Uitstekend debuut van Clinge Patrick Bolssens Vloert9 Vereecken o et Aardenburg winnaar in streekduel Terhole kent een vliegende start Hontenisse pas in blessuretijd naar gelijkspel arm Rieti Grenswachters is te sterk voor Sluiskil Dennis de Block scoort twee keer in derby tegen Koewacht leeuws-Vlaar DE STEM SPORT ZEELAND vijfde klasse a Corn Boys incasseert nipt verlies tegen Vogelwaarde vierde klasse a Hulstenaar komt net wat tekort in Omloop van Lamswaarde wielrennen Voetbal Krappe nederlaag Terneuzen: 0-1 zesde klasse a ]5ërde klasse a hoofdklasse a Philippine laat kansen liggen vierde klasse a vierde klasse a de gehe i i MAANDAG 8 SEPTEMBER 1997 Van onze sportmedewerker Terneuzen - Aardenburg won de derby tegen Oostburg met 3-1 in de vijfde klasse A van het KNVB-zondagvoetbal. Een zich dapper verwerend Corn Boys verloor nipt met 1- 2 van Vogelwaarde en Hoofd plaat pakte op de valreep de volle winst (1-0) tegen Zee- landia. Hulsterloo boekte een knappe 1- 3-zege bij Walcheren. aardenburg-oostburg 3- 1 - Qua veldspel ontliepen de ploegen elkaar niet veel. Wel kon de thuisploeg bogen op de beste scoringskansen. Angelo Sinack opende in de eerste helft de score voor Aardenburg, maar kort na de pauze liet Martin Philipse de gelijkmaker noteren. Door Rob bie van de Wijnckel werd het 2-1 en kort voor het einde besliste Henk Ottens het duel definitief door 3-1 te scoren. hoofdplaat-zeelandia 1-0 - Zeelandia was het meest in balbezit, maar de thuisploeg kreeg de beste scoringskansen. Aanvankelijk bleven die moge lijkheden onverzilverd, al had de thuisploeg wel pech dat Robbie Jonkman op aangeven van Pas cal Pijcke tegen de binnenkant van de paal schoot. In blessure tijd was het dan toch raak. Rob bie Jonkman scoorde uit een vrije trap beheerst het enige doelpunt. corn boys-vogelwaarde 1-2 - In de eerste helft was Vo gelwaarde iets sterker, maar kwam toch op achterstand toen Mario Bogaert met een kopbal uit een voorzet van Michael van den Akker scoorde. Vogelwaarde trok het initiatief naar zich toe en zette de achterstand om in 1-2 door goals van Wim de Lare en Michel Nieuwelink. In de tweede helft drong de thuisploeg aan, maar kon niet de begeerde ge lijkmaker scoren. walcheren-hulsterloo 1-3 - Een verdiende zege. Hul sterloo had het beste van het spel en kwam reeds in de eerste helft op 0-2 door treffers van Patrick Vareman's en Marc van Hecke. Voor de pauze liet Vincent de Rijke 1-2 noteren en leek Wal cheren terug in de wedstrijd. Toen Mario Vermeirssen na rust uit een strafschop 1-3 scoorde was de strijd beslist. graauw-ria 1-0 - Graauw liet nogal wat kansen onverzil verd en daardoor kon RIA lang in een positief resultaat geloven. Toch bezweken de bezoekers in de tweede helft onder de toene mende druk van de thuisploeg. Ronald Vael scoorde het enige doelpunt. domburg-renesse 4-1 - Rust 1-0, Wilco van Eijzeren 1-0, Ko Brand 2-0 (strafschop), Mar cel Blok 3-0, Patrick Provoost 4- 0, Arjan van Stolpe 4-1. zeeland sport-jong am- bon 0-0 - Rust- en eindstand. Door Guus Heutinck Koewacht - Clinge had een droomstart in de vierde klasse A van het KNVB- zondagvoetbal door met 1- 4 te winnen van Koewacht. Na drie jaar in de vijfde klasse gebivakkeerd te hebben was dit een droom- bebuut voor de ploeg on der leiding van de nieuwe oefenmeester Fonny van der Vloet. Invaller Dennis de Block had een groot aandeel in de zege door vlak na rust op een psy chologisch belangrijk mo ment twee keer te scoren. Op voorhand leek Koewacht fa voriet. De ploeg van trainer Rudi Rietjens draaide vorig jaar een matig seizoen en zal zich zeker voorgenomen hebben dit jaar beter te presteren. Met de ge broeders Lensen, Danny Vlas- senrood, Gregory van Hecke, Carl de Waele en Patrick Boone heeft Koewacht een groot aantal ervaren steunpilaren in zijn midden en de verwachting leek dan ook gegrond, dat Clinge niet opgewassen zou zijn tegen de rood-gelen. Op het veld liep het allemaal anders. Clinge speelde met een verfrissende inzet en het was met name op dit vlak, dat de rood-witten superieur waren aan de vlassers. Koewacht tikte de bal wel rond, maar er ont stond geen enkel gevaar. De be zieling ontbrak. De spitsen Pas cal en Johnny Lensen werden niet goed aangespeeld en zo bleef het bij veel heen-en-weer- geschuif op het middenveld. Er werd duidelijk nog gezocht naar de balans in het team. Bij Clinge liep het heel wat beter, ondanks de afwezigheid van de gebles seerde Edwin Martens, Marco van de Bilt en Walter van Tie nen. Het recept was eenvoudig. Speel via de flanken en gooi de bal hoog voor het doel. Het bleek na een half uur spelen een suc- 'Een schot van een Koewacht-aanvaller rechtsop doel van Clinge-keeper Siegfried van den Berg. cesvol recept, want een hoge voorzet van Pascal Delforge werd prima aangenomen door Ingmar Hoefnagels, die vervol gens bekwaam twee verdedigers het bos instuurde en binnen schoof. Eerlijkheidshalve dient vermeld te worden, dat de bal buiten de lijn was geweest, voor dat Delforge zijn voorzet gaf. De uitstekende arbiter Bruynes liet echter doorspelen, ook al omdat de grensrechter niet vlagde. Wel een verdiende treffer, want eer der had Eef Coenen al op de lat gekopt na een voorzet van Wal ter Bonte. Fout In de tweede helft wilde Koe wacht de opgelopen achterstand FOTO WIM KOOYMAN ongedaan maken, maar maakte daarbij de fout de verdediging te veel te verwaarlozen. Er ont stonden wel enkele kansen voor de Koewachtenaren, maar de uitvallen van Clinge waren veel gevaarlijker. Zo moest doelman Van onze sportmedewerker Lamswaarde - Patrick Bolssens won gistermiddag de eerste Omloop van Lamswaarde voor cyclosportieven en trimmers. Bolssens kwam als eerste uit de bocht en draaide dus in gewonnen stelling de Dreef op. Vereecken zat in derde positie en liet zich verrassen. „De man voor me ging als een strijkijzer door de bocht en daarom kwam ik tekort om Bolssens nog te kunnen bedreigen. Jammer, want ik reed best aardig on danks mijn verblijf in Polen," aldus Ver eecken, die tweede werd. Bolssens pakte zijn zevende overwinning. Voor de wed strijd was er een minuut stilte ter nage dachtenis van het eerder dit jaar overle den bestuurslid Ronald Nicolaas. Bolssens nam een beetje revanche op de wedstrijd in Cadzand van zaterdag. Daar kwam hij zonder licentie aan het vertrek en dat kostte hem vijfentwintig gulden. Bolssens is gewend aan een wat soepeler opstelling, maar in Cadzand ging dat niet door. De schade haalde hij in Lamswaar de ruimschoots in met een uitstekende triomf in een loodzware wedstrijd door de polders rond Lamswaarde. Het wielercomité van Lamswaarde zit een moeilijk parket. Door de niet zo grote middenstand in het dorp wordt het steeds moeilijker om de financiën op peil te hou den. „Het IS misschien wel de laatste wedstrijd geweest," liet Adri d'Hont zich ontvallen. Het betekent in elk geval dat de Delta Toer bijna zeker van het pro gramma in Lamswaarde wordt geschrapt. Of Lamswaarde startplaats blijft van de Omloop van Zeeuws-Vlaanderen wordt binnen twee weken bekeken. Maar er werd ook nog hard gestreden. Vooraan ontstond een kopgroep van 14 renners. Dat waren Bolssens, Vereecken, Veris, Dhauwe, Van de Kerkhove, Smeek- ens, Leroy, MathieU Hendriks, Van Hee- ringen (de wereldkampioen), Seis, Stijns, Konijn, Sehmitz en Vergauwe. Konijn viel weg uit de kopgroep door een valpar tij in de Dreef. Hij belandde tussen de bloemen, zonder overigens veel blessures op te lopen. Even later gingen vijf renners tegen de vlakte bij het uitdraaien van de Dreef. Beenhakker, Roelekens en Eek- hard waren daar bij en Eckhard werd aan zijn sleutelbeen gekwetst. Vermoedelijk moet er operatief worden ingegrepen. Beenhakker knalde tegen een auto die wat schade opliep. De leiders bleven bij elkaar, al probeerde Hendriks diverse keren alleen weg te ko men. Ook Vereecken probeerde het nog eens. Bolssens BEkeek het zaakje erg goed en ging als eerste door de laatste bocht. Niemand kon hem meer inhalen, al maakte Vereecken vele lengten goed. Bij de B/C-trimmers ging de overwinning naar Freddy Roelekens, de leider in de Rabo Cupstrijd. Roelekens was heer en meester. Ko Harms reed een puike wed strijd en werd tweede, terwijl Fonnie Martens als derde in deze categorie over de streep bolde. UITSLAGEN Cyclosportieven/A-trimmers: 1. P. Bols sens (België), 93 kilometer in 2.12.11, 2. E. Vereecken (Hulst), 3. W. Veris (België), 4. G. Dhauwe (België), 5. E. van de Kerkhove (België), 6. G. Smeekens (België), 7. K. Le roy (België), 8. M. Hendriks (Krimpen aan de IJssel), 9. K. van Heeringen (België), 10. R. Seis (België), 11. R. Stijns (Bunck), 12. P. Sehmitz (Stein), 13. G. Vergauwe (België), 14. R. Rabout (Koewacht), 15. W. de Waal (Axel). C-trimmers en veteranen: 1 F. Roelekens (België), 2. K. Harms (Axel), 3. F. Martens (Koewacht), 4. M. Wagenaar (Bossele), 5. J. Jeremiasse (Wemeldinge), 6. H. Gijsel (Hulst), 7. R. Dieleman (Hulst), 8. K. Been hakker ('s-Heer Arendskerke), 9. J. Meijler (Hansweert), 10. C. van de Dries (Ovezan- de). I Het peloton davert de Baudeloodijk af tijdens de Omloop van Lamswaarde. FOTO WIM KOOYMAN ZATERDAGVOETBAL Reserve hoofdklasse 010: Roda Boys/B 2 - Good Luck 2 2-5, Oranje Wit 2 - Heerjansdam 2 2-3, Nivo Sparta 2 - Kloetinge 2 1-5, VVGZ 2 - Kapelle 2 4-2, Hoek 2 - Wilhelmina 2 1-0, Kozakken B. 2 - Arnemuiden 4-0. Reserve eerste klasse 011: Kogel vangers 2- Tholense B. 2 4-1, Oostkapelle 2 - Dauwendaele 2 tno, Veere 2 - Klundert 2 8-2, Yer- seke 2 - AZW 2 2-4, Kruiningen 2 - Seolto 2 3-2, Tern. Boys 2 - WHS 2 1-2. Reserve tweede klasse 021: Bruse Boys 2 - SPS 2 5-0, Meeuwen 2 - Middelburg 2 1-3, Meeuwen 3 - Bevelanders 2 3-0, Serooskerke 3 - H. Arendsk. 2 3-3, Arendskerke 2 - Serooskerke 2 1-3, GPC 2 - Veere 3 7-4. ZONDAGVOETBAL Reserve eerste klasse 101: Ter- neuzen 2 - VES'35 2 0-0, Rood Wit W. 2 - DESK 2 2-4, EBOH 2 - RCD 2 3-0, Halsteren 2 - JEKA 2 2-1, Baronie 2 - Sliedrecht 2 1-7, Dongen 2 - DFC 2 1-6. Reserve tweede klasse 201: Steen 2 - Zierikzeë 2 0-5, Vlissingen 2 - Sluiskil 2 4-0, DOSKO 2 - HW'24 2 2-3, Middelburg 2 - Goes 2 5-2, Axel 2 - RCS 2 1-8, MOC'17 2 - Hoofdplaat 2 2-1. Van onze sportmedewerker Axel - Terhole heeft een vliegende start gemaakt in de zes klasse A van het KNVB-zondagvoetbal. Tegenstander K\3 dendamme werd met niet minder dan 9-2 verslagen. BESTEM Angelo de Meij al onmiddellijk handelend optreden bij een doorbraak van Eef Coenen en moest een inzet van Ingmar Hoefnagels van de lijn gehaald worden door Filip van de Bran den. Maar na twintig minuten was het opnieuw prijs. Een diepe bal ging in de richting van invaller Dennis de Block en deze was eerder bij het leer dan de ver uit gekomen De Meij. Door stug doorzetten kreeg de Clingenaar de bal over de lijn. Koewacht was aangeslagen en had de verdediging nog steeds niet op orde. De volgende aanval betekende namelijk opnieuw een tegentref fer. Pascal Delforge zag hoe Dennis de Block vogelvrij in het straf schopgebied stond en speelde hem aan op maat. Een droge kn al betekende 0-3 en de vreugde bij de meegereisde Clinge-sup- porters kende op dat moment geen grenzen. Langs de lijn weerklonken de eerste liederen. Deze vreugde werd even getem perd, nadat Johnny Lensen een voorzet van Pascal Lensen ach ter doelman Siegfried van de Berghe kopte. Koewacht zette nog een keer alles op alles, maar de verdedigers Stephan de Wert en Jurgen Ras in het centrum bleven heer en meester van de si tuatie. Aan de andere kant ging de Koe wacht-verdediging wel in de fout. Laatste man Carl de Waele be oordeelde een bal niet helemaal juist en zijn pass belandde niet bij een mede-verdediger, maar precies voor de voeten van de kleine Peter Drumont. Deze be kroonde een prima wedstrijd met een lage schuiver, die 1-4 betekende. Een verdiende zege voor een hardwerkend Clinge, dat be loond werd met drie punten. Een teleurstellende nederlaag voor Koewacht, dat duidelijk nog niet zijn draai gevonden heeft en met name op het gebied van werklust en fanatisme werd afgetroefd door debutant Clinge. Van onze sportmedewerker Terneuzen - Het vrouwen team van Terneuzen startte de competitie in de vierde klasse van het zondagvoetbal met een 0-1-nederlaag tegen DSE 2. Terneuzen had de betere kansen, maar kon die niet verzilveren. Na een aarzeling in de defensie besliste DSE 2 een kwartier voor tijd dit duel UITSLAGEN Vierde klasse (841): Terneuzen- DSE 2 0-1, DIA-Terheijden 1-3, BSC 2-RSV 3-5, Nieuw-Borgvliet- Marjola Girls 5-0, WR-Advendo 2-4, Madese Boys-Gesta 3-1. Groede deed het eveneens goed door in de westelijke derby Sluis met 5-1 te verslaan. Biervliet zat eveneens goed door met 0-2 bij Robur te winnen. Volharding- Sehoondijke werd 1-1 en SDO'63-Noormannen 2-4. terhole-kwadendamme 9-2 - Bij de doelwisseling stond het scorebord op 4-0 en was de buit voor Terhole al zo goed als binnen. Frank Mangnus opende de score en zorgde voor 1-0 en 2- 0. Giovanny Verbraeken schoot pal daarna 3-0 binnen en Jean- Paul Eggermont 4-0. Na de thee tekende Verbraeken voor 5-0, 6-0 en 7-0 (laatste twee treffers via een strafschop). Eric van Goet- hem zorgde via een kopbal voor 8-0. Carlo Vermeulen kwam daarna in beeld voor 8-1, Frank mangnus voor 9-1 en Vermeulen scoorde nogmaals en bepaalde de eindstand daaree op 9-2. groede-sluis 5-1 - Groede zette de toon in dit duel en won dik verdiend. Jan van Belois opende de score, waarna Peter Vercruijsse voor 2-0 tekende en Dennis de Witte de ruststand op 2-1 bepaalde. Na de hervatting nam Groede afstand door rail inzetten van Peter Vos (fraai al f standsschot), Davy Maes schop) en Jan van Belois robur-biervliet 0-2 - in j ze gelijk opgaande partij hadden] beide ploegen kansen te scorer De thuisclub deed dat niet e,J Biervliet twee keer. Voor de doel wisseling maakte Ralph garte er 0-1 van en na de hervat-l ting tekende Pascal Wedagevo 0-2. volharding-SCHOONDU- ke 1-1 - Beide equipes gavent].! kaar weinig toe. SchoondM kwam al gauw op 0-1 door tol doelpunt van Mark Praets. Na dj rust maakte John SommeijergJ lijk waarmee de puntendeM een feit werd. SDO'63-NOORMANNEN 2-4 J Zonder Elmer van Troost is i thuisclub veelal in minder goj doen. Tegen Noormannen tal dat het geval. Raymond Wittel scoorde 0-1, Martijn Ver 1-1 en Björn Bisschop 1-2 doori eigen doelman met een kopbal J verschalken. Na het wisselen vai speelhelft was het Menno Jongj pier die zich voor 1-3 melddel René Borstelaar scoorde vervolf gens 1-4 en Frank Haulez 2-4. „onze sportmedewerker hrneuzen - Promovendus ryy'24 is de competitie in de lerde klasse A van het KNVB- ndagvoetbal sterk gestart. L bezoekende RCS werd met 6-0 achter de zegekar gebon- Lrneuzen wist in de slotminuten och nog een punt uit Bergen op toom mee te nemen. Danny Magi- li scoorde uit een strafschop: 1-1. Fatrijzen-internos 0-2 - patrijzen opende de competitie A: ZWc le ij hoe van ten pun na Koi un wei ior Rinus Verberkmoes isse - Dat Hoek een woordje ml impetitie werd in en tegen Lissa nvallende concept dat trainer| jieteert, zal mening tegenstande waar twee op winst spelendj lidde dat tot een magnifieke pa ivreden. Jammer dat we niet •uininger in Lisse na. Door Peter Snelders Kloosterzande - Net op het moment dat iedereen zich bij den derlaag van de thuisploeg leek neer te leggen, scoorde Wilcoi Zwart toch de gelijkmaker (2-2) voor Hontenisse in het due met Philippine. Daarna ontsnapten de bezoekers zelfs aanea nederlaag. Een inzet van Edward Tieleman trof het houtwerk Met winst voor Hontenisse zou gerechtigheid geweld aange daan zijn, want in feite verdiende geen van beide teams de vol] le winst. De gehele wedstrijd in ogen schouw genomen kreeg Philippi ne de beste scoringskansen. Daar mee is direct het manco bij de be zoekers aangetoond. De formatie van trainer Ruud Cornells komt moeizaam tot scoren. Vooral de hardwerkende Marnix Schieman miste in de beginsfase van dit du el drie uitstekende kansen. Bij de eerste mogelijkheid aarzelde hij te lang om te schieten, waarna zijn schot door een verdediger ge blokkeerd kon worden. De twee de kans zag hij hoog over het Hontenisse-doel verdwijnen en de derde mogelijkheid kopte hij voorlangs. In feite iets tegen de verhouding in kwam Hontenisse op voor sprong. Wilco de Zwart brak in de 39e minuut alleen door en liet de uitgekomen Philippine-doelman Frank Holtus kansloos. Toch had Philippine voor de pauze op gelij ke hoogte kunnen komen. Paul Floors aarzelde eveneens te lang met schieten en ook zijn schot kon door een verdediger geblokkeerd worden. Aan de andere kant ont snapten de bezoekers op slag van rust aan een grotere achterstand toen een voorzet van Davy de Booy boven op de lat belandde. Het grootste gedeelte van de tweede helft was Philippine de betere ploeg. Toch kwam dat team wat gelukkig op hoogte. Een schot van Roy Sein le uit een vrijwel onmogelijl hoek verdween via de voet ïi een verdediger en de handen n| doelman Manfred Bisschop hi in het doel. Roy Scheele blessraj de zich bij die actie dermate hij uit moest vallen. Kort da voor had de Hontenisse-g< overigens attent moeten reagt op een knal van Harry Vennen na voorbereidend werk van Mar] nix Schieman. Laatstgenoeni bezorgde zijn team in de 73e 0-1 nuut de leiding. Volgens Hontenisse heette scoorde Schel man in buitenspelposife M[ Een tik die hard aan kwam bij thuisploeg. Hontenisse zakte wi en Philippine leek probleemli het duel met die minimale uit te kunnen spelen. Maar scheidsrechter Luciën de Cl< had een vinger in de pap, Hij te!| de de tijd die de vele blessure® vallen vergden precies bij devo'Jj negentig minuten op en gebeurde het dat Wilco de Zwi in de 94e minuut 2-2 lietmotr Omdat daarmee de extra tijd niet op was onstonden er nog kele hachelijke situaties voor Philippine-doel en ontsnapten bezoekers zelfs aan een ff laag. Edward Tieleman zich door de defensie heen en te via een Philippine-speler dichtbij tegen de paal. het treffen tussen FC Lisse en oek een trendsetter voor de Impetitie is, dan mag er heel wat [rwacht worden van de komen- wedstrijden. Wie dacht dat bek bij de regerend kampioen in hoofdklasse A weggespeeld |u worden, had het mis. Hoek ss zelf de betere van de twee jmphanen, maar moest toch drie per een achterstand wegwerken, eerste keer nadat Geert de nrter de vorig jaar tot beste bateurvoetbalier verkozen Jer- Linger onderuit had getikt ruien de beruchte lijnen. De van iarta overgekomen Barry Dub- (kleman wist met dat buiten isje goed raad en knalde onder vallende doelman André de jtter door keihard binnen: 1-0. p minuut later, de 25e minuut, ïoedde de niet altijd even zelf- izekerd spelende De Letter jlek voor 2-0 door de doorgebro- Linger via een schitterende reep van scoren af te houden, ^ek onderging dit met argus- ;n. Verre van gelaten, want na se intermezzo's zetten de man- uit de Lovenpolder de toon. het nog zonder al te veel doel vaar. zag Angelo Nijskens zijn solo landen, ging een inzet van Ad [addines voorlangs en hield ïlman Marek Kujach zijn doel ^dicht bij een knal van afstand Mare Minnaert. Hoek kreeg issen eveneens een viertal ■je trappen, op een afstand die isrijk genoemd mocht worden, er keer werd het niets en mede ardoor gebeurde het dat in de ssuretijd van de eerste termijn Lisse nog bijna op 2-0 kwam. kopbal van de van FC Den Jg overgekomen Gerard San- 1 werd echter door De Letter op [doellijn gestopt. De pauze ging prdoor met 1-0 op de borden in. fek was echter het meest in bal- kit en verdiende meer gezien vertoonde spel. Die beloning ova spil spd bol dol vol gr? PABO De teutte fjc'i Van onze sportmedewerker Terneuzen - In een aantrekkelijk duel verloor Sluiskil met van een slagvaardiger Grenswachters in de vierde klasse A het KNVB-voetbal op zondag. STEEN pakte de volle winst bij Hansweertse Boys (1-2) en Zie- rikzee was duidelijk te sterk voor IJzendijke: 4-1. sluiskil-grenswach ters 0-2 - Twee goed voetbal lende teams maakten er een aan trekkelijk schouwspel van. Er was nauwelijks sprake van krachtsverschil. Waar Sluiskil de mogelijkheden onverzilverd liet daar sloeg Grenswachters wel toe via de sterk spelende aanvaller Rachid Azouzi. Hij scoorde beide doelpunten in de eerste helft. Na rust oefende Sluiskil meer druk uit en zag Dominque Verlinde de kans op aansluiting missen. Scheids rechter Cees Floren leidde be kwaam. hansweertse boys-steen 1-2 - Een vrij evenwichtigs strijd met de iets beter te" voor STEEN. Vijf minuten rust kwam de thuisploeg voorsprong door Frank Qua laar. Daarna zocht STEEN nadrukkelijker de aanva werd daarvoor in de 69e nun beloond door de gelijkmaker Chair Abdelhafid. Op de 'a grepen de bezoekers de w® de 89e minuut liet Jeroen ro 1-2 noteren. n Navaf zierikzee-ijezndui® f Zierikzee was de gehele de Zilveren Stem strijd veel sterker en dru M Lnocf TO„„irainer_Ko Stoutjéj van John van der Have en H>J 'anon,„ i, FpRor Rp nauze kwam' onze sportmedewerker la Feber. Na de pauze zendijke terug tot 2-1 ^®[^ulst Voor van Waes, maar aanvang van de con <3 fcp-i ""ixvajig verder afstand nemen doorg® tegen RCS ontving spi:; van Lee Mol en opnieuw' L It Hulst voor d f pr°movendus] van der Have. ière de züveren maal in 1 I zilveren schoen voor de tel

de Stem | 1997 | | pagina 24