Drie locaties kosten samen ruim acht ton ccasions Zes ton bijpassen aan Poortgebouw Kermis goed voor zestig jaar huwelijk 'Fietspad langs spoorbaan sluiten' nnsclub eo£W Actie watertoren traag op gang ondanks uitzetten 11.000 posters 'Motorblok is een onverzekerde motor' Milieuverdrag werpt opmerkelijke vrucht af POLITIE rapport DUIVEN sport SPORT in het kort bestem BIJ ONS K ZEELAND C3 EDES-BENZ BINNENKORT Hyundai ns. ak geopend. (seniorenparen)" tg en i de grote zaal in Sas van Gent ur! wij u uit voor >mber 1997 tr jur) Bodemsanering in Terneuzen: Cursus voor hartpatiënten Rijkdienst voor het Wegverkeer: Bhutan steunt onderzoek naar milieuvriendelijk baktarwe voor Zeeuws brood Opera over Reinaert de Vos Blikschade Motorrijder valt Bromfiets weg Diefstal terrasstoelen Vrouw onwel Cokesfabriek wil uitbreiden Arras Laon Leroy Kleppe sportman van het jaar Kampioenschap hengelen DONDERDAG 4 SEPTEMBER 1997 52255 w zijn te onderscheiden ranties op hoog niveau flevering, originele kilo' 3.0 Symphonie 1.7 1992 1991 1994 1992 76.000 km, BTW auto uurrood, alu-velgen ilerset, 120.000 km 200.000 km llic, 22.000 km etallic, BTW auto aak, alu-velgen 1997 6-persoons, 12.000 km /JJ 1! IVERSEN maat, evt. met LPG iesel I 1993 edkoop tra 1.5 1991 ra 1.6 GL 1993 t 1997 gen 17 inch nzC 180 Elegance 1996 c rbo 1992 LE ooi enz 200 Diesel 1.8 1989 1986 1994 tarten wij opnieuw met ginners" en "Gevorder- ke ontspannende manier sen. gegeven op: e seizoen op 12 septem- l.s. ven door: ekom ga leraar ormatie op telefoonnum- Belgische Sport Federatie «neuzen - De posteractie van actiegroep Redt de Wa tertoren loopt niet zo hard als verwacht. Een rondrit door lei-neuzen leert dat maar wei dmensen de poster voor het raam gehangen hebben. De actievoerders deelden vorige week 11 000 raamposters aan je inwoners van Terneuzen uit. pe bedoeling was dat Terneuzen gisteren, bij het bezoek van staatssecretaris Van de Vonder voort, vol zou hangen met pos ters tegen sloop van de waterto ren. Actievoerder Jan Harte: „We zijn pas vorige week met de actie be gonnen, je moet de mensen even de tijd geven." Niet alle acties vallen tegen. De reacties op in ternet zijn zeer positief en komen uit alle hoeken van de wereld. „We hebben hele leuke reacties gekregen uit Amerika en Cana da." De watertoren is gekocht door het aannemersbedrijf Van der Poel. Dat is van plan de waterto ren te slopen en er dure aparte- menten neer te zetten. De Heem kundige Vereniging Terneuzen protesteerde en werd op de voet gevolgd door de actiegroep. 'Redt de Watertoren' heeft in middels 5500 handtekeningen opgehaald bij de Terneuzenaren. Binnenkort wil de groep die aan bieden aan de verantwoordelijk wethouder, C. de Mol-Marcusse. Het plan was eigenlijk om dat gisteren te doen, maar de wet houder had het te druk met de opening van de Steenen Beer. Actievoerder Jan Harte is nog steeds even strijdlustig. „Het slo pen van de watertoren is zonde. Hij is bepalend voor het gezicht van Terneuzen. Vanaf de Schel de, maar ook als je de stad in komt. De toren is onderdeel van de poort van Terneuzen." De groep heeft verschillende ideeën voor het behoud van de watertoren. „Het is natuurlijk een prachtige toeristische trek pleister. Je zou er bijvoorbeeld verrekijkers op kunnen zetten. Zo heb je een prachtig uitzicht op de aanleg van de Westerschel- de-tunnel. Verder kun je er een soort museum van maken, waar plaatselijke kunstenaars him werk laten zien. Terneuzen zou niet de eerste gemeente zijn waar dit gebeurt. Ook Axel heeft soms exposities in 'hun' watertoren." De gebroeders Harte geven het nog lang niet op en halen alles uit de kast om de gemeente te over tuigen dat de watertoren een on misbaar stukje Terneuzen is. „We gaan door tot het bittere einde om de toren te redden. Er is al te veel gesloopt hier," zo vin den de actievoerders. tm onze verslaggeefster lemeuzen - Het dagelijks gemeentebestuur van Terneuzen wil 182.000 gulden uittrekken voor het saneren van de bodem van drie locaties in Terneuzen. Het gaat om het schoonmaken van de bodem aan de Smidswal, in de Axelsestraat en in de Noord straat. bodemonderzoek aan de Smidswal, dat werd uitgevoerd voorbereiding op een stads- vernieuwingsprojeet, bleek dat de bodem met lood en zink is ver- ontreinigd. Er is geen sprake van ernstige grondwaterverontreini- ging maar voor de (her)inrichting van de Smidswal is bodemsane ring noodzakelijk. Kosten: 282.00 0 gulden. h een pand aan de Axelsestraat was tot enkele jaren geleden een chemische wasserij gevestigd en deze activiteiten hebben hun spo ren in de bodem achtergelaten. De grond onder en direct voor het onbewoonde pand zijn tot een diepte van achttien meter veront reinigd. Het grondwater op- en stroomafwaarts van het pand is tot 21 meter verontreinigd en dit vervuilde water heeft zich tot zo'n 100 meter vanaf de locatie verspreid. Daarnaast is de bin- nenlucht in drie nabijgelegen panden ernstig verontreinigd. Er is 355.000 gulden voor nodig om de risico's voor mens en milieu te minimaliseren, de gebruiksbe perkingen op termijn weg te ne men en op langere termijn een si tuatie te bereiken waarin geen In de Noordstraat lag een vee- drinkput die deel uitmaakte van een weiland en een erf van een boerderij. Vlak daarbij ligt een woonwijk. De drinkput is in het verleden gedempt met verschil lende soorten bedrijfsafval en er zijn ook resten van vaten en met chemicaliën gevulde flesjes aan getroffen. Aan de rand van de voormalige veedrinkput is het grondwater sterk verontreinigd met arseen. Blootstelling kan lei den tot direct optredende effec ten op de volksgezondheid. Voor dat begonnen kan worden met de sanering, moeten nog diverse on derzoeken en voorbereidende werkzaamheden worden ver richt. Totale kosten: 225.000 gul den. Het voorstel voor het uittrekken van de benodigde acht ton komt donderdag 25 september aan de orde in de vergadering van de ge meentelijke commissies Finan ciën en Milieuzaken. Van onze verslaggeefster Terneuzen - Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen houdt een cursus 'Hart voor Gezond heid' in Terneuzen. De cursus is bedoeld voor mensen die het afgelopen jaar een hartin farct hebben gehad, gedotterd zijn of een hartoperatie hebben ondergaan. Ook partners van hartpatiënten zijn welkom. Tijdens de cursus wordt bespro ken hoe patiënten risicofactoren kunnen indammen. De cursus wordt gegeven in ziekenhuis De Honte, van 30 september tot 9 de cember. Deelname kost ƒ29,50 per persoon, inclusief cursus boek. Van onze verslaggever ferneuzen - Sinds de Rijksdienst voor het Wegverkeer niet al leen maar controleert op de weg, maar ook door vergelijkingen van eigen registraties en verzekeringsregisters, kunnen proble men worden verwacht. Die kwamen er ook, in ieder ge val toch voor E.W. uit Hengst dijk. Hij stond voor de kanton rechter in Terneuzen, omdat zijn motorfiets op 30 april niet verze kerd was. Dat had de rijksdienst aaa de hand van registercontrole geconstateerd. W. gaf echter op de zitting te kennen dat de motor al lang niet meer bestond en dat alleen het motorblok nog van 'ver was. Het kenteken stond inderdaad op ajn naam, maar tot 1994 had er remand anders op de motor gere den. Vervolgens had W. de motor gesloopt. „Ik heb er nooit op ge reden. Mijn buurman, die trou wens politieagent is, kan dat be vestigen. Het was me alleen maar j® dat blok te doen," vertelde h). Om van het hele gedoe af te ajn, heeft W. al geruime tijd ge- eden alle papieren, met een toe- hchting erbij, opgestuurd naar de rejksdienst. Ter zitting werd hem «ndelijk gemaakt dat dit niet de luiste weg was. Hij had een spe- "sal formulier moeten invullen. u htten we in een impasse," 'relde officier van justitie Van Es ast, »Het kenteken staat nog us op uw naam. Dit kan nog 0 m de eeuwigheid doorgaan." (ADVERTENTIE) Een ton, in dollars, voor de stichting Zeeuwse Vlegel, om onderzoek te kunnen doen naar milieuvriendelijke baktarwe. Commis saris der Koningin Van Gelder krijgt het geld van minister Wangschuck van het Aziatische land Bhutan. foto jaap wolterbeek Van onze verslaggever Middelburg - Beschaafd applaus wan neer de minister is uitgesproken. Veel pers. Fotografen, cameraploegen. De minister heeft zojuist Zeeland 'veel suc ces' toegewenst. Hij had het over een ontdekkingsreis tussen landen die van elkaar leren en elkaar respecteren. Hij draagt een traditioneel gewaad, lange witte manchetten en zwarte kniekousen boven even zwarte lakschoenen. Hij is vrolijk. Iedereen eigenlijk wel, hier in de foyer van de Zeeuwse Statenzaal. De bijeenkomst is ook feestelijk. Want landbouwminister Wangschuck van het Aziatische land Bhu tan komt 100.000 dollar uitreiken aan Com missaris der Koningin Van Gelder. Het geld gaat, zoals gemeld, naar de Stichting Zeeuwse Vlegel om onderzoek te doen naar milieuvriendelijke baktarwe. Het is onderdeel van de milieuverdragen die Nederland heeft gesloten met onder meer Bhutan. Buthan schenkt kennis over duur zame landbouw, Nederland geeft geld voor bijvoorbeeld een energiecentrale. Bhutan heeft weinig op met het bruto natio naal product zoals Nederland dat verdient door te putten uit bodemschatten en het mi lieu te vervuilen. Bruto nationaal geluk, dat is belangrijker voor het land. Commissaris der Koningin Van Gelder neemt het woord. Hij bedankt en refereert aan de jaarlijkse Zeeuwse fietsactie die geld opbrengt waarmee in Bhutan de kleine energiecentrale wordt gebouwd. Zo zorgen bij wijze van spraken de Zeeuwse dynamo's voor licht in Bhutan, zegt Van Gelder. Hij ontvangt een kleurig vaandel van de minis ter. Een symbool van vriendschap is het. Sa men poseren ze vriendelijk boven een Vle gelbrood. De bode zegt dat de lunch gereed staat. Hij eiste niettemin een boete van 660 gulden. Wat W. de opmerking ontlokte dat dit 'wel erg duur was voor een motorblok'. Kantonrechter Klarenbeek hield de zaak aan, om W. in de gelegen heid te stellen met een bewijs te komen dat de motor niet meer be staat. „De bal ligt bij u. U zult actie moeten ondernemen", zei hij. „Dat is heel gemakkelijk. Dan neem ik het motorblok wel mee," antwoordde W. Klarenbeek vroeg hem echter om op een volgende zitting een bewijs van de rijks dienst mee te nemen dat het ken teken is geschrapt. „Dan zal de zaak met een sisser aflo pen, "voorspelde hij. Groningen (anp) - Er komt vol gend jaar een opera over Reinaert de Vos. De Stichting Aa in Gro ningen is daar mee bezig.. Een van de aanleidingen voor de opera is dat het 500 jaar geleden is dat in Lübeck de eerste Neder duitse Reinaert-uitgave, Reynke de Vos, in boekdruk verscheen. Van onze verslaggever Terneuzen - De gemeente Ter neuzen moet zeshonderddui zend gulden bijpassen om de bouw van een nieuw kantoor gebouw aan de Axelse Dam en de inrichting van het gebied daar omheen mogelijk te ma ken. Dat tekort kan de gemeente dek ken door zes ton uit het overschot op de gemeentelijke jaarrekening over 1996 te gebruiken. De gemeente verkoopt de grond aan de Axeise Dam voor een be drag van 1.150.000 gulden aan Sprangers Bouwbedrijf, de ini tiatiefnemer tot de bouw van het zogenoemde Poortgebouw. De voornaamste gebruiker van het gebouw wordt zoals bekend het accountantskantoor ABAB, voor andere bedrijven is nog iets meer dan duizend vierkante meter kantoorruimte beschikbaar. De onderhandelingen over de verkoopprijs van de grond aan Sprangers zijn voor de gemeente blijven steken op een nadeel van 235.000 gulden. Voor de aanleg van de benodigde parkeerplaat sen en aanpassing van straten en wegen verwacht de gemeente een nadeel van om en nabij de 365.000 gulden. In de met Sprangers gemaakte overeenkomst is vastgelegd dat er dertig parkeerplaatsen bij het kantoorgebouw komen voor de medewerkers en klanten van het Damgebouw. Daarvoor wordt anderhalve ton betaald, voor het gebruik gedurende dertig jaar. Van onze correspondente Sint Jansteen - Renee van Eek en Bertha Maes vierden gisteren het feit dat zij zestig jaar geleden in het huwelijk zijn getreden in Stekene (B). Ook in die tijd vormde de grens geen beletsel, want Renee, gebo ren en getogen in Sint Jansteen ging graag naar de kermis, ook in België. Immers, zo vertellen zij, er waren niet zoveel uit gaansmogelijkheden. Een ker mis was een gelegenheid om an dere jonge mensen te leren ken nen. En zo is het dan ook begon nen met Renee en Bertha. Een dansje op de kermis te Kemzeke en Renee bracht zijn meisje naar huis. Van het een kwam het an der. Na hun huwelijk ging het echt paar in Sint Jansteen wonen. Re nee had na de ambachtschool zo'n tien jaar als timmerman bij verschillende bedrijven gewerkt. Tijdens de bezetting was er geen materiaal meer, zodat hij nood gedwongen een ander beroep moest kiezen en zo kwam hij te recht bij de post. En iedereen kende de postbode. Bertha werkte voor haar huwe lijk als hulp in de huishouding in Sint Niklaas. Daarna werkte zij nog enkele jaren op een breigoe- derenfabriek, tot het eerste kind geboren werd. Zestig jaar getrouwd, het bruidspaar Van Eck-Maes uit Sint Jansteen. Renee en Bertha hebben vijf kin deren en acht kleinkinderen. Het echtpaar woont nog zelfstandig en hoewel Renee zijn gezondheid iets te wensen overlaat, redden ze zich, met enige hulp, nog best. De diamanten bruiloft vierde het echtpaar Van Eck-Maes in fami liekring. Gisteren maakten velen van de gelegenheid gebruik hen Walsoorden - Bij een aanrij ding op de kruising van de Eeckseweg met de Walsoor- densestraat is afgelopen dins dagmiddag alleen blikschade ontstaan. Een 41-jarige vrouw uit Westdorpe kwam met haar bus op de linkerweghelft in botsing met de auto van een 38-jarige man uit Klooster- zande. Hoek - Een 39-jarige motorrij der uit Oostburg is afgelopen dinsdagmiddag ten val geko men met zijn voertuig. De man bleef ongedeerd. Het eenzijdig ongeluk gebeurde op de Nieuw Neuzenweg, waar de motorbe stuurder door het grind reed en de controle over zijn motor fiets verloor. Terneuzen - Vanaf de Profes sor Zeemanstraat is afgelopen dinsdagavond de blauwe Ve- spa bromfiets van een 16-jari- ge jongen uit Hoek gestolen. De nieuwwaarde van de brom mer was 1300 gulden. Sluis - Van een terras in het centrum van Sluis zijn gister nacht twaalf terrasstoelen ge stolen. De 50-jarige gedupeer de schat de waarde van de stoelen op 1200 gulden. Hulst - Een vrouw uit Clinge is gistermorgen onwel geworden toen zij met haar snorfiets in de Koolstraat in Hulst reed. De vrouw viel en liep daarbij verwondingen aan haar hoofd en arm op. De vrouw werd overgebracht naar het ziekenhuis van Ter neuzen. Van onze verslaggeefster Terneuzen - Als het aan het college van B en W van Terneuzen ligt, wordt het fietspad langs de spoorbaan in Sluiskil-Oost ge sloten. Het college wil daarmee de Cokesfabriek ACZC ter wil le zijn. Het bedrijf kocht de grond na sloop van de woonwijk Sluiskil- Oost en kan geen industrieterrein ontwikkelen zolang er in dat ge bied nog een fietspad ligt. Dit is niet de eerste keer dat het voortbestaan van het fietspad wordt bedreigd. Het college wil de het pad enkele jaren geleden ook al sluiten maar na protest van bewoners van de Koegors- straat, zag B en W van het voor stel af. Nu de woningen in de Koegorsstraat zijn gesloopt, wordt het voorstel alsnog inge diend. Volgens het college wordt er im mers veel minder gebruik ge maakt van het pad. Bovendien kunnen fietsers die via de pont en Sluiskil-Oost naar Terneuzen willen, gebpuik maken van het fietspad langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen. Deze route zou veiliger zijn dan de route via de Koegorsstraat omdat er in de ze straat geen fietspad is, stelt het college. De onveiligheid zal alleen maar groter worden omdat het vracht verkeer dat over de Koegors straat rijdt, is toegenomen en nog meer zal toenemen. Het voorstel tot het sluiten van het fietspad komt donderdag 25 september aan de orde in de ver gadering van de gemeentelijke commissies Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Verkeerszaken. De aanleg van de overige 82 openbare parkeerplaatsen ge beurt voor rekening van de ge meente. Daar is 450.000 gulden mee gemoeid, een bedrag dat de gemeente kan financieren uit de parkeerreserve. Het voorstel tot verkoop van de grond komt donderdag 11 sep tember aan de orde in de verga dering van de gemeentelijke com missie Financiën. De commissie komt vanaf 19.30 uur bijeen in het stadskantoor. Samenspel Hulst en St.-Jansteen met 310 duiven, 1764,46 mpm: 1. J. Dhanis, 2. A. Hemelaar, 3. en 5. Jan van Helsland, 4. A. d'Oliesla- gers, 6. E. Strobbe, 7. en 9. P. d'- Hondt, 8. J. de Cock, 10. E. van de Walle. De Verwachting Axel met 215 duiven, 1714,97 mpm: L en 2. J. Verschuren, 3. K. Verbunt, 4. en 5. R. Galle, 6. R. van Damme, 7. B. Liplijn, 8. P. de Poorter, 9. F. Schoof, 10. R. Herman. Voorwaarts Zaamslagveer met 115 duiven, 1728,72 mpm: 1. en 8. M. Hamelink, 2. E. Strooband, 3,4. en 7. H. de Feijter, 5. F. Scheele, 6. D. Bareman, 9. M. Scheele en zoon, 10. A. Schieman. Strijd in Vrede Groede met 115 duiven, 1681,20 mpm: 1. en 3. M. Koenen, 2,5,8. en 9. H. Simpelaar, 4. W. de Zutter, 6. en 7. mevrouw Ras, 10. G. Dusarduijn jr. Met Moed Vooruit Vogelwaarde met 144 duiven, 1697,79 mpm: 1. A. van Poorten, 2. en 9. J. Cappen- dijk, 3. en 4. R.J. de Koek, 5,6. en 8. A. Wauters, 7. J. van Leemput (jeugd), 10. Th. Dobbelaar. Eendracht Terneuzen met 138 duiven, 1711,51 mpm: 1,3. en 10. A. de Meijer, 2,4. en 6. combinatie Moes/Taalman, 5. F. van Cleem- putte, 7. G. van Houdt, 8. J. Geel- hoedt, 9. P. de Blaeij. De Postduif Heikant met 142 dui ven, 1723,96 mpm: 1. en 4. gebroe ders Van Houte, 2,5. en 7. Ant. Thijs, 3. A. Cockeyt, 6. en 9. Ch. de Beule, 8. Adr. Thijs en zoon, 10. Th. de Block. De Reisduif Philippine met 147 duiven, 1753,43 mpm: 1. M. Hen- drikse, 2,5. en 7. P. Pladdet, 3. L. Haers, 4. P. Riemens, 6. en 9. O. Haers, 8. A. van de Bossche, 10. J. Harms. Nog Sneller Breskens met 106 duiven, 1729,35 mpm: 1,8. en 10. H. Mookhoek en zoon, 2,5,7. en 9. I. den Dekker, 3. en 4. J. Quaars, 6. I. Kruyter. De Sluiskilse Reisduif met 85 dui ven, 1725,67 mpm: 1. en 7. A. Bouchaut en zoon, 2. O. Dehul- sters, 3. P. van de Wege-Wisse, 4,6. en 8. J. van de Graaf, 5. J. Harms, 9. K. Nachtegaal, 10. J. van Aver- maete. De Vrede Sas van Gent met 129 duiven, 1764,37 mpm: 1,2,3. en 5. B. van de Berghe, 4. en 10. W. Winne, 6. en 9. E. en L. Breepoel, 7. en 8. R. de Caluwé. De Volharding Westdorpe met 33 duiven, 1615,75 mpm: 1. en 5. R. van Kwikkelberghe, 2. en 3. J. de Waal, 4. Gijsel/Istas. Eendracht Maakt Macht Terneu zen met 96 duiven, 1735,90 mpm: 1,3,7,8,9. en 10. gebroeders Schee le, 2. en 6. P. Zegers, 4. en 5. G. Neels. De Getrouwe Duif Cadzand met 97 duiven, 1653,07 mmpm: 1. en 2. W. de Die, 3. en 6. D. van Kerkho ven, 4. C. Riemens, 5. A. Duininck, 7. en 9. J. van de Plasse, 8. P. Goossen, 10. M. de Lijser. Recht Voor Allen Sluis met duiven, 1647,04 mpm: 1,3,4,5. Brevet, 2. combinatie pens/Baert. De Snelvliegers Oostburg met 183 duiven, 1697,26 mpm: 1. en 9. J Boerman, 2,8. en 10. J. de Smet, 3. en 5. R. van Hee, 4. T. de Jonge,-6. W. Van Hee, 7. W. Prenen. Eerste de Beste Schoondijke met 177 duiven, 1697,50 mpm: 1,2,6. en 10. E. de Wever, 3. Temmer man/Bui jze, 4,5. en 7. L. van de Leije, 8. en 9. C. Boogaard. Herleving Kloosterzande met 98 duiven, 1733,57 mpm: 1,5,7,8. en 10. Jo Voet, 2. en 9. R. Mahu, 3. R. de Nijs, 4. en 6. Re. van Goethem. Nieuw Leven Koewacht met 84 duiven, 1664,51 mpm: 1,3,4,5,8. 9. Jo Rombout, 2,7. en 10. A. Booy, 6. R. Rotthier. De Snelle Duif Clinge met 76 dui ven, 1662,14 mpm: 1,4,5,7. en 10. J. van Spaandonck, 2. J. van Goet hem, 3. J. Pardon, 6. en 9. R. Brac ked. R. Pilaet. foto camile schelstraete te feliciteren tijdens een receptie in café De Statie. Ook namens het gemeentebestuur en de ko ningin werden gelukwensen aangeboden. Koewacht - F-pupil Leroy Kleppe werd sportman van het jaar van de voetbalvereniging Koewacht. Aan de sportdag rond de verkiezing namen ne gentig jeugdspelers deel. Uit handen van voorzitter Cees Jansen mocht Leroy Kleppe de wisselbeker in ontvangst ne men. UITSLAGEN: B-junioren: 1. Remco Baert, 2. Lo renzo Dhondt, 3. Jeroen Hiele. C-junioren: 1. Jeroen Swagema- kers, 2. Imre Kint, 3. Ad Verlinde. D-pupillen: 1. Thomas van Goet hem, 2. Paul de Vliegher, 3. Jorn Acke. E-pupillen: 1. Danny van Over loop, 2. Timo de Bruijn, 3. Robin Mariman. F1-pupillen: 1. Leroy Kleppe, 2. Roderick Burm, 3. Laurens de Bruijn. F2-pupillen: 1. Sander Gelder land, 2. Marco van Overloop, 3. Priscilla de la Ruelle. Terneuzen - De hengelsport vereniging ONI uit Terneuzen hield het Zeeuws-Vlaamse kampioenschap hengelen voor senioren, zowel individueel als voor verenigingen. UITSLAGEN: Individueel: 1. W. Martens wacht), 2. P. Dekeyser (De Westdorpe), 3. M. van (Clingse Hengelaars), 4. J. sael (De Platzak), 5. L. IJzewijn (Clingse Hengelaars), 6. R. Ber tram (GOA Axel), 7. M. Buijze (ONI Terneuzen), 8. C. van Liere (GOA), 9. L. Uytdenhouwen (Clingse Hengelaars), 10. mevrouw De Smet (De Platzak Westdorpe). Verenigingen: 1. De Platzak (Westdorpe), 2. Clingse Henge laars, 3. GOA (Axel), 4. ONI (Ter neuzen), 5. Aardenburg.

de Stem | 1997 | | pagina 19