Parijse politie arresteert nog drie fotografen Koningin wil olkswoede bedwingen ILAATSTE 1 LOTEN! jaar lang E fmM 9 Elizabeth niet bij begrafenis Diana 'T IS PRIJS. per maand. SFOR geeft Serviërs brug terug Meer kans, meergeld, in de Staatsloterij.-^ DE LAATSTE DAGEN 121 FANTASTISCHE AANBIEDINGEN HEMA DMMENTAAR MLAND KORT jzeling YSB-bank jiak-Etiënne U. tudiefinanciering Irugsbende' ïg vooraf zaak Lancée weg' en WAO CDA-lijst Haarlem BESTEM BUITENLAND A5 Elisabeth spreekt het volk toe hoor Steeds het geluid VUTl die hoïtl Diana zou zijn 'verschenen' Veel doden bij strijd Comoren Mediaspektakel zonder weerga BUITENLAND KORT Van Gogh gestolen in Antwerpen Aanvaring Nigeria eist 100 levens Zware gevechten in Freetown, 18 doden Tientallen doden bij Turks busongeluk [EMBER 1997 I ;l kenmerkt zich traditioneel en persoonlijke tragiek. De (jama. teit in het beleid ten aanzien llkelijke afspraken niet opge. jkeer of uitzetting van de fa- Jan een tragedie. Het gezin I wie er een zelfs nog nooit in i breuk in hun opleiding en ing uit hun omgeving bete- t inburgering, waarop zo de onenbeleid in zijn algemeen erleden geen zwaardere rol n tegenstelling tot veel lega- i de Nederlandse en zeker de [argument geen meerderheid jen, is betreurenswaardig, rd. De democratische besiuit- !e worden. Maar het is deson- de Kamer feitelijk een meer- itel bestond, dit niet tot uit- lenmeerderheid. op het standpunt dat de Ka- baar over beleid. Over een spe- iet spreken. Christelijk rechts, 'an regels, was zo onder de in- ite zaak dat men barmhartig- een incidentele uitzondering ~n ruimere lezing van de voor- timüs de dupe is moeten wor- genstelling. Een meerderheid len en toch lukte het niet, om- konden vinden over de keuze geschieden. !e familie Gümüs. >rdrecht is gisteren negen n de man die op 25 maart de VSB-bank. De straf is 'ank in Zwolle die de 34-ja- i hebben gepleegd. ier te herinneren of hij die Énken overvallen was zoiets ie bank heb overvallen." am heeft gisteren bepaald eende drugssyndicaat van en. Van de zeven verdach- het college dat er één moet bben betoogd dat de Haar- plcs, leidster van het onder eerde Nederlandse getuige |et. Vermoedelijk wordt de I hebben verbijsterd gerea- Iten en hogescholen de stu- Jren. De instellingen willen Ihun studie bij 'optimale re- p.000 gulden geven. Daarna J)0 gulden lenen voor de rest j spreken van een 'nog slech- liering'. Het plan van de uni- |miljoen gulden duurder dan 1,4 miljard kost. Jerie in Rotterdam verdenkt lica-afdeling in de Maasstad, J drugsbende. De organisatie Inuit Colombia via België en len honderden kilo's cocaïne I op. De rechtbank in Rotter- fo forma, in oktober is de in- pek naar de bende is nog niet ^gezondheid) vindt het geen i wilsverklaring op te stellen 1 dement worden, mee willen lek. Volgens de minister is het les van het 'ja, ik wil' te over igen met de vraag of er medi- Frricht bij mensen die niet in j wüsonbekwamen. De Kamer l principe toestemming moe- sche experimenten. Alleen bij plaatsvinden bij wilsonbe- i psychiatrische patiënten. jterie in Groningen heeft vol- Jecteur R. Lancée uit Schier- ontlastende verklaring over pk liet het OM de inhoud van Ideren. restatieteam aangehouden op Jest met zijn dochter. Uiteinde- Isdrijf uit drijfzand te bestaan, er van justitie Bronsvoort de erklaring uit het Lancée-dos- uit een vertrouwelijk rapport |e omstreden incestzaak. irde werkgevers dat knoeit met en WAO, is vorig jaar met 72 .ital opgespoorde mensen met jdie verzekeringen, is met 147 iduizend. Dat is te danken aan istanties en bedrijven kan ver- Jociale Verzekeringen is vorig lilden achterhaald. Bij mensen en opgespoord. schaatskampioene Yvonne van gemeenteraadsverkiezingen m lijst. Zij neemt voorlopig een in. De CD A-fractievoorzitter m lip benaderd voor een plaats op ortefeuilles Welzijn en Ruimte- in de politiek te gaan om 'ie's I I VRIJDAG 5 SEPTEMBER 1997 MWiltoVoordouw Parijs - Nog drie Franse paparazzi- fotografen zitten sinds gistermiddag voorarrest. Ze hebben zaterdag nacht direct na het auto-ongeluk waarbij prinses Diana en haar vriend Dodi al-Fayed om het leven kwamen, foto's gemaakt. De fotografen vertrokken voordat de po litie hen kon aanhouden. De foto's zijn gedurende een aantal uren te koop ge nest, onder meer bij het gespecialiseer de fotopersbureau L.S. Diffusion. De fotografen hebben zich gistermiddag zelf aangegeven. De politie was naar ze zoek, hun identiteit was bekend. De paparazzi werken voor twee f otopersbu- die zijn gespecialiseerd in roddel- blad-foto's. De Franse politie gaat nu hun precieze rol voor en na het dodelijke ongeluk onderzoeken. Zeven andere personen - zes fotografen en een motorrijder - zijn door justitie in middels aangeklaagd wegens doodslag, het toebrengen van ernstige verwondin gen en/of het niet verlenen van hulp aan mensen in levensgevaar. Twee van hen is hen tot nader order verboden hun vak uit te oefenen. Volgens de autoriteiten hebben zij zich niets van de slachtoffers aangetrokken en de hulpverlening belemmerd. Dat laatste wordt door de betrokken fotogra fen met klem ontkend. In Frankrijk gaat de discussie over de schuldvraag van het ongeluk onvermin derd voort. Eigenlijk gelooft alleen nog de advocaat van de familie al-Fayed, oud-minister Georges Kiejman, volledig in de schuld van de paparazzi. Vooral nu vast is komen te staan dat chauffeur Henri Paul, ook omgekomen bij het on geluk, helemaal niet het recht had om de limousine te besturen. Om een zware wa gen als een Mercedes 280 te besturen, is in Frankrijk niet alleen een rijbewijs no dig, maar ook een speciale ontheffing van de politieprefect. Volgens een re chercheur is dit detail 'een bewijs te meer dat er zaterdagavond in het Ritz maar wat op los is geïmproviseerd'. De auto was door het Ritz-hotel gehuurd bij een gespecialiseerd verhuurbedrijf. De limousine was nog maar kort geleden betrokken bij een ongeluk. Er moesten onder meer reparaties aan de carrosserie en het chassis worden verricht. „Wel licht kon de auto de hoge snelheid ge woon niet aan," aldus een beroepschauf feur bij de gemeente Parijs. „Dat zou eventueel ook verklaren waarom een ooggetuige in zijn achteruitkijkspiegel zag dat de auto even voor het ongeluk slingerde." Drankmisbruik, een onverantwoord ho ge snelheid en een mogelijk onbetrouw bare auto: het zijn volgens veiligheids deskundigen allemaal bewijzen dat za terdagavond in het Ritz de zaken vol strekt amateuristisch zijn aangepakt. „Hoe kan het dat een zo bekend paar zo slecht was beveiligd? Waar was de auto die de weg voor vooraanstaande perso nen baant, en waarom is de gepantserde Mercedes 500 van de familie al-Fayed niet gebruikt," zo vragen politie en vei ligheidsdeskundigen zich hardop af. Een en ander duidt er volgens de politie op dat niet professionele veiligheidsmensen zaterdagavond de touwtjes in handen hadden, maar Dodi al-Fayed. „Dat is een kapitale blunder." De advocaat van de familie al-Fayed veegt al deze zaken van tafel. „De papa razzi zijn verantwoordelijk. Als zij niet de jacht hadden geopend, waren Dodi en Diana zaterdagavond op hun gemak naar huis gereden. Met hun eigen chauf feur." Kiejman gaat zo ver dat hij vraag tekens stelt bij de twee bloedproeven, die zijn uitgevoerd op het lichaam van gele genheidschauffeur Henri Paul. „Ik zou dolgraag willen weten in welke omstan digheden die zijn uitgevoerd." Door Bob van Huët Londen - De Britse regering maakt zich zorgen over de 'massa hysterie' rond de dood van Diana, die Groot-Brittannië mo menteel in de greep heeft. ,Het is niet duidelijk of dit wordt :d door de media of dat het oprechte gevoelens zijn onder het volk. De koninklijke familie is jied in staat geweest deze si tuatie het hoofd te bieden. Er le ven in bepaalde kringen echte gevoelens tegen het konings huis," aldus een lid van het La- bourkabinet. In politieke kringen wordt met ongemak uitgekeken naar de reacties van de miljoenen morgen in Londen worden verwacht voor de uitvaart van de prinses. Koningin Elizabeth zal vanavond dan toch het Britse volk toespre- over het verlies van Diana. De vorstin keert hiervoor eerder terug van haar zomerpaleis in het Schotse Balmoral, waar de fami lie het leed privé had willen ver werken. In plaats van pas op za terdagochtend te arriveren, vliegt de koningin vanochtend naar Londen. Tot de aanpassing van de reisplannen werd besloten na oeiende kritiek van het Brit se volk op de vermeende afstan delijke houding van Diana's ex- schoonfamilie. h een zeer ongebruikelijke ver klaring voor de tv-camera's zei Buckinghams perssecretaris, Ge off Crawford, gisteren dat de ko- 'ngin 'van streek' is over sugges ts van onverschilligheid van de Windsors. „De prinses was een geliefde nationale figuur, Van onze correspondent Londen - De Diana-hysterie ri Engeland heeft geleid tot meldingen van de eerste 'ver schijningen' van de nog niet begraven prinses. Verschil lende rouwenïèn, die soms elf uur hadden gewacht om Let condoleanceregister in het Londense St. James's Palace te kunnen tekenen, zweren haar te hebben ge zien. Het gezicht van Diana zou opdoemen uit een donkere achtergrond van een portret 'an koning Karei I van de schilder Edward Bower. Het Bewuste schilderij hangt in ce portrettengalerij waar door het publiek het paleis ycrlaat. Experts verklaren de 'erschijningen' uit ver moeidheid en hysterie bij het Publiek. maar ze was ook een moeder wier zoons haar nu zeer missen. Prins William en prins Harry willen op dit moment zelf bij hun vader zijn en bij hun grootouders, in de stille omgeving van Balmoral. Als hun grootmoeder helpt de konin gin de prinsen het verlies te dra gen." In wat leek op een paniekerige pr-exercitie verschenen de prin sen Andrew en Edward gisteren op The Mall in Londen om met mensen te praten in de enorme rijen naar St. James's Palace, waar het lichaam van Diana ligt opgebaard. De beide broers van Charles bezochten de rouwkamer en tekenden het condoleancere gister. De ongehoorde veranderingen in het koninklijke protocol heten te zijn doorgedrukt door prins iV Charles, volgens ingewijden te gen de aanvankelijke wensen van zijn ouders. Om vooral geen con troverse te wekken is besloten dat geen van de Windsors zal spreken tijdens de uitvaartdienst in Westminster Abbey. Premier Blair komt wel aan het woord, evenals Diana's broer graaf Charles Spencer en haar zusters Lady Jane Fellowes en Lady Sa rah McCorquodale. Kroonprins Charles zou vandaag met de prin sen William en Harry naar St. Ja mes's Palace gaan en praten met mensen die het condoleanceregis ter tekenen. Royal watchers noemen de late ommezwaaien ongekend. Voor het eerst in de Britse geschiedenis zal zaterdag nu ook de Britse vlag op Buckingham Palace halfstok hangen. De concessie werd ge daan na grote publieke veront waardiging over het ontbreken van een vlag op Buckingham Palace, terwijl op alle andere pa leizen wel wordt gevlagd. „Wat onmogelijk was is nu gebeurd. Het paleis buigt voor de wensen van het volk," aldus een com mentator. Hoofdredacteuren van Britse schandaalbladen zijn geschrapt van de invitatielijst voor de kerk dienst. Charles Spencer heeft hen persoonlijk afgebeld en gezegd dat de familie van Diana hen niet wil zien. De Britse schandaalkranten zak ten gisteren naar een nieuw mo reel dieptepunt: ze hebben het Doveninstituut benaderd voor de beste liplezers. Die zouden moe ten zien wat de leden van de ko ninklijke familie tegen elkaar zeggen tijdens de begrafeniscere monie. '"gin Elisabeth met haar kleinzoon Harry, Diana's jongste L'H bij Balmoral Castle in Schotland. Door Dora Rovers Jeruzalem - „Ze zeggen elke dag op de internationale televisie dat wij de Pales- tijnen naar het leven staan, maar nu zie je wie hier wie doodt." De 17-jarige Avishag komt om hoog van het ziekenhuisbed, haar lichaam trillend van woede. Een uur geleden bediende ze de klan ten nog in café Rimon aan de drukke Ben Yehuda-promenade. De kracht van de tweede ontplof fing smeet haar meters verder neer, weg van het café en de ter- rasgangers. In het ziekenhuis komt ze bij van de shock en valt ze van de ene emotie in de andere. „Wat? Was ik op televisie? Geweldig!," roept ze in de mobiele telefoon. „Dat was mijn vader, hij zag me in de ambulance zitten en wist zo dat ik in ieder geval niets ernstigs mankeerde." Amper tien secon den later stort ze in en roept snik kend uit: „Ik hoor steeds weer het geluid van die bom, ik kan het maar niet vergeten." Naast haar ligt de 23-jarige Ina, een Russische immigrante die acht jaar geleden naar Israël kwam. Ze realiseert zich nog niet dat ze het er levend, en lichame lijk ongedeerd, van af heeft ge bracht. „Het ene moment genoot ik nog van het weer en van mijn koffie. Daarna was er veel bloed, ik zag mensen vallen en iedereen riep om hulp. Ik ben gewoon weggerend. Ik herinnerde me de vorige aanslag en wist dat er toen twee explosies waren. Dus ik dacht wegwezen, ik wist alleen niet waar naar toe." De 15-jarige Yakir staat verloren in de ziekenhuiszaal. In zijn hand draagt hij een envelop met daarin röntgenfoto's van zijn borst en been. „Ik voel me goed, ik denk wel dat ik al naar huis mag. Maar ik maak me zorgen om de vijf vrienden met wie ik op pad was. Zij zijn doorgelopen in de rich ting van de explosies." Zelf werd Yakir weggeblazen door de kracht van een van de bommen. „We hadden net een pizza gekocht. Die werd uit mijn hand gerukt, ook mijn horloge en mijn schoenen vlogen weg. Ik heb eerst mijn schoenen gezocht, daarna ben ik hard weggerend." Zijn devies aan premier Netanya hu luidt: afgrendeling van de Pa lestijnse gebieden en niet meer met hen over vrede onderhande len. „Dit is geen vrede, als Pales- tijnen zich in onze straten opbla zen." Geschrokken bekijk ik even later de ooit hagelwitte blouse van Amira, waarop grote bloed vlekken prijken. Het bloed is af komstig uit een relatief kleine wond aan haar duim. Dat is dan ook niet de reden dat ze zo overstuur is. Ze is bezorgd over het effect van de aanslag op haar zwangerschap. Als de ver pleegster haar een spuit heeft ge geven en haar een nader onder zoek heeft beloofd ontspant ze zich enigszins. „Over een maand ben ik hier weer om te bevallen." Moroni (afp/anp) - Zeker dertig militairen zijn gisteren gesneu veld op het Comorese eiland An- jouan. Militaire bronnen in de hoofdstad Moroni hebben dit ge zegd. De militairen proberen sinds woensdagavond het eiland onder controle te brengen van de rege ring van de eilandengroep tussen Madagaskar en het Afrikaanse continent. Woensdag landden le geronderdelen op het al maanden rebellerende Anjouan. Die stui ten op onverwacht sterke tegen stand van gewapende separatis ten en leden van de gendarmerie. De Comorese regering heeft ge meld dat alle strategische punten op Anjouan zouden zijn ingeno men. Maar het aantal gedode militai ren duidt erop dat de regering daar nog niet in is geslaagd. Een meerderheid van de bewo ners van Anjouan wil terug onder de vleugels van het vroegere moe derland Frankrijk. Brcko (ap) - Zowel de Klein-Joegoslavische president Slobodan Milosevic als de Navo-vre- desmacht SFOR hebben gisteren een poging gedaan de spanningen binnen de Bosnisch- Servische republiek enigermate te verminde ren. SFOR gaf gisteren een brug in de Noord-Bosnische stad Brcko terug aan de Bosnische Serviërs. Een dag eerder riep Milosevic de Bosnisch-Servische vertegenwoordiger binnen het Bosnische president schap, Krajisnik, op de voor 13 en 14 september ge plande lokale verkiezingen niet te boycotten. Het Klein-Joegoslavische persbureau Tanjug meld de dat Milosevic aan Krajisnik, een vertrouweling van de voormalige Bosnisch-Servische leider Rado van Karadzic, heeft gevraagd met vertegenwoordi- (ADVERTENTIE) b-di'ii pi'lja: De Staatsloterij heeft in september een waanzinnige extra prijs: 50 jaar lang 2.000,- per maand belastingvrij. Denkt u zich eens in wat u elke maand met 2.000,- extra kunt doen. Trekking 9 september. Van onze redactie buitenland Londen - Koningin Elizabeth zal morgen niet aanwezig zijn bij de begrafenis van prinses Diana in de kerk van het dorp Great Brington, honderd kilometer ten noorden van Londen. De vorstin keert na de uitvaart dienst in Westminster Abbey te rug naar Buckingham Palace en vliegt later terug naar haar Schotse paleis Balmoral. Diana's ex-man, kroonprins Charles, en haar beide zoons, de prinses Wil liam en Harry, zullen wel aanwe zig zijn bij de begrafenis. De uitvaart van de prinses zal morgen in drie fasen verlopen. Eerst het 'afscheid van het volk' met de processie van Kensington Palace naar Westminster Abbey. Volgens een paleiswoordvoerster is nog niet besloten of prins Wil liam het laatste deel van de pro cessie achter de kist van zijn moeder zal lopen, net als 533 af gevaardigden van de 110 charita tieve instellingen waarvan Diana beschermvrouw was. Het wordt een stille tocht, zonder muziek. Elton John Dan volgt de kerkdienst. Een BBC-koor zal het slot zingen van Verdi's Requiem. Uitzondering in het klassieke en kerkelijke reper toire is een bijdrage van Elton Jo hn. De zanger, een goede vriend van de prinses, zingt een aange paste versie van 'Candle in the Wind', oorspronkelijk een ode aan Marilyn Monroe. Voorganger is de Anglicaanse aartsbisschop Carey. Diana's broer, haar beide zusters en premier Blair zullen spreken. De familie al-Fayed zal aanwezig zijn. Nog steeds is niet helemaal duidelijk welke hoogwaardig heidsbekleders naar Londen ko men. Nederland wordt vertegen woordigd door prinses Margriet. Onder de popsterren die worden verwacht zijn, behalve Elton Jo hn, Phil Collins, George Michael en ex-Beatle George Harrison. Ook tenor Luciano Pavarotti komt, maar hij zal niet zingen. Na de dienst wordt het stoffelijk overschot naar Great Brington gereden. In de familiekapel van de familie Spencer zal dan een privé-begrafenis plaatshebben. Camera's Hoewel Diana zelf wilde dat haar uitvaart een zaak van vooral de familie, vrienden en kennissen zou zijn, wordt het afscheid een mediaspektakel zonder weerga. Alleen de camera's van de BBC en Independent Television Nieuws krijgen toegang tot West minster Abbey, maar in bijna de hele wereld worden de beelden overgenomen. De BBC is van 's morgens vroeg tot 's avonds laat in de lucht. „Het is de omvang rijkste live-uitzending uit de ge schiedenis van de BBC," aldus een woordvoerster. De BBC brengt een ploeg van 300 technici en 100 camera's in de kerk en langs de route op de been. Alles wordt live naar 197 landen ge transporteerd. CNN laat zich evenmin onbetuigd. CNN denkt een half miljard mensen in 210 landen te bedienen met een Dia- na-programma van zeven uur. De NOS-televisie begint zaterdag om kwart voor tien met een eigen journaal en volgt daarna via de BBC de rouwstoet en de dienst. Studio Sport wordt later op de dag onderbroken voor de aan komst van de rouwstoet bij de kerk in Great Brington. RTL5 be gint de uitzending - ondanks de te verwachten hoge kijkcijfers helemaal zonder reclame - mor gen al om half tien. Krantenpapier op Britse kranten hebben Zweedse papierfabrieken om noodleve- ranties papier gevraagd. Alle ex tra edities en speciale bijlagen over de dood van prinses Diana hebben de voorraden van de Brit se kranten in recordtempo opge slokt. Een woordvoerder van een Zweedse papierfabriek betwijfelt of de Zweden voldoende kunnen leveren om de Diana-rage bij te houden. „We draaien al op volle capaciteit." De wereldvoetbalbond FIFA gaf gisteren toestemming om de WK- kwalificatiewedstrijd Schotland- Wit-Rusland te verplaatsen van zaterdag naar zondag. De Schot se voetbalbond had daarom ge vraagd omdat enkele Schotse spelers weigerden om op de dag van de uitvaart van Diana te spe- len. 0{ '*2vo 2£< Een gewonde Israëlische vrouw krijgt eerste hulp na de serie van drie bomaanslagen in het centrum van Jeruzalem, waarbij vier voorbijgangers en de drie daders om het leven kwamen. 160 mensen raakten gewond. foto reuter gers van de internationale gemeenschap een oplos sing te zoeken zodat vrije en eerlijke verkiezingen mogelijk worden. Krajisnik heeft zich tot nu toe tegen de verkiezin gen uitgesproken. Met zijn oproep lijkt Milosevic zich alsnog aan de zijde geschaard te hebben van de Bosnisch-Servi sche president Biljana Plavsic, die met haar politie ke rivaal en voorganger Karadzic in een machts strijd is verwikkeld. De internationale gezant in Brcko, Robert Farrand, verklaarde dat met de teruggave van de brug de wens is vervuld van de plaatselijke bevolking. SFOR bezette vorige week de brug en andere strate gische posities in Brcko om gewelddadige confron taties tussen de aanhangers van Plavsic en die van Karadzic te voorkomen. Antwerpen - Uit het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten in Antwerpen is in de nacht van woensdag op donderdag het schilde rij De Aardappelrooisters van Vincent van Gogh gestolen. De waarde van het doek wordt geschat op anderhalf miljoen gulden. Van Gogh heeft het doek geschilderd in zijn Nuenense periode. Van de daders ontbreekt elk spoor. Bij de inbraak werd ook een doek van de Italiaanse schilder Monticelli ontvreemd. De inbre kers wilden ook nog een doek van Degas meenemen, maar moesten dat op de trappen van het museum lichtbeschadigd achterlaten, nadat een nachtwaker hen had betrapt. Lagos - Een aanvaring tussen een veerboot en een sleepboot op een rivier in het zuidoosten van Nigeria heeft mogelijk aan meer dan 100 mensen het leven gekost. Het ongeluk gebeurde maandag avond, vlakbij de plek waar op 26 augustus bij een soortgelijke aanvaring ook al meer dan 100 doden vielen. In Nigeria doen zich veel scheepsrampen voor als gevolg van het ontbreken van vol doende veiligheidsvoorzieningen en doordat veerboten vaak te veel passagiers vervoeren. Freetown - Gevechten in de Sierra-Leoonse hoofdstad Freetown hebben gisteren aan achttien burgers het leven gekost. Er vielen negentien gewonden. De gevechten gaan tussen leden van de mili taire junta en soldaten van de door Nigeria geleide West-Afri kaanse vredesmacht, die de verdreven burgerregering weer in het zadel wil helpen. De gewelddadigheden zijn de ernstigste sinds 25 mei, toen er een militaire staatsgreep werd gepleegd die werd be antwoord met een aanval van de Nigeriaanse soldaten. Ankara - Bij een botsing tussen twee bussen in het bergachtige noord-westen van Turkije zijn gisteren zeker dertig mensen omge komen. Er zijn minstens 28 gewonden. Het ongeluk gebeurde in de provincie Bolu op de weg van Ankara naar Istanbul, op zo'n 225 kilometer van de Turkse hoofdstad. Het aantal verkeersdoden in Turkije ligt zeer hoog. Op de Turkse wegen vielen in de eerste ze ven maanden van dit jaar al 2713 doden. (ADVERTENTIE) AANBIEDINGEN GELDIG T/M DINSDAG 9 SEPTEMBER, ZOLANG DE VOORRAAD STREKT

de Stem | 1997 | | pagina 5