r Geflatteerde overwinning HW'24 Sport Terhole pakt de winst bij Sluis NAC wint weer op de valreep Sto_ kost I eeh60?1' ^anp' De maan zal i Paul Telussa: 'Verschil tussen beide ploegen slechts één doelpunt' Nederland Maansvi DERDE KLASSE A DE STEM ZEELAND ZESDE KLASSE A Kwadendamme krijgt een pak slaag van sterk Robur: 2-6 Jl genplek'De eerste totfler1 Patrijzen blijft met lege handen DERDE KLASSE A De Graafschap geveld in laatste minuut Mogelijkheden Arbiter Kramer bedreigd na Spui-Wïssenkerke Geluid Bedrijvig Brabc. Lijdensweg Man gedood overval op illegaal casin SLUIS Grote Markt DoorSjaak Begijn Terneuzen - Ook in zijn tweede wedstrijd kwam Terneuzen niet tot winst. In het thuisduel tegen HVV'24 moesten de rood-zwarten de eer aan de Hulstenaren laten, die handenwrijvend na de wed strijd het feestgedruis ingingen. De druiven waren daarmee extra zuur voor de formatie van trainer Paul Telussa. Zijn ploeg was te kort gedaan, omdat een puntende- ling de krachtsverhoudingen be ter had weergegeven. Ook winnend coach Ko Stoutjesdijk moest dat na afloop toegeven. „Het hoeft niet altijd verdiend te zijn om te winnen. Laat HW'24 ook het geluk maar eens aan zijn zijde hebben," was het commentaar na afloop. Aanvoer der Angelo Verbraeken, die deze wed strijd meer buffelde dan ooit tevoren, oyer het wedstrijd verloop: „Die 2-0- voorsprong hadden we natuurlijk nooit uit handen mogen geven. In de rust is hier nog voor gewaarschuwd. HW'24 liet zich teveel meesleuren met Terneuzen in plaats van het eigen spel te blijven spelen. Het zou echter te ver gaan om de om mezwaai na rust aan de veranderde spelstijl van de bezoekers te wijten. HW'24 werd namelijk gedwongen zich aan te passen aan de Terneuzen- aren. Zelfs de aanvoerder, die het normaal van zijn techniek moet heb ben, ging bikkelend de duels aan. „Je moet wel wanneer je er voetballend te weinig aan te pas komt," verklaarde hij. Verbraeken gaf daarmee ook aan, dat dat eigenlijk een verdienste was van de opponent, met name van zijn directe tegenstander Peter Harte- veldt. Telussa had hem als schaduw op de spelmaker van de gasten gezet. Niet alleen HW'24 was echter de winnaar van dit onderlinge treffen. Het publiek mocht onder een stralen de najaarszon eveneens genieten van het vertoonde. Ruim 750 toeschou wers- wat een weelde - zagen een hardwerkend Terneuzen, dat voor el ke meter ging. En dat was men vanuit het verleden niet gewend van de rood zwarten. Telussa zou daar later over opmerken: „Als de mentale voorbe reiding zoals op het duel tegen HW'24 elke week aan de orde is, dan komt het wel goed." De clubliederen werden vanaf het balkon aangeheven, de trainers waren langs de lijn emo tioneel en er waren vooral veel doel punten en nog meer doelkansen. Kortom, Terneuzen-HW'24 was een ware derby. Opvallend Opvallend was het verschil in spelstijl tussen beide ploegen. Terneuzen kwam na veel breiwerk in de buurt van het vijandelijke doel, terwijl HW'24 de kortste weg naar de goal van Peter Huls zocht. Terneuzen-trai- ner Paul Telussa docerend: „Die speelstijlen hebben te maken met de voetballers waarover je beschikt. HW'24 zoekt met spelers als Carlo Blommaert en Pierre Withagen de kortste weg naar het doel. Dat is hun sterkste wapen. Terneuzen herbergt zulke spelers niet. Wij hebben geen jongens die op zo'n manier een stem pel op de wedstrijd kunnen drukken." In Pierre Withagen had HW'24 de absolute uitblinker. De twee jaar ge leden van MOC'17 overgekomen Wit hagen was met zijn snelheid en bal vaardigheid moeilijk te verdedigen. Na een kwartier spelen zette Witha gen na een aantal kansen over en weer de bezoekers na een solo op voor sprong. Tom Nieuwelink, die een on gelukkige wedstrijd speelde (veel kansen missend) ging vijf minuten voor de rust verdedigend in de fout, waardoor Carlo Blommaert Harm Rietjens vrij voor doel zette. De tops corer van de vorige competitie pos teerde zijn team in een riante zetel: 0- 2. Maar Terneuzen toonde veerkracht en karakter. Op slag van rust schoot Danny Magito uit een strafschop de aansluitingstreffer binnen. De gelijk maker van Menno den Dekker in de zeventigste minuut was tot ontstelte nis van de supporters van korte duur. Nog nagenietend kreeg Terneuzen een minuut later het deksel op de neus. Na voorbereidend werk van Arno Zwegers bepaalde aanvoerder Angelo Van onze sportmedewerker Axel - In de zesde klasse A van het KNVB-zondagvoetbal heeft Terhole zich na twee du els mee op kop genesteld. De Terholenaren wonnen met 0-2 van en in Sluis. Noormannen kwam eveneens op zes punten door Groede met 5-2 te ver slaan. Lewedorpse Boys kwam voor de eerste maal binnen de lijnen en won met 2-1 van Volharding. Schoondijke kreeg SDO'63 op bezoek en stuurde deze gasten met een 4-1-nederlaag huis- waarts. Biervliet was vrij. SLUIS-TERHOLE 0-2 - In de eerste helft ging het duel gelijk op. Terhole scoorde hierin één keer via de voet van William Freyzer. Na de thee drong Sluis aan, maar het kwam niet tot de gelijkmaker. Het kreeg zelfs de kous op de kop bij een uitval van Terhole. Giovanny Verbraeken rondde deze aanval succesvol af: 0-2. KWADENDAMME-ROBUR 2-6 - Tot de pauze leek alles nog koek en ei voor de thuisclub. Met 2-1 op de borden zag alles er nog rooskleurig uit. Stefan Scholten had toen via een strafschop voor 0-1 gezorgd, maar dat belette Pieter Beulens en Reggy van Loenhout niet voor Kwadendam- me te scoren. Na de hervatting verliep het anders. Robur was toen veel sterker en zag hoe Onny Schoten de gelijkmaker scoorde, Clifton Brasdorp voor 2-3 teken de en Onny Scholten vervolgens voor 2-4 en 2-5. Vincent Penen besloot de serie door 2-6, tevens de eindstand, te laten noteren. LEWEDORPSE BOYS-VOL HARDING 2-1 - Twee teams die met angst in de benen speelden. De ontmoeting was dus niet van hoog gehalte. Edwin Fraanje knalde voor de thee 1-0 binnen. Een treffer in eigen doel leidde na de doelwisseling tot 1-1, waarna opnieuw Edwin Fraanje scoorde en zo alsnog de winst in eigen huis hield. SCHOONDIJKE-SDO'63 4-1 - Guus de Smit opende de score, waarna speler/trainer Willy de Jaeger 2-0 liet aantekenen. SDO'63 kwam na de hervatting nog terug tot 2-1 via een doelpunt van Frank Haulez, maar verder liet Schoondijke het niet komen. Temeer daar Guus de Smit zijn waarde opnieuw bewees door 3-1 te scoren. Luc van Looy bepaalde met een kopbal in eigen doel de eindstand op 4-1. NOORMANNEN-GROEDE 5-2 - Tot halverwege deed Groede goed mee. Na 0-1 van Davy Maes scoorde Jacky Minderhout de ge lijkmaker. Na de thee was het Wilbert Dingemanse die Groede de das omdeed door voor 2-1 te zorgen. Jacky Minderhout scoor de vervolgens 3-1 en Bram Ver- cruysse 3-2. In de 80e minuut viel het doek definitief voor Groede. Kees van Sighem scoorde toen 4- 2 en kort daarna zelfs nog 5-2. MAANDAG 15 SEPTEMBER 1997 Ifhkt W°rden verduisterd. li Ischnv t, een onbewolkte J tiaar Cn' totale maansverJ ■dat I°0r' maar is gemiddeld 1 Itaat lmaf deze «ld van hel I t, kan de verduistering hei |ls W januari 2000. Van onze sportmederwerker Terneuzen - Door de over winning op Terneuzen en het verlies van de hoofdstedelin gen is HW'24 de nieuwe koploper geworden in de der de klasse A van het KNVB- zondagvoetbal. Het Oost-Souburgse RCS her stelde zich knap na het verlies van vorige week. RCS-MIDDELBURG 2-1 - RCS keek bij rust aan tegen een rian te 2-0-voorsprong door doelpun ten van Martin Janse. De Oost- Souburgers dachten daarmee een gewonnen wedstrijd ge speeld te hebben, maar zagen Middelburg, dat veel kansen on benut liet, vijf minuten voor tijd dcihterbij komen door een tref fer van Albert Slinger. VIRTUS-UNITAS'30 2-3 - Het bezoekende Unitas'30 gaf een 0- 3-voorsprong nog bijna uit han den. Door een vroege 0-2 speel den de gasten met de last van de schouders. Dimitrie de Vriend was in tien minuten tijd twee maal trefzeker. Ondanks deze tegenslag herstelde Virtus zich knap, maar wist vooralsnog niet de weg naar het net te vinden. Johan Pieterse maakte na een lange solo nog 0-3, maar daarna was het gedaan met de koopman die Unitas'30 heette. Rob Jansen scoorde kort achter elkaar twee keer voor de thuisjongens. De tijd was echter te kort voor de gelijkmaker. MOERSE BOYS-PATRIJZEN 4- 1 - Voor de rust was de wedstrijd gelijk opgaand. Barry Gommers scoorde 1-0 in de eerste helft. Na de thee deed Gommers dat nog eens dunnetjes over met een ge richte kopbal. Patrijzen moest toen komen en gaf daardoor veel ruimte weg. Maurice Vermeiren en Nagib Daoudi profiteerden hiervan. Pas in de laatste minuut kreeg Patrijzen het verdiende te gendoelpunt. Uit een strafschop bepaalde Colin de Jonge de eind stand op 4-1. INTERNOS-MOC'17 2-2 - Het duel kende een hoge amuse mentswaarde met goed voetbal lende ploegen, die allebei de aanval zochten. In de eerste helft kwamen de acteurs echter niet tot scoren. Na de rust ging het doelpunten de spelers beter af. Edwin Laurijssen tekende voor 1-0, maar veel plezier beleefde Internos hier niet aan. Nog geen minuut later trok Carlo van Loenhout de stand gelijk. John van Beers van de thuisploeg, vanaf ruim dertig meter en Je roen Hoornstra bepaalden de te rechte eindstand. Door John Nijssen Doetinchem - Evenals een week geleden in Maastricht diende NAC gisteren in Doet inchem De Graafschap in de laatste officiële speelminuut de nekslag toe (0-1). Het déja- vu-gevoel betrof echter uitslui tend de ontknoping. Na een moeizaam begin deelde NAC, in tegenstelling tot de povere vertoning bij MW, de lakens uit. Het had alleen veel teveel kansen nodig om de winst naar zich toe te trekken. Zes dagen, twee uitwedstrijden, zes punten. Tevredenheid alom dus in het Bredase kamp, waar het eventjes kalm zal blijven. Door de afgelas ting van de komende (uitwed strijd met Feyenoord is NAC tien Van onze sportmedewerker Spui - Scheidsrechter Kramer uit Middelburg deed zater dagmiddag na afloop van het duel Spui-Wissenkerke aan gifte bij de politie van bedrei ging. Tijdens het duel had die arbiter het vijfde doelpunt van Spui tegen de zin van de Wissenkerke-spelers en grensrechter goedgekeurd. Volgens Wissenkerke zou de bal de lijn niet zijn gepasseerd. Vol gens arbiter Kramer wel. Dat re sulteerde in enig verbaal geweld, waarop hij een speler van Wis senkerke wegzond. Omdat ook de grensrechter van die ploeg aan merkingen bleef maken moest ook die vertrekken. Laatstge noemde ging na de wedstrijd in het kleedlokaal van de scheisd- rechter verhaal halen en uitte volgens de man in het zwarte pak bedreigingen. Conform de richt lijnen van de KNVB deed scheidsrechter Kramer aangifte bij de politie. dagen vrij van competitiever plichtingen. Toch kan trainer Herbert Neumann niet rustig ach terover leunen. Daarvoor begon zijn elftal te onrustig - overgecon centreerd misschien - aan de klus in de Achterhoek. Wat heet. Twintig tellen na de af trap had het via Eric Viscaal zo maar 1-0 voor de thuisploeg kun nen staan. En 2-0 of zelfs 3-0 via Dennis Gerritsen (ex-NAC) in de zesde en de zevende minuut. Ach terin liet het vooruit denkende koppel Schreuder/Van de Looi menig steekje vallen. Met datzelf de probleem worstelde linksback Nebosja Gudelj, die zijn meerdere moest erkennen in ploeggenoot Maarten Atmodikoro. De rechts back verzaakte zelden of nooit in de dekking en gaf daarbij met gro te regelmaat levensgevaarlijke, aanvallende impulsen. „Zoals Atmodikoro hier speelde, zit hij zo ongeveer op de top van zijn mogelijkheden," oordeelde Neumann die NAC de eerste tien minuten allerbelabberdst zag ver dedigen. „Klopt. Maar vervolgens kregen wij grip op het duel en is er gewoon een hele goede prestatie weggezet." Dankzij het late doel punt in Maastricht bleef NAC vol gens Neumann ook nu geloven in de goede afloop. „Als je vroeger scoort, speel je echter een stuk ge makkelijker." Trucendoos Dat had zeker gekund, wist de trainer, met een minder indivi dualistisch ingestelde Archil Ar- veladze in de gelederen. De Geor gische international gooide de trucendoos weer eens wagenwijd open, maar dreef zijn acties soms te ver door. Neumann: „Het is wel waar ja, dat de timing van Arve- ladze nog niet optimaal is. Hij kiest vaak het verkeerde moment. Geeft te laat af, of helemaal niet. Daar moeten we aan sleutelen. Maar ook niet zodanig, dat hij geen acties meer durft te maken. Die vormen nu eenmaal zijn extra /waarde." Klagen kon Neumann, buiten de zwakke opening, eigenlijk alleen over de averij die opgelopen werd NAC-spits Archil Arveladze (links) in duel met Raymond Victoria van De Graafschap. FOTO HANS VAN OORT in de vorm van vier onnodige gele kaarten. Schreuder en Van de Looi waren in de ogen van de Duitser voor 'stomme overtredin gen' terecht op de bon geslingerd. Milicic en Scheepers zouden te zwaar bestraft zijn door scheids rechter Jol. Scheepers verving in de 87e minuut de hardwerkende Australiër en stond koud op de mat van stadion De Vijverberg toen hij Erik Redeker omver liep. 'Maak er nou geen ophef over', smeekte Scheepers, maar het viel niet te ontkennen dat de botsing indirect tot de winnende treffer leidde. Ten koste van een vrije trap besloot Redeker Scheepers terug te pakken. Brusselers zette zich achter de bal en passte naar Stewart die met een hakbal de mee opgekomen Gudelj bereikte. De Serviër wurmde zich los van Fabian Wilnis (nog een oud- NAC'er) en vond eindelijk het net, 0-1. Het strekt te ver om alle eerdere kansen op een Bredaas doelpunt te beschrijven. Uitschieters waren de combinaties van Milicic met Gudelj en Arveladze en de verras sende schoten uit de tweede lijn van Stewart en Feskens. De Tü- burger had duidelijk z'n schiet- schoenen ondergebonden, maar schatte de afmetingen van het doel ietsje te ruim in. Onder de lat van De Graafschap stond, zo er voeren behalve Stewart ook Gaas beek en Arveladze, bovendien een haast niet te kloppen doelman Olyslager. De Graafschap-trainer Fritz Korbach gaf aan dat hij de andere tien 'zebra's' liever had ge wisseld. „Ze speelden met een zandzak op de rug en dan raak je tegen elke tegenstander in de pro blemen," luidde zijn beknopte commentaar. Nee, een compli mentje aan het adres van NAC kon er niet af. „Ach," sprak Neu mann tactvol, „wat maakt het uit of wij zo goed waren en zij zo slecht of andersom. Niemand kan zeggen dat NAC opnieuw een ge lukkige overwinning heeft be haald. De situatie van het doel punt op zich was wel gelukkig, maar wij hebben de punten hier dik verdiend." DE GRAAFSCHAP - NAC 0-1 (0-0). 89. Gudelj 0-1. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 7400. Gele kaarteu: Gerritsen (De Graafschap), Van de Looi, Schreuder, Milicic, Scheepers (NAC). DE GRAAFSCHAP: Olyslager; Wil nis, Redeker, Hendriks en Linden- bergh; Fuchs, Rzasa, Viscaal en Go- dee (25. Van der Haar); Gerritsen (82. Vaisanen) en Victoria. NAC: Karelse; Atmodikoro, Van de Looi, Schreuder en Feskens; Gudelj, Gaasbeek en Brusselers; Stewart, Arveladze en Milicic (87. Scheepers). HOEK HEEFT dit seizoen aan zienlijk meer mogelijkheden een gooi te doen naar de titel in de hoofdklasse A van het KN- VB-zaterdagvoetbal in verge lijking met vorige competitie. De selectie is aanzienlijk uitge breid en de kwaliteit is toege nomen. Mocht vorig seizoen de Belg Johan Ballegeer voor een selectie van zeventien man kie zen, om de sfeer in de ploeg - te veel bankzitters werd onge zond geacht door Ballegeer - goed te houden, Adriaan Nieu- wenhuijse heeft 21 spelers tot zijn beschikking. Het is dus knokken voor een plaatsje in de hoofdmacht. Dat merkt bij voorbeeld Erwin Dek, jaren lang een vaste keus in het eer van Hoek, maar eeh man nu op de bank begint. Te gen Quick Boys mocht hij na rust invallen voor de gebles seerde aanvoerder Patrick Naudts. Nieuwenhuijse be schikt op dit moment al over een zeer sterk team, waarin hij een viertal aanvallers kan op stellen - en dat ook doet - met genoeg materiaal achter de hand. Zo is bijvoorbeeld Geert- jan de Smet nog geblesseerd (middenvoetsbeentje gebro ken) en is pas over enkele we ken beschikbaar. Leo Kayser is nog niet volop beschikbaar we gens ziekte van zijn echtgeno te, maar die is aan de beterende hand en hij komt vrij snel weer terug, zo is de verwachting in het Hoek-kamp. Nieuwen huijse kan het zich veroorloven om Frank van Damme in het tweede team te laten opdraven. Hubert van de Hemel (tegen FC Lisse nog van de partij, maar tegen Quick Boys vervangen door Dave Gijsel), Erwin Dek en Peter Boerjan zaten zater dagmiddag in de Lovenpolder op de bank. Een ongekende weelde voor een trainer. Het zal Nieuwenhuijse dit seizoen niet overkomen dat hij in de slotfase van de competitie alle moeite moet doen een elftal bij elkaar te rapen, zoals Ballegeer vorige competitie moest doen door een fiks aantal blessures en gele en rode kaarten. Hij heeft zich terecht beter inge dekt. DE COMPETITIESTART van Hoek mag geweldig zijn met een 3-3-resultaat in de uitwed strijd tegen de kampioen van vorig seizoen FC Lisse en de 3- 2-overwinning op Quick Boys, op het 'randgebeuren' viel nog wel iets aan te merken. Perfec tionist John Bravenboer, voor zitter van Hoek, had zich op de eerste thuiswedstrijd van 'zijn' team uitstekend voorbereid. De complete en niet geringe sponsorploeg was present na uitgebreid gefêteerd te zijn door het Hoek-bestuur en er vond de uitreiking plaats van de hoofdprijs in de grote loterij van vorig seizoen: een fraaie auto. Bravenboer hield een schitterende toespraak - hem wel toevertrouwd - maar alleen was hijzelf een van de weinige aanwezigen die zijn woorden 2 KATERNEN HW'24-spits Harm Rietjens (licht shirt) scoort en brengt zijn ploeg op een 0-2-voorsprong tegen TerneMe" F0T0CAMItEi0* Verbraeken de eindstand op 2-3. Ondanks het verlies was Telussa niet ontevreden over zijn ploeg en het ver toonde spel. „Er is nog een lange weg te gaan. We gaan nog niet wanhopen. Tot nu toe ben ik tevreden over mijn spelers. De ploeg heeft laten zien hoe er onder grote druk toch goed gevoet bald kan worden. Door knulligheid hebben we kansen weggegeven. Na de gelijkmaker waren de sPe'®s,ri!" veel in de wolken. Zulk so moeten er uit. Het verschil HVV'24 en Terneuzen was slechts één doelpunt." I van terie POrtreft J b Brabantse/ bedr.|fsleVen 1 verstond. De geluidsinstallatie liet het lelijk afweten. Evenals het scorebord, dat alleen het aantal graden Celcius aanwees maar geen tijd en geen stand Dat zal Hoek een zorg geweest zijn bij de 0-2-achterstand maar toen het in de slotfase 3-2 werd had dat best gezien mo gen worden.... Overigens was de presentatiegids van Hoek voor het nieuwe seizoen van grote klasse. Zeer professioneel en lezenswaardig. IN ZONNEMAIRE, een vlekje J op Schouwen-Duiveland, heb ben ze eindelijk hun zin. Het is voorbij met de monsterneder lagen in de zesde klasse E. Na de 21-0 van vorige week bij Val Aan (De Heen) heeft de KNVB een einde gemaakt'aan de lij densweg van de dappere dwer gen. De uitwedstrijd tegen Le- pelstraatse Boys ging gister middag daarom niet door. Zon- nemaire 1 gaat nu als Zonne- maire 2 verder in de reserve-1 klasse 501. „Waar we vat oudsher thuishoren," zegt pen ningmeester Piet Stouten. Zonnemaire is volgens heme club zonder ambities. „We hebben altijd met ons eerstel tussen de lagere elftallen i speeld." Tot het na de herinde-1 ling van 1996 allemaal and moest. Zonnemaire moest de KNVB verplicht spelen in I een standaardklasse. „Van het ene op het andere moment speelden we niet meer Zeeland Sport 5, maar Zeeland Sport 1," illustreert Stouten het drastische 1 ter van de maatregel. „We heb-1 ben direct geprotesteerd. Ver-1 geef s. Na een jaar vol grote ut-1 derlagen, deden we da pen april weer." Niet alleen was Zonnemaire het beu om iedere keer i dubbele cijfers om de oren te I krijgen, het kostte de club daarnaast vijf a zes 1 Iers en een dikke duizend gul-1 den aan boetes. „Wanneer jon- gens weten dat ze bij rast ta' al met 10-0 achterstaan, zq gen ze veel gemakkelijker s Op die manier hebben we talk I ze boets gekregen, omdat wel regelmatig moesten afbellen.'' Na een reeks forse bekerneder-1 lagen en de 21-0 bij Val A» j zag de KNVB eindelijk in c' niemand gebaat was bij de in-| deling van de club in klasse B. In de lopende compel titie wordt het nodige omgeze'.l om Zonnemaire op niveau tel laten, presteren. Het inters! seert Stouten niet of dat d| voetbalbond veel kopzi kost. „Dan hadden ze eerder naar ons moeten luisttj ren." Op een vlak geeft de 1 echter niet toe. Zonnemairt.| mag niet in 501 spelen, i meel gaat het eerste team van-| af nu als Zonnemaire 2 m het leven. Als gevolg daarvanij Piet Stouten teruggezet r Zonnemaire 2 naar Zonnen»! re 3. „En eigenlijk hoor IJ daarin ook thuis." Eindredactie: Ton Koon® Bijdragen: Ton Koomen e Pertijs. De Binnenkrant Binnenland Buitenland Beurs Economie Sport Zeeland Grote Gids A2 A3/A4 A5 A6 A7 BI t/m B3 C11 lm C4 Dl t/m D4 BTV-programma's D5 Van onze verslaggevers Zaltbommel - Een 24-1 man uit Haaften is gistel dag bezweken aan de ver dingen, hem toegebrach een overval op een illegaJ sino in Zaltbommel. Een gewapende bende daar rond drie uur 's nachta binnen. Vier mensen ral door slagen gewond. De Hl naar liet enige tijd later ij ziekenhuis het leven. Burgel ter H. Palm van Zaltbommj het casino nu sluiten. Volgens ooggetuigen is de ovl uitgevoerd door vijf gewag mannen met bivakmutsen oj het moment van de overval t in het casino twintig tot bezoekers. De overvallers dwongen de I ten en het,personeel op de g te gaan liggen. Er zou daarbl schot zijn gelost. De overva namen een onbekend geldbÈf uit de kas. Daarna gingen j vandoor in een Mercedes] Duits kenteken. L Het is de derde keer in vierl tijd dat het Bommelse casi» overvallen. De gewelddadig is in de loop der jaren toeg. men, maar gewonden of dfl waren er tot gisteren niet gd len.

de Stem | 1997 | | pagina 24