Het wordt stevig aanpakken' 'Lekker bezig zijn het voornaamste' 'We zijn dit seizoen aan elkaar gewaagd' ir is aan wensen van clubs voldaan' eervoll in Goes •neuzen ►ossen lGENDA Maas gaat met ZVH Morres voor hoofdprijs in eerste klasse 4 HOCKEY Tweedeklassers duiken ontspannen de zaalvoetbalcompetitie in >pen Zeeuwse itelstrijd lotorcross ZAALVOETBAL Eersteklassers: interessante competitie f°st Tollenaar is dik tevreden met regionale recreatieve opzet EMBER 1997 lo 2 (tweede klasse A\ |3.30 uur. september: Mannen Basse C: Goirle-Eapide Isse E: Olympia-Drunen tweede klasse C: Were |>ia. Vierde klasse D- iide. Keven hoofd de Zeeuw-] s|De Hulstenaar boekt* In de kwartfinale-Dl it fen van de Velde van d* he na afloop. |ital deelnemers van bene-l "Vesterschelde is zoais ge-l lijk minimaal tijdens del te titelstrijd. Op het Cl-1 l zijn Ronny van Kessel uitl ■zen en Andy de Bruijne uit j irg nog in de race. Van] speelt vandaag in del finale tegen Bram de Nijs 1 Souburg, De Bruijne te- ■nold van Gemerden van| tit Wolphaartsdijk. C2-categorie probeert Gert-] puweret de Zeeuws-Vlaam- hoog te houden. De Ter-; raar speelt vandaag in del ïinale tegen Tom Felius van! lissingse De Schelde. Lou- f was in de eerste ronde ver- .lordelijk voor de uitschake- lan de als tweede geplaatste! ■nder Nonnekes uit Krui-I et kleine B2-schema bij de Len liep Tinta van Wely uit! file een finale-plaats mis. Vely, zij groeide op in Oost- moest in drie sets voorran£ jien aan Miriam Roose van| uit Middelburg, loese tennisleraar Harolc bper komt pas morgen voor] ;erst in actie op het Bl-sche-j |)e als eerste geplaatste] pper speelt om 9.00 uur de| "tfinale tegen Frank Clau- van LTC Noord-Beveland. ich zo langzamerhand voor] jarin hij vorig seizoen een] ieuzenaar wil dan zo af en |n en de 10 kilometer lange Scheldesport in zijn woon- rtmedewerker j.Zonder al te grote ver- rdjtingen, maar met een van plezier staan tweedeklassers van het re- zaalvoetbal aan de van de nieuwe in de startblokken, en lekker bezig jijn hier kernwoorden. #eede klasse van het regio- zaalvoetbal is zonder meer interessante klasse. De echte tot presteren ten koste van is nauwelijks aanwe- Uerveus informeren naar an- ts eveneens afwezig en dat dat het er allemaal ont- uitziet. Voor nieuwko- Marinet uit Philippine, er uit Hulst, De Ridder en De Leugenboom uit die voorheen in de rayons moet het dus geen al Igite moeite kosten zich aan te daar de Olympische ge- 'deelnemen is belangrij- a winnen', hier zonder meer van toepassing is. Nieuwko mer De Ruyter wil dat volgens Clingenaar Luc Mangnus doen via aanvallend voetbal. „Dat zijn we gewend en dat ging in de Hu- ZaVo-competitie bijzonder goed. We werden er dik kampioen mee. Als die gedachte gemeengoed wordt, staan de onderstaande equipes een leuke competitie te wachten. SELECTIES: BEN DE GRAAFF: Doel: Piet Scheele. Veldspelers: Hans en Manuel d'Hont, Lex Jan- se, Hans van de Boom, Martin Kalfsvel, Marco Broekhoven, Remco Steyaert. Coach: Peter de Regt. Grensrechter: wisselspeler. GEMEENTE: Doel: Jan Bakker. Veldspelers: Alex Dehulsters, Piet de Blaey, Eric Roose, Dick Buyze, Hans de Klerk, Gerrit Fieret. Coach: Wim Dekkers. Grensrechter: Ko Heu- le. DE GRAVIN: Doel: Danny de Vrieze. Veldspe lers: Bas van Waes, Theo Goet- hals, Ewald Pollet, Gerben Die- rickx, Arjan de Mey, Gamal Nouali, Ernst-Jan Willemkens, Sjaak van de Broeke. Coach: Ru dy de Krijger. Grensrechter: Paul van Himst. VAN HAPEREN: Doel: Ismail Cögurcu. Veldspe lers: Ryan de Regt, Peter Veldho ven, Ibrahim Basagac, Bert Wil ting, Paul Tjen-A-Sem, Hensley Vicorina. Coach: Evert de Wolff. Grensrechter: wisselspeler. HKC: Doel: Peter van Kouteren, Pa trick Dieleman. Veldspelers: Bram van den Brink, Bram Len- sen, Merino Sandrini, Frank Pie pers, Johan Plamont, Hans Stof- fijn. Coach: Piet Dam. Grens rechter: wisselspeler. IZV: Doel: Ronny de Koning. Veldspe lers: Patrick de Bruin, Luc Dop- hemont, Johnny de Kort, Marino van Passel, Arno Wauters, Barry Wilhelm, Carlo Picavet, Eddy Kips. Luc de Kesel, Sander d' Hont, Paul Steyaert. Coach: Ri- nus de Bruine. Grensrechter: Joop de Jonge. DE LEUGENBOOM: Doel: John de Ritter. Veldspelers: Eddy Breepoel, Robbert van de Kevie, Michel, Patrick en Remco Mullaert, Mark Legrand, Leo Bakx, Jaques van Baaien. Coach: Ruud van Velzen. Grensrechter: Stefan Mechielsen. MARINET: Doel: William de Bruin. Veldspe lers: Patrick Passemiers, Michel Clippelaar, Rudi Fruijttier, Davy Lauret, Mario Visser, Olaf Ram- meloo, Peter de Bock, Filip de Vriendt, Josua Goethals. Coach: Menno Spuessens. Grensrechter: wisselspeler. RON'S FASHION: Doel: Jeroen Pijpelink, Levien Schieman. Veldspelers: Frank Hemelsoet, Jan-Willem van Boom, Mark Michielsen, Ronny Trippert, Jan Mieras, Bert Knol, Stefan Trippert, Mare de Kunder, Frank Martens, Wim Dieleman. Coach: Johnny Dieleman, Ko Neels, Benny Langeraert. Grens rechter: Ad Kuzee. DE RIDDER: Doel: Ronny Inghels, Theo de Jonge. Veldspelers: Stanny van Overmeeren, Wim Sinke, Jerry van Toor, Jan Tilgenkamp, Attil- la Pardon, Alex de Meyer, Jurgen de Meyer, Yvan Strooband, Ben Visser, Willy Remeus, Danny de Vos, Coach: Giel de Pooter. Grensrechter: wisselspeler. DE RUYTER: Doel: Jacky van Nieulande, Gert de Maertelaere. Veldspelers: Luc Mangnus, Igno Dalmijn, Sven van Jole, Eric van der Gucht, Geert-Jan Mechelink, Rudy Mar tens, Robin de Witte. Coach en grensrechter: wisselspeler. WENTZLER/PAUWELS: Doel: Patrick Vonk, Fré de Klerk. Veldspelers: Wim Delaere, Marco van Vlierberghe, Edward Tiele- man, Peter Vael, Eddy de Rijk, Mare Staal, Harold de Rijk. Coach: Theo Pauwels/Frank Mangnus. Grensrechter: Mare Buijsse. ZVH MORRES 3: Doel: Roderick van Kemseke. Veldspelers: Hans Picavet, Erwin Dey, Patrick Zandstra, Wilfried der Weduwe, Boudewijn Riet- jens, Jo Goosen, Mike van Ros- sem. Coach: Michel van Craenen- broek. Grensrechter: wisselspe ler. n) 24.27, 4. Jan Willemkei Estdorpe) 26.08. [uwen: 1. Jessica Koster (Terneu- b 24.34. I 10 KM i-innen: 1. Erik Goossen (Terneu-j 33.54, 2. Henk Hamelink (Sas T Gent) 35.24, 3. Rob Bijvank pstdorpe) 35.58, 4. Henk van Ta- Ihove 36.02, 5. Jan de Jonge 36.35,: Bjaak Boekhout 36.44, 7. Jaap dei1 gelsman 37.40, 8. Freddy Janser 36, 9. Georges de Block (allen Ter pen) 38.32, 10. Chris Verhage Lamslag) 38.42. Jouwen: 1. Tanneke Herentnali I47, 2. Els Zweistra (beiden Ter- .zen) 47.50. in onze motorsportmedewerker xel - De eerste wedstrij )or het open Zeeuws motor- ■osskampioenschap word' iterdag 6 september verre en op het Smitsschorrecir-j rit in Axel. Het is de eerste ice uit een reeks van vier, aaruit de beste Zeeuwse rij ;r in vier klassen naar voren' ient te komen, e klassen, waarin wordt gestart, jn: 60 cc, 80 cc, 125 cc en 250+- aast Axel wordt er op 11 okt0' er in Wemeldinge gereden, op ktober in Rilland-Bath en de be-] issing zal uiteindelijk vallen °P| 5 oktober in Vlissingen. en aantal inschrijvingen is innen, maar ook op de dag v. e wedstrijd kan men vanaf 11 liur nog inschrijven in de kantin van het crossterrein. Let is dan ook moeilijk om ep voorhand al favorieten aan wijzen, temeer daar ook jische deelnemers mogen 1 schrijven. Mogelijke Zeeuw kanshebbers voor de 125 cc'r, e zijn Peter Rottier uit A»* )asper Ovaa uit Oost-Sou 8 Erwin van Tatenhove uit Tern zen, Aswin Vandamme uit ƒ.1 dorpe en Arjo Verhage uit kerke. Bij de 250 cc (en zwaars I zal er ongetwijfeld strijd zijn sen Axelaar Pascal de Ze Dirkslander Joris van chard Leeuwesteijn uit y11 gen en Erik van de Wekke Zierikzee. etli De trainingen in Axel begi J om 13.00 uur. De eerste wedstr start om 14.00 uur. ifcus Verberkmoes st - Als eenling hield ...Morres vast aan pres- [ief voetballen. De ploeg s coach Henk Maas mis- jorig seizoen op een haar de promotie naar de ofdklasse van het dis- [rtZuid 1 en is ook nu 'in' jdie stap te maken. „Het [wel ons doel. Of we er ;in slagen is een tweede, ]nt het zal zwaar wor- zegt de Hulstenaar or aanvang van de com- itie, die op 8 september start gaat. |H Morres had vorig jaar nog iCocq als regionale tegenstan- Nu deze uit Aardenburg af- stige formatie gestopt is, is aan de hoofdmacht van de |b van voorzitter Arno Z wegers de Zeeuws-Vlaamse eer op er dan regionaal gebied hoog Ihouden. „Op zich moet dat Vorig jaar lukte dat ook zij het dat we onze titel- sen in het treffen met de late- apioen Trijp-King Cars uit |iden hebben gegeven. Jammer maar onnodig," weet ;Maas, die om tot een sterke natie te kunnen komen, her en [op wat weerstand stuit, poldig hieraan is de tegenstel- [veldvoetbal-zaalvoetbal. „Er altijd veldvoetbalclubs het spelen in de zaal verbie- Dit kost ons dit jaar spelers Danny van de Velde, Barry lier Hooft en Hubert van den 1 die bij Terneuzen en Hoek ten. Mede door dat 'verbod' in te spelen is het moeilijk te stoten naar bijvoorbeeld F in de landelijke divisie, uilen toch de boer op moe- n de regio en in België, om "eau te kunnen blijven pres- Iets wat wij als ZVH Mor- [paag willen, maar bijna on- wordt gemaakt," ont denk Maas, die sinds 1970 1 ajn huidige clubje verbon- Jis. Pe beginperiode als speler bij, F te toen heette TS ('T Hard ,4 Later wijzigde die naam paf de Feber om vervolgens F te gaan onder 'Messagie Coach Henk Maas wil met ZVH Morres promoveren naar de hoofdklasse zaalvoetbal. Goud en Geel'. De Smickel was de volgende naam in het rijtje met Bonte Hert als opvolger en sinds vorig seizoen heet zijn vere niging ZVH Morres. Alles bijeen voor de inmiddels 48-jarige Henk Maas een periode waarin hij als speler tijdelijk in de Zeeuwse se lectie (1980 en 1981) speelde en het zelfs tot de selectie van het district Zuid 1 schopte samen met spelers als John Tahapary, Wim Groenewegen en Wim Dek. „Zonder meer een prettige tijd," weet hij over die terugblik waar in het zaalvoetbal opkwam, po pulair werd en uitkristalliseerde tot een zaalsport zoals die nu is. Regionaal betekent dat 'recrea tief' spelen of blijven uitkomen in het prestatieve voetbal binnen de KNVB. ZVH Morres koos voor het laatste en moet daarom vaak spelen boven De Schelde. „Voor ons geen probleem," stelt Henk Maas over die verplaatsingen. Zij het dat het kilometers vreten zich beperkt tot als verste tegenstan der Hulshof uit Dinteloord. De overige tegenstanders zijn VC Van Bergen en Troy uit Bergen op Zoom, Pubbeis, Matisse en ZVV Zeeland uit Goes, FC Dauwen- daele uit Middelburg, Kloetinge, Biezentrappers uit Kapelle, Zuidwest Negen en Jongepier uit j®1® sportmedewerker Tteizen - Het regionale r'oetbal gaat het komende te weliswaar in onder de van de KNVB, maar de |ijjes waaraan getrokken F zijn in handen van de Male bestuurders geko- Een situatie die tot enige 'Wering noopte. Het bleek beletsel. Competitielei- Jwst Tollenaar blikt dan met vol vertrouwen de komst in. Fs-Vlaanderen kreeg er |Le nieuwe ontwikkelingen I zaalvoetbalwereldje een fre vereniging bij. De 'Regio- znalvoetbalvereniging I '"Milderen', zoals men L was nodig om tot één L p de organisatie te kn stichtingsvorm, waar f aan werd gedacht, was on tslip! van de KNVB niet Een club wel en die mag ook nog eens een eigen club competitie opzetten. Een reeks wedstrijden waarin wat eerste en tweede klasse regionaal betreft, niets gaat veranderen. Althans, wat wedstrijden betreft. In de eerste klasse komen twaalf teams uit, in de tweede dertien. „Je mag het als een hernieuwde start zien. Of als oude wijn in nieuwe vaten," weet Joost Tol lenaar, die als grondlegger van deze nieuwe opzet gezien mag worden. Een andere aanpak die vorig jaar al gestalte kreeg toen er bij de reorganisatie van de KNVB nogal wat mis dreigde te gaan. Met name het zaalvoetbal was daarvan de dupe. Tollenaar 'redde' de regionale competitie toen door in zijn opgeheven func tie van competitieleider toch een competitie in elkaar te zetten. Dat de clubs daar nauwelijks weet van hadden, was tot daar aan toe. Het gevecht achter de schermen was er niet minder om en sloeg stevige bressen in het on derlinge vertrouwen. „Dit moet anders," wist men. En zo ging de bal aan het rollen. Te meer daar de zaalvoetbalvereni gingen, of beter gezegd meespe lende teams, toe waren aan een competitie waarbij gedwongen promoveren taboe was. „We wil len niets anders dan in de regio spelen. Moeten we promoveren, dan stoppen we ermee," was een algemeen gehoord standpunt. Dat men dat meende, bleek soms duidelijk uit de 'verrassende' uit slagen. Want door opzettelijk verliezen, wat als competitiever valsing aangemerkt zou mogen worden, ontliepen 'slimme' ploe gen dit gedwongen hogerop moe ten spelen. Al met al een weinig aantrekkelijk gegeven dat in stand bleef omdat de KNVB aan prestatief spelen vasthield. De piramide moest in stand blijven ondanks de weerstand die daar tegen bestond. Men legde zich er niet bij neer. „Door alleen regionaal te gaan, Vlissingen. Van deze groep ziet Henk Maas met name ZW Zee land (voorheen Parbo) als groot ste concurrent voor de titel. Henk Maas, die in 1993 de opleiding coach zaalvoetbal volgde en suc cesvol afsloot, moet dat doen met spelers als doelman Robby Roc- tus met eventueel als vervanger routinier John Ducarmon en de veldspelers Kees de Putter, Jur gen Verbraeken, Carl de Waele, FOTO WIM KOOYMAN Dirk Verdonck, Arno Zwegers, Tonny de Rijcke, Harm Rietjens, Tristan van Acker, Hans Picavet, Eelco Libbenga, Boudewijn Riet jens en Fabian du Puy. „Een groep waarvan de vaste kern aar dig vastligt, maar nog niet geheel afgerond is," aldus Henk Maas, die in Ben Ockeloen een vaste teamleider en grensrechter heeft en op Peter Standaert voor de verzorging kan rekenen. Van onze sportmedewerker Axel - In de eerste klasse van het regionale zaalvoet bal gaan de teams er vanuit een interessante competitie tegemoet te gaan. „We zijn aan elkaar ge waagd," is hier een algemene opmerking aan de vooravond van een reeks duels waarvan de eerste op 15 september van start gaan. Titelverdediger Vooruit kan dus, en dat weet coach Wim Dees maar al te goed, op stevige concurrentie rekenen. Vrijuit spelen is dit jaar voor het eerst mogelijk in de hoogste re gionale klasse. „De druk van te moeten promoveren bij het win nen van de titel is weg, dus dat maakt het spelen in deze klasse een stuk aantrekkelijker," is een mening die vele formaties venti leerden. Zij kozen voor spelen in de regio en zijn daarom blij met de nieuwe 'recreatieve' opzet. „De drang om hogerop te gaan spelen zat er niet in. Een stem ming onder onze spelers gaf dat onomwonden aan. Helaas, von den wij als bestuur," aldus Pa trick Mc Taggart van Premiè- re/Zaman. „Nu er geen druk meer op de ke tel zit, zal alles mogelijk beter gaan," meent Mac Taggart. Zijn team rekent hij, mits voldoende compleet te kunnen spelen, tot de kanshebbers op het kampioen schap. Een titel die Vooruit verdedigt. „We gaan er opnieuw voor. Bo venin meedraaien moet zonder meer kunnen," zegt coach Wim Dees aan de vooravond van de nieuwe competitie. In de boven ste helft van de ranglijst vertoe ven is eveneens de wens van Sjef Pouwels van Max Korting, die op een betere start dan verleden jaar rekent. „Toen ging het even mis. We bleken trage starters," aldus Pouwels. Beter presteren dan vorig jaar, met minder pech, is wat Marcel Verdurmen van Arrow wil. Na een prima start viel zijn equipe vorig jaar terug en maakte wat hij noemt 'een middelmatig sei zoen door'. Nieuwkomer GTI werd verrast door de toegewezen promotie en gaat de competitie zonder al te grote verwachtingen in. Voor coach Alouis Menu wordt het een seizoen waarin handhaving centraal staat. Menu zou daarnaast nog graag wat ver sterking willen hebben in de vorm van minimaal twee nieuw komers. Coach Ludo van de Lavoir van Vervaet is bijzonder optimistisch en ziet de titel helemaal zitten. „Spelen we steeds op ons sterkst, dan moet dat geen probleen zijn. Dienen zich weer blessures en af zeggingen aan, dan wordt het een ander verhaal," zegt hij met de vorige competitie in gedachten. Kees Mechielsen mikt volgens Hanno Kolijn op een plaats in de middenmoot. Op een stek in die regio mikt ook Jan Cornelissen van Maas/Fiat. Tot zijn verba zing bleek hij met zijn ploeg ge promoveerd te zijn. „Het zal zwaar worden. We zien wel wat er van komt. Als we maar lekker kunnen spelen, want daarvoor komen we binnen de lijnen," al dus deze spelmaker uit Zaam- hebben we die ban doorbroken en aan de wens van de clubs vol daan. Het reizen naar plaatsen boven de Schelde en naar Bra bant is voorbij. Plus het feit dat de kosten lager zijn geworden nu we alles zelf doen," aldus Tollen aar, die in Piet de Reus, tevens voorzitter van de club, een vaste aansteller van scheidsrechters vond. Theo de Smet nam de rol van secretaris op zich en Glein de Putter zal zich met de centen be zig houden. Verder vertegen woordigt Piet Verpoorte het Axelse zaalvoetbal (ZVA'81), Paul Strooband het rayon Hulst (HuZaVo) en Fonny Kox het ray on Sas van Gent. Het rayon Oost burg (ZAVIO) heeft Theo de Smet als belangenbehartiger. Tollen aar en De Reus vertegenwoordi gen het rayon Terneuzen (RZVT). Deze laatste club is nieuw en vormt de 'paraplu' voor de in Terneuzen spelende clubs, die voorheen zelfstandig lid van de KNVB waren. 'Joost Tollenaar ziet de toekomst van het Zeeuws-Vlaamse zaalvoetbal vol vertrouwen tegemoet. FOTO WIM KOOYMAN slag. Met meer ambities gaat Henk Ottens met ABAB de com petitie in. „We gaan voor het kampioenschap," zegt hij onom wonden. En dat houdt in dat men zeker in de thuishaven van ABAB, Oostburg, op weinig ca deautjes moet rekenen. SELECTIES: ABAB: Doel: Patrick Goethals, Stefan Dijckers. Veldspelers: Ab en Jos Dieleman, Henk Ottens, Theo Schram, Marc en Werner Corijn, Jacky Carniere, Sjaak Tellier, Steven Ockeloen, William Faes, Robby Jonkman. Coach: Theo de Smet. Grensrechter.' André Ver- meire. ARROW: Doel: Johnny de Bakker, Alex Lourensen, Mario Cerpentier. Veldspelers: Jan en Piet de Vis ser, Peter Drumont, Ivan van de Vijvere, Ingmar Hoefnagels, Ste fan de Wert, Patrick de Cock, Ronny Goossens, Marcel Verdur men, Coach: Gerard Rugtier. Grensrechter: wisselspeler. BENNY SPORT: Doel: Erwin de Roover. Veldspe lers: Luc van Hecke, John Boe lens, Dennis Engels, Yves Cou- vreux, Mike Moens, Peter van Re- mortel. Grensrechter: Berend Wegman. MAAS/FIAT: Doel: Paul Stoffijn. Veldspelers: Ronald Gort, Jean Dooms, Jan en Mare Cornelissen, Wim de Blaey, Frans Scheele, Hans en Leo Ze- gers, Hans d'Hont. Coach: Henk Maas. Grensrechter: Bram Cor nelissen. GTI: Doel: Bart Dobbelaar. Veldspe lers: Benny van den Brande, Ben ny Maes, Patrick Freijzer, Willi am Fteijzer, Wilco Broekhoven, Roger Platjouw, Jurgen Vermeu len, Marti Dobbelaar, Eric van Goethem, Jos Dobbelaar. Coach: Alois Menu, Grensrechter: Carlo neve. KEES MECHIELSEN: Doel: Johnny van Houdt. Veld spelers: Marko Wagenaar, Simon van Hoeve, Peter Maas, John de Ritter, Jaap Romeynsen, Dick Buyze, Dennis Hamelink, Hanno Kolijn, Jacco Stoffels. Caoch: Birgit Wülaert; Grensrechter: wisselspeler. MAX KORTING: Doel: Adri Sturm. Veldspelers: Ed van Bellen, Peter Cambeen, Dave van Overmeeren, Dave de Booy, Sjef Pouwels, Maarten Zwegers, Gyon Asselman, Marco Verstraeten, Marco Otjens, Gino van den Broecke, Johnny van Bo ven. Coach: Job Zwegers. Grens rechter: Peter van Jole. PREMIÈRE/ZAMAN: Doel: Philip de Smet, Carlo de Deckere, Tonny Verwer, Bruno Everaert. Veldspelers: Peter Bou- man, Angelo Verbraeken, Evert Verwer, Jean-Claude Everaert, Maarten Thomas, Guino Herre- wegh, Philip van Hiel, Ivo Collet. Coach: Mario de Bakker/Patrick Mc Taggart. Grensrechter: wis selspeler. PLOEGAERT: Doel: Daniël Schieman. Veldspe lers.' Paul de Putter, Ivo en Mar- lon Mohnen, Marnix Schieman, Tonny Goossen, Harry Vermeire, Huub Dhuyvetter, Michel Corne lls, Ritchie Bosma, Jim de Jong, Ewald Martijn. Coach: Peter-Jan Verstelle. Grensrechter: Herman Vermeire. VERVAET: Doel: Jan Ivens. Veldspelers: Pe ter de Kort, Jeroen Vervaet, Tom de Smit, Martijn Bisschop, Dan ny Pauwels, WUco de Zwart, Ben Kint, Eugenio Alvarez, Mario Vermeirssen, Mark van Beek, Jo- chem Vervaet, Eric Koster. Coach: Ludo van de Lavoir. Grensrechter: wisselspeler. VOORUIT: Doel: Menno Heyens. Veldspe lers: Frank Neve, Frank van de Vijver, Adrie van Haneghem, Ro land de Muynck, Serge en Michel de Ruysscher, Tonny van Vooren, Johnny van de Berg, Marcel Hen driks, Hans Bakker. Coach: Wim Dees. Grensrechter: Frank den Arend. 1 ZVH MORRES 2: Doel: John Ducarmon. Veldspe lers: Barry du Puy, Eelco Libben ga, Tristan van Acker, Theo Eijs- ackers, Harm Rietjens, Johnny Smits, Paul Seghers. Coach: nog niet bekend. Grensrechter: wis selspeler.

de Stem | 1997 | | pagina 11