0(ma) Oomen FAMILIE BERICHTEN DE STEM v> *R) t t t (0)pa en (0)ma Schenk Proficiat 50 jaar Ikke??? Han Lieve papa 4 Pl ann meer c praatpi MARK A.A.J.M. RADEMAKERS TOON RADEMAKERS TOON RADEMAKERS A.A.J.M. RADEMAKERS MIJN LIEFSTE NELLY WILHELMUS JACOBUS ROOVERS Dymphna Cornelia van der Pluym DAG LIEVE OPA WIM WIM ROOVERS Dimph van der Pluym PETRUS (PIET) OOMEN Antonia van den Maagdenberg ROËLLA LEDUC CHRISTIANUS LEONARDUS DOLLÉ Ran C.L. DOLLÉ C.L. DOLLÉ CHRISTIANUS DOLLÉ ELIZABETH HIERONIJMA WILHELMINA MARIA COOPMANS tante Liesje Waterschap De Drie Ambachten Familieberichten uit andere bladen JAAP VAN KAKERKEN Rietje de Ruijter W.J.M. BRAAMS RA Lieve papa en mama 40 jarig huwelijk (0)pa en (0)ma 50 jarig huwelijk. duiklessen 70ste verjaardag My knight A. IMK over project VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING o0 Deze strijd had je nooit kunnen winnen... Maar voor ons ben je een held! Het was een jongetje... 7 september 1997 t Henri en Petra Quaijtaal-van der Velden 4841 LS Prinsenbeek Gouden Regen 4 Het is ons een droeve plicht u het overlijden mee te delen van mijn lieve man, onze vader, opa en schoonzoon Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Stichter Internationale Jeugdronde van West-Brabant Voormalig Nestor van de Roosendaalse Gemeenteraad Voormalig lid Provinciale Staten Noord-Brabant Voormalig secretaris Stichting Waroubi Erevoorzitter Roosendaals Wielercomité Ereboer Stichting Carnaval Voormalig directeur VW Roosendaal Voormalig bestuurslid Schouwburg 'de Kring' 60 jaar lid R.K.S.C. 'Alliance' 28 mei 1923 9 september 1997 Roosendaal: J.M.M. Rademakers-Nollen Brasschaat (B): J.A.J.L.G. Rademakers U.R.M. Rademakers- Megens Roos, Anna, Louise Roosendaal: D.L.J.M. Habets- Rademakers P.P.M. Habets Josefine, Eva Vleuten: J.J.D.J.M. Rademakers W.A.P.M. van Dongen Max Roosendaal: D.M. Nollen-Hessels 4707 DV Roosendaal, 9 september 1997 Klein Brabant 146 De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 13 september om 10.00 uur in de parochiekerk van St. Jan, Markt 2 te Roosen daal, waarna aansluitend de begrafenis volgt op begraafplaats Zegestede, Rucphensebaan 95 te Roosendaal. Samenkomst in de kerk. Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Robijndijk 215 te Roosendaal. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 12 september van 18.00 tot 19.00 uur. Er is voorafgaande aan de uitvaartdienst ge legenheid tot schriftelijk condoleren achter in de kerk en na de begrafenis persoonlijk in Hotel Central, Stationsplein 9 te Roosendaal. Het droefheid hebben wij kennisgenomen van 'het overlijden van onze broer, schoonbroer en "ó'om ittti Wij wensen zijn vrouw Joke, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwer- ""ken van dit verlies. Wij zullen hem erg missen. Jan en Annie Rademakers-Broos Ton en Héiène Witjes-Rademakers Endrik en Annie Jef en Irene Rademakers-Kruisheer Jan en Paula Wij vernamen het droeve bericht dat de ere voorzitter van het wielercomité Roosendaal is overleden Toon gaf het Roosendaalse wielerleven kleur. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren veel sterkte. Stichting Wielercomité Roosendaal Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer In de periode van september 1949 tot mei 1990 is hij gedurende ruim 41 jaar onafgebro ken lid geweest van de raad van de gemeente Roosendaal en Nispen. Wij hebben hem in die jaren leren kennen als een markant man die zich niet alleen voor het bestuur van de gemeente maar ook op tal van andere manieren op een bijzondere wijze ver dienstelijk heeft gemaakt voor de Roosen daalse gemeenschap. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen, die wij in deze moeilijke dagen veel kracht en sterkte toe wensen. Roosendaal, 9 september 1997 Burgemeester en wethouders van Roosendaal, de burgemeester, mr JJJJT. Marijnen de secretaris, mr drs. T. v.d. Wal 10-9-1995 In memoriam 10-9-1997 Nog steeds denk ik vele malen per dag vol liefde aan jou en ik zal je nooit kunnen en willen vergeten. Jij was een geweldige vrouw voor mij. Be dankt voor je zorgzaamheid en voor je warme liefde; jij hebt mij zes echt gelukkige jaren geschonken. Ik blijf oneindig veel van je hou den! Je Wim Na een zeer intens leven heeft hij maar heel even van zijn rust mogen genieten. Voor ons veel te vroeg, maar gelukkig zacht en kalm, overleed thuis mijn man, ons vader en lieve opa echtgenoot van Oosterhout 14-10-1932 t Hoogstraten-Minderhout 9-9-1997 Minderhout: Dymph van der Pluym Oosterhout: Conny en Anton, Max, Dimph en Tess Deurne: Mary en Harry, Harry, Sabine en Luc Terheijden: William en Monique Corr.adres: 2322 Hoogstraten-Minderhout Carolinestraat 11, België De plechtige uitvaartliturgie wordt gehouden op vrijdag 12 september 1997 om 11.00 uur in de parochiekerk van Ste. Katharina te Hoog straten, gevolgd door de begrafenis in familie- grond op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Gebedswake op donderdagavond 11 septem ber in de Ste. Katharinakerk te Hoogstraten om 19.00 uur. U kunt afscheid nemen na de gebedswake in de rouwkapel van het O.C.M.W., H. Bloedlaan 250, Hoogstraten. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hostellerie De Tram, Vrijheid 192, Hoog straten. We zullen je missen. Harry, Sabine, Max, Luc en Dimphy Tot ons groot verdriet is onze geliefde oudste broer overleden echtgenoot van Joop en Cees van Nimwegen-Roovers Jac en Betsy Roovers-Koolen Ton en Annelies Roovers-Bodewes Riet en Theo Marijnissen-Roovers Els en Peter Bezemer-Roovers Neven en nichten Wat zou ik gelukkig zijn als het afgelopen was Vader bleef zijn leven lang een eenvoudige man. Hij was graag onder de mensen en voelde zich betrokken bij iedereen en alles om zich heen. De laatste jaren waren, mede door zijn ziekte, niet gemakkelijk. Vredig is op 91-jarige leeftijd van ons heenge gaan weduwnaar van Kinderen Kleinkinderen en achterkleindochter Etten-Leur, 8 september 1997 St. Elisabethshuis Corr.adres: P. Oomen Loofhout 19, 4871 WP Etten-Leur Vader ligt opgebaard in het mortuarium aan de Lage Vaartkant 152 in Etten-Leur, alwaar u afscheid van hem kunt nemen donderdag na de avondwake. De avondwake wordt gehouden op donderdag 11 september om 19.00 uur in de St. Petrus- kerk aap de Lange Brugstraat te Etten-Leur (noord). De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 12 september om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Samenkomst aldaar. Voor aanvang van beide kerkdiensten is er ge legenheid het condoleanceregister te tekenen. Na de uitvaartdienst begeleiden we vader naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Zundertseweg te Etten- Leur. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zoda nig beschouwen. Tot onze grote verslagenheid nemen wij van daag afscheid van Wij wensen Els en Jan veel sterkte in deze moeilijke tijd. Collega's afd. 1216 BSW Langs deze weg wil ik iedereen bedanken bij het overlijden van m'n schoonbroer, oom en neef CHARLES LOUIS HERREWEGH Ook heel speciaal een woord van dank aan het verplegend personeel en dokters van de Blaauwe Hoeve, waar hij 19 jaar liefdevol is verzorgd. Fam. Herrewegh-van Goethem en kinderen Kapellebrug, sept. 1997 Een dag zonder lach, is geen dag Verdrietig, maar dankbaar dat hem een ver der strijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze vader en schoonzoon' Haarlem Oosterhout 27 april 1942 7 september 1997 Oosterhout: Y.L. Dollé-Gijzelaar Rogier Madeion Arnoud Amsterdam: Chr. Gijzelaar 4904 PR Oosterhout Wijde Omloop 88 De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 11 september om 13.30 uur in het crematorium, Karei Boddenweg 5 te Tilburg. Samenkomst in het crematorium. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor de dienst in de ontvangsthal van het cremato rium en persoonlijk na de dienst in Auberge du Bonheur, Bredaseweg 441 te Tilburg. Met grote verslagenheid hebben wij op 7 sep tember 1997 kennisgenomen van het overlij den van onze directeur, de heer Wij zullen zijn inspirerende persoonlijkheid missen en wensen zijn vrouw, kinderen en fa milie nu en in de toekomst veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Medewerkers Possehl Aannemingsmaatschappij B.V. Hierbij delen wij u mede dat, op 7 september, na een kortstondige ziekte onze oprichter en directeur, de heer toch nog vrij onverwachts op 55-jarige leef tijd is overleden. Zijn sterke wilskracht, zijn inzicht, vakkennis en sociale betrokkenheid waren en zullen ook in de toekomst bepalend zijn voor de sfeer binnen ons bedrijf. Wij zullen zijn krachtige persoonlijkheid en warme interesse ten zeerste missen. Wij wensen zijn voruw, kinderen en familie heel veel sterkte, en hopen dat zij de kracht mogen vinden om verder te gaan. Directie en medewerkers Possehl Aannemingsmaatschappij B.V. Wir trauern um unseren langjahrigen Ge- schaftsführer der am 7. September 1997 im 56. Lebesjahr verstorben ist. Er war seit dem Jahre 1969 für unser Unter- nehmen tatig. Mit Gründung der Possehl Aannemingsmaat schappij B.V. in 1984 übernahm er die Ge- schaftsführung unserer Tochtergesellschaft in den Niederlanden. Mit seinem Sachverstand, seiner Tatkraft und seinen Erfahrungen hat er die Entwicklung der Gesellschaft wesentlich gepragt und maB- geblich dazu beigetragen, daB der Name Pos sehl Spezialbau international Geltung hat. Seine aufrechte und vornehme Gesinnung verschaffte ihm Ansehen und Wertschatzung bei allen Geschaftspartnern, Kollegen und Mitarbeitern. Mit Christianus Dollé ist eine Persönlichkeit von uns gegangen, der wir groBen Dank schulden. Wir werden ihm ein ehrendes und bleibendes Gedenken bewahren. Unser Mitgefühl gilt seiner Frau und den Kindern. POSSEHL SPEZIALBAU GMBH zugleich für alle Unternehmen der POSSEHL Spezialbau-Gruppe Na een leven, dat gekenmerkt werd door een niet aflatende zorg en aandacht voor anderen, is heden, na voorzien te zijn van het H. Sacra ment der Zieken, van ons heengegaan onze tante en oud-tante 20 maart 1906 te Hoeven f 8 september 1997 te Breda Namens de familie: A. Cantrijn W. Görts executeurs-testamentair Corr.adres: A. Cantrijn Duinlaan 145, 5691 EJ Son De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 12 september om 11.00 uur in de kapel van verpleeghuis Elisabeth, Leuvenaarstraat 91 te Breda, waarna de overledene in besloten fa miliekring zal worden begraven. De overledene is overgebracht naar uitvaart centrum „Van Gemert", Heuvelstraat 181 te Breda, alwaar geen bezoek. Dankbetuiging Langs deze weg wil ik mijn oprechte dank be tuigen voor de vele blijken van medeleven zo wel persoonlijk als schriftelijk ontvangen na het overlijden van mijn zorgzame vader DANIEL WILLEM CORNELIS GEERS weduwnaar van Maria Mathilda van Denderen Een bijzonder woord van dank aan de H.H. doktoren en verplegend personeel van streek ziekenhuis „De Honte", afdeling B2, voor de goede zorg aan mijn vader besteed. A.L.D.M. Geers Terneuzen, september 1997 BEKENDMAKING SCHONEN SLOTEN Het dagelijks bestuur van het waterschap De Drie Ambachten maakt bekend, dat besloten is medio september 1997 te beginnen met het me chanisch schoenen van de waterlopen die bij het waterschap in onderhoud zijn en dienen voor de af- en/of aanvoer van water. De waterlopen die mechanisch worden ge schoond zijn aangegeven op de bij het water schap ter inzage liggende kaarten. Deze kaarten kunnen worden ingezien bij het bu reau waterkwantiteitsbeheer van het water schap, Korte Kerkstraat 19 te Terneuzen op werkdagen van 9.00-12.00 uur en van 14.00- 16.00 uur. Eigenaren, gebruikers enz. van gronden e.d. ge legen langs waterlopen zijn op grond van de Keur waterschap De Drie Ambachten verplicht: - op hun gronden de machines toe te laten die worden gebruikt voor het schonen van de wa terlopen; - op hun gronden de stoffen te ontvangen die bij het schonen uit de waterlopen worden ver wijderd - bedoelde stoffen te spreiden of op te ruimen. Ter voorkoming van schade wordt belangheb benden verzocht: a. de in de waterlopen uitmondende drainages duidelijk zichtbaar met paaltjes aan te geven of de uitmonding van de drainages in het ta lud weg te werken; b. op percelen waar late gewassen, zoals bie ten, worden geteeld alleerst een strook van vijf meter breed langs de waterlopen te rooien en de gewassen daarvan te verwijderen; c. bij het inzaaien van wintertarwe e.d. langs waterlopen die nog geschoond dienen te worden vooraf contact op te nemen met het bureau waterkwantiteitsbeheer van het waterschap (telefoon (0115-630490). Indien aan het vorenstaande niet wordt voldaan, wordt bij ontstaan van schade géén schadever goeding toegekend. Terneuzen, september 1997 Het dagelijks bestuur voornoemd, drs. H. Eversdijk, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris f- j^^rriolmff,..;ji Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, huwelijk, verlovinq overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.w., één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. B.T.W Overige tarieven op aanvraag. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. OVERLEDEN: Kees van Noorden 37 jaar, 's-Heer Abtskerke Sinoutskerksezandweg 5 Begrafenis te Kruiningen, 10 september Leo Luitwieler echtgenoot van I. Luitwieler-Sturm Vrouwenpolder, Dorpsdijk 71 Begrafenis te Vrouwenpolder, 11 september Jan Noordijk echtgenoot van H. Nöordijk-Marijs 73 jaar, Oost-Souburg, Gouwestraat 61 Grematie Middelburg, 10 september Jan van Garsel 47 jaar, Heinkenszand Begrafenis te Heinkenszand, 10 september Hendrik Kornelis Wagenaar echtgenoot van H.P. van den Dorpel 57 jaar, Yerseke, Polen 17 Begrafenis te Yerseke, 10 september Lieven van Belzen weduwnaar van T. v.d. Gruiter 76 jaar, Arnemuiden, De Manstraat 7 Begrafenis te Arnemuiden, 11 september Na een kortstondige ziekte is tot onze droef heid van ons heengegaan onze dierbare broer en zwager weduwnaar van in de leeftijd van 79 jaar. Namens allen: Adrie de Ruijter Oosterhout, 8 september 1997 Corr.adres: Willem van Heesstraat 3, 4827 AD Breda Jaap is overgebracht naar uitvaartcentrum „Leijsenakkers", Veerseweg 40 te Oosterhout. U kunt hier afscheid van hem nemen op don derdag 11 september van 18.00 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 12 september om 14.00 uur in de Na- zarethkerk aan de Slotlaan te Oosterhout, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats „Leijsenakkers" aan de Veerse weg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar voor de dienst gelegenheid is schriftelijk te condoleren. Na afloop van de begrafenisplechtigheid kunt u persoonlijk condoleren in café „De Koppel- paarden" aan de Veerseweg te Oosterhout. Zij die geen persoonlijk bericht hebben ont vangen, gelieven deze aankondiging als zoda nig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden afgelopen maandag van onze collega, drs. Hij is ruim 25 jaar bij ons bedrijf in dienst geweest. In die periode was hij steeds een prettige en gewaardeerde collega. Hij heeft zich ook de afgelopen periode, ter wijl zijn ziekte zich al geopenbaard had, met veel inzet aan zijn werk gewijd. Wij leven mee njet zijn vrouw Irene en de kin deren en andere familieleden en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers NV PNEM Schriftelijke opgave te richten aan De Stem Nieuwsblad, Postbus 3229,4800 MB Breda t.a.v. Kleintjes Wij behouden ons het recht voor teksten, foto 's en lékaimm zonder opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgever is gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken. Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. 1952 199? Kees-Corry-Lia-Ronald-Louis-Andrea-Paula-Gerald- Marian-Arjan-Raymond-Nicole-Roel-Melinda-Wesley- Mijke-Bouke-Bram een fijne trouwdag op het eiland ver weg. Jullie MAP. Hartelijk Gefeliciteerd (O)ma en (O)pa met jullie Henk, Gerry, Berry, Rob, Henk en Sylvia. Hartelijk gefeliciteerd Rini, Marcella en John Angela en Michel. Lieve de Schrijver. Hartelijk Gefeliciteerd met jullie Kinderen, Kleinkinderen en achterkleinkinderen Annie, Piet, Josephine, Joop, Femia en alle anderen: dank voor de gezellige afgelopen weken in Wolfslaar! Dymph Goedemorgen Gefeliciteerd met je Kinderen en kleinkinderen. I'm very sorry. I've learned. Please 4give me, give me a chance come back. I love u and wait 4 you. Ikke H.G. 1e dag zorider'flappen Hoe oud je geworden bent verklap ik niet, wat ik wel mag zeggen is dat je over 20 jaar Abraham ziet. H.G. Dylan Op 28 augustus 1997 is het huwelijksgoederenregis ter ter Griffie der Arrondis sementsrechtbank te Zwolle onder nummer 97.569 inge schreven de akte van wijzi ging van huwelijksvoor waarden tussen de echtelie den Francois Jacques Lu xembourg en Cornelia Antonia Maria Damen, beiden wonende te Fijnaart, Steiledijk 6. Notaris Mr. C.R.C. Simons Oud Gastel Tuinstraat 1 5038 DA Tilburg Telefoon (040)2 44 2832 Start: 22 september^ Lees de 25 grootste successen van de milieubeweging in het dubbeldikke jubileumnummer. Bel: 030-2331328 Van onze verslaggever Hulst - Gehandicapten en mensen die slecht ter been j1n kunnen voortaan weer onder problemen de Hulster basiliek in. Het kerkbestuur heeft aan de zijde van de Korte Nieuwstraat een leu ning laten aanbrengen en een provisorische rolstoelhelling. ne voorziening komt net op tijd, want zondag is het de dag van de Van onze verslaggever Hulst - Het Instituut Midden pas gepresenteerde plannen voc delijke Hulster binnenstad nog voor verdere planvorming. j. Breel van het IMK zegt dat in een eerste reactie op de ambitieu ze plannen die door projectont wikkelaar Bam op papier zijn ge- zet. „Ten dele ben ik het wel met de gepresenteerde visie eens," zegt Breel, die de zaak eerst eens goed wil bestuderen alvorens er een oordeel over te vellen. „Dat er iets met de Bierkaaistraat moet gebeuren staat vast. Wat er nu ligt is in feite een plan dat als di- cussienota gezien moet worden. Een aanzet. Er is nog niets be slist." Bam is achter de tekentafel gaan zitten naar aanleiding van de on gerustheid van de ondernemers over de toekomst van de Bier kaaistraat. Die wordt geconfron teerd met leegstand en steeds minder bezoekers. Volgens Bam zijn er drie soorten maatregelen nodig om uit de impasse te gera ken. Ten eerste is dat het beter in de kijker zetten van de Bierkaai straat, ten tweede een verster king van de winkelfunctie van de gehele omgeving en ten derde be zoekers bewegen hun winkelrou te in het noorden van de binnen stad te beginnen. Oplossingen zijn sloop en aanpassing van be bouwing en winkels, uitbreiding van het winkelbestand en de aan leg van een parkeergarage. Het IMK heeft aangeboden de Hulster middenstanders onder steuning te bieden. Breel wil op korte termijn met de onderne mers om de tafel gaan zitten om de plannen tegen het licht te hou den. „Daarbij is het de vraag of dit nou het plan is waarop we zit ten te wachten of juist niet. Wat wij willen doen is meedenken met de ondernemers en dan zullen er straks ongetwijfeld voorstellen Bezorgklachten, abonnementen administratie, lezers- en fotoservice: BEL LEZERSCONTACT 076 - 5 312 312 maandag t/m vrijdag 8.00 - 17.00 uur zaterdag 8.00- 12.00 uur Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG, telefoon 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Deij (plv. ed.chef), Rein van der Helm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut, Redactie Middelburg: Vrijlandstraat 33d, 4337 EA telefoon 0118-652739, fax 0118-652738, Redacteur: Cees Maas (provincieverslaggever). Redactie Hulst: Baudeloo 16,4561 ES. telefoon 0114-372777 en 0114-372776, fax 0114-372771. Redacteur: Eugène Verstraeten Sportredactie Zeeland: Ton Koomen, telefoon 0115 - 645751 (zondag 0115 - 645753). Advertenties: Hulst, Baudeloo 16,4561 ES. Detailhandels-, diensten-, B-to-B-, uitgaans- en toerisme-advertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-372771. Rubrieksadvertenties (Kleintjes): telefoon 076-5312313, fax 076-5312340, Familieberichten, dankbetuigingen en geboorteadvertenties: telefoon 076-5312550, fax 076-5312340. Personeels-, opleidingen- en cursussen- advertenties: telefoon 076-5312240, fax 076-5312242. Onroerend goed-, financiële diensten- en vervoersadvertenties: telefoon 0114-372772, fax 0114-372771. Telefonische openingstijden: Rubrieksadvertenties, familieberichten, dankbetuigingen en geboorte advertenties: dagelijks 9.00-20.30 uur. verige advertenties: maandag üm vrijdag 8 3010{ 1? 0Q uuf onder ^^tieopdrachten worden uitgevoerd van U'itaevpr?109 va" de al9emene voorwaarden alsmedP maatschaPP'j Zuidwest-Nederland B.V. egelen voor het advertentiewezen. 4

de Stem | 1997 | | pagina 14