DE STEM P E S O IU E E tempo-team mm WÊIWMË F.E.K. B.V. de stem O vestigingsmanager uitzendwerk in goede banen F.E.K. Metaal nederland 1 ADMINISTRATEUR COMMERCIEEL/TECHNISCH TALENT ACCOUNTMANAGER TEKENAAR/WERKVOORBEREIDER nederland 2 nederland 3 Vitae Accountancy. Omdat mensen van vitaal belang zijn. belgië frans 1 belgië frans 2 duitsland 1 Duitsland 2 ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1997 AGBUD VOOR ZUiDWEST-NEBERUND ALGEMEEN Inschrijfochtend m/v Tempo-Team Uitzendbureau organiseert vanaf woensdag 10 september weer inschrijfochtenden. Ukunt trecht in het voorkantoor van cultureel centrum Fidei etArti.aan de Pastoor Hellemonsstraat in Oudenbosch. U bent welkom van 9.00 tot 12.00 uur voor informatie en inschrijving. Informatie: (0165) 55 99 60, Sietske van Hooydonk Roosendaal, Roselaarplein 33 DETAILHANDEL Verkoopmedewerker m/v voor een kledingzaak in Breda. U bent verantwoordelijk voor de verkoop en hulp aan klanten. Hiervoor hebt u relevante verkoopervaring, bent u commercieel en klant gericht. U spreekt correct Nederlands hebt een repre sentatief voorkomen. Deze baan is voor 38 uur per week. Informatie: (076) 522 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Verkoper m/v voor een jonge en vlotte kledingzaak in Roosendaal. Heb je ruime ervaring in de kledingbranche en kun je goed zelfstandig werken? Reageer dan snel op deze baan voor langere tijd. Informatie: (0165) 55 99 60, Sietske van Hooydonk Roosendaal, Roselaarplein 33 HORECA/CATERING Enthousiaste medewerkers m/v voor een groot erkend horeca bedrijf op Hazeldonk. Je verricht diverse keukenwerkzaamheden en staat gasten te woord. Hiervoor ben je flexibel, klantvriendelijk en gemotiveerd. Het gaat om wisselende diensten en je bent bereid om in de weekends te werken. Eigen ver voer is niet noodzakelijk. Deze baan biedt goede toe komstmogelijkheden. Informatie: (076) 596 46 47, Anky Vissers Breda, Hazeldonk 2021 Afwashulp m/v voor een gezellig eetcafé in Willemstad. U bent beschik baar in de avonduren en in de weekends. U kunt zowel full- als parttime aan de slag.Voor studenten is dit een goede kans om een centje bij te verdienen. Informatie: (0168) 33 50 10, Elke Verhoeven Zevenbergen, De Hil 18-20 Horecamedewerkers m/v voor diverse cafe's en restaurants in Breda. Ervaring achter de bar is een pre. Bent u een aantal avonden of in het weekend beschikbaar? Neem dan direkt contact met ons op! Ook voor andere banen in de horeca kunt u bij ons terecht. Informatie: (076) 520 12 20, Sylvette van Zwol Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Chauffeur m/v voor bedrijven in Etten-Leur. Hiervoor hebt u een groot rijbewijs en chauffeursdiploma eventueel aangevuld met een ADR-diploma. Hiervoor bent u flexibel, stressbe stendig en gaat u graag met mensen om. Deze banen per direct zijn voor langere tijd. Informatie: (076) 501 85 00, Monja van Baarle Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Productie-medewerkers m/v voor bedrijven in Zevenbergen en Moerdijk. Ben je gemotiveerd en wil je graag langere tijd aan de slag in dag- of ploegendienst? Reageer dan direct! Er zijn zowel part- als fulltime mogelijkheden. Informatie: (0168) 33 50 10, Esther Verschuren Zevenbergen, De Hil 18-20 Studenten m/v voor diverse relaties in Breda. De werkzaamheden bestaan o.a. uit productiewerk, schoonmaakwerk of orderpickwerkzaamheden. Hiervoor ben je gemotiveerd en flexibel en vind je het leuk om bij verschillende bedrijven wat bij te verdienen. Ben je zo nu en dan één of meerdere dagen of dagdelen per week beschikbaar? Reageer dan direct! Informatie: (076) 522 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Medewerkers stomerij m/v voor een bedrijf in textielverzorging. U kunt aan de slag als perser, operator, coupeuse of algemeen medewerker. Relevante werkervaring is een pre. Informatie: (076) 522 25 16, Nives Eggen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Inpakkers m/v voor een schuimrubberverwerkend bedrijf in Breda. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het inpakken, uitpakken, lijmen en stanzen van schuimrubber. Hiervoor ben je flexibel en gemotiveerd, kun je snel en nauwkeurig werken en vind je het leuk om in een jong team aan de slag te gaan. Je werkt 40 uur per week in dagdienst. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 522 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Beladers m/v voor een vuilophaaldienst in West-Brabant De werk zaamheden bestaan o.a. uit het ophalen van huisvuil en het legen van containers. U wordt ingezet als belader/bij rijder- U bent minimaal 18 jaar, werkt graag in teamver band en bent bereid om indien nodig over te werken. Bovendien verkeert u in goede fysieke gesteldheid. U werkt in dagdienst en kunt voor verschillende routes in de omgeving worden ingezet Informatie: (076) 522 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Hulp-timmerman m/v voor een timmerbedrijf in Lage-Zwaluwe. U gaat mee naar particulieren en bedrijven. U hebt een relevante opleiding en geen last van hoogtevrees. Bent u direct beschikbaar en wilt u een baan voor langere tijd? Reageer dan snel! Informatie: (0168) 33 50 10, Elke Verhoeven Zevenbergen, De Hil 18-20 MAGAZIIN EN TRANSPORT Loodsmedewerkers m/v voor een expeditiebedrijf op Hazeldonk. Uw werkzaam heden zijn het laden en lossen van vrachtwagens. Hiervoor hebt u heftruckervaring. Deze baan biedt goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (076) 596 46 47, Anky Vissers Breda» Hazeldonk 2021 Magazijn-medewerker m/v voor een bedrijf in Oudenbosch. U bent minimaal 4 dagen per week beschikbaar en bent niet bang om aan te pakken. Deze afwisselende functie is in dagdienst en voor een langere tijd. Bent u geïnteresseerd? Kom dan langs om u in te schrijven op een van onze vestigingen in Roosendaal of op de inschrijfochtend van 10 september in Cultureel Centrum Fidei etArti in Oudenbosch. Informatie: (0165) 55 99 60, Sietske van Hooydonk Roosepdaal, Roselaarplein 33 Magazijn-medewerker m/v voor bédrijven bij Roosendaal. De werkzaamheden bestaan uit laden, lossen, ompakken, handmatige verwer king van orders etc. Hiervoor ben je een stevige aan pakken Je kunt korte of langere tijd aan de slag. Informatie: (0165) 54 02 48, Angela de Vries Roosendaal, Roselaarplein 33 Loodsmedewerkers m/v voor bedrijven in Breda. U werkt in de loods of in het magazijn en bent daar medeverantwoordelijk voor het klaarzetten van goederen en het laden en lossen van de vrachtwagens. Hiervoor hebt u ervaring met een elektri sche pallettruck en bent u fysiek in orde. Er zijn banen in de middag, avond, en nacht. Informatie: (076) 522 78 30, Millyjordans Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Magazijn-medewerker m/v voor een van onze relaties. In dagdienst gaat u orders pieken. Hiervoor hebt u minimaal een MAVO-diploma en een goed cijfermatig inzicht Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 587 76 77, Jackeline Dekkers Breda, Minervum 1260 TUINBOUW SCHOONMAAK Schoonmakers m/v voor projecten in de regio. U bent goed gemotiveerd en wilt enkele uren per dag aan de slag. Ervaring is een pre. Informatie: (0165) 55 99 60, Sietske van Hooydonk Roosendaal, Roselaarplein 33 TECHNIEK Medewerker Technische dienst m/v voor een bedrijf in Breda.Voor deze baan hebt u werk ervaring met draaien en frezen, onderhoudswerkzaam heden, storingen signaleren en verhelpen en preventief onderhoud. Informatie: (076) 522 27 37, Margriet Roijackers Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 hovenier m/v voor een hoveniersbedrijf in Zevenbergen. U draagt zorg voor de tuinen van particulieren en bedrijven in de regio. U bent een aanpakker en vindt het fijn om buiten te werken. U bent direct beschikbaar. Informatie: (0168) 33 50 10, Elke Verhoeven Zevenbergen, De Hil 18-20 KANTOOR Secretaresse m/v voor relaties in en om Breda. U hebt een secretaresse opleiding en beheerst de Nederlandse, Engelse, Duitse en Franse taal in woord en geschrift.Verder hebt u erva ring met diverse computerprogramma's, bent u stressbe stendig, flexibel, representatief en accuraat. Er zijn zowel full- als parttime mogelijkheden voor korte en lange ter mijn. Informatie: (076) 520 70 98, Lilian van Gink Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Administratief medewerker m/v voor de afdeling Administratie van een transportbedrijf op Hazeldonk. U bent verantwoordelijk voor de hand matige verwerking van transportdossiers en andere administratieve werkzaamheden. Hiervoor hebt u een opleiding op minimaal MBO-niveau en een boekhoud kundige achtergrond. Deze baan van 40 uur per week is voor langere tijd. Informatie: (076) 596 46 47, Anky Vissers Breda, Hazeldonk 2021 Administratief medewerker m/v voor een transportbedrijf in Klundert. Uw werkzaam heden bestaan uit voorraadbeheer, transportplanning, klanten te woord staan en gegevens invoeren. Hiervoor hebt u een MEAO-diploma in commerciële richting met enkele jaren werkervaring. Daarnaast kunt u zelfstandig werken en omgaan met Windows. Bovendien hebt u affiniteit met logistiek en bent u flexibel, klantvriendelijk en gemotiveerd. Deze afwisselende baan van 40 uur per week voor langere tijd is in 2-ploegendienst. Informatie: (0165) 54 02 48, MariëtWillemsen Roosendaal, Roselaarplein 33 Transport- en productieplanner m/v voor een relatie op het industrieterrein in Moerdijk. U bent stressbestendig en hebt redelijke kennis van de Duitse en Engelse taal: een agrarische achtergrond is een pre. Relevante werkervaring is vereist. Deze baan op MBO-niveau biedt goede toekomstperspectieven. Informatie: (0168) 38 13 21 Floor Heerebout Moerdijk, Plaza 3 Directiesecretaresse m/v voor RodaChem bv, een ISO gecertificeerde handels maatschappij op Borchwerf in Roosendaal. U bent de rechterhand van de directeur. Hiervoor hebt u een opleiding op HBO-niveau aangevuld met enkele jaren werkervaring en gekozen voor een langere carriere. U beheerst het Nederlands, Duits en Engels in woord en geschrift; kennis van andere moderne talen is een pre. U kunt uitstekend overweg met moderne computersys temen en software, inclusief Windows 95 en Word. U bent sociaal vaardig, eerlijk en oprecht.Verder houdt u van aanpakken en eventuele reizen naar (soms verre) relaties zijn geen bezwaar. Deze gevarieerde en zeer dynamische baan van 40 uur per week is voor langere tijd. Informatie: (0165) 54 73 44, Jeroen Tiel Roosendaal, Beider 18a Boekhouder m/v voor één van onze relaties. U gaat rekeningen inboeken/versturen, betalingen verrichten per bank, kas en giro en de voorraadadministratie bijhouden. Hiervoor hebt u goede kennis van het programma Grote Beer. Deze parttime baan van 20 uur per week is voor lange tijd. Informatie: (076) 587 76 77, Jackeline Dekkers Breda, Minervum 1260 JE ZAL ZIEN DAT HET BETER GAAT ALS ER EEN TEAM ACHTER STAAT. Groei Content Beheer n.v. is een beursgenoteerde onderneming, actief op het gebied van uitzending, detachering, bedrijfsadvisering, werving selectie, projectmanagement, loopbaanbegeleiding en replacement. Ook Schoevers (Bedrijfs)Opleidingen maakt deel uit van de Content-groep. Content groeit. Met het oog op deze groei zoeken wij voor onze vestiging in Breda een collega voor de tonctie van De baan. U bent commercieel verantwoordelijk voor uw 'eigen' vestiging en geeft dagelijks leiding aan drie (senior-) uitzendconsulenten. Het opstellen van kwartaalprognoses en het realiseren van het vestigingsplan en de omzet- doelstellingen vinden plaats onder uw supervisie. Acquisitie en relatiebeheer vormen een zeer belangrijk deel van uw ta kenpakket. U bent commercieel en inventief in het op maat combineren van diensten uit het full-servicepakket van de Content-groep. Profiel. Een vestiging van Content bestaat uit een hecht team jonge mensen, waarin iedereen z'n verantwoording heeft en neemt Om hieraan leiding te geven moet u in elk geval goed kunnen samenwerken, stressbestendig zijn en een meer dan gemiddelde motivatie meebrengen. Zelf den ken wij dat minimaal vier jaar werkervaring in een commer ciële functie binnen de commerciële dienstverlening onmis baar is. Daarnaast zijn goede communicatieve vaardig heden vanzelfsprekend. Man of vrouw maakt ons uiteraard niet uit, als hij of zij maar een afgeronde hbo-opleiding heeft. Daarnaast bent u ondernemer, pionier en een natuur lijk leider en hebt u door middel van relatiebezoek aantoon bare acquisitieresultaten behaald. Organisatiecultuur. Content is niet in één zin te om schrijven. Toch is er een aantal kenmerken dat vestigingen en medewerkers met elkaar verbindt. Opdrachten van klanten dagen ons telkens uit om door middel van crea tiviteit de tevredenheid van de klant te realiseren. De huidi ge positie en reputatie van Content zijn het resultaat van een professionele, enthousiaste en marktgerichte aanpak van Content-medewerkers. Volume is bij ons nooit prioriteit geweest, eerder zijn wij specialist met een dusdanige landelijke spreiding dat wij onze relaties goed kunnen bedienen. Wij bundelen krachten binnen de districten zodanig dat er resultaatgeoriënteerde teams ontstaan. De sfeer binnen Content is informeel en tegelijkertijd tellen prestaties en resultaten zwaar. Ons aanbod. Naast de voldoening van werken in een team bij een succesvolle onderneming biedt Content natuurlijk meer. Onze medewerkers zijn ons belangrijkste kapitaal, daarom hebben wij veel aandacht voor hen. Wij belonen hen op materiële en immateriële wijze. Naast een goed sa laris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsauto, winstdeling, spaarloonregeling en 9% va kantiegeld, bieden wij ook de mogelijkheid om door te groeien. Om opeenvolgende stappen te kunnen zetten, bie den wij goede begeleiding in de vorm van in- en externe op leidingen op het commerciële vlak en vaardigheidstrainin gen op het gebied van communicatie en management. Reageren? Richt uw brief met motivatie en volledig curri culum vitae aan: Content Beheer n.v,, afdeling Personeels zaken t.a.v. mevrouw M.J. van Dijk, Postbus 330, 2501 CH Den Haag. f Wij horen graag van u! Postbus 115160 AA Sprang-Capelle Vitae Accountancy werft en selecteert personeel m/v voor accoun tants- en administratiekantoren. Assistent accountants, teamleiders, controleleiders en managers die een stap in hun carrière willen maken, hel pen wij discreet en efficiënt aan een passende baan. Momenteel zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de vol gende functies. BEGINNEND ASSISTENT ACCOUNTANT voor ccn middelgroot accoun tantskantoor in de regio's Breda en Den Bosch. Het kantoor kenmerkt zich door een informele werksfeer, een hecht team en een zeer gevarieerde cliëntenportefeuille. Tot uw takenpakket behoren o.a. het samenstellen van jaarreke ningen, het verzorgen van fiscale aangiften en het verlenen van admi nistratieve ondersteuning aan cliën ten. Daarnaast zijn er voor deze functie zeer goede doorgroeimoge lijkheden aanwezig. Opl. MEAO/ MBA gevolgd door SPD (studerend), of HEAO (studerend), minimaal 1 jaar relevante werkervaring op een accountantskantoor. U beschikt over goede communicatieve vaar digheden en een flexibele werk- instelling, u bent leergierig en een doorzetter. AANKOMEND GROEPSLEIDER AA/RA voor een middelgroot accouij tantskantoor in Brabant. Het kantoor heeft meerdert vestigingen en bezit een hoogwan dig klantenpakket, zowel indeMj als in de RA-praktijk. De doorgroei- mogelijkheden zijn uitstekend® noemen. Tot uw takenpakket bel» ren o.a. het samenstellen/controle ren van jaarrekeningen, het verzot gen van advisering naar cliënten, het leidinggeven aan een vast teaml en u bent verantwoordelijk voor* uitbouw van het klantenpa® Opl. HEAO/SPD, gevolgd dooi| AA/CA (studerend), NIVRA (stuj derend), post doctoraal RA (stur rend), min. 4 jaar relevante we* ervaring op een accountants'1"1 toor. U beschikt over zeer g08'1 communicatieve vaardigheden, representatieve uitstraling en l(lj dinggevende capaciteiten, ambitieus en initiatiefrijk. Postbus 11,5160 AA Sprang-Capelle - Havenweg 14-16, 5145 NJ Waalwijk. Telefoon 0416-344029 - Fax 0416-344039 F.E.K. Metaal B.V., gevestigd te Waalwijk, is producent van o.a. aluminium en stalen balkon- en traphek ken, windschermen en trapleuningen. Levering en montage vindt plaats door het gehele land. Door flexibel in te spelen op de wensen en eisen van de afnemers (o.a. bouwbedrijven, woningbouwverenigingen) hebben wij ons in de afgelopen 20 jaar een vooraanstaande positie in deze markt weten te verwerven. Vanwege een verdergaande groei en ontwikkeling van onze onderneming zijn wij op zoek naar kandidaten voor diverse functies. (lid van het managementteam) In toenemende mate heeft onze organisatie behoefte aan informatie. Daarnaast dienen de systemen ter bewa king en controle van onze bedrijfsprocessen verder te worden verbeterd. Enerzijds kunnen deze wensen worden ingevuld het opzetten van geautomatiseerde systemen, anderzijds is er behoefte aan een kritisch analytische beoordeling. Redenen om de voor onze organisatie nieuwe functie van administrateur in te gaan vullen. De administrateur wordt uiteindelijk verantwoordelijk voor de gehele financiële administratie, inclusief de voor bereiding van de jaarstukken. Hierbij ondersteund door een parttime assistente. Daarnaast is zij/hij belast mei het verstrekken en interpreteren van de noodzakelijke managementinformatie. Bij het opzetten en verbeteren van de diverse systemen wordt een sterk initiërende, maar ook uitvoerende rol verwacht. Tezamen met de systeem beheerder, 'trekt zij/hij de kar' op het gebied van de automatisering. Vanuit de financieel/administratieve invals hoek wordt een stevige bijdrage verwacht in het vaststellen en uitvoeren van het beleid op korte en langere termijn. Voor deze uitdagende functie zijn wij op zoek naar een dynamische persoonlijkheid, die 'verder kijkt dan de cijfers lang'. Een HBO werk- en denkniveau is noodzakelijk, alsmede een aantal jaren ervaring. Als een project matige administratie en het werken met Exact onderdeel uitmaken van deze ervaring dan strekt dat tot voordeel, maar het is geen harde eis. Voor de juiste persoon bieden wij een uitdagende functie binnen een organisatie die volop in beweging is. die na een gedegen inwerkperiode zal gaan functioneren als De afdeling verkoop is belast met het leggen van nieuwe en het onderhouden van bestaande relaties en het uitbrengen en opvolgen van offertes. Als gevolg van de huidige groei en de plannen tot verdere ontwikkeling moet de capaciteit van deze afdeling verder worden uitgebreid. Ons motto daarbij is: klantgericht opereren. Om succesvol te kunnen zijn in deze functie is naast commerciële feeling, technische kennis en inzicht ook ondernemerszin van groot belang. Omgaan met mensen, met alle positieve en soms ook negatieve aspecten, moet haar/hem moeiteloos afgaan. Een HBO werk- en denkniveau, Werktuigbouwkunde of Bouwkunde, ge- kopppeld aan minimaal 5 jaar ervaring, complementeren het pakket. Wij bieden een enerverende functie in een dynamische omgeving, waarbij verdere doorgroei in de toekomst niet is uitgesloten. Het pakket arbeidsvoorwaarden dat wij bieden is zonder meer concurrerend. Het bedrijfsbureau is 'het kloppend hart' van onze onderneming. Binnen deze afdeling wordt iedere order begeleid, vanaf binnenkomst tot en met de uiteindelijke oplevering. Daarbij verleent deze afdeling ondersteuning aan zowel de afdeling verkoop, als aan de afdeling productie. Vanwege de verdergaande groei is er binnen deze afdeling behoefte aan uitbreiding. De tekenaar/constructeur is in eerste instantie belast met het definitief uitwerken van de door de klant gewenste I producten. Nadat definitieve goedkeuring is verkregen, worden de opdrachten verder uitgewerkt, zodat zij direct door de afdeling productie in behandeling kunnen worden genomen. Binnen dit traject vindt regelmatig ovei plaats met zowel klanten als met andere afdelingen binnen het bedrijf. Om in deze functie succesvol te zijn is naast technische kennis en inzicht, een commerciële wijze van denkenen werken ook van belang. Een MTS werk- en denkniveau, richting werktuigbouwkunde achten wij noodzakelijk, alsmede enige jaren ervaring in de staalbranche. Daarnaast moet de juiste kandidaat bedreven zijn in het werken I met computers, bij voorkeur met AutoCAD, Teksoft of vergelijkbare programmatuur. Wij bieden een interessante functie met volop ruimte voor initiatief en verdere ontwikkeling. Indien u interesse heeft in een van de genoemde tuncties, dan zien wij uw curriculum vitae tezamen met e bondige motivatie op uw sollicitatie tegemoet op onderstaand adres. Indien u vooral vragen heeft dan verzoeker I wij u om telefonisch contact met ons op te nemen, telefoon 0416-344029. De eerste oriënterende gesprekker voor alle functies zullen worden gehouden op 18 en 19 september a.s. 09.55 10.00 11.00 11.58 12.00 12.30 13.00 114.49 115.06 115.21 [15.49 116.14 [16.19 [16.39 116.50 |l7.44 ■17.56 |l8.08 ■18.29 118.56 [20.15 [22.15 Ë2.56 K3.46 Een huis in Jerusalem (h) Omroepparochie, Eucharistievie ring Kerkdienst Wilde Ganzen Islam actueel. Afl. 1 Huwelijk en echtscheiding, do cumentaire over huwelijk en echtscheiding bij Hindoes Boerderijbouw (tot 13.30) Daar word ik stil van: Dag Ham- merskjöld (h) 900 seconden, muziek Lekker briesje, buitentheater. Afl. 1: Een nieuwe horizon Langs heilige huisjes, reportage Miniatuur. De bijzondere plek in het leven van: Gerda Hoekveld (h) Het gezongen woord (h) Nieuws op zondag, special: Ge loof in zaken (h) KRO's Service uur Beeldenstorm: De rebuskunst van Salvador Dali (h) Passie voor wijnen Kookgek Ja, natuurlijk: lepelhonden C-majeur-The House, 6-delige reportage over The Royal Opera House in Londen. Deel 1 (h) Journaal Netwerk, actualiteiten Weeroverzicht Spoorloos Toen was geluk heel gewoon, comedy Kruispunt Detectives: Silent Witness, 8- delige serie. Deel 1 Nachtgedachten (tot 23.51) ■10.00 [10.35 11.05 [12.OO |l2.10 [17.27 f7.30 f7.45 f8.00 f8.05 18.31 9.00 fO.OO K. 15 2.55 13.05 Nederland zingt op zondag De verandering (h) Mysteries van verdwenen be schavingen. Afl. 1: Stonehenge Journaal Studio Sport met EK volleybal heren en ca. 16.00 Journaal Vecht mee blijf geven, Ne derlandse Kankerbestrijding/KWF Te huur (huren in de praktijk). Afl. 1 Knoop in je zakdoek. Afl. 1 Journaal De Vereenigde Oost-Indische Compagnie. Afl. 1 Keerpunten: Beslissende mo menten uit de wereldgeschie denis. Afl. 1: De Spaanse Armada (1588) Studio Sport Journaal Studio Sport met Tennis US Open en Spaanse voetbalcompe titie Journaal US Open, samenvatting Tennis US Open finales (tot 01.00) [9.00 Villa Achterwerk met Arthur, Interesse in deze banen in de accountancybra®1*! Bel dan Desiree van Rie, 040-24 177, iedere maandagavoni baar tot 20.00 uur. Schrijven natuurlijk ook: Vitae Accountant Grote Berg 18c, 5611KK Eindb°v0l| Werving selectie Uitzenden lo.OO Ecolo, politieke uitzending 10.30 Le joeur et l'esprit, katholiek magazine M-00 Eucharistieviering 12.00 Mise au oint, politiek magazine. Aansl.: Nieuws overzicht 12.45 Weerbericht 12.50 pieuws. Aansl.: L'hebdo 13.45 Jardins et Bisirs (h) 14.10 Into the West, Ierse kome- lie uit 1993 van Mike Newell met Gabriel lyrne, Ellen Barkin en Ciaran Fitzgerald 15.50 Chroniques de l'Amazonie sauvage, (ocumentaire. Afl. 117.00 Beauty and the [east, misdaadserie 17.50 The New Ad- entures of Superman, serie 18.45 Week- nd sportif. Aansl.: Weerbericht 19.30 Nieuws 20.10 Le jardin extraordinaire 10.45 Maigret et l'enfant de choeur, mis- laadfilm 22.20 Mémoires d'une princesse Fs Indes. Portret Indiase prinses Gayatri |evi 23.15 Nieuws (tot 23.45) 4.00 Cybercafé 21 17.45 L'hebdo 18.10 T* au point 19.00 lei bla bla 19.25 Paar- wkoersen 19.30 Nieuws 20.00 Javas, ftgaanstips 20.10 Portrait de groupe, Pa- s °ru*elles. Portret van de groep intellec- fe en kunstenaars rond schrijver Emile ferhaeren 21.05 Le retour de Constantin ,eun|er. Portret schilder 21.40 A la re- erche de Fernarrd Khnopff. Portret sym- Bhst 22.05 Carré noir: de artistieke vere- png van schrijver Baudelaire met schil- 22,2" Millésimes, magazine Nieuws 23.00 Autant savoir, consu- entenmagazine 23.20 Courants d'art, preel magazine 23.55 Paardenkoersen r00 3abar 07.30 Pumuckl TV 08.30 Se- (mstrasse 09.00 Tigerenten Club (h) Kopfball, magazine 11.00 Ta- -schau 11.03 Neues VQm Sflderhof_ lauATrJo'30 Die Sendun9 nil der tón ssec'ub 12.45 Mittagsma- l45 "-15 Weitreisen: Mein Danzig 5 Bilderbuch Deutschland 14.30 Mu il k'/io t6 met Tancredi' opera van Ros- rsten ifi ,n9^ChaUl5'05DieErstenim L 16'30 'FA-Visionen 17.00 Ratge- Helm Garten 17.30 Wechseljahre, fc.oo f® 0Veru Vrouwen in de overgang Elft Vn h9e au 18-05 Die Feuerwehr chau I84n?-e,j mUSSt du 18'08 SP°rt" Lri. Llndenstrasse, serie 19.09 Die Nne miOWeitspiegel 19.50 Spo* ator* ii9?T 20-00Ta9esschau 20.15 Ta I3056™ 2145 KulturreP°* rKrovm 2230 Nachtschwes- '■55 TanpHH'h at're 23,00 ^artha, tv-tiim «Tagesschau 01.05 La crise, speelfilm Subline SDeem0»<h) °7'20 That Lady !"CknPva'r5-45Kl8SsikamMor ha'k Lara Ri^'ardot'Gersh™io. Gott- lzet en Delibes 09.15 Zur

de Stem | 1997 | | pagina 40