sn. Er is behoefte aan toernooi' irisma, Nog weinig animo voor koers Koewacht lelgisch biljartteam Breskens haalt HW'24 verrassend onderuit Favoriete koppels uit Klorianentoernooi Poule-systeem voor tennissers in nieuw sportevenement Vogelwaarde Ed Nijpels lost conflict driebanders op STEM SPORT ZEELAND B2 Hek. JllSperS kopillUll AZW en Koewacht naar finale voetbaltoernooi Groot Axel wieler SPATTEN sportnieuws KORT Koewacht verdedigt voorsprong Cipollini niet in Ronde van Nederland Panis twee jaar langer bij Prost Voor het eerst geen prijzen in Toto Protest München 1860 toegewezen Anderlecht ziet af van protest Nieuwdorp en Robur in finale 11 i i i VRIJDAG 22 AUGUSTUS 1997 joor komt u op een aan- Idrag. eid na de looptijd. |d van het Budget Plan ezen. U ruilt uw Carisma in beeft de Carisma terug, of u betaalt de gegarandeerde te waardoor u I weten welke Irdeligst is? phi dealer en een rekening. u A MITSUBISHI MOTORS nieuwe Mitsubishi personenauto wordt Gids PTT Gids. wielersportmedewerker [Wacht - De wieier- en jrtersclub Koewacht zondag uit met een wed- jij voor nieuwelingen en K] gehandicapten op de jem. In het voorprogram- rijden de jeugdrenners op banden hun wed- aanmeldingen tot nu toe ,jt, is Koewacht geen uitzon- Die zijn aan de magere We hebben eerst een ande- [jatum moeten kiezen vanwege Delta Toer. Maar achteraf |{n we dat misschien niet moeten doen, want die Delta Toer gaat niet door," aldus secretaris Ludwig Kouijzer. De nieuwelingen bijten het spits af om 13.00 uur. Op de inschrij- vingslijst prijken momenteel slechts elf renners. „Maar we hebben toezeggingen van renners van de Belgische wielervereni ging Aktief en Waasland en mo gelijk ook van Oostakker. We re kenen toch op zo'n twintig Bel gische nieuwelingen. Daarmee zou de koers gered zijn," meent Kouijzer. Koewacht heeft concurrentie van Dongen. „Brabant en Zeeland liggen te dicht bij elkaar om twee koersen in dezelfde categorie te organiseren. Jammer dat de con suls dit niet voor elkaar hebben kunnen krijgen," aldus Kouijzer. Bij de inschrijvingen van de nieu welingen staan Sander Rotmen sen, Angelo van der Sijpt als plaatselijke renner, Mario de Rit- ter als kanshebber op de zege, Bob van Hove uit Hulst, Simon Jansen uit Kloosterzande, Danny Langenberg uit Goes en Lex Lu- teijn uit Biezelinge. Om 14.00 uur gaan de tandems van start voor een wedstrijd over 70 kilometer, 12 ronden van elk 5700 meter. Jan Herenthals is ge koppeld aan Arnold Polderman uit Axel en dit duo kan hoge ogen gooien. Ad Verhoeven rijdt zoals gebruikelijk met Alfred Stelle- man en een bekend duo wordt ge vormd door Jan Mulder en Pascal Schoofs. Plaatselijke favorieten zijn Ron- ny Buys en Juliën de Vliegher. De Belgen zijn goed vertegenwoor digd met de koppels Cas- trop/Kusters, Patijn/Festen, Ber- ben/Roux, Dens/Deraet en Car- lier/Carlier. Diana Castro rijdt als enige vrouw mee. Ze doet dat samen met Cees Ammerlaan, In het voorprogramma rijdt de jeugd. Om 11.30 uur rijdt de cate gorie tot en met acht jaar. De af stand bedraagt 3 kilometer. Om 11.45 uur rijdt de leeftijdsgroep tot en met 11 jaar en om 12.00 uur is het de beurt aan de 12, 13 en 14-jarigen. Zij moeten 10 kilome ter afleggen. De 9-, 10- en 11-ja- rigen op de racefiets rijden 10 ki lometer. De jeugd van 12, 13 en 14 jaar rijdt een wedstrijd op de racefiets om 12.30 urm. Zij dienen 15 kilometer af te leggen. Het parcours voor de dikke ban den is 1 kilometer lang. Start en finish zijn aan de Eikenlaan. Ver volgens rijden de renners door de Klapstraat-Molenweg en terug naar de Eikenlaan. Inschrijvin gen vanaf 11.00 uur in 't Hoeks- ke. De licentiehouders rijden een an der parcours. Dat is 5700 meter lang en ziet er als volgt uit: Klap- straat-Fortdijk-St. Andreis-Em- mabaan-Eikenlaan. Henk van de Voorde elwaarde - De wed- litrijdleiders Gino Roctus Marco Bisschop zijn er •eed voor. Het Open Bos- Pielen dubbeltoernooi an tennisvereniging Vo- jelvlucht uit Vogelwaarde jet komende zaterdag het levenslicht. Met 181 in- ïhrijvingen, afkomstig van 131 deelnemers kent jet kersverse toernooi met sneen prima bezetting. TENNIS Monoliet Beton B.V. is een onafhankelijk fabrikant van prefab systeemvloeren voor de woning- en utiliteitsbouw. Monoliet Beton B.V. heeft op de Nederlandse markt een voortreffelijke reputatie opge bouwd door de gunstige prijs/kwaliteitsverhouding van haar producten alsmede door de flexibiliteit van onze orga nisatie. Monoliet Beton B.V. biedt werkgelegenheid aan I75 medewerkers. er is behoefte aan een ten- jitoemooi in Vogelwaarde. Ze- Ier aan een dubbeltoernooi narbij de gezelligheid een be- jke factor is. Een groep jiage gasten van Vogelvlucht zei elkaar: 'waarom hebben iij eigenlijk geen toernooi'. Dat Kt toch te realiseren zijn," stelt Marco Bisschop. „Er is wel Vierdorpentoernooi waar Vogelvlucht deel van uit makt, maar dat is toch anders. Datis een evenement met beper- mgea. loordeel van het Bosse Pielen ïemooi is dat men na één keer spelen 'niet naar huis moet'. Wij tateren een poule-systeem taardoor men in de meeste ge- nlien minimaal drie keer speelt," aldus Gino Roctus. Van- i!de halve finales (in de Dl van- side kwartfinales) wordt er om te sets gespeeld. De finales ajsiop zondag 31 augustus. wedstrijdleiders leggen uit lat 'Vogelvlucht één van de ge- ste tennisclubs is'. „De nensen bij Vogelvlucht zijn 'het- itlfde'. Geen groepjes apart en ael vrijwilligers. De kantine is loor eigen leden gebouwd, de sproei-installatie door eigen mensen aangelegd, enzovoorts. Als wij een gezelligheidstoernooi organiseren doen er altijd veel mensen mee. Bovendien stijgt ook het niveau. Opvallend is dat er veel jeugdleden zijn bijgeko men. Op woensdagmiddag staan er altijd veel fietsen van de jeugd." Het moge duidelijk zijn dat het goed gaat met Vogelvlucht. Een tennisvereniging met zo'n 250 le den. Het eerste mixedteam werd in juni kampioen van de zesde klasse. Bovendien kon ook bij het eerste mannenteam (achtste klasse) de champagne ontkurkt worden. Gino Roctus is één van de dragende spelers in Vogel- vluchts mixedteam. Pas vijf jaar geleden met tennis sen gestart, ontwikkelde Roctus zich tot één van de betere spelers in de regio. Dit jaar stond hij in de Cl-finale van Sas van Gent tegenover Reggie Bun. Met Nan cy Verstraeten aan zijn zijde schreef hij deze zomer de mixed- C1 van Axel en Sluiskil op zijn naam. „In de finale van Sas van Gent tegen Bun stond ik slecht te tennissen. Ik had net twee zware avonden achter de rug en stond me te ergeren aan mijn spel. Mijn speltype? Ik speel bekeken en op vastheid. Tactisch ben ik vrij sterk. Niet zomaar rammen, maar plaatsen. En indien het mo gelijk is naar voren komen. Ik heb geen ambitie om B-speler te worden. Al was het alleen maar omdat ik dan in de buurt geen toernooien meer kan spelen. Toch zeker niet in de mixed en de dubbel," vertelt Gino Roctus. Marco Bisschop tennist amper twee jaar. Hij heeft echter de smaak te pakken. Het organise ren van het Bosse Pielen dubbel toernooi ziet hij als een leuke uit daging. „We zitten meteen goed vol. We hebben deze eerste keer zelfs iets meer inschrijvingen dan het Klorianentoernooi. We hebben weliswaar drie banen, maar slechts twee zijn er van verlichting voorzien." PLAATSINGEN MANNEN DUBBELSPEL C 17+: 1. Gino Roctus/Nino van de Starre, 2. Jean-Loup Deltour/Stan- ny Verstraeten. Dl 17+: 1. Sander de Schep per/Frans de Rijk, 2, Edwin Sin- ke/Paul Brandt, 3. Jan Bogaert/Ben Huisman, 4. Ben Kint/Martien Sponselee. D2/E 17+: 1. Jurgen Rombaut/Philip IJsebaert, 2, Perry van Heese/Danny Elve. D 35+ C Dl: 1. Jean-Loup Del- tour/Stanny Verstraeten, 2. Jan Nouwen/Paul de Kort. VROUWEN DUBBELSPEL C: 1. Ingrid Visser/Marjan Fraanje. Dl 17+: 1. Agnes Steyaert/Lisette Deruyck, 2. Wendy Rodrigo/Marleen Blanckaert D2/E: 1. Riet de Waal/Matty Ivens, 2. Sandra Lambert/Mariëlle Tom mei. D 35+ C Dl: 1. Janny Nouwen/An neke de Jonge, 2. Paula Geus/Tilly de Kort. GEMENGD DUBBELSPEL C 17+: 1. Nancy Verstraeten/Gino Roctus, 2. Ingrid Visser/Rudi Mar tens. Dl: 1. Natascha Asselman/Mario Scheffers, 2. Monique van Dieren- donck/Honny van Dorsselaer. C Dl 35+: 1. Bertha van Dam/Stanny Vink, 2. José Sponse- lee/Jan Burm. De organisatie van het eerste Open Bosse Pielen dubbeltoernooi. Van links naar rechts: staand: Nino van der StarreEsther de Bat en Marco Bisschop. Zittend: Gino Roctus en Frank Otjes. FOTO WIM KOOYMAN Mnze verslaggever Ma-Holland Casino Breda komt dit seizoen in de Belgische •'Kompetitie biljarten uit met een eigen team. Kopman [dt Dick Jaspers, de profdriebander uit St. Willebrord. man is de Belgische topper Ludo Dielis. Monoliet Beton Breda B.V. Hekven 6 4824 AE Breda Tel076-5482200 Bredase casino sponsorde tot en met 1990 al een futteam uit het Belgische dat onder leiding stond Melis. In die periode werd 'tam kampioen van België en laar van de Europese beker- rin Lissabon. Na 1990 is het Jijf co-sponsor van de Belg lieven, J8 jaar sponsorde het casino «tropole Diamond Trophy in tawerpse Hilton, het drie- iotoernooi dat georgani- "iwerd door Dielis. „Op dat ®°oi liet ik Dielis weten dat wel iets voor voelde om in S te gaan spelen," meldt «aspers. Het Bredase casino, Jaag meer naamsbekend- in België wil krijgen, zag 1 kans schoon en blies het nieuw leven in, nu met Jas- 'als kopman. 'Paar jaar geleden wilde de .'border nog niet weten van ie aan de Belgische team- Petitie. „Vroeger vond ik die Petitie niet sterk genoeg, *eris veel veranderd. Tegen- g spelen veel Nederlandse 'js in België, zoals Christ Smissen en Frans van De competitie in België bet onder voor de Neder- En voor mij is het belang- 'm zo veel mogelijk te spelen, 1 °P een zo hoog mogelijk ni- il M ben prof, dus wil ik zo mogelijk aan de bak. Daar tir l?® ,bii 4at bet financieel Jkkelijk is om beide compe ar te werken. En de toe- er goed uit, want het 0 blijft sowieso de komende jaar met het eigen team ac- speelt in de Nederlandse - lsie bij Horecabon uit Heemstede. Volgens de Wille- brorder bijten beide competities elkaar niet. „In Nederland spelen we altijd in het weekend. In Bel gië werken we doordeweeks en dan vooral op dinsdag de wed strijden af. We hebben altijd uit wijkmogelijkheden. Je ziet in de Nederlandse competitie ook veel Belgen die in eigen land meedoen aan de teamcompetitie. Geen en kel probleem." Dit weekeinde barst het eredivi- siegeweld in Nederland los. In België gaat het seizoen op 16 sep tember van start. Jaspers: „We hebben met Ludo, mijn landge noot Henk Habraken en de Belg Leslie Menheer een heel sterk team dat voor de hoofdprijs gaat. Onze wedstrijden werken we in Deurne af. De eerste ontmoeting is tegen Keizers uit Ekeren. Daar kijk ik echt naar uit, want mijn tegenstander is Ad Broeders uit Oosterhout. Hij is de kopman van dat team. Je ziet wel dat we el kaar niet alleen in Nederland te gen het lijf lopen." Van onze sportmedewerker Terneuzen - Een niet compleet HW'24 ging in een oefenduel verrassend met 3-4 onderuit tegen een goed spelend Bres kens. Terneuzen won vrij ge makkelijk met 3-0 van Kruin- ingen. AZW en Koewacht spelen zater dag 23 augustus om 15.00 uur de finale van het Groot Axel-toer nooi, AZW won met 5-0 van Spui en Koewacht klopte met 3-4 een niet compleet Axel. TERNEUZEN - KRUININGEN 3-0 - Door het onweer en de hevi ge regenval werd het duel na twintig minuten in de tweede helft gestaakt. Terneuzen was de gehele speelduur beter en nam reeds in de eerste helft een 2-0- voorsprong. Rolf Mobach opende met een kopbal de score en Peter Harteveldt liet eveneens met een kopbal 2-0 noteren. Na de pauze scoorde Michel de Vries met een fraai afstandsschot 3-0. HW'24 - BRESKENS 3-4 - HW'24 miste verschillende vaste krachten en dat deed zich toch gevoelen. Dat nam overigens niet weg dat Breskens een goede in druk maakte. Die formatie nam zelfs in de eerste helft een voor sprong van 0-2 voordat HW'24 tegen kon scoren via Dennis Ro- drigo. Na rust liepen de bezoe kers uit naar 1-3. Carlo Blom- maert zorgde voor 2-3, maar in de interessante slotfase werd het 2-4 voordat Carlo Blommaert uit een strafschop 3-4 liet noteren. Voor de bezoekers werd de produktie verzorgd door William Faes, Ser ge de Ruysscher, Robin Buiten dijk en Terrence Zahn. STEEN - ST.-PAUWELS 0-5 - Ondanks dat de uitslag anders doet vernoeden was STEEN ze ker zoveel in balbezit als de be zoekers. Maar de Belgische pro vinciale tweedeklasser speelde het slim, bleef met veel spelers achter de bal en counterde bij balverlies genadeloos. Bij rust was het duel reeds beslist, want toen wees het scorebord 0-4 aan. Na rust liet STEEN enkele sco ringskansen liggen en zag het zelfs nog 0-5 worden. ZAAMSLAG - HULSTERLOO 4-1 - Zaamslag was de betere ploeg en nam in de eerste helft een 2-0-voorsprong dor goals van Alex Meijer. Na de pauze werd het in de 50e minuut 3-0 door Frank van Steenhoven en liet op nieuw Alex Meijer in de 65e mi nuut 4-0 aantekenen. Net nadat Hulsterloo in de 71e minuut te gen had gescoord werd het duel gestaakt door de slechte weers omstandigheden. HONTENISSE - TERNEUZEN- SE BOYS 4-3 - Terneuzense Boys begon goed en stond snel met 0-2 voor door treffers van Mare de Kunder en Aydohan Atmaca. Voor de pauze kwam de thuis ploeg op gelijke hoogte door goals van Dave de Booy. Na rust hield Hontenisse het initiatief in handen en liep uit maar 4-2 via Jurgen Vervaet en Edward Tiele- man. In de slotminuut scoorde Leon Goossen 4-3. GROEDE - SLUISKIL COMBI NATIE 1-1 - Groede speelde een sterke partij, ondanks het feit dat die ploeg nog enkele vaste krach ten miste. In de beginfase had Groede pech dat het houtwerk tot drie keer toe een treffer in de weg stond. Na twintig minuten kwam de thuis ploeg verdiend op 1-0 door Eric Sijnesael. Na rust had Sluiskil het iets betere van het spel en scoorde Dominque Verlinde kort voor tijd de gelijkmaker. kt Eindhoven (anp) - De Europese organisatie van professionele driebandenspelers (BWA) is toegelaten en erkend als buitengewoon auto noom lid van de Wereldbiljartbond (UMB). Daarmee is een eind gekomen aan een slepend conflict in de biljartwereld. Oud-minister Ed Nijpels slaagde er in de nacht van woensdag op donderdag in de partijen op één lijn te krijgen. Het ging om de UMB en de CEB (Europese biljart bond) aan de ene kant en de BWA, waarin de be langrijkste professionele driebanders zijn vertegen woordigd, aan de andere. Het akkoord, gesloten in Eindhoven, heft alle we derzijdse belemmeringen (schorsingen) op. De drie organisaties zullen op korte termijn een gezamenlij ke wereldranglijst opzetten. Voor de financiële af wikkelingen van een in Zwitserland lopende recht zaak is een bevredigende oplossing gevonden. De BWA krijgt binnen drie jaar het alleenrecht voor organisaties van driebanden grand prix' en wereld kampioenschappen. Voor alle officiële wedstrijden van de organisatie komt een vrije inschrijving. Het is de tweede keer dat Nijpels met succes bemid delt bij een ruzie in de betreffende sport. Eerder deed de voormalig burgermeester van Breda dat bij een vergelijkbaar conflict tussen de Koninklijke Nederlandse Biljartbond (KNBB) en de Vereniging van Driebandenspelers (VDN). FRANK GEENSEN uit Philippine reed in het Belgische Sijsele bij de Vlaamse Wielrijders Bond naar een verdienstelijke vierde plaats. ERIC VEREECKEN uit Hulst werd elfde in het Brabantse Nispen. In Lede deed de Hulstenaar het beter en klasseerde zich als derde. Marc Baayens won de wedstrijd. PETER MOL uit Kapelle reed in De Klinge naar een dertiende plaats bij de elite amateurs. Rudi Rabout uit Koewacht werd er negentiende, In Oost-Eeklo was er een achtste plaats voor Rudi Rabout bij de WAOD. Fonny Mariens eveneens uit Koewacht werd er zevnetiende. TOERNOOI GROOT AXEL AXEL COMBINATIE - KOE WACHT 3-4 - Omdat beide ploe gen elkaar binnenkort weer ont moeten speelde Axel niet met de vaste bezetting. De thuisploeg was in de eerste helft wat meer in balbezit, maar zag Koewacht uit lopen naar 0-3 door treffers van de broers Johnny (2x) en Pascal Lensen. Na rust kwam de thuis ploeg terug tot 2-3 door treffers van Ludwig van Gremberghe en Nicky de Wolff. Pascal Lensen liet echter de beslissende 2-4 aantekenen. Nicky de Wolff be paalde de eindstand op 3-4. AZW - SPUI 5-0 - In de eerste helft was Spui niet geheel kans loos en liet een fraaie kans (straf schop) liggen om tot 2-1 terug te komen. Daarvoor was AZW via Jacco Koekkoek en een eigen doelpunt op 2-0 gekomen. Na rust was AZW veel sterker en liep uit naar 5-0 door goals van Theo Hanny, Jacco Koekkoek en Wou ter Kruisifix. Koewacht - De langebaanzwemploegen van Koewacht, de Schel de en de Stormvogel trekken het komend weekeinde naar de wed strijden in Bussloo en Rijswijk. Zowel in het recreatiegebied 'Bus- sloo' tussen Apeldoorn en Deventer als in het meer van het land goed 'Te Werve' nabij Rijswijk staat de 2 kilometer vrije slag en schoolslag op het programma. Ook de jeugd komt in beide wed strijden ruimschoots aan bod. De vrouwen van Koewacht zullen hun opgebouwde voorsprong in de stand voor het Nederlands Kampioenschap voor ploegen gaan verdedigen tegen het team van Oceanus uit Aalsmeer, dat fel in de achtervolging zit. Rotterdam - De organisatie van de Ronde van Nederland heeft gisteren de eerste tegenslag geïncasseerd. Topspurter Mario Ci pollini zegde af. Aan de andere kant bevestigde Johan Museeuw zijn komst. De Belgische wereldkampioen vervangt bij Mapei de Pool Zenon Jaskula, Cipollini, die in de Ronde van Frankrijk twee ritten won, dient op te draven voor een andere wedstrijd. „Binnen de Saeco-ploeg was een interne communicatiefout over het programma van Cipollini," aldus Gerrie van Gerwen die zorg draagt voor het deelnemersveld van de Ronde van Nederland. De rittenwedstrijd, die volgende week dinsdag begint, kent on danks de afzegging van Super Mario een sterk deelnemersveld. Toppers zijn Tour-winnaar Jan Ullrich en de sprinters Erik Zabel, Nicola Minali, Jeroen Blijlevens en Wilfried Nelissen. Spa - Teameigenaar Alain Prost heeft het contract met Formule 1- coureur Olivier Panis met twee jaar verlengd. De Fransman is mo menteel herstellende van een zware crash tijdens de Grote Prijs van Canada, op 15 juni in Montreal. Hij liep diverse breuken in beide benen op. Panis heeft zijn rentree bepaald op 28 september tijdens de Grand Prix op de Nürburgring in Duitsland. „Dat is zijn streven. De beslissing wordt uiteindelijk genomen door de artsen en het team," verklaarde Prost, viervoudig wereldkampi oen en baas van het Prost-Mugen-Honda-team. Den Haag - In Toto 33 van de afgelopen week heeft niemand de juiste uitslag voorspeld. Dat is sinds de start van het spel in 1959 nooit eerder voorgekomen. Er werd daarom geen enkele prijs uit gekeerd. Als reden worden enkele zeer verrassende uitslagen in het rijtje van twaalf genoemd. Er waren zo'n 5000 deelnemers, ge zien de tijd van het jaar een gebruikelijk aantal. Frankfurt am Main - De tuchtcommissie van de Duitse Voetbal Bond heeft gisteren een protest van de club München 1860 toege wezen. Dat betekent dat de wedstrijd München 1860 - Karlsruher SC van 5 augustus moet worden overgespeeld. Het bestuur van KSC tekende na de uitspraak meteen beroep aan. De commissie achtte na het verhoor van getuigen bewezen dat scheidsrechter Michael Malbranc het spel door middel van een fluitsignaal al had onderbroken voordat Sean Dundee voor KSC de gelijkmaker (2-2) liet aantekenen. Arbiter Malbranc bleef tijdens de zitting, die drie en een half uur duimde, bij zijn mening dat hij direct na het schot van Dundee had gefloten. Hij had na een overtreding van Pele (München 1860) voordeel gegeven aan KSC. „Ik heb mijn fluitje voor de overtre ding laten gelden als signaal voor het doelpunt," zei hij. Brussel - Anderlecht gaat niet protesteren tegen de geldigheid van de uitslag van de verloren (2-0) wedstrijd tegen RWD Molenbeek, het afgelopen weekeinde. De tegenstander paste een wissel te veel toe. Vier in plaats van drie. De scheidsrechter zag dit over het hoofd. Anderlecht zegt er zeker van te zijn dat het bij een eventueel pro test onmiddellijk een reglementaire overwinning van 5-0 toege kend had gekregen. Manager De Pot: „Daarover bestaat geen en kele twijfel. We vinden echter dat we geen recht hebben op de punten. Zie het als een sportief gebaar." Van onze sportmedewerker Kloosterzande - Margo Dreesman en Manuel van Goethem, vo rig jaar nog eindwinnaars in de mixed-C2, zijn in het 2e Klori- anendubbeltoernooi verrassend uitgeschakeld. TENNIS Lewedorp - Nieuwdorp en Robur spelen zaterdag 23 augustus de finale van het toernooi voor standaardteams dat Lewedorp- se Boys houdt. Nieuwdorp werd vrij overtuigend winnaar in poule A en Robur eindigde als eerste in poule B. Robur had wel geluk dat in de beslissende wedstrijd tegen het organiserende Lewedorpse Boys de thuisploeg tot drie keer toe het houtwerk trof. Zaterdag begint om 13.00 uur het duel Volharding-SVD met als inzet de vijfde plaats. Om 14.15 uur staat het duel om de derde plaats tus sen Lewedorpse Boys en Nieuwland op het programma en de finale wordt om 15.30 uur gespeeld. KARAKTERISTIEKEN POULE A NIEUWLAND-NIEUWDORP 0-1 - Ronald de Jonge 0-1. NIEUWLAND-VOLHARDING 2-1 - Kees Janse 1-0, André Siereveld 2-0, Dennis Sommeijer 2-1. VOLHARDING-NIEUWDORP 0-3 - Joost Polderdijk 0-1, Ferzjan Selen 0-2 en 0-3. Eindstand: 1. Nieuwdorr, 2. Nieuwland, 3. Volharding. POULE B LEWEDORPSE BOYS-SVD 0-0 (Lewedorpse Boys wint na strafschoppen) - ROBUR-SVD 2-1 - Arsenio van Aerde 1-0 en 2-0, Pieter Goeree 2-1. LEWEDORPSE BOYS-ROBUR 0-0 - Eindstand: 1. Robur, 2. Lewedorpse Boys, 3. SVD. Door hun beide poule-wedstrij den te verliezen slaagde het Huls ter koppel er niet in zich te plaat sen voor het afvalschema. Ach tereenvolgens Sylvie Dees/Edwin Sinke (10-7) en Marianne Broeckaert/Rein Dreesman (7-6) bleken te sterk voor Drees- man/Van Goethem. Bianca Vlaemmck en Fred van Cauteren boekten een 7-5-over- winning op Ria Sterrenberg/Jac- ky de Paepe in de mixed-Cl. Reg gie Bun en Filip de Smet wonnen met royale cijfers van Gregor Oomens/Pepijn van Kuppeveld in het dubbel-Cl: 13-3. In het dubbel-C2 versloegen Oomens en Van Kuppeveld ech ter met 8-6 Van de Voorde/De Roeck. Eerder was deze laatste combinatie goed voor een 11-5- winst op Joep Perdaen/Alain Joos. Deze drie C2-combinaties plaatsen zich allen voor het fina leschema. Oomens en Van Kup peveld zijn hier als tweede ge plaatst, achter De Smet/Misseg- hers. UITSLAGEN MANNEN DUBBELSPEL Cl: Reggie Bun/Filip de Smet-Gre- gor Oomens/Pepijn van Kuppeveld 13-3. C2: Gregor OOmens/Pepijn van Kuppeveld-Henk van ae Voor- de/Wilfried de Roeck 8-6. Dl: Mario Scheffers/Eddy van Pa- melen-Paul Brandt/Edwin Sinke 14- 3; Dennis de Block/Hans de Letter- Mario Scheffers/Eddy van Pamelen 12-7; Ronald Kint/Willem Bouwens- Ben Kint/Martien Sponselee 11-5; fi naleschema: eerste ronde: De Let ter/De Block-Cappendijk/Van Heese 10-7. D 35+: Roland de la Ruelle/Wilfried de Roeck-Jo de Koster/Ronny van Itegem 13-4; finaleschema: eerste ronde: Van Dorsselaer/Van Kuppe veld-Van Broekhoven/Hrams 11-6. VROUWEN DUBBELSPEL C2: Marisa Adriaansens/Claudia Vermunt-Miek Kegels/Marianne Broeckaert 15-4. D2/E: Ineke van Cauteren/Tanja Wouters-Riet de Waal/Gudulla Scheerders 10-3; Cheska van Mee- le/Nicole de Smit-Wilma Schou- ten/Sonja de Witte 11-4; Cheska van Meele/Nicole de Smit-Petra de Braai/Anneke Meeuwse 11-1. D 35+: Lia van Broekhoven/Mattie Harms-Miek van Kerkhoven/Mattie Asselman 13-8; Ria Huyse- kens/Karin de Feyter-Truus de Bak- kerTonnie van Zwol 9-4. GEMENGD DUBBELSPEL Cl: Bianca Vlaeminck/Fred van Cauteren-Ria Sterrenberg/Jacky de Paepe 7-5. C2: Marianne Broeckaert/Rein Dreesman-Margo Dreesman/Manuel van Goethem 7-6; Sylvie Dees/Ed win Sinke-Margo Dreesman/Manuel van Goethem 10-7; Sylvie Dees/Ed win Sinke-Anouschka en Robert As selman 10-7. Dl: Wendy Rodrigo/Dennis de Block-Marjolein Agterhuis/Gregor Oomens 14-3. D2/E: Riet en Theo de Waal-Matty Ivens/Jan van Jole 9-7. D 35+: Monique van Landeg- hem/Alfred Koen-Mattie Assel- man/Dees van Kerkhoven 15-1.

de Stem | 1997 | | pagina 11