DESTEM P E S O l\l E E ELECTROMONTEUR Ten zoe AdeccCT Adecco VERKOPERSiïECHNISCH ADVISEURS Dycore Verwo BOUWKUNDIG TALENT Loopbaanoriëntatiedag van Vitae Accountancy en Vitae Financieel! Wij zoeken met spoed een DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND snijgereedschappen voor de metaalverspaningsindustrie Zaterdag 13 september 1997 in Eindhoven. _Tn= Vitae Groep. Omdat mensen van vitaal belang zijn. m/v medewerker Bouwtoezicht A m/v medewerker Vergunningverlening B Publiekszaken Calculator m/v AANNEMINGSBEDRIJF Coentjesweg 6, 4698 CM Oud-Vossemeer tel. 0166-672445 Fax. 0166-672682 (MTS/HTS/TU) Exportmedev binnendienst Monteur bedi Productiemef Productie- medewerker: Administratie medewerker/ Process-oper Heftruckchai Administratie medewerker/ Productiemei uitzendl ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1997 A.I.M.O. opereert op de Nederlandse, Belgische en Franse markt met eigen verkoopkantoren en is gespecialiseerd in het leveren van topkwaliteit snijgereedschappen en metaalbewerkingsmachines voor de metaalverspanende industrie. Voor de intensivering van de verkoop in West-Brabant zijn wij op zoek naar (m/v): Uw baan: Na een technische opleiding onderhoudt u contacten met klanten in een van de bovenvermelde regio's. U adviseed zowel gebruikers, technici, bedrijfsleiders als directieleden van kleine tot grote metaalverspanende organisaties. Om ook een echte "partner" van uw relaties te kunnen zijn wordt u ondersteund door telefoni sche verkoop en after-sales. U demonstreert de kwaliteit van de produkten tijdens de testen die u bij klanten en prospects uitvoert. Uw achtergrond: Uw leeftijd ligt tussen 25 en 45 jaar en uw opleiding op HTS-niveau (eventueel MTS met ervaring). U heeft een algemene kennis van snijgereedschappen en bewerkingstechnieken. U bent een doorzetter, kunt zelfstandig werken en heeft gevoel voor combinatie techniek/commercie. De Engelse taal is u niet vreemd. A.I.M.O. biedt u: Een interessante functie met een grote vrijheid. Technische produkten met een zeer goede reputatie. Bovendien stellen wij u een auto ter beschikking en een salaris in overeenstemming met het niveau van de baan. Als u met uw kennis van verspaning anderen kunt overtuigen, gaan we graag een gesprek met u aan. Uw snelle reactie stuud u, vergezeld van c.v. aan: A.I.M.O. Nederland B.V., Stevinplantsoen 11,5707 RW Helmond. Voor telefonische informatie: (0492) 54 04 96 Zoekt u een (nieuwe) baan, dé (nieuwe) uitdaging in de accountancybranche of in de financiële wereld? Of informatie over salarisperspectieven? Kom dan naar de loop- baanoriëntatiedag van Vitae Accountancy en Vitae Financieel -twee landelijk opere rende-werving selectiebureaus voor vast en tijdelijk personeel m/v- op zaterdag 13 september 1997 in onze vestiging aan de Grote Berg 18c te Eindhoven. Van 11.00 tot 15.00 uur zijn onze deskundige adviseurs, die zelf afkomstig zijn uit de branche en dus uw taal spreken, aanwezig om u te woord te staan met advies en antwoorden op al uw vragen. U wilt liever van tevoren telefonisch een afspraak maken voor een vast tijdstip? Of u bent wel geïnteresseerd, maar helaas verhinderd op die dag? Neem dan contact op met één van onze adviseurs, 040-2466 177. Schrijven kan natuurlijk ook: Vitae Accountancy/Financieel, Grote Berg 18c, 5611 KK Eindhoven. Werving selectie Uitzenden Projecten gemeente Tilburg Tilburg Moderne Industriestad is trekker van de Midden-Brabantse economie. Met een vitale centrum functie legt de stad met een modern lokaal bestuur duidelijk een accent op vernieuwing. Het succesvolle en alom bekende Tilburgs Model en nu ook het POP (Permanent Ontwikkelings Proces) zijn daarvan sprekende voorbeelden. Per 1 januari 1997 bestaat de nieuwe gemeente Tilburg uit de samengevoegde gemeenten Berkel-Enschot, Udenhout en Tilburg. Met een creatieve en alerte houding werkt de gemeente Tilburg op alle fronten aan een dienst-verlening die is gericht op haar 185.000 inwoners. De nieuwe gemeentelijke organisatie kent een aantal grote diensten. Publiekszaken is er daar één van en omvat de sectoren Sociale Zaken, Werk en Scholing, Belastingen, Burgerzaken, Bouwen en Milieu. De dienst heeft als missie: "het realiseren van een participerende lokale overheid die diensten van publiekrechtelijke aard op snelle wijze levert, met service aan de klant en tegen lage kosten. Een en ander met inachtneming van beginselen van rechtszekerheid en rechtmatigheid". De ruim 400 medewerkers voeren deze missie uit onder het motto: 'Wij vinden het leuk om het de burger naar de zin te maken en dat merken ze'. De sector Bouwen en Milieu heeft daarbij tot taak het voorbereiden en uitvoeren van beleid op de onderdelen milieu en bouwtoezicht. Dit laatste is ondergebracht bij de afdeling Particulieren van de sector. Hier behandelen wij de aanvragen voor bouwvergunningen, houden wij ons bezig met het toezicht op de uitvoering van de bouw, het verzorgen van bouwtechnische advisering inzake de Wet Voorziening Gehandicapten en de uitvoering van de Tijdelijke Stimuleringsregeling Duurzaam Bouwen. Momenteel zijn wij op zoek naar een medewerker Bouwtoezicht A en een medewerker Vergunningverlening B, elk voor 36 uur per week. Aanstelling geschiedt voorlopig voor de duur van 1 jaar met aansluitend de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Taken Als medewerker Bouwtoezicht A houdt u toezicht op de uitvoering van bouw- en sloopwerkzaamheden en heeft u een controlerende taak inzake: duurzaam bouwen, rioolaansluitingen en inrichtings eisen van horeca-inrichtingen. Als medewerker Vergunningverlening B behandelt u aanvragen voor bouw- en sloopvergunningen, u toetst aanvragen in het kader van de Woningwet, Bouwbesluit, Bouwverordening en toetst deze eveneens aan de normen van het gemeentelijk beleid. U controleert daarnaast de statische en bouwfysische berekeningen. Tot uw taken behoort ook: het beoordelen van bouwplannen op energieprestatienor men en andere duurzaamheidsaspecten, het beoordelen van mogelijk alternatieve en/of gelijkwaardige oplossingen, het advi seren omtrent het weigeren of verlenen van de vergunning en het stellen van voorwaar den, nadere eisen en/of het verlenen van vrijstellingen. Daarnaast draagt u zorg voor de coördinatie van integraal te leve ren producten zoals combinaties van ver gunningen voor bouwen, inritten en het kappen van bomen. Functie-eisen Voor de beide functies geldt: u heeft een hogeschoolstudie afgerond in de constructieve of bouwtech nische studierichting. U heeft daarnaast goede contactuele eigenschappen en u beschikt over een goede schriftelijke uit drukkingsvaardigheden. U bent zelfstandig en heeft een groot verantwoordelijkheids gevoel. Bovendien bent u dienstverlenend ingesteld en het strekt tot de aanbeveling als u ervaring heeft met de genoemde werkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden Voor de functie van medewerker Bouwtoezicht A geldt een sala risniveau van maximaal f5.613,- per maand (schaal 9, nieuwe structuur per 1 augustus 1996) op basis van een 36-urige werkweek. Voor de functie van medewerker Vergunningverlening B geldt een salarisni veau van maximaal f 6.240,- per maand (schaal 10, nieuwe structuur per 1 augustus 1996) op basis van een 36-urige werkweek. Wij bieden u daarnaast 8% vakantietoelage en opname in de pensioenregeling van het ABP en de IZA-ziektekostenregeling. De gemeente voert een actief benoemingsbe leid ten aanzien van vrouwen, leden van Dycore Verwo Systems BV ontwerpt, produceert en verkoopt jaarlijks, met in het totaal ca. 400 medewerkers, meer dan 2 miljoen m* systeemvloeren voor de binnen- en buitenlandse markt. In Breda wordt de Breton bekistingsplaatvloer geprodu ceerd, in Oosterhout de Dycore kanaalpiaatvloer en in Harderwijk en Lelystad de Flevo ribbenvloer. Dycore Verwo Systems maakt deel uit van de CRH-groep die zich toelegt op de produktie van en handel in bouwmaterialen. Y S T Voor de afdeling calculatie op het hoofdkantoor te Oosterhout zoeken wij' een: De werkzaamheden bestaan uit het: zelfstandig uitwerken van prijsaanvragen afstemmen van gegevens met de aanvrager bepalen van m2, vloertype en wapening aandragen van alternatieven Wij denken aan iemand met: goed constructief inzicht ervaring op geautomatiseerde systemen een afgeronde HBO-opleiding B/WW ook MBO-ers met ruime ervaring worden uitgenodigd te solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van Dycore Verwo Systems BV, Postbus 197, 4900 AD Oosterhout, Telefoon 0162- 477477. Hommel B.V. is gespecialiseerd in de aanleg, onderhoud en montage van kabel- en leiding netten. Kwaliteit en slagvaardigheid ïfsrakteriseren de aanpak van de rui. ,-, 100 medewerkers van het bedrijf. WIJ ZOEKEN EEN ENTHOUSIASTE COLLEGA Hommel b.v. voor zelfstandige montage aan laagspanningsnetten. Wij bieden: Een goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens eigen CAO. Wij vragen: Een VEV - opleiding of daaraan gelijkwaardig Kennis van middenspanningsnetten strekt tot de aanbeveling. Uw telefonische of Schriftelijke reactie zien wij graag zo spoedig mogelijk tegemoet op bovengenoemd adres. ii-sttonuB lil 'J,tSG "s 0 De vraag naar de dienstverlening van DHL groeit gestaag. Ook in de regio Breda neemt het aantal klanten en het aantal zendingen van maand tot maand toe. Daarom zoekt DHL versterking van het loods- en koeriersteam bij het Service Center in Breda. DHL Worldwide Express is wareltf- marktteider in internationaal express vervoer en biedt haar diensten aan via een eigen netwerk in 240 landen. Ruim 42.000 medewerkers in bijna 2.000 vestigingen doen wat bun klanten beloven: het afleveren van goederen en documenten op de af gesproken tijd en plaats. DHL in Hoofddorp is gevestigd hoeft t -4Q0 medewerkers in rüonst en IbetKem tie i^ksdrrriand^ie mrrrirt ^rirr f f) ^r^r^rtigio^jiW Dra ken*. sgdSren In anzo bedrijfsfilo- ACHT PARTTIME LOODSMEDEWERKERS M/V, WAARVAN DRIE OP OPROEPBASIS Energieke mensen die van aanpakken weten Je werk bestaat uit het uitladen, wegen, sorteren en inla den van pakketten en documenten. Je moet daarbij flink doorwerken om alles op tijd en zonder fouten af te krijgen. Als parttime Loodsmedewerker werk je altijd 's avonds, in totaal ca. 20 uur per week: van maandag tot en met vrijdag van 18.00 tot 21.00 uur of van 18.00 tot 22.00 uur. De nadruk ligt op maandag en vrijdag. Je bent minimaal drie avonden per week beschikbaar en hebt er geen bezwaar tegen om op zaterdag te werken. Je bent fysiek sterk en het geeft je voldoening om samen met je collega's alle zendingen op tijd klaar te hebben. Daarvoor is het nodig dat je stressbestendig bent en nauwkeurig werkt. Je woont binnen een straal van 30 kilometer van Breda. Eerst krijg je een jaarcontract en daarna in principe een vast contract. KOERIERS M/V die oog hebben voor klant én kwaliteit Als Koerier zorg je voor het ophalen en afleveren van documenten en pakketten. Daarvoor heb je een vaste route als basis, waarop je onderweg vaak nog wijzigin gen doorkrijgt. Dan moet je dus zelf bekijken hoe je het beste kunt rijden. Tevens verzorg je de bijbehorende administratie. Bij de klant ben je het visitekaartje van DHL. Je bent vrien delijk, onder alle omstandigheden geduldig en je houdt het hoofd koel. Als koerier werk je vrij zelfstandig, maar tegelijkertijd maak je deel uit van het team van de vesti ging. Samen zorg je voor een perfecte dienstverlening. Je kunt worden opgeroepen voor dagdelen van maandag tot en met vrijdag en eventueel ook op zaterdag. De werk tijden zijn voornamelijk van 08.00 tot 13.30 uur en vari 13.30 uur tot 19.00 uur. De nadruk ligt op maandag en vrijdag. Je bent minimaal drie dagdelen per week beschikbaar. Je bent energiek, hebt een goede conditie en gevoel voor service. Het rijbewijs B heb je al ten minste anderhalfjaar in bezit. Ervaring in dit werk geeft je natuurlijk een voor sprong. Verder gaan we ervan uit dat je minstens een jaar beschikbaar bent. Ons aanbod Deze banen zijn prima te combineren met bijvoorbeeld een studie of andere verplichtingen. Zowel voor onze vaste als voor onze medewerkers op oproepbasis geldt dat ze een goed salaris krijgen en goede arbeidsvoor waarden. Daartoe behoort een reiskostenvergoeding voor woon/werkverkeer. Je moet wel zelf voor vervoer van en naar het Service Center zorgen. Er is een plezie rige werksfeer met enthousiaste collega's in een snel groeiende organisatie. Belangstelling Heb je interesse, voldoe je aan de gestelde eisen en kun je op korte termijn beginnen? Stuur dan binnen tien dagen een korte brief met je belangrijkste persoonlijke gegevens en een motivatie voor je sollicitatie naar DHL Worldwide Express, ter attentie van mevrouw T. Brongers, HR-consultant, postbus 508, 2130 AM Hoofddorp, onder vermelding van 'loods-/oproeploods- medewerker Breda' of 'oproepkoerier Breda'. Wij doen wat u belooft etnische minderheden en mensen met een handicap. Bij gelijke geschiktheid wordt de vacature door een van hen vervuld. In het Tilburgse personeelsbeleid neemt de arbeidsmobiliteit een belangrijke plaats in. Van medewerkers verwachten wij een „attitude" waaruit blijkt dat men een nieuwe uitdaging na een aantal jaren niet uit de weg gaat. Om aan deze benadering inhoud te geven wordt een nieuwe collega in algeme ne dienst aangenomen. Informatie Voor nadere informatie omtrent de functies kunt u contact opnemen met de heer W. Verhoof, coördinator, telefoon (013) 542 92 17; of met de heer A. van der Peet, afdelingshoofd, telefoon (013) 542 98 80. Sollicitatie Uw sollicitatie met volledig curriculum vitae, kunt u vóór 13 september sturen aan de gemeente Tilburg, dienst Bedrijven, afdeling Personele Dienstverle ning, t.a.v. de heer P. Dekkers, postbus 90155, 5000 LH in Tilburg. Vermeldt u linksboven op uw brief en envelop het nummer: PU15/97 voor de functie van medewerker Bouwtoezicht A en het nummer: PU16/97 voor de functie van medewerker Vergunningen B. WORLD W/DE EXPRESS Voor relaties in de bouw- en aannemingswereld (algemene bouwbedrijven, vastgoed-ondernemingen, architecten en projectontwikkelaars, de GWW-industrie, beton- en afbouwbedrijven), doen wij o.a. aan arbeidsbemiddeling, werving en selectie. Wij bemiddelen uitsluitend voor 'vaste banen' of voor vacatures die (na gebleken geschiktheid) 'vast' worden. In elk geval gaat het vaak om zogenaamde sleutelposities, weliswaar op verschillende niveaus binnen bouwkundige organisaties, van lager kader t/m directiefuncties. Vandaar dat wij constant op zoek zijn naar Als u wellicht uitkijkt naar een nieuwe uitdaging of op zoek bent naar een andere baan met goede arbeidsvoorwaarden..., stuurt u dan uw c.v. (of bel) naar Van Leeuwen P&O, t.a.v. de heer M.A.J. van Leeuwen, postbus 215090 AA, O-W-Middelbeers. Tel. (013) 5141220 of (040) 2117197. een ervaren calculator, regio Eindhoven een (jonge) werkvoorbereider, regio Breda en Eindhoven een e'' varen inkoper voor een groot bouwbedrijf regio Eind»' ven een ervaren uitvoerder ond. en ren. voor een m ner bouwbedrijf Eindhoven een projectuitvoerder bi) een gevelmontagebedrijf, regio Oost-Brabanteen werkvoorb./projectbegeleider, regio Breda/Roosendaal vier HTS'ers met ACAD-ervariW diverse bureaus/ondernemingen een HTS'er telieJa Microstation/Masterpiece voor zeer interessante baa in 's-Hertogenbosch een zware projectleider, groo1 bouwbedrijf regio 's-Hertogenbosch/Nijmegen etc. etc. Voor een relatie in Ber een exportmedewerker binne ervaring in een internationaal productiebedrijf of handelsor het bezit te zijn van 'éen diplo een goede beheersing van de Franse taal is een vereiste. V< de inhoud van de functie kun Olav Baltussen. Tènce Berg 0164-239300 ■SI Wij zijn op zoek naar vrouw vanaf 45 jaar, die vooi wil als monteur basisonderho betreft een 38-urige werkwee jaar. Tènce Bergen op Zoon Voor diverse relaties ii omgeving zijn wij op zoek na productiemedewerkers. Je wt drieploegendiensten en de ve Indien je je bij onze vestiging inschrijft kun je zo snel moge Tènce Bergen op Zoom. Te Voor diverse relaties it wij op zoek naar productiekn inpakkers, montagemedewer) ook magazijnkrachten. Ben ji of korte periode, bel dan Tèni Yvette, tel.: 076-5204304, Lotus 123, WP 6.1, D- in de oren en ben je echt een hebben wij een leuke baan vo representatieve, hardwerkend gemakkelijk met mensen om al deze eisen, bel.dan Tènce Monique, tel.: 076-5204304. ■■I Voor enkele bedrijven voor langere termijn, gemotiv mensen, die van aanpakken van een diploma LTS/MTS E B (of vergelijkbare opleiding! ervaring in operating en het o neem dan snel contact op met Tel.: 0165-562001. HM Voor een bedrijf op Mt naar een heftruckchauffeur, i vaste aanstelling. Bent u in bt EVO-diploma en bent u berei magazijnwerkzaamheden te v snel Tènce Roosendaal. T< Voor relaties te Moerd ervaren administratieve krach een diploma HAVO en MEA vergelijkbare opleiding, bel d Roosendaal. Tel.: 0165-56201 Ml Wil je productiewerk t ploegendienst, fulltime of pat een vaste baaan of voor een k industrieterrein Moerdijk heb langs of bel voor een afspraal Tel.: 0165-562001. Nieuwe Markt 79, 471 Telefoon 016 Koevoetstraat 51, 4611 Telefoon 016 Van Cootliplein 16, Telefoon 076 Arbeidsbemiddei Personeelsdiensten Productiemede Met spoed!!! Gemotive voor een relatie in Zev< dag en/of avonddienst kans op een vast diens Bel dan met spoed!!! Voor jqu /^j!ive^icht! i

de Stem | 1997 | | pagina 10