Terneuzen in slotminuten gelijk oek gelijk in boeiend duel t een art pas in ipel arm Rietjens ontvangt Zilveren Schoen iters is te Sluiskil Chris Verbeeck laat iedereen kansloos HW'24 begint met knappe winst Winst Zwaluw YFC ieeuws-Vlaamse topploeg maakt veel indruk tegen sterk Lisse DESTEM SPORT ZEELAND L bezoekende RCS werd met jÉRPE KLASSE A Axel pakt kostbaar punt in uitwedstrijd tegen Unitas'30 HOOFDKLASSE A m liggen ET? Atleet overtuigt in Reynaertloop ATLETIEK ste veteraan- Bij de trimlopers Trainer Stoutjesdijk hoopt in derde klasse meer aan voetballen toe te komen DERDE KLASSE A EERSTE KLASSE C Tegenstand EMBER 1997 B9 MAANDAG 8 SEPTEMBER 1997 njrtmedewerker Promovendus gemaakt in de zesde 11. Tegenstander Kwa- l'2 verslagen. loede afstand door rake I j van Peter Vos (fraai af. I phot), Davy Maes (straf. In Jan van Belois. I-BIERVLIET 0-2-in de.j opgaande partij hadden I Jloegen kansen te scoren 1 lisclub deed dat niet en 1 et twee keer. Voor de doel- pg maakte Ralph Baum. 0-1 van en na de hervat-1 kende Pascal Wedage voor! ^RDING-SCHOONDIJ- I - Beide equipes gaven el-J veinig toe. Schoondijke |al gauw op 0-1 door eenl nt van Mark Praets. Na del bakte John Sommeijer ge-1 laarmee de puntendeling| t werd. 3-NOORMANNEN 2-4 Elmer van Troost is lub veelal in minder J Tegen Noormannen wasl let geval. Raymond Wittel 0-1, Martijn Verbrugge] Björn Bisschop 1-2 door de I doelman met een kopbal tel lalken. Na het wisselen vanl lelft was het Menno Jonge-] jlie zich voor 1-3 meldde. |Borstelaar scoorde vervol-] -4 en Frank Haulez 2-4. LonzesP Ttnieuzen L174 is de competitie m de Le klasse A van het KNVB- Ldagvoetbal sterk gestart. j achter de zegekar gebon- teseuzen wist in de slotminuten Kj nog een punt uit Bergen op L mee te nemen. Danny Magi- Ljoorde uit een strafschop: 1-1. folIJZEN-INTERNOS 0-2 - itrijzen opende de competitie zwak. De ploeg toonde geen enke le inzet en moest gelaten toezien hoe het bezoekende Internos hier van profiteerde. Voor de thee wis ten de gastheren de schade doel puntloos beperkt te houden, maar na de rust scoorden Steef van Kouter en Carlos Alonso. UNITAS'30-AXEL 1-1 - Het duel werd gekarakteriseerd als stevig, maar sportief. De eerste helft was voor de thuisploeg. Dit resulteer de in een terechte 1-0-voorsprong door Dimitri de Vrind. In de twee de helft zette Axel aan en kwam langszij door een treffer van Men no van Gremberghe. MIDDELBURG-VIRTUS 4-2 - Met goed en gedisciplineerd spel kwam de thuisploeg in de eerste helft op een 3-0-voorsprong. Kha- lid Boufrahi tekende voor alle drie de doelpunten. Ook in het tweede bedrijf domineerden de hoofdste delingen. Dit resulteerde in een treffer van Raimond Gabrielse. Daarna geloofde de formatie van trainer Cees Houtepen het wel. Maar verder dan treffers van Rob bie Janse en Jorg Semler liet men Virtus niet komen. MOC'l7-TERNEUZEN 1-1 - De thuisploeg speelde met zeven in vallers en had een paar dagen te voren nog verloren voor de beker van een vijfdeklasser. Met het ge lijke spel tegen Terneuzen waren de Brabanders dan ook dik tevre den. Terneuzen domineerde, kreeg veel kansen, maar wist deze niet in doelpunten om te zetten. De rood-zwarten kwamen zelfs ach ter door een doelpunt van Carlo van Loenhout. Gerechtigheid ze gevierde echter. In de laatste mi nuut werd Terneuzen een terechte strafschop toegekend die door vrije verdediger Danny Magito benut werd. VLISSINGEN MOERSE BOYS 1- 1 - Beide ploegen waren aan el kaar gewaagd. Vlissingen sleepte een kwartier voor het einde een gelijkspel uit het vuur, nadat het eerst op achterstand was geko men. Marsal Ririhena was de ge vierde man bij de thuisjongens. or Rinus Verberkmoes jsse- Dat Hoek een woordje mee zal gaan spreken in de ompetitie werd in en tegen Lisse meer dan duidelijk. Het invallende concept dat trainer Adriaan Nieuwenhuijse [deert, zal mening tegenstander de das omdoen. In Lis waar twee op winst spelende ploegen elkaar troffen, dde dat tot een magnifieke partij voetbal. „Ik ben dik frreden. Jammer dat we niet wonnen," genoot de lange lininger in Lisse na. Jlat iedereen zich bij de ne- le leggen, scoorde Wilco del or Hontenisse in het duel] ie bezoekers zelfs aan een] leleman trof het houtwerk.] lechtigheid geweld aange- len van beide teams de vol- wat gelukkig op gelijke] Igte. Een schot van Roy Schee- uit een vrijwel onmogelijke] Ik verdween via de voet van 1 verdediger en de handen van liman Manfred Bisschop hoog liet doel. Roy Scheele blesseer- Izich bij die actie dermate dat uit moest vallen. Kort daar- had de Hontenisse-goalie Irigens attent moeten reageren f een knal van Harry Vermeire] I voorbereidend werk van Schieman. Laatstgenoemdel zorgde zijn team in de 73e mi- Jut de leiding. Volgens al wat 'ntenisse heette scoorde Schie- in buitenspelpositie: 1-2' het treffen tussen FC Lisse en rit een trendsetter voor de ipetitie is, dan mag er heel wat wacht worden van de komen- wedstrijden. Wie dacht dat ikbij de regerend kampioen in hoofdklasse A weggespeeld worden, had het mis. Hoek is zelf de betere van de twee iphanen, maar moest toch drie ireen achterstand wegwerken, eerste keer nadat Geert de irter de vorig jaar tot beste lateurvoetballer verkozen Jer- Linger onderuit had getikt ien de beruchte lijnen. De van irta overgekomen Barry Dub- Ideman wist met dat buiten- isje goed raad en knalde onder vallende doelman André de iter door keihard binnen: 1-0. minuut later, de 25e minuut, ioedde de niet altijd even zelf- :ekerd spelende De Letter k voor 2-0doorde doorgebro- Linger via een schitterende eep van scoren af te houden. :k onderging dit met argus- :n. Verre van gelaten, want na :e intermezzo's zetten de man- uit de Lovenpolder de toon. het nog zonder al te veel doel- raar. zag Angelo Nijskens zijn solo mden, ging een inzet van Ad iddines voorlangs en hield man Marek Kujach zijn doel tdicht bij een knal van afstand Mare Minnaert. Hoek kreeg :sen eveneens een viertal pe trappen, op een afstand die rijk genoemd mocht worden. 1 keer werd het niets en mede irdoor gebeurde het dat in de ■suretijd van de eerste termijn [Lisse nog bijna op 2-0 kwam. kopbal van de van FC Den ig overgekomen Gerard San- werd echter door De Letter op 'door met 1-0 op de borden in. 'k was echter het meest in bal- it en verdiende meer gezien vertoonde spel. Die beloning |n tik die hard aan kwam jisploeg. Hontenisse zakte weg Philippine leek probleemloos |t duel met die minimale marge c t te kunnen spelen. Maar ook (bellijn gestopt. De pauze ging heidsrechter Luciën de Clerck ld een vinger in de pap. Hij tel- i de tijd die de vele blessurege- illen vergden precies bij de volle egentig minuten op en daardoor ibeurde het dat Wilco de Zwart de 94e minuut 2-2 liet moteren. mdat daarmee de extra tijd nog iet op was onstonden er nog en- ale hachelijke situaties voor net hilippine-doel en ontsnapten oej ezoekers zelfs aan een neder- Edward Tieleman wrong ich door de defensie heen en tik- via een Philippine-speler va ichtbij tegen de paal. pakte de ploeg van een volop ge nietende voorzitter John Braven- boer een vijftal minuten na de thee. Gladdines hakte slim een balletje tot bij de inkomende Nijskens, die op zijn weg Fred van Rooyen tegenkwam. Een dui keling van Nijskens volgde en leidde tot een strafschop en geel voor de Lissenaar. Ad Gladdines faalde vanaf elf meter niet: 1-1. Pal daarna ging Minnaert op avontuur en duikelde eveneens in de bekende rechthoek. De prima leidende arbiter Ed Blom uit Haarlem wuifde deze keer de roep om een tweede strafschop weg. Nieuwenhuijse achtte het toen tijd om Dave Gijsel in te zetten. Deze kwam binnen de lijnen voor de debuterende Hubert van de Hemel, die duidelijk nog wat moeite met het hoge tempo had en nog wat meer lef nodig heeft om zijn kunnen effectief te benutten. Kortom, de Terneuzenaar heeft nog wat tijd nodig om te rijpen. De aanvallende impulsen bij Hoek ten spijt werd het in de 61e minuut toch 2-1. Gerald Sandel legde de basis door met een lob over de Hoek-verdediging zijn spits Barry Dubbeldeman aan te spelen. Deze haalde uit voor een boogbal die over De Letter in het doel plofte: 2-1. Een tegenvaller voor Hoek, dat nog meer de aan val zocht. Met succes. In de 70e minuut werd het 2-2, opnieuw door een benutte strafschop door Ad Gladdines. Deze Gladdines lag aan de basis van een combina tie met Jacky Lambert, die zich in zijn beweging beperkt zag door een stevige omarming van Fred van Rooyen. De Lissenaar kreeg daarvoor een penalty tegen en op nieuw geel en kon dus gaan dou chen. Hoek kreeg dus een man meer binnen de lijnen. „Kom op, drie spitsen," dirigeerde Nieuwen huijse, die Lambert bijna 2-3 zag scoren, maar helaas de bal via de grabbelende doelman en de paal Spelers van Hoek en Lisse strijden om de bal. naast zag gaan. Hoek rook mede hierdoor de winst en had een dui delijk overwicht. Dit leidde tot ietwat concentratieverlies. Balverlies op de helft van coun- terploeg Lisse en een te traag rea gerende vrije verdediger De Poor ter maakten dat de dieptepass van René Ras de snelle Jerrel Lin ger vrij baan gaf. Hij scoorde 3-2. „Eén keer gebeurde dat. We wis ten het en hadden dat spel tot dan toe onder controle," wist Nieu wenhuijse, die baalde, maar op veerde toen de als vleugelverde diger geposteerde Franky Stan- daert op links door Patrick Naudts in de diepte werd aange speeld en verder oprukte. Zijn voorzet kwam vlak voor doel tot bij Jacky Lambert die met derge lijke kansjes veelal wel raad weet. Ook nu: 3-3. Een score die tot tevredenheid in beide kampen leidde. „Het is ech- &jLb duel verloor Sluiskil met 0-1 iters in de vierde klasse A v J 1-2 - Een vrij evenwichtige wed strijd met de iets beter ka' voor STEEN. Vijf minuten I rust kwam de thuisploeg I voorsprong door Frank Qua I laar. Daarna zocht STEblN I nadrukkelijker de aanva. ,,ut| werd daarvoor in de 69e m I beloond door de gelijkmaKe Chair Abdelhafid. Op de va I grepen de bezoekers de wi de 89e minuut liet Jeroen N ro 1-2 noteren. wed' nmmmiëi K.J Jn 9 ZIERIKZEE-IJEZNDIJKE 41 Zierikzee was de geh'el® strijd veel sterker en dru voor rust uit in 2-0 door van John van der Have e la Feber. Na de pauze kwam zendijke terug tot 2-1 d°°^ee doorga van Waes, maar zag verder afstand nemen1 van Lee Mol en opnieu van der Have. :chts- HVt/'i'd1 veren Stern-schoen aan Harm Rietjens door Hulster wethouder van sportzaken Ben Picavet. Van links naar 'nqst mn 11 ~^ramer Stoutjesdijk, wethouder Ben Picavet, HW'24-voorzitter Gerard van de Voorde, die de clubprijs in ont- JC1 nemen, Zilveren Stem-schoen-winnaar Harm Rietjens en HVV'24-aanvoerder Angelo Verbraeken. fotowimkooyman 111 °nze sportmedewerker dist ,p,!., y°,or aanvang van de competitie- larm n en ontving spitsspeler lit h, i le jens van Promovendus HVV'24 ièrp HS rr tweede maal in zijn car- e zilveren schoen voor de topscorer van het De Stem-topscorersklassement. Vorig seizoen scoorde Rietjens 29 keer voor zijn ploeg en had daarmee een groot aan deel in de promotie van de Hulstenaren. In bijzijn van sportredacteur Zeeland van De Stem, Ton Koomen, ontving hij uit handen van de Hulster wethouder van sportzaken, Ben Picavet, het kleinood. Voorzitter Van de Voorde mocht de clubprijs, een geldbe drag om de clubkas te spekken, uit handen van zijn collega-gemeentebestuurder ont vangen. HW'24 bereikte vorig seizoen na melijk de magische grens van 100 doelpun ten. FOTO WFA Door Fred Rabout Hulst - Er stond zaterdag geen maat op Chris Verbeeck. De at leet uit het bij Heikant op Belgische grondgebied gelegen Hel lestraat was in de vijfde editie van de Hulster Reynaertloop een maatje te groot voor de regionale toppers Sepp Vermeulen en Theo Rabout. Eric Goossen, de laatste weken aardig op dreef in de trimlopen, kwam er eveneens nooit aan te pas. Verbeeck, die vorig jaar het par- coursrecord op deze 12 kilometer lange wedstrijd op 38 minuten en 25 seconden had gebracht, wist dat er op het breken van het par- coursrecord een aardige bonus stond. Bovendien had men in de aula van het Reynaertcollege een schitterende prijzentafel staan. Verbeeck wilde dus wel. Kreeg in eerste instantie Sepp Vermeulen en Theo Rabout mee, maar laatst genoemde, duidelijk niet in goede doen, moest er al vrij vlug af. „Ik had totaal geen kracht. Constant speelde mijn maag op," aldus een duidelijk teleurgestelde Rabout. Sepp Vermeulen moest er even eens nog voor halverwege de wedstrijd af. Slechts één versnel ling had Verbeeck nodig om de man met de meest afgrijselijke stijl uit Zeeland en verre omstre ken te lossen. „Hij was een maat je te groot," erkende Vermeulen. Verbeeck wist halverwege al dat het parcoursrecord er in zat. „Toen al wist ik dat het haalbaar was. Het wordt tijd ook, want dit seizoen loopt het nog niet echt lekker. In het voorseizoen kreeg ik te kampen met een hardnekki ge rugblessure. Kon weer her pakken in de Gulden Sporen-ma rathon van Kortrijk naar Brugge, waar ik 2 uur en 18 minuten liep en nu richt ik me op de marathon van Eindhoven. Daar moet het sneller gaan als het even meezit." De verschillen waren dus groot. Verbeeck draafde, nee zweefde door Hulst. Brak zijn parcoursre cord met 19 seconden. Vermeulen zwoegde en werkte zich naar de tweede plaats en een niet geheel fitte Rabout haalde dan toch het podium. Eric Goossen, die in de morgenuren al de zes mijl van Terneuzen had gewonnen, kwam als vierde binnen voor een goed lopende Edwin de Jaeger. Fons Warrens was veruit de snel ste veteraan, meldde Rudy Neve zich als eerste aan het 's-Gravenhofplein. Piet van de Kerckhove, een van de trouwste deelnemers aan de Rey naertloop, deed 22 minuten na Chris Verbeeck 'het licht uit'. Eerder op de avond hadden Guy de Wilde, Sebastian Vonck, Rens- ke Doedee en Sandra de Block de jeugdlopen op hun naam geschre ven. De belangstelling was niet overweldigend. Een kleine hon derd deelnemers kwamen op de avond van Nederland-België het startnummer afhalen. UITSLAGEN 1000 METER Jongens: 1. Guy de Wilde 3.35, 2. Ya- ninck Boidin 3.43, 3. Egbert Blommaert (allen Hulst) 3.57. Meisjes: 1. Renske Doedee (Klooster- zande) 3.50, 2. Ilona van Remortel 3.58, 3. Carola de Dijcker (beiden Hulst) 4.01. 2000 METER Jongens: 1. Sebastian Vonck 6.42, 2. Wouter Verdunnen 7.12, 3. René Helle- brekers (allen Hulst) 7.30. Meisjes: 1. Sandra de Block (Hulst) 7.14, 2. Linda Wouterse 8.07, 3. Tara Wouterse (beiden Bergen op Zoom) 8.27. 12 KM Senioren: 1. Chris Verbeeck (België) 38.06, 2. Sepp Vermeulen (Schelde sport) 38.59, 3. Theo Rabout (Dynami ca) 40.57, 4. Eric Goossen 41.31, 5. Ed win de Jaeger (beiden Scheldesport) 42.18, 6. Kees van Koeveringe (AV'56) 42.38, 7. Ivan Mees (België) 44.01, 8. Jos de Koek (RKHAV) 44.30, 9. Benny Aper (België) 45.21, 10. Manfred Meulmees- ter (Dynamica) 46.20. Veteranen 40: 1. Ronny van Acker 43.48, 2. Jan van Laarhoven (beiden RKHAV) 44.04, 3. Jaap Oele (AV'56) 45.53, 4. Jan Goossens 47.50, 5. Jacques Rodrigo (beiden RKHAV) 48.08. Veteranen 50:1. Fons Warrens (Vetera nen Nederland) 42.34, 2. Carlos Ver- buyt (Scheldesport) 50.26, 3. Joop Bak ker (LPK) 52.28. TRIMLOOP 6 KM Mannen: 1. Patrick van Remortel (Hulst) 21.05, 2. Patrick de Boevere (Terneuzen) 21.07, 3. Jurgen Seghers (Kloosterzande) 21.30, 4. Peter de Waal (Westdorpe) 22.49, 5. Denis Gerritsen (Hulst) 23.34. Vrouwen: 1. Veerle van Campenhout (België) 24.14, 2. Els den Hamer (Hulst) 25.42, 3. Annemiek Weemaes (St.-Jan- steen) 27.32. TRIMLOOP 12 KM Mannen: 1. Rudy Neve (St.-Jansteen) 44.03, 2. Jan de Windt (België) 47.44, 3. Diedier Leroy (Hulst) 50.36, 4. Toin Bun (St.-Jansteen) 50.43, 5. Peter Son- neveld (Hellevoetsluis) 51.43. ter maar één puntje," foeterde de Hoek-coach nog even om daarna net als de bezoekers zich tevreden te tonen over hetgeen de acteurs voorgeschoteld hadden. Wat spel en tempo betreft was het genieten geblazen in Lisse. FC LISSE-HOEK 3-3 (1-0) - Barry Dubbeldeman 1-0, Ad Gladdines 1-1 (strafschop), Barry Dubbeldeman 2- 1, Ad Gladdines 2-2 (strafschop), Jerrel Linger 3-2, Jacky Lambert 3- 3. Gele kaarten: Geert de Poorter (Hoek). Rode kaarten: Fred van Rooyen (FC Lisse) na 2x geel. Scheidsrechter: Ed Blom (Haarlem). Toeschouwers: 1000. FC LISSE: Marek Kujach, Fred van Rooyen, Edmund Vriesde, Leon van der Zwet, Eliazer Strijks, René Ras, Remco van Bemmel, Richard Groe- neweg (70. Murat Böke), Barry Dub beldeman, Gerald Sandel, Jerrel Lin ger. HOEK: André de Letter, Jos Kayser, Geert de Poorter, Kurt Pacqué, Mare Minnaert, Patrick Naudts, Hubert van de Hemel (57. Dave Gijsel), An gelo Nijskens (85. Erwin Dek), Ad Gladdines, Jacky Lambert. Door Sjaak Begijn Hulst - Promovendus HW'24 is zijn eerste wedstrijd in de derde klasse A van het KNVB- zondagvoetbal voortvarend begonnen. Het bezoekende RCS werd met 2-0 de plas te rug overgestuurd. De uitslag had veel hoger kunnen liggen wanneer de Hulstenaren tref zekerder waren geweest en RCS zich niet zo verdedigend had opgesteld. Vooral dat laatste ergerde de win nende trainer. Ko Stoutjesdijk na afloop: „Ik had gehoopt in de der de klasse meer aan voetballen toe te komen. Hopelijk is de wedstrijd van vanmiddag geen afspiegeling van datgene wat ons nog te wach ten staat. RCS kwam niet verder dan de middellijn. Dat betreur ik. Het is geen kritiek op de tegen stander, alleen begrijp ik zoiets niet. Die ploeg heeft toch genoeg goede spelers rondlopen om te willen voetballen en niet om op de middellijn te staan wachten." Trainer Cees Hagestijn kon de woorden van Stoutjesdijk in zijn zak steken, maar zal er zeker niet wakker van liggen. Hagestijn was zelfs tevreden met het resultaat tegen HW'24! Zijn ploeg had na melijk in de voorbereiding wissel vallig gepresteerd. De Oost-Sou- burgers waren daarom met sa mengeknepen billen naar Hulst afgereisd. De naam was de Hul stenaren vooruitgesneld. De ver- -■*■■■ >V A*"..-, HW'24-aanvaller Angelo Verbraeken in fors duel met een RCS-verdediger. fotowim kooyman liezende coach ziet de geejhem- den als een van de titelkandida ten. Dat Stoutjesdijk teleurgesteld was in de instelling van zijn oppo nent was logisch, maar de oefen- meester kan er vergif op innemen dat vele ploegen de tactiek van RCS zullen volgen. „Dat hoop ik toch niet mee te maken. Daarvoor zijn we niet gepromoveerd. Het is toch doodzonde voor het publiek. Als RCS opener had gespeeld, dan Van onze sportmedewerkeF Axel - In de eerste klasse C van het KNVB-zondagvoetbal is Goes met een 3-1-nederlaag van start gegaan. Beter verging het Zwaluw VFC, dat met 0-3 bij DESK won. V OLHARD1N G-ROOSEND AAL 1-1 - Rust- en eindstand. Jeroen van beers 0-1, Ron van Daal 1-1 (strafschop). VOAB-W1LHELMINA'08 1-0 - Rust 0-0, Sander Vermeulen 1-0. BEST VOORUIT-WVO 2-1 - Rust- en eindstand. Bart Jansen 1-0, Jeroen Baardemans 1-1, Jan Essens 2-1. BRABANTIA-OJC ROSMALEN 1-3 - Rust 1-1, Bart van Lint 1-0, Toon van Uden 1-1 en 1-2, Theo van Geffen 1-3. Roosendaal debuteerde met een knappe 1-1-eindscore bij Volhar ding en VOAB won nipt met 1-0 van Wilhelmina'08. Best Vooruit- WVO eindigde in 2-2 en Braban- tia-OJC Rosmalen werd verras send met 1-3 op de borden afge sloten. DESK-ZWALUW VFC 0-3 - Rust 0-1, René Marechal 0-1, Bram Broeff 0-2, René Marechal 0-3. had die 2-0-eindstand nu niet op het scorebord gestaan," aldus Stoutjesdijk, die daarmee zelf de verklaring gaf voor de verdedi gende tactiek van Hagestijn. HW'24 kende een flitsende sei zoenvoorbereiding met als een van de hoogtepunten de 8-0-be- keroverwinning op streekgenoot STEEN. „Misschien ligt het daar wel aan dat we zo kwistig met de kansen zijn omgesprongen," gaf Stoutjesdijk als verklaring. „De jongens hadden een instelling van 'het komt wel'. En het kwam inderdaad. Hoewel RCS vooral in het begin veel te genstand bood, was het toch HW'24 dat heerste. De thuis ploeg miste zelfs drie vaste krach ten. Jan Leendertse is voor lange tijd uitgeschakeld met een ge scheurde kruisband, Jean Pierre de Keyzer is herstellende van een meniscus en Harm Rietjens, de topscorer van het vorige seizoen, komt langzaam terug van een en kelblessure en speelde gisteren ongeveer een kwart wedstrijd. Henk de Bruyn toonde zich echter een goede vervanger van De Key zer, terwijl er voor de veldspelers een batterij aan gelijkwaardige vervangers klaar staat. Voor de rust kwam de thuisploeg terecht op voorsprong door een vrije trap van ruim twintig meter van Dennis Rietjens. In de 60e mi nuut zou Pierre Withagen de eindscore vastleggen. Toch ging ondanks de overwin ning niet alles voorbeeldig bij de Hulstenaren. De verdediging bleek kwetsbaar, leek nog niet op elkaar ingespeeld en de commu nicatie tussen de laatste lijn en doelman De Bruyn is nog niet op timaal. Nieuwkomer Arno Zwe- gers is op het middenveld nog zoekende en gaat zeker qua loop vermogen niet voorop in de strijd. Stoutjesdijk is het met die kritiek niet helemaal eens. „Wij spelen met negen man voor de de bal. Dan neem je risico's, dat weet je. Ik verwijt mijn ploeg wel een ge brek aan scherpte. Veel spelers liepen nog met het hoofd in de wolken." Direct na het duel tegen RCS wa ren spelers en trainer al met hun gedachte bij het streekduel tegen Terneuzen van aanstaande zon dag. Stoutjesdijk toonde zich ver baasd over het gelijke spel van zijn aanstaande tegenstander en zag in gedachte wellicht kansen voor de tweede overwinning in dit seizoen. „Terneuzen gelijk? Dat is onbegrijpelijk." Voor de spelers is het een terugzien met oud-trainer Paul Telussa, die zijn opgedane kennis in Hulst zeker zal aanwen den om HW'24 een hak te zetten.

de Stem | 1997 | | pagina 25