ëkt: IESTEM Als ambitieuze HTS'er vim krijg je alle ruimte om jezelf te ontwikkelen binnen je vakgebied CNC Machinebedi een: 33 I b© Op zoek naar een leuke baan? D.W. CLYSAN BV VERTEGENWOORDIGER m/v >werker CO RADI0DIAGN0STISCH LABORANT m/v WERKEN INEEN VEELZIJDIG BEDRIJF HET ST. ELISABETH ZIEKENHUIS HELMITIN Van der Velde xicht! GBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. St.Elisabeth Ziekenhuis Tilburg HET IS MAAR NET WA T JE AANTREKT IN HET ST. ELISABETH ZIEKENHUIS Technisch-commercieel medewerker/ster ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST) ER Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat I 111 1 1 1 (en mensen die hiervoor opgelei l 1 1 1 I 1 a wijlen yoraejn) fort die verkoopt op basis van kwaliteit en service! 1997 ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1997 X 79 rende onderneming en lieke dienstverleners. |e in op de transport- en w transportondernemingen mers staan aan de basis an diverse Europese Ibelindui nensen, zijn utelbegrippen erdijk zijn wij op zS warehouse-projecten srenbehandelaars en tieken geschiktheid, s gaat opstarten en JËr en op het administratief sn met klanteri en leveran- fianagement en klanten; pcedures; behandeling f gen voor inventarisaties en J kennis en beheersing van l geschrift; leidinggevende Jede contactuele vaardig- I(MS Office-pakketten); pereidheid tot het werken in ele instelling t.a.v. locatie. van Nederlands grotere |e technische ontwikkelingen; Berichte omgeving; [overeenstemming met citatie binnen 14 dagen te als Cargo Care B.V., P.H.M. van Uth, Postbus 3078 T Tel.: 077-3202202. p. Voor informatie over de _ch wenden tot de heer 13202249. ps, inkooptraject nicatie met klanten. dows), Helling, fit naar een man 26 augustus naar: 0 Dongen Kard. van Rossumstraat 76 sten Te,efoon (0162)319333 Elten-Leur Bisschopsmolenstraat 123 Telefoon (076) 503 6611 f?3 94 00 Oosterhout Leysenhoek3 Telefoon (0162)433250 Roosendaal f01500 Dr. van Dregtstraat 1 Telefoon (0165) 565353 \2 30 70 Terneuzen Noordstraat 93 f05777 Telefoon (0115) 615800 jopkomst controleur m/v elatie in Etten-Leur. Een serieuze 50+-er die Ë:end bij de ploegopkomsten aanwezig is. 16 diensten per weekend om 7.00,15.00 en f)e werkzaamheden zijn: checken of alle ■chten aanwezig zijn tijdens de ploegop- ■en zeniet aanwezig zijn, dan moeten er ftdidaten worderrgezocht. Ben je enthou- cchik je over verantwoordelijkheidsgevoel eingskracht? Neem dan snel contact met b: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberk- LTpsmolenstraat 123, (076) 503 66 11. und productiemedewerkers m/v ferfproducerend bedrijf in Dinteloord. Iruck rijden en wil je daarnaast ook nog rkzaamheden uitvoeren voordebroodno- Aeling? Neem dan snel contact met ons op. ■o Bergen op Zoom, Sonjo van Rijn of Sylvia d, Parade 4, {0164) 23 94 00. pksters m/v Ërde inpakkers die van aanpakkers weten, ■r kan eventueel geregeld worden, je werkt ■lijk in 2-ploegendienst. Info: Adecco Bergen Kon ja van Rijn, Parade 4, (0164) 23 94 00. und productiemedewerkers m/v mas/las opleiding of ervaring in de levens tranche, reageer dan snel. Je gaat in 2-ploe- werken, dit kan later veranderen in dienst. Info: Adecco Bergen op Zoom, Sonjo brode 4, (0164) 23 9400. uckchauffeurs m/v hebben wij werk voor heftruckchauffeur- der certificaat, dus ben je heftruckchauiteu werk? Bel snel! Info: Adecco Bergen op a van Rijn, Parade 4, (0164) 23 94 00. lenierschef m/v Een chef voor de kruidenierswaren bij ;middelen bedrijf. Voor iemand met vej_an. cheidsgevoel en ervaring in deze branche i e leuke job.' Info: Adecco Bergen op Zoom, Rijn, Parade 4, (0164) 23 94 00. Koeltechnisch medewerker m/v Voor een relatie in Rucphen. Vereist: ervaring in koeltechniek, tlektrisch/mechanisch, flexibel qua werktijden. Het betreft een functie met kans op een ,ast dienstverband. Voor meer informatie: Start St. Willebrord tel. (0165) 38 59 13. Monteur tractoren m/v Voor een relatie in Zundert. Vereist: ervaring in landbouwmachines, leidinggevende capaciteiten, ervaring in autogeen lassen. Het betreft een functie met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start St. Willebrord, tel. (0165) 38 59 13. Interieur timmerman m/v Voot een relatie in St. Willebrord. Vereist: tekening kunnen lezen, ervaring in winkelbetimmering. Het betreft een functie met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start St. Willebrord, tel. (0165) 38 59 13. Diversen m/v Regelmatig hebben wij werk voor: agrarisch medewerkers metaal- en productiemedewerkers inpakkers vuilnismannen Voor meer informatie: Start St. Willebrord, tel. (0165) 38 59 13. Medewerker werkplaats/balie m/v Voor een autobedrijf in Roosendaal. Taken: inplannen van reparaties en onder houdsbeurten, afspraken maken met klanten, klanten ontvangen aan de balie, facturering. Vereist: opleiding in of kennis van auto branche. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Antoinette de Waal, tel. (0162) 42 74 40. Magazijnmedewerker m/v Voor een garagebedrijf. Taken: magazijn bijhouden, goederen opruimen en monteurs helpen die goederen moeten hebben. Vereist: MTS-Motorvoertuigentechniek. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Antoinette de Waal, tel. (0162) 42 74 40. MEAO-ers m/v Regelmatig hebben wij vacatures voor MEAO-ers, zowel secretarieel als admini stratief/boekhoudkundig. Mocht je nog niet bij ons ingeschreven staan, kom dan snel bij ons langs met een uitgebreide c.v. Voor meer informatie: Start Roosendaal, tel. (0162) 42 74 40. Parttime verkopers m/v Voor een viswinkel in de omgeving van Roosendaal. Taken: klanten helpen, winkel schoon houden, voorraad in de winkel aanvullen. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Hannèke Corpeleijn, tel. (0162) 42 74 40. Verhuizers m/v Voor een verhuisbedrijf in Breda. De werkzaamheden zijn zeer afwisselend en kunnen voor zowel langere als kortere periodes zijn. Voor meer informatie: Start Breda, Natasja van der Wal, tel. (076) 520 90 90. Productiemedewerkers m/v Voor een bedrijf in Terheijden. Taken: beoordelen van de kwaliteit en het inpakken van kunststofproducten in 2- en/of 3-ploegendienst. Het werk gebeurt in teamverband. Vereist: goede motivatie en kwaliteits bewust zijn, goede beheersing van de Nederlandse taal. Het betreft een functie voor langere tijd. Voor meer informatie: Start Breda, furrie Mendelaar of Reinout van der Put, tel. (076) 520 90 90. Secretaresses m/v Regelmatig hebben wij werk voor ervaren secretaresses. Vereist: minimaal opleiding op MBO- niveau, goede kennis van de Nederlandse en de Engelse taal in woord en geschrift. Voor meer informatie: Start Breda, Natasja van der Wal, tel. (076) 520 90 90. LTS-ers/MTS-ers m/v Voor verschillende functies, zoals tekenaar, monteur, plaat/constructiemedewerker, metaalmedewerker, onderhoudsmede werker, lasser, etc. Voor meer informatie: Start Breda, furrie Mendelaar of Reinout van der Put, tel. (076) 520 90 90. Productiemedewerker/ magazijnmedewerker m/v Voor een bedrijf in Breda. Vereist: afgeronde LTS-opleiding en geen bezwaar hebben tegen nachtdienst. Bij gebleken inzicht is er kans op een interne opleiding tot machineoperator. Voor meer informatie: Start Breda, Inge Sanders, tel. (076) 520 90 90. Hulpmonteur m/v Voor een garagebedrijf. Taken: het uitvoeren van hand- en spandiensten ten behoeve van de service monteurs. Vereist: bij voorkeur een (auto)technische opleiding en/of ervaring, bereid om volgens beurtrol op zaterdag te willen werken, in bezit zijn van rijbewijs B. Voor meer informatie: Start Breda, Natasja van der Wal, tel. (076) 520 90 90. Start Breda, Van Coothplein 103, tel. (076) 520 90 90; Start St. Willebrord, Mgr. Van Rooystraat 22, tel. (0165) 38 59 13; Start Roosendaal, Laan van Brabant 64, tel. (0162) 42 74 40 Het St. Elisabeth Ziekenhuis is een compleet en complex bedrijf. In deze boeiende organisatie met 673 bedden werken dagelijks ruim 2.000 men sen, direct en indirect, samen aan de zorg voor de patiënten. Natuurlijk medisch, paramedisch en verpleegkundig personeel, maar ook tal van mede werkers in Facilitair Bedrijf of in de administratie ve sector. Meer dan de helft van het totale perso neelsbestand is in deze ondersteunende sectoren werkzaam. Het St. Elisabeth Ziekenhuis heeft zowel regionaal als bovenregionaal een belangrij ke verzorgende functie. Kortom, het St. Elisabeth Ziekenhuis is een veelzijdig bedrijf dat verschillen de vakmensen alle ruimte biedt. Binnen de afdeling Radiologie bestaan momen- 3 voor de functie van radiodiagnos- Mensen die een dienstverband vanaf 32 uur ambiëren kunnen reageren. De afdeling Radiologie bestaat uit 22 onderzoek- kamers waarin met behulp van moderne appara- en behandelingen binnen het van radiodiagnostiek plaatsvinden, zoals CT-scanning, DSA, MR1, echografie en neuro- radiologie. De afdeling telt 70 formatieplaatsen, waaronder 60 laboranten. De afdeling Radiologie hanteert binnen de totale groep radiodiagnostisch laboranten een drietal specialisaties, te weten: CT, MRI danwel Angiografie, De laboranten die werkzaam zijn in één van deze specialisaties verrichten verder alle voorkomende conventionele beeldvormende onderzoeken. Op korte termijn is er behoefte aan twee Angio- laboranten. Wat vragen wij van u: Voor deze functies wordt gedacht aan kandidaten die in het bezit zijn van het bewijs van bevoegdheid als radiodiagnostisch laborant. Gerichte werkerva ring strekt tot aanbeveling. Wat bieden wij u: Salariëring geschiedt conform de FWG-methodiek en kent een maximum van f 4558,- bruto per maand (FWG 45). Overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Informatie; Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw I. Wijnen, Hoofd Laborante Radiologie, tel. (013) 5391313, toestel 2074. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 31 augustus I 1997 richten aan de Dienst Personeelszaken van het St. Elisabeth Ziekenhuis, Postbus 90151, 5000 LC Tilburg, onder vermelding van vacature nummer: HC/97.116. Gerenommeerde handelsonderneming, leveran- C|er van o.a. warmtewisselaars voor koeltechniek er> airconditioning van Italiaanse producenten, 9evestigd in West-Brabant, zoekt: voor de binnendienst 2'in of haar activiteiten zullen bestaan uit het ^rekenen, offreren en verkopen van koel- en "erwarmingsblokken alsmede verdampers en condensors. Voor deze functie zoeken wij naar iemand van ca' 25 jaar met: HTS-opleiding (bij voorkeur werktuigbouw); basiskennis koeltechniek en luchtbehandeling; goede mondelinge en schriftelijke vaardighe den; een goede kennis van de Engelse en Duitse taal; goede verkoopkwaliteiten. '1 bieden u een prettige werksfeer en goede salariëring. jtent u geïnteresseerd, schrijft u dan een met de and geschreven sollicitatiebrief met c.v. naar: ,''5; onder nummer 10177, De Stem, postbus 1800 MB Breda. BRANDERTECHNIEK is een fabrikant van ventilatorgasbranders, gevestigd in St. Philipsland met 20 medewerkers die zich bezighouden met administratie, productassem blage, verkoop en landelijke service. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een fulltime - Je bent tussen de 19 en 23 jaar. - Je bent in het bezit van een MAVO-diploma. - Je beschikt over goede contactuele eigenschappen en vindt het prettig om mensen telefonisch te woord te staan. - Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. - Je beschikt over de nodige kennis van WordPerfect 5.1 om hier vlot mee te kunnen werken, dan is dit misschien de baan voor jou. Wanneer je een vrolijk type bent die beschikt over verantwoordelijkheidsge voel, houdt van aanpakken en graag op kantoor wilt werken, kun je je sollici tatie binnen 14 dagen richten aan: D.W. Clysan, t.a.v. mevrouw A. van As, postbus 25, 4675 ZG St. Philipsland. Rijkswaterstaat, een onderdeel van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofdf/hfrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen overstro mingen, de zorg voor rijkswegen en rijks wateren, duurzame en bruikbare water systemen en verkeersveiligheid. Rijkswaterstaat luistert daarbij goed naar de maatschappij, aangezien deze niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer en gebruiker is. De organisatie moet daarom haar bijdragen leveren in goede balans tussen sociaal-economische belangen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Van medewerkers wordt dan ook verwacht dat zij met een open oog voor de omgeving en oplossingsgericht werken. Technisch vernuft gaat hierbij hand in hand met het creëren van maatschappelijk draagvlak. De kern van de organisatie bestaat uit 10 regionale directies, die tech nisch en wetenschappelijk worden onder steund door 6 specialistische diensten. Een van die directies is de Directie Zeeland. Deze directie is verantwoordelijk voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)snelwegen en vaarwegen, van waterkeringen en havenbeheer, van waterhuishouding en oeververbindingen. Tevens heeft de directie het beheer en toe zicht op de Rijkswegen en de Rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Bij de directie werken circa 860 medewerkers. Uw standplaats is Goes. U komt te werken als assistent-projectleider Elektrotechniek, dan wel Werktuigbouw bij de Werktuig kundige en Elektrotechnische Dienst (WED). Deze dienst is belast met het elek tronische en mechanische onderhoud en verbetering van de bruggen en sluizen van de Rijkswaterstaat in Zeeland. De afdeling PWI van de WED omvat de secties Elektro techniek en Werktuigbouw. Samen zijn zij verantwoordelijk voor respectievelijk de elektrotechniek en de werktuigbouw in de objecten. Op dit moment is er bij beide secties een vacature voor een assistent projectleider. De functie van assistent projectleider speelt zich af in een gevarieer de werkomgeving en omvat een zeer afwis selend takenpakket. Een prima kans dus voor jonge technici die hun ervaring willen uitbreiden en hun vakkennis verbreden. En wellicht is deze functie voor u een uitstekende springplank om verder door te groeien. Taken Plannen, voorbereiden en begeleiden van projecten bij nieuwbouw-, verbete- rings- en complexe onderhoudswerken van de elektrotechnische of werktuigkundige installaties binnen het werkgebied van de WED Zeeland, onder begeleiding van het hoofd PWI-E of PWI-W, dan wel de project leider mede opstellen van onderhouds- bestekken, overeenkomsten en werkom- schrijvingen, inclusief de raming van kosten rapporteren, adviseren en ondersteunen van de eigen en andere RWS-diensten begeleiden van uitbestede ontwerp- werkzaamheden en houden van toezicht hierop. Eisen HTS-Elektrotechniek, dan wel Werktuigbouwkunde (of een gelijkwaardige opleiding) bij voorkeur praktische ervaring met werkvoorbereiding van grote gecom pliceerde installaties liefst ook kennis van het vakgebied van de andere sectie goede contactuele eigenschappen en mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid bereidheid tot het volgen van vakgerich te, en voor de functie-invulling benodigde opleidingen. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 5.032,- bruto per maand (schaal 8 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Belangstelling? Voor nadere informatie over de functie van assistent-projectleider PWI-E kunt u contact opnemen met ing. L.F.M. Steenbakkers, sectie Elektrotechniek, telefoon (0113) 24 78 50. Informatie over de functie van assistent projectleider PWI-W wordt u gaarne verstrekt do or ing. A.A. Vermue, sectie Werktuigbouw kunde, telefoon (0113) 24 78 40. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen en voorzien van curriculum vitae, richten aan RWS Helpdesk, postbus 272, 3700 AG Zeist, onder vermelding van vacaturenummer 34/PZC (assistent-projectleider PWI-E) of 36/PZC (PWI-W). Het ministerie wil meer vrouwen, gehandi capten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn moge lijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Bald bv is een onderdeel van de Kingsway Group plc. United Kingdom. Bald bestaat uit twee ondernemingen, Bald bv, met 150 medewerkers in Dongen en Bald nv met 20 medewerkers in Hasselt, In Dongen zijn we al ruim 50 jaar actief op het gebied van op maat gesneden keukenbladen, tafelbladen en interieurprojecten. In deze markt is Bald een naam die vereenzeifigd wordt met kwaliteit en klantgerichtheid. Bald bv zoekt; HOOFDTAAK: Het, met behulp van CNC-gestuurde machine, vervaardigen van een groot aantal verschillende producten op klantorder. GEVRAAGD: Minimaal LTS-c niveau In twee ploegen willen werken Affiniteit met hout Binnen een team kunnen functioneren Bereid tot het volgen van opleidingen AANGEBODEN: Functie in een bedrijf met een modern machinepark Goede arbeidsvoorwaarden Teamwork Mogelijkheid tot verdere ontplooiing Wanneer deze functie u aanspreekt stuur dan een brief met uw c.v. binnen 10 dagen naar Bald bv, t.a.v. mevrouw M. Nix, Hoofd Personeelszaken, Houtstraat 1,5107 NB Dongen. Keukenbladen met Karakter Onze opdrachtgever, FORBO-HELMITIN in Genderen, heeft een breed aanbod moderne lijmsystemen voor de meest uiteenlopende materialen. Deze dochter van Forbo-Helmitin Duitsland is sinds 1958 verantwoordelijk voor de Benelux. De Helmitin lijmen en kitten voldoen aan de allerhoogste moderne technische eisen. Bovendien kunnen de klanten rekenen op ondersteuning van een servicedienst die alle lijm- en afdichtings problemen oplost. Daarom worden de Helmitin-producten in vele takken van industrie toegepast, o.a. in de meubel-, verpakkings- en schoenindustrie. Om meer klanten van dienst te kunnen zijn, wil Forbo-Helmitin de buitendienst versterken met een enthousiaste en resultaatgerichte: Een functie met kansen! Tijdens een zeer gedegen inwerkperiode doet u productkennis op in de fabriek in Duitsland. Daarna gaat u met collega's mee om praktijkervaring op te doen. Al snel bent u verantwoordelijk voor uw eigen klantenbestand. Uw klanten bevinden zich in heel Nederland en België. Bij bestaande klanten houdt u het brede productenpakket en de service van Forbo-Helmitin onder de aandacht. U vergroot uw commerciële kansen door het winnen van nieuwe klanten, o.a. in de scheeps- en interieurbouw. Technisch advies weet u om te zetten in commercieel succes! Wat kunt u Forbo-Helmitin bieden? Uiteraard bent u commercieel, maar ook techniek is voor u niet vreemd. Enige chemische achtergrond of kennis van verlijmingstechnieken is een pré. U werkt graag mee aan de groei van een flexibele, servicegerichte onderneming met daadkracht U voeit zich thuis bij een variëteit aan bedrijven en contactpersonen, o.a. inkopers en technici maar ook directieleden. Met creativiteit en initiatief weet u veel te bereiken. Uw niveau is MBO, verkregen door opleiding en/of ervaring. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Het spreken van de Duitse taal is voor u geen probleem. Wat kunt u van Forbo-Helmitin verwachten? Een afwisselende functie binnen een gezonde en groeiende onderneming met een open en informele sfeer. Een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een auto van de zaak. werving en selectie salesfuncties GEÏNTERESSEERD? Reageer dan binnen 10 dagen. Stuur uw brief met C.V. en recente pasfoto naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties, t.a.v. mevrouw drs. Y.M.T. Marijnen. Het adres is: Postbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook het referentienummer: FH 971. Bij eventuele vragen kunt u bellen naar Van der Velde W&S: (073) 65 65 755.

de Stem | 1997 | | pagina 29