NK Financieel plaatje fusie lijkt haalbaar liakk IHH»H BUURT Idee TOP: 'Grootste en goedkoopste kermis in Terneuzen' Ontwikkelaars hullen zich in nevelen "BuUCU/hua &UM Ker Jan Triniteitskerk moet toegankelijker worden Waterschap treft voor bouwverkeer tunnel reeks van maatregelen SPORT IN HET KORT Hoe halen we't in ons bol? DBSTEM ZEELAND C3 Samengaan waterschappen op koers Belgische cel in Voor nieuwe Emmausparochie Terneuzen Gewonden bij 1 ongevallen Snelheidscontroles Prestigieuze bouwprojecten in Sluis dreigen uit te lopen op fiasco Geinekes wint fritescup op toernooi CYC Poolbiljart Quicksilver, Oxbow, Levi's, Bad Boys, Helly Hansen, Chiemsee, Saltydog, Rags, Mexx sport, Body Glove. terra-nova r7Y~ Ruim 6O1 36 t/m Tevens verk gedragen follectie n maat aad. aal recent en zaak." meer dan alleen zonwering „Bakker-Jan" jPdWegvervoer, Breda loesenek BV, Breda ■oedlichi BV, Etten-Leur i. van Tilburg, Roosendaal Schouten Containerservice Moerdijk 3e Rotonde Openbare .choolgemeenschap, Breda Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Uitz.buro Oomen Tènce Breda/Etten-Leur Tènce Breda/Etten-Leur Tènce Breda/Etten-Leur Tènce Breda/Etten-Leur Tempo-Team Rotterdam Adecco Job Support Roosendaal Job Support Roosendaal Job Support Roosendaal Job Support Roosendaal Job Support Roosendaal Job Support Roosendaal v.d. Boom Uitz.bureaus Roosendaal v.d. Boom Uitz.bureaus Breda/Dongen v.d. Boom Uitz.bureaus Breda/Dongen v.d. Boom Uitz.bureaus Breda/Dongen v.d. Boom Uitz.bureaus Breda/Dongen v.d. Boom Uitz.bureaus Breda/Dongen v.d. Boom Uitz.bureaus Breda/Dongen Friday, Goes Friday, Goes Friday, Goes Friday, Goes Friday, Goes Manpower Breda/Roosendaal Manpower Breda/Roosendaal Manpower Breda/Roosendaal Manpower Breda/Roosendaal Manpower Breda/Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.oZ/Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.o.Z /Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Tènce B.o.Z./Roosendaal Vedior Breda/ R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior Breda/R'daal enz. Vedior R'daal enz. Tempo-Team Raamsdonksveer Randstad Breda enz. Randstad Breda enz. Randstad Breda enz. Randstad Breda enz. Randstad Breda enz. Randstad Breda enz. Randstad Breda enz. Tempo-Team Breda/Roosendaal enz. Tempo-Team Breda enz, Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz. Tempo-Team Breda enz Tempo-Team Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. Start Uitz.b. Breda enz. les en woonplaats naar: Cursussen. eft een aantal rant, onder rse gerechten en tn ons verbroken, 1997 accepteren. tkaarten. ekenen op de \teit die u van ons ziens, Moy-Fa, Mary Liu 571 GJ Axel ax: 0115-565054 1-115-562495 besloten) I I I I I WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1997 Van onze verslaggever Terneuzen - De grootste en goedkoopste kermis van Zee land kan in Terneuzen van de grond komen. Het is een idee pit de koker van de nieuwe loot aan de politieke boom in deze gemeente, de Terneu- zense Onafhankelijke Partij (TOP). TOP-woordvoerder A. Meeusen wijst er op dat de gemeente geen inkomsten van het Stadhuis plein heeft opgenomen in haar begroting. Op de Markt en het Stadhuis plein kan de gemeente een ker mis laten houden die misschien wel twee keer zo groot is dan de huidige. „Er kunnen daar veel meer attracties staan dan op het bestaande kermisterrein," zegt Meeusen. „Omdat de revenuen van het Stadhuisplein niet in de begro ting staan, kun je het stand plaatstarief voor de uitbaters van de kermisattracties verla gen. En als je minder geld vraagt aan de kermisexploitan ten, kan bijvoorbeeld het tarief voor een kaartje van de botsau to's misschien wel met de helft omlaag. Zo kan Terneuzen de grootste en tegelijk goedkoopste kermis van heel Zeeland krij gen." TOP vindt dat de gemeente dat voor de eigen inwoners moet realiseren. Meeusen wijst er daarbij op dat de kermis nog een echt oud volksfeest voor ieder een is, dit volgens hem in tegen stelling tot alle festiviteiten die onlangs plaatsvonden rond de officiële opening van het Stee- nen Beer-gebied. Bovendien komt het ten goede aan het ima go van de stad Terneuzen om de grootste kermis van Zeeland op haar bodem te hebben, besluit de woordvoerder van TOP. Van onze verslaggever Terneuzen - De drie Zeeuws-Vlaamse waterschappen liggen, met de fusie per 1 januari 1999 in het vooruitzicht, financieel op koers. Dat heeft VB Accountants vastgesteld na een eerste evaluatie van de financiële taakstellingen die de drie water schappen in het licht van de samenvoeging onderling hebben afgesproken. De waterschappen hebben hun financiële taakstellingen vastge legd in een convenant. Daarin is onder andere opgeno men hoe hoog het budget 1999 per waterschap mag zijn. De wa terschappen Hulster Ambacht en De Drie Ambachten zullen daar aan kunnen voldoen, stelt de ac countant vast. Voor het Vrije van Sluis is dat nog niet het geval. Dit waterschap blijft een aan merkelijk bedrag (756.000 gul den) boven het vastgestelde maximum. VB Accountants voorziet hier door het risico dat het kostenni veau voor 1999 hoger zal uitpak ken dan het niveau waarvan bij de berekening van de starttarie ven van het nieuwe waterschap is uitgegaan. Daarom adviseert het accountantskantoor de wa terschappen om in onderling overleg zonodig maatregelen te nemen om de kosten op het ge wenste niveau te brengen. De taakstellingen voor de reser vepositie en de tarieven kennen positieve ontwikkelingen. De in breng in de reservemiddeien door de drie waterschappen moet haalbaar zijn. Daarbij geldt ove rigens voor het Vrije van Sluis dat aanwending van zogenaamde stille reserves nodig zal zijn. In het convenant is verder vast gelegd dat de tarieven voor 1997 en 1998 niet lager mogen zijn dan de tarieven over het voorgaande belastingjaar. Alle waterschap pen voldoen aan die afspraak. Gezien al die conclusies luidt de slotsom van VB dat de eerste evaluatie van de financiële situa tie bij de drie waterschappen over het geheel genomen een po sitief beeld oplevert. De accoun tantsrapportage staat op de ver gaderagenda van de algemene vergadering van waterschap De Drie Ambachten op woensdag 17 september om 14.00 uur in Au Port te Philippine. Terneuzen - Tijdens een controle aan de grensovergang bij Sluis door een patrouille van de Ko ninklijke Marechaussee Terneu zen viel een 28-jarige vrouw uit België door de mand. Bij controle bleek ze nog een boete open te hebben staan van 1750 gulden. Omdat de vrouw zoveel geld niet bij zich had werd zij meegeno men naar Terneuzen en achter slot en grendel gezet. Ze werd en kele uren later vrijgelaten nadat vrienden de boete hadden vol daan. Van onze verslaggeefster Tbmeuzen - De Triniteitskerk moet een toegankelijker ontmoe tingsruimte worden voor de 2200 parochianen van de nieuwe Emmausparochie in Terneuzen. Half oktober wordt begonnen met de verbouwing die in totaal vier ton kost. «De uitstraling van de Triniteits kerk is oké. Het podium is echter massaal, het grote altaar vormt een obstakel en is te hoog," zei ar chitect E. Verplancke gisteren en kele uren voor de eerste informa tiebijeenkomst voor de parochia nen. Om het contact met de paro chianen te bevorderen, is besloten de verbouwing in de stijl van De Bossche School te doen. Het mas sale podium gaat weg en daarvoor in de plaats komt er een lager en kleiner podium dat verder naar achter wordt geplaatst. Achter het altaar komt het orgel te staan en daarachter kan het koor plaatsne men. De banken worden in een achthoekige vorm geplaatst. Er is ruimte voor 420 mensen en bij een eventuele grote drukte kunnen er Hulst/Kloosterzande - Bij twee ongevallen zijn in totaal vijf mensen licht gewond geraakt. Na ter plaatse door een arts te zijn Behandeld konden ze alle vijf naar huis. I Het ene ongeval vond gisteren om 15.43 uur plaats in de Hulster I Veldstraat. Een negentienjarige I inwoner van Hulst raakte met I ójn autd in een slip als gevolg van een nieuwe slijtlaag in de Veldstaat. Hij belandde met zijn onto in een sloot waardoor het voertuig volledig werd vernield, De vier inzitende van de auto lie- I 1 1 val1 UV dULU ra lichte verwondingen op. Ia/611 °P 4e kruising IÖwb Nieuwstraat/Kruis- z2'v hapersdiik in Klooster der ol uP ®isteren een motorrij- aan 7V ®senschudding en letsel Sebeurdfa °U j6r °P'Het onëeval een t,~ t ordat de motorrijder I Nieuwe °r lnllaalde in de Lange da dl ra IUistophetmoment linksaf wilde slaan. stoelen om de achthoek worden geplaatst. Bij de ingang komt een portiek en achter de kerk komt een berging waarin de nieuwe CV wordt geplaatst. Ramen worden vernieuwd en achterstallig onder houd wordt ook gedaan. Aan de buitenkant van de kerk verandert niets. De opdrachtgevers van de archi tect, pastoor K. Jordens en het be stuur van de nieuwe parochie, wil den het contact tussen de parochi anen van de voormalige Der Ver rezen Christus en de Willibrordus- parochie optimaliseren. „Het moet een plaats van samenkomst zijn van waaruit de mensen op een be paalde manier gaan leven," zei pastoor Jordens. Het plan bestond dan ook om een ruimte naast de kerk te bouwen waar de mensen elkaar na de mis konden ontmoe ten, maar dit paste niet meer in het budget. Gisteravond was de eerste informatiebijeenkomst voor de parochianen en er volgen er nog twee: op 7 oktober en 6 november. Het is de bedoeling dat de paro chianen de bijeenkomsten daarna in stand houden. De verbouwde kerk wordt 15 december opgele verd. De afscheidsdienst van de afgestoten Opstandingskerk is op 28 december. De openingsmis van de Triniteitskerk zal 1 januari 1998 plaatsvinden. Sas van Gent - Bij snelheidscon troles in Sas van Gent kregen gis teren in totaal 89 bestuurders een proces-verbaal voor te hard rij den. De controles werden gehou den op het Bolwerk, waar 318 voertuigen de radar passeerden en waarvan er 42 te hard reden, en op de N252 tussen Sas en Ter neuzen. Hier passeerden 716 voertuigen en daarvan reden er 47 harder dan is toegestaan. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 130 km/u in plaats van 80 km/u. *Niet afgebouwde villa's in Sluis. FOTO WIM KOOYMAN Van onze verslaggeefster Sluis - In Sluis is grote on duidelijkheid ontstaan over de stagnatie van prestigieu ze bouwprojecten als win kelcentrum De Korenmolen aan de Nieuwstraat, villa park Groenevelt (Engelse landhuizen) aan de rand van Sluis en het luxe apparte mentencomplex bij het Hoompje aan de St. An- nastraat. Stuk voor stuk miljoenenprojecten die mo menteel niet worden afge bouwd. Zowel het gemeentebestuur als de raadsleden van Sluis-Aar- denburg, verschillende onder nemers en particulieren willen opheldering over deze projec ten, maar de projectontwikke laars geven geen informatie. Vrom-wethouder J. du Fossé meldt dat hij tientallen tele foontjes krijgt van Sluisenaren die zich afvragen waarom er niet verder wordt gebouwd. „Het is een vreemde zaak. De projectontwikkelaars die deze bouwplannen moeten realise ren, betalen keurig netjes alle leges op de bouwvergunningen en exploitatie-overeenkom sten. Ze hebben al miljoenen guldens geïnvesteerd in deze projecten terwijl er bij het Hoompje aan de St. Annastraat nog geen steen is gelegd en de bouw van Groenevelt en De Korenmolen al wekenlang stil ligt. Ik vrees dat deze bureaus intern problemen hebben en dat deze eerst moeten worden opgelost voordat er weer wat wordt gedaan. Wij als gemeen te wachten voorlopig af, we kunnen in feite weinig anders want het gaat hier om particu liere initiatieven en alles wordt netjes aan ons betaald. Toch kan ik me niet voorstellen dat deze bedrijven het zich kunnen permitteren de boel nog veel langer leeg te laten staan." Groots De grootse plannen voor deze drie projecten werden bijna een jaar geleden gepresenteerd door verschillende projectont wikkelaars en het gemeentebe stuur van Sluis-Aardenburg. Passage De Korenmolen: een overdekt winkelcentrum aan het begin van de Nieuwstraat van drie verdiepingen waar het publiek met roltrappen naar de winkelunits wordt gebracht. Villapark Groenevelt: zestig Engelse landhuizen die tegen de Sluise vestingwallen wor den gebouwd. Grote dure hui zen die de vlucht van welge stelde Sluisenaren richting Knokke moeten tegenhouden. Complex Sint Annastraat: ne gentig luxe appartementen en een vrijetijdscentrum. Bijna een jaar verder is De Ko renmolen dan wel voor een groot deel afgebouwd, maar er is nog geen winkel in te vinden. De Korenmolen zou in augus tus haar dure deuren (het gaat hier om een project van twaalf miljoen gulden) openen, maar het nieuwe winkelgezicht van Sluis staat er al wekenlang verlaten bij. Een rondje langs verschillende ondernemers in Sluis leert dat het bijna onmogelijk is om in formatie te krijgen over het hu ren van een winkelunit. In een folder over De Korenmolen staat dat belangstellenden die 'nader geïnformeerd willen worden over de onbegrensde mogelijkheden van de passage' contact kunnen opnemen met Nieboer Gemako, afdeling be drijfshuisvesting winkels in Den Haag. Nieboer Gemako is een make laar in onroerend goed, assu rantiën en beheer en zou ervoor moeten zorgen dat de winkel units van De Korenmolen wor den verhuurd. Maar Nieboer Gemako geeft geen informatie over winkel- huur. De namen van onderne mers worden opgeschreven met de belofte dat er infomatie zal worden opgestuurd, maar er gebeurt niets. Wie als particu lier naar het telefoonnummer belt dat in de folder staat, wordt meerdere malen door verbonden. Niemand binnen dit bedrijf kan concrete infor matie - laat staan prijzen - ge ven over het huren van een winkelunit. Landhuizen De bouw van de landhuizen in het kader van het plan Groene velt wil ook niet vlotten. Het project is in handen van pro jectontwikkelaar Taywood Ho mes die volgens de bouwbor- den twee vestigingen heeft in Den Haag en Antwerpen. In Den Haag wordt niet opgeno men en het telefoonnummer van de vestiging in Antwerpen blijkt allerminst van Taywood Homes te zijn maar van het chemische bedrijf Degusa NV. Hier hebben ze nog nooit ge hoord van de projectontwikke laar. In het najaar van 1996 werd begonnen met de bouw van de huizen. In november waren de kapconstructies van de eerste zeven zichtbaar, maar daar is het tot nu toe bij geble ven. Dit laatste geldt ook voor de plannen om aan de Sint An nastraat negentig luxe appar tementen te bouwen. Op het perceel waar nu nog het ver pauperde Hoompje staat, zou de projectontwikkelaar die ook Groenevelt realiseert, een zeer prestigieus appartementen park neerzetten. De plannen zijn gedetailleerd uitgewerkt op papier, maar het oude Hoompje staat er nog en er is nog geen steen gelegd. Hoe verder De projectontwikkelaars geven geen enkele duidelijkheid over de bouwplannen. Gemeente, raadsleden, ondernemers, po tentiële huizenkopers, niemand weet waar hij aan toe is en hoe het nu verder moet. „Wij zijn erg nieuwsgierig hoe deze situatie zich zal ontwik kelen. De tranen schieten toch in je ogen als je ziet hoe bij voorbeeld het bouwterrein bij Groenevelt er nu bij ligt. Het is een grote puinhoop en niemand kon ons vertellen hoe het komt. Ik hoop dat de gemeente niet te lang meer wacht en uitzoekt wat er aan de hand is," aldus CDA-raadslid L. Kamphuis. Deze drie dure projecten bin nen de gemeente Sluis-Aarden burg dreigen uit te lopen op een flop en dat is wel het laat ste wat burgemeester C. van Liere in gedachten had toen hij vorig jaar zo trots als een pauw de plannen openbaar maakte. Terneuzen - Het waterschap De Drie Ambachten wil maatrege len treffen voor een veilige afwikkeling van het bouwverkeer dat straks door de aanleg van de tunnel onder de Westerschel- de ontstaat. In overleg met Rijkswaterstaat, de provincie en de politie is overeen stemming bereikt over de gewens te aan- en afvoerroutes voor het bouwverkeer. Er is een route gemaakt via de N2352 (Terneuzen/Sas van Gent), de N682 (Terneuzen/Hoek), de Herbert Dowweg, de linkse aftak king van de Nieuw Neuzenweg en de Nieuw Neuzenweg. Langs die wegen moet het bouwverkeer zich dit en volgend jaar begeven. Voor de periode daarna is de aan leg van een werkweg vanaf de Herbert Dowweg in de aanvoer- route opgenomen. Om een veilige afwikkeling van het bouwverkeer mogelijk te maken is het nodig dat het waterschap de beperkingen op de linker aftakking van de Nieuw Neuzenweg opheft en die weg evenals de Nieuw Neuzenweg ver breedt. Om vervolgens te voorko men dat bouwverkeer vanaf de Nieuw Neuzenweg in zuidelijke richting nhar de aansluiting met de weg Terneuzen/Sas van Gent nabij het sluizencomplex mag rij den, moet de Nieuw Neuzenweg vanaf de aftakking voor vracht verkeer worden afgesloten door borden. Daarnaast is de opheffing van de verkeersbeperkingen op de Nieuw Neuzenweg van belang om de landbouwpercelen in het noord-oostelijke gedeelte van de Nieuw Neuzenpolder bereikbaar te houden voor vrachtverkeer. Vanwege de aanleg van de tunnel zal namelijk ook de WiHemsker- keweg gedeeltelijk aan het ver keer worden onttrokken. Het dagelijks waterschapsbestuur meldt in het voorstel dat de aan nemer voor de bouw van de oever verbinding opdraait voor de kos ten van de verbreding van de Nieuw Neuzenweg en de aftak king ervan. Clinge - Volleybalvereniging CVC hield voor de 24e keer een geslaagd buitentoernooi op de velden van de voetbal vereniging Clinge. De frites cup voor Clingse verenigingen werd gewonnen door Geinekes voor de Meelzakken en de Hoegies 1. Bij de mannen re creanten won het team van de Poorter voor CVC en de Trou badour. In de categorie gemengd won RCS voor Outokumpu en CVC. De wisselbeker voor de vrou wen kwam terecht bij de Be- tonladies. Volgend jaar willen de organisatoren er in verband met de vijfentwintigste uitga ve een speciale editie van ma ken. Terneuzen - De poolbiljart competitie van de Kanaalzone is gestart met vijftien teams. Dat is hetzelfde aantal als vo rig seizoen. Toch zijn er enke le verschuivingen. Drie teams haakten af, maar net zoveel teams hebben zich aangemeld. Verder mocht de organise rende Poolvereniging Kanaal zone zeventien nieuwe leden begroeten. Opvallend tijdens deze eerste competitiedag was de winst van nieuwkomer President. Die formatie won met 2-4 van Dream Team. Titelverdediger Emerald was duidelijk te sterk voor De Pauw. Laatstgenoem de ploeg slaagde er zelfs niet in een punt te scoren. UITSLAGEN De Tukker I-Tricky Hot Shots 4-2, La Couette-De Gravin 5-1, Zondagsvermaak-De Roskam 2 4-2, Emerald-De Pauw 6-0, Dream Team-President 2-4, New Gravin-The Droopy's 2-4, De Roskam 1-The Simpsons 2- 4. STAND 1. Emerald 1 wedstrijd ge speeld, 6 punten, 2. La Chouet- te 1-5, 3. The Droopy's 1-4, 4. Zondagsvermaak 1-4, 5. The Simpsons 1-4, 6. De Tukker 1 1-4, 7. President 1-4, 8. De Ros kam 1 1-2, 9. Dream Team 1-2, 10, Tricky Hot Shots 1-2,11. De Roskam 2 1-2, 12. New Gravin 1-2, 13. De Gravin 1-1, 14. De Pauw 1-0, 15. De Tukker 2 0-0. I III m 4 IGroenblljvend, vorabesten. dig pampasgras met elegan- vet'eu'igo pluimen. 1 Nu van 29,95 voor Metalen wandlantaarn I S°lrn9Kell«es,eer. I En dat van 19,95 1 voor slechts I rijn geldig tot Sommige dingen kun je eigenlijk niet maken. Een Porsche van de 58? Rijkspolitie inhalen, bijvoorbeeld. Vissen in een kweekvijver (grote jongen!). Een enorme zak snoep cadeau doen aan je tandarts. Of een supergrote bolchrysant ibieden van 9,9 voor maar 5,95. Toch doen we 't. j Dat laatste, althans. Zolang de I voorraad 1 strekt. =gg5g*»»9*»>«ttorf of zoh IIIMIUEKE 10 ,SS|/TA Brouwerijstraat 9, Oostburg, tel. 0117-454861 open van maandag t/m zaterdag van 10 tot 17 Iedere zondag open van 13 tot 17 uur uitgezonderd feestdagen uur, (hoelc NoordstrNstattonTtraat) t ,4£71 GE Axel Tel. 0115-563565 ^Avonds op afspraak aennS^I viert de kermis mee! Tijdens de kermis: 10 oliebollen voor 5.95 Onze vaste woensdag iniddagaanbieding: 5 broden voor een tientje 4 bolussen voor twee piek. Onze vaste weekend-aanbieding: 10 luxe broodjes 3.95 Noordstraatpromenade - Terneuzen Tel.Ol 15-619817 3*

de Stem | 1997 | | pagina 17