Reynaert-toernooi is sterk bezet Zo lang mogelijk doorgaan' Fons Warrens loopt knap naar winst Dubbele winst duo Geus/Van Cauteren Zeeuwse ponyruiters naar Levade Ermelo ooit [udie van de Vijver zwom al 32 keer de Havenwedstrijd in Breskens SPORT ZEELAND B3 Evenement Rapide in Hulst internationaal getint itelstrijd derde ilasse driebanden In West-Zeeuws-Vlaamse klassieker Groede-Oostburg-Groede WIELER SPATTEN Werpmeeting AV'56 Goes 997 5-| P look ands Milano. aliteit zadel- ^STERS ®STEM i i i i i DONDERDAG 28 AUGUSTUS 1997 )flZe hockyemedewerker jst - Het jaarlijkse Rabo maert-hockeytoernooi, de hockeyclub Rapide uit jlst zaterdag 30 en zondag augustus houdt, kent een rk internationaal getinte jetting- Ruim de helft van (deelnemersveld komt van de landsgrenzen. Daar- doet deze 39e editie het êdikaat internationaal alle ;aan. HOCKEY itoernooicommissie, bestaan- jt Joep Fassaert, Anton Dro ge, Dagmar Versmoren, Hans van Bommel, Hans Beaart, Peter van Kerkhove, Jan Roos, Josetta de Kroon en Riet Klaeijsen, hoopt zo'n zeventien buiten landse teams te mogen begroeten tijdens dit traditionele toernooi dat geldt als laatste aanloop naar de naderende competitie. Vooral Engeland is in ruime ma te vertegenwoordigd met een deelname van acht teams. Bij de mannen komen The Bloody Good Blokes, Tommy Rowe, Old Caians, Haslemere 1 en 2, Lon don en Random Bellends in ac tie. Uit Frankrijk geven bij de man nen SHC Calais, Paris-Est, SAV Primrose en Bataillon de Joinville acte de présence en uit België zijn HC Tienen, HC India na, HC Braxgata en Rats Vete ran Touring Team van de partij. De Nederlandse inbreng bestaat uit De Slempers, HC Houten, Touringteam Peters, Toering Nuenburg, Drienerlose Hockey Club, HC Push, Rapide 1, Heroes Secundo en Rapide XO van de partij. Daarmee komt het totaal op 24 ploegen, een fors deelne mersveld. Bij de vrouwen blijft de deelna me beperkt tot acht teams. Dat zijn Tommy Rowe (Engeland), Tienen (België) en de Nederland se teams Dilligaf, Bemmel, TT Boerenbond, HC Reeuwijk, HC Hoorn en Rapide 1. De meeste teams reizen reeds vroegtijdig af naar Hulst om daar present te zijn tijdens de disco-avond die vrijdag om 21.30 uur begint. Die teams overnachten langs de velden van het sportpark van Rapide aan de Grote Kreekweg. De wedstrijden beginnen zaterdag om 10.00 uur en zijn omstreeks 19.00 uur afge lopen. Zondag start men eveneens om 10.00 uur en worden de finale wedstrijden vanaf 14.30 uur af gewerkt. De organisatie hoopt omstreeks 16.00 uur klaar te zijn. De prijsuitreiking is voor zien rond 17.00 uur. Zondagmiddag wordt het gehele gebeuren muzikaal opgeluisterd door de aanwezigheid van de Sjores Ambras Band. Die mid dag zijn de sponsors uitgenodigd voor een gezellig samenzijn in de kantine. Veel teams die deelne men zijn al jaren te gast bij Rap ide. #Ifred Rabout ekens - Twaalfde werd ij op de vrije slag in de je editie van de Bresken- Havenwedstrijd. De udste langebaanwed- trijd van Zeeland. Het iasvoor Bressiaander Ru- je van de Vijver de 32e iavenwedstrijd en als het (haam zo blijft zullen er wel een paar volgen, rtien was hij toen hij tor de eerste keer op de telnemerslijsten stond, middels is hij nog een intal dagen 48 jaar. In jtember komt er weer snjaartje bij. ZWEMMEN 1 hoorde tijdens de jongste ivenwedstrijd dat het mijn 34e ïlname zou zijn. Ze zaten er a paar jaar naast, want ik ben een keer in de boeken gedo- en het bleek pas mijn 32e te ijl, Een paar keer heb ik door astandigheden verstek moeten llrn gaan. Ik weet eigenlijk niet waarom." fc Havenwedstrijd is en blijft xh iets speciaals voor de Bres- aanders die met het water en «dehaven zijn opgegroeid. De laaie' is een bekend begrip in vissersplaats. Het is daar ook tl ieder jaar als de watertem- ïaturen zo rond de twintig aden beginnen te liggen de ou- igetrouwen elkaar ontmoeten, tfe van de Vijver: „Dan zijn er weer. Frans Verplanke, laan de Winde, noem maar op ijongens van weleer en heden. zwom dit jaar ook weer ie. Hij zit eveneens al ruim aan twintig deelnames. Daan was leze keer niet bij. Zo begin ju- tinden we elkaar weer bij de aai en gaan we baantjes trek- ffl. Samen met wat kleinere asten zwemmen we het par- I® dat de oudgedienden on- fftussen wel kennen. Daarna and half augustus dus de Ha- wedstrijd." avroegere jaren zwom Van de ï'er ook wel de langebanen t Sluis, Zierikzee, Goes en "issingen. „Een paar jaar terug ik Sluis en Goes nog wel een «r meegezwommen. Misschien uitkomt ben ik daar nog ®leen keer van de partij. Vorig Rudie van de Vijver hoopt nog vele malen present te zijn als deelnemer aan de Havenwedstrijd in Breskens. jaar heb ik de vijf kilometer tus sen Westkapelle en Zoutelande nog gezwommen. Een enorme ervaring door de metershoge golven. Daarbij vergeleken is het hier in Breskens maar een vredig gebeuren. Er ligt wel eens een 'klakker' - een groen drijvende plant, wat een knallend geluid geeft als je er op drukt - in het water, maar daar zwem je maar omheen. Kwal Verder wel eens een kwal. Die zie je echter in augustus maar zelden. Hun tijd is de juni maand. Het kan wel eens gebeu ren dat je tijdens de Havenwed strijd een verdwaalde kwal ziet, maar ook dat is toch geen pro bleem. Ze kunnen wel een beetje prikken, maar als je doorzwemt spoelt dat gevoel wel weer weg." Sinds een jaar of vier behoort zijn zoon Jean-Jacques tot de concurrenten. Ook dit jaar was dat het geval. Vader Rudie tikte als twaalde aan, zoon Jean-Jac ques werd als veertiende geno teerd. Een wedstrijd binnen de wedstrijd derhalve. Rudie van de Vijver: „Zo zwart-wit wil ik het niet stellen. Natuurlijk speelt de vader-zoon-relatie mee. De ene keer, zoals vorig jaar, eindigt hij voor me, het andere jaar zoals nu het geval was zijn de rollen om gedraaid. Hij had wat minder kunnen trainen. Ik heb wat meer ervaring." Beste jaren Een topper is Rudie van de Vij ver nooit geweest. „Ik zat in mijn beste jaren steeds rond de vierde, vijfde plaatsen in de Zeeuwse wedstrijden op de lan- gebaan. Mijn beste prestatie in de Havenwedstrijd was een vier de plaats. Ik dacht dat dit op mijn achttiende was. Dichter ben ik nooit kunnen komen." Of er veel veranderd is in die 32 jaar? „Niet zo echt veel. In de be ginjaren was het maar 1800 me ter. Door wat werkzaamheden aan de haven nu dus 2500. Maakt op zich niet zo veel uit. Er zijn uiteraard vele andere win naars gekomen. Andere concur renten ook, maar nee, ik kan niet zeggen dat er nu zo veel veran derd is. Het blijft voor mij de onze biljartmedewerker ^el-Het individueel biljart ten van het district «uws-Vlaanderen van de 'Winklijke Nederlandse Bil- W Bond wordt geopend met 5 titelstrijd derde klasse "jfbanden klein biljart. Van %g 5 tot en met zaterdag september vormt café «abrinus in Axel het strijd- ""'1 van dit kampioen- De organiserende vere- o is NASA en de wed- tbjdleiding is in handen van okeBreur. bjlag 5 september beginnen de 'strijden om 19.00 uur en zo- yaterdag 6, zondag 7 als za- 'aS 13 september starten de Jjbjen om 12.30 uur. De gewes- W titelstrijd die op dit kam- "fflschap volgt wordt van 17 met 19 oktober gehouden ,1 HGL/KOT'86 in Sas van ■ent, Un t!e'?ets; 1- L. van Hemert (Hof tlH.nEede) algemeen gemid- j e 1,416 (promotie), 2. M. Roels lek ,ckel Kuist) 0,394, 3. M. Uil (KOT Terneuzen) f R. Dobbelaer (Dow Ter- 0,373, 5. G. Baert 3 «7, Troubadour Clinge) '357-7 1, OHebek (NASA Axel) gY'M. Scheele (NASA) 0,342, <fL JonSe (NASA) 0,335. bouhT k P- Warrens (HBC/De tienn ri °'322> 2- J- den Ha" ï,JP°w) 0,362, 3. E. van de Wae- y Wow) 0,318. Van onze atletiekmedewerker Groede - Fons Warrens won op knappe wijze de veertien kilometer lange West- Zeeuws-Vlaamse trimklas- sieker Groede-Oostburg- Groede. De veteraan uit Kloosterzande schudde even voorbij de tweede verver- singspost, gesitueerd bij de Oostburgse rotonde op zo'n vier kilometer van de finish, zijn laatste concurrent Frank Verschorre van zich af en arriveerde op de nostalgie uitstralende Groedese markt met een half minuutje voor sprong. ATLETIEK Warrens: „Ik wist dat ik niet met Frank naar de streep moest gaan. Althans, als ik vandaag zou willen winnen. Toen het gaatje er was kon ik het vast houden, want alleen Verschorre was nog mijn concurrent." De afsluitende wedstrijd van een uiterst geslaagd zomersei zoen van AV De Wielingen kreeg een knappe bezetting met onder anderen tweevoudig ex- winnaar Johan de Vlieger aan de start. De Vlieger won in 1986 en 1987 deze loop. Toen stond die nog op de wedstrijdkalen der, de laatste jaren wordt hij als trimloop afgewerkt. Toen was De Vlieger ook nog een van de toonaangevende atleten in het Zeeuwse. Hij is onder meer nog steeds recordhouder van de Braakmanuurloop. Hij mocht dan ook verwacht worden, maar de Vlissinger is inmiddels ruim tien jaar ouder. De tand des tijds dus, maar dat is ook van toepassing op Warrens, maar op hem schijnen de jaren geen vat te hebben. Tempo Toch ging het ook voor hem in de openingsfase erg snel erken de hij na afloop. „Verschorre gooide er een onmenselijk tem po tegenaan. Ik hoorde De Vlie ger kreunend stamelen 'wat is dat hier, gaat dat nooit over'. Frank moest zichzelf wel tegen komen." De Bressiaander was zich van geen kwaad bewust. „Het ging gewoon lekker." Hij zorgde er wel voor dat er na amper twee kilometer nog slechts vier man in de frontlijn liepen. Naast hemzelf waren dat Fons War rens, een verrassend sterk lo pende Ronny de Martelaere en Johan de Vlieger. Ook Rob Bij- vank had in eerste instantie nog deel uitgemaakt van het lei dersgroepje. De Westdorpenaar moest er nog voordat de Krab- bendijk werd opgedraaid, af. Te hoog Op die Krabbendijk moesten ook De Martelaere en De Vlie ger ervaren dat het tempo van Verschorre voor hen te hoog lag. Met twee leiders dus de pa rallelweg op, richting Oostburg waar Warrens toesloeg. Dat het snel ging bewezen de tijden. De vijf kilometer werd geklokt in 16 minuten en 41 seconden. De tien kilometer ging in 34.25. Dit terwijl het kwik toch nog altijd boven de twintig graden stond. Ronny de Martelaere hield zich in dit gezelschap knap staande. Hij hield in de slotfase een sterk terugkerende Rob Bijvank ach ter zich en werd derde. Ook Jan de Jonge liep een sterke Groe de-Oostburg-Groede. De Ter- neuzenaar, die geen enkele loop afgelopen zomer aan de kust miste, werd vijfde. Johan de Vlieger, voor wie het duidelijk een paar tandjes te hard ging, kwam pas als elfde binnen. Ad- die Dieleman passeerde als achttiende in een veld van 47 deelnemers de finish. Zij was de enige vrouw die de langste af stand aandurfde. De beide afwachtingslopen werden bij de mannen gewon nen door Stefan Krijnen (3,5 km) en Yves Kerckhove (7 km). Bij de vrouwen pakten respec tievelijk Kayleigh de Block en Ingrid Cauwels de winst. Voor laatstgenoemde betekende het feest, want laat zij nu al een poosje getrouwd zijn met Yves Kerckhove. De genodigden konden terecht in het Belgische Oostkerke. In totaal kwamen zich voor deze afsluitende wed strijden 99 deelnemers in de kantine van de voetbalvereni ging Groede. Er gingen er 98 van start, want Oostburger Francois Babijn was niet te vin den toen Jan Lucieer het start pistool bediende. UITSLAGEN JEUGD 750 METER Jongens: 1. Tijl Tournois (Oost burg) 2.41, 2. Jens Franck (Bel gië) 3.12, 3. Jochem Timmer (Wolphaartsdijk) 3.28. Meisjes: 1. Sinja de Block 3.35, 2. Bianca Luteijn (beiden Oost burg) 3.51, 3. Kelly van Leeuwe (Sluis) 4.30. JEUGD 1500 METER Jongens: 1. Jack Luteijn 5.26, 2. Gert-Jan Lauret (beiden Oost burg) 5.40, 3. Michiel Dierickx 5.54, 4. Dries Dierickx (beiden België) 6.32, 5. Robbert Lauret (Oostburg) 6.33. Meisj'es: 1. Anke de Feijter (Schoondijke) 7.17, 2. Marita de Waard (Oostburg) 7.56, 3. Inge borg Bijvank (Westdorpe) 8.40. ALLE LEEFTIJDEN 3,5 KM Mannen: 1. Stefan Krijnen (Oostburg) 11.58, 2. Johan van Leeuwe (Sluis) 12.03, 3. Piet Hu- bregtse (Nieuwvliet) 12.16, 4. Frans de Boevere 12.37, 5. Rob bert Vroon (beiden Breskens) 13.02. Vrouwen: 1. Kayleigh de Block 14.20, 2. Christa Becu (beiden Oostburg) 15.26, 3. Carla Settels (Duitsland) 15.59. 7 KM Mannen: 1. Yves Kerckhove 24.17, 2. Matti Buijsse (beiden België) 24.26, 3. Herman Geux (Best) 25.07, 4. Martin Franck (België) 26.09, 5. Bram de Hullu (Nieuwvliet) 27.28. Vrouwen: 1. Ingrid Cauwels (België) 28.47, 2. Marijke Lauret (Oostburg) 33.56, 3. Caroline Proot (België) 36.18. 14 KM Mannen: 1. Fons Warrens (Kloosterzande) 49.36, 2. Frank Verschorre (Breskens) 50.05, 3. Ronny de Martelaere (Philippi ne) 53.53, 4. Rob Bijvank (West dorpe) 53.59, 5. Jan de Jonge (Terneuzen) 54.34, 6. John Mus ter (Breda) 54.38, 7. Heinz-Peter Lauret (Oostburg) 54.40, 8. Piet Posthuma (Oost-Souburg) 55.02, 9. Willem van de Sanden (Nis pen) 55.08, 10. Sjaak Boekhout (Terneuzen) 55.16. Vrouwen: 1. Addie Dieleman (Sas van Gent) 57.49. BAUKJE DOEDEE uit Axel eindigde in Zaltbommel in het natio naal kampioenschap tijdrijden als veertiende. PETER MOL uit Kapelle reed in het Belgische Kaprijke naar een zevende plaats bij de elite-amateurs zonder contract. In dezelfde categorie werd RUDI RABOUT uit Koewacht zestiende in Ertvel- de. Van onze tennismedewerker Vogelwaarde - Karin Geus en Fred van Cauteren zijn uitste kend op dreef in het Bosse Pielen-tennistoernooi van Vogel vlucht in Vogelwaarde. TENNIS Geus en Van Cauteren wonnen in poule A van de mixed C met royale cijfers van achtereenvol gens Wendy de Schepper/Nino van de Starre (11-4) en Claudia Vermunt/Sjef Bogaert (11-5). Het netspel van Fred van Cauteren was ijzersterk. Karin Geus sloeg goed door en speelde prima all round. In poule B versloegen Marjan Fraanje en Ronald de Pooter in een gelijk opgaande partij Esther de Bat/Huib van den Akker. Gino Roctus en Nino van de Star re, favoriet in de C 17+, gaven meteen hun visitekaartje af door in poule B twee partijen op rij te winnen. Bij de vrouwen van gelij ke speelsterkte boekten Wendy de Schepper en Esther de Bat in poule A een stevige overwinning op Nicole Willaert/Chantal de Dijcker. UITSLAGEN MANNEN DUBBELSPEL C I7+, poule B: Roctus/Van de Star- re-d'Hooghe/Cappendijk 10-2; Roc tus/Van de Starre-Van de Voor de/V an Goethem 9-4. Dl 17+, poule B: Cornelissen/Visser- Sinke/Brandt 8-6; Cornelissen/Vis- ser-Nachtegaal/Van Remoortere 10- 5. Poule C: Bogaert/Huisman- Burm/Morcus 7-5. Poule D: Cappen- dijk/Van Leuven-Kint/Sponselee 10- 1; Cappendijk/Van Leuven-De Rijk/Bisschop 10-4. D2/E 17+, poule A: Hermans/De Nijs-Visser/Harte iO-4. Poule B: Van Heese/Elve-Otjes/Otjes 8-4; Van Heese/Elve-Mulder/De Roeck 5-5. VROUWEN DUBBELSPEL C 17+, poule A: De Schepper/De Bat- Willaert/De Dijcker 11-5. Dl 17, poule B: Rodrigo/Blanckaert- Pattijn/Dees 7-6. D2/E 17+, poule A: De Waal/Van Heese-Scheerders/Goossen 7-6; Scheerders/Goóssen-D an- kaart/Mangnus 10-2. Poule B: De Smit/Van Meele-Van Zwol/Camp- fens 11-1; Van Cauteren/Wouters- Van Zwol/Campfens 8-3. GEMENGD DUBBELSPEL C 17+, poule A: Geus/Van Cauteren- De Schepper/Van de Starre 11-4; Geus/Van cauteren-Vermunt/Bogae- rt 11-5. Poule B: Fraanje/De Pooter- De Bat/Van den Akker 8-6. Dl 17+, poule A: Dees/Erpelinck- d'Hooghe/Scheffers 6-4. Dl 35+, poule A: De Kort/Wouters- Van Wijck/van Wijck 11-3. Poule B: De Schepper/Van de Starre-Van Dijk/Van Dijk 6-5. D2/E 17+, poule A: De Nijs/De Nijs- Kips/Visser 7-6. Poule B: Van hee- se/Van Jole-Geus/De Bat 7-5. Van onze paardensportmedewerker Terneuzen - De Levade voor pony's op de terreinen van het fe deratiecentrum in Ermelo wordt zaterdag 30 augustus gehou den. De Levade is het nationale kampioenschap van de Ko ninklijke Nederlandse Federatie van landelijke rij verenigingen en ponyclubs. FOTO WIM KOOYMAN mooiste wedstrijd van de pro vincie. De waterkwaliteit is goed. Door de wisseling tussen eb en vloed wordt het iedere dag ververst. Waar kun je dat nog vinden? Als het aan mij ligt ga ik nog een paar jaartjes door. Voor lopig lijkt 35 deelnames een leuk getal en daar zit ik toch aardig dichtbij." Dat hij met ruim verschil re cordhouder is behoeft geen be toog. Toeval of niet, maar deze recordhouder van de Havenwed strijd woont, jawel, in de Haven straat. PAARDENSPORT Zaterdag is het dus de beurt aan de pony's. De paarden komen een week later aan bod. Alle ponyrui ters en amazones die zich gese lecteerd hebben tijdens de pro vinciale kampioenschappen in Axel kregen een uitnodiging. Voor de individuele dressuur zijn dat Angela Daane met Amedijk's Orin van Zuid-Beveland in de Z2-klasse, Carola Paauwe met King van Zuid-Beveland in de Zl-klasse categorie DE, Stepha nie de Frel met Jolly van het Ha zelarenhof van De Kleppertjes in de C-categorie van de Zl-klasse, Francis Kloet met Ikaross van De Weelruiters in de M2-klasse, An ne Moerland met Shetan van Zuid-Beveland in de C-categorie van de M2-klasse, Jacolien Rey- nierse met Rapid Star van Schel- destad in de Ml-klasse categorie DE en Eva Koedoot met Ivanda van De Niervaartruiters in de L- klasse categorie DE. Bij het springen komen van Zeeuwse zijde in actie Christiaan van de Plasse met Quarry Hill van Zuid-Beveland in de ZZ- klasse, Carolein van de Plasse met Deltamossel Ambassador in de Z-klasse, Cindy Perdaen met Scooby Doo van De Zwinruiters in de Z-klasse, Monique de Jonge met Bonita van De Kleppertjes in de M-klasse categorie DE, Stefan de Beule met Honny Girl van Hulst in de M-klasse categorie C, Stieven van Bunder met Song of Mermaid van Hulst in de L-klas- se categorie DE en Yvonne Ja- kobsen met Boy van Oranjezon in de L-klasse categorie ABC. Voor de rubriek bestgaande rij- pony grote maat gaat Carola Paauwe met King naar Ermelo en in de kleine maat Chayenne Wis- kerke met Patricia's Lord, beiden van Zuid-Beveland. Bij de vier tallen dressuur is er het optreden van De Zwinruiters uit Nieuw vliet met Marleen Merk met L'Argentin, Naomi Sutcliffe met Arab, Gwendoline Behr met San- bouster, Esther Meyers met Sun ny Boy en reserve is Stefan Mey ers met Falco. Commandant is Jeannot Bakker. Bij de viertallen pony's geeft De Kleppertjes uit Axel acte de présence met het viertal Inge de Feyter met Jista- na, Ilse Deurwaarder met Look Out's Justien, Esther Faas met Corita en Hans Vinke met Waldo. De drie beste combinaties voor de dressuur zijn Inge de Feyter, Ilse Deurwaarder en Esther Faas. Van de vier springruiters tellen de drie beste resultaten mee voor het totaal van het clubkampioen schap bij de viertallen. De sprin gers zijn Monique de Jonge met Bonita, Hans Vinke, Ilse Deur waarder en Mieke de Regt met Sabrina. Commandant is Jan Piet de Feyter. De ponyclub De Kleppertjes, die dit jaar 35 jaar bestaat, heeft wat betreft de nationale clubkam pioenschappen al een indruk wekkende staat van dienst achter zich. Voorheen tijdens de Levade waren steeds de achttallen actief tijdens de Levade. De Klepper tjes was in 1985 voor de achttien de keer provinciaal clubkam pioen. In 1986 voor het eerst bij de achttalen alleen in de dres suur, in 1987 weer clubkampioen en voor de twintigste keer naar de Levade. In 1995 werd het vier tal dressuurkampioen, in 1996 het achttal en nu het viertal weer. Dat betekent dat De Kleppertjes voor de 22e keer naar de Levade gaat en al twintig keer het pro vinciaal clubkampioenschap heeft behaald. Van onze atletiekmedewerker Goes - Op het Goese sport park 't Schenge wordt zater dag 30 augustus een werp meeting voor senioren en ju nioren gehouden. Een meeting die een paar jaar geleden me de tot stand is gekomen door de prestaties van plaatselijke man Erwin Simpelaar. ATLETIEK Simpelaar is nog steeds junior, maar kan al bogen op een indruk wekkende staat van dienst met onder meer deelname aan de we reldkampioenschappen en de Eu ropese jeugdtitelstrijd. Hij is za terdag ongetwijfeld het middel punt in deze door zijn club AV'56 georganiseerde wedstrijd. Vader Jan Simpelaar heeft alles in het werk gesteld om wat grote namen naar Goes te krijgen. „Altijd moeilijk, want de jongens hebben zo veel verplichtingen," aldus Jan Simpelaar, die verwacht dat de nationale seniorenkampioen bij het kogelstoten Ben Vet en zijn Belgische collega Jo Vandae- le naar 't Schenge komen. Zekerheid is er wel wat betreft de A-junioren Erik van Vreumingen en Rudy Veltman en senior Mike van der Bilt. Bij de vrouwen heeft Anneke de Pater van Haag Atle tiek zich aangemeld. Ook B-ju- niore Maritza op 't Hof, eveneens uit de 'school van trainer Bert de Jonge' is van de partij. Naast de hoofdonderdelen kogelstoten en discuswerpen staat er ook nog een aantal bijnummers op het programma. Dit voor de mannen- en vrouwen-senioren en A- en B- junioren, die beiden een 100 en 800 meter krijgen voorgescho teld. Het programma begint om 12.00 uur. ■J

de Stem | 1997 | | pagina 11