DE STEM Tenc ef P E S O E E Edah Altijd al van een eigen Dierenspeciaalzaak gedroomd? m aankomende verkopers m/v si Forrmdo Zorg1 bn Vedior Bijl Polyester VACATURES uitzendbureau Eerste verkoper vleeswaren/kaas (v/m) COLLEGA DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Productie- medewerkers/sters Productiemedewerker Administratieve medewerkers Procesoperator Heftruckchauffeur Kanjers Storingsmonteur Schoolverlaters mm PRODUCTIEMEDEWERKERS Funktie-inhoud Funktie-eisen Edah biedt Interesse? Aannemersbedrijf J.C. v/d Broek b.v. ROMMENS EN PARTNERS accountancy Commercieel administratieve duizendpoot (m/v) The European Petretailer MEET- EN REGELTECHNICUS (M/V) The flexible workforce Beste service, laagste prijs!_ grootste keu Hoge deelname aan koetsenrit T Wèrkf ■Hl Voor diverse relaties in Breda en omgeving zijn we op zoek naar productiekrachten. Gemotiveerde inpakkers, montagemedewerkers, metaalbewerkers etc. Ben jij beschikbaar voor een lange of kortere periode, bel dan snel naarTènce! uitzendbureau Breda en vraag naar Yvette. Tel.: 076-5204304 Voor een fritesverwerkend bedrijf in Lepelstraat zoeken wij een medewerker die in het bezit is van een MBO-diploma en bij voorkeur MAS. Het gaat om een veelzijdige vaste baan waarbij u verantwoordelijk bent voor het logistieke proces van de ontvangst en de verwerking van de aardappelen tot de verlading. Tènce! Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 Voor diverse relaties in Bergen op Zoom en omgeving zoeken wij administratieve duizendpoten in het bezit van een MEAO-diploma. Als u daarnaast ervaring heeft met diverse computerprogramma's is de kans zeer groot dat u via ons een leuke baan kunt vinden. Tènce! Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 Voor een relatie in Bergen op Zoom zoeken wij een medewerker met een afgeronde V apro-B- opleiding die op basis van een detacheringscontract voor lange tijd aan de slag wil. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de besturing en het onderhoud van de machines. Tènce! Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 Met spoed zijn wij op zoek naar een heftruckchauffeur met ervaring die minimaal bezig is met Vapro-A. Het gaat om een baan voor lange tijd op basis van een detacheringscontract. Tènce! Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 Voor verschillende bedrijven in Roosendaal en Moerdijk heeft Tènce! regelmatig fulltime en/of parttime vacatures op industrieel, technisch en administratief gebied. Wij willen hiervoor graag in contact komen met personen met de volgende eigenschappen: je bent een harde werker je hebt geen '9 tot 5-mentaliteit' je bent gemotiveerd je hebt verantwoordelijkheidsgevoel je bent flexibel je bent voor een lange periode beschikbaar Kom langs voor een inschrijving of neem contact op met Tènce! Roosendaal/Moerdijk, tel.: 0165-562001. ■H Voor elektrotechnisch werk te Moerdijk zijn wij op zoek naar een zelfstandige storingsmonteur met kennis van Siemens PLC's. Je moet storingen aan machines kunnen traceren en verhelpen. Beschik je over leidinggevende kwaliteiten en ben je klantvriendelijk ingesteld Neem contact op met Tènce! Roosendaal. Tel.: 0165-562001 ■M De vakantieperiode is bijna voorbij Je bent na de drukke examentijd weer helemaal op krachten gekomen en drukzoekende naar een leuke baan. Wil je je kansen vergroten Kom dan snel langs voor een inschrijving. Tènce! Roosendaal, tel.: 0165-562001 Nieuwe Markt 79, 4701AE Roosendaal Telefoon 0165-562001 Koevoetstraat 51, 4611 PB Bergen op Zoom Telefoon 0164-239300 Van Coothplein 16, 4811 NE Breda Telefoon 076-5204304 fabrikant van polyester producten Door aanhoudende drukte zijn wij genoodzaakt ons team uit te breiden en vragen voor spoedige indiensttreding: voor de productie- en afwerkingsafdeling Onze voorkeur gaat uit naar medewerkers: - met ervaring; - in de leeftijd van 18 tot ca. 23 jaar; - die in bezit zijn van eigen vervoer. Voor informatie/sollicitatie kunt u vanaf maandag contact opnemen met: W.B. Bijl Polyester b.v. De heer F.C. van Dam Arbeidsweg 4 (ind.terrein Dintelmond) 4797 SZ Fijnaart (0167)52 43 43. Of kom vrijblijvend langs. ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1997 I jE STEM Edah is een keten van eigentijdse supermarkten voor kwaliteits- en prijs bewuste consumenten. Het bedrijf is onderdeel van de Vendex Food Groep en het biedt werk aan circa 10.000 mensen. Zoals dat hoort bij een dynamisch supermarktbedrijf is Edah voortdurend bezig met het verbeteren van de winkels. voor ons filiaal in Made zoeken wij een voor 38 uur per week. Als eerste verkoper vleeswaren/kaas ben je verantwoordelijk voor het op correcte wijze bedienen en adviseren van de klant. Een belangrijk taak is de verzorging en presentatie van de afdeling, waarbij hygiëne hoog in het vaandel staat (HACCP). Je houdt je verder bezig met het voorraadbeheer en controle van binnenkomende goederen. Daarnaast motiveer je het personeel van je afdeling, houd je je bezig met personeelsplanning en werk je vakkundige en snel nieuw personeel in. Voor deze funktie verwachten wij datje minimaal enkele jaren voortgezet onderwijs hebt genoten en relevant -leidinggevende- ervaring hebt, met minimaal 5 personen. Je bent gewend om op correcte en servicegerichte wijze klanten te bedienen en te woord te staan. Gezien de samenstelling van ons team gaat onze voorkeur uit naar een vrouw tussen de 20 en 30 jaar. een interessante en veelzijdige funktie, die een beroep doet op je zelfstandigheid. Gekoppeld aan deze funktie zit een tweedelige interne opleiding. Daarnaast biedt Edah volop doorgroeimogelijkheden. Indien de funkte je aanspreekt en je voldoet aan de funktie-eisen, verzoeken wij je vóór 13 september a.s. een brief en curriculum vitae te versturen naar onderstaand adres: Edah Smits B.V. T.a.v. de heer T. Pepels Nieuwstraat 5 4921 CT Made is een bouwbedrijf opgericht in 1932 en sindsdien gestaag gegroeid. Het bedrijf is werkzaam in renovatie, restauratie onderhoud, verbouwingen en utiliteitsbouw. Aannemersbedrijf J.C. v/d Broek heeft een personeelsbestand van circa 70 personen en maakt deel uit van de v.d. Broek Groep Wij zijn op zoek naar enthousiaste, klantgerichte, kostenbewuste, gemotiveerde medewerkers met de nodige technische kennis en flexibiliteit Bent U zo iemand solliciteer dan op een van onderstaande functies. Uitvoerder: Het zelfstandig technisch en organisatorisch begeleiden van diverse projecten tegelijk, gedeeltelijke werkvoorbereiding, know-how met name in het kader van onderhoud/verbouwingen. Minimaal MTS bouwkunde opleiding doch voorkeur HTS bouwkunde, minimaal 5 jaar ervaring vereist en leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. Werkvoorbereider: Een initiatiefrijke medewerker die in staat is zelfstandig meerdere projecten technischen organisatorisch voor te bereiden. Dit voor kleine en grote projecten, minimaal 5 jaar ervaring vereist en leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. Meewerkende voorlieden: All-round vakvolwassen timmerlieden die een project kunnen uitvoeren, waarbij diverse medewerkers onder zijn leiding staan. Hij dient verantwoording af te leggen aan de uitvoerder. Leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. Timmerlieden: All-round vakvolwassen timmerlieden die zelfstandig alleen kunnen werken danwel in teamverband onder voorman of uitvoerder. Leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. Voor alle functies geldt dat men in bezit moet zijn van rijbewijs B en goede collegiale- en contactuele eigenschappen. Wij bieden u een afwisselende functie, goede salariëring, goede secundaire arbeidsvoorwaarde en een prettig team. Wij verzoeken belangstellende binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren t.a.v.. de heer H.C.J. van den Broek, directeur. Aannemersbedrijf J.C. v/d broek b.v. Aardenhoek 40,4817 NE Breda Tel: 076.587 66 53 Fax 076.587 50 00 Accountants Belastingadviseurs Lyceumlaan 1-3 - 4702 XG Roosendaal Telefoon 0165-564300 - Telefax 0165-564444 Noordzijde Zoom 7-4613 AA Bergen op Zoom Telefoon 0164-241850 - Telefax 0164-253559 Jaarrekeningen Administratieve dienstverlening Managementinformatie Loonadministratie Fiscale aangiften Fiscale advisering Second opinions Financial planning Startersbegeleiders Financieringsbegeleiding Overnamebegelelding Ondernemersbegeleiding Onze organisatie richt zich met name op het MKB. op dit moment bedienen wij met 25 man onze relaties vanuit een tweetal kanto ren, te weten: Bergen op zoom en Roosendaal. Onze dienstverlening kenmerkt zich in actieve begeleiding van een onderneming, waarbij persoonlijk contact centraal staat. Onze werkwijze heeft tot een dusdanige groei geleid, dat wij op korte termijn aanvulling op onze kantoren te Bergen op zoom en Roosendaal noodzakelijk achten. Daar diverse functies op diverse niveaus vacant zijn, gaat onze voorkeur uit naar mensen met enige jaren ervaring in de en wellicht studerende zijn voor SPD of AA. Alle geboden functies kunnen voldoende doorgroeimogelijkheden bieden. Ons oplei dingstraject is gebaseerd op de vorming van een adviserende ac countant die ondernemer onder de ondernemers is. Uiteraard zijn onze arbeidsvoorwaarden uitstekend. Sollicitatiebrieven kunnen aan dhr. C.J. Rommens AA op ons kan toor in Bergen op Zoom worden gericht. Voor aanvullende informa tie kunt u zich voor kantoor Roosendaal wenden tot M.H.L. Van can AA (0165-564300) en tot C.J. Rommens AA of drs. J.A.H.M. de Moor FB (0164-241850) voor ons kantoor te Bergen op Zoom. Air-Towel BV is een jonge, internationaal opererende handels onderneming in exclusieve premiums. Wij streven naar een hoge kwaliteit in dienstverlening aan onze relaties. Om dit geheel te waarborgen zijn wij op zoek naar een: De werkzaamheden van deze veelzijdige functie bestaan o.a. uit - het telefonisch te woord staan van onze relaties - orderverwerking - inkoop - administratie Functie-eisen: - leeftijd 24 - 30 jaar - woonachtig in regio Breda Tilburg - opleiding op MBO- HBO-niveau - kennis van Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, kennis van Franse taal is een pré - kennis van Word, Windows en Exact Software - ervaring in soortgelijke functie - bereidheid tot overwerken - stressbestendig Wij bieden u een full-time dienstverband in een jong en dynamisch team, passende beloning en voldoende doorgroeimogelijkheden. Uw handgeschreven sollicitatie, voorzien van een c.v., kunt u binnen 10 dagen richten aan: Air-Towel BV, t.a.v. Dhr. T. van den Nieuwenhuizen Postbus 12, 5120 AA Rijen Met een eigen inbreng van minimaal 35.000,- kunt u uw droom verwezenlijken. The European Petretailer is een snel groeiende organisatie, die onder andere luxe dierenspeciaalzaken exploiteert onder de naam "Het Dierengilde". De doelstelling voor 1997 is explosieve groei van dit aantal. Daarom zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen die eigenaar willen worden van een zaak onder de franchiseformule "Het Dierengilde". U beschikt vanzelfsprekend over de vereiste diploma's. Wij zoeken geschikte franchise-nemers voor zeer binnenkort te openen lokaties in de regio's Breda/Tilburg. wij bemiddelen in de aankoop wij financieren mee wij geven u alle nodige begeleiding kortom: wij bieden u de mogelijkheid tot het runnen van een eigen dierenwinkel binnen een kwalitatief goede franchise-formule boven in de markt Uw reactie kunt u sturen naar: The European Petretailer, t.a.v. de heer R.H. Schuijt, Huis ter Heideweg 54, 3705 LZ Zeist. Telefoon 030 - 69 81 600 Fax 030 - 69 81 609 NEDALCO B.V. heeft <le laatste jaren hard gewerkt aan modernisering van de productie-installaties en de bedrijfsorganisatie. Ook voor de toekomst tekenen zich de nodige uitdagingen en nieuwe ontwikkelingen af. Onze aleoholfabriek werkt volcontinu en wordt met behulp van geavanceerde apparatuur vrijwel geheel automatisch bestuurd. Voor het onderhoud van de procesbesturingsapparatuur hebben wij binnen onze technische dienst thans een plaatsingsmogelijkheid voor een U zult zich binnen de afdeling meet- en regel/elektrotechniek (circa 5 personen) bezig gaan houden met onderhoud, vervanging en uitbreiding van bestaande installaties. In verband met het verhelpen van storingen wordt verwacht, dat u bereid bent tot het verrichten van oproepdiensten. Uw profiel U hebt de opleiding MTS-elcktroteehniek voltooid met applicatie M&R-techniek of gelijkwaardig. U beschikt reeds over enige ervaring in de procesindustrie. Gezien de samenwerking met collega's uit eigen en andere afdelingen, beschikt u voorts over goede contactuele vaardigheden. Wat bieden wij De juist man of vrouw kan rekenen op een boeiende werkkring in een klein team van gespecialiseerde collega's. De functie geeft veel ruimte voor eigen initiatief. Uw werkpakket is zeer gevarieerd van karakter en kan met grote mate van zelfstandigheid worden uitgevoerd. Natuurlijk bieden wij een goede salariëring en een bijpassend pakket moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder een premie- vrij pensioen en een aantrekkelijke studiekostenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan NEDALCO B.V., t.a.v. afd. Personeelszaken, Postbus 6, 4600 AA Bergen op Zoom. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot de heer P. Lambrechts (tel.: 0164-213474). 5 Met 160 vestigingen voor uit zending, replacement, deta chering en werving selec tie biedt Vedior meer moge lijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Administratief Secretaresses. Voor diverse relaties in Roosendaal zijn wij met spoed op zoek naar ervaren secretaresses. Bent u in het bezit van een secretaresse opleiding en beheerst u de moderne talen, wij hebben werk! Contactper sonen: Nancy van de Ven/ Maaike de Zeeuw. Medewerk(st)er voorraadadmini stratie. Voor een relatie in Roosend aal en omgeving zijn wij met spoed op zoek naar een medewerk(st)er voorraadadministratie. De werkzaam heden bestaan uit het controleren en beheersen van de voorraad d.m.v. di verse computerprogramma's. Belang rijk voor deze functie is dat u accuraat kunt werken en goede kennis heeft van PC-programma's, spreadsheets voor statistische gegevens. Het be treft hier een functie voor langere tijd waarbij de werkzaamheden in ploe gendienst worden uitgevoerd. Contactpersonen: Nancy van de Ven Maaike de Zeeuw. Productie Productiemedewerk(st)ers. Voor diverse relaties in Roosendaal en om geving zijn wij met spoed op zoek naar gemotiveerde productiemede- werk(st)ers. Het betreft hier diverse werkzaamheden in ploegendienst. Tevens hebben wij mogelijkheden voor materieelverzorgers en schoon- ma(a)k(st)ers. Contactpersonen: Patrick v.d. Werken/René Brands. Gezondheidszorg Verpleegkuridigen-A, ziekenver zorgenden of MBO-verpleegkun- digen. Voor diverse relaties in Roosendaal zijn wij op zoek naar ge diplomeerde verpleegkundigen-A, ziekenverzorgenden of MBO-ver- pleegkundigen. Bent u flexibel inzet baar en per direct beschikbaar, wij hebben werk! Contactpersonen: Nancy van de Ven/ Maaike de Zeeuw. Algemeen Heftruckchauffeurs. Wij hebben re gelmatig werk voor ervaren heftruck chauffeurs. Bent u in het bezit van een EVO-diploma en flexibel inzetbaar, kom dan langs op onze vestiging. Contactpersonen: Patrick v.d. Werken/ Rina van Ineveld. Neem voor meer informatie contact op met Vedior, Nieuwe Markt 53c, Roosendaal. Telefoon: (0165) 545955. Mikro-Electro is het grootste electro filiaalbedrijf van Zuid-West Nederland. Wegens uitbreiding bvan ons verkoopteam hebben wij op korte termijn, voor ons filiaal in Bergen op Zoom plaatsings- [f mogelijkheden voor doortastende Leeftijd 18 tot 21 jaar, een detailhandelsopleiding en/of verkoopervaring strekt tot aanbeveling. Stuur uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie vergezeld van pasfoto naar Mikro-Electro BV. Ettenseweg 48, 4706 PB Roosendaal, t.a.v. Afdeling Personeelszaken. 1 Het team van de FORMIDO BOUWMARKT te Etten- Leur is met spoed op zoek naar EEN FULLTIME met een positieve werkinstelling en technisch in zicht. Heb je een opleiding gevolgd aan de LTS, MTS of in de richting van de detailhandel en ben je jong enthousiast, dan pas jij misschien wel in ons team- Je bent verantwoordelijk voor een hele afdelmg- van het bestellen en vakken vullen tot verkoopg sprekken met klanten toe. Voel jij je aangesproken Reageer dan snel, uitsluitend schriftelijk c Brieven richten aan: Van Heeswijk Bouwmarkt B.V., t.a.v. mevr. J. van Heeswijk-Strous. Van Heeswijk Bouwmarkt B.V. Grauwe Polder 50 - 4876 NB Etten-Leiv „onze verslaggever Leuzen - De stichting ent Zeeuws-Vlaanderen ho! Lus een herdenkingsdieJ herderkerk in Terneuzen. Aansluitend vindt een kransleg Inument in het plantsoen jachten Dieke. jan onze verslaggeefster Oostburg - ZorgCuisine, motste keuken van Zeeuws! flaanderen, is een goede stiP mulans voor de werkgelegen' heid in West-Zeeuws-Vlaan deren. Dat was gistermiddag tijdens de officiële opening, dl kern van het betoog van dij Oostburgse burgemeester Noordewier. In de hypermoderne keuken, ge situeerd naast verpleeghuis D< Stelle in Oostburg, worden vana maandag honderden maaltijdei bereid voor elf (zorg)instellingei in Zeeuws-Vlaanderen. ZorgCuisine biedt werk aan vijf dg mensen. Niet alleen alle me bewerkers die tot nu toe in di keukens van de verschillend' zorginstellingen werkten, kun nen terecht in Oostburg. De stichting ZorgCuisine heeft ex tern ook nog medewerkers moe ten werven. „Arbeidsplaatsen waar in onze gemeente zo'n grote behoefte aar bestaat," aldus Noordewier, die gistermiddag de openingshande ling verrichtte. Magnetron De centrale keuken start met de bereiding van duizend maaltij den per dag. De maximum capa citeit omvat 2300 maaltijden! ZorgCuisine werkt volgens hetf 'warm-koud-warmsysteem'. Maaltijden worden gekookt en afgekoeld. Gebruikers dienen hun eten uiteindelijk via een magnetron weer op te warmen. De consument kan per dag kiezen uit drie menu's. Na gebruik bren gen de transportwagens het vuile servies terug naar de centrale keuken, waar alles in een aparte| afwasruimte wordt schoonge maakt. De satellietkeukens van de in stellingen blijven zorg dragen! voor broodmaaltijden en dranken] Eede - Met 120 personen kon de koetsenrit door Zeeuws- en Bel gisch Vlaanderen zich verheugen in een flinke belangstelling. Van uit manege Hippisch Centrum Primeur in Eede vertrokken 34 aanspanningen voor een rit door hetkrekengebied. Voor tweespan nen maar ook verschillende en kelspannen en zelfs een vierspan. m Ja-stuur mij de Limburggids '97 (116 Paj Attending) voor verrassend vakantiepli

de Stem | 1997 | | pagina 26