lESTEM P E S O sariorius MANAGER m/v Sales Engineer M/V I Bedrijfsleider m/v I&A Adviseur v/m Van der Velde Elektromonteurs Beveiligingen $11 PONDRES ,AM m/v ISSISTENTE 's-Hertogenbosch ESTEDING M/V Callcenter IT-specialist (m/v) Systeembeheerder/ applicatieprogrammeur (m/v) vso DE BURCHT GROEPSLEERKRACHT (m/v) 38 uur ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1997 X 80 97 sseti twee Novartis in Breda. ngsproducten rken n Modifast. gende functies: ikkeling en rsteuning aan 'olging 00 en RPG/400 1, Windows NT, s Notes zijn Nederlands en een pluspunt. r per week. •ninistratief- iaat en de Quality Zeer goede kennis iaste belangstelling otte beheersing van ichrift. Represen- U werkt accuraat ing en bent tevens 1AVO secretarieel idoost Nederland. Irt zeer gerichte /supermarkt, creatieve tden. U speelt standigheden en jen de planning. :t verkoopresultaat :ten van de food van moderne 'in-win-mentaliteit. :n bij voorkeur een A-Sales. met aantoonbaar santé functies met waarden. i.J. Budding, linerende functie waarin veel tii kun je rekenen op eitencentrum Op het sala de CAO-Ziekenhuiswezen 'Ober 1998. In het voorjaar van >er 1998 wordt voortf"" r Financiën en Informatievoorziening Wij zoeken kandidaten voor de functie van De functie Bent u die energieke, creatieve en flexi bele I.C.T.-professional die ons uitdaagt om te ontwikkelen? Die in een wereld waarin het draait om steeds meer en steeds snellere informatie met goede ideeën komt? Die een voortrekkersrol voor informatie- en communicatie technologie kan vervullen binnen onze organisatie? Die met ons kan inspelen op de veranderingen in de relatie met onze inwoners? We verwachten van u de nodige initia tieven op dit gebied, in samenwerking met een team van jonge, enthousiaste collega's. Als projectleider/adviseur vervult u bij de selectie, ontwikkeling en implementatie een belangrijke rol. Het bureau Het bureau Concern Informatie Management (CIM) geeft mede inhoud aan het informatie- en automatiserings beleid van de organisatie. Tot de taken van het bureau behoort het opstellen van programma's van eisen tot en met de invoering van automatiseringstoepas singen. Ook is CIM verantwoordelijk voor de invulling van de gemeentelijke computerinfrastructuur en het beheer daarvan. Deze is verspreid over meerdere gebouwen in de stad en kent zowel lokale als interlokale verbindingen. Er zijn meerdere servers, met meer dan 1.200 aansluitingen. Er wordt gewerkt met Novell netwerkbesturing. Wat wij vragen - academisch werk- en denkniveau bijvoorbeeld in de richtingen Informatica, Bedrijfskunde c.q. Bestuurlijke Informatiekunde; - kunnen werken in een complexe dienstverlenende omgeving; - ervaring met het leiden van projecten; - algemene kennis op het gebied van automatiseringsomgevingen; - goede contactuele vaardigheden. 1 oktober de vacature voor. in voor een zinvolle vrijetijds- pen aantal grote evenementen arnaast zul je vraagbaak Zijn als het gaat om informatie rollega's, is in de functie een geronde opieWino en wat je werk vraagt. iet opnemen met Willem van chten aan de afdeling nderstaand adres. EP Breda, Telefoon 076-5607500^ Wat wij bieden - een interessante en veeleisende job binnen een gemèente die volop in ontwikkeling is; - een uitdagende functie waarin u de kans wordt geboden uzelf verder te ontplooien; - een salaris van maximaal 7.207,- bruto per maand (niveau 11) met een uitloopmogelijkheid tot 8.214,- bruto per maand (niveau 12), afhankelijk van uw opleiding en ervaring; - goede opleidingsfaciliteiten; - mogelijkheden voor kinderopvang. Bijzonderheden De gemeente 's-Hertogenbosch voert een personeelsbeleid met aandacht voor de verschillende doelgroepen in de maatschappij. Wij nodigen daarom kandidaten van allochtone herkomst nadrukkelijk uit te solliciteren. Informatie Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met A.J.A. Toebast Rl, hoofd Concern Informatiemanagement, bereikbaar onder-nummer (073) 6155429. Sollicitaties Belangstellenden kunnen hun schrifte lijke sollicitatie voor 24 september 1997, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, zenden aan: drs. A.G.M. Streppel directeur Financiën en Informatievoorziening Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch De stad 's-Hertogenbosch met zijn ruim 125.000 inwoners de hoofdstad van Noord-Brabant, realiseert omvangrijke investeringen. Deze onderstrepen de econo mische vitaliteit van een stad die zich met haar stedelijke cultuur ontwikkelt tot een ontmoetingsstad bij uitstek. Een stad die kwalitatief blijft groei en door bijvoorbeeld een ingrijpende veran dering van het station en omgeving, een uniek vrijetijdscentrum, of door een vernieuwde vormgeving van de openbare ruimte en een eigentijds handhavings beleid. De organisatie De gemeentelijke orga nisatie werkt met haar 1.200 medewerkers, verdeeld over vijf sec toren, aan een continue verbetering van de dienstverlening aan burgers, bedrijven en bestuur. Streven naar eenvoud, minder papier en heldere uitingsvor men, accentueren de openheid, klantgericht heid en slagvaardigheid van de organisatie, zowel naar binnen als naar buiten. vacaturenummer Fl 9703A Sartorius Instrumenten B.V is sinds 1973 exclusieve importeur/distributeur van de Duitse fabrikant Sartorius AG. Op het gebied van weegapparatuur is Sartorius Europees marktleider in het laboratoriumsegment en toonaangevend in zowel technologie als innovatie. Om het marktaandeel voor het geheel vernieuwde industriële programma verder uit te bouwen zoeken wij een Functie: Na een opleiding bij onze hoofdvestiging in Duitsland maakt u I heel uit van ons commercieel team. U bezoekt (potentiële) afnemers, ondersteunt dealers en weder- verkopers en neemt deel aan marketingactiviteiten voor beurzen en I seminars. Het accent zal liggen op applicatiegerichte toepassingen. Profiel: U heeft een HBO-opleiding of een gelijkwaardig niveau door ervaring. Goede contactuele eigenschappen, een gezonde dosis creativiteit en eigen initiatief zijn onontbeerlijk. Ervaring in een gelijksoortige sector is zeker een voordeel. De voorkeur gaat uit naar kandidaten tot 40 jaar. Wij bieden: Voor deze aantrekkelijke, zelfstandige functie bieden wij goede primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden, een bedrijfswagen, GSM, Notebook, onkostenvergoeding en een jaarlijkse winstdeling. Interesse? Stuur vandaag nog uw handgeschreven sollicitatiebrief met c.v. naar het Management Team van Sartorius Instrumenten B.V., Postbus 1265, 3430 BG NIEUWEGEIN l nz.® opdrachtgever is een internationale organisatie (3.300 medewerkers) met het ve h M nt°°r m Duits'and- Het bedrijf is een middelgrote aanbieder in LDPE folies met schillende productievestigingen in Duitsland. Een daarvan is gespecialiseerd in de bov!rfCt',e Van .inc*ustrieverPa'<l<ing, krimpfolie, folie voor de land- en tuinbouw en Brah De 'n^orme'e en enthousiaste Benelux-verkooporganisatie is gevestigd en beeft 4 medewerkers. Door de specialistische aanpak kan men kb t e- Pr°ducten leveren die probleemloos in het productieproces van de nt kunnen worden opgenomen. Om het marktaandeel voor bovenstaande uctgroep te vergroten zoeken wij voor onze relatie een: werving en selectie sale Juncties Bean. EEN FUNCTIE VOOR U? metrJ* binne" 10 dagen' S,uur uw brief Veld.e"recente pas,oto naar Van der rr^T Salesfuncties, ta.v. Posth, van Wde. Het adres is: even I <M AC Vught Vermeld ook ™t referentienummer: RN971 Bij eventuele vragen kunt u ook UJ. bellen: (073) 65 65 755. ondernemend en gericht op resultaat Wat houdt de functie in Voor deze functie is het creëren van new business zeer belangrijk. Daarnaast bouwt u de bestaande product/marktcombinaties uit. U bouwt langdurige relaties op, gebaseerd op vertrouwen, U werkt nauw samen met de verkoopleider industrieverpakking Duitsland en de directeur Nederland. U bent verantwoordelijk voor uw werkgebied: de Benelux. Uw gesprekspartners zijn onder andere Inkopers van chemische, diervoeder-, kunststoffen- en tuinaardebedrijven; kortom klanten op een zeer breed terrein. Vanuit de onderneming wordt u ter zijde gestaan door technische productspecialisten. Een zelfstandige functie! U bent een doener met lef. Hiermee opent u deuren om daarna met behulp van uw geduld langdurige relaties op te bouwen. U communiceert uitstekend op verschillende niveaus, u bent prestatiegericht en flexibel. Bovendien bent u doortastend in uw optreden en heeft u goede onderhandelingsvaardigheden. U functioneert op minimaal MBO-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring. Daarnaast heeft u een goede beheersing van zowel de Duitse als de Engelse taal. Frans is een pré. Leeftijd? Tussen de 30 en 40 jaar. Voor deze functie is ruime ervaring in de commercie gewenst. Wat kunt u verwachten? Een boeiende, zelfstandige functie op een kantoor met korte communicatielijnen binnen een internationale organisatie. Een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een auto van de zaak. siting j l'tfo 'in eejrjt Alpha Telemarketing is de afgelopen jaren uitgegroeid tot één van de grootste en meest professionele telemarketingbureaus van Nederland. De basis voor ons succes is een flexibele organisatie die kiest voor maatwerk van de hoogste kwaliteit. Alpha Telemarketing is gevestigd in het centrum van Tilburg. Alle telemarketingactiviteiten worden uitgevoerd vanuit ons moderne callcenter aan de Stationsstraat 19. Op dit moment heeft ons bedrijf zo'n 100 medewerkers. Alpha Telemarketing heeft haar werkzaamheden onderverdeeld in twee businessunits,nl.: Alpha Telemarketing en Alpha Telemarketing Business to Business. Alpha Telemarketing maakt deel uit van de M-4 Groep. Alpha Telemarketing is op zoek naai'; (fulltime) Wil jij, jonge informaticus, investeren in je toekomst? Word dan callcenter IT-specialist bij Alpha Telemarketing! In Nederland is een groot tekort aan IT-specialisten die werken op het raakvlak van data- en telecommunicatie. Bij Alpha Telemarketing heb je de mogelijkheid binnen een periode van drie jaar door te groeien tot een callcenter IT-specialist. Ons uitgangspunt is datje een goede theoretische achtergrond hebt. Wij investeren in een meerjarig opleidingstraject. Daarnaast word je direct operationeel betrokken bij het werken op de IT-afdeling van Alpha Telemarketing. Wanneer je voldoende kennis en ervaring hebt opgedaan, kun je als callcenter-consultant bij onze opdrachtgevers ingezet worden. Functie-eisen: minimaal HBO-opleiding informatica; kennis van Unix, Windows, Microsoft software en relationele databases; bereidheid tot het volgen van cursussen; flexibele instelling; werkervaring is een pre; ileeftijd maximaal 30 jaar. (ftilltime) Je werkt in teamverband met 4 collega's. Je beheert de computersystemen en de databases van onze klanten. Na een opleiding programmeer je zelfstandig projecten binnen gespecialiseerde pakketten. Je hebt veel contact met de gebruikers en geeft de nodige support. Functie-eisen: minimaal MBO-opleiding informatica; t/ kennis van Unix, Windows, Microsoft software en relationele databases; s/ bereidheid tot het volgen van cursussen-, flexibele instelling; minimaal 2 jaar werkervaring; leeftijd maximaal 30 paar. Wat hebben wij te bieden? Twee zelfstandige en afwisselende functies binnen een moderne en jonge organisatie. Goede arbeidsvoorwaarden en een vast dienstverband horen daarbij. I S ollicitatiep ro ce dure Voldoe jij aan onze eisen én'isjë belangstelling voor één van deze functies gewekt? Schrijf dan binnen 7 dagen een uitgebreide brief met cv naai-: Alpha Telemarketing, Postbus 6815000 AR Tilburg. T.a.v. de heer D.E.'Bakker (directeur). Wil je meer informatie over de functies, dan kun je contact opnemen met D.E. Bakker. Tblefoon: 013-5434343. (school voor leerlingen met gedragsproblemen) roept sollicitanten op voor de functie van (voor vervanging van langdurig ziekteverlof) Een eventuele aanstelling in de toekomst is niet uitgeslo ten. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij - in bezit zijn van de vereiste onderwijsbevoegdheden - evenwichtig is en energiek - in staat is het pedagogisch en didactisch schoolconcept te vertalen naar net niveau van de groep - een gestructureerd en goed werkklimaat kan stimuleren in de groep - affiniteit hebben met onze doelgroep, leeftijd 12 tot 18 jaar - een bijdrage kunnen leveren aan de onderwijskundige ontwikkelingen op onze school. Ervaring in het onderwijs en het in bezit hebben van een LO-akte (naast de vereiste onderwijsbevoegdheid) strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. zien we met belangstel ling tegemoet en kunt u tot uiterlijk 20 september 1997 sturen naar VSO De Burcht T.a.v. de heer B. Rompa, directeur Postbus 339, 5000 AH Tilburg. Tel. 013-5366620 Van Dijnsen Beveiligingen bv te Breda is een snel groeiende onderneming met als specialisme het adviseren en installeren van complete beveiligings installaties. Uitsluitend maatwerk op basis van hoogwaardige componenten. Dankzij haar bijzondere kennis van de specifieke beveiligingsproblematiek heeft Van Dijnsen een uitstekende reputatie verworven in heel Nederland, zowel bij particulieren als bij het bedrijfsleven. Daartoe staan dag en nacht alert zijn en een pijlsnelle serviceverlening garant. Wij zoeken op korte termijn ervaren: Voor deze afwisselende en interessante functie vragen wij: - LTS/MTS-E opleiding; - Een leeftijd van 18-25 jaar; - Affiniteit met het aanleggen van beveiligings-installaties; - Bereidheid om service-diensten te draaien; - Een verklaring van goed gedrag; - Rijbewijs B; - Enthousiasme en doorzettingsvermogen. Mensen met ervaring in de beveiligingstechniek genieten de voorkeur. Wij bieden u een prettige werkkring en een goed salaris. Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar: Van Dijnsen Beveiligingen, t.a.v. Dhr. S. van Irsel Takkebijsters 58, 4817 bl breda, tel.: 076 5728131 Pondres Direct Mail is een van de grotere bedrijven in Nederland die actief zijn op het gebied van de productie en verwerking van direct mail. De hoofdactiviteiten zijn databeheer, inkjet- en laserprinten, couverteren, sealen, fulfilment en opslag. Het bedrijf Pondres heeft ruim 90 medewerkers in vaste dienst en ongeveer 100 personen (thuiswerkers) zijn op freelance basis bij het bedrijf betrokken. De bedrijfscultuur kenmerkt zich door klantgerichtheid, kwaliteit en openheid. Het leveren van toegevoegde waarde staat hoog in het vaandel. De klantenkring kent vele gerenommeerde bedrijven, instellingen en ministeries. Begin 1998 wordt een nieuw bedrijfspand (10.000 m2) in gebruik genomen, waardoor ruimte ontstaat voor verdere expansie. De afdeling De productie is ordergewijs georganiseerd. Er zijn drie afdelingen die daaraan op eigen wijze hun steentje bijdragen: de machinale/handmatige productie, fulfilment en magazijn/expeditie. Iedere afdeling wordt geleid door een chef. De werkzaamheden zijn gevarieerd, vragen veel accuratesse en nemen in omvang sterk toe. Er is veel ruimte voor innovatie en uitbreiding van het dienstenpakket. Vanwege de reeds gerealiseerde en de nog te verwachten groei is er behoefte ontstaan aan een "fl Het profiel - U geeft leiding aan de drie chefs. U coördineert hun werkzaam heden en optimaliseert de onder linge samenwerking. - U draagt zorg voor een goede communicatie met de andere afdelingen in het bedrijf, zodat het bedrijfsproces ongehinderd kan verlopen. - U bewaakt de kwaliteit en klant gerichtheid, die niet in het gedrang mogen komen door de steeds ver anderende planning. - U overziet de gehele organisatie. U treedt niet in details maar bent praktisch genoeg om de vertaal slag naar het uitvoerend niveau te kunnen maken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan: Pondres Direct Mail b.v., t.a.v. de heer L. Gorris, atg. directeur, Postbus 1211, 5004 BE Tilburg. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw A. Broeckaeri. - U bent lid van het management team en als zodanig medeverant woordelijk voor het te voeren en gevoerde beleid. - U rapporteert rechtstreeks aan de directie. De kandidaat - U heeft een aantal jaren ervaring als manager en bent gewend in een drukke werkomgeving het overzicht en de rust te bewaren. - U heeft een opleiding op ten minste HBO-niveau. - U heeft belangstelling voor en ervaring met techniek. - U heeft kennis van en vooral ervaring met machinale productie en met handling- en opslag technieken. - U bent circa 35 jaar. De Posthoornstraat 10, 5048 AS Tilburg (industrieterrein 'Kraaiven'). Postbus 1211, 5004 BE Tilburg, telefoon 013-4633260, telefax 013-4637156.

de Stem | 1997 | | pagina 19