De Meeuw Bouwsystemen creatief en eigentijds Ervaren vaklieden voor verschillende afdelingen Projectleider Werkvoorbereider Tekenaar Gezocht: Professionals die hun vleugels willen uitslaan Een sterk en innovatief bedrijf. Sinds de oprichting in 1929 heeft de tijd bij De Meeuw niet stilgestaan. Het bedrijf is sterk gegroeid. Niet alleen In mensen en omzet maar zeker ook in kennis en kunde op het gebied van huisvestingsvraagstuk ken. Op dit moment werken bij De Meeuw in Nederland, België, Zwitserland en Duitsland ruim 350 eigen medewerkers. De totale omzet bedraagt ca. dfl. 140 miljoen. Voor een groot gedeelte vindt de produktie van De Meeuw in Oirschot plaats. Daar maken vakmensen binnen diverse afdelingen maatwerk in huisvesting voor klanten. Naast vakmanschap is het belangrijk dat u - zowel zelfstandig als in teamverband - nauwkeu rig werkt. Wij zoeken de volgende professionals: it Produktiemedewerkers Dakdekkers Spuiters Timmerlieden Metaalbewerkers Lassers Schilders Onderhoudsmonteurs LBO-niveau met technisch inzicht LBO-niveau LBO-niveau, aanvullende cursussen LBO-niveau LBO-niveau LBO-niveau met mig/mag lassen LBO-niveau MBO-niveau richting Electrotechniek De Meeuw neemt hiermee op Europees niveau een toonaangevende positie in op het gebied van ontwikkeling, fabricage en plaatsing van bouwsystemen die voor tal van huisvestingstoepassingen worden gebruikt. Of het nu gaat om kantoren, scholen, hotels, bankgebouwen, kinder dagverblijven, recreatieparken, ziekenhui zen met complete operatiekamers of gemeentehuizen. Van kleinschalig tot zeer omvangrijk, van tijdelijk tot semi-perma- nent, van sober tot luxueus of van eenvou dig tot high-tech. De Meeuw heeft de beste maatwerkoplossing voor ieder huis- vestingsvraagstuk. De Meeuw onderscheidt zich sterk van andere aanbieders. De lange traditie, ken nis en kunde hebben de onderneming gemaakt tot dé specialist op het gebied van (semi) permanente ruimte. Er wordt oplossingsgericht gedacht en gewerkt waarbij maatwerk en een geïntegreerde aanpak sleutelwoorden zijn. Maar bovenal geldt het principe: afspraak is afspraak! Dat deze manier van denken en doen werkt, blijkt o.a. uit het feit dat De Meeuw momenteel een kantoor aan het realiseren is voor ABN-AMRO in Amsterdam. Het gebouw heeft - over vier etages verdeeld - een oppervlakte van ruim 11.000 m2. Daarmee is dit het grootste, in Europa gerealiseerde gebouw dat industrieel is geproduceerd. De Meeuw verwacht ook de komende jaren een sterke groei door te maken en zoekt daarom versterking met echte professio nals die hun vleugels verder willen uitslaan. Uw taak Als projectleider wacht u een uitdagende en boeiende taak. Met een grote mate van zelfstandigheid begeleidt u projecten vanaf de order bevestiging tot en met de eind-oplevering. Dit betekent o.a. dat u veel contact heeft met opdrachtgevers, onderaannemers en uw col lega's. Bovendien geeft u leiding aan de werkzaamheden op de bouwplaats waarbij de VCA-normen die De Meeuw bij het werk han teert zoals orde, netheid en veiligheid uw bijzondere aandacht heb ben. U draagt zorg voor de juiste planning van activiteiten en een nauwkeurige projectadministratie op basis waarvan ook de meer minderwerk verrekeningen plaatsvinden. U schuwt niet om in voor komende situaties uw eigen verantwoordelijkheid te nemen en eigen initiatief te tonen. Uw taak Als werkvoorbereider vervult u een echte spilfunctie. Met een grote mate van zelfstandigheid bent u verantwoordelijk bij het voorberei den en uitwerken van orders met een nadruk op calculatie, planning, aansturing van leveranciers en uitvoering. U werkt de gehele order uit aan de hand van werk- en detailtekeningen op basis waarvan o.a. de inkoop van materialen en onderaannemers plaatsvindt. U rap porteert regelmatig over de voortgang van de order en verder onder houdt u contacten met de afdeling verkoop. Uw talenten U beschikt over een HBO denk- en werkniveau waarbij de voorkeur uitgaat naar de bouwkundige richting en hebt tenminste 3 jaar erva ring in een vergelijkbare functie. U beheerst de Duitse en Engelse taal goed. Samenwerking, uitstekende communicatieve vaardighe den, doorzettingsvermogen en een praktische instelling maken deel uit van uw bagage. U denkt en handelt klantgericht en voelt zich thuis in een omgeving waar het eerder hollen dan stilstaan is. U houdt niet van een 9 tot 5 mentaliteit. Uw talenten U beschikt over een MBO-opleiding waarbij de voorkeur uitgaat naar de bouwkundige richting. Daarnaast heeft u aanvullende cur sussen gevolgd. Tevens hebt u tenminste 3 jaar ervaring in een ver gelijkbare functie. U bent stressbestendig, kunt goed samenwerken en beschikt over een groot kostenbewustzijn. Daarnaast bent u vaardig in communicatief opzicht, praktisch en kunt u te verwachten problemen goed onderkennen. Uw taak Als CAD tekenaar wacht u een verantwoordelijke taak. U maakt CAD tekeningen in ARKEY. Hierbij gaat het om het uitwerken van teken opdrachten en het maken en/of aanpassen van (detail)tekeningen. Hoewel u hierbij een grote mate van zelfstandigheid aan de dag legt, doet u dit werk niet alleen. U werkt nauw samen met een team van enthousiaste medewerkers die weten wat er van hen wordt ver wacht. Uw talenten U bent in het bezit van een MBO-diploma Werktuigbouw of Bouwkunde of hebt een soortgelijke opleiding en/of ervaring. U hebt ervaring met ARKEY en/of AutoCAD en u hebt besef van datgene wat er 'onder de motorkap' gebeurt als u aan het tekenen bent. Een grote accuratesse, planmatig werken, samenwerking, uitstekende communicatieve vaardigheden en een praktische instelling zijn ken merkend voor u. Interesse om uw vleugels uit te slaan? Wanneer u als echte professional op zoek bent naar een nieuwe uitdaging dan heeft u nu de kans om die aan te gaan. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Leuver, bereikbaar tijdens kantooruren onder telefoonnummer 0499-572024. Uw schriftelijke sollicitatie met beknopt CV richt u aan De Meeuw Oirschot BV, Afdeling Personeelszaken, Postbus 18, 5688 ZG Oirschot. De Meeuw Oirschot B.V., Industrieweg 4, Postbus 18, 5688 ZG Oirschot, tel. 0499-572024, fax 0499-574605. De Meeuw Zwolle B.V., Gildenweg 10, Postbus 30, 8060 AA Hasselt (Ov.), tel. 038-4773155, fax 038-4772830. Internet-site: http://www.demeeuw.com E-mailadres: demeeuw@pi.net

de Stem | 1997 | | pagina 16