DE STEM PER O l\l E E JS Thuis z s Deze mensen vonden met succes een vaste baan via Staff Planning. Daarom zoeken we nu Secretaresses (m/v) met ervaring. f' Prepress-er m/v COMMER VERAN staff planning STAALTEKENAAR Roosendaal Vermijs Kartonnage bu Directeur Schelfh KOREMAN TAALBOUW X1°1 pESTEM het geheim van succes «Sr het geheim BALANCE B.V. BUREAU VOOR ONDERNEMINGSKWALITEIT BEDRIJFSKUNDIG ADVISEUR (M/v> VERKOOPTEAM PERSONEEL OPLEIDINGEN CURSUSSEN bekendmaking inschrijving particuliere bouwkavels plan Weihoek HEAO'ER (m/v) 1e MONTEUR/APK de Markenlanden Vermijs Kartonnage bv A i rl jonge, commercieel-technisch medewerker :r ]*H Programma's van Zeeland Oranjezon in Sluis en Hulst ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1997 Susan Korterik Secretaresse Serbina Dekkers Commercieel secretaresse Weer 5 secretaresses die we mogen feliciteren met hun nieuwe, vaste baan. Daarom zijn we nu hard op zoek naar nieuwe mensen. Want we hebben volop vacatures. Met name voor ervaren secretaresses. Ambitieuze mensen die een nieuwe stap in hun carrière willen maken. Zoals u wellicht. Staff Planning is in dat geval hét alternatief voor zelf zoeken en solliciteren. Want het merendeel van de vacatures die wij voor onze opdrachtgevers invullen, betreft functies in vast dienstverband. Een specialisme waarin we uiterst succesvol zijn. Het bewijs? Ruim 90% van de mensen die we plaat sen, krijgt na een uitzendperiode een vaste baan. Hoe we dat doen? Door ons grondig te verdiepen in uw capa citeiten en wensen. En door u uitgebreid voor te lichten over de vacante functies. Zodat u goed geïnformeerd en met de juiste verwachtingen uw nieuwe uitda ging aangaat. Spreekt die werkwijze u aan? Bel tijdens kantooruren de dichtst bijzijnde vestiging en informeer naar uw mogelijkheden. En wie weet staat u de volgende keer in onze advertentie. Trots op uw succes. En dat van ons. Breda (076) 522 19 44 Eindhoven (040) 244 58 55 's-Hertogenbosch (073) 613 82 07 Tilburg (013) 535 48 58 Balance B.V. ondersteunt organisaties hun resultaten te verbeteren middels bedrijfskundig onderzoek, met name in de profit-sector. Op regelmatige basis worden informatieprodukten op de markt gebracht. Balance B.V. wordt gevormd door een hecht team van vijf enthousiaste mensen. Klanten waarderen ons als een uitermate betrokken en praktisch werkend bureau dat waar voor haar geld levert. Voorjaar 1998 gaat Balance over naar een nieuwe en ruimere locatie met een eigen trainingsruimte. Vanwege een gestaag groeiende orderportefeuille zoeken wij een die aan de volgende profielschets voldoet: tenminste vier jaar ervaring in een bedrijfskundige functie in een onderneming (profit-sector) ruime ervaring in bedrijfskundige thema's zoals strategievorming, bedrijfsdoorlichting, organisatieonderzoek ruime ervaring met total quality management opleiding HBO-niveau bedrijfskunde/kwaliteitsmanagement boeiende gesprekspartner voor directies in met name het MKB uitermate praktische benadering, gericht op toepasbaarheid van adviezen talent om van nieuwe klanten vaste relaties te maken zelfstandig kunnen functioneren binnen een sterkte teamgedachte in een klein adviesbureau persoonlijke uitstraling bieden woonachtig in een straal van circa 40 kilometer rond Zundert voorkeur voor leeftijd ca. 30-35 jaar. Balance B.V. biedt een gevarieerd en leerrijk werkveld en een plezierig werkklimaat, onder goede arbeidsvoorwaarden. Voldoet u aan het geschetste profiel dan nodigen wij u graag uit uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen te richten aan: Balance B.V. - Postbus 108 - 4880 AC Zundert. Heeft u vragen dan kunt u bellen met Hans Pellis of Ton Willems, 076-5975989. Telefoon 076-5.31 2.240 Fox 076-5.312.242 Postbus 3229 4800 MB Breda Gemeente arigntrtssï fti». iijaosea I Welhoek -|§7 De gemeente Roosendaal is voortdurend op zoek naar nieu we bouwlocaties om ook de komende jaren aan de woning behoefte te kunnen voldoen. Een zeer geschikte locatie is gevonden in het zuidwesten van de stad, dicht bij het cen trum en de voorzieningen van Tolberg. Deze nieuwe woon wijk genaamd "Weihoek" wordt aan de westzijde begrensd - door de Rissebeek en de als natuurgebied in te richten beek oeverzone. Aan de oostzijde van de wijk ligt de Heerma van Vossstraat mei o.a. Sportpark Hulsdonk en het St. Frariciscus ziekenhuis. Ten noorden van Weihoek ligt het verkeerspunt De Stok en in het zuiden loopt de spoorlijn richting Bergen op Zoom. Het plangebied is ongeveer 40 ha, grool. Hiervan wordt 10 ha. ingericht als ecologische zone met een vijver en geluidswallen. Voor woningbouw is 19 ha. bestemd. Hierin zijn 71 particuliere bouwkavels opgenomen. In het najaar van 1997 wordt gestart mei hel bouwrijp maken van het noorde lijk plandeel waarin deze particuliere bouwkavels zijn opge nomen. Medio 1998 kan mei de bouw worden gestart. Wanneer Eenieder kan zich persoonlijk aanmelden als belangstellende voor bouwgrond in Weihoek op de navolgende dagen en uren: maandag 15 september van 8.00-16.00 uur dinsdag 16 september van 8.00-16.00 uur woensdag 17 september van 8.00-16.00 uur donderdag 18 september van 8.00-16.00 uur en van 18.00-19.30 uur Attentie: De aanmeldingen worden niei op volgorde van bin nenkomst behandeld. De volgorde op de wachtlijst wordt be paald middels loting door een notaris. Zie hiervoor het on derdeel Loting. Waar Men dient zich te-melden bij de balie van de sector stadsont wikkeling en -beheer op de tweede verdieping in het stads kantoor, stadserf 1 te Roosendaal. Men dient zich bij inschrij ving te kunnen legitimeren met een c Inschrijfgeld Bij inschrijving moet een inschrijfgeld worden voldaan van 200,-. Dit bedrag moet contant of per cheque worden vol daan. Dit Inschrijfgeld wordt niet verrekend of terugbetaald bij het al dan niet doorgaan van de aankoop van de bouw grond. Kavelgrootte en -prijs In hel plan Weihoek zijn 71 particuliere bouwkavels beschik baar. De grootte varieert van 400 m= tot 1000 m=. Een verkavelingstekening is kosteloos Ie verkrijgen bij de balie van de sector stadsontwikkeling en -beheer. De grondprijs varieert van 265,- tot 295,- per m= (inclusief B.T.W.) en is afhankelijk van de ligging van de kavel. Inschrijfformulier Voor inschrijving dient men gebruik te maken van een door de gemeente opgesteld inschrijfformulier, dat alleen op de dagen van inschrijving verkrijgbaar is bij de balie van de sec tor stadsontwikkeling en -beheer op de tweede verdieping van het stadskantoor. Bij inschrijving verklaart dat de wo ning die Ie zijner tijd op de eventueel toe te wijzen bouwka- vel wordt gerealiseerd voor een aaneensluitende periode van ten minste 2 jaren voor eigen bewoning zal worden gebruikt, Tevens dient men op het inschrijfformulier te vermelden in welke woonsteer men een bouwkavel wenst Ie kopen. Zie hiervoor het onderdeel Woonsfeer. Machtigen van derden Men dient zich persoonlijk als belangstellende voor een bouw kavel aan te melden. Hel is echter mogelijk -bij verhindering iemand schriftelijk te machtigen om namens U voor bouw grond in plan Weihoek in te schrijven. Deze machtiging dient door Uzelf te worden opgesteld. De persoon die gemachtigd wordt moei zich door middel van een geldig legitimatiebewijs legitimeren. Per persoon kan maar één inschrijving worden gedaan. Woonsfeer Het uitbreidingsplan Weihoek is onderverdeeld in een aantal verschillende woonsferen. In het vastgestelde beeldkwaliteits plan staal vermeld welke architectonische en stedenbouw kundige typologie er voor de verschillende woonsferen geldt. Anders gezegd, U dient bij het bouwen op een kavel te vol doen aan een aantal door de gemeente opgestelde bouw voorschriften. Omdal bij inschrijving moet worden aangege ven in welke woonsleer men een kavel wenst en men slechts Gemeente Roosendaal. Wonen in een charmante stad. voor 1 woonsfeer kan inschrijven, is het nodig om dit beeld kwaliteitsplan vooraf te raadplegen. Dit beeldkwaliteitsplan ligt ter mzage bij de balie van de sector stadsontwikkeling en -beheer en is eventueel verkrijgbaar tegen betaling van 10,-. Loting Op vrijdag 19 september zal notaris mr. L.C.M. van Woensel middels loting de volgorde op de wachtlijst voor elke woon sfeer bepalen. Binnen een week na deze loting ontvangen al le personen die zich hebben ingeschreven schriftelijk bericht over de volgorde op de wachtlijst. Over deze loting en de volgorde op de wachtlijsten kan vooraf niet gecorrespon deerd of getelefoneerd worden. De procedure die gevolgd wordt bij de loting is nader toegelicht in een informatiefolder die U bij het inschrijtformulier zal worden overhandigd. Twee onder een kap woningen In het plan Weihoek zijn 4 kavels opgenomen waar per kavel 2 twee onder een kap woningen kunnen worden gebouwd. In totaliteit zijn er dus 8 twee onder een kap woningen. Bij inschrijving voor een kavel dient men dus 2 namen op te ge ven. Immers op elke kavel staan 2 woningen. Per kavel is slechts één inschrijving mogelijk. Uitgezonderd zijn In de Regeling uitgifte woningbouwgrond van de gemeente Roosendaal is een bepaling opgenomen, dat geen voorkeurs recht tot koop wordt verleend aan die personen die eerder van de gemeente een loketkavel hebben gekocht en daarop een woning hebben gerealiseerd c.q. laten bouwen. Het vo renstaande vervalt, zodra een termijn van 5 jaren, te reke nen vanal de datum van de akte van levering van de bouw kavel, is verstreken. Nadere informatie Voor nadere informatie omtrent de inschrijving voor bouw kavels in Weihoek kunt U elke werkdag van 8.00-14.00 uur contact opnemen met mevrouw C, van Sprundel-van Hoek ot mevrouw M. Cools van de afdeling Vergunningen, tele foonnummer (0155) 57 94 65 of (0165) 57 93 41. Timmermans Verduit DEURWAARDERSKANTOOR Werken op een deurwaarderskantoor is boeiend en afwisselend. Op ons kantoor is een vacature ontstaan voor een met een goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid en de capaciteit om zelf standig en accuraat te werken. De juiste kandidaat kan rekenen op goede ar beidsvoorwaarden. Geïnteresseerden kunnen binnen twee weken na publicatie hun schriftelijke reacties richten aan: Timmermans Verduit deurwaarderskantoor Seringstraat 74 Postbus 33, 4600 AA BERGEN OP ZOOM Tel. 0164-213000 MATBIJSSEN APK REPARATIE LPG SERVICE Gevraagd voor spoedige indiensttreding. Schriftelijke reacties binnen 14 dagen aan: GARAGE VAN DER LIST, t.a.v. de heer A.J.A. Mathijssen, Vijfhuizenberg 115a, 4708 AJ Roosendaal. Zorg Welzijn (Kinderopvang Stichting De Markenlanden is werkzaam in de plaatsen Dinteloord en Prinsenland, Etlen-Leur, Fijnaarl en Heijningen, Hoeven, Hooge en Lage Zwaluwe, Klundert, Oudenbosch, Oud en Nieuw Gastel, Prinsenbeek, Rijsbergen, Terheijden. Willemstad, Zevenbergen, Zundert Stichting De Markenlanden Directie en administratie: Zuidhaven 9-11 Zevenbergen Postadres: Postbus 18 4760 AA Zevenbergen Telefoon 0168-323350 Voor de sector kinderopvang in Etten- Leur zijn wij op zoek naar een: BEMIDDELINGSMEDEWERKER A M/V voor het gastouderbureau voor 20 uren per week vanaf 1 december 1997 Onze belangstelling gaat uit naar een per soon die samen met een collega leiding kan geven aan de voorbereiding en de uitvoering van alle werkzaamheden bin nen het gastouderbureau, zoals: het werven, selecteren en het begelei den van gastouders; gast- en vraagouders bemiddelen; de deskundigheidsbevordering voor gastouders organiseren en uitvoeren; administratieve en P.R.-taken uitvoe ren; deelnemen aan overlegorganen. Voor de functie vinden wij van belang: een op functie afgestemde HBO- opleiding (bv. IW, AW, MW, SPW); organisatorische kwaliteiten; het vermogen zelfstandig te kunnen werken; goede contactuele vaardigheden; bijdrage leveren aan beleidsontwik keling in de kinderopvang en in de gastouderopvang in het bijzonder; affiniteit met automatisering; leeftijd vanaf ca. 25 jaar; in het bezit zijn van rijbewijs en auto. j Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Welzijn. Het salaris is afhankelijk van ervaring en zal liggen tussen de 3.480.- en 4.648.- bruto per maand op fulltime basis (36-urige werkweek). Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen op maandag 11 september tussen 15.00 en 16.00 uur met mevr. B. Smeets, coördinator gast-1 donderdag 4 sep- en vrijdag 5 september tussen 14.00 en 17.00 uur bij mevr. M.J. Bran dei, sectorhoofd kinderopvang, tele foonnummer 076-5016450. kunt u vóór 15 1997 richten aan mevr. C. van de Plsle, personeelsfunctionaris. De sollicitatiec jesprekken zullen plaats-1 vinden op maandag 22 september en dinsdag 23 september a.s. Een drukkerij die zich toelegt op de vervaardiging van handels- en reclamedrukwerk en op de produktie uan vouwkartonnage voor pharmacie, cosmetica, lederwaren en overige bedrijfstakken met relatief kleine oplagen zoekt uoor de prepress-afdeling een die een ontiuerp of montage zowel op de computer als op de lichtta/el perfect in elkaar kan krijgen. M.a.w. een allrounder of iemand die dit wil worden. De prepress-afdeling werkt met Apple Macintosh, o.a. Quark Xpress, Photoshop en Illustrator, en verzorgt het produkt uan ontiuerp tot drukplaat. Na gebleken inzet en geschiktheid behoren ook externe opleidingen tot de mogelijkheden. Utv spoedige schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: T.a.v. J. Vermijs Beneluxuieg 33-35 4904 SJ Oosterhout We zijn een Belgisch toonaangevend toeleveringsbedrijf naar de bouwsector. Onze commerciële activiteiten richten zich naar verwerkers en prescriptoren. Door ons vooruitstrevend exportbeleid en onze diversiteit van producten hebben we een professionele faam opgebouwd binnen de bouwsector. Uitgesproken klant en marktgericht denken, zijn de bouwstenen van ons succes en de expansie van ons bedrijf. Momenteel is er een vacature voor een: Als ondernemerstype bouwt U duurzame relaties op. Uw actieterrein is dan vooral de randstad en Zuid-Nederland. Bouwhandelaars, professionele verwerkers en architecten behoren tot uw klantenpotentieel. U promoot producten, prospecteert de markt en analyseert de technische en commerciële behoeften bij potentiële en bestaande klanten. U informeert over toepassingsmogelijkheden en streeft naar optimale en servicegerichte oplossingen. Voor deze boeiende functie kijken we uit naar een persoon met minimum 4 jaar ervaring in een commerciële functie. Affiniteit met en kennis van de bouwsector is een belangrijke troef. U bent een communicatieve, gedreven en pröféïsionele persoonlijkheid met commerciële flair.. U kan uw argumenten en uw diplomatie OmZëtten in harde cijfers. Uw leeftijd situeert zich bij voorkeur tussen de 28 a 32 jaar. We bieden U een dynamische bedrijfscultuur en een hoogwaardig producten gamma dat aangepast is aan de markt. U geniet de nodige ondersteuning in de sales. Een bediendestatuut en een progressief salaris staan rechtstreeks in verhouding tot uw verkoopsucces. Voelt u zich aangesproken dooT deze uitdaging We verwachten enkel schriftelijke reacties bij onze personeelsadviseurs: t.a.v. N. Gistelinck, Grotstraat 26 te B-1880 Kapel)e-op-den-Bos (België). Uw kandidatuur wordt discreet behandeld. De sollicitatiegesprekken zullen doorgaan in Nederland. B.V. Aluminium Handelmij Alusta te Etten-Leur is een toonaangevende producent en leverancier van ventilatieroosters, geluidgedempte ventilatieroosters (z.g. suskasten) en geluidswerende ramen en deuren. Deze hoogwaardige kwaliteitsproducten worden geleverd aan aannemersbedrijven en de houten-, aluminium- en kuststoframenindustrie. Wegens steeds groeiende activiteiten hebben wij een vacature op onze interne verkoopafdeling voor een Wij zoeken een kandidaat (MA/) met bij voorkeur een middelbare bouwkundige opleiding met belangstelling voor techniek. Specifieke productkennis is niet noodzakelijk. Geïnteresseerden wordt verzocht een uitvoerige sollicitatie te zenden aan de directie van B.V. Aluminium Handelmij Alusta. B.V. Aluminium Handelmij Alusta Penningweg 7, postbus 93, 4870 AB Etten-Leur. Telefoon 076-5034152. Via een interne opleiding wordt de technische- en ervaringskennis overgedragen. Kennis van de bouwmarkt is wenselijk. Postbus 4013 4900 CA Oosterhout Koreman Staalbouw is een middelgroot bedrijf met 60 personeelsleden. Met trots kunnen wij zeggen dat het merendeel zeer goed gemotiveerd is. Onze opdrachtgevers bestrijken een breed gebied. Een van de meest markante werken die wij mede gerealiseerd hebben is het Fuji Film Stadion voor NAC te Breda. Wij zijn in het bezit van de ISO-9002- en de VCA-certificaten. Ter uitbreiding van onze tekenkamer zoeken wij een Aangezien al het tekenwerk met de computer getekend wordt, is het duidelijk dat erva ring met CAD-tekenwerk een vereiste is. Zij die ervaring hebben met STRUCAD-tekenen genieten de voorkeur. Wat wij aanbieden is een afwisselende baan in een prettige werksfeer. Sollicitaties met een uitgebreid curriculum vitae kunnen binnen 10 dagen worden gericht aan KOREMAN STAALBOUW T.a.v. de directie Postbus 4013 4900 CA Oosterhout poor Michel Reijns rfferneuzen - De Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen heeft snel geld nodig. Hooguit een half jaartje kan zij de hui dige zorg aan vooral ouderen jog volhouden, maar dan is het echt voorbij. „Als er dan geen geld is, zullen wij drasti sch? keuzes moeten gaan ma- hen. En daar zal niemand blij zijn," zegt directeur A. Schelfhout van de Stichting Thuiszorg. Thuiszorg bestaat uit twee onder delen. Aan de ene kant is er de wijkverpleging, die patiënten in tensief verzorgt, na bijvoorbeeld een operatie. Daarnaast is er de gezinszorg, die hulp biedt bij huishoudelijke klusjes, die men sen wast en die de ouderen 's och tends enigszins op weg helpt. De problematiek is het grootst bij de gezinszorg. De wachtlijst daar, toch al gevuld met zo'n vijftig man, wordt steeds langer want de vraag naar deze hulp blijft maar groeien. Een van de oorzaken van de lange wachtlijst bij de gezinszorg is de vergrijzing. Er zijn meer ouderen en zij willen steeds langer zelf standig thuis blijven wonen. Op steeds latere leeftijd gaan ze dan bijvoorbeeld naar een verzor gingstehuis. Tot die tijd wonen ze thuis en leunen ze vaak op de thuiszorg. De regels om een bepaalde zorg toegewezen te krijgen, het zoge naamde indiceren, worden boven dien steeds scherper. De gemid delde leeftijd waarop iemand op genomen wordt, is dan al gauw negentig jaar. „Allemaal willen ze met thuiszorg langer zelfstandig blijven wonen. Maar zoiets moet wel gefinancierd worden," zegt Schelfhout. Ziekenhuis Een andere oorzaak is het steeds kortere verblijf van mensen in het ziekenhuis. „Ze liggen er een paar dagen en vervolgens doen ze een beroep op de thuiszorg. Weer geld nodig dus," aldus Schelfhout. En dat geld is er niet. De Stichting Thuiszorg, met zo'n vierduizend 'klanten' in Zeeuws-Vlaanderen, is daarom genoodzaakt om het vastgestelde budget ruim te over schrijden. „De vraag naar zorg stijgt ongeveer met vijf proeent, terwijl ons budget slechts met twee procent stijgt. Dus de kloof wordt steeds groter," zegt Schelf hout. Een van de weinige dingen die de gezinszorg hier aan kan doen, is het hanteren van een voorrangs beleid. „Bepaalde taken, zoals bij voorbeeld schoonmaken, kunnen we dus bij sommigen niet meer el ke week doen. Dat redden we ge woon niet meer. Mensen die echte verzorging nodig hebben, gaan dan voor." Schelfhout benadrukt echter dat het afschuiven van schoonmaakt- ™r* Dir| akenr „Dat I hoor. haar netdil te zwaj De stil Maar j niet structl één Borst1 de thu hout. 1 Pig gl wachfl Wacl De w namel onder! aars. de rel zijn 2 „Dej Sluis - In het kader van de Zeeland Nazomer Festivals houdt de stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon in samenwerking met het Fes tival van Zeeuws-Vlaanderen een tweetal middagprogram ma's die aansluiten bij de avondconcerten. Het eerste programma vindt plaats in Sluis op vrijdag 12 sep tember waar professor P. van Sterkenburg in de raadzaal van het Belfort een voordracht houdt over J. H. van Dale. Deze voor dracht begint om 15.00 uur, hier na wordt onder leiding van een gids een stadswandeling gemaakt. Na de voordracht en wandeling is er de mogelijkheid te dineren in Sluis, waarna genoten kan wor den van een optreden van het Pro metheus Ensemble in de r.k.-kerk vart Sluis. Dit concert begint om 20.00 uur. Het tweede middagprogramma wordt op donderdag 2 oktober ge houden in Hulst. In het stadhuis worden om 15.00 uur twee voor drachten gehouden. W. Kloek, hoofd afdeling Schilderijen van het Amsterdamse Rijksmuseum, zal een presentatie houden over de schilder Jan Steen. Vervolgens zal H Grijp, musicoloog en artistiek leider van het Utrechtse ensemble Carnerata Trajectina een toelich ting geven op de muzikale uitvoe- nng 'Het muzikale huishouden Van Jan Steen'. Hierna volgt een stadswandeling door Hulst, waar- ha een diner kan worden gebruikt. Het concert dat wordt uitgevoerd door Camerata Trajectina vindt Plaats in de r.k.-kerk van Sint- Jansteen en begint om 20.00 uur. I

de Stem | 1997 | | pagina 24