DE STEM PER O IM E E Manager zorgmeldcentrale Op_ zoek naar een leuke baan? Zorgmanager boliden (aankomend) elektrotechnicus TECHNISCH-COMMERCIEEL ACCOUNTMANAGER 0NDERZ0EK/0NTWIKKELINGS INGENIEUR PLC PROGRAMMEUR Mercuri urval SENIOR MARKETING MEDEWERKER (M/V Zeelandia Eerd PËSTEM vakkundig persoon met grote zelfstandigheid 9^ ROOZEN VAN HOOF fy advies, werving en selectie Thuis gedreven teambuilder die zorgt voor verdere professionalisering Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. S C ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1997 Onze relatie, Boliden LDM te Drunen, is een toonaangevende producent van messing en andere non-ferro legeringen in staven en billets. De afzet van deze halffabrikaten kent een grote diversiteit aan afnemers in zowel West-Europa als de rest van de wereld. Boliden LDM maakt deel uit van Boliden mining metals, één van de drie business sectoren van het Zweedse Trelleborg concern, een organisatie met 14.500 medewerkers en een jaaromzet van ruim 5 miljard gulden. Boliden LDM Drunen richt zich met 200 medewerkers middels een volcontinu productieproces, op genoemd marktsegment. Een eigen Technische Dienst verzorgt de nieuwbouw en waarborgt de continuïteit van de bedrijfsinstal- laties en -machines. Binnen de afdeling Elektro is er ruimte voor een De functie Afhankelijk van uw kennis en ervaring start u met een gedegen inwerkperiode. Uitgangspunt hierbij is om zo snel mogelijk zelfstandig inzetbaar te zijn. U zult dan samen met uw werktuigbouwkundige collega zorgen voor de continuïteit van het productieproces. Als elektrotechnicus bent u in staat om elektrotechnische storingen te lokaliseren, te analyseren en te verhelpen. Hiernaast werkt u preventief om, middels verbeteringen, onderhoud en modificaties van de bedrijfsinstallaties en -machines, het aantal storingen te verminderen. Het plaatsen, in bedrijf stellen en inregelen van nieuwe installaties, behoort eveneens tot uw takenpakket. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae en huidig salarisniveau naar Roozen van Hoof, advies, wervingen selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere infor matie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. In de selectiefase kan een psychologisch onderzoek van toepassing zijn. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Uw opleiding MTS-elektrotechniek dient als basis voor uw huidige functie. U heeft bij voorkeur ervaring met PLC-besturingen en meet- en regeltechniek. Verder bent u bekend met mechanisch onderhoud, hydrauliek en pneumatiek. Het lezen van tekeningen en het analyseren van productieprocessen is u niet vreemd. Stressbestendigheid, creativiteit en flexibiliteit zijn aspecten die u typeren. Voldoet u op dit moment nog niet volledig aan het gestelde profiel, dan bent u bereid om hierin tijd en energie te steken. Het is uw streven om de inwerkperiode in de dagdienst zo snel mogelijk te verwisselen voor een zelfstandige functie als elektrotechnicus in drie-ploegendienst. Boliden LDM biedt u: -een uitdaging te werken voor een internationaal, hooggekwalificeerd en specialistisch bedrijf - een verantwoordelijke functie in een productie-omgeving; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. PS Groep is een dynamische organisatie op het gebied van personeelsbemiddeling voor mensen met een MBO-, HBO- of Academische opleiding. Met PS Intermediair voor werving en selectie voor vaste dienstverbanden. PS Uitzendgroep voor tijdelijk werk en PS Interim voor detachering voor bepaalde of onbepaalde tijd. PS Groep heeft het hoofdkantoor in Veldhoven en vestigingen in Veldhoven, Eindhoven en Helmond. Als technisch-commercieel accountmanager bent u in staat om kansen niet alleen te zien maar ook te grijpen. U bent in staat de activi teiten van dit dynamisch en sterk groeiend professioneel bedrijf naar grote hoogte te stu wen. Met uw ervaring in en kennis van tech niek "en commercie geeft u mede vorm aan de structuren en procedures. U schuwt een inhoudelijke dialoog op niveau niet en bent in staat om op flexibele en aler te wijze te reageren met argumenten die aan geven dat u inzicht heeft in de materie en de vraagstelling van uw relatie. U onderscheidt zich door een doegerichte instelling waarbij u prioriteiten in urgentie en belangrijkheid van elkaar weet te onderschei den. Indien u beschikt over een MBO+ of HBO werk- en denkniveau met ervaring in een technisch-commerciële omgeving en u kunt zowel operationeel alsook probleem- overstijgend bezig zijn dan zouden wij graag met u in contact komen. Voor een grote sterk expanderende organisatie in Breda zijn wij op zoek naar: Uw verantwoordelijkheid ligt op het gebied van het toepasbaar maken van belangrijke kennis en technologieën. Om aan deze doelstelling effectief gestalte te geven weet u specialistische vakkennis m.b.t. materialen, vervormings- en verbindingstech nieken te ontwikkelen en uit te dragen. U werkt nauw samen met klanten en colle ga's om innovatieve oplossingen voor tech nische problemen te vinden en uit te wer ken. Pragmatisch houdt u zich bezig met ontwerp en demonstratie van proefopstellingen. Te vens geeft u leiding aan in- en externe on derzoeksprojecten. U brengt rapport uit aan de directeur onderzoek en ontwikkeling. Wij zouden in contact willen komen met kan didaten met een technisch-academische op leiding en enige werkervaring in een onder- zoeks- en ontwikkelingsfunctie waarbij het werken met CAD en eindige elementenpak ketten noodzakelijk zijn. Bij dezelfde organisatie in Breda speelt de functie van: U ontwerpt binnen vastgestelde richtlijnen software t.b.v. besturings- en diagnosesyste men, servo-regelingen en frequencyregelaars van machines en productie-assemblagelijnen. Nadat u het ontwerp hebt voltooid, neemt u de machines in bedrijf in Breda, waarna u op montage bij de klant de definitieve produc tie-opstart uitvoert. Contacten met opdrachtgevers weet u op functionele basis te onderhouden. U brengt op structurele wijze verslag uit aan het hoofd software, betreffende problemen en voort gang. Voor deze interessante functie zijn wij op zoek naar HTS'ers E. Schoolverlaters met bestu ringstechniek zijn ook welkom. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een goed improvisatievermogen. Uw kennis van de moderne talen is meer dan voldoende. Geïnteresseerde kandidaten vragen wij zo spoedig mogelijk te reageren met een uitgebreid curriculum vitae. Geeft u daarbij specifiek aan op welke vacature u reflecteert. Postbus 2232, 5600 CE Eindhoven, Nieuwe Emmasingel 7a, Eindhoven Tel: 040-2462255, Fax: 040-2431650, E-mail: psgroep@worldaccess.nl Wtst-Brsbani Thuiszorg West-Brabant in Roosendaal is een organisatie met zo'n 900 medewerkers, in 1996 ontstaan door een fusie tussen Gezins- en Bejaarden verzorging Roosendaal e.o. en het Kruiswerk Roosendaal. De nieuw gevormde organisatie verleent onder het motto "Dienstverleners met zorg" een breed aanbod op het gebied van thuiszorg, thuiszorgmaterialen, kraamzorg en maatschappelijk werk. Vanuit een klantgerichte visie wordt het diensten- en productenpakket steeds vernieuwd en verbeterd. Om snel en professioneel te reageren op zorgvragen van cliënten in de regio West-Brabant is sinds kort een zorgmeldcentrale operationeel, die om de objectieve rol te waarborgen een onafhankelijke positie in de organisatie inneemt. Een team van 16 medewerkers verzorgt inmiddels een geïntegreerde indicatiestelling, vooruitlopend op de plannen van de regering. Na het interne plaatsingsproces is voor deze activiteit een vacature ontstaan voor een (m/v) De functie: U krijgt de eindverantwoordelijkheid voor de ontwikkeling van de zorg meldcentrale en het gehele intake- en indicatieproces. Dit houdt in de behandeling van de zorgaanvragen, het sluiten van de zorgcontracten met de cliënten, het creëren van en invul ling geven aan samenwerkingsover eenkomsten met partners in de regio, zoals gemeenten, zorgverzekeraars, verpleeg-, verzorgings- en zieken huizen en het bejaardenwerk. Tevens participeert u in verschillende in- en externe projectgroepen, geënt op de politieke ontwikkeling om de indicatiestelling voor wonen, welzijn en verpleging/zorg op elkaar af te stemmen. Daarnaast bewaakt u een uniforme interpretatie van de indicatie protocollen en draagt u zorg voor de verdere ontwikkeling en kwaliteits bewaking van het intake- en indicatie proces. U geeft hiervoor leiding aan een team, bestaande uit intakers, liaisonverpleegkundigen en centralisten. U bent budget houder, lid van het managementteam en rapporteert aan de Raad van Bestuur. Gevraagd: U bent een gedreven en pragmatische people manager die in staat is een goed functionerend team te creëren, zichzelf op professionele wijze in- en extern kan presenteren en om kan gaan met partijen met verschillende belangen. Na uw HB0-/Academische opleiding (HBO-V, Gezondheidsweten schappen) heeft u aanvullende managementopleidingen gevolgd. U bent na eerst praktische ervaring te hebben opgedaan, doorgegroeid naar een leidinggevend niveau in de zorg sector en toe aan meer verantwoorde lijkheid. Bekendheid met de extra murale zorg en deelgenomen hebben aan commissies zijn belangrijke plus punten. Geboden: Een organisatie in verandering met een duidelijke, marktgerichte visie, op weg naar een meer professionele benadering, maar steeds gericht op continuïteit. Voortdurende product verbetering en -ontwikkeling. Een zowel in- als extem gezichtsbepalende spilfunctie met een diversiteit aan con tacten en de ruimte om zelf vorm en inhoud te geven aan de zorgmeld centrale en de eigen functie. De mogelijkheid om als management teamlid te participeren in de ontwikke ling van het organisatiebeleid. Een salaris en arbeidsvoorwaardenpakket conform de CAO Thuiszorg passend bij de functie. De procedure: Is deze functie de volgende stap in uw loopbaan? Schrijf dan binnen 10 dagen een korte brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 132.978136 aan Mercuri Urval B.V., Claudius Prinsenlaan 126, 4818 CP Breda. De oriënterende gesprekken vinden na uitnodiging plaats op 11 september a.s. Productiekrachten m/v Voor diverse bedrijven in Oosterhout zoeken wij gemotiveerde productiekrachten. Vereist: goede beheersing van de Nederlandse taal, goede fysieke conditie, gemotiveerd zijn. Het betreft verschillende vacatures voor langere en kortere tijd, zowel werkzaamhe den in dagdienst als in 2- en 3-ploegendienst. Bent u op zoek naar werk, bel dan snel!!! Voor meer informatie: Start Oosterhout, Mathildastraat 9, tel. (0162) 42 74 40. Verhuizer m/v Voor een verhuisbedrijf in Breda. De werkzaamheden zijn zeer afwisselend en kunnen voor zowel langere als kortere periodes zijn. Voor meer informatie: Start Breda Natasja van der Wal, Van Coothplein 103, tel. (076) 520 90 90. Schoonmaker m/v Voor een bedrijf in Ulvenhout. De werktijden zijn van 18.00 tot 20.00 uur. Het betreft een functie met kans op een vast dienstverband. Voor een bedrijf in Breda zoeken wij met spoed een schoonmaker voor 1,5 uur per avond. Het betreft een functie met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Breda, Natasja van der Wal, Van Coothplein 103, tel. (076) 520 90 90. Productiemedewerker m/v Voor een producent van betonnen vloer platen. U moet bereid zijn in 2-ploegen- dienst te werken en u weet van aanpakken Het betreft een functie met goede voor uitzichten. Voor meer informatie: Start Breda, Reinout van der Put, Van Coothplein 103, tel. (076) 520 90 90. Schademonteur m/v Voor een garagebedrijf in Roosendaal. Taken: allerlei voorkomende werkzaam heden op de schade-afdeling, zoals schuren, strak zetten, voorbewerken, montagewerk, enz. Vereist: opleiding of kennis in de autobranche. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers, Laan van Brabant 64, tel. (0165) 55 70 47. Medewerker bezwaarschriften m/v Taken: taxatie in verband met wet onroe rende zaken, in behandeling nemen van bezwaarschriften. Vereist: HEAO-opleiding, bij voorkeur MER, ervaring in de makelaardij. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Antoinette de Waal, Laan van Brabant 64, tel. (0165) 55 70 47. Implementatie deskundige m/v Voor een bedrijf in Roosendaal. Taken: implementeren van o.a. financiële en administratieve programmatuur, ondersteuning van relaties, ter plaatse en telefonisch, actieve rol in het commerciële traject. Vereist: HEAO- of MEAO-opleiding, richting BE/BA, enige jaren werkervaring in de financiële en administratieve sector. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Caroline Bolder, Laan van Brabant 64, tel. (0165) 55 70 47. Voorman loodgieter m/v Voor een installatiebedrijf in Roosendaal Taken: het uitvoeren van projecten als loodgieter, leiding geven aan 3 a 4 mensen Vereist: opleiding installatietechniek. Voor meer informatie: Start Roosendaal Caroline Bolder of Inge Huyzers, Laan van Brabant 64, tel. (0165) 55 70 47. Medewerker boekhouding m/v Voor een bedrijf in Roosendaal. Taken: bewaking van budgetten en debi teuren, PC- en computerbeheer, verrich ten van diverse financiële werkzaamheden Vereist: MBA en/of MEAO diploma, goede kennis van de Engelse en Duitse taal. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Caroline Bolder of Antoinette de Waal, Laan van Brabant 64, tel. (01 65) 55 7047, Fotogrammeter m/v Voor een bedrijf in Roosendaal. Taken: verwerken met remote-sensing, beheren van het systeem (Unix), controleren van de back-up. Vereist: afgeronde HBO-opleiding bij voorbeeld IIAS of HTS, ervaring met remote-sensing, zowel zelfstandig als in een groep kunnen werken. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers, Laan van Brabant 64, tel. (0165) 55 70 47. Start Roosendaal, Laan van Brabant 64 Roosendaal, tel. (0165) 55 70 47. Start Breda, Van Coothplein 103 Breda, tel. (076) 520 90 90. Start Oosterhout, Mathildastraat 9 Oosterhout, tel. (0162) 42 74 40. Er gaat geen dag voorbij zon der brood. Bakkers ge bruiken onze grond stoffen bij de produc- tie van hun brood en banket. Het assorti ment breidt zich voort durend uit. Via gedegen re search en marktonderzoek ontwikkelt Zeelandia steeds nieuwe produc ten en brood soorten. Voor bakkers in Nederland/ maar ook in 55 an dere landen. Dat gebeurt voornamelijk in de hoofdves tiging van Zeelandia in Zierik- zee, waar ongeveer 300 mensen werk zaam zijn. Binnen de afdeling group marketing is door interne functieveranderingen een vacature ontstaan voor een senior marketing medewerker m/v. De marketingafdeling ressorteert als stafafdeling onder de directie en staat onder leiding van de group marketing manager. De afdeling/ onderverdeeld in marketing en productmanagement/ zal - na komst van de nieuwe mede werker - acht medewerkers tellen. DE FUNCTIE U bent, met grote mate van zelfstandigheid, werkzaam voor de internationale markt. Het onder steunen en invullen van het corporate marketingbeleid en het mede opstellen van commerciële plannen zijn uw belangrijkste hoofdtaken. Het stimuleren van de samenwerking en het onderhouden van contacten tussen hoofdkantoor en buitenlandse werkmaatschappijen is een belangrijke taak. Verder behoren o.a. tot uw werkzaamheden: - het mede opstellen van hef internationale marketingbeleid - het begeleiden van verschillende marketingprojecten V® iü - het verzamelen, analyseren en interpreteren van marktinformatie - concurrentieanalyses FUNCTIE-EISEN Voor deze functie is minimaal een HBO-opleiding vereist, bij voorkeur HEAO, richting commerciële economie. Daarnaast beschikt u over enkele jaren ervaring in een marketingfunctie, opge daan in een commercieel bedrijf bij voorkeur in de levensmiddelensector. U kunt zowel zelf standig als in teamverband werken. U bent initiatiefrijk, creatief en flexibel. Vanzelf sprekend bent u zeer analytisch ingesteld. Daarnaast beschikt u over goede communica tieve vaardigheden. Met name uw adviesvaar digheid en overtuigingskracht zijn sterk ontwikkeld. Uw beheersing van de Engelse taal is goed. SOLLICITEREN Uw sollicitatie kunt u richten aan mevrouw B. van Wingen, personeelsmanager. Nadere informatie over de functie- inhoud kunt u opvragen bij mevrouw M. Verheul, group mar keting manager, toestel 240. VOEDING Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman B V., Poststraat 11 Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Telefoon: (011141 90 00. VOOR VAKMAN HAP Stichting Bejaardenzorg Raamsdonk Zorgcentrum Het Hoge Veer Raamsdonksveer Op dit moment zoeken wij een (m/v) U \J \J gen ontmoetingsplaats voor ouderen uil Raamsdonksveer. Oat is wat Zorgcentrum Het ltoge Veer in Raamsdonksveer óók wil zijn. Veel onderen uit de wijk maken dan ook gebruik van de voorzieningen dagverzorging, tijdelijke opname en maalt jdvöéKlening. De kernfunctie van Zorgcentrum Het Hoge Veer is echter het bieden van huisvesting en verzorging aan 112 bewoners. Stichting Bejaardenzorg Raamsdonk heeft voor ogen de bewoners, naast huisvesting en verzorging, die zorg te bieden die aansluit bij Imn wensen en behoeften. Om dit alles te realiseren heeft Het Hoge Veer 70 medewerkers in dienst. anagementondersteuning en diens|tferlening aan zorginstellingen bv fulltime dienstverband Functie-Informatie De Zorgmanager geeft rechtstreeks leiding aan het verzorgend personeel, het huishoudelijk personeel en aan de activiteiten begeleiders. Hij/zij stuurt het zorgproces en schept hier voor de voorwaarden in de organisatie. Bovendien - en dit aspect is voor ons van groot belang - neemt hij/zij als plaatsvervan ger van de directeur beslissingen op het gebied van zorg, wonen en. dienstverlening, zowel op nitvoerend ats op beleidsniveau. Onze eisen Wij stellen de volgende eisen aan de perso nen die deze functie ambiëren: - een HBO-opleiding op het gebied van zorg/ verpleegkunde; - aantoonbare managementkwaliteiten, met nadruk op organisatievermogen; aantoonbare managementervaring van mini- maat 3 jaar in een gelijkwaardige functie; uitgebreide kennis van de ouderenzorg en een duidelijke visie hierop. Bovendien zoeken wij een sterke energieke persoonlijkheid tussen 35 en 45 jaar met een en sociaal gevoel goed weet te combiner» Daarnaast dient hij/zij te beschikken over11" stekende sociale vaardigheden. Ons aanbod Wij bieden een functie waarvan de in eerste instantie voor bepaalde tijd isw' voor de periode van één jaar. Na geblete» f; dienstverband voor onbepaalde tijd. De voorwaarden en het salaris zijn gebaseeri"' de CAO-Bejaardentehuizen- Het salaris is® form schaal 11 met een maximum van f Informatie De directeur van de stichting, de heer ThJ.B.M. Jansen, is bereid telefonisch*0 informatie over deze functie te geven op41* mer (0162) 513450. Sollicitatie H kunt binnen 14 dagen na verschijnen*'®, dit blad uw sollicitatie richten aan het Wy van de Stichting Bejaardenzorg Raatnsdoi4 Hoge Veer 1,4941 KH Raamsdonksveer. De tijden veranderen, zegge wjj met hen. Grootouders z schrijvers na. Niets is meer, z Respect, gemeenschapsgevoi begrippen uit een voorbije t jeugd, die moet het ontgeldt Waren de kleinkinderen vro een pepermuntje en een vrie bol, nu moet opa echt aand Kleuters spelen niet langer terwijl de grote mensen pra eist een centrumplaats in he mocht tot twintig jaar gele per week een kalm wandelirfr knot en breipennen, naar di om een goed grootmoeder t dochters en daaruit gesprot inzet. Een goede oma vervult haar eenmaal per week past ze c een carrière te gunnen. Ze kt voor de volgende generatie tussen een wakend oog hou deren en de u'rt school meet en vriendinnetjes. Die staan op het programma, want zijn op andere dagen der we laat. De moeders kunnen op een wekelijks vierentwintig len. En waren de kinderen dan nc ger. Met elkaar spelen op he ste lette op en veegde snotn is over. Het ene kind moet n' ey, het andere heeft blokflu moet er gezamenlijk gekl moet meedoen en herstelle niet. De moeders nog net, v zich nog hun eigen jonge j; groep een tot en met acht dat grootouders beschikbar per jaar niet, want dan mog den er zelf een keer uit met En kinderen zijn ook zovee Oma heeft er moeite mee. E onder het kwartetten mopp licht nog maar half begrijpt, ondanks doen blozen. Over en een pastoor die zich vergr uitgeput op de eigen bank opa. Die schudt het wijze ho eens goed met schoonzoon ken dient te worden. Die t rast. Zij spreken de kinderen lijkse kwaliteitsuurtjes en d< sentialia. Poep-, pies- en s daar niet bij. Anderzijds vinden ze dat op bezorgd zijn. Heeft Liesje va de buren, niet al een abonn En daarin gaat het alleen make up en de eerste keer. voor de jonge jeugd nauwe onbekend en onbespreekba ders aan. Op uren dat kinde wordt de ene dateshow n? peutische lief- en leedmag Daarin blijft geen enkele lev ken en dat is toch niet erg. k nen beter goed voorbereid beginnen. Opa maakt bezwaar. Jeugc schuld en zo hoort het te bli ontdekken overblijven, dat jaren spannend. Dochter p door schade en zelfs schand wat kinderen nu als van bracht wordt. Niet voor nie haar derde blijvende relatie Beschaamd zwijgen de groo baar hun fout dat ze afscb van een koppel schoonvriei der ruikt de overwinning en tuigend voorbeeld. Weet of een halfjaar geleden, toen z! tig werd? De tweede broer moest halverwege de bije dienstrooster viel niet te wij! uer zaten zijn beide doch standig aan. Vanuit die hc normaliter goed voor een spraak, viel dus geen verbc vreugde te verwachten, dac oudste dochter, bijna twaj avonds ineens het kleine lijf 9ing staan en het woord geestige improvisatie had z< mand vijfentwintig jaar ge Toen beperkten meisjes var "fit aanbieden van een blo< en in het beste geval tot een uit het hoofd geleerd j verandering der tijden, gaa Opa moet het toegeven, n kinderen van acht die spre ring, dat blijft toch ongehoc een overwinningsroes en kc de anekdote als doorslagge Paar weken geleden bracht bed. Nog steeds vijf. Na hë te een geheimpje mocht ®n ze fluisterde enige onve 2|jn oor. Na een aantal mali vader dat er iets van hem ve een brief 'geschreven' aan y^as- 0f vader die wilde bc Klas dorst ze die zelf niet 1 nad het vanzelfsprekend ge 'Oen niemand hem kon zie vlJTtien was. Zie je wel, was andert eigenlijk niets. Zij du e" 00k nog steeds niet. li eitde, het begint alleen w ngsten kun je beter maar stnJd aangaan.

de Stem | 1997 | | pagina 34