DE STEM P E S O e VAN OERS \\PJ LEENHOUTS KE CONTROLELEIDERS EN ASSISTENT- Commercieel Assistenten Kassières m/v: gemiddeld 9-20 uur per week Verkoopmedewerkers m/v: Restaurantmedewerkers m/v: Vulmedewerkers m/v: gemiddeld 6, 5 - 9 uur per week icnmKDL-. BRIDGESTONE FIRESTONE BENELUX B.V. [de STEM Commercieel/Technisch Medewerker M/v Ruim baan voor de luchtfiets TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST M/V teamleider-activiteitenbegeleiding en vrijwilligerswerk M/V Marketing Assistent (m/v) BRIDGESTONE/ FIRESTONE BENELUX B.V. west brabant Accountantskantoor Goorden Uytdehaag I ADMINISTRATEUR m/v Accountantskantoor Goorden Uytdeh^s Leenhouts' Aannemings-Bedrijf b.v. te Sluis ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1997 Onze opdracht gever, geves tigd In België (regio Brussel), is het Benelux filiaal van een multinatio nale groep die gespecialiseerd is in de diensten sector. Om haar huidige structuur te versterken en om de Nederlandse cliënteel te beheren, zoeken wij twee (m/v) U zal actief meewerken aan de stijgende evolutie van het omzetcijfer. Hiervoor zal u de Nederlandse sector beheren en zal u voortdurend in contact zijn met klanten (telefonisch). Met andere woorden, u zal belast zijn met o.a. het doorgeven van informatie (prijs, leveringstermijnen,.het behandelen van klachten, het opnemen van bestellingen, de briefwisseling, het up to date houden van de databank,. Om aan deze challenge te kunnen beantwoorden, bent u jong (22 a 28 jaar), Nederlandstalig, (een opera tionele kennis van het Frans is gewenst), en kent u de Hollandse markt goed, of hebt u reeds gewerkt met Nederlandse klanten. Bijkomende troeven zijn: een hogere opleiding hebben genoten (Marketing, Commercieel) en een eerste professionele ervaring in een commerciële dienst verworven hebben. Indien deze carrièrekans u interesseert, stuur dan uw curriculum vitae ter attentie van Marge Merveille met vermelding van de referentie MA/1676. SALES SELECTION division ot Stait Selection Services NV/SA (since 1968} Brugmannkiaa 32, bus 7, HBO Brussel. Tel.: 02/344.18,04 Fax: 02/344.76.06 Makro, opgericht in 1968 is de grootste zelfbedie ningsgroothandel van Nederland. Inmiddels telt Makro in ons land zeven vestigingen: Amsterdam, Delft, Breda, Nuth, Best, Duiven en Hengelo. Wereldwijd heeft Makro zelfs meer dan honderd vestigingen. Makro Breda is voor de eindejaarsdrukte op zoek naar: gemiddeld 9-20 uur per week gemiddeld 9-20 uur per week Werktijden voor deze vacatures zijn van maandag t/m zaterdag tussen 9.00 uur en 21.30 uur. Werktijden 21.00 uur - 24.00 uur. Een vast contract na deze periode behoort tot de mogelijkheden. Wij vragen: Leeftijd min. 18 jaar - max. 25 jaar Klantvriendelijke instelling Flexibele instelling Wij bieden: Makro Personeelspaspoort Leuke collega's Prettige werksfeer Ben je geïnteresseerd, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Makro Zelfbedieningsgroot handel cv, telefoonnummer 076-5795803. Werken bij Van Oers Van Oers Accountants en Belasting adviseurs is een nationaal en internationaal ope rerend zelfstandig adviesbureau op het gebied van accountancy, belastingadvies en administra tieve dienstverlening. Een goed persoonlijk con tact, wederzijds vertrouwen en constructief over leg vormen de basis voor slagvaardig en flexibel optreden. Van Oers combineert het kleine en het grote, het menselijke en het zakelijke. Met vestigingen in Breda, Oosterhout, Roosendaal en Goes is Van Oers één van de grootste regionale accountants- en belasting- advieskantoren in Nederland. Daarnaast heeft Van Oers nog een vestiging in Antwerpen. Van Oers is op nationaal niveau aangesloten bij Accountantscombinatie Nederland (ACN) en voor samenwerking over de landsgrenzen bij Kreston International. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij voor onze kantoren in Roosendaal en Goes op zoek naar ervaren controleleiders en ervaren en beginnende assistent accountants. De functie De werkzaamheden bestaan onder meer uit het samenstellen en controleren van jaarrekeningen alsmede het verzorgen van fiscale aangiften. Kortom, een afwisselende baan met goede toekomstperspectieven. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in evenwicht met de functie. Profiel U bent in het bezit van een meao- of heao-diploma, bedrijfseconomische of bedrijfs- administratieve richting. Daarnaast beschikt u over een commerciële en pragmatische instel ling en een uitgebalanceerd analytisch vermo gen. Uiteraard heeft u uitstekende communi catieve vaardigheden. Voor de functie van erva ren controleleiders en ervaren assistent accoun tant dient u te beschikken over twee a drie jaar ervaring op een accountantskantoor. Sollicitaties U kunt uw schriftelijke sollicitatie, inclusief uitgebreid curriculum vitae, sturen aan: Van Oers Accountants en Belasting adviseurs, ter attentie van de heren J.E.A. Keij en L.A.M. Tholhuijsen AA, Bovendonk 7, 4707 ZH Roosendaal.Voor nadere informatie over deze functies kunt u telefonisch contact met bovengenoemden opnemen, telefoon (0165) 53 79 61. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS De Gamko-groep is een toonaange vende, internationaal georiënteerde onderneming, die zich al 40 jaar toe legt op de productie en verkoop van een compleet assortiment koeling voor de horecaweretd. Bij de Gamko-groep zijn momenteel meer dan 200 mensen werkzaam, verdeeld over de binnen- en buiten landse vestigingen. it CAO f! De Nederlandse verkoop- en serviceorganisatie van Gamko Hore- catechniek B.V. zoekt in verband met het vertrek van een mede werker een De functie: Als technisch commercieel medewerk(st)er houdt u zich bezig met telefonische en schriftelijke orderaanname en orderverwerking. U onderhoudt contacten met onze afnemers met betrekking tot prijs- en leveringscondities. U bent aanspreekpunt voor onze buiten dienst en houdt zich tevens bezig met het verzorgen van offertes. Uw profiel: U heeft een MTS-opleiding wtb of elektra of gelijkwaardig en reeds enige jaren ervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Ervaring in de koeltechniek heeft de voorkeur. U bent woonachtig in de omgeving van Etten-Leur. Gamko biedt: Een zelfstandige, verantwoordelijke functie in een gezond bedrijf, een uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden en een prima werksfeer. Belangstelling: Stuur uw sollicitatiebrief voorzien van een curriculum vitae binnen 10 dagen naar Gamko Holding B.V., afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw M. van Beurden, Postbus 274, 4870 AG Etten-Leur. i Voor meer informatie kunt u bellen: 076-5087500. Woon-Zorgcentrum De Westerwiek Woon-Zorgcentrum De Westerwiek verleent zorgt aan 76 bewoners op de locatie in Breda en aan 67 bewoners op de locatie in Zundert. Daarnaast heeft de Stichting 105 aanleunwoningen. Voor beide locaties is toestemming om te starten met nieuwbouw. In de instelling zijn ongeveer 170 medewerkers werkzaam. Voor de locatie Breda ontstaat in het kader van een project voor de duur van twee jaar een vacature voor de functie van voor een dienstverband van gemiddeld 24 uur per week. Bij het opzetten van de functie is gedurende het eerste halfjaar een dienstverband van 32 uur gewenst). Functie-informatie: In het kader van een project (dat mogelijk gemaakt wordt door de besteding van reikwijdtemiddelen) zal de teamleider, ook voor de bewoners van de aanleunwoningen, diverse activiteiten moeten gaan ontwikkelen en coördineren; mede met het oog op de nieuwbouw waar de afdeling activiteitenbegeleiding en vrijwilligerswerk meer moet gaan integreren in het zorgproces van het totale woon-zorgcomplex. Deze persoon zal als teamleider inventariseren op welke wijze een grotere groep bewoners van het verzorgingshuis door de afdeling bm/i .1 x f activiteitenbegeleiding bereikt kan worden. De teamleider geeft sturing aan 3 activiteitenbegeleiders en een grote groep vrijwilligers. Ervaring hebben met de rol en plaats van activiteitènbegeleiding en vrijwilligerswerk in het nog nader te ontwikkelen proces van bewoners gerichte zorg is wenselijk. Functie-eisen: - goede sociale vaardigheden en een zelfstandige manier van werken; - inlevingsvermogen bij de doelgroep; - in staat tot leidinggeven aan team van collega 's; - ervaring met en kennis van de ouderenzorg; - opleiding op HBO of MBO-niveau activiteitenbegeleiding; - in samenspraak met andere disciplines vormgeven aan het activiteiten- en vrijwilligersbeleid. Salaris en arbeidsvoorwaarden: Het salaris voor deze functie is conform CAO-Verzorgingshuizen schaal 8 afhankelijk van ervaring en opleiding. De overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens volgens deze CAO. Inlichtingen en sollicitatie: Inlichtingen omtrent deze vacature worden verstrekt door mevrouw A. Hennekam, hoofd verzorging en verpleging, tel.nr. 076-5223224. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u voor 25 september richten aan Woonzorgcentrum De Westerwiek, PB 300,4880 AH Zundert ter attentie van drs. P. van der Plas, personeelsfunctionaris. te Moerdijk is importeur van Bridgestone en Firestone banden voor de Benelux. Als onderdeel van de multinational Bridgestone Corporation, 's werelds grootste producent van rubber- en kunststof produkten, heeft zij een toonaangevende marktpositie. De organisatie bevindt zich in een dynamische ontwikkeling en heeft de afgelopen jaren een substantiële groei doorgemaakt. Ter uitbreiding van de afdeling Marketing zijn wij op zoek naar kandidaten voorde functie van: De kandidaat is een praktisch ingestelde marketeer tussen de 25 en 32 jaar met een afgeronde MBO/HBO opleiding en een professionele marketingachtergrond (minimaal NIMA A), die zelfstandig kan opereren. Als creatieve pioneer bent u met een goed bedrijfskundig inzicht mede verantwoordelijk voorde ontwikkeling, formulering en implementatie van het marketingbeleid en de daaruit voortvloeiende operationele werkzaamheden. Kennis van automatisering (Word, Excel, Access, Statistische gegevensverwerking) en affiniteit met internet is een vereiste. U rapporteert aan de Marketing Manager. Geboden wordt een uitdagende commerciële functie binnen een groeiende organisatie. De groei- en ontwikkelingsmogelijkheden zijn sterk afhankelijk van de functionaris zelf. Wij bieden u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met een uitgebreid curriculum vitae kunt u sturen naar: t.a.v. mevrouw G. Bruinsma, Postbus 65, 4780 AB MOERDIJK assurantiekantoor van de Sande Verzekeringen Hypotheken Financieringen Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar iemand, die bereid is om zowel binnen als buiten te werken. Assurantie-B en enige ervaring zijn daarbij onmisbaar. Leeftijdindicatie 27-32 jaar. Uw schriftelijke reactie met c.v. zien wij graag tegemoet binnen 14 dagen na verschijnen van deze oproep. Ass.kantoor Van de Sande V;0;Fi Postbus 9632, 4801 LS Breda. DRUKKERIJ Boek- en Offsetdrukkerij West-Brabant b.v. is een moderne <fru< kerij met 19 medewerkers.Wij zijn uit ons jasje gegroeid; nam 70 jaar aan de Dreef in Princenhage zal begin 1998 de niew behuizing op industrieterrein Hoogeind worden betrokken. Nu al hebben wij op zeer korte termijn de volgende vacaturs: I BUITENDIENSTMEDEWERKER RELATIEBEHEERDER (m/v) Bij voorkeur met een grafische- c.q. DTP achtergrond. Hecht je veel waarde aan een interessante functie, goede arbeidsvoorwaarden en hoge betrokkenheid; bel dan voor I een afspraak of stuur je CV naar ons toe. SNIJDER GRAFISCH AFWERKER (m/v) De collega die wij zoeken heeft een grafische opleiding en achtergrond en beschikt over voldoende ervaring om zelf I standig te kunnen werken. De werkzaamheden zullen vW'I namelijk bestaan uit voor- en nasnijden, vergaren, vouwenfr brocheren. Ben je geïnteresseerd? Stuur je CV naar: Drukkerij West-Brabant b.v., t.a.v. R.J. van Baal Postbus 9518,4801 LM Breda Of neem telefonisch contact op: 076 - 5225077 zoekt wegens uitbreiding van werkzaamheden voor een van haar relaties werkzaam in de transport-, zand- en betonsector een Hij/zij rapporteert rechtstreeks aan de control»! Hij/zij is verantwoordelijk voor: r het aansturen en verbeteren van de admifl-1 stratieve organisatie l het verder opzetten van de productieadrPJ stratie het opvolgen van het kwaliteitssysteem co form ISO 9002 en VCA het voeren van een actief credit manage- mentbeleid Kandidaten met de navolgende kwalificaties komen in aanmerking: opleiding: HEAO of SPD g,i enige jaren ervaring in soortg® I functie, met de pakketten tm Excel, Lotus 25-35 jaar zelfstandig, flexibel en s stendig Onze relatie biedt u: !e - een verantwoordelijke, afwisselende fun - spaarloonregeling Uw sollicitatie kunt u, vergezeld van volledige c.v., uitsluitend richten aan: Steenweg 7, 4781 PA MOERDIJK ervaring: leeftijd: overige: Leenhouts' Aannemings-Bedrijf b.v. zoekt contact met geïnteresseerden voor de functie van: Functie: Zal mede in het managementteam worden belast met de algemene leiding van het bedrijf, met binnen afzienbareI een doorstromingsmogelijkheid naar een directiefunctie.'" Functie-eisen: - Bouw- c.q. water- en wegenbouwkundige opleiding HBO, T.U. of gelijkwaardig. - Leidinggevende ervaring in de bouwbranche. - Enige commerciële ervaring c.q. affiniteit hiervoor. - Kennis van de automatisering in de onderneming. - Goede contactuele eigenschappen. Procedure: Geïntereseerden in deze functie worden verzocht zich vóór I 1 oktober 1997 te melden via een handgeschreven sollicitatie gericht aan: Directie Leenhouts' Aannemings-Bedrijf b.v. t.a.v. M.J. Leenhouts Postbus 25 4524 ZG SLUIS Leenhouts' Aannemings-Bedrijf B.V. is een middelgroot algemeen bouwbedrijf met als werkgebied hoofdzakelijk Z.W.-Nederland en Vlaanderen. De activiteiten bestaan uit burgerlijke en utiliteitsbouw, beton-, weg- en waterbouw, onderhouds-, restauratie- en renovatiewerken en projectontwikkeling. Als mensen wild gaan dromen ove komst en enthousiast Jules Verne ga< ja, dan gaat het pas écht goed met ee Nederland is het zover. Er wordt in bouwen naar hartelust getekend, ger voorspeld. Alles wordt straks anders ons verplaatsen, hoe we communfce we wonen. In de jaren zestig en zeventig ging he zeer naar den vleze en toen dook de roloog na de andere op. Ze bedachter nendste dingen. Bijvoorbeeld dat we taan zouden voortbewegen via eer van monorails, openbaar vervoer zo' ter boven de grond. En wij zouden grond gaan wonen in hele praktisch waar het nooit regent, hagelt of storr aardkorst zouden prachtige bossen uitgestorven dieren. We zouden heel tijd krijgen, want werken zou niet m< dig zijn. We zouden ons de hele dag met sportieve activiteiten, gezellige en culturele bezigheden. Ze hadden Homo Ludens en dat was niet be scheldwoord. Alle problemen zouden verdwijnen voor de zon. Overbevolking? Mensei kolonies op de maan, op Mars of Pt lijks gaan er ruimteschepen naar kosr stemmingen. Ziektes? Geneesmiddel gratis voor iedereen. Ze worden versti drinkwater. Als je dat elke ochtend een speciaal plastic bekertje, ben je v: en ben je zo gezond als een vis. Maar ja, toen kwam de Club van Roi rekende uit dat de toekomst niet duren dan een jaar of achttien. Dan tuurlijke energie helemaal op zijn e licht uitgaan. Ondertussen zijn we gekomen dan tropische zwemparai zelfde eetruiven met hapjes in pla: steden en dorpen, 25 kanalen op het en computers in alle kantoren en wf Dat is er over van de droomwereld jaar geleden werd uitgedacht. We zitten anno 1997 met hopeloos wegen, een doodziek milieu, een over ruim, vraatzuchtige steden die het vermorzelen en nieuwe ziektes die genezen. Gelukkig krijgen we eer kans. Er is weer geld om een slag te een ideale wereld waarin elk individi gelukkig is. Onze regering heeft de verre denkers bureau gegeven. Goederenvervoer taan ondergronds, hoorde ik deze meneer zeggen in het Journaal. Dat een uitgekiend buizensysteem. Dag gens die elkaar op verkeerde momer len! Het vervoer van mensen kan ooi ders. Op de snelwegen rijden over eei jaren zogenaamde witkarren, grot wagentjes, die elektrisch worden vi ven. Je eigen wagon in een nieuw soi Wilt u misschien mijn ideetje ook evi Nee? Nou ik vertel het toch maar. M het voor de futurologen net dat stei rug dat ze nodig hebben, Luchtfiets) Nederlander krijgt een gloednieuwe Zo'n fiets is snel, veel sneller dan eei nele mountain bike of zo. Met een pen ben je al een kilometer verder. Ji je door de lucht, zoals de naam al zeg ren zetten een prachtig stukje schon- in werking. De luchtfiets is zeer onderhoudsv Nooit lekke banden, nooit een slag ii De koplamp werkt altijd. Je kunt de °P dak stallen. Alle garages kunnei ken worden. Er komt weer ruimte land. De oorafdruk is eigenlijk het begin 1 mend toekomstdenken. Deze week in het nieuws bij een rechtszaak in Zv nenkort kan een inbreker worden gi de hand van een afdruk die hij met z een ruit of een deur heeft gemaak teem van vingerafdrukken is achte onsmakelijke sperma-testen zijn over helemaal niet meer nodig. Het oor zi 2lin, ook al ontkennen we alles mond. Eerst hebben we uiteraard nog de d aag in september. We rijden nog eve Koets naar de Ridderzaal in Den H onze leiders vertellen wat ze op koi met ons onafzienbare nationale kapi 9aan doen. U moet dat verhaal maa wen als een oorafdruk van de toeko oa gaat het pas echt beginnen.

de Stem | 1997 | | pagina 42