verpleegkundige en hebt recente werkervaring. De werkzaamheden bestaan uit totale lichamelijke verzor ging, hulp bij medicijntoediening en ps/cho-sociale ondersteuning. Het gaat om wisselende diensten voor korte en lange perioden. U bent in het bezit van een auto. Informatie: (076) 520 58 12, Francine Soeteman Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 HBO-V'ers/A- verpleegkundigen m/v voor instellingen in de regio Bréda en de regio Dordrecht. De werkzaamheden bestaan o.a. uit medisch- technische handelingen, medicijntoediening en lichame lijke verzorging. Hiervoor bent u gediplomeerd en hebt u recente werkervaring. Het gaat om wisselende dien sten voor korte en lange perioden en een auto is ver eist. Informatie: (076) 520 58 12, Francine Soeteman Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Bakker m/v met spoed, voor een bedrijf in de buurt van Roosendaal. Het werk bestaat uit alle voorkomende werkzaamheden in een bakkerij, geen banketbakkerij. Hiervoor hebt u een opleiding LTS-Brood en Banket en relevante werk ervaring. Bovendien bent u gemotiveerd, flexibel en nauwkeurig en kunt u zelfstandig werken. Deze fulltime baan is voor lange tijd en u werkt hoofdzakelijk in dag dienst. In drukke tijden kunnen de werktijden aangepast worden. Informatie: (0165) 55 99 60, Linda van Straten Roosendaal, Roselaarplein 33 Autopoetser m/v voor een bedrijf in de omgeving van Roosendaal.Tot uw werk behoort het poetsen van auto's en vrachtwagens, zowel de binnen- als de buitenkant. Hiervoor hebt u affiniteit met auto's en bent u gemotiveerd.Verder kunt u zelfstandig werken en weet u van aanpakken. Deze leuke baan is voor lange tijd. Informatie: (0165) 55 99 60, Linda van Straten Roosendaal, Roselaarplein 33 Inpakkers m/v voor een bedrijf op industrieterrein Moerdijk. Dit bedrijf verpakt en verzendt relatiegeschenken.Voor deze baan heb je een flexibele instelling, enige ervaring met compu ters en werk je graag in een team. Informatie: (0168)38 13 21 Floor Heerebout Moerdijk, Plaza 3-5 TECHNIEK HTS'ers-WTB m/v voor een bedrijf in de omgeving van Breda. U hebt erva ring met AutoCAD-12. Dit bedrijf is gespecialiseerd in ontwerpen, adviseren en begeleiden. Er zijn diverse loca ties waar u aan het werk kunt en de toekomstmogelijk heden zijn zeer goed. Informatie: (076) 522 27 37, Yolanda Tobias Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Allround monteur m/v voor een gerenommeerd bedrijf in Roosendaal. U gaat onderhoudswerkzaamheden verrichten voor de techni sche dienst Hiervoor hebt u een diploma MTS- Elektrotechniek en relevante werkervaring. Het pro grammeren van PLC's is u niet vreemd, maar ook mechanisch onderhoud behoort tot uw vaardigheden. In deze afwisselende baan van 40 uur per week bent u bereid in ploegendienst te werken of bent u in ieder geval oproepbaar. De toekomstmogelijkheden zijn goed. Informatie: (0165) 55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Laboratorium-medewerker m/v voor een producent van poedercoating in Breda. De werkzaamheden bestaan o.a. uit receptvoorbereiding voor de productie, monstervoorbereiding, het uitvoeren van analytische en mechanische proeven en diverse ont wikkelingswerkzaamheden. Hiervoor hebt u een MLO- diploma of een MAVO/HAVO-diploma met wiskunde. U beheerst de Engelse taal in woord en geschrift en hebt een goed kleurbeoordelingsvermogen. Deze afwisse lende baan van 40 uur per week in 2-ploegendienst biedt goede toekomstperspectieven! Informatie: (076) 522 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Ervaren machinebediende m/v voor een op- en overslagbedrijf op industrieterrein Moerdijk. De werkzaamheden bestaan uit het beladen en spoelen van silo's en het inspecteren van vrachtwagens. Voor deze verantwoordelijke functie hebt u een techni sche achtergrond, geen hoogtevrees en kunt u nauw keurig werken. Deze goedbetaalde, uitdagende baan biedt zeer goede toekomstperspectieven. Informatie: (0168) 38 13 21, Katy den Engelse Moerdijk, Plaza 3-5 Operator m/v voor een bedrijf in Roosendaal. Uw werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig werken als operator aan diverse productielijnen.Voor deze functie hebt u mini maal een diploma LTS ofVAPRO evenals relevante werk ervaring. Deze baan in 3-ploegendienst biedt goede toe komstperspectieven. Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 Technisch medewerker m/v voor een pas opgestart bedrijf. De werkzaamheden bestaan uit operatorwerk, storingen oplossen en het opstarten van het productieproces.Voor deze uitda gende baan zijn leidinggevende kwaliteiten vereist en bent u creatief en technisch.Verder hebt u een opleiding op minimaal MTS-niveau en is ervaring in kunststof een pre. Informatie: (076) 501 90 II, Elly de Putter Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a DETAILHANDEL Aankomend assistent m/v voor de afdeling Kruidenierswaren van een supermarkt in Etten-Leur. Na een training ben je verantwoordelijk voor een goed verloop van de dagelijkse gang van zaken op deze afdeling. Hiervoor kun je enige verantwoorde lijkheid aan en ben je commercieel en klantvriendelijk. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 502 22 44, Cleo Pinck Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. Onno Rijkers Programmeur Jos van Bommel Bedrijfsleider Lassaad Kefi Management trainee Erik ten Elshof Medewerker bedrijfsbureau Ron Palmen Productmanager Weer 5 HTS-ers die we mogen feliciteren met hun nieuwe, vaste baan. Daarom zijn we nu hard op zoek naar nieuwe mensen. Want we hebben volop vacatures. Met name voor ervaren HTS-ers. Ambitieuze mensen die een nieuwe stap in hun carrière willen maken. Zoals u wellicht. Staff Planning is in dat geval hét alternatief voor zelf zoeken en solliciteren. Want het merendeel van de vacatures die wij voor onze opdrachtgevers invullen, betreft functies in vast dienstverband. Een specialisme waarin we uiterst succesvol zijn. Het bewijs? Ruim 90% van de mensen die we plaat sen, krijgt na een uitzendperiode een vaste baan. Hoe we dat doen? Door ons grondig te verdiepen in uw capaciteiten en wensen. En door u uitgebreid voor te lichten over de vacante functies. Zodat u goed geïnformeerd en met de juiste verwachtingen uw nieuwe uitdaging aangaat. Spreekt die werkwijze u aan? Bel tijdens kantooruren onder staande vestiging en informeer naar uw mogelijkheden. En wie weet staat u de volgende keer in onze advertentie. Trots op uw succes. En dat van ons. Wiliemstraat 6 4811 AK Breda Telefoon f076) 522 19 44 Telefax (076) 520 06 31

de Stem | 1997 | | pagina 27