DE STEM atamBBBBcim© G*Q eksklusieve trappen DANSLES 9 Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank te Terneuzen Ko Ruskys g Philippi nu een voor iedereen VERBERKMOES DANCE MASTERS v.o.f. van Kouteren Hoek wint bekerduel Mr A.W. VROOME mr. E.O.A. Verhaegen gemeente OOSTBURG Hoge vocht' M EXECUTIEVEILING EXECUTIEVEILING OPENBARE VERKOOP TE GRAAUW Café Cursussen in heel Zeeland: Zeeuws-Vlaanderen, Schouwen-Duiveland, Bevelanden en Walcheren ZVU-leden krijgen het programmaboekje, direct bij het verschijnen, toegezonden. U kunt het programmaboekje gratis ophalen of aanvragen bij het ZVU-bureau, Spanjaardstraat 51, 4331 EP Middelburg, tel. 0118-634800 of fax 0118- 626789. http://www.Volksuniversiteit.nl E-mail: VU-Zeel1@csnet.nl. i Veerweg 30 Spectaculaire Aanbieding^ VERKOOP BIJ INSCHRIJVING VERMEULEN B.V. Schrijf nu in voor een danscursus Nu ook in OOSTBURG!! APARTE CLUBS VOOR: EXCLUSIEVE BETIMMERINGEN ONDERHOUDSWERK WONINGEN Tevens verkoop aan particulieren van de in eigen werkplaats gemaakte hardhouten deuren, kozijnen, trappen en speciaal lijstwerk. OPENBARE KENNISGEVING Waterschap De Drie Ambachten ONTWERP-VERKEERSBESLUIT NIEUW NEUZENWEG Rabobank Terneuzen gE STEM ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1997 Mrs J. EVEKAERT J.M.E. SEIJDLITZ J.P. LOOF NOTARISSEN In samenwerking met notaris mr. A.W. Vroome te Hulst Herengracht 10, Postbus 20, 4530 AA Terneuzen Telefoon 0115-617977, Telefax 0115-630216 krachtens artikel 3:268 burgerlijk wetboek Mrs. J. Everaert, J.M.E. Seijdlitz en J.P. Loof, notarissen te Terneuzen, Herengracht 10 (Postbus 20 te 4530 AA Terneuzen), telefoon .0115-617977, in collegiale samenwerking met mr. G.Tj.R. Bogers, notaris ter standplaats Axel, Stationsstraat 5, 4571 LA Axel (Postbus 50, 4570 AB Axel), tel.: 0115-561414/ fax: 0115-564491, zijn voornemens om op woensdag 1 oktober 1997 om 14.00 uur in café/restauarant Dallinga, Nieuwe Kerkstraat 5 te Sluiskil, in het openbaar in één zitting bij opbod en afmijning te verkopen: HET WOONHUIS met schuur, erf en tuin, staande en gelegen te 4541 CD Sluiskil, gemeente Terneuzen, Stroodorpe 14, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie G, nummer 4321, groot één are éénenzestig centiare. Op de veiling zijn van toepassing, voorzover in de veilingakte daarvan niet uitdrukkelijk is afgeweken, de Algemene Veilingvoorwaarden van Executieveilingen 1993 (AWB) Aanvaarding: Aanvaarding bij de betaling van de koopsom en het verder verschuldigde. Gebruik: Voor zover bekend is de onroerende zaak leeg en ontruimd. Indien de onroerende zaak niet vrij van gebruik door de eigenaar en de zijnen wordt opgeleverd, kan de koper de ontruiming bewerkstelligen uit kracht van de grosse van de daartoe benodigde akte. Betaling: De koper op de veiling dient bij het verlijden van de akte van gunnning (uiterlijk de eerste werkdag na de openbare verkoop) aan de veilingnotaris te betalen een bedrag gelijk aan de overdrachtsbelasting die bij de levering verschuldigd zal zijn, alsmede een waarborgsom ten bedrage van tien procent van de koopsom. In de plaats van gemelde waarbogsom kan ook voor eenzelfde bedrag aan bankgarantie worden gesteld. De overige kosten dienen binnen acht dagen en de koopsom dient binnen zes weken na de gunning te worden betaald. Lasten e.d.: In afwijking van het bepaalde in artikel 9 Algemene Veilingvoorwaarden komen alle kosten, belastingen en heffingen (alsmede eventuele achterstand) voor rekening van koper. Tot veertien dagen voor de openbare verkoop kan een onderhands bod worden uitgebracht bij een aan de veilingnotaris gericht geschrift. Gegadigden dienen desgevraagd, conform artikel 14 van de Algemene Veilingvoorwaarden, zich te legitimeren, alsmede hun financiële gegoedheid aan te tonen. Bezichtiging: In overleg met bovengenoemde notariskantoren. De veilingvoorwaarden met bijbehorende informatie zullen, uiterlijk 8 dagen voor alsmede op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemde notariskantoren. Voor info zie ook de internetpagina http://www/mr.borge@tref.nl. Verdere inlichtingen terzake worden verstrekt door dhr. A. Goethals, tel.: 0115-561414. Mrs J. EVERAERT J.M.E. SEIJDLITZ J.P. LOOF NOTARISSEN In samenwerking met Notaris Mr A.W. Vroome te Hulst Herengracht 10, Postbus 20, 4530 AA Terneuzen Telefoon 0115-617977, Telefax 0115-630216 krachtens artikel 3:268 burgerlijk wetboek Mrs. J. Everaert, J.M.E. Seijdlitz en J.P. Loof, notarissen te Terneuzen, Herengracht 10 (Postbus 20 te 4530 AA Terneuzen), telefoon 0115-617977, in collegiale samenwerking met mr. G.Tj.R. Borgers, notaris ter standplaats Axel, Stationsstraat 5, 4571 LA Axel (Postbus 50, 4570 AB Axel), tel. 0115-561414/fax: 0115-564491, zijn voornemens om op woensdag 1 oktober 1997 om 14.00 uur in café/restaurant Dallinga, Nieuwe Kerkstraat 5 te Sluiskil, in het openbaar in één zitting bij opbod en afmijning te verkopen: HET WOONHUIS met berging, erf en tuin, staande en gelegen te 4541 CJ Sluiskil, gemeente Terneuzen, Kanaalzicht 43, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie R, nummer 734, groot drie are tweeëntachtig centiare. Op de veiling zijn van toepassing, voorzover in de veilingakte daarvan niet uitdrukkelijk is afgeweken, de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AWE). Aanvaarding: Aanvaarding na betaling van de koopsom en kosten. Betaling: Kosten en de overdrachtsbelasting uiterlijk de achtste dag na de gunning. De koopsom uiterlijk zes weken na de gunning. De waarborgsom van 10% binnen 5 dagen nadat daarom is verzocht. Onderhandse biedingen: Tot veertien dagen voor de dag der veiling kan een onderhands bod worden uitgebracht bij een aan de veilingnotaris gericht geschrift. Bieders: Deze dienen zich te legitimeren en een bewijs van financiële gegoedheid aan te bieden. Bezichtiging: In overleg met bovengenoemde notariskantoren. De veilingvoorwaarden met bijbehorende informatie zullen, uiterlijk 8 dagen voor alsmede op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemde notariskantoren. Voor info zie ook de internetpagina http://www/mr.borge@tref.nl. Verdere inlichtingen terzake worden verstrekt door dhr. A. Goethals, tel.: 0115-561414. NOTARIS In samenwerking met notarissen Mrs. J. Everaert, J.M.E. Seijdlitz, J.P. Loof te Terneuzen 's-Gravenhofplein 9, postbus 85, 4560 AB Hulst Telefoon 0114 - 314355, telefax 0114 - 316255 Mr A.W. Vroome notaris ter standplaats Hulst is voornemens om op dinsdag 2 september 1997 's middags om 15.00 uur in café 'Modern' aan de Dorpsstraat 45 te Graauw, (gemeente Hulst), ten verzoeke van zijn opdrachtgever over te gaan tot openbarae verkoop van: EEN BUITENVERBLIJF met aanbehoren, erf en tuin, staande en gelegen aan de Langendamsedijk 10 te Graauw, gemeente Hulst, kadastraal bekend gemeente Hulst sectie G nummer 201, groot 7 are 75 centiare. Wijze van veiling De veiling vindt plaats in één zitting in twee fasen, te weten de inzet bij opbod en de afslag bij afmijning. Aanvaarding Het te veilen registergoed kan worden aanvaard na betaling van de koopsom uiterlijk op 10 oktober 1997. Veilingvoorwaarden Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993, voor zover daarvan bij het proces-verbaal niet is afgeweken. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en desgewenst een verklaring van hun bankrelatie betreffende hun financiële gegoedheid te overleggen, zowel voor wat betreft de betaling van de koopsom als van de in artikel 9 lid 1 der Algemene Veilingvoorwaaarden genoemde kosten. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend Bezichtiging: zaterdagen 23 en 30 augustus a.s. telkens van 10.00 tot 12.00 uur. Voor verdere informatie kan men zich wenden tot het kantoor van genoemde notaris mr A.W. Vroome, (dhr. F.A.R. Josiassen), (tel.: 0114-314355). Unieke mogelijkheid Ter pacht of .overname aangeboden op Al-locatie in centrum van Hulst (Zld.) Terras met honderd stoelen Sfeervol ingericht. Gelegen bij verschillende winkelcentra aan groot, goed bereikbaar parkeerterrein. Voor de enthousiaste ondernemer. MEERDERE EXPLOITATIEVORMEN mogelijk Bellen naar nr. (0114) 315 042 Fax (0114) 321 213 Zeeuwse Volksuniversiteit SEIZOEN 1997- 1998 Het nieuwe ZVU-programma is uit! Kijkdagen te Wolphaartsdijk van 30 aug. t/m 6 sept De serre voor alle seizoenen Elektrisch openschuivend dak Vaste daken in alle stijlen Victoriaanse stijlen Thermische profielen Thermisch onderbroken profielen Onbeperktwieurkeuze bi-color Van concept Hot einduitvoering mèt volledige begeleiding Standaardmodellen Particulier Project Horeca Zwembadoverdekkingen ZÓN N ER AN DA' Alia dagen open van 10 - 16 u. Zonnerondo heeft ook showrooms te Nederweeft, Stroobos, Castricum en Westervoart. voor informatie bel 0113-581 601 of fax 0113-581 061 DE SERRE VOOR ALLE SEIZOENEN ik wens gratis en geheel vrijblijvend te ontvangen: Naam: Voornaam: Straat: Gemeente: Tel.:Fax: Zenden aon Zonnerondo, Postbus 24, 4470 AA Wolphaartsdijk I I uw mooie kleurendocumentatie uw offerte ..Nr: .Postcode:. Notaris te IJzendijke is voornemens t.v.v. erven K. de Bruijne bij in schrijving te verkopen: Het woonhuis met schuur, garage, erf en tuin gele gen aan de Prinses Beatrixstraat 22 te Schoondijke, kadastraal bekend gemeente Oostburg sectie ES nummer 46, groot 2.83 are. Aanvaarding: Het registergoed kan worden aanvaard vrij van huur of enig ander gebruiksrecht na betaling van koopsom. Betaling van de koopsom en kosten door koper (veilingtarief) binnen 4 weken na opening van de inschrijfbiljetten. Voorwaarden: 1. Prijs waarbij volle last wordt gegeven is bij voornoemde notaris gedeponeerd. 2. Inschrijfbiljetten (ondertekend) dienen uiterlijk op maandag 15 september 1997 voor 14.30 uur ten kantore van bovengenoemde notaris te wor den ingeleverd in gesloten envelop met vermel ding „inschrijving Schoondijke", op welk tijd stip de biljetten worden geopend en waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. 3. Indien bij de inschrijving de prijs van volle last niet is gehaald, hebben van de aanwezige in schrijvers de drie hoogste inschrijvers het recht deel te nemen aan een onmiddellijke tussen hen te houden opbieding. 4. De zakelijke lasten zijn voor rekening van de koper vanaf 15 oktober 1997. Bezichtiging in overleg met de heer J. de Bruij ne, telefoonnummer 452690 of 453837. Nadere inlichtingen ten kantore van genoemde no taris, Handboogstraat 4 te IJzendijke, tel.: 0117- 301558. Trappenfabriek showroom met 35 trappen ma. t/m vrijd. 900-16.30 uur, zal. 10.00-1600 uur. Zevenbergseweg 22 - Ellen-Leur - Tel 076-5013158 Ploegendiensten geen bezwaar. In Terneuzen clubs voor: Kids vanaf 7 jr. Alleenstaanden Scholieren vanaf 13 jr. (echt)paren Twens Senioren 55+ X) tiscHs Scholieren vanaf 13 jr. (echt)paren Bel voor informatie 0115-612199 Axelsestraat 174 4537 AS Terneuzen INDUSTRIEWEG 33 4538 AG TERNEUZEN TEL. 0115-694263 FAX. 0115-618579 CS Bestemmingsplan „Kom Oostburg, 4e Herziening" Burgemeester en wethouders van Oostburg brengen ingevolge het bepaalde in artikel 28 WRO en artikel 3:12 AWB ter openbare kennis dat met ingang van 25 augustus 1997 voor de' duur van zes weken ter gemeentesecretarie (af deling VROM), Raadhuisplein 1 te Oostburg voor eenieder ter inzage zal liggen het besluit van Ge deputeerde Staten van Zeeland van 5 augustus 1997 om het door de gemeenteraad op 19 junj 1997 vastgestelde bestemmingsplan „Kom Oost burg, 4e Herziening" goed te keuren. Het plan heeft betrekking op sporthal „de Een hoorn", Baljuw Veltersweg 15 te Oostburg. Met het plan is de subbestemming „Horecadoelein- den" toegevoegd aan de reeds geldende hoofd bestemming „Openbare en bijzondere doelein den". Gedurende voormelde termijn kan een belang hebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 27 WRO zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten in te brengen, bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019 te 2500 EA Den Haag beroep instellen tegen het besluit inzake de goedkeuring van het onderha vige bestemmingsplan. Tevens kan gedurende de aangegeven termijn een verzoek om een voor lopige voorziening worden ingediend bij de voor zitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening is in gediend, treedt het besluit niet in werking voor dat op dat verzoek is beslist. Oostburg, 23 augustus 1997. Burgemeester en wethouders van Oostburg, G.H.W. Noordewier, burgemeester, C. Goorse, secretaris. Het dagelijks bestuur van het waterschap De Drie Ambachten maakt ingevolge artikel 3.12 van de Algemene wet bestuurs recht bekend op 21 augustus 1997, onder nr. 5.10 een ontwerp-verkeersbesluit te hebben vastgesteld voor de Nieuw Neuzenweg en de Nieuw Neuzenweg aftakking links (respec tievelijk wegnrs. 47 en 47b van de wegenlegger van de ge meente Terneuzen). Het ontwerp-verkeersbesluit heeft ten doel het realiseren van een verkeersveilige afwikkeling van het bouwverkeer van en naar het werkterrein van de Westerscheldetunnel en het be reikbaar houden van het noordoostelijke gedeelte van de Nieuw Neuzenpolder in verband met een in voorbereiding zijnde gedeeltelijke onttrekking aan het openbaar verkeer van de Willemskerkeweg (wegnr. 49 van de wegenlegger van de gemeente Terneuzen). Het verkeersbesluit houdt in: 1De opheffing van de geslotenverklaring voor vrachtauto's van de Nieuw Neuzenweg aftakking links; 2. De opheffing als eenrichtingsweg van de Nieuw Neuzen weg aftakking links; 3. Het gesloten verklaren van de Nieuw Neuzenweg voor vrachtauto's, met uitzondering voor motorvoertuigen die niet sneller kunnen of mogen rijden dan 25 km/h, vanal de Nieuw Neuzenweg aftakking links in zuidelijke richting tot aan de N252 ter hoogte van het sluizencomplex. TER INZAGE Het ontwerp-verkeersbesluit ligt vanaf heden gedurende 4 we ken voor eenieder ter inzage ter secretarie (afdeling algemene zaken) van het waterschap, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. Desgewenst wordt tegen ver goeding van de kosten een afschrift van de ter inzage liggende stukken verstrekt. INBRENGEN ZIENSWIJZEN Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn van terinzage- legging hun gemotiveerde zienswijze over het ontwerp- verkeersbesluit schriftelijk naar voren brengen bij het dagelijks bestuur van het waterschap, Postbus 1107, 4530 GC Terneu zen. Degenen die daar in hun schriftelijke reactie om verzoe ken, worden in de gelegenheid gesteld hun reactie mondeling toe te lichten, tenzij een dergelijk verzoek kennelijk onredelijk is. Het dagelijks bestuur brengt degenen die een zienswijze naar voren hebben gebracht op de hoogte van de wijze waarop de resultaten van de inspraak zijn verwerkt door toezending van een exemplaar van het besluit. Terneuzen, 23 augustus 1997. Het dagelijks bestuur voornoemd H.P. Cijsouw, dijkgraaf wnd. mr. J.Y. Dekker, secretaris De Rabobank is een coöperatieve bank met als doelstelling haar relaties te financieren tegen lage rente en gunstige voorwaarden. De Rabobank is een bank met leden. Betrokken mensen, die via een geko zen bestuur en de ledenvergadering invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Zo is gegarandeerd dat bij elke dienst die de Rabobank verleent het belang van de leden zwaar meetelt. De Coöperatieve Rabobank Terneuzen-Axel houdt op 8 september 1997 om 19.30 uur haar Algemene Ledenvergadering. De bijeenkomst wordt gehouden in Restaurant De Kreek, Noteeweg 28 te Terneuzen. De leden discussiëren dan onder meer over het jaarverslag 1996 van de bank, over de resultaten in de eerste zes maanden van dit jaar en de toekomstige koers van de bank Verkorte agenda 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Jaarrekening 1996 4. Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht 5. Mededelingen en rondvraag De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1996 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur. Hamburg (anp) - De Ne ]andse mannenploeg is ge ven van start gegaan in vierlandentoernooi in Du land. De Olympische k joen vermorzelde in H {jurg de Aziatische subtop India met 6-1. Lomans sco je in een tijdsbestek van a minuten een glaszuivere h trick, terwijl ploeggenoot Oranje en HGC, Veen, - een dijbeenblessure m uitvallen. De blessure van de aanvoer ffas een van de weinige sme op de flitsende opening van derland, dat overigens nog Van onze verslaggever Brussel - De Afrikaanse gisteravond op de trib Damme Memorial. Ter vochtigheidsgraad in de 1 cord als zeer gering insc1 Komen op de 5000 meter toptijd, 12.39.74, ruim t een week geleden in Zü zijn grote rivaal Haile G De jonge Komen bouwde zijn ce anders op dan Gebrselass De Keniaan startte als een r zende en bouwde gedurende race een ruime voorsprong die aan het einde terugliep. Ma hij hield genoeg over om de ti te verbeteren. De prestatie is d te fraaier, omdat hij vooraf aa kondigde een poging te wagen. Gebrselassie concentreerde zi in Brussel op de 3000 meter. Zi poging om het andere wereldr cord van Komen (7.20.67) te ve beteren, mislukte. Gebrselassi luid toegejuicht door het Be gische publiek, kwam niet ve der dan 7.26.03. Schrale troo voor de Afrikaan was dat hiermee wel de beste tijd van h jaar liep op deze middenafstan De Amerikaanse wereldkamp oen op de 100 meter Maurice G eene leed een nipte nederlaag o zijn favoriete afstand tege Franky Fredericks. De Namibi' kende een matige start ma maakte dat meer dan goed in laatste 20 meter en finishte i 9.90 seconden tegen Green 9.9 Op de derde plaats eindigde ee landgenoot van Greene, Tr Montgomery (9.94). Bij de vrouwen leverde de 80 meter een fraai gevecht op tu~ sen Maria Mutola (Moz) en An Fidelia Quirot (Cub). Mutola lie voortdurend op kop en hiel stand, 1.56.46. Stella Jongman was kansloos bij dit exotisch geweld en eindigde op de achtst plaats in 2.01.34. Op de 100 meter bevestigde Ma rion Jones het feit dat ze 's we relds snelste is dit jaar. De jong Amerikaanse rende naar ee beste seizoensprestatie (10.76 en bleef de 'veteranes' Merlen Door Eddy de Schrijver Philippine - Saulius Ruskys dereen spurtles. Er stond ge school van Raf de Bisschop k ker. Ruskys is uit het goede hout ge sneden en probeert met koersen zijn boterham te verdienen. Dat lukt hem heel aardig. Al zijn land genoten die in Philippine aan de start stonden, kunnen trouwens een aardig eindje fietsen. Ze heb ben allemaal naast het hardrijden een ding gemeen: ze komen niet wor niets naar een koers. Er moe ten wat harde frankskes op tafel gelegd worden voordat men ver rekt. Peter Mol was de enige die dicht in de buurt kon blijven van Ruskys, maar de Let kon toch nog ep z n gemakje omkijken. Het was e vierde overwinning in dit sei- Z()en. De koers in Philippine werd ^ogehvaarde - Hoek heeft gister- ond het amateurbekerduel te gen Vogelwaarde gewonnen met In de zesde minuut scoorde anky Standaert de 0-1. In de on n nbracht Ad Gladdines Hoek ni ti ®en uitval in de 37e mi- 'uut leverde via Rudy Raes de w V'hreffer op voor Vogel de r' t' tweede helft breid- van w Lambert de voorsprong WannaWeer uit tot X-3- V°gel" toen u 'cwam terug in de race bi, -"oek-keeper Mario Harte j - rde bij een schot van Wim Daal*02:3' Patrick Naudts be- stj'afsch 6 eindstand °P 2-4 v4a een

de Stem | 1997 | | pagina 12