DE STEM Blessures bij 6buitenlanders' NAC machteloos in eigen huis Aanvoerdersband Feyenoord 'besmet' Triomf en tragedie bij de broers Gimelstob Bart de Roover (NAC) in Belgische selectie lekker uitwaaien! B1 Goed weekeinde voor reserve-spits van Oranje Pierre van Hooijdonk Bredanaars lopen zich te pletter op onverzettelijke verdediging NEC 'Ik ben de baas!' Sörensen hoopt op Parijs-Tours 997 A1Q Ibeth zijn inmid— i of staan op hei oen. Het jongst, ward, rs nog J i media haar tnel »ar keerde zelf te. ^r '^bt- Ze begeerdj I als koningin van I s pleitbezorgste: en, zieken en ach. Jiana wilde Moe Meren. Maar haa I sn passie moest® peren zijn met de n het jet-set-be Ire mannen in haai In. In het berucht h erkende ze eej Jke relatie met ka Hewitt, officier it Is, het koninklijk Hewitt verkoch an de relatie aai Ualjournalist die oek over het paai Jere namen circa ïjvoorbeeld die vai ill Carling (wieia prompt verliet) ei ar Oliver Hoari klaagde over ob I toontjes aan haa rinses). Er was eei een Pakistaans n, tenslotte het ein Al Fayed, de jet se n en in het Brits t werd Diana al ja als een lose canon ieraakt stuk geschu fschiet in alle rich ;ing haar eigen we adviseurs die haa fte remmen. Ze bra >or aidspatiënten ii lis op te zoeken ea n. „Het is niet iemand met HTV~ te Je kunt ze de ham e hemel weet dat bben dat we ze aan ze. De 'moderne ook op andere ter en tegen het stoffigi wilde haar zoon Harry een liefdevolli I er mogelijk, normal heven. Steeds liep zi :n de regels van he nt. Bijvoorbeeli ns William meenan pioscoopfilm waarii egrip was voor an de IRA. manden stak ze zee energie in een cam :n het gebruik vai Ze ijverde voor eei ban. Haar enthou ht haar in problemei aarde dat de vorige :ve, regering 'hope eweest tijdens haai en dat ze veel bete m met Labour. y/aai as "ink ult en huur f5n motorfiets bij igchelaar Breda! Zowel toer-, als jhoppermodeilen. ogi voor informatie 076.5281431 Sport MAANDAG 1 SEPTEMBER 1997 iPierre van Hooijdonk. Van onze verslaggever Zeist - Twee kandidaat-internationals hebben het weekeinde voorafgaande aan de interland Nederland - België niet schadevrij overleefd. Vierklau van Tenerife ging in het duel met De- portivo met een enkelblessure per brancard van het veld. Bij Barcelona verving trainer Van Gaal Reiziger na een uur. De verdediger had last van een spierblessure. Verder ondervindt bondscoach Hiddink vooralsnog weinig problemen bij het sa menstellen van de selectie die hij vandaag bekend maakt. Alleen Bogarde speelde niet. Hij is geblesseerd, aan knie en been. Voor uitverkiezing komt hij niet in aanmerking. Dennis Bergkamp is er wel zeker bij. De spits van Arsenal is in grote vorm; vorige week maakte hij drie goals tegen Leicester. Eentje was een fabelachtige lob, een andere betrof een adembenemende, zelden ver toonde actie waarbij Bergkamp de bal met rechts controleerde, met links over een te genstander wipte en direct met rechts in de hoek schoof. Patrick Kluivert, waarschijnlijk de partner van Bergkamp tegen België, maakte de ope ning van het Italiaanse seizoen met AC Mi lan mee. Kluivert scoorde niet, Boban wel; Milan speelde daardoor gelijk met 1-1 te gen Piacenza. Reserve-spits Pierre van Hooijdonk had een goed weekeinde bij Nottingham Forest. De ploeg won ook wedstrijd nummer drie in de First Division, met 4-0 tegen Queens Park Rangers. Van Hooijdonk maakte er drie, hij heeft er inmiddels zeven (inclusief beker) achter zijn naam staan dit seizoen. Over- mars en Zenden zullen het aanvallende compartiment in de selectie waarschijnlijk aanvullen. Van de middenvelders maakte Clarende Seedorf afgelopen weekeinde indruk. De jonge middenvelder, vrijdag vader gewor den, scoorde tegen Atletico Madrid met een fantastische zwieper van meer dan 30 meter afstand; het was de 1-1. De pas 21-jarige Seedorf kan tegen België zijn 25e interland spelen. Jonk (licht geblesseerd aan de en kel), Winter, Cocu, Ronald de Boer en Van Bronckhorst zijn de andere kandidaten voor het middenveld. Voor de defensie zal Hiddink het kunnen doen met zijn 'vaste' vijftal: Reiziger, Stam, Frank de Boer, Numan, De Koek. De laatste scoorde zaterdag twee keer voor Schalke. Voor de goal heeft hij Van de Sar en De Goey, ondanks dat de laatste zaterdag bij Chelsea een geweldige blunder maakte, wat een tegengoal opleverde. Chelsea won ove rigens wel, met 4-2. Rotterdam (anp) - Na het afscheid van Ronald Koeman lijkt op Je aanvoerdersband bij Feyenoord een vloek te rusten. De nieuwe captain Henk Fraser kreeg vorige week in de thuiswed strijd tegen Sparta (3-1) al in de eerste helft de rode kaart. Zijn nvanger Jean-Paul van Gastel verging het gisteren in de Kuip in het enerverende duel met De Graafschap niet anders. vrouwe niet onomstreder e meeste Britten wa! in. „Het heeft Dianr |an publieke triomfei ijk lijden gekost on positie te verkrijger rich nu bevindt. Vooi fers van deze wereld jders tot aidspatiën- stervende kankerpa- misdeelde kinderen alomtegenwoordig! en toegewijde be- el, die zich aan hui olmaakt gedraagt' n commentator. Zr schermvrouwe van instellingen tannië en nog eens het buitenland. Een dat werk werd aff de echtscheiding, encer, de broer van laatste Diana's popu- 't in een triest perspec- an een geweldige rela- t Britse volk hebben vonds thuiskomt is elijk alleen". TT wt-" de Be kleine middenvelder moest in Jt42e minuut na zijn tweede ge le kaart vertrekken. Met tien Bin scoorde Feyenoord niette- uio makkelijk. De Argentijnse nieuwkomer Cruz maakte einde lijk de hoge verwachtingen (en rijn hoge afkoopsom plus sala ris) waar. Jij rondde kort na de rust bin ten 180 seconden twee keer per- lectaf: 2-0. Voor Feyenoord was lie! de vijfde opeenvolgende zege linnen twee weken. „We kunnen m tien dagen even leker bijko men," concludeerde trainer Arie Haan. Evenals bij de uitsluiting van fraser viel er op de rode kaart voor Van Gastel weinig af te din- De kleine middenvelder laaide twee keer tamelijk hard aanvaller Victoria onderuit. Zijn tweede m 'fatale' boeking had een voorgeschiedenis. Een mi nuutje eerder werkte Redeker spits Cruz grof tegen de grond. Daarna volgde een charge van Minis die onbestraft bleef. In een woedende Kuip speelde Van Gastel daarna voor eigen rech ter. Zijn aanvoerdersband kwam bij Van Bronckhorst terecht, die {een domme dingen deed. .Van Gastel schopte die gozer ouderwets voor zijn donder," Haan in onvervalst Rot terdams. „Dat kunnen we na tuurlijk niet hebben. Hij rea- zijn frustraties op een verkeerde manier af. Daarom tójgt hij een boete. Want voor hetzelfde geld gaan we door zijn daad het schip in. Die aanvoerdersband lijkt inder daad besmet. Feyenoord, door het befaamde kwartet Koeman, Gullit, Rijk aard en Neeskens vanaf het ere- tsrras bekeken, had vooral in de helft heel wat te stellen met De Graafschap. De ploeg trainer Korbach maakte {een haast met aanvallen. De Superboeren' speelden op eigen helft fel en gegroepeerd. Alleen Gerritsen was voorin te vinden, "oor Feyenoord, dat opnieuw te 'eel en te voorspelbaar door het centrum aanviel, was er geen doorkomen aan. Halverwege de eerste helft kreeg De Graafschap meer lef. Het team van Korbach deelde een paar plaagstootjes uit, waarvan de gammele Rotterdamse defen sie meteen onder de indruk was. De bekritiseerde doelman Du- dek bewees met een aantal goede reddingen op schoten van onder anderen Viscaal, Gerritsen en Victoria dat hij wel degelijk een vakman is. „In de eerste helft lukte niet veel," erkende Haan. Bij Feyenoord begon Boateng als centrale verdediger, op de plaats van Fraser. Van Gobbel maakte na zijn uitstapje in Turkije en Engeland zijn rentree in het ba sisteam als rechtervleugelverde diger. Na een half uur liet Haan de twee mannetjesputters van plaats wisselen. Feyenoord oog de daarna verdedigend iets beter in balans. Maar defensief blijft het nog steeds behelpen in de Haan-brigade. De hoofdrol voor Cruz na de rust was opmerkelijk. Want de 22-ja- rige Zuid- Amerikaan speelde in de eerste helft hoogst ongeluk kig. Hij liet simpele ballen van zijn voet springen, maakte fou ten in de combinatie en schoot gaten in de lucht. Het legioen morde. Maar na de pauze deed Cruz eindelijk waarvoor hij is gehaald. Eerst knalde hij raak na een moeizame redding van doelman Olyslager, kort daarna bekroonde hij goed voorberei dend werk van Van Bronckhorst, 2-0. FEYENOORD - DE GRAAF SCHAP 2-0 (0-0). 51. Cruz 1-0, 53. Cruz 2-0. Scheidsrechter: Van Huiten. Toeschouwers: 27.000. Rode kaart: 42. Van Gastel (Feye noord, 2x geel). Gele kaarten: Boateng (Feyenoord), Wilnis, Fuchs, Hendriks, Voigt (De Graafschap). FEYENOORD: Dudek; Van Gob bel (80. Schuiteman), Boateng, Picun en Graff (86. Claeys); Bos- velt, Van Gastel, Sanchez en Van Bronckhorst; Cruz en Vos (46. Kornejev). DE GRAAFSCHAP: Olyslager; Wilnis (61. Voigt), Redeker, Hen driks en Lindenbergh; Lukassen, Fuchs, Viscaal en Godee; Gerrit sen en Victoria (66. Vaisanen). Tony Amstrong Jones 1930 Door Peter Vierenhalm Breda - Het eerste avondje NAC is in een zeperd geëin digd. NEC-speler Patrick Pothuizen velde zaterdag al in de derde minuut het von nis over de Bredanaars door een half-weggewerkte bal van John Feskens in de tou wen te jagen (0-1). NAC liep zich vervolgens 87 minuten lang compleet stuk op de taaie Nijmeegse verdediging. Een punt uit drie duels. Geen vetpot voor de ambitieuze club uit de eerste Baronie- stad. Trainer Herbert Neumann wreef na afloop de spanning uit zijn ogen. Hij nam zijn spelers in be scherming. „Ik kan de jongens toch niets verwijten? Ze hebben alles gedaan, alles gegeven. Ze hebben zich uit de naad ge werkt, zitten helemaal kaputt. Het lag zaterdagavond niet aan de werklust, wel aan de afwer king. NAC kreeg na de desas treuze ouverture genoeg kansen om op gelijke hoogte te komen. Richard Roelofsen (die de voor keur kreeg boven Twan Schee pers) begon als diepste spits aan het karwei. Hij moest het pad effenen voor de tweede aanval ler, de kleine nieuwe held van Breda, Archil Arveladze. Zijn fantastische spel tegen PSV, en alle media-aandacht daarna, le verde de pingelaar een mandek ker op in de vorm van de kortge knipte Mark Verhoeven. Het deerde de Georgiër niet zo veel. Keer op keer zette hij zijn tegenstander op het verkeerde been. Het publiek zag het op dat moment nog helemaal zitten. Zong -met een vette knipoog naar Amsterdam waar de twee lingbroer van Archil huist - 'er is maar een Arveladze'. Maar die ene Arveladze kon in Breda geen ijzer met handen smeden. Zijn passjes waren perfect, het laat ste zetje werd niet gegeven. Earnest Stewart zat na een com binatie met Arveladze dicht bij een treffer, Bart de Roover kop te een keer hard over. En Arve ladze mocht zelf een keer vanaf rechts afdrukken. Meer dan cor ners gaf de zeer goed keepende Bas Roorda niet weg. Scheids rechter Uilenberg verzuimde de thuisclub over het dode punt heen te helpen. Verhoeven keer de een schot van Feskens met de hand, maar de leidsman zag er geen penalty in. Roelofsen greep zijn kans op een basisplaats niet. De oud-Roda- speler, die vorig seizoen een droomdebuut maakte, door te scoren tegen Sparta, belandde in een nachtmerrie. Hij kreeg de bal zelden onder controle. Neu- Richard Roelofsen in duel met enkele NEC-spelers. Rechts kijkt Bart de Roover toe. FOTO DE STEM/JOHAN VAN GURP mann: „Roelofsen speelde heel ongelukkig. Als dan ook nog eens een deel van het publiek reageert bij elke keer dat hij balverlies lijdt, dan is het zelf vertrouwen bij die jongen na tuurlijk snel verdwenen." Neumann verloste de spits uit zijn lijden door in de tweede helft Scheepers op te laten dra ven. NAC ging in die periode door met het verprutsen van kansen. NEC, dat sterker oogt dan vorig seizoen, kreeg steeds meer greep op het duel. Dat kwam vooral door Arveladze die kwalitatief ver terugviel. Maar ook door Alfred Schreuder, die van Nijmeegse kant geen ruimte kreeg om zich te bemoeien met de opbouw. Anton Janssen zat als een luis in de pels van de middenvelder. Van doortastend Bredaas voet bal was op een gegeven moment geen sprake meer. Het opportu nistische spel leverde nog wel een grote kans voor Scheepers op. De (hangende) aanvaller schoot uit de draai net naast. Ook Stewart, die duidelijk zijn avond niet had, verprutste een mooie kans. En Arveladze had zijn kruit in de eerste helft al verschoten. Hij kwam pal voor tijd te laat om de bal in het doel te lopen. Neumann: „Al hadden we twee, drie, vijf uur doorge speeld. Dit is typisch zo'n wed strijd waarin het niet lukt. We hebben beter gespeeld, kregen de meeste kansen. Maar kansen tellen nu eenmaal niet." NAC - NEC 0-1 (0-1). 3. Pothuizen 0-1. Scheidsrechter: Uilenberg. Gele kaart: Van Eijkeren, Schultz, Bociek (NEC). Toeschouwers: 12.226. NAC: Karelse; Atmodikoro, De Roover, Van de Looi en Gudelj; Feskens, Stewart, Schreuder en Brusselers (74. Gorter); Roelofsen (46. Scheepers) en Arveladze. NEC: Roorda; Schultz, Koning, Verhoeven, Maes en Sobieeh; Van Eijkeren (37. Poutilo), Pothuizen, Janssen en Ellerman; Bociek. Heeft een bondscoach het tegenwoordig moeilijk met die kriti sche pers? Twintig jaar terug was het journaille nog wat har der. Knobel was bondscoach. Hij was het mannetje toen Oranje op de 29e verjaardag van Cruijff - voor welk feit de voetballer/zakenman van de KNVB een aktentas kreeg met zijn naam erop gedrukt - met 5-0 van de Belgen won. Nog even de return spelen en Nederland had zich gekwalifi ceerd voor de eindronde van het EK. Hoezee? Niks hoezee! Knobel werd aangepakt omdat hij zijn oren natuurlijk had laten han gen naar Cruijff. In de opstel ling was op het laatste moment Jan Peters (ex-NEC, toen AZ) vervangen door Willy van de Kerkhof. Vier weken later werd in Brussel gespeeld en weer ge wonnen, 1-2. Hoezee? Niks hoezee! Knobel moest toch eens verklaren waarom hij de 'bijna versleten' Van Hane- gem had laten spelen in plaats van de jonge, in de vorm van zijn leven spelende Jan Peters. Daar zou die Cruijff dus wel weer iets mee te maken heb ben. Knobel woedend. „Ik ben de baas en niemand anders. Wie dat niet gelooft, kan hier beter wegblijven. Van al die insinua ties word ik doodziek. Als men mij niet serieus wil ne men, stap ik op." De vraag bleef dus: waarom Van Hanegem wel en Peters niet. Knobel: „Daar had ik be paalde redenen voor, maar daar heeft niemand iets mee te maken." Het leidde tot een van de x Via België naar Parijs Zaterdag speelt het Nederlands elf- tal in Rotterdam de cruciale wed- strijd tegen de Belgen in groep 7 van het WK-kwalificatie-toernooi. De winnaar is heel dicht bij plaatsing voor de eindronde, volgende zomer in Frankrijk. l/l/e blikken dagelijks terug op bij zondere mensen, aie betrokken wa- ren bij een of meerdere van de vele Derby's der Lage Landen. meest curieuze openingszin-, nen ooit in een krant aanger troffen. In de Volkskrant van 17 juni 1976 schrijft Ben de Graaf vanuit Zagreb waar het EK zal worden gespeeld: 'Ruim een' week geleden blijkt George Knobel z'n ontslag te hebben ingediend als bondscoach van. de KNVB.' Het EK werd natuurlijk eem debacle. Verlies tegen de Tsje-1 chen, rood voor Neeskens en. Van Hanegem. En 'assistent'-' bondscoach' Cruijff vloog na, de wedstrijd meteen terug' naar Barcelona. Oranje won. vervolgens de wedstrijd om de; derde plaats, 3-2 tegen Joego slavië. Goed spelend op het middenveld: Jan Peters. Brussel (anp) - Bondscoach Georges Leekens heeft drie bij Ne derlandse clubs onder contract staande spelers geselecteefd voor de nationale ploeg van België, die aanstaande zaterdag tn Rotterdam de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Nederland speelt. Het zijn Bart de Roover van NAC, Gilles de Bilde vayn PSV en Bob Peeters van Roda JC. Claeys kwam niet in aanmer king, omdat hij bij Feyenoord niet of nauwelijks aan spelen toekomt. De Roover en Peeters spelen dit seizoen voor het eerst in de eredi visie. Beiden zijn afkomstig van Lierse, de kampioen van België. Peeters kwam nog niet eerder uit voor de Rode Duivels, De Roover speelde vier interlands. De Bilde speelde dertien keer voor de nationale elf. Hij ver dween vorig jaar december, na het bekende incident waarbij hij een tegenstander van Eendracht Aalst tegen de vlakte sloeg. De aanvaller werd geschorst tot april, werd min of meer het land uitgepest en kwam terecht bij PSV. Eind vorig seizoen maakte hij zijn rentree bij de Rode Dui vels. Hij viel in tegen San Marino. Zijn terugkeer was niet geheel onomstreden. Op de tribunes braken zelfs vechtpartijen uit tussen voor- en tegenstanders van de talentvolle aanvaller. De Bilde sprak de afgelopen week uitgebreid met Leekens. „Waar we het over hebben ge had? Dat is iets tussen mij en de bondscoach. Maar hij gaf me en kele dagen geleden al te verstaan dat ik geselecteerd zou worden. Het belangrijkste probleem voor hem was of ik fit genoeg was. Ik heb een deel van de voorberei ding gemist door een blessure aan de enkel, de laatste weken had ik last van de bil. Het gaat nu weer goed, daarom was er geen belem mering. Of De Bilde speelt, is niet zeker. Sinds de nederlaag tegen Neder land in Brussel (3-0), afgelopen december, hebben de Belgen ge wonnen van Wales, Turkije en San Marino. Lokonda Mpenza en Oliveira lijken de voornaamste gegadigden voor de posities in de spits. „Over dit soort zaken heb ik niet met Leekens gesproker)-," zegt De Bilde. „Ik verwacht dat de spelers dinsdag duidelijkheid krijgen." In vergelijking met de vorige sê- lectie, die van thuis tegen San Marino, heeft Leekens een paar wijzigingen doorgevoerd. Lemoi- ne en Mbo Mpenza ontbreken, ze zijn niet fit. Albert, Genaux en Schepens zijn teruggekeerd. Dat zelfde geldt voor Degryse van PSV. Nilis is, evenals bij de voor gaande interlands, geblesseerd. Leekens heeft negentien spelers opgeroepen. Selectie: doel: De Wilde (Sporting), Van Walle (Lierse); verdediging: Al- bert (Newcastle), Crasson (Napoli), De Roover (NAC), Genaux (Üdinese), Smits (Charleroi), Van Meir (Lierse), Vidovic (Moeskroen); middenveld: Schepens (Karlsruhe), Scifo (Andre- lecht), Staelens (Club Brugge), Van- derelst (Club Brugge), Van Kerckho- ven (Lierse); aanval: De Bilde (PSV), Haagdoren (Lierse), Lokonda Mpen za (Standard Luik), Oliveira (Fioren- tina) en Peeters (Roda JC). Gastel verlaat het veld na zijn tweede gele kaart. FOTO ANP Door John Hoofs New York - Ooit gehoord van Justin Gimelstob? Komt nog wel. Staat 88e op de tenniswe reldranglijst en heeft plaatsge nomen in de lift naar helemaal boven. De Amerikanen lopen weg met de bijna twee meter lange bonk uit New Vernon in New Jersey. Gimelstob is door het gezagheb bende tijdschrift Sports Illustra ted in een vlaag van overmoed als een potentiële Tiger Woods van het tennis naar voren geschoven. Twintig is hij, won nog geen toer nooi, maar heeft de scalp van Agassi al aan zijn broekriem han gen en hield zijn idool Pete Sam pras een keer zo lang en goed aan de praat dat 's werelds nummer 1 hem een riante toekomst voor spelde. Op Wimbledon sloeg hij Gustavo Kuerten van het gras. Kortom, 7lardhitter' Justin is 7lot'. Ziet er goed uit. Tennist met de week beter. Een 'boy-next- door' op weg naar de superster- renstatus. Nike maakte hem op slag miljonair, toen hij de college banken verruilde voor het profcir- cuit. Gimelstob tekende het riant ste contract ooit voor een tennis- nieuwkomer: tussen de vier en twintig miljoen gulden voor vijf jaar, afhankelijk van prestaties en status. Tot zover het goede nieuws. Gi melstob loopt met een tweeslach tig gevoel rond in de schaduw van het Arthur Ashe Stadium. Zijn ge moed is als de kogel in een flipper kast: het ene moment is alles ge weldig, het andere verzinkt hij in gepeins over zijn oudste broer en grootste fan Josh, die een gevan genisstraf van vijftien jaar boven het hoofd hangt. Het gebeurde in januari 1996, op een zondagochtend om half vijf. Vlakbij de universiteit van Tulane gaf politieman Gilbert Mas een jeep van verre het sein om te stop pen. In plaats van te remmen, knalde de wagen op een gepar keerde auto, caramboleerde tegen de agent, sleurde hem tien meter mee en vluchtte de nacht in, Mas dood achterlatend. Een ongeluk? Een dronkeman? Wie zal het zeg gen? Twee dagen later meldde Josh Gimelstob zich verscheurd door schuldgevoelens bij de poli tie als bestuurder van de jeep. Op 15 september, acht dagen na de US Open, moet hij zich melden bij rechter Frank Manilla in New Or leans voor het aanhoren van zijn straf. Het was de eerste tegenslag in het leven van de Gimelstobs, dat tot dan louter voorspoed had gekend. Vader heeft een topbaan in de we reld van het grote geld, de toe komst van de drie zonen leek niet zonniger te kunnen. Tot die fatale zondagmorgen. In New York wijkt Josh Gimelstob niet van de zijde van Justin. Hij wil de opmars van zijn talentvolle broer van dichtbij beleven, nu het nog kan. Josh vond troost bij zijn familie en bij God om te accepteren wat hem overkomen is. Wil de rest van zijn leven alleen nog goed doen. De zo mer bracht hij door in New Or leans, tennislessen gevend aan kansarme kinderen. Hij wil zich gaan inzetten om geld in te zame len voor goede doelen. Hij leeft nu bij de dag. De weduwe van de agent die hij doodreed, vroeg de rechter coulant te zijn en de 22-ja- rige Josh niet naar de cel te sturen 'voor een stomme daad'. Maar de Amerikaanse wet is hard. En dus bereidt hij zich voor op een leven tussen vier muren. ZIE OOK SPORT-B5 Utrecht (anp) - Rolf Sören sen heeft de strijd om de we reldbeker wielrennen nog niet opgegeven. De Deense kopman uit de Raboploeg brak vrijdag in de Ronde van Nederland de wijsvinger van zijn linkerhand. In het week einde is de leider in de we reldbekercyclus in Italië ge^ opereerd aan de hand. Er bleken ook enkele pezen doorgesneden te zijn. Op 5 oktober is de voorlaat ste wereldbekerwedstrijd,; Parijs - Tours. Sörensen gaf vanuit Italië aan zwaar ge motiveerd te zijn om die i wedstrijd te halen. De doorgesneden pezen zijn in het weekeinde gehecht, het aanwezige bloedstolsel is i weggehaald. Sörensen hoopt bij een snel herstel van den wonden over week op de roL bank plaats te kunnen ne men. Als de bloedcirculatie weer normaal functioneert* krijgt de Deen nieuw gipss om de hand.

de Stem | 1997 | | pagina 13