DE STEM PER O IM E E De Administratieve Medewerkers. TECHNICUM distributie medewerkers fin MKB Breda Kraanmachinisten TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKERS Hoofd Account management m/v Cerestar MANAGER OPLEIDING EN ORGANISATIE 1 relatiebeheerder (AA) en assistent-accountants iR MAMMOET Ov ABNAMRO D^bank monteur/assembleur PONDRES DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND ABN AMRO zoekt voor Effecten Services: HAZON ZONWERINGEN/KOZIJNEN TECHNICUM UITZENDBUREAU Postbus 11300 AA Almere. denker en doener. Zoekt op korte termijn: In deze functie onderhoudt u de relatie met opdrachtgevers en bent u verantwoordelijk voor een op timale bediening van uw cliënten. U bent voor uw opdrachtgevers adviseur, klankbord en vertrou wenspersoon. U begeleidt en coördineert de administratieve dienstverlening aan uw cliënt en onder-1 steunt adviesopdrachten of voert deze zelf uit. Daarnaast geeft u leiding aan assistenten en zorgt u ervoor dat zij zich individueel en als team ontwikkelen. Essentieel is relevante werkervaring in de ac countancy. U beschikt over praktische fiscale en automatiseringskennis. Naast uw vakmanschap zijn uw leidinggevende capaciteiten van belang. U bent efficiënt, kritisch, communicatief sterk, ser- vicegericht, toont initiatief en beschikt over acquirerende capaciteiten. Als assistent-accountant houdt u toezicht op financieel-administratieve diensten voor uw cliënten of voert u deze zelf uit. Tijdens de dagelijkse werkzaamheden werkt u in kleine teams voor verschil lende cliënten. Op deze wijze komt u in aanraking met alle facetten van de accountancy. U bent me-1 deverantwoordelijk voor de begeleiding van minder ervaren assistenten. Voor de'ambitieuze assistent-accountant zijn er ruim voldoende doorgroeimogelijkheden. Onze gedachterr gaan uit naar personen met een voltooide opleiding AA of studie SPD, dan wel studerend daarvoor. U beschikt over enkele jaren relevante werkervaring. U bent gericht op uw cliënten, initiatiefrijk, flexibel en crea tief. U heeft een brede interesse voor alle aspecten van het ondernemerschap. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer Jan E. Houweling AA, directeur KPMG Breda, (076) 5 240 240, privé (0416) 311 890. Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 6 september zenden aan KPMG, t.a.v. de heer J.E. Houweling AA, postbus 3452, 4800 DL Breda, o.v.v. de functie waarnaar u solliciteert. )ËSTEM Si' Agge deenkt dan'l ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1997 Het Effectenbedrijf. ABN AMRO Effecten Services in Breda is verant woordelijk voor de afwikkeling van effectentransacties en het wereldwijd bewaren en beheren van effectentegoeden, voor binnenlandse en buitenlandse cliënten. Effecten Services ondergaat op dit moment een ingrijpend veranderingsproces. Zowel de organisatie, de werkwijze als het transactieverwerkings- en informatie systeem worden vernieuwd. Om de overgang naar de nieuwe organisatie moge lijk te maken zoekt de bank gemotiveerde en breed inzet bare medewerkers voor de afdelingen Back Office en Uitgevende Instellingen. Medewerkers dus, die zich inzetten voor de bank en voor hun eigen loopbaan. Functie. In deze functie bewaak je het afwikkelingsproces van effectentransacties of effectenverwisselingen, coupon- en dividendbetalingen. Hierop reageer je alert en onder neem je waar nodig zelfstandig actie. Daarnaast onderhoud je contacten met interne en externe partijen, raadpleeg je geautomatiseerde systemen en voer je gegevens in. Verder beheer je een of meerdere rekeningen en behandel je eventuele administratieve verschillen. Eisen. Voor deze functie zijn wij op zoek naar mensen met een MEAO- of gelijkwaardige opleiding. Je beheerst de Engelse taal goed, bent stressbestendig en handelt accuraat. Verder ben je flexibel inzetbaar, initiatiefrijk, bereid oplei dingen te volgen en je bent een echte teamwerker. Beloning. ABN AMRO biedt je een goed salaris, 8% vakantie toeslag, een 13e maand, een premievrij pensioen, goede opleidingsfaciliteiten en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Deze functie kan een prima basis vormen voor een verdere loopbaan binnen de bank. Sollicitatie. Ben je geïnteresseerd en heb je affiniteit met het bankwezen? Stuur dan binnen 10 dagen je schriftelijke sol licitatie en curriculum vitae naar ABN AMRO Effecten Services, afdeling Personeel Service Centrum, Kemelstede 2, 4817 ST Breda. Voor meer informatie kun je bellen met de heer L.F.J. van der Kroef, hoofd afdeling Uitgevende Instellingen, telefoon 076 5799254. ABN AMRO is een breed georiënteerde bank met een sterke positie in Nederland en het buitenland. Met cliënten uit uiteenlopende sectoren en met hoog gekwalificeerd personeel. ABN AMRO is solide en veel zijdig. Een vooraanstaande bank van internationale standing en reputatie. Gevraagd Liefst met ervaring. Inlichtingen 0165-545891. U I E N B U R O Technicum Uitzendburo, behorende tot de Unique International Group, is een snelgroeiende uitzendorganisatie gespecialiseerd in het uitzen den van technisch geschoolde handarbeiders met 11 vestigingen door geheel Nederland. Door uitbreiding van de werkzaamheden op onze vestiging in Breda zijn wij voor de binnen dienst op zoek naar: Wat ga je bij Technicum doen - Het tot elkaar brengen van vraag en aanbod. Dat wil zeggen het onderhouden van telefoni sche contacten met enerzijds opdrachtgevers en vaklieden anderzijds. - Het werven en selecteren van vakmensen. - Het verrichten van administratieve en organi satorische werkzaamheden die voortvloeien uit bovengenoemde taken. Wat vraagt Technicum van jou - MTS-niveau (of gelijkwaardig). - Commerciële kwaliteiten. - Sterke contactuele eigenschappen. - Initiatiefrijke persoonlijkheid. - Leeftijd 20-25 jaar. - Stressbestendig en géén '9 tot 5-metaliteit'. - Woonachtig in Breda of omgeving. Wat heeft Technicum jou te bieden - Een afwisselende en zelfstandige baan met toekomstperspectief. - Een passend salaris en goede secundaire voorwaarden (waaronder vergoeding van stu diekosten en opname in bedrijfspensioen). - Een op onze organisatie afgestemd opleidings traject. Tevens nodigen wij (aankomend) commerciële mannen en vrouwen met affiniteit met de techniek uit te reageren. Heeft deze advertentie uw interesse Richt dan uw sollicitatie met een recente pasfoto aan de directie van: Pondres Direct Mail is een van de grotere bedrijven in Nederland die actief zijn op het gebied van de productie en verwerking van direct mail. De hoofdactiviteiten zijn databeheer, inkjet- en laserprinten, couverteren, sealen en fulfilment. Het bedrijf Pondres heeft ruim 90 medewerkers in vaste dienst en ongeveer 100 personen (thuiswerkers) zijn op freelance basis bij het bedrijf betrokken. De bedrijfscultuur kenmerkt zich door klantgerichtheid, kwaliteit en openheid. Het leveren van toegevoegde waarde staat hoog in het vaandel. De klantenkring kent vele gerenommeerde bedrijven, instellingen en ministeries. Begin 1998 wordt een nieuw bedrijfspand in gebruik genomen, waardoor ruimte ontstaat voor verdere expansie. De afdeling Een belangrijke schakel in het bedrijfsproces vormt de afdeling account management die de contacten met opdrachtgevers onderhoudt en verantwoordelijk is voor het ordermanagement in de eigen organisatie. De afdeling accountmanagement telt 8 medewerkers die als team opereren, waarbij ieder een eigen verantwoordelijkheidsgebied en een grote mate van zelfstandigheid heeft. Inventiviteit is vereist voor het oplossen van de problematieken van de steeds weer wisselende opdrachten. De afdeling groeit sterk waardoor de behoefte is ontstaan aan een Het profiel - Hij geeft leiding aan de account managers en assistent-account- managers. Hij coördineert hun werkzaamheden en optimaliseert de onderlinge samenwerking. - Hij draagt zorg voor een klant vriendelijke dienstverlening van offerte tot en met facturatie. - Hij is lid van het managementteam en als zodanig medeverantwoor delijk voor het te voeren en gevoerde beleid. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan: Pondres Direct Mail b.v., t.a.v. de heer L. Gorris, alg. directeur, Postbus 1211, 5004 BE Tilburg. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw A. Broeckaert. - Hij draagt zorg voor een goede communicatie, intern en extern, zodat het bedrijfsproces ongehin derd kan verlopen. - Hij rapporteert rechtstreeks aan de directie. De kandidaat - Hij heeft een aantal jaren ervaring als manager en wil graag als coach van een groep dynamische mensen optreden. - Hij heeft een opleiding in bedrijfs kundige/ commerciële richting op ten minste HBO-niveau. - Leeftijd vanaf 35 jaar. De Posthoornstraat 10, 5048 AS Tilburg (industrieterrein 'Kraaiven'j. Postbus 1211, 5004 BE Tilburg, telefoon 013-4633260, telefax 013-4637156. Nettorama Distributie BV is op zoek naar jonge enthousiaste Functie eisen: Ambitieuze en accurate werkinstelling. Leeftijd 17-21 jaar. Wij bieden: Een prettige werkomgeving waar collegialiteit en inzet voorop staan. Goede arbeidsvoorwaarden. Dagdiensten. Werken in teamverband. Voelt u zich aangesproken, schrijf dan een korte brief en stuur deze binnen 14 dagen op naar Nettorama Distributie BV, Postbus 182, 4900 AD Oosterhout, ter attentie van de heer P. Boswinkel. Cerestar Benelux B.V. in Sas van Gent is een moderne, industriële, maïs- en tarweverwerkende onderneming, die gebruik maakt van geavanceerde productieprocessen. De producten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen waaronder zoetwaren zuivelproducten, frisdranken en bakkerijproducten. Daarnaast worden ze verwerkt in non-food artikelen, zoals papier en karton Het bedrijf is gevestigd in Sas van Gent en telt ca. 425 medewerkers. Zij maakt deel uit van Cerestar Europe, Europa's grootste producent van hoogwaardig zetmeel en zetmeelderivaten. Buiten Europa is Cerestar ook actief in de Verenigde Staten en Azië Cerestar is onderdeel van Eridania Béghin-Say, een holding die bestaat uit meer dan 200 ondernemingen met wereldwijd zo'n 25.000 medewerkers. Eridiana Béghin-Say heeft een jaarlijkse omzet van ca. 20 miljard. Momenteel bestaat binnen de afdeling Human Resources de behoefte aan een enthousiaste, inspirerende Manager Opleiding en Organisatie (m/v) met visie, die in staat is om op pragmatische wijze vorm te geven aan de 'lerende organisatie'. De geschikte kandidaat onderscheidt zich in het vermogen theorie en praktijk te combineren. Hij/zij is verantwoordelijk voor het vertalen van organisatiedoelstellingen naar opleidingsbeleid in de meest ruime zin van het woord. De taken en verantwoordelijkheden bestaan verder uit: het adviseren van het lijnmanagement bij het opstellen van opleidingsplannen; het uitvoeren van trainingen op het vlak van sociale vaardigheden, managementstijlen en teamwork; het opzetten en uitvoeren van MD-programma's; het organiseren en coördineren van opleidingen en trainingen; het verzorgen van inkoop van opleidingen; het onderhouden van contacten met opleidingsinstituten; het vertalen van signalen van de Vloer' naar lange termijnvisies van het management. Het profiel van de geschikte kandidaat: HBO of universitaire opleiding PW, A O of (Technische) Bedrijfskunde, Onderwijskunde; aantoonbare, relevante ervaring, bij voorkeur binnen een internationaal opererende productieonderneming; affiniteit met techniek en technologie; uitstekende didactische kwaliteiten; uitstekende communicatieve vaardigheden in zowel het Nederlands als het Engels; bereidheid tot verhuizen naar de regio Zeeuws-Vlaanderen. Cerestar biedt de succesvolle kandidaat naast een aantrekkelijk salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een dynamische werkkring met enthousiaste collega's, een gedegen inwerkperiode en ruimte voor initiatief en zelfontplooiing. Een verhuiskostenregeling maakt deel uit van het arbeidsvoorwaardenpakket. Wanneer u zich herkent in bovenstaand profiel en toe bent aan een nieuwe uitdaging, schrijft u kort en bondig uw curriculum vitae, voorzien van uw motivatie vóór 13 september naar Cerestar Benelux B.V., t.a.v. mevrouw Ginny Wenas, p/a Amsterdamseweg 266, 1182 HN Amstelveen, telefoon 020-6477544. A company of ERIDANIA BÉGHIN-SAY K\Ë èwwXJ Relatiebeheerder (AA met certificerende bevoegdheid), c.q. beginnend relatiebeheerder (studerende voor AA met certificerende bevoegdheid). Assistent-accountants SOLLICITATIE SCHRAVEN AFBOUW Zoekt vanwege uitbreiding van haar stukadoors- en afbouwactiviteiten voor Midden- en West- Brabant ervaren; -k stukadoors traditioneel stukadoors gipsspuiters cementdekvloerleggers gipsbiokkenbouwers spackspuiters Wij bieden; een goede beloning langdurig werk Zonder ervaring is het onnodig te reageren. Voor meer informatie bellen naar; Schraven afbouw B.V. Meester Bierensweg 74 4841 AL PRINSENBEEK Tel.: 076-5420765 Mammoet Stoof V.O.F. te Breda, een onderneming van Mammoet Transport B.V., gespecialiseerd in zwaar transport en hijswerkzaamheden, zoekt voor haar locaties in de regio Europoort m/v die in bezit zijn van het diploma Machinist Mobiele Kranen van SBW. Diegene die daarnaast ook het groot rijbewijs/ CCVB bezitten hebben de voorkeur. Kandidaten dienen woonachtig te zijn in de regio of bereid daarheen te verhuizen. De medewerk(st)ers die wij zoeken zullen voornamelijk werkzaam zijn in de chemische en petrochemische industrie. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Mammoet Stoof V.O.F., Carola Ypema, Tel: 076-5724405. U kunt uiteraard ook schriftelijk reaget Uw brief met persoonlijke gegevens stuurt u aan: Postbus 3469,4800 DL B'I gAAR BAAN in de heidszorg vergt veel val j,eid, tact, liefde, begritf duld, kennis en met enige I maat uiterste precisie. Del rjng van medicijnen bij beeld. Dat gaat in micro1 «rammen en milliliters. El kenfoütje bij de toedienil bet voorschrijven ervan kl gezondheid van een pi schaden. Zij laat beroepsT dan ook nooit na haar patil erop te wijzen altijd goéd <j sering van de medicatie te 1 pe laatste weken verdl haar eigen gezondheid eniJ ratieve aandacht. Een f keelpijn met een aanhoij hoestje bezorgde haar lich jijk ongerief, dat ze aanv| lijk met zuigtabletten wild strijden, maar vanwege hej mak - er stond een flesje irl - met Bisolvon te lijf ging. I Het hoestdrankje verzacht! le leed, zelfs de keelpijn gil mee over. Maar toen de hol dagen over was, werd ze pil ling geteisterd door hl maagkrampen. Even aap dend als eerder het hoestje verkeerd of bedorven gel misschien, vroeg ze bij zicfl af. De salmonella-bacterié in deze zomerperiode im| overal op de loer. Nauwgezet als ze was, giri haar gangen van de afgell De aankondiging van een baby in luier wel de bek ze borden. Of zou het in bal *?%ee (MZtl <K Nou z'al wa jaoren int bejai Turen jongen tijd, toen zé i dit eerluke schaamte, zeg z >,Geen rijmken maoken oor Zo wijd ist nog wel nie, ma v>ant 't is al meer as zestug Dp veel plekken in de poldt Daor schoofden de pjèrdekt Vjant de pjèrden mosten ooi Daor stong ook alt 'n kribbe t Wast'r droog, uitte wind, en sondas leeg vaneigen, du Nou kroop taor ook wel 's n t°en a Lies en euren Peet ei Die gast aoi zijn weggesto1 snapte mij Free, dus ij most De snap mij toeh eehWe u °r verschiet'k mij toch, ik fant ge zul't wel nie gelove eehteluk Free, zo waor as ai jjfe beurden Peet naor buitei \,,aor ik dierf 't nie te zegge a moste kik zeggenGelul ao. zeej'k, ,,'n muis." IJ i zijmen bijna vijftug jaor ott r toen op dienen wintel alt voren mij g'ouwen kom al lank niemer buite

de Stem | 1997 | | pagina 28