DE STEM P E S O l\l E E VOOR 699 JOBBERS F abrie varken moet v ERVAREN KABELMONTEUR SECRETARESSE Area Manager (m/v) C* FREE-LANCE WERK dus eigenlijk EIGEN BAAS AMAS EXPORT BV Part-time verkoper m/v mmsm Vanaf oktol Actie 'Slik gaat weer JOB SUPPORT DAGBLAD VOÖR ZU1DWIST-HEDERLAMD GroewHUYSEN gebrvan der veeken bv Vanaf 20 september a.s. is de vestiging Breda ook op zaterdag geopend van 10.00-15.00 uur Zonder enige investering, (ong. 20 uur/wk) M/V Herkent u zichzelf PESTEM Loonbedrijf in Zr Nummer 60.000 in zwembad Sas ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1997 X 83 Stichting Groenhuysen biedt een breed scala aan ouderen zorg verspreid over haar werkgebied, uiteenlopend van hulp aan thuiswonenden tot verpleeghuiszorg. De stich ting beheert diverse verpleeghuizen, verzorgingshuizen en bungalowparken voor ouderen. Bij Groenhuysen werken ongeveer 1000 mensen voor zo'n 1600 ouderen. "De Kim", een nieuw huis: Begin 1998 wordt het nieuwe verpleeghuis De Kim" in St. Willebrord geopend. Dit psychogeriatrisch verpleeghuis biedt plaats aan 60 bewoners die verdeeld zijn over twee afdelingen. De bewonerspopulatie kent alle stadia van dementie. Het verpleeghuis is gesitueerd naast het verzor gingshuis "de Vlegter". "De Cyclaam", een nieuwe afdeling: Medio april 1998 krijgt het verpleeghuis Wiekendael in Roosendaal er een nieuwe somatische afdeling bij. Deze afdeling die de naam Cyclaam krijgt, zal de woonomge ving vormen voor 30 bewoners met een voornamelijk chronisch ziektebeeld. Wie zoeken wij hiervoor? Bent u momenteel als verpleegkundige, ziekenverzorgen de, afdelingsassistente, activiteitenbegeleidende, ergothera peut of fysiotherapeut werkzaam en bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging binnen een nog te vormen werk omgeving dan nodigen wij u uit te solliciteren naar een van de bovenstaande vacatures. Welke eisen worden gesteld? Vanzelfsprekend gaan we er vanuit dat u de diploma's bezit voor de functie waarvoor u solliciteert. Daarnaast vinden wij het zeer belangrijk dat het werken met een van de bewonerscategorieën een bewuste keuze is, evenals de keuze voor de overstap naar een nieuw huis c.q. nieuwe afdeling. Uw motivatie om bij ons te komen werken moet dan ook klinken als een klok. Methodisch werken zal in het gesprek met u aan de orde komen en wij horen dan ook graag hoe u hier nu al mee om gaat. Werken in team verband is een ander onderwerp waarover wij met u willen spreken. U hebt tact en bent in staat om op een construc tieve manier met collega's en bewoners om te gaan. U kunt zelf met kritiek omgaan en bent in staat om hier iets van te leren. Gezien het feit dat het hier een nieuwe afdeling betreft, verwachten wij van u een pioniersinstel ling, creativiteit en stressbestendigheid. Wat bieden wij u: U komt te werken binnen een nieuw huis of nieuwe afde ling, welke geheel volgens de eisen van deze tijd ingericht is. U ontvangt leiding van de zorgmanager die integraal verantwoordelijk is voor het reilen en zeilen op de afde ling. Huiselijkheid, klantgericht werken en helderheid zijn trefwoorden in de dagelijkse werkzaamheden. Daar het een nieuwe organisatie betreft met interne medewerkers maar waarschijnlijk vooral nieuwe medewerkers uit andere instellingen, bent u zelf in de gelegenheid een stempel te drukken op de ontwikkeling van uw afdeling. De functies zullen conform de CAO-Ziekenhuiswezen op de volgende wijze zijn ingedeeld: Verpleegkundige Ziekenverzorgende Afdelingsassistente Activiteitenbegeleidende Ergotherapeut Fysiotherapeut FWG40 FWG 35 FWG20 FWG 35 FWG 50 FWG 50 Voor de eerste vier disciplines geldt, dat gewerkt wordt volgens een rooster met wisselende diensten. Solliciteren en informatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie zenden aan de afdeling PO&O van de Stichting Groenhuysen, Postbus 1596, 4700 BN Roosendaal, t.a.v. dhr. R. Niehot. Verdere informatie over het verpleeghuis "De Kim" kunt u verkrijgen bij de heer Witter, zorgmanager, tel: 0165-384650. Meer informatie over afdeling "De Cyclaam" kunt u verkrijgen bij de heer R. de Rooy, zorgmanager, tel. 0165-586664. stichting Postbus 1596 4700 BN Roosendaal tel. 0165-586600 fax 0165-562951 bezoekadres Kalsdonksestraat 89 Roosendaal Groenhuysen is een stichting voor intensieve zorg- en dienstverlening AANNEMERSBEDRIJF CIVIELTECHNISCHE WERKEN Gebr. van der Veeken B.V. is een middelgrote, voornamelijk regionaal werkende aannemer met circa 90 personeelsleden. Voor de uitvoering van diverse kabel- en leidingwerken vragen wij een: Minimale opleidingseis: V.E.V. Monteur Laagspanningsnetten (MNL) Geïnteresseerden kunnen telefonisch contact opnemen met dhr. G.J. de Laat 0162-682654 of tijdens kantooruren 0162-672520. 1 UITZENDBUREAU Uitzendbureau Secretaresse Plus richt zich op de vakbekwame, ambitieuze secretaresse. Van junior-secretaresse tot directiesecretaresse, van management assistente tot Office Manager. Optimale kwaliteit en dienstverlening zijn de punten in onze organisatie. Uitzend bureau Secretaresse Plus maakt deel uit van de Holding Secretaresse Plus B.V., waartoe tevens Detachering Secretares se Plus, Opleidingen Secretaresse Plus en Werving Selectie Secretaresse Plus behoren. Uitzendbureau Secretaresse Plus heeft 19 vestigingen, waarvan 4 in België en 2 in Duitsland. Uitzendbureau Secretaresse Plus Nederland is in het bezit van het ISO 9002 certificaat. Menig secretaresse is via onze uitzendformule reeds aan een (vaste) baan geholpen. Secretaresse Plus is de grootste werkgever voor secretaressen in de Benelux. Beschik jij over een gedegen secretariële achtergrond, een afgeronde secretaresse-opleiding en/of minimaal een jaar ervaring als secretares se? En ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij nodigen je graag uit voor een persoonlijke kennismaking op één van onze vestigingen. Vul onderstaande antwoordcoupon in of bel ons. Wij gaan na inschrij ving direct voor je aan de slag. Avondinschrijvingen zijn ook mogelijk. Bovendien biedt Secretaresse Plus ook organisaties vele mogelijk heden. Wenst u meer informatie? Een afspraak voor een persoonlijke kennismaking naar aanleiding van uw telefoontje of de antwoord coupon is zo gemaakt. Tevens vestigingen in: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Eindhoven, Enschede, Gouda, 's-Gravenhage, Groningen, 's-Hertogenbosch, Maastricht, Rotterdam en Utrecht. En in België: Antwerpen, Brussel, Gent en Leuven. En in Duitsland: Düsseldorf en Frankfurt. UITZENOBURO (een jobber voor elk gewerkt uur via job support uitzendburo) BEJAARDENVERZORGSTER/VERPLEEGKUNDIGE Ben je gediplomeerd en wil je zelfstandig werkzaam zijn in een verzorgingstehuis te Roosendaal in dag- en nachtdiensten en in de weekenden, neem meteen contact op MEDEWERKER TUINCENTRUM Ben je nog geen 22 jaar en ben je op zoek naar een vaste baan, dan kun je meteen beginnen bij dit bedrijf in Wouw. Je wordt opgeleid tot assistent bedrijfsleid(st)er. INPAKKERS Voor diverse bedrijven in Roosendaal zijn we op zoek naar inpakkers die 38 uur per week willen werken. Vast dienstverband is niet uitgesloten. Goede verdiensten MONTAGEMEDEWERKER Handige kandidaten tot 23 jaar die kunststofkozijnen, schuifpuien en glasplaten willen plaatsen/monteren, kunnen in zowel Wouw en Rucphen aan de slag. Je mag geen hoogtevrees hebben en je moet kracht hebben in je armen CHAUFFEUR Voor diverse bedrijven zoeken we chauffeurs met rijbewijs C en E (en diploma), die graag de baan op willen. Heb je ervaring en heb je geen probleem om ook op het buitenland te rijden, dan is dit de perfecte kans voor je. Bij gebleken geschiktheid kans op een vaste baan. CAISSIÈRE Voor een supermarkt in Roosendaal zoeken we caissières die voor 32 uur aan de slag kunnen. Heb je ervaring en ben je voor lange tijd beschikbaar, laat het ons, dan zo snel mogelijk weten. SCHOONMAKER Voor een bedrijf in Roosendaal zoeken we schoonmakers die in de avonduren aan de slag willen. Het kunnen werken met een hogedrukspuit is een pré. REGIO OOSTERHOUT: FULLTIME AUTOPOETSERS Wil je opgeleid worden tot volwaardige autopoetser met uitgroei naar een leidingge vende positie Bij ons kun je vanaf maandag aan de slag. VRACHTWAGENREINIGER De werkzaamheden bestaan uit het reinigen van vrachtwagens met een hogedrukreiniger. Je mag geen probleem hebben met buitenwerk. Het betreft een baan voor langere tijd. Ervaring in het rijden met vrachtwagens is een pre. v LEERLING-MONTEUR SYSTEEMWANDEN Ben je woonachtig in Oosterhout, Dongen of directe omgeving Tijdens de werkzaamheden wordt je opgeleid. Vroeg opstaan mag geen probleem zijn. Overige vacatures: JOB SUPPORT UITZENDBURO DR. BRABERSSTRAAT 3 4700 BM ROOSENDAAL TELEFOON: 0165-56 65 85 U werkt in uw eigen woonomgeving als agente, bepaalt zelf uw werktijden, u krijgt afspraken met klanten die belangstelling tonen in linnengoed en/of gordijnen. U demonstreert een prachtige collectie bij de klanten thuis. nhuis-architectuur 1 U krijgt een prima ondersteuning, zoals opleiding, begeleiding, en afspraken met potentiële klanten. 1 U werkt met een top-product, met vergaande garanties. 1 U ontvangt een aantrekkelijke provisie en bonusregeling. U werkt in uw eigen regio. U bent ouder dan 35 jaar en kunt zeer zelfstandig werken. 1 U neemt initiatief en bent niet tevreden met een gemiddelde prestatie. 1 U bent een actief luisteraar en beschikt over overtuigingskracht. U bent representatief en in bezit van een rijbewijs en auto. Voor een sollicitatieformulier en/of nadere inlichtingen staat, tijdens kantooruren, Mevr. Marja de Regt u graag te woord. Bel direct: 040-22 82128. Walra, sinds 1873. Hofleverancier. Verkoopt eerste kwaliteit linnengoed en bijpassende gordijnen, In drie hoofdstijlen: Klnssiek, Romnntiek, Modern. De Walra-buitendienst telt zo'n 300 enthousiaste dames die op afspraak de klanten thuis bezoeken en hen adviseren over de aankleding van hun (toekomstige) woning. 'alro b.v.. Molenstraat 5, 5581 JT Waalre, tel.: 040-22 82 111, tax: 040-22 18 545. Secretaresse Plus is lid van de ABU CAO Uitzendkrachten is van toepassing Amas Export b.v. maakt deel uit van de Van Leeuwen Groep te Waalwijk en houdt zich bezig met internationale handel in papier en karton met als voornaamste afzetgebieden Afrika, Zuid-Amenka en het Caraïbische gebied. De kracht van dit ambitieuze bedrijf ligt in het alerte inkoopbeleid gekoppeld aan een daadkrachtige en creatieve verkoopstrategie, hetgeen zich manifesteert in een aanzienlijke omzetgroei. Om deze groei verder gestalte te geven zijn wij op korte termijn op zoek naar een Amas Export zoekt: - een enthousiaste HBO'er (HEAO-CE/EL) met internationale ambities en een uitgesproken handelsgeest; - een initiatiefrijk, commercieel talent met een duidelijke pioniersgeest en in staat om relaties op te bouwen en te koesteren; - een communicatief vaardig persoon met een uitstekende talenkennis (Engels/Frans/Spaans); - een zelfstarter in de leeftijd van ca. 25 tot 35 jaar. Amas Export biedt: - een afwisselende, zelfstandige baan met duidelijk eigen (budgettaire) verantwoordelijkheden binnen een groeiende organisatie; - een internationale werkomgeving met een informele sfeer en korte communicatielijnen; - regelmatig bezoeken van m.n. onze overzeese klanten; - moderne werkomgeving; - passende arbeidsvoorwaarden. Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor de realisatie van de doelstelling m.b.t. de uitbreiding van de aktiviteiten van Amas Export B.V in nieuwe overzeese markten. Belangstellenden vragen wij hun schriftelijke sollicitatie met c.v. en pasfoto te richten aan: Amas Export B.V, Energieweg 2, Postbus 2$, 5140 AA Waalwijk, T.a.v. Dhr. J. Denissen, Tel. 0416-333986 P| De Van Leeuwen Groep ?MM bestaat uit een tiental bedrijven, waar in totaal ca. 60 personen werk zaam zijn. De bedrijven zijn hoofdzakelijk actief op het gebied'van de internationale/ wereldwijde handel in leder, kunstledcr en folie ten behoeve van de schoen-, meubel-, lederwaren- en automobielindustrie alsmede zijn zij actief in de papier- en de grafische sector. De Oilily collecties 'children's wear' en 'women's wear', met daarbij o.a. schoenen, horloges en accessoires worden verkocht via speciaalzaken in 40 verschillende landen via een zich steeds verder uitbreidend internatio- naai netwerk van Exclusive Oilily Stores. Aan de Nieuwe Ginnekenstraat 20a in Breda is onze Exclusive Oilily Store Women's Wear gevestigd. Ter versterking van het verkoopteam zoeken wij een ervaren voor +18 uur per week Je bent een enthousiaste verkoper/-ster, met goede contactuele eigen schappen, en met affiniteit voor onze klanten en onze kollekties. Je hebt minimaal 5 jaar verkoopervaring, bij voorkeur in de dames-mode branche, bent flexibel inzetbaar, en bij voorkeur woonachtig in Breda of directe omgeving. Je interesse gewekt? Stuur binnen 14 dagen je schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v. en pasfoto naar Oilily Stores bv T.a.v. Brigitte Boon Postbus 8077 1 802 KB Alkmaar InterWork is gespecialiseerd in het inzetten van bouwkundige medewerkers op projectbasis bij woningcorporaties, de over heid en vastgoedbeheerders. Voor de volgende projecten zoeken wij geschikte kandidaten. InterWork Project Engineering Europalaan 2-1, 5691 EN Son Postbus 34,5690 AA Son Telefoon: 0499-490394 Fax: 0499-490392 E-mail: info@interwork.nl InterWork werkt. Met mensen. Projec11eiders nieuvvbouvv Voor woningbouwprojecten van onbepaalde diri bij corporaties in West-Brabant verzorgt u ip standig de voorbereiding (bestekken, tekeninger begrotingen en planningen) en bent u verantw«* delijk voor het uitvoeringstraject (bewakenv planningen en budgetten, kwaliteit, aansturen va opzichters en betrokken instanties). Niveau: HTS Bouwkunde, ervaring als projec e der of zelfstandig werkvoorbereider en direc voerder. Info: Paul Peerenboom, 0499-4903 Ra v o n o pz i c li te rs Voor diverse langdurige projecten bij corP°r^ in West-Brabant lost u bewonersklachten op. zorgt u mutaties (inspecties en opleveni houdt u toezicht op (niet) planmatig onderhou Niveau: MTS Bouwkunde en een halfjaar erva als klachten-/mutatie- of rayonopzichter. Info: Paul Peerenboom, 0499-490394. Voor diverse projecten bij gemeentes in Brabant verzorgt u geheel zelfstandig de toetsing en/of de handhaving. U bent beken Bouwbesluit, WRO, Bestemmingsplan"®^. Bouwverordeningen. Ervaring: een aantal den als medewerker Bouw- en Info: Hein Dahmen, 0499-490394. afcl* yan onze verslaggeefster Terneuzen - De Landelijke Sti van Druggebruikers (LSOVD) lende maand actief in Terneuz. nroblemen hebben door de c van hun kinderen kunnen maandelijks samen komen om pen. Van onze verslaggeefster Zuidzande - Het gemeentebest varkensvoederfabriekje van lo Sluis aan de Platteweg in Zuid: Als dit niet gebeurt, riskeert het zend gulden per dag met een m Het bedrijf krijgt tot twee weken na bekendmaking van de be schikking de tijd om de overtre ding ongedaan te maken. Het college van B en W heeft be gin vorige maand geconstateerd dat op het terrein aan de Platte weg reststoffen uit diverse in dustrieën (aardappelverwerking en graanbedrijven) worden ver mengd tot voer voor varkens. Op het perceel zijn vier sleufsi lo's gebouwd, waarin de reststof fen worden gestort. Tevens staan er twee mengketels met elk een roerwerk. Voor de aandrijving is een aggregaat geplaatst. Het ter reingedeelte waarop deze silo's en ketels zijn gebouwd, heeft de bestemming 'landbouw'. Aange zien dit hier niet het geval is, is het loonbedrijf in overtreding. Het gemeentebestuur is niet van plan mee te werken aan legalise ring van de illegaal opgerichte bouwwerken. 'Wij denken dat een dergelijke industriële activi teit zowel uit oogpunt van ruim telijke ordening als vanwege be langen van derden niet thuis hoort in het overwegend agra risch buitengebied van onze ge- Terneuzen - Met de start van volgende week ook de actie 'SI is voor het zesde jaar dat het E heid Zeeland (ROVZ) deze ac politie, wegbeheerders, landbo maatschappijen. De actie Slik richt zich met name op landbouwers. Die worden op het hart gedrukt om tijdens de oogstperiode vervuiling van de weg te voorkomen. De vervuiler heeft de plicht om de weg schoon te maken. Als dat door weersom standigheden niet mogelijk moeten weggebruikers via stickers in de berm worden gewaar schuwd. Daarvoor verspreidt het ROVZ duizenden stickers van groot formaat met daarop de waarschuwing 'Slik'. De land bouw zelf werkt overigens van harte aan de actie mee. De actie - met als thema: 'Houdt de weg schoon, minder ongevallen is uw loon' - heeft de afgelopen jaren duidelijk resultaat opgele verd, zo blijkt uit cijfers van het ROVZ. In de periode 1987 tot en met 1991 vielen in Zeeland als ge volg van een besmeurd wegdek to taal 43 verkeersslachtoffers, van wie dertien ernstig. Het gaat dar om dodelijke slachtoffers en zie kenhuisgewonden. Sedert de start van de actie in 1992 is het aantal slachtoffers fors ver minderd. In de afgelopen vijf jaai waren er dertig slachtoffers, var wie zeven ernstig gewond. Dat is een vermindering met respectieve lijk dertig en 45 procent. Politie en wegbeheerders, zo leer de ervaring, constateren dat d( landbouwers zich in het algemeei goed houden aan de spelregels vai de actie. Als toch vervuiling word geconstateerd, wordt de veroorza Van onze verslaggeefster Sas van Gent - In 't Sasse Zwembad werd gisteren ge- schiedenis geschreven. Daar passeerde de 60.000e bezoe ker de kassa en binnen één seizoen waren er nog nooit zoveel zwembadgasten in het gemeentelijke zwembad. De gelukkige was mevr. M. Rademakers-Wens uit Sas van Gent. Zij werd gistera vond gehuldigd door wet houder L. Marquinie van Sportzaken.

de Stem | 1997 | | pagina 24