Sport Hoek zegeviert met dubbele cijfers De Paepe en Asselman naar winst Jan Mulder voor zesde keer winnaar volle open Scherp counterend HW'24 klopt Goes DE STEM VOETBAL ZEELAND Terneuzense Boys buigt 3-0-achterstand om in 3-5-overwinning Klorianentoernooi Kloosterzande VOETBAL TENNIS Kenny van Hummel blijkt sterkste nieuweling in koers Koewacht WIELRENNEN B6 Die Haghe wint toernooi Tjoba Ben Pauwels voorzitter Hontenisse Nieuwdorp te sterk voor Robur AZW wint Groot Axel-toernooi Hansweertse Boys wint eigen toernooi Succes Middelburg Spanning zaak NOS: PSV en Feyenoord tegelijk op tv Mir opnieuw in problemen 137e JAARGANG Van onze sportmedewerker Terneuzen - Hoek was zater dag uitstekend op schot tegen het Halsterse WC'68. Met maar liefst 11-0 won Hoek dat oefenduel. Opvallend was ook de ruime 5- 1-zege van Terneuzen tegen het Belgische Doornzele dat in de derde klasse van het provinciale voetbal uitkomt. Net zo in het oog sprong de 0-3-zege van Zaamslag op Hontenisse en de 3- 5-overwinning van Terneuzense Boys op Philippine. HOEK-WC'68 11-0 - In de eer ste helft was WC'68 nog spora disch op de helft van Hoek te vinden, maar na de pauze kwam de Brabantse formatie niet meer over de eigen helft. Hoek was ui terst gemotiveerd na de krappe winst een dag eerder in het be kerduel met Vogelwaarde. Bij rust was het al 5-0 door goals van Jacky Lambert (2x), Dave Gijsel (2x) en Ad Gladdines. Na de pauze werden de dubbele cij fers bereikt door goals van Jacky Lambert, Dave Gijsel (2x), Geert de Poorter (mooiste doelpunt van de wedstrijd), Franky Stan- daert en Mare Minnaert. TERNEUZEN-DOORNZELE 5- 1 - In de eerste helft was er spra ke van een echte wedstrijd. In die fase was Terneuzen ook al beter, maar kon Doornzele rede lijk tegenstand bieden. Het werd 1-0 door Menno den Dekker, maar een verdedigingsfout werd afgestraft door Christof Cou- vreur en betekende 1-1. Na rust kwam Doornzele er niet meer aan te pas en door treffers van Danny van de Velde (2x), Anrico van Hecke en een fraaie kopbal van Michel de Vries werd het 5- 1. Het duel werd uitstekend ge leid door de nog maar 17-jarige scheidsrechter Angelo Boonman. HONTENISSE-ZAAMSLAG 0- 3 - Hontenisse was wel meer in balbezit dan de bezoekers, maar van dat optisch overwicht ging te weinig gevaar uit. Zaamslag was veel slagvaardiger via coun ters. Nadat Peter Jansen in de tiende minuut een strafschop had gemist maakte hij in de der de minuut voor rust zijn fout goed door 0-1 te scoren. Honte nisse raakte op een bepaald mo ment door de wissels heen en moest een gedeelte van die twee de helft met tien en in de slotfa se zelfs met negen spelers ver der. Daar profiteerde Zaamslag van door uit te lopen naar 0-3 door goals van Eric Elzinga en Eelco Libbenga. PHILIPPINE-TERNEUZENSE BOYS 3-5 - Philippine was de betere ploeg, maar kon dat pas na de pauze uitdrukken in doel punten. Ritchie Bosma, Erwin Thomaes en Paul Floors zorgden voor een riant ogende voor sprong van 3-0. De thuisploeg wisselde vrij veel en ineens viel het verband weg. Dat was voor de bezoekers de gelegenheid om toe te slaan. Die ploeg boog de achterstand om in een 3-5-zege door treffers van Akke Ganpat, Mare de Kunder, Ilhan Aydogan (2x) en een eigen doelpunt van Philippine. HEINKENSZAND-KRUININ- GEN 1-2 - In de eerste helft kreeg de thuisploeg de beste kansen en ging dan ook niet on verdiend met 1-0 rusten door een treffer van Niek Janse. Na rust een evenwichtig spelbeeld met een toch wel iets gevaarlijker Kruiningen. Twee treffers van Edwin Arens bezorgden de be zoekers de winst. LUCTOR'88-MEEUWEN 2-1 - Luctor'88 was de iets betere ploeg en stichtte ook het meeste gevaar. Door Marco Utermark nam de thuisploeg te leiding, maar Meeuwen had een antwoord klaar via de gelijkmaker van Sander Meijers. Na de pauze trok de thuisploeg toch de winst naar zich toe door een treffer van Richard Menheere. Van onze sportmedewerker Terneuzen - HW'24 klopte in een vriendschappelijk treffen Goes met 2-3. Axel bleef nipt aan de positieve kant van desco re (2-1) tegen Leonidas en Breskens won met 2-3 bij Vlissmgei Opvallend was zonder meer de forse 11-2-winst van Groede op Vlissingen 2. GOES-HW'24 2-3 - Een zeer scherp en knap counterend HW'24 zette Goes reeds in de eerste helft op een vrijwel ono verbrugbare 0-3-achterstand. Achtereenvolgens Carlo Blom- maert, Pierre Withagen en op nieuw Blommaert zorgden voor de doelpunten. Na rust drukte Goes sterk, kwam op 1-3 door Serge Berrevoets, maar ontsnap te aan een grotere achterstand toen de Goes-doelman een straf schop van Angelo Verbraeken stopte. Het werd nog 2-3 door Er- win Nelissen. Verder liet HW'24 het niet komen. AXEL-LEONIDAS 2-1 - Een nuttige en pittige oefenwedstrijd. De eerste helft was evenwichtig. Na tien minuten nam Axel de lei ding door Joep Frusch, maar in de 31e minuut liet Robby Hek kens 1-1 noteren voor de Lim burgse zomdagderdeklasser. Na de pauze kwam Axel het best uit de startblokken en scoorde 2-1 via Nicky de Wolff. Daarna voer de Leonidas de druk op, maar Axel bleef aan de positieve kant van de score. VLISSINGEN-BRESKENS 2-3 - Een aantrekkelijke oefenwed strijd met een vrij evenwichtig spelbeeld. Door Serge de Ruys- scher nam Breskens de leiding, maar nog voor de pauze was dl stand in evenwicht door een doel punt van Ronald Jongelings. Na rust kwam Vlissingen uit een strafschop van Jacky Blijk'® op 2-1, maar daarna boog Bres kens die achterstand om in winst Serge de Ruysscher scoorde 2-' en bediende even later Cisko Os- manovski, die 2-3 liet noteren. RIA-HW'24 2 2-3 - In de eerst* helft was HW'24 de betere ploeg, maar had toch een verdedigings fout van de thuisploeg nodig on via Marijn de Leeuw op 0-1 kunnen komen. Na rust was RB iets sterker en kwam aan de posi tieve kant van de score door trer fers van Gamel Nouali en A®' Verlinde. In de slotminuten zJ de thuisploeg er een beetje door en kon HW'24 2 de winst naai zich toetrekken door doelpun" van Dennis van der Heijden Björn Vermeersen. GROEDE-VLISSINGEN 2 IK Groede is aan een goede oei® campagne bezig. Op het veld Nieuwvliet was het veel te ste voor het jeugdige Vlissingen- Bij rust was het reeds 5-1. Groede scoorden Jan van Bei" (4x), Bram Vercruysse (3x). je Vercruysse (2x), Ruud Bolip Eric Sijnesael. De doelpun van Vlissingen 2 werden gema® door Etiënne de Vos en Mohan»" Thari. Pelotonnetje op jacht naar het eenzame koppel Jan Heerenthals/Arnold Polderman in de beginfase van de tandemkoers in Koewacht. foto wim kooyman de regio aan de start kwam, nog steeds ambitieus. De leidersprijs was voor het duo Heerent- hals/Polderman. Bij de nieuwelingen bleef de groep iets langer bijeen. Na één rondje trok Kenny van Hummel er tussenuit om twee ronden ver der gezelschap te krijgen van Martijn Stougje uit Hellevoet- sluis en Eric Hannewijk uit Bus sen. Dit trio bleef mede tot onge noegen van de regionale toppers Mario de Ritter uit Hoek (een be lofte) en 'diesel' Bob van Hoove uit Hulst weg. „Niemand wilde er achteraan," was de uitleg. Pas toen na 40 kilometer de eind streep gepasseerd werd bleek Kenny van Hummel de beste in de spurt met drie. Het betekende zijn eerste zege van dit seizoen. Ferry van Bodegom uit Almere won de spurt van het peloton, dat twee minuten later over de fi nishlijn bolde. Mario de Ritter werd vijfde en VWO-student Bob van Hoove zesde. Bij de jeugd van 12-14 jaar zege vierde Tom Franssen uit Beve- Kint/Kint 11-10. D2: kwartfinale: Cheska van Mee- le/Tom de Smit-Rosemarie Radema- kers/Ronny van Itegem 11-5; Sandra de Koster/Jan Vermeulen-Gudulla Scheerders/Artie de Nijs 10-7; halve finale: Van Meele/De Smit-De Kos ter/Vermeulen 15-2; Greetje en Frans van Kuppeveld-Matty Ivens/Jan van Van onze sportmedewerker Kloosterzande - Jacky de Paepe en Robert Asselman waren de besten op het C2-schema van het tweede Klorianendubbelten- nistoernooi in Kloosterzande. In een spannende finale versloe gen ze Theo Misseghers en Filip de Smet. d 35+: halve finale: Roland de 1 Misseghers en De Smet keken aanvankelijk tegen een ruime achterstand aan, maar kwamen in de slotfase sterk terug. Bij 12- 12 ging de bel waarop er een ex tra game gespeeld moest wor den. Filip de Smet serveerde ver volgens niet slecht, maar de re turns logen er niet om. Boven dien smashte De Smet twee keer in het net. In de dubbel-Cl-poule zegevier den de routiniers Jean-Loup Deltour en Stanny Verstraeten. Zij wonnen hun beslissende par tij tegen Rudi Martens/Ralph Zegers nipt met 9-8. Eerder had den ze fors gewonnen van Gre- gor Oomens en Pepijn van Kup- peveld en gelijkgespeeld tegen Reggie Bun/Filip de Smet. Bianca Vlaeminck en Fred van Cauteren pakten goud in de mixed-Cl door in een aantrek kelijke partij met 12-11 te win nen van Ingrid Visser/Rudi Mar tens. Him eerdere partij tegen Ria Sterrenberg en Jacky de Paepe werd met 7-5 gewonnen. In de mixed-C2 ging de eindzege naar Marleen Blanckaert en Ralph Zegers. Zij waren in de fi nale duidelijk te sterk voor An- ouschka en Robert Asselman. Zegers bepaalde de wedstrijd. Hij scoorde veel aan het net. Ro bert Asselman maakte iets te veel fouten. Plaatselijke favoriet Ben Huis man was bij de 35-plussers goed voor twee toernooi-zeges. In de mixed, met Loes Asselman aan zijn zijde, won hij met royale cij fers van Conny van der Klok/Ce cile van Tiggelen. In het dubbel spel, met Jan Bogaert, werden Roland de la Ruelle en Wilfried de Roeck verslagen. Tot 6-6 ging deze partij gelijk op, daarna was het verzet van de Hulstenaren gebroken. Overige toernooi-winnaars in Kloosterzande werden Hans de Letter/Dennis de Block (Dl), Dennie Cappendijk/Perry van Heese (D2), de zusjes Natascha en Anouschka Asselman (Dl), Cheska van Meele/Nicole de Smit (D2), Loes Asselman/Ria Kint (D 35+), Sylvie Dees/Liet Erpelinck (Dl) en Cheska van Meele/Tom de Smit (D2). Organisator Ludo de Bakker kan terugblikken op een geslaagd 2e Klorianentoernooi. „Het weer zat erg mee. Bovendien was er veel sfeer. Door het poule-sys teem moeten de deelnemers niet 'meteen naar huis'. Men leert zo ook veel mensen kennen." UITSLAGEN MANNEN DUBBELSPEL Cl: Jean-Loup Deltour/Stanny Vers- traeten-Rudi Martens/Ralph Zegers 9- 8. C2: kwartfinale: Filip de Smet/Theo Misseghers-Manuel van Goethem/Rein Dreesman 8-6; Ben Kint/Berry Knib- beler-Henk van de Voorde/Wilfried de Roeck 9-6;Jacky de Paepe/Robert As- selman-Wilfried Roeland/Cor de Jonge 10-7; Gregor Oomens/Pepijn van Kup- peveld-Jan Stam/Henk van den Berg 12-7; halve finale: Jacky de Paepe/Ro bert Asselman-Gregor Oomens/Pepijn van Kuppeveld 10-7; De Smet/Misseg- hers-Kint/Knibbeler 15-7; finale: De Paepe/Asselman-De Smet/Misseghers 13-12. Dl: Paul Brandt/Edwin Sinke-Jan Ce- vaal/Jos Veraart 9-4; kwartfinale: Paul Brandt/Edwin Sinke-Jos Ve raart/Jan Cevaal 9-4; halve finale: Hans de Letter/Dennis de Block-Ro- nald Kint/Willem Bouwens 19-6; Ma rio Scheffers/Eddy van Pamelen-Paul Brandt/Edwin Sinke 12-8; finale: De Letter/De Block-Scheffers/Van Pame- len 12-8. a Ruel- le/Wilfried de Roeck-Honny van Dors- selaer/Frans van Kuppeveld 12-11; Ben Huisman/Jan Bogaert-Johnny Rottier/Rob Blommaert 12-11; finale: Huisman/Bogaert-De la Ruelle/De Roeck 17-7. D2: halve finale: Dennie Cappen dijk/Perry van Heese-Ilja van Bre men/Angela Postma 18-2; Ronny van Itegem/Jan Vermeulen-Jos van Hee- se/Jos van Meele 11-8; finale: Cappen- dijk/Van Heese-Van Itegem/Vermeu- len 16-4. VROUWEN DUBBELSPEL Dl: kwartfinale: Nicole de Smit/Ches- ka van Meele-Sylvie Dees/Marjolein Agterhuis 8-5; halve finale: Anousch ka en Natascha Asselman-De Smit/Van Meele 9-7; Marloes Lam- mens/Godelieve Vlaeminck-Marleen Blanckaert/Wendy Rodrigo 14-7; fina le: Asselman/Asselman-Lam- mens/Vlaeminck 14-8. D2: Petra de Braai/Anneke Meeuwse- Wilma Schouten/Sonja de Witte 12-6; Cheska van Meele/Nicole de Smit-Re- becca Huis/Meike Huizinga 10-5; Ine ke van Cauteren/Tanja Wouters-Mau- rena d'Hooghe/Veronique Picavet 13- 4; Sandra de Koster/Jan Vermeulen- Gudulla Scheerders/Artie de Nijs. 10- 7; Marijke Broeckaert/Elly Fieret-Car- la Hoop/Barbara Scheerders 12-6; hal ve finale: Cheska van Meele/Nicole de Smit-Petra de Braai/Anneke Meeuwse 15-3; Ineke van Cauteren/Tanja Wou ters-Marijke Broeckaert/Elly Fieret 10-9; finale: Van Meele/De Smit-Van Cauteren/Wouters 16-3. D 35+: kwartfinale: Lia van Broekho- ven/Mattie Harms-Ria Huys- kens/Karin de Feyter 17-2; halve fina le: Conny van der Klok/Cecile van Tig- gelen-Lia van Broekhoven/Mattie Harms 12-9; Loes Asselman/Ria Kint- Mattie Asselman/Miek van Kerkhoven 14-6; finale: Asselman/Kint-Van der Klok/Van Tiggelen 12-9. GEMENGD DUBBELSPEL Cl: Bianca Vlaeminck/Fred van Cau- teren-Ingrid Visser/Rudi Martens 12- 11. C2: halve finale: Marleen Blanckae- Ralph Zegers (voorgrond) en Rudy Martens in actie in hun partij in het mannendubbel Cl. Ralph Zegers werd winnaar in het gemengd dubbelspel in de C2-categorie. foto wim kooyman rt/Ralph Zegers-Sylvie Dees/Edwin Sinke 10-7; Anouschka en Robert As- selman-Karin Geus/Henk van de Voorde walk over Asselman/Asselman; finale: Blanckaert/Zegers-Assel- man/Asselman 13-6. Dl: Rozina en Ben Kint-Sandra de Koster/Mario Scheffers 11-10; Sylvie Dees/Liet Erpelinck-Anouschka As- selman/Joep Perdaen 10-7; Wendy Ro- drigo/Dennis de Block-Ingrid van Schijndel/Martien Sponselee 8-6; kwartfinale: Sylvie Dees/Liet Erpelin ck-Anouschka Asselman/Joep Per daen 10-7; halve finale: Rozina en Ben Kint-Godelieve Vlaeminck/Ben Kint 12-7; Dees/Erpelinck-Rodrigo/De Block 10-9; finale: Dees/ErpeUnck- Jole 10-8; finale: Van Meele/De Smit- Greetje en Frans van Kuppeveld 9-8. D 35+: halve finale: Conny van der Klok/Jo Hermes-Monique van Lande- gem/Alfred Koen 11-8; Loes Assel- man/Ben Huisman-Marleen van Moss- evelde/Jan Stam walk over Assel- man/Huisman; finale: Asselman/Huis- man-Van der Klok/Hermes 17-2. Door Rinus Verberkmoes Koewacht - Blij dat het er in tropisch Koewacht opzat, maar nog blijer dat er drinken wachtte, bolde het koppel Pa trick Gortel/Jan Mulder als eerste over de meet. De winst bij de tandemkoers was voor hen. Voor de inmiddels 41-ja- rige Mulder de zesde zege, met verschillende stuurmannen voor hem, in het Vlassersdorp. Bij de nieuwelingen ging de winst naar Kenny van Hum mel uit Elden bij Arnhem. De tandemkoers, met visueel ge handicapten als tweede rijder, kende een startveld van dertien koppels. Het krachtsverschil bin nen deze groep was eigenlijk te groot om tot een echte koers te komen. Temeer daar het regiona le duo Jan Heerenthals/Arnold Polderman al in de eerste ronde de kuierlatten nam. Solo ging dit koppel op pad tot na een twintig tal kilometer Patrick Gortel (tot voor kort nog amateur) met Jan Mulder de aansluiting vond om vervolgens samen de zeventig ki lometer vol te maken. Pas op de meet werd duidelijk wie zich winnaar mocht noemen. Het bleek het Apeldoornse koppel te zijn met een halve fietslengte voorsprong in een felle eindspurt. Mulder, samen met Pascal Schoods uit Tiel als stuurman lei der in het Europese klassement tandemkoers, toonde zich er blij mee. Wat dat betreft is hij sinds hij jaren geleden voor het eerst in ren-Waes voor Steven de Kempe neer uit St.-Gillis Waes, Dieter Reybroek uit Oedelem werd der de en Ralph Schaalje, net terug van vakantie, vierde voor Wesley Vereammen uit Sint-Niklaas en Peter Koster uit Overslag. Bij de 9-11-jarigen won Jonas Reybroek uit Oedelem, Dermis Martens uit Koewacht werd hier tweede voor respectievelijk Kristof Goddaert uit St.-Gillis Waes en Renske Doedee uit Graauw. In dezelfde groep met gewone fietsen zege vierde Tom van Regenmortel en bij de jongsten tot acht jaar ging de winst naar Nicolaas Ver- eecken uit Kieldrecht. UITSLAGEN Tandemkoers: 1. Patrick Gortel/Jan Mulder (Apeldoorn), 2. Jan Heerent hals/Arnold Polderman (Terneu- zen/Axel), 3. Berry Adriaanse/Henny van Baars (Asten), 4. Lars Vogel zang/Mare van Straten (Deven ter/Diepenveen), 5. Wim van Herk/Sander van Donk (Lekker- kerk), 6. Bram Bongers/Alfred Stelle- man (Mariahout), 7. Karl Frese- ne/Jacky Vlasblom (Nieuwegein/Til- burg), 8. Peter Castrop/Guus Custers (Almere/Vugt), 9. Robert de Moor/Hans Arens (Axel/Koewacht), 10. Dirk Hasseloo/Frits Baake (Haar- loo), 11. Jeroen Bongers/Chris Bon- gers (Tiel/Twello), 12. Diana Cas- trop/Cees Amerlaan (Almere/Vugt), 13. Nico Callier/John Deraet (België). Nieuwelingen: 1. K. van Hummel (El- den), 2. M. Stougje (Hellevoetsluis), 3. E. Hannewijk (Bussum), 4. F. van Bo degom (Almere), 5. M. de Ritter (Hoek), 6. B. van Hoove (Hulst), 7. S. Lauwers (Lochristie), 8. S. van Pae- mel (Kruibeke), 9. M. Singewald (Al- blasserdam), 10. R. Pijnen (Hooger- heide), 11. M. de Munck (Evergem), 12. H. van Eijnde (Haasdonk), 13. A. van der Sijpt (Koewcht), 14. S. Rot mensen (Steenbergen), 15. M. van Casteele (Stekene), 16. L. Luteijn (Biezelinge), 17. B. Vereecken (Beve- ren), 18. J. den Dekker (Oostburg), 19. J. Pijcke (Sas van Gent), 20. S. Jansen (Kloosterzande). MAANDAG 25 AUGUSTUS 1997 (ADVERTENTIE) 's-Heer Hendrikskinderen - Het inmiddels traditionele toernoo' van Tjoba als voorbereiding op het komende korfbalseizoen is J wonnen door Die Haghe. De Haagse korfbalclub versloeg in de g nale de winnaar van de andere poule, NIC uit Groningen, met 10 21 in een wedstrijd die een demonstratie van doeltreffend vermo gen was. Met behoorlijke geldprijzen weet Tjoba al enkele jaren de landelii. ke top, aangevuld met een Belgische topper, naar Zeeland te lolj. ken. Het resultaat mocht er zijn. Een aantrekkelijke affiche mei spel van hoog gehalte en meer publiek dan in de voorbije jaargan gen. Het spel van PKC en Deetos viel wat tegen. Beide ploegen zijn pas geleden gestart met de voorbereiding en dat was te merken Tjoba eindigde zowel bij de standaard- als de reserveteams op de laatste plaats, maar wist zich in de wedstrijden qua spel redelijk staande te houden. UITSLAGEN STANDAARDTEAMS Poule A-. Tjoba-PKC 6-8, PKC-NIC 4-12, NIC-Tjoba 14-2. Poule B: Die Haghe-Catba 11-7, Catba-Deetos 9-8, Deetos-Die Haghe 4-1? Finale: NIC-Die Haghe 10-21. Derde/vierde plaats: PKC-Deetos 11-10. Viif de/zesde plaats: Tjoba-Catba 10-15. RESERVETEAMS. Poule A: Die Haghe 2-Catba 2 8-7, Catba 2-Deetos 2 8-9, Deetos 2-DieHaghe2 Poule B: Tjoba 2-PKC 2 4-12, NIC 2-T^oba 2 13-7, PKC 2-NIC 2 5-13, Finale: Deetos 2-NIC 2 8-10. Derde/vierde plaats: PKC 2-Die Haghe 2 10-1 n Vijfde/zesde plaats: Tjoba 2-Catba 2 8-12. Kloosterzande - Ben Pauwels is tijdens de algemene vergadering van de voetbalvereniging Hontenisse tot voorzitter gekozen. Deze plaatselijke politicus voetbalde eerder vele jaren bij deze club. Hij volgt Wies van Kerkhove, die zich bestuurlijk uit de voetbalclub te rugtrok, op. Lewedorp - Het Taxi Zeeland-toernooi, dat Lewedorpse Boys voor standaarelftallen hield, is op overtuigende wijze gewonnen door Nieuwdorp. In de finale versloeg dat team met 1-5 Robur. Het team van de organiserende verenging won met nipte 3-2-cijfers vas Nieuwland in de strijd om de derde plaats en SVD klopte in het du el om de vijfde plaats Volharding met 3-1. Eindstand: 1. Nieuwdorp, 2. Robur, 3. Lewedorpse Boys, 4. Nieuwland 5, SVD, 6. Volharding. Axel - AZW won op overtuigende wijze het groot Axel-toernooi. In de finale versloeg die formatie Koewacht met 6-2. Gastheer Axel werd derde door een klinkende 10-0-zege op Spui. FINALE AZW-K0EWACHT 6-2 - In de eerste helft kon Koewacht het nog enigszins bijbenen. Nadat AZW via Theo Hanny en Jacco Koek koek een 2-0-voorsprong had genomen kwam Koewacht terug tot 2-1 door Menno Fruijtier. Nog voor rust maakte Jacco Koekkoek er 3-1 van en kort na de pauze liet hij zelfs 4-1 noteren. Koewacht had mogelijk terug in de wedstrijd kunnen komen als Johnny Lensen een toegekende stafschop had verzilverd. Hij miste echter en daar mee was de mentale weerbaarheid bij Koewacht gebroken. Theo Hanny liet 5-1 en 6-1 aantekenen, waarna Johnny Lenssen deeind- stand op 6-2 bepaalde. DERDE EN VIERDE PLAATS AXEL-SPUI 10-0 - De uitslag spreekt voor zich. Axel was nu wel compleet en Spui zag alle hoeken van het veld. Al na vijf minuten stond het 3-0 door goals van Nicky de Wolff, Menno van Grera- berghe en Tristan van Acker. Bij rust was het reeds 7-0 door ach tereenvolgens Joep Frusch, Tristan van Acker en twee treffers van Nicky de Wolff. In de tweede helft maakten opnieuw De Wolff, Van Acker en Frusch de dubbele cijfers vol. Hansweert - Hansweertse Boys heeft het eigen jaarlijkse toernooi voor standaardteams gewonnen. In de finale versloeg die formatie WW'67 uit Woensdreeht met 2-1. Matchwinnaar was Ron Krijger, die beide doelpunen voor de thuisploeg scoorde. Hansweertse Boys had zich voor de finale geplaatst door een rian te 9-0-zege op Vosmeer. WW'67 had in de plaatsingswedstrijden geen kind aan Kwadendamme en won met 10-0. De strijd om de derde plaats tussen Vosmeer en Kwadendamme werd met maar liefst 8-1 gewonnen door Vosmeer. Middelburg - Het vooruit gespeelde bekerduel tussen de provincia le hoofdstedelingen Zeelandia en Middelburg (zondagteam) werd met 0-2 door laatstgenoemde formatie gewonnen. Middelburg was uiteraard de betere ploeg, maar Zeelandia bood verrassend goed tegenstand. Bij rust was de eindstand reeds be reikt door doelpunten van Joritz Schuurman en Steven Seedo. WD Van onze Haagse redactie Den Haag - De WD-fractie in in een Kamerdebat volledige o Van Mierio (Buitenlandse Zak de affaire-Bouterse. Woordvoerder Weisglas noemt de gang van zaken rond de afgebla zen aanhouding van de Suri naamse ex-legerleider tijdens zijn verblijf in Brazilië in juli 'steeds merkwaardiger'. Gisteren meldde NRC Handels blad dat Nederland al vorig jaar van Brazilië te horen had gekre gen dat de Braziliaanse federale politie zou meewerken aan de aanhouding van Bouterse, die door de Nederlandse justitie van drugshandel wordt verdacht. Weisglas: „De zaak wordt nog merkwaardiger en ingewikkel der. Ook dit leidt weer tot vra- Minister Van Mierio verklaarde afgelopen vrijdag dat het niet ze ker was 'dat Brazilië aan de aan houding van Bouterse zou mee werken. Daarom besloot minister Sorgdrager op 18 juli, na telefo nisch overleg met Van Mierio, Hilversum (anp) - De NOS laat de kijker kiezen. Als Feyenoord zich morgen in de tweede wed strijd tegen het Finse FC Jazz plaatst voor de Champions Lea gue, zendt de omroep in septem ber de wedstrijden van de Rotter damse club én die van landskam pioen PSV live uit. He NOS hoopt met het tegelijker tijd uitzenden van de duels de te levisiekijker optimaal te bedie nen. De duo-uitzending geldt voor de eerste twee speelronden, daarna beslist de NOS Over een eventueel vervolg. Nederland 2 blijft het vaste net 'opr de Champions League-wed strijden. Het andere duel komt op Nederland 1 of 3. De eerste ronde 'an de Champions League staat gepland voor 17 september. *-aPe Canaveral (ap) - Het gam mele Russische ruimtestation Mir ^gisteravond opnieuw in moei- 'jttieden geraakt: de twee zuur stofgeneratoren vielen uit. Het ^erikaanse ruimtevaartbureau asa sprak van een probleem dat önstig kan worden. e drie bemanningsleden waren P het moment dat voor het laatst ontact met de Mir mogelijk was, aji het proberen het eüvëfte ver- pen. Pas vanochtend is er op" 'ouw contact met de Mir. De be manning heeft - naast talloze an- er® Mankementen - al eerder Problemen gehad met de hoofd- v "regenerator, maar het is °t het eerst dat nu ook het ver eende systeem uitgevallen is. uw sigaren advise 97 sas v pe Binnenkrant A2 Binnenland A3 Buitenland A4 Economie A5 Beurs a6 Sport S1/B2 Zeeland C1t/mC3 BTV-programma's D1 De Aftrap E1t/mE14 4 KATERNEN

de Stem | 1997 | | pagina 18