DE STEM PER O l\l E E SALES MANAGER I Miele DAGBLAD VOOR ZUlDWEST-NEDfeHLAND Medewerker Verkoop (coördinator) binnendienst m/v 5!t itooofT Mediatheekmedewerker m/v Uitleenmedewerker m/v Jtee ovut c STILO PRINT M S T I icnmKOL— TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST M/V n.v. waterleiding maatschappij „noord-west-brabant" Hydroloog (20 uur per week) Procestechnoloog (fulltime) VERKOOPTEAM PERSONEEL OPLEIDINGEN CURSUSSEN HOGESCHOOL WEST BRABANT J* fislÉl# er is geen betere 'T IS OST NIE TE ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1997 Blagden Packaging Nederland B. V. in Halsteren is een onderdeel van de internationale Blagden Industries groep met zusterbedrijven in België, Frankrijk, Spanje en Engeland. Onze onderneming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen (vaten, blikken, bussen etc.) voor onder meer de chemische industrie en verf- en voedingsmiddelenindustrie. Momenteel hebben wij circa 775 medewerkers. Wegens uitbreiding van de verkoopactivi teiten zoeken wij contact met geïnteres seerden voor de functie van met als belangrijkste taken: coördinatie en afstemming van de diver se werkzaamheden binnen de afdeling verkoop binnendienst; vervanging bij afwezigheid van de Account Managers; maken van calculaties en offertes; afspreken van levertijden; bijhouden en verwerken van administra tieve gegevens. U rapporteert rechtstreeks aan de Sales Manager en geeft leiding aan enkele mede werkers. U zult met grote mate van zelf standigheid een sleutelpositie bekleden tussen de klanten. Account Managers, medewerkers van de verkoop binnendienst en het productieproces. Als vereisten gelden: een relevante opleiding op HBO-niveau; minimaal 3 jaar ervaring in een commer- cieel-administratieve functie; degelijke kennis van de Engelse en Duitse taal, vertrouwdheid met het Frans is een pré; het kunnen verwerken van gegevens in Excel/Word; leeftijd vanaf 25 jaar; woonachtig in de regio Halsteren of de bereidheid om u binnen afzienbare tijd in de regio te vestigen. Wij bieden een salaris overeenkomstig de zwaarte van de functie en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Blagden Packaging Nederland B.V., t.a.v. de afdeling personeelszaken, Steenbergseweg 42, 4661 RH Halsteren. Onze activiteiten bestaan uit het ontwerpen, confectioneren en bedrukken van Sport- en Vrijetijdskleding alsmede Promotionele Kledinglijnen. Dit alles wordt vervaardigd in eigen productie bedrijven in Nederland. Creativiteit, kwaliteit en hoge servicegraad zijn kenmerken van het totale team. Wegens verandering van functie van onze Sales Manager, verantwoordelijk voor de Sport- en Vrijetijdskledingmarkt in binnen- en buitenland, zoeken wij een i n t Als Sales Manager Sport- en Vrijetijdskleding voor de Europese markt vervult u een sleutelpositie in de verdere ontwikkeling van onze afzet. In deze functie neemt u initiatief in de verdere groei van onze export en realiseert u de verkoopdoelstellingen. Deze uitdagende functie brengt inde praktijk een veelheid aan werkzaamheden m^t ziph mee. U verkent de markt, signaleert nieuwe mogelijkheden en vertaalt de wensen van de klant terug naar de collectie. Ontwikkelingen in distributie, mode, prijzen en ontwerpen volgt u kritisch. Uiteraard brengt uw functie tal van contacten met zich mee. U geeft leiding aan agenten en zoekt distributeurs in het buitenland. U verkoopt aan spe cial accounts (private label) en grote warenhuizen en houdt voeling met consumentengedrag en detailhandel. WAT WIJ VAN U VERWACHTEN. Uw opleiding ligt op H.B.O. niveau. U beheerst de moderne talen. U heeft ervaring in een soortgelijke functie. U heeft een sterk commercieel inzicht, welke u koppelt aan gevoel voor mode, dynamiek en originaliteft. Uw leeftijd ligt tussen de 30 - 40 jaar. INTERESSE? Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae en pasfoto kunt u binnen 10 dagen richten aan: Stilo Print BV, Ledeboerstraat 1 6, 5048 AD Tilburg, ter attentie van de'directie. DESIGN AND PRODUCTION OF PROMOTIONAL FASHION AND LEISURE WEAR De Gamko-groep is een toonaange vende, internationaal georiënteerde onderneming, die zich al 40 jaar toe legt op de productie en verkoop van een compleet assortiment koeling voor de horecawereld. Bij de Gamko-groep zijn momenteel meer dan 200 mensen werkzaam, verdeeld over de binnen- en buiten landse vestigingen. De Nederlandse verkoop- en serviceorganisafie van Gamko Hore- catechniek B.V. zoekt in verband met het vertrek van een mede werker een De functie: Als technisch commercieel medewerk(st)er houdt u zich bezig met telefonische en schriftelijke orderaanname en orderverwerking. U onderhoudt contacten met onze afnemers met betrekking tot prijs- en leveringscondities. U bent aanspreekpunt voor onze buiten dienst en houdt zich tevens bezig met het verzorgen van offertes. Uw profiel: U heeft een MTS-opleiding wtb of elektra of gelijkwaardig en reeds enige jaren ervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Ervaring in de koeltechniek heeft de voorkeur. U bent woonachtig in de omgeving van Etten-Leur, Gamko biedt: Een zelfstandige, verantwoordelijke functie in een gezond bedrijf, een uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden en een prima werksfeer. Belangstelling: Stuur uw sollicitatiebrief voorzien van een curriculum vitae binnen 10 dagen naar Gamko Holding B.V., afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw M. van Beurden, Postbus 274,4870 AG Etten-Leur. r Voor meer informatie kunt u bellen: 076-5087500. De N. V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant" (WNWB) is het full-service waterbedrijf voor de 750.000 inwoners en het bedrijfsleven van 25 gemeenten in West- en Midden-Brabant, een deel van de Zeeuwse gemeente Tholen en het Belgische Baarle-Hertog. Op milieuverantwoorde wijze, met een hoge leverings zekerheid en tegen de laagst mogelijke kosten produceert en distribueert de WNWB jaarlijks 75 miljoen m3 drink- en industriewater. Aan het bedrijfsleven biedt de WNWB maatwerk: water van een kwaliteit en een prijs die aansluiten bij het doel waarvoor het gebruikt wordt plus een uitgebreid pakket van technische advisering en diensten gericht op het verbeteren van de interne waterhuishouding van bedrijven. De WNWB telt 300 medewerkers en heeft een jaaromzet van ruim 145 miljoen gulden. Het hoofdkantoor is gevestigd te Breda. De afdeling Hydrologie Bodembescherming is verantwoordelijk voor de bewaking van de kwaliteit en kwantiteit van de grondstof voor het drinkwater op de lange termijn Hiertoe beschikt zij over uitgebreide meetnetten rondom de 13 waterwingebieden waar bronwater wordt gewonnen om natuurzuiver drinkwater van te maken De afdeling is voorzien van alle faciliteiten om het benodigde onderzoek te verrichten. Omdat een collega haar fulltime dienstverband omgezet heeft in een parttime functie zijn wij op zoek naar een Uw taken Het uitvoeren van hydrologisch onderzoek ten behoeve van onze waterwingebieden. Een bijdrage leveren aan het in kaart brengen van de regionale grondwatersystemen in West- en Midden-Brabant. Uw profiel Minimaal een HBO opleiding met een specialisatie in een hydrologische richting (b.v.Larenstein). Ecologische en geochemische kennis. Minimaal drie jaar relevante ervaring. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een open en directe manier van communiceren. Een ondernemende en dienstverlenende instelling. Ambitie om in een klein collegiaal team te werken. Kandidaten met GIS- en/of modelleer-ervaring genieten de voorkeur. De afdeling Procestechnologie Advisering is verantwoordelijk voor het zuiveringsonderzoek voor de bereiding van drink- en industriewater uit grond- en oppervlaktewater. Om de werkzaamheden op technisch en inhoudelijk vlak te onder steunen zijn we voor de afdeling Procestechnologie Advisering op zoek naar een innovatieve Uw taken Het voorbereiden, uitvoeren en organiseren van procestechnologisch onderzoek ten behoeve van nieuwe zuiveringstechnieken. Het ontwerpen, laten opstellen en (doen) exploiteren van proefinstallaties, alsmede het analyseren vén en rapporteren óver de onderzoeksresultaten. Het analyseren van chemische en biochemische processen. Kot* Ipwprort inn nnHürctoi ininn hij 4a nrAr-ocfochnaIaaIc/-ho prjuicofinrt ncL icvciei i vdii ui iucioicui ui ly uij uc jjiuccoicv-i n luiuuibdic auvioci ii ly aan zakelijke afnemers. Het verzamelen en beheren van voor het onderzoek relevante procestechnologische data van de productie-installaties. Uw profiel Een HBO opleiding procestechnologie en minimaal 2 jaar relevante werkervaring. Ervaring met projectgericht werken. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een open en directe manier van communiceren. Een ondernemende en dienstverlenende instelling. Kandidaten met aantoonbare kennis van de drinkwatertechnologie genieten de voorkeur. Ons aanbod Boeiende banen met ruimte voor oriëntatie op de nieuwste ontwikkelingen binnen het werkgebied. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Kinderopvangregeling. De salarisschaal die bij beide functies hoort, loopt van minimaal f 4926- tot maximaal f 6603 - per maand bij een fulltime dienstverband. Uw reactie Uw brief kunt u tot uiterlijk 9 september a.s. richten aan de N.V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant", t.a.v. mevrouw M. Romme, Postbus 3444, 4800 DK Breda. Voor de functie van Hydroloog Wij verzoeken u HB te vermelden in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Voor vragen kunt u zich wenden tot de heer E. Broers, hoofd Hydrologie Bodembescherming, via telefoonnummer 076 5727465. De eerste sollicitatiegesprekken zijn gepland op 18 september en de tweede sollicitatieronde is op 9 oktober 's ochtends. Voor de functie van Procestechnoloog Wij verzoeken u PT te vermelden in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Voor vragen kunt u terecht bij de heer M. Groenendijk, hoofd Procestechnologie Advisering, via telefoonnummer 076 5727493. Op 22 en 23 september vinden er oriënterende gesprekken plaats. De volgende sollicitatieronde is op 29 september 's ochtends en 30 september 's middags, Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van beide selectieprocedures. Met het oog op een evenwichtige personeelsopbouw zijn wij vooral op zoek naar nieuwe vrouwelijke collega's. Vrouwen die voldoen aan de functie-eisen worden met nadruk gevraagd te solliciteren. Telefoon 076-5.31 2.240 Fox 076-5.312.242 Postbus 3229 4800 MB Breda Sinds 1 augustus 1995 heeft de Hogeschool West-Brabant een geïntegreer de mediatheekvoorziening, die bestaat uit een hoofdmediatheek, vier dependance-mediatheken in Breda en een dependance-mediatheek in Etten-Leur. De collectie is samengesteld uit vakcollecties per cluster van opleidingen en een gemeenschappelijke 'mens en maatschappij' collectie voor alle studenten. Per cluster van opleidingen is er voor de informatiebe middeling en ondersteuning van de collectievorming een vakmediathecaris aangesteld. De mediatheek als geheel is organisatorisch ingebed in de Dienst Onderwijs Studentenzaken. De catalogus, uitleenadministratie en besteladministratie zijn volledig geautomatiseerd. De mediatheekformatie omvat 11,6 fte, verdeeld over 16 medewerkers. Per 1 oktober 1997 zijn er vacatures voor (36 uur) vacaturenummer 483 Functie-inhoud Uw standplaats is Breda en Etten-Leur. U zult in een aantal mediatheken worden ingezet. Belangrijkste taken zijn: uitleenklaar maken (plastificeren e.d.), opruimen en uitlenen van informatiedragers bij afwezigheid van de vakmediathecarissen instrueren en begeleiden van docenten en studenten bij het gebruik van de mediatheekvoor zieningen verzorgen van ibl-aanvragen en het assisteren van de vakmedia thecarissen bij het geven van inlichtingen bij afwezigheid van de vaste medewerkers voeren van het dagelijks beheer en de organisatie van de dependance-mediatheken verzorgen van de tijdschriftadministratie op de dependance mediatheken invoegen van supplementen van losbladige systemen. Functie-eisen ervaring en affiniteit met bibliotheekautomatisering (bij voorkeur PICA) opleiding BDl, ADI of IDM of vergelijkbaar goede sociale vaardigheden dienstverlenende, flexibele instelling en stressbestendig accuraat en zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken bereidheid om op wisselende tijden - ook in de avonduren - en op verschillende locaties te werken; Salariëring Het betreft een tijdelijke functie tot 1 augustus 1998. De honorering is voorlopig vastgesteld, op basis van ieeftijd, ervaring en huidig salaris, op maximaal 3.790,- bruto per maand (schaal 5 BBRA) bij een voiiedige weektaak. In het kader van het project organieke functiebeschrijvingen, volgen de definitieve functiebeschrijving, -waardering en benaming later. (36 uur of In deeltijd, 18 uur) vacaturenummer 492 Functie-inhoud 8 *3 Uw standplaats is Breda, op de Hoofdmediatheek (18 uur) en de dependance-mediatheek GZO (18 uur). Belangrijkste taken zijn: uitlenen, innemen, verlengen, sorteren, controleren en opruimen van informatiedragers innen van boetes en eventuele andere kleine bedragen het uitleenklaar maken (o.a. plastificeren en typen van etiketten) van nieuwe informatiedragers en verrichten van kleine reparaties aan beschadigde materialen inboeken van periodieken. Functie-eisen HAVO/VWO of MBO-oplèïding ervaring met automatisering, bij voorkeur met een geautomatiseerd uitleensysteem type- en administratieve vaardigheden zelfstandig, accuraat, resultaatgericht, stressbestendig en in team verband kunnen werken goede sociale vaardigheden en een dienstverlenende, flexibele instelling. Salariëring Het betreft een tijdelijke functie van 36 uur tot 1 januari 1998, waarvan 18 uur gecontinueerd wordt tot 1 augustus 1998. De honorering is voorlopig vastgesteld, op basis van leeftijd, ervaring en huidig salaris, op maximaal 3.604,- bruto per maand (schaal 4 BBRA) bij een volledige weektaak. In het kader van het project organieke functiebeschrijvingen, volgen de definitieve functiebeschrijving, -waardering en benaming later. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P.M.G. Simons, telefoon 076-5250490. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u - voor 13 september a.s. en onder vermelding van het desbetreffende vacaturenummer - sturen naar Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.PJ.M. de Louweren, Hoofd Personeel Organisatie, Postbus 90116, 4800 RA Breda. DE ONDERNEMING Miele Nederland B.V. is et ter van het internationale concern Miele Cie. GmbH waarbij ruim 14.000 mensen werkzaam zijn. Miele Nederland B.V., die met een omzet van 330 miljoen gulden markt leider is op vele gebieden, is verantwoordelijk voor de import en verkoop van en service aan huishoudelijke apparaten, inbouwapparaten, keukens en apparaten voor professioneel gebruik in ons land. De slogan 'er is geen betere' komt tot uiting in alle activiteiten. Het bieden van de hoogste kwaliteit en het streven naar perfectie zijn kenmerkend voor de totale onderneming. FUNCTIE-INHOUD Om ons hoge serviceniveau ook in de t te kunnen garanderen, wordt onze technische buitendienst uitgebreid met een aantal service technici. Na een gedegen, interne opleiding bent u in staat om in uw rayon geheel zelfstan dig storingen te lokaliseren en reparaties uit te voeren aan onze Miele-producten. Hierbij staan vanzelfsprekend een klantvrien delijke en servicegerichte werkwijze voorop. Tijdens uw dienstverband volgt u regelmatig opleidingen en trainingen om uw kennis en vaardigheden op het vereiste hoge peil te houden. FUNCTIE-EISEN Voor deze functie is een service- en klantgerich te instelling absoluut noodzakelijk. Daarbuiten bent u vriendelijk en representatief in uw voor komen en gedrag. U heeft een diploma MTS elektro- of energietechniek of een afgeronde opleiding die daarmee kan worden gelijkge steld. Omdat Miele zijn producten en service voortdurend innoveert, staat u positief tegenover nieuwe uitdagingen en ontwikkelingen. U beschikt bij voorkeur over enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. U bent in het bezit van het rijbewijs B en woonachtig in Bergen op Zoom of in de directe omgeving. Miele biedt u een zelfstandigemobiele functie met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen een week richten aan: Miele Nederland B.V., t.a.v. de heer drs. R.A.J. Degen, hoofd Personeelszaken, Postbus 166, 4130 ED Vianen. WE ZULLEN zien of het niei stadskantoor het houdt koi weekeinde; heel Terneuzen immers op z'n grondvesten len tijdens het grote volks: dat 'wel iets mag kosten', wordt flink uitgepakt; bu meester en wethouders bar van trots over het project toch maar mooi tijdens ambtsperiode is gerealiseerc twee jaar tijd is er in Terne) een heel nieuw hart uit de gi gestampt. De Terneuzense a tenaren hebben niet gewach de staatssecretaris die bil een paar dagen naar Zeei Vlaanderen af zal reizen or boel officieel te openen. IV moedig zijn ze maanden gelf. al naar het nieuwe stadskan verhuisd en overleefden daai middels een heuse hittegolf. Als ik in het centrum rondl krijg ik toch de indruk dat er het een en ander moet gebed de palen op de markt, waa telkens weer van schrik, stl nog in de grondverf. Intrigei| vind ik de ruimte achter stadskantoor aan de kant va: zeedijk. Telkens als ik daar seer schiet het woord 'ambti renkerkhof' door mijn ho maar wie weet wordt er nog Ik zalt maor net zeggen lik leverast in 'n achterbuurt vd Ier in de streek, gewoon in 'f N'n buitelander zo te zien ei I Oow, oow, ou d'ou kalm; ev\ Nie dattie gast d'r zelfwa dl zattij wel gedocht èn. „Ank 't Was ook nie mee tiene ga was ne wildvrimden vent e. „Ikke," zeej'k, „ikke? Ge zit Da most ook nog keunen, di Ik zouw ou wel's willen ore-, I Ze begosten d'r ulder ornma Racist was nog t'minste das. Nie da gastjen oor, da was a die wou mij liever bekeren „Wagge gij daor zeg, da ma „Da,s ook nie goed, maor dt „Wacht's even,zeej'k., „a't Of rotten-Belg, Ollansen b „Da lig anders," zeetien apci „En dattij zomaor tegen mi Dan leettij 't vanjèr uit, ma Ik draoidegen mijn om en li Ik kost'r echteluk mee mijn Vaneigen: schellen zou nooi da n'n mens wel 's uit zijn k Enen van Desnis of de Grai daon.

de Stem | 1997 | | pagina 26