PERSONEEL DE STEM hun eigen Toekomst bij COMMERCIEEL ADVISEUR SMEERMIDDELEN unique uitzendburo Calculator Gawalo Tekenaar c.v./Gawalo Ervaren loodgieter Leerling-monteurs Automobielbedrijf Tijssen Beeldende kunst DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAN HEEFT U ALS PROFESSIONAL AFFINITEIT MET DE DETAILHANDEL, DAN LIGT UW TOEKOMST MOGELIJK BIJ DETAVISIE TE BREDA. Retail designer im/v) 1) leerling-schadehersteller 2) schadehersteller Smeermiddelen REGIO ZEELAND KOMAN'S VISHANDEL B.V. zoekt wegens uitbreiding van haar werkzaamheden ten behoeve van de bevoorrading van haar horecare- laties enkele nette CHAUFFEURS (M/V) (in het bezit van rijbewijs B/BE) alsmede enkele MEDEWERKERS (MV/) voor het bewerken en verpakken van visproducten. U kunt uw schriftelijke reactie rich ten aan: Koman's Vishandel B.V. Den Bels 14782 PG Moerdijk, tel.: 0168-412422 of 412558 MEDEWERKERS ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1997 X Toptalenten bepalen Unique Uitzendburo Unique hanteert een bijzondere selectiepro cedure, waarbij talenten de kans krijgen. Ondernemende mensen met een commer ciële instelling, die zowel persoonlijk als in teamverband de beste resultaten willen halen. Representatieve mensen met een HBO werk- en denkniveau, communicatieve vaardigheden en leidinggevende capaci teiten. Vaak zijn het mensen die zich al in een andere commerciële functie hebben bewe zen, maar ook starters op de arbeidsmarkt maken wel degelijk een kans. Als je maar over de juiste karaktereigenschappen èn mentaliteit beschikt. Samenvattend kun je stellen dat je heel wat in je mars hebt wan neer je in het team van Unique past. Als je goed bent, dan heb je bij Unique de toekomst in eigen handl Een overzicht van de functies Unique zoekt op korte termijn in heel Nederland kandidaten voor de volgende functies: Intercedenten (m/v) Een commerciële binnendienstfunctie, waarin dage lijks wordt bemiddeld tussen opdrachtgevers en uit zendkrachten. Intensief overleg met bestaande relaties om steeds weer de juiste persoon op de juiste plaats te krijgen. Daarnaast pleeg je, in nauw overleg met de sales executive, telefonische acquisitie richting potentiële opdrachtgevers. Sales Executives (m/v) Een puur commerciële buitendienstfunctie. Voor mensen die het als een uitdaging zien bedrijven kennis te laten maken met en te overtuigen van de hoogwaardige dienstverlening van onze organisa tie. Een zeer zelfstandige baan, waarin je alle kan sen krijgt om binnen je eigen regio nieuwe relaties te scoren in deze concurrerende markt. Leeftijdsindicatie: 25 - 30 jaar Vestigingsmanagers (m/v) Oe 'aanvoerder' van het vestigingsteam Weet col lega's |de vestigingsassistent, de intercedent en de sales executivel zodanig te motiveren dat elk indivi dueel talent optimaal wordt benut De manager is met alleen verant woordelijk voor het resultaat, maar ook voor de teamspirit Bovendien bepaalt en be waakt hij of zi| de kwaliteit een belangrijk onderdeel De Unique selectiedag Als je denkt dat je bij Unique past, dan kun je middels een brief aantonen waarom juist jij de versterking bent waar Unique naar op zoek is. In dat geval word je uitgenodigd om deel te nemen aan de Unique selectiedag, die op zaterdag 20 september wordt gehouden op ons hoofdkantoor te Almere-Haven. Deze dag begint met een selectiegesprek en bij gebleken geschiktheid volgt er een uitgebreid sollicitatiege sprek met een vestigings- en districtsmanager. Als je dit traject met goed gevolg aflegt, volgt de week erna de laatste gespreksronde. Binnen een week weetje dan of jij onze nieuwe collega wordt! unique, een bijzonder uitzendbureau Al meer dan 25 jaar maakt Unique deel uit van de selecte groep van toonaangevende dienstverlenende organisa ties in flexibele arbeidsvormen. Een gewaardeerde gesprekspartner voor het bedrijfsleven en een betrouwbare intermediair voor de uitzendkrachten Via meer dan 125 vestigingen in Nederland en België worden beide partijen met elkaar in contact gebracht. Daarbij wordt rekening gehouden met de wensen en eisen van zowel opdrachtge ver als uitzendkracht. Om dat te 'ealiseren zijn mensen nodig die, elke dag weer, willen bewijzen dat Unique de beste is. Vanzelfsprekend hoort daarbij een gedegen interne opleiding en een uitgebreide training in de praktijk. Je toekomst bij Unique Ben je eenmaal bij Unique aan de slag, dan heb je je toekomst voor een belangrijk deel in eigen hand. Heb je aangetoond succesvol te zijn en wens je je talent verder te benutten, dan heb je de mogelijkheid je positie bij Unique te verbeteren. Je inkomen bepaal je voor een deel zelf. Want naast een goed basissalaris kun je maan delijks een bonus tegemoet zien, die gerelateerd is aan de behaalde resultaten Bovendien staat er voor de Sales Executive en de Vestigingsmanager een representatieve company car gereed. Reageer snel! Ben je op korte termijn beschikbaar, stuur dan je brief met CV en een recente pasfoto vóór 1 september naar: Unique Uitzendburo, t.a.v. Nicole de Boer, Postbus 1, 1300 AA Almere. Je ontvangt dan binnen een week bericht. We adviseren je om zaterdag 20 september alvast te reserveren in je agenda Unique mensen maken het verschil Detavisie is een retail-adviesorganisatie met circa 70 professionals. Zij bieden ondernemers en aan retail gelieerde organisaties ondersteuning bij de benadering van hun markt door middel van retailmarke- ting, formulebeleid en winkeldesign. Tevens helpt Detavisie bij het effectief en efficiënt managen van de interne bedrijfsvoering op het gebied van accountancy, assuran tiën, automatisering, financiën en organisatievraagstukken. Detavisie is een onderdeel van de Euretco-groep. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een DOEL VAN DE FUNCTIE Het vanuit de marketingpositie van de retailer ontwerpen, begeleiden en realiseren van winkels en/of winkelformules. Dit met inacht neming van de door Detavisie ontwikkelde stijl van vormgeving en met als primaire doelstel ling het creëren van verkoopkracht voor de retailer. FUNCTIE-INHOUD Het ontwerpen van in- en exterieurs van winkels en/of winkelformules, het maken van routing en layouf-plannen en het bepalen van kleuren, materiaal en licht. Het presenteren van de ontwerpen, bemiddeling in de offertefase en bespreking hiervan met de opdrachtgever en interieurbouwer. Het verrichten van de controle op een juiste uit voering, de gewenste kwaliteit en de voortgang van het project. Het uitvoeren van oriëntatiebezoeken aan potentiële Wanten en het verwerven van nieuwe opdrachten. FUNCTIE-EISEN Academie voor Beeldende Kunst of Industriële Vormgeving. Minimaal 3 jaar ervaring als vormgever in de refailsector. Ervaring in de modebranche is een pré. Leeftijd tot circa 35 jaar. Communicatieve kwaliteiten en stressbestendige persoonlijkheid. IUIITC0 ADVIESGIOEP Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Euretco N.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Ria van der Westen, Postbus 3254, 4800 ME Breda. Voor informatie kunt u contact opnemen met Louis Sjouwerman van Detavisie, telefoon nummer 076 - 5785612. Eureka J» «en dynamische rotailorgartisatie ia de non-fooddetailhandel die xfch richt op xelfefan* dfg* ondernemer* en vla eigen retailaetfviteiten op consumenten. Euretco I* actief in de branches mode, fexHel en schoenen, baby-artikelen, sport, woninginrichting, hoeken, tweewielers, auto- artikelen en -accessoire* en luxo en Huishoudelijke artikelen. De kernactiviteiten van Euretco rijn commerciële en zakelijke dienstverlening aan xelfstaodige ondernemers, het uitoefenen van de leveranciersfunctie «n eigen detai[handelsactiviteiten. Dankrij een businoss-unitstructuur kan de Euretco-groep slagvaardig optreden in verschillende branches. Etat EuratcO-groep heeft bijna 1.000 medewerkers in dienst. Met de ruim 2.100 aangesloten zelfstandige ondernemers verte* genwoordïgt Euretco in Nederland een consumentenomxet van ongeveer ft. 4,5 miljard. C.V.B.S. is een middelgroot installatiebedrijf, gespeciali seerd in het ontwerpen, aanleggen en onderhouden van c.v. en Gawalo technische installaties. Vanuit de vesti ging in Roosendaal wordt het werkgebied Zuidwest- Nederland bediend. Vanwege de uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar: Eeri ervaren calculator, die zelfstandig Gawalo technische instal laties kan ontwerpen en calculeren, liefst bekend met geauto matiseerde calculatiesystemen. Enthousiaste tekenaar voor het uitwerken van c.v. en Gawalo technische installaties. Beslist ervaren loodgieter, die zelfstandig Gawalo technische projecten kan uitvoeren. Mensen met LTS-installatietechniek, die binnen een gerenom meerd bedrijf het installatievak willen leren. C.V.B.S. biedt: - een gezonde werksfeer - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitiaties, schriftelijk te richten aan: C.V.B.S., Postbus 3347, 4700 GH Roosendaal. Telefonische informatie: 0165-556667. is een bedrijf met Renault-vestigingen in Oosterbout en Made, een Texaco-tankstation en een Focwa- schadegarant-schadeherstelbedrijf. Ons schadeherstelbedrijf werkt voor alle verzekeringsmaatschappijen, wegens groei van het merk Renault en veel werkaanbod binnen ons be drijf, zijn wij momenteel op zoek naar twee nieuwe perso neelsleden die binnen ons team moeten passen. die binnen een klein team bij ons het vak kan leren binnen het leerlingwezen. waarvan wij grote mate van zelfstandigheid verwachten. S.v.p. uw reactie aan: Automobielbedrijf Tijssen Made en oosterhout ta.v. de heer A. van Alphen - Tel.-. 0162-682973 Adelstraat 47, Made, Postbus 105,4920 AC Made 'i.*. elF Elf Oil Nederland maakt deel uit van het internationale olieconcern ELF AQUITAINE, de grootste industriële onderneming van Frankrijk, met als activiteiten olie- en gaswinning, raffinage en distributie, chemie, cosmetica en geneesmiddelen. Elf Oil Nederland in Capelle aan den ijssei, met haar hoofdkantoor in Antwerpen, is gespecialiseerd in de verkoop van smeermiddelen in de sectoren: wegverkeer, transport, landbouwmechanisatie en industrie. Voor de versterking van ons verkoopteam, zijn wij op zoek naar een ervaren (m/v) Uw werkzaamheden: door middel van acquisitie vergroot u het marktaandeel van Elf in deze regio; u bent de gesprekspartner voor een vast relatiebestand (garages, fleetowners, iandbouwmechanisatie- bedrijven) en geeft waar nodig ondersteuning op bedrijfseconomisch gebied; u geeft adviezen over de producten en hun toepassingen, het distributiemateriaal en de installatie daarvan. Uw profiel: minstens 2 jaar verkoopervaring in business-to-business is een vereiste; u hebt een opleiding op FiBO-niveau of MBO-niveau met meerdere jaren ervaring; kennis van de automotive-sector is een pluspunt; u bent tussen 25 en 35 jaar; u woont in bovengenoemde regio of bent bereid hiernaar te verhuizen. Elf biedt: een dynamische functie binnen een team waar de goede werksfeer bijdraagt tot uw succes; een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; professionele ondersteuning. Interesse? Stuur dan twcJ naar Johan Ceulemansitj onderstaand adres. 1 De gesprekken zullei plaatsvinden in de kantoi van Elf in Capelle a den IJssel. DIP Consulting Group Brouwersvliet 15 bus 6, B-2000 Antwerpei. Tel.: 00-3 2-3/220.28J11 Fax: 00-32-3/232.2011,1 U kan deze vacatur: raadplegen op onze Internet-site http://www.SD.BE en ook reageren via e-mail: DIP@SD.BE jtft+H- 44/44 De Stichting SOS Telefonische Hulp dienst (THD) biedt mensen die zo'n 30 uur per maand beschikbaar zijn voor vrijwilligerswerk een interessara vrijwilligersbaan, nuttig werk, scholin; en begeleiding. Van mensen die zich willen aanmelden als VRIJWILLIGER BIJ DE SOS TELEFONISCHE HULPDIENST IN BREDA vraagt de (THD): I 1 •NrifteUmitiu Motivatie om andere mensen anoniem en op vertrouwelijke basis te helpen inzet en de bereidheid om buiten kantooruren tt werken Flexibiliteit en de bereidheid zich bij te scholen Bereidheid dit werk voor langere tijd op zich te &emen Minimum leeftijd van 25 jaar Inlevingsvermogen Levenservaring en incasseringsvermogen Bel tijdens kantooruren met een van onze medewer kers via telefoonnummer 076 - 521 80 56. VUSSINGEN TERNEUZEN GOES Mercuriusweg 12 - Postbus 140 - 4380 AC Vlissiijgen Het ADZ (Administratief Dienstencentrum Zeeland) is een dienstverlenend bedrijf in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening. Er werken circa 300 medewerkers in drie vestigingen in Zeeland. Het ADZ kent drie afdelingen, te weten: Detacheringen, een Grafisch Centrum en IAC (Informatie, Administratie en Communicatie). Voor onze vestiging in Terneuzen zoeken wij die op termijn ook ingezet willen en kunnen worden op externe objecten. Soms is het vanuit deze plekken weer mogelijk in de reguliere arbeidsmarkt te gaan functioneren. Welke taken kunt u te doen krijgen? U kunt denken aan het verrichten van kantinetaken (koffie/thee verzorgen), telefoon- of receptiewerk, chauffeurswerk, ondersteunen in boekhoudkundige activiteiten, archiefwerk, licht conciërgewerk, repro-catering etc. Mobiliteit is dan wel een vereiste. Het bijzondere aan deze werving is, dat het ADZ zich inzet om te zoeken naar werk dat aansluit op uw moge lijkheden, dus waarbij zoveel mogelijk rekening wordt gehouden met uw beperking of handicap. Dit betekent niet dat u onmiddellijk geplaatst kunt worden; er geldt in het algemeen eerst een bepaalde wachttijd totdat tot plaatsing kan worden overgegaan. Wanneer kunt u solliciteren? Als u behoort tot de doelgroep van de Sociale Werkvoorziening. Dat wil zeggen dat u een lichame lijke, psychische/karakterologische of verstandelijke beperking hebt, waardoor werken op de arbeids markt voor u niet (meer) mogelijk is of wordt belemmerd. Vaak komt dit tot uiting doordat u thans of in het verleden voor een WAO- of andere sociale uitkering in aanmerking ben: gekomen; dit hoeft echter niet. U moet uiteraard wel in staat zijn om continuïteit te bieden, dat wil zeggen dat u regelmatig op het werk kunt zijn. Arbeidsvoorwaarden: Uw rechtspositie is vastgelegd in de Wet Sociale Werkvoorziening. Wilt u solliciteren? Dat kunt u laten weten door voor 12 september 1997 een brief met uw gegevens te sturen aan het ADZ, T.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 140, 4380 AC Vlissingen. Sculptuur van Max Ernst In pe Beyerd, centrum voor I beeldende kunst te Breda, is vanaf 5 oktober een groot overzicht ingericht van Neder landse affiches 7 960-1996, sa mengesteld door Anthon Bee- j Ye. Op dezelfde dag begint in pe Beyerd de tentoonstelling iteview of Re(f)use, voorbeel den van hergebruik van in dustrieel en natuurlijk materi aal. Iets later in het seizoen, op 14 december, begint in De Beyerd een overzichtsten- i toonstelling van schilderijen van jan Roeland. In Het Markiezenhof in Ber- i gen op Zoom is de tekenaar Peter van Straaten in al zijn veelzijdigheid te zien op een grote eenmanstentoonstel- ling. Het is de eerste maal dat Van Straaten zijn originelen exposeert (vanaf 4 oktober). Bij de tentoonstelling ver schijnt een opmerkelijke mo nografie over alle aspecten van Peter van Straaten. Stichting De Pont in Tilburg heeft vanaf 6 september schil derijen van Robert Zandvliet, die de kunstenaar het afgelo pen jaar maakte in het gast- atelier van De Pont. Vanaf 11 oktober toont Giuseppe Peno- ne recente beelden en teke ningen, en vanaf maart zijn er beelden, tekeningen en foto's van Thomas Schütte te zien. Gedurende alle tentoonstel lingen is steeds de tuin van john Körmeling te bezichti gen. Het Textielmuseum in Tilburg herbergt tot in januari een grote tentoonstelling van Eu ropese quilts als vorm van he dendaagse kunst. In het na jaar volgt een 'signalement' van vliegtuigstoelontwerpen bekleed met AaBe textiel. Het Noordbrabants Museum in Den Bosch huisvest vanaf 13 september twee tentoon stellingen. La Care is gewijd aan het nieuwe Bossche sta tion in aanbouw en aan de omvangrijke stadsvernieu wing in de spoorzone. De tweede expositie Brabant in het Brandpunt brengt de in voering van de fotografie vanaf het allereerste begin in beeld. Het Zeeuws Museum in Mid delburg toont het gehele jaar de Nehellennia-vondsten uit de Romeinse tijd. In de nabije toekomst gaat het museum in het Middelburgse Abdijcom plex uitbreiden. De architec tonische invulling van die uit breiding zal middels een ex positie worden gepresen teerd. In Museum Boijmans van Beu- ningen in Rotterdam is vanaf 6 december een tentoonstel ling te zien over twee aspec ten van de kunstenaar Max Ernst: beeldhouwen en ani matiefilm. Tevens brengen fo to's Ernst in beeld.

de Stem | 1997 | | pagina 46