ESTEM P E S O SNOEREN Lm architect dbureau Psychologisch assistent m/v RIAGG Vedior Banen op de weg INTERCEDENT (M/V) .1 Stburg PRODUCTIEMEDEWERKERS stratenmaker met opperman ARCHITEKTENBURO die ontwerpt om te bouwen ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie ïlhechter lente ïteur Breda PROJECTLEIDER m/v Van Eijk Specialist in de agrarische sector -\r randstad uitzendbureau MONOLIET k. i IHfc Monoliet Beton Breda B.V. Hekven 6 4824 AE Breda Tel.'.076-5482200. onderhoudstimmerman onderhoudsmetselaar Grond- Weg- en Waterbouw Gebr. de Leeuw B.V. Telefoon: 0162-426884 ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1997 X 90 OOR ZUIDWEST-NEDERLAND Onze relatie, Architektenburo Snoeren BV te Dongen, is sinds de oprichting in 1975 uitgegroeid tot een gevestigde naam in Brabant. Voor een brede groep opdrachtgevers verzorgt zij het ontwerp, de uitwerking en directievoering van projecten op het gebied van woning- en utiliteitsbouw. Architektenburo Snoeren werkt nauw samen met aannemers en project-ontwikkelaars, en weet zo bijna al haar ontwerpen te realiseren. Daarnaast komt een gedeelte van de orderportefeuille voort uit eigen ontwikke ling. De werkwijze kenmerkt zich door de brede, interdisciplinaire aanpak, waarbij de architecten, de project-coördinatoren en de tekenaars samen tot de meest optimale invulling van de opdracht komen. De aanhoudende groei van de orderportefeuille heeft binnen Architektenburo Snoeren geleid tot de vacature van een De functie In samenspraak met de project-coördinator werkt u zelfstandig opdrachten uit, van de eerste schetsen tot het definitieve ontwerp. U bent in staat om de wensen en eisen van de meest uiteenlopende opdrachtgevers in passende ontwerpen te vertalen. Daarbij formuleert en definieert u het programma van eisen, en overlegt u veelvuldig met de opdracht gever, de gemeente en de Welstandscommissie. Zonodig presenteert u op overtuigende wijze uw ideeën, waardoor u naar buiten treedt als een beeld bepalend gezicht van Architektenburo Snoeren. De kandidaat U bent een all-round architect met een afgeronde TU-opleiding Bouwkunde. U heeft enige jaren rele vante werkervaring opgedaan bij een gerenommeerd architectenbureau, en bent nu toe aan een volgende, zelfstandige functie. In deze nieuwe uitdaging bent u in staat om creatief en realistisch te werken binnen de gegeven financiële, technische en esthetische kaders. Uw ambitieuze en zelfverzekerde persoonlijkheid zorgt ervoor dat u graag het initiatief neemt én houdt. Verder heeft u een goede kennis van de Energie Prestatie Normering en het Bouwbesluit; ervaring met geautomatiseerd ontwerpen is een pre. Uw leeftijd ligt rond de 35 tot 40 jaar. IfcNN Architektenburo Snoeren biedt u een: - zelfstandige baan in een informele onderneming,- - arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de Architec tenbureaus; - een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijer- weg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psycholo gisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. In deze procedure wordt rekening gehouden met de vakantieperiode. techniek. Maar ook agazijn- en transport- I ir mogelijkheden. Bent u I zerk en kunt u door-de- skomen? Loop dan in I zaterdag bij ons binnen! I ichrijving wel een geldig ■js (geen rijbewijs), uw gironummer mee. ids ÈNTRUM BREDA ekt wegens uitbreiding van het P vouwmachine lielhechter hndig te kunnen werken en likken. ■met of zonder diploma), die bij pen, uit te solliciteren. te richten aan: 4800 DJ BREDA, a. 18.000 inwoners) is ge- handeren. Er zijn vele re- een gezond leefklimaat en jnd (België en op circa 90 |aar basisonderwijs in de op 8 basisscholen, ver- onkernen. Oostburg zoekt een Ischool „Inspecteur Leen- |e. De huidige directeur is I 1998 benoemd tot direc- lol. kndkerkje heeft op dit mo- iantal zal volgens de prog- Felijk blijven of licht toene- festaat uit een directeur en en worden bestuurd op ba- ïtuursvorm. De directeuren penbare basisscholen vor- Itieberaad, waarin school- Ben behandeld. algehele leiding °ver de haast lessen in een combi ling van het team gaat de Innelijke directeur. Icteur wordt verwacht, o 1 de rol van de school bi Lap. recteur wordt verwacht, dat l/olledige bevoegdheid voor jangspunten van het open schrijft; van moderne manageme ordt gedacht aan ervaring ancieel, materieel en per jevende, contactuele en or gheden. atieadres: nB. jnctie kunnen worden 9 directeur van de schoo 117-453028 (school) or bij de onderwijsambtenaa aurg, de heer H. Verhage terlijk 5 september worden ouders van Oostburg, P° BURG. derzoek kan deel uit"1® jgh ure. Acquisitie naara sntie wordt niet op P I ,jPr: Voor de afdeling Adolescenten (van 18 tot 26 jaar) en de afdeling Ouderen (65 jaar en ouder) zoekt Het RIAGG Breda voor 16 uur per week een: Het RIAGG Breda is een dynamische organisatie met ils kerntaken hulpverlening, preventie en dienstverlening. Ontwikkelingen in de cliën- tenzorg en in samenwerkings relaties worden actief gesti muleerd. Het beleid is gericht op een positief werkklimaat. Het RIAGG Breda bestaat uit 4 leeftijdsgebonden doel groep-afdelingen, een stafaf deling Preventie/Dienstverle ningen een centrale afdeling Beheer. Het werkgebied is het Stadsgewest Breda, dat be staat uit 21 gemeenten met 400.000 inwoners. De ontwikkeling naar een geïntegreerd, regionaal GGZ- aanbod met hetAPZ en het UIBW is in gang gezet '«ot De functionaris zal werkzaamheden verrichten onder leiding van de psychologen van de genoemde afdelingen. De belangrijkste taken zijn: afnemen van psychologische tests en het maken van observatieverslagen geautomatiseerd scoren en verwerken van testresultaten het uitwerken van testresultaten en observaties tot een verslag Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met: een opleiding psychologisch assistent(e) aantoonbare ervaring met een breed scala aan neuropsychologisch, persoonlijkheids- en capaciteitenonderzoek bij de betreffende leeftijds categorieën qua persoonlijkheid vereist het werk een flexibel en inventief iemand met goede contactuele en organisatorische kwaliteiten ervaring met tekstverwerking 1 rijbewijs B (en auto) De CAO-Z is van toepassing, echter voor de AGGZ geldt tot I april 1998 een aantal overgangsmaatregelen. Opname in het pensioenfonds PGGM is verplicht. inlichtingen Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer Drs.P.A.M. van Eil, afdelingshoofd afdeling Ouderen,telefoon:076 - 5 241 000. Sollicitaties gelieve u schriftelijk en vóór 12 september 1997 te richten aan de directie van het RIAGG Breda, Baronielaan 18,4818 RA Breda. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Beton/kipper chauffeurs m/v Voor het uitbreiden van onze pool beton-/kipperchauffeurs zoeken wij kandidaten die graag willen werken als beton- of kipperchauffeur. Je kan worden ingezet bij verschillende bedrijven in de regio West-brabant. In overleg kunnen ook chauffeurs worden ingezet die slechts enkele dagen per week beschikbaar zijn. U dient uiteraard te beschikken over het C- rijbewijs en het CCV-B diploma. Informatie bij Monique de Jonge, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Beginnend internationaal chauffeur m/v Bent u in het bezit van het rijbewijs CE, en het chauffeurs diploma dan heeft u nu de kans om bij een internationaal tranportbedrijf als tweede chauffeur aan de slag te gaan. Als echte internationale chauffeur heeft u uiteraard geen bezwaar om af en toe een weekend te werken. Informatie bij Joke de Groot, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Distributiechauffeurs m/v Houdt u van afwisselend werk, redelijk geregelde werktijden, veel contact met uw klanten, dan hebben wij een aantal opdrachten die voor u interessant kunnen zijn. Bent u in het bezit van rijbewijs C en CCV-B diploma kom dan zeker langs om uw mogelijkheden te bespreken. Informatie bij Manon Buijsman, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Chauffeur/belader m/v Voor een bedrijf met standplaatsen in de regio Breda, Tilburg en Roosendaal zoeken wij een chauffeur/belader. De functie is een combinatie van rijden en beladen. U dient naast de benodigde papieren enige ervaring als chauffeur te hebben. Het werk is voor lange tijd. Informatie bij Joke de Groot, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Kraanmachinist m/v Voor een relatie in de omgeving van Moerdijk zijn wij op zoek naar een ervaren kraanmachinist die tot het eind van het jaar beschikbaar is om tijdens de bietencampagne wagens te laden. Diploma's zijn geen absoluut vereiste. Informatie bij Monique de Jonge, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. STICHTING ARBEIDSPROJEKTEN STADSGEWEST BREDA Postbus 7460, 4800 GL BREDA tel.: 076-5203020 fax: 076-5203010 "e Stichting Arbeidsprojecten Stadsgewest Breda (STAP) heeft als doel het realiseren arbeidsprojecten en het bevorderen van mogelijkheden tot arbeid en dagbeste- °,n9 voor cliënten van instellingen binnen de geestelijke gezondheidszorg in het Stadsgewest Breda. °Mt moment beschikt STAP over drie arbeidstrainingsprojecten, waar speelgoed- tntoutbewerkingsproject 'De Tree' er één van is. Binnen dit project krijgen mensen «mogelijkheid om instrumentele en sociale vaardigheden te trainen, met als doel Nintreding op de arbeidsmarkt. Ten behoeve hiervan worden in het project o.a. ■'"meubelen gemaakt en speelgoed hersteld voor voornamelijk scholen, peuter speelzalen en kinderdagverblijven. Ook bestaat de mogelijkheid dat de deelnemers in kader van hun traject cursussen volgen. Via de methode van individuele trajectbe- Weiding worden de deelnemers richting arbeid begeleid door de medewerkers van "beidsbemiddelingsbuyeau RIS. Joorhet arbeidstrainingsproject 'De Tree' roept STAP kandidaten op voor de functie voor 28 uur per week. gaat hier om een functie voor onbepaalde tijd. "efunctie omvat o.a.: te begeleiden van de deelnemers in hun individuele leertraject op de werkvloer, training en scholing van zowel instrumentele als sociale vaardigheden toezicht op en instructie van deelnemers m.b.t. het juiste gebruik van materialen, gereedschap en inventaris en zorgdragen voor êen optimaal werkklimaat j iet verwerven van opdrachten en deze gereedmaken voor productie overleg met de arbeidsbemiddelaars van RIS inzake het verloop van de individuele trajecten van deelnemers. ^woorden voor de functie zijn: kennis van en ervaring met de principes van rehabilitatie jeen stimulerende persoonlijkheid een voltooide technische opleiding houtbewerking Soede contactuele eigenschappen creatief en inventief kunnen handelen. en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. De aan te o'okrf functi°naris zal in dienst komen bij de Stichting RIBW Stadsgewest Breda, die "e uitvoerder is van de STAP-projecten. Stap at'e 0V6r de 'unctie is telefonisch verkrijgbaar bij de inhoudelijk coördinator van 17 itn'36 heer p Peeters, op dinsdag 26 en donderdag 28 augustus a.s., van 12.00- uu uur, tel.nr. 076-5204363. secret'-''ke sollicitaties dienen uiterlijk 1 september 1997 in het bezit te zijn van het van at van de Stichting STAP, Postbus 7460, 4800 GL Breda, onder vermelding «T^ücature STAP. Vedior Van Eijk -onderdeel van Vedior Interna tional- is met 18 filialen marktleider in de bemid deling van tijdelijk personeel voor de agrarische sector. Wij zijn een jonge, marktgerichte orga nisatie en dit betekent voor het personeel een grote zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Voor ons filiaal in Breda zijn wij op zoek naar een enthousiaste Je werkzaamheden bestaan uit het bemiddelen in tijdelijke dienstverbanden tussen opdrachtgevers en uitzendkrachten. Dat betekent het werven en selecteren van uitzendkrachten en het actief be naderen van klanten en prospects. Daarnaast behoren aile voorkomende administratieve han delingen tot je taak. 'at kun je verwachten: een zelfstandige en ver antwoordelijke functie; een uitstekend salaris; goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaron der een studiekostenregeling; werken in een ieuk teamverband. Wat heb je te bieden; een HBO/MBO-opleiding; je bent tussen de 20 en 27 jaar; je hebt affiniteit met de agrarische sector; je hebt enige commerciële ervaring; je hebt een flexibele instelling; je hebt een rijbewijs. Je interesse bfijkt uit het feit dat je binnen 10 da gen je sollicitatiebrief, voorzien van een CV, onder referentie 18/int, stuurt aan: Vedior Van Eijk, t.a.v. mevr. S. Kroes, Vliethof 62, 2291 RZ Wateringen. TECHNISCH Operator shipping warehousing m/v De shipping operator verricht alle voorkomende logistieke werkzaamheden bij een bedrijf in Middelburg. Je bent in het bezit van je heftruckcertificaat (EVO) en bent bevoegd om te werken met gevaarlijke stoffen. Je hebt een jarenlange expeditie ervaring die je hebt bekroond met je diploma magazijnbeheer. Het werken onder kwaliteitsnormen (ISO) is je volledig bekend. Je hebt eventueel trainingen op dit gebied gevolgd. Op onregelmatige tijden ben je een echte teamworker. De nederlandse taal spreek en schrijf je vloeiend. Herken je jezelf in bovenstaand profiel? Kom dan zo snel mogelijk bij ons Jangs. Neem je CV, sofinummer, banknummer en geldig paspoort of ID-kaart mee plus je diploma's. Informatie bij Astrid Steijns, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. GEZONDHEIDSZORG Basisarts m/v Bent u op zoek naar een nieuwe werkomgeving en heeft u ervaring met opvang van asielzoekers, dan hebben wij per direct werk voor u. De pas geopende noodopvang voor asielzoekers in Ossendrecht is met spoed op zoek naar basisartsen. Heeft u naast relevante ervaring ook een ruime talenkennis, reageer dan direct. Informatie bij Caroline van Wijk, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. HBO-Vers m/v Voor de noodopvang van asielzoekers in Ossendrecht zijn wij met spoed op zoek naar verpleegkundig personeel. Heeft u een HBO-V opleiding met wijkaantekening, dan kunt u direct aan de slag. Bij voorkeur heeft u tropenervaring of ervaring met de opvang van asielzoekers. Kennis van de Franse taal is een prae. Informatie bij Caroline van Wijk, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. Agogisch werkers m/v Heeft u een afgeronde opleiding IW of SPH en ervaring met de opvang van asielzoekers, dan kunt u direct aan de slag. In de pas geopende noodopvang voor asielzoekers in Ossendrecht, kunnen wij ervaren kandidaten plaatsen. Spreekt u bovendien Frans, dan bent u degene die wij zoeken. Informatie bij Caroline van Wijk, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. Verzorgenden opgelet! m/v Voor diverse verzorgings- en verpleeghuizen in Breda en omstreken zijn wij op zoek naar gemotiveerde ziekenverzor genden/bejaardenverzorgenden. Bent u 4 tot 40 uur per week beschikbaar, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Saskia den Elzen, tel. (076) 514 16 16, Breda, Prinsenkade 5a. j INDUSTRIE Verkoopster m/v Voor een opdrachtgever in Oosterhout zijn wij op zoek naar een gemotiveerde medewerkster voor het verkopen van diverse artikelen op het gebied van de foto-industrie. U bent represen tatief, communicatief, service-gericht en kan zowel inteamverband als zelfstandig werken. Het betreft een parttime functie voor onbepaalde tijd Informatie bij Mariëlle van der Velden, tel. (0162) 45 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Magazijnmedewerkers m/v Voor een grote logistieke dienstverlener in Etten-Leur zoeken wij orderpickers en inpakkers. Heb je ervaring als orderpicker en kun bovendien overweg met een heftruck dan kun je op zeer korte termijn als orderpicker aan de slag. Nog geen ervaring? Maar ben je gemotiveerd en wil je graag aan het werk dan hebben wij een baan voor je als inpakker. Informatie bij Angelica Hagens, tel. (076) 503 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Logistieke medewerkers m/v Voor meerdere bedrijven in Oosterhout zijn wij op zoek naar medewerkers die dolgraag in een magazijn werken. Het werk varieert van order-pieken, laden lossen tot heftruck werkzaam heden. Uiteraard moet je gemotiveerd zijn, en bereid zijn om op flexibele tijden te werken. Wil jij in een magazijn werken dan hebben wij werk voor je!! Informatie bij Erik Klijn, tel. (0162) 45 24 96, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Magazijnmedewerkers m/v Ben je op zoek naar een functie als magazijnmedewerker? Als je van aanpakken houdt en opgewassen bent tegen onverwachte drukte op het werk, dan zijn wij op zoeknaar jou! Verder heb je geen rugklachten en vind je tillen geen probleem. Je bent in het bezit van minimaal een MAVO-diploma. We hebben diverse functies met specifieke eisen. Mocht je interesse hebben, kom dan langs voor een persoonlijk gesprek. We kunnen dan kijken welke functie het meest bij jou past. Informatie bij Lufenda Miedema, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Monoliet Beton B.V. dient ten gevolge van een toenemende vraag naar haar producten de productiecapaciteit uit te breiden. Monoliet Beton B.V. heeft meerdere sollicitanten die hebben gereageerd op eerdere advertenties een baan kunnen aan bieden. Wij kunnen nog enige vacatures invullen. Indien u ook voor een van onderstaande functies in aanmerking wilt komen reageert u dan snel. (alle afdelingen) 1. Betonijzervlechters Kandidaten die voor deze functie in aanmerking willen komen dienen te beschikken over enige vlechtervaring. 2. Kraanmachinisten Voor het bedienen van onze bovenloopkranen in de productiehal len en portaalkranen op het opslagterrein zoeken wij kandidaten met enige ervaring. 3. Algemeen medewerkers Indien een kandidaat ervaring heeft opgedaan in het bedienen van machines, zijn er mogelijkheden om te worden opgeleid in functies van uiteenlopende aard. Van alle kandidaten verwachten wij; 1Een positieve werkinstelling 2. Een opleiding op minimaal LBO-niveau. 3. De bereidheid in meerdere functies te trainen. 4. Tweeploegendienst behoort tot de mogelijkheden. Wat kunnen wij de juiste kandidaten bieden: 1De juiste kandidaten kunnen erop rekenen dat zij werk krijgen aangeboden in een plezierige werkomgeving waar zij alle mo gelijkheden krijgen zich te ontwikkelen tot een allround mede werker. 2. Indien na verloop van tijd blijkt dat de kandidaat naar tevre denheid functioneert, is er voor de kandidaat uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. 3. De arbeidsvoorwaarden zijn afhankelijk van opgedane kennis en ervaring. Spreekt een van de genoemde functies u aan, neem dan contact op met de heer J. de Swart van de afdeling Personeelszaken. Telefoon 076-548 22 96 Monoliet Beton B.V. is een onafhankelijk fabrikant van prefab systeemvloeren voor de woning- en utiliteitsbouw. Monoliet Beton B.V. heeft op de Nederlandse markt een voortreffelijke reputatie opge bouwd door de gunstige prijs/kwaliteitsverhouding van haar producten alsmede door de flexibiliteit van onze orga nisatie. Monoliet Beton B.V. werkgelegenheid aan medewerkers. biedt 175 GEBR. BACKX B.V. AANNEMERSBEDRIJF NIEUWBOUW - RENOVATIE - ONDERHOUD In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij een allround zelfstandig werkende Tevens zoeken wij een allround voor diverse werkzaamheden. Aanmelding op onderstaand adres: Zoete Inval 23a, 4815 HK Breda Tel. 076-5218544 Wij zijn per direct op zoek naar een Heb je ervaring en ben je geïnteresseerd, neem dan contact op met de heer C.J. de Leeuw.

de Stem | 1997 | | pagina 21