DE STEM P E O IM E E Tetra PakMoerdijk BV BEL NU DE DIRECT WERKLIJN 0900-8889 Vedior senior projectleider utiliteitsinstallaties senior projectleider industriële installaties Verkoper m/v Vlieg ERVAREN KUNSTSTOFBEWERKER ill Quality coördinator BRIDGESTONE FIRESTONE BENELUX B.V DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND opzichter (m/v) A dm in is tra tie f/com mercieel Gezondheidszorg Technisch Algemeen Werk maken van talent. NEWCO Nederland Ir J ferrous trading b.v. Medewerker VERKOOP BINNENDIENST (MA/) DB STEM ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1997 X 52 dongense woningbouwvereniging De Dongense Woningbouwvereniging (DWV) beheert ruim 2.100 verhuureenheden. De corporatie is bezig met het verder ontwikkelen en verbeteren van haar producten en diensten. Een goede relatie met de klanten staat daarbij voorop. Het slagvaardig inspelen op een veranderende woningmarkt gaat gepaard met een groeiend woningbezit en een uitbreiding van het dienstenpakket. In verband met deze ontwikkelingen is er een vacature voor de functie van; U ressorteert onder het hoofd afd. klantenservice. Functie-inhoud U bent de technische spil tussen de klanten en de DWV. U voert inspecties uit n.a.v. huuropzeggingen en (repa- ratie)verzoeken van huurders, coördineert de uitvoering van de daaruit voortvloeiende werkzaamheden en houdt toezicht op kwaliteit en voortgang. U behandelt en beoordeelt ook verbouwingsaanvragen van huurders en aan vragen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten. Tenslotte levert u een bijdrage aan de totstandko ming en bewaking van de begroting. Functie-eisen U heeft een bouwkundige opleiding op MTS-niveau, affiniteit met automatisering en bij voorkeur al ervaring in een vergelijkbare functie. U heeft rijbewijs BE en de beschikking over een eigen auto. U bent in staat om het belang van de klanten te dienen zonder het belang van het bedrijf uit het oog te verliezen. U communiceert hel der, in woord en geschrift, en u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. Salariëring vindt plaats in schaal 7 of 8 (minimaal 3.565.-, maximaal 4.737.- bruto per maand), afhankelijk van kennis en ervaring. In eerste instantie wordt een jaarcontract aangeboden. Bij goed functioneren wordt dit omgezet in een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Sollicitatieprocedure Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitatie kunt u, voorzien van c.v., vóór 22 september richten aan; DWV, Min. Goselinglaan 8, 5103 BJ Dongen, t.a.v. de directeur, dhr. M.G.H.M. Reukers. Inlichtingen Nadere inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd afd. klantenservice, dhr. T.J. van Buuren, g tel. 0162-313995. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. EUROPLEX KUNSTSTOFFEN B.V. te Oudenbosch is een reeds 20 jaar bestaand gerenommeerd bedrijf dat zich bezighoudt met de verwerking van platen, buizen, blok ken, staven tot eindproducten volgens tekening. Ten gevolge van sterke groei zoeken wij op korte termijn een: Tevens bestaat de mogelijkheid voor mensen met een MBO-opleiding om in de praktijk opgeleid te worden tot kunststofbewerker. Geïnteresseerden kunnen zich schriftelijk of telefonisch wenden tot dhr. E.B. van Leeuwen. Postbus 148 - 4730 AC OUDENBOSCH - Tel. 0165-316500 - Fax 0165-318280 nd van HMI, Hotlandsche Maatschappij groepsmaatschappij van hbg, nv, is een slagvaardig en veelzijdig «dewerkers en 13 vestigingen. Ergon leert en onderhoudt elektrotechnische utiliteitsbouw en industrie. Ergon bv leeeitHiceerd en hecht grote waarde aan Door uitbreiding van onze activiteiten maken wij graag kennis met kandidaten die woonachtig {veifiuisbereid] Zijn in [naar] het gebied van onze vestigingen Amsterdam en Leiden of in het gebied van onze vestigingen Eindhoven en Rotterdam. Ergon zoekt voor beide gebieden zowel een alsmede een Functieprofiel: - het in technische, financiële en cornmerciëie zin leiden van projecten; - het inhoudelijk ondersteunen en aansturen van de onder zijn verantwoordelijkheid ressorterende montageleiders; - het opstellen, bewaken en bijsturen van de project planning en het zorgdragen voorgoede rapportages over de projectvoortgang en de financiële van zaken; - het bijwonen van projectvergaderingen en hie belangen van Ergon adequaat behartigen; - het onderhouden van contacten met opdracht^^^ en overige bouwpartners; - het toezien op de naleving van vastgelegde ptgee» dures en instructies betreffende kwaliteit, veil igbëid, welzijn en milieu. Functievereisten: - opleiding HTS-E, bij voorkeur aj dingen in het kader van managi MTS-E, aangevuld met vakgerii dingen en managementtrainingi - ruime ervaring als projectleider en/of utiliteitssector; - commerciële ervaring; - bekendheid met geautomatiseerde projectbef singssystemen; - leeftijdsindicatie 35-45 jaar [m/vj; Wilt u meer informatie, belt u datTSSTWvMti^^ directeur in Leiden, de heer C.D, Kuiper [071 5810222], ot met de vestigingsdirecteur inj Rotterdam, de heer A.M. van der Maas [010 4970500], Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag vóór 2 september a.s. tegemoet op het volgende adrej Ergon bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 7300 AC Apeldoorn. wÈm «lil ÖWfwfSli lity AsScti®f [h De afdeling Quality Assurance is verant woordelijk voor alle kwaliteitsaspecten binnen de Tetra Pak organisatie. Bij vragen komen onze klanten direct in contact met Quality Support, waar 'customer relations' een belangrijke positie inneemt. Het Quality Laboratory streeft naar een optimale kwaliteit van de aan geleverde grondstoffen en bewaakt het eindproduct op de gestelde kwaliteits specificaties. De afdeling onderhoudt het ISO-zorgsysteem. yfJÜ zoe Kefl Voor onze afdeling Quality Assurance zijn wij op zoek naar een m/v Binnen de afdeling heeft u de coördinatie over het laboratorium en draagt u zorg voor de bewaking van de productkwaliteit. U onderhoudt contacten met diverse toe leveranciers en interne klanten. Bij constatering van problemen met grond stoffen in de productie, neemt u daarop de juiste acties. Het samenwerken met toeleveranciers op internationaal niveau hij de ontwikkeling van grondstoffen is ook een onderdeel van uw functie. U draagt zorg voor de verhoging van kennis en inzicht in productieprocessen en geeft aanzetten tot praktische verbeteringen. Tevens doet u voorstellen tot verdere structurering van de afdeling. In de nabije toekomst zal een deel van uw verantwoordelijkheden worden uitgebreid op het gebied van Quality Support. een ambitieuze HTS-er Chemische Technologie (of gelijkwaardig niveau). U bent een initiatiefrijke persoonlijkheid met uitstekende communicatieve vaardig heden en leidinggevende ervaring. U bent flexibel (ook m.b.t. reizen en werken buiten kantooruren), besluitvaardig en beschikt over een klantgerichte instelling. Beheer sing van Engels in woord en geschrift is eveneens een vereiste. Relevante werk ervaring (processen met inkt en papier) is een pre. Bovendien bezit u capaciteiten om in de toekomst een managementfunctie binnen Tetra Pak Moerdijk te vervullen. Leeftijdsindicatie: 28 tot 35 jaar. vtfü „ie"*"1 een veelzijdige uitdagende baan met toekomstperspectief, waarin u alle ruimte krijgt voor creatieve inbreng en persoonlijk initiatief in een modern en dynamisch bedrijf. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op een goed salaris en een prima arbeidsvoor waardenpakket. Als een overstap naar Tetra Pak verhuizing met zich meebrengt, kunt u rekenen op een behoorlijke tege moetkoming in de kosten. Voor nadere inlichtingen kunt u contact op nemen met de heer B. van Bilsen, manager Quality Assurance, tel. (0168) 38 65 00. Schriftelijke sollicitaties met C.V. kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de afdeling Personeel Organisatie, ter attentie van de heer T. Coenen, Postbus 3, 4780 AA Moerdijk. 44 cent/minuut Vedior heeft volop banen, op elk niveau, in alle secto ren. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combinatie met de werkplek. Voor deze banen zoeken we per direct kandidaten (M/V). Bel vandaag nog de Direct Werklijn voor meer informatie en een afspraak op één van onze 160 vestigingen. Hou de vacaturecode bij de hand. De Direct Werklijn is 7 dagen per week 24 uur bereikbaar. Voor onze vacatures op termijn neemt u direct contact op met een van onze vestigingen. Deze en andere va catures vindt u ook op Internet: http://www.vediorasb.nl Telefoniste/receptioniste Administrateur Administratief medewerker Commercieel medewerker binnendienst Datatypistes Telefoniste/receptioniste Magazijnmedewerker Etten-Leur Roosendaal Roosendaal Breda Breda Dongen Raamsdonksveer code 636 code 660 code 662 code 834 code 835 code 870 code 883 Ziekenverzorgende Bejaardenverzorgenden Verpleegkundigen met MGZ-aantekening Breda Hoogerheide e.o. Gilze code 649 code 687 code 871 Koelmonteur Vlechtvloermedewerker Projectleider Etten-Leur Oosterhout Raamsdonksveer code 638 code 700 code 884 Magazijnmedewerkers Hulst e.o. code 624 Schoonmaker Etten-Leur code 637 Inpakkers Breda code 648 Machinebediende Breda code 650 Productiemedewerkers Roosendaal e.o. code 661 Schoonmakers Terneuzen e.o. code 663 Productiemedewerkers Terneuzen e.o. code 664 Bijrijder/chauffeur Bergen op Zoom code 688 Rioolmedewerker Bergen op Zoom code 689 Inpakkers Oosterhout code 699 Kantinemedewerker Breda code 836 Productiemedewerkers Dongen code 872 Machineoperator Raamsdonksveer code 882 Werken in Azië of Afrika code 932 (Handels-)dochteronderneming van een internationaal concern is een jong, dynamisch bedrijf, opererend vanuit het centrum van Bergen op Zoom en houdt zich m.n. bezig met het inkopen en de overslag van grondstoffen voor export overzee. Ter uitbreiding van ons kleine team zijn wij op zoek naar een enthousiaste ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor indiensttreding per direct. Functie-eisen: - goed administratief onderlegd; - gewend om accuraat en zelfstandig te werken; - van vele 'markten' thuis om zaken snel op te pikken; - goede werkhouding/instelling;- - ervaring met Windows (Microsoft Word, -Excel, -Access); - méér dan doorsnee kennis van Engels en Duits in woord en geschrift. Functie: - het verwerken van inkoopcontracten met bijbehorende corres pondentie; - betalingen aan onze leveranciers voorbereiden; - naast bovengenoemde werkzaamheden het secretariaat assis teren. Voor de juiste persoon op de juiste plaats is een leuke baan Gegadigden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties met c.v. te richten aan Newco Ferrous Trading B.V., Kon. Willem II t straat 1a, 4615 AG Bergen op Zoom, t.a.v. de directie. j ORIGINAL In onze drukke en gezellige Levi's Store te Breds zoeken wij een enthousiaste en gemotiveerde voor een full-time baan van 38 uur per week. Leeftijd tot 21 jaar en In het bezit van een HAVO- ofMDS-diploma. Grijp deze kans en stuur je sollicitatiebrief (voorzien van c.v, en recente fotoj naar: t.a.v, Nico Rompelberg De Overmaat 36 6831 AH Arnhem te Moerdijk is importeur van Bridgestone en Firestone banden voorde Benelux. Als onderdeel van de multinational Bridgestone Corporation - 's werelds grootste fabnkant van rubberen kunststof produkten - heeft zij een toonaangevende markt positie. De Benelux organisatie kenmerkt zich door topkwaliteit in produkt en relatie. Wij zoeken op korte termijn een: Wij zoeken een commercieel denkende collega met goedevooral mondelinge, contactuele vaardigheden. Heeft u als opleiding HAVO MEAO (commerciële richting), bent u tussen de 25 en 35 jaar, stressbestendig, in staat om zelfstandig en in teamverband te werken, bekend met geautomatiseerde orderinvoer en geïnteresseerd in de bandenbranche, dan bent u misschien de juiste persoon voor ons. Uw schhftelijke sollicitatie met een uitgebreid curriculum vitae kunt u sturen na/ BRIDGESTONE/ FIRESTONE BENELUX B. V. t.a.v. mevrouw G. Bruinsma, Postbus 65, 4780 AB MOERDIJK Niets blijft. Basalt balsa en bela„ lijken voor de eeuwigheid bestei danks verdwijnen ze vroeger of late Zelfs de degelijkste constructie biet rantie voor eeuwigheid. Akropolis, en Chinese Muur bewijzen de krs tand des tijds. Ooit bedoeld voor to vervolgens geïnterpreteerd als on en nu liggen de restanten te kijk stof en vergetelheid. Hoezeer het verleden ook wordti hersteld en ondersteund, tegen het verval helpt geen wet, make up noc, doeling. Zelfs de herinnering vervli ton Korteweg, dichter en beroepshe der vaderlandse ietteren, heeft het de versregels vastgelegd. Een auto de regen heeft stilgestaan, laat bil een droge plek achter, die met een ten niet meer te onderscheiden vaf wist de de herinnering uit. „Dat is je weggaat." Het gedicht van Korteweg hang groots in Watou, het Vlaamse gret jaarlijks in de zomer literatuur en kunst combineert. Waar Frans en elkaar in obscure bewegwijzerini droogland' ontmoeten, weet orgar Mandelinck telkens wereldnamen brengen. Dit jaar naast dichters als I Herman de Coninck, Breyten Breytt sabeth Eybers en Marguerite You prototype van vluchtigheid de weti lijke beeldende kunstenaar Panama Vlaming die rekent, bouwt en dt kracht probeert te onderwerpen. Panamarenko is gebiologeerd cta zwerk en ruimte. Hij construeert o wetenschappelijk aandoende bei onorthodox ogende en met schooi den toestellen die van de mens een ten maken. 'Tedere machines' in d. bewoording van Luuk Gruwez 'o mooie dag naar nergens te vliegen.' Watou toont er een. Een glimmei Delta op rupsbanden voorzien van boardventilatoren die opwaartse kre te verzorgen. Of dat lukt blijft in i huid. Het vliegmachine staat aan ingebouwd. De overige Da Vinei-oplossingen va renko zijn afgebeeld en worden filn licht. En dan blijkt dat hij tot niet vet geestelijke gewichtsloosheid komt gebouwde rugzakpropeller, bedoe bergtop tot bergtop te hoppen, d< grote hoogte niet Want hoewel Pat suggereert minstens Einstein in zijn ben, had hij iets over het hoofd gezit te hoogte is de lucht ijl en zijn bezit hield daar geen rekening mee. Toch bedoelt Panamarenko niet slee' der en kunstzinnig licht te werpen reld van Fokker, Messerschmidt en Ondanks al zijn feitelijke zeperds bet diepe ernst het aardse te willen i Eens zal een toestel vliegen. Niet c ergens heen, maar gewichtsloos cir boven de hoofden van ingenieurs e die niet los komen van hun gebaand En dat is het bizarre aan Panamarer looft onvoorwaardelijk in zijn dagd twijfelt geen moment aan zijn eige het komt niet bij hem op dat wat hij i meer is dan superieure zelfspot. War hij blijkbaar niet. Panamarenko neemt zichzelf serieul Senslag; mislukking of kritiek doet 1 !en. Hij is als een vader die door zijn p ter in de maling genomen wordt en met met een superieure glimlach vat reageert, maar boos wordt. Want hi ondermijnd. Hij is als de klassieke de geloofscrisis van zijn acoliet woordt met een zelfonderzoek maar met een standvastig noveen hoedjes en gezongen missen. Het isj riskant de eigen overtuiging ter o stellen, daarmee lopen positie en a-- vaar. Als een leraar die een vraag meteen als een aanval ziet en daar troren op de eenmaal ingeslaqen i gaat. Zelfspot is blijkbaar niet verenigbaai en zelfonderzoek strijdt met status] ongevraagde les die het lichtgewicht marenko leert. Het enige dat blijft er e eeuwige geloof in het eigen qel vergankelijkheid van de eigen belai Herinneringen sterven af, maar niet urend overgeërfde gevoel van zelfr

de Stem | 1997 | | pagina 48