DE STEM P E S O E E KENN Wèrkf Tenc ef zoekt: Supervisor Warehouse Adecc<j Adeccoi WIE NIET SCHUW IS OM EEN MUIS VAST TE PAKKEN m/V Commercieel logistiek medewerker Rabobank Ewals Cargo Care uitzendbureau WERKL IN EB VEELZIJ BEDRI HET ST. ELII ZIEKEN! U levert een belangrijke bijdrage aan de samenwerking binnen de bank Halsteren-Lepelstraat STAFFUNCTIONARIS EC0N0MISCH- ADMINISTRATIEVE DIENST m/v KAN BIJ KENN AAN DE SLAG Style zoekt full-time en part-time verkoper m/v met Stijl Medewerker receptie/werkplaats Magazijnmedewerker Inpakkers m/v T ekenaar/opnemer mm doen wij ITIGGr I dan j<! verwacht! St.Elisabeth 2 Tilbur T echnisch-commercif i ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1997 De Rabobank Halsteren-Lepelstraat is een bank van mensen voor mensen. Dat betekent dat we onze klanten altijd zo snel en goed als maar mogelijk is willen helpen. En daar voor is het nodig dat de zaken binnen de bank perfect geregeld zijn. Als medewerker financiële sturing van de Rabobank Halsteren-Lepelstraat en als mede werker procesondersteuning levert u daar een belangrijke bijdrage aan. medewerker financiële sturing m/v U verzorgt de financieel-economische informatievoorziening tot in de puntjes, en stelt de begroting van de bank op, beoordeelt de resulta ten en komt met zinnige voorstellen om de kosten te beheersen. Maar u bent vooral ook een deskundig adviseur voor uw collega's. U volgt het financiële nieuws dus op de voet en analyseert beleids- en investeringsplannen. U geeft waar nodig kritisch commentaar, waar door het management in staat is de juiste beslissingen te nemen. Op die manier zorgt u er samen voor dat de Rabobank Halsteren-Lepelstraat op koers kan blijven en waar kan maken waar ze voor staat. U hebt een opleiding op hbo-niveau en beschikt over de nodige finan cieel-economische kennis. Aan de kwaliteit van uw werk stelt u hoge eisen. U gaat secuur en effectief met informatie om en u bent analytisch, spreekt en schrijft helder en u hebt er geen enkele moeite mee in een fors tempo te werken. medewerker proces ondersteuning m/v Willen de adviseurs en managers van de Rabobank Halsteren- Lepelstraat onze klanten adequaat kunnen helpen, dan moeten ze altijd snel over relevante gegevens en informatie kunnen beschikken. Dus zorgt u er als medewerker procesondersteuning voor dat ze goed met de apparatuur om kunnen gaan. Door zinvol te adviseren over investeringen in apparatuur en programmatuur. Door het onder houd goed te regelen. Maar vooral ook door constructief met uw collega's samen te werken. U stelt zich niet op als het enige technische licht in de bank. U zorgt voor gebruikersvriendelijke systemen, zodat uw collega's zelf aan de slag gaan. U instrueert en begeleidt, bent alert op knelpunten en komt uit eigen initiatief met oplossingen. U bent kortom voor alle gebruikers van de systemen en processen een steun en toeverlaat. U hebt een opleiding op hbo-niveau en beschikt uiteraard over de nodige kennis van informatisering, bedrijfsprocessen en -systemen, systeembeheer en beveiliging. Ook als u onder druk staat, functioneert u perfect. U stelt hoge eisen aan de kwaliteit van uw eigen werk en zorgt dat anderen hun werk ook perfect kunnen doen. Bent u geïnteresseerd in een van beide functies waarin het vooral ook aankomt op uw creativiteit, durf en sociale talent? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Hans Holster, manager Bedrijfs voering, telefoon (0164) 68 38 50. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen aan de heer ing. G.A.B. Verbruggen, directeur van Rabobank Halsteren-Lepelstraat, Postbus 15, 4660 AA Halsteren. Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit de lokatie If De Honte in Terneuzen, de lokatie Antonius in SS Iff Oostburg en de lokatie Liduina (polikliniek) in Hulst. M M mam In locatie De Honte is een vacature voor een in full-time dienstverband FUNCTIE-INHOUD Als staffunctionaris economisch-administratieve dienst ondersteunt u het hoofd van de Economisch Administratieve Dienst bij ondermeer de interne budgettering en begrotingswerkzaamheden, de administratieve organisatie en nieuwe ontwikkelingen. Verder bestaan uw werkzaamheden uit: •het analyseren van interne en externe gegevens; het verzorgen van de voorbereidende werkzaamheden in verband met de administratieve informatievoorziening; het ondersteunen van informatievragers. FUNCTIE-EISEN u heeft een vakgerichte HBO-opleiding afgerond, bij voorkeur HEAO-BE; u bent bereid tot het volgen van een vervolgopleiding: u beschikt over goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden; u heeft een goede kennis van automatiseringstoepassingen. ARBEIDSVOORWAARDEN alhoewel het om een full-time dienstverband van 36 uur per week gaat, is een overeenkomst van minimaal 30 uur per week bespreekbaar; het betreft een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd; de C.A.0 Ziekenhuiswezen is van toepassing; de functie is voorlopig ingedeeld in FWG-50, min. 3.182,- en max. 5.179,- bruto per maand; het ziekenhuis kent de mogelijkheid van kinderopvang. INLICHTINGEN Voor meer inlichtingen kunt u terecht bij de heer C. Reijn, Hoofd Centrale Administratie (tel. 0115-688147). De selectieprocedure bestaat o.a. uit een gesprek met de selectiecommissie en een medische keuring. SOLLICITATIES U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae vóór 30 augustus 1997 sturen naar: Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen t.a.v. mevr. C.J. Kaan-Van de Voorde, personeelsfunctionaris Wielingenlaan 2 4535 PA TERNEUZEN Z1EKENHUG mmS ZEEUWS VLAANDEREN J tü KENN Digitale Communicatie is een full-service bedrijf met verschillende afdelingen waaronder creatie, fotografie, digitale beeldbewerking -productie, lithografie, digitaal printen en prepress. KENN maakt een veelzijdig pakket, zowel deel- als totaalproducten, voor een groot aantal klanten. Wie niet bang is voor muizen kan bij KENN z'n hart ophaLen. Wij zoeken een nieuwe collega op de afdeling productie, iemand voor wie de Mac bijna geen geheimen meer heeft en kan werken met de bekende paketten zoals Photoshop, QuarkXPress en Illustrator. Dus ben jij die enthousiaste nieuwe muizenvanger en wil je werken met een veelzijdig klantenpakket: schrijf, mail of fax dan even een sollicitatiebrief met CV naar KENN t.a.v. Geert Postma. Digitale Communicatie Groep i i i KENN B.V. - Franse Akker 16 - 4824 AK Breda Tel. 076-5410404 - Fax 076-5420602 ISDN 076-5430530 E-mail kenn@worldonline.nl Si li* mode voor i'vliisk'Nc lu'ivn- inoikva.ik in hel centrum y.m lïred.i. Mei een .iNsorii- iik-iit In-si.i.inde uil |.ifi|iics Brilt.Joop!, Kl-ik' I e/.ird. V.ilentino lu-dieni ment .in <k' in.nkl. Stijlvolle mode in topkwaliteit. Momenteel is Style op zoek naar twee nieuwe verkopers. Enerzijds een full-time medewerk(st) er, maximum leeftijd 30 jaar, anderzijds een part-time medewerk(st)er, maximum leeftijd 35 jaar. Relevante werkervaring en affiniteit met mode zijn vereist, het adviseren van kwaliteitskleding is je tweede natuur. Heb je interesse in een uitdagende baan in een jong, enthousiast en gemotiveerd team, stuur dan je handgeschreven brief met c.v. en pasfoto voor 1 september naar: Style mode voor mannen, ter attentie van de heer B. Jongbloets, Ginnekenstraat 45, 4811 JD Breda. Ewals Cargo Care B.V, is een jonge en snel expanderende onderneming en maakt deel uit van de top 10 van Nederlandse logistieke dienstverleners. Ewals Cargo Care neemt een vooraanstaande positie in op de transport- en distribufiemarkt met een eigen netwerk van kantoren, transportondernemingen en warehouses, in vrijwel alle Europese landen. Meer dan 2ÖÖÖtraraporteenheden en 1100 werknemers staan aan de basis van onze kwalitatief hoogwaardige dienstverlening aan diverse Europese topbedrijven in o.a. de automobieK papier- en meubelindustrie. informatietechnologie, service. Innovatie en vooral mensen, zijn sleutelbegrippen in onze beleidsvoering. in verband met de opstart van onze vestiging te Moerdijk zijn wij op zoek naar een (m/v) Doel van de functie: D het mede implementeren van warehouse-projecten en het daarna operationeel leiden/sturen van de goederenbehandelaars en warehouse administrators; na verloop van tijd en gebleken geschiktheid, bestaat de mogelijkheid dat u een nieuw project elders gaaf opstarten en implementeren. Uw faken zijn o.a.: aansturen van en toezfchf houden op het administratief en magazfjnpersoneel; onderhouden van contacten met klanten en leveran ciers; O opstellen van periodieke statistieken t.b.v, management en klanten; Ozarg dragen voor de naleving van de kwallteltsprocedures; behandeling van wensen en klachten van de klanten; O zorg dragen voof Inventarisaties en een ongestoord productieproces, Wij vragen: HBO-opleiding, bij voorkeur logistiek; kennis en beheersing van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift; leidinggevende kwaliteiten; Q hoge mate van zelfstandigheid; goede contactuele vaardig heden; zeer goede kennis van PC-programmg's (MS Office-pakketten); ervaring tn een soortgelijke functie is een prae; O bereidheid tot het werken in ploegen (Incidenteel werken In weekends); 0flexibele instelling t.a.v. locatie. Standplaats is dus vooralsnog Moerdijk. WSj bieden: O een zeer uitdagende functie bij een van Nederlands grotere logistieke organisaties, welke voorop loopt bij nieuwe technische ontwikkelingen; een prettige werksfeer In een mens- en kwaliteitsgerichte omgeving; uitstekende arbeidsvoorwaarden; Q een salaris in overeenstemming met ervaring, opleiding en leeftijd. Gelieve uw sollicitatie binnen 14 dagen te sturen naar: Ewals Cargo Care B.V., t.a.v. de heer A.P.H.M. van Lith, Postbus3078 5930 AB Tegelen. Tel.: 077-3202202, Fax: 077-3202429, Voor informatie over de functie kunt u zich wenden tot de heer M. Gall, tel. 077-3202249. Ode is een groothandel in exclusieve en moderne brilmonturen Wij zijn op zoek naar een: Taken: Totaal logistiek beheer, planning goederenstroom, managementinformatie, communicatie buitenlandse leveranciers, inkooptraject begeleiden, verkoopondersteuning, levertijdbewaking, communicatie met klanten. Wij vragen: MBO-niveau (MEAO, MDS), leeftijd 20-25 flexibiliteit, teamspirit, computerkennis (Exact, MS-Office, Windows), beheersing Engelse taal, accurate werkwijze, commerciële instelling, communicatieve vaardigheden, affiniteit met logistiek. Wij bieden: Gezellige werksfeer, zeer afwisselende werkzaamheden, salaris in overeenstemming met functie. Gezien de samenstelling van ons huidige team gaat onze voorkeur uit naar een man Ben jij de persoon die wij zoeken, stuur dan een brief (incl. c.v.) voor 26 augustus naar: Optical Developments Hank B.V. t.a.v. Jolanda de Vos Postbus 14 4273 ZG Hank tel. info 0162-404070 filnntkenttraai 45. 48X1 JD BBS3 Voor een relatie in Roosendaal zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat die een opleiding MTS motorvoertuigentechniek heeft afgerond. Je taken zijn op technisch/administratief gebied. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Tènce Roosendaal, tel.: 0165-562001. Een bedrijf in Roosendaal is op zoek naar een magazijnmedewerker met een technisch/commerciële achtergrond. Je taken zijn o.a. in- en uitpakwerkzaamheden en baiieverkoop. Voor de balieverkoop moetje met een computer kunnen werken, ervaring is hiervoor vereist. Interesse Neem contact op met Tènce Roosendaal, tel.: 0165-562001. Ben je jonger dan 25 jaar en wil je voor langere tijd inpakwerk doen, neem dan contact op met Yvette Haagmans. Tènce Breda, tel.: 076-5204304 ■Hl Voor een relatie in Breda, zijn wij voor langere tijd op zoek naar een jonge gemotiveerde kracht die lichte tekenwerkzaamheden wil verrichten. Heb je een MBO-opleiding, een rijbewijs en liefst ervaring in kabel- en leidingregistratie, neem dan contact op met Els van Haelst. Tènce Breda, tel.: 076-5204304 Nieuwe Markt 79, 4701 AE Roosendaal Telefoon 0165-562001 Van Coothplein 16, 4811 NE Breda Telefoon 076-5204304 Personeelsdiensten Bergen op Zoom Parade 4 Telefoon (0164)239400 1(076)5223070 Van Coothplein 3 Telefoon (076) 520 57 77 Dongen Kard. van Rossumstraat 76 Telefoon (0162)319333 Etten-Leur Bisschopsmolenstraat 123 Telefoon (076) 503 6611 Oosterhout Leysenhoek3 Telefoon (0162)433250 Roosendaal Dr.vanDregtstraatl Telefoon (0165) 565353 Terneuzen Noordstraat 93 Telefoon (0115) 6158 00 Ploegopkomst controleur m/v Voor een relatie in Etten-Leur. Een serieuze 50+-erdie in het weekend bij de ploegopkomsten aanwezig is- Het betreft 6 diensten per weekend om 7.00,15.00 en 23.00 uur. De werkzaamheden zijn: checken of alle uitzendkrachten aanwezig zijn tijdens de ploegop komst, indien zCnfet aanwezig zijn, dan moeten er andere kandidaten wordercgezocht. Ben je enthou siast en beschik je over verantwoordelijkheidsgevoel en overtuigingskracht? Neem dan snel contact met ons op. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberk- moes, Bisschopsmolenstraat 123, (076) 503 6611- Allround productiemedewerkers m/v Voor eenverfproducerend bedrijf in Dinteloord. Kun jij heftruck rijden en wil je daarnaast ook nog andere werkzaamheden uitvoeren voor de broodno dige afwisseling? Neem dan snel contact Info: Adecco Bergen op Zoom, Sonja van Rijn of Sylvia Groenewold, Parade 4, (0164) 23 94 00. Inpaksters m/v Gemotiveerde inpakkers die van aanpakkers weten- Het vervoer kan eventueel geregeld worden. Je wer voornamelijk in 2-ploegendienst. Info: Adecco Berge op Zoom, Sonja van Rijn, Parade 4, (0164) 23 94 OU. Allround productiemedewerkers m/v Heb je een mas/las opleiding of ervaring in de 'eV(jn middelenbranche, reageer dan snel. Je gaat in 2-p o gendienst werken, dit kan later veranderen in 3-ploegendienst. Info: Adecco Bergen op Zoom, oon| van Rijn, Parade 4, (0164) 23 94 00. Heftruckchauffeurs m/v Regelmatig hebben wij werk voor heftruckcnau met of zonder certificaat, dus ben je heftruckcnau en zoek je werk? Bel snel! Info: Adecco Bergen op Zoom, Sonja van Rijn, Parade 4, (0164) 23 94 OU. Kruidenierschef m/v Met spoed!!! Een chef voor de kruidenierswaren J een levensmiddelen bedrijf. Voor iemand met ver woordelijkheidsgevoel en ervaring in deze bran dit een hele leuke job! Info: Adecco Bergen op 4oo Sonja van Rijn, Parade 4, (0164) 23 94 00. Voor meer vacatures: http://wwW|Odec^ VoorjOU r Koeltechnisch medewt Voor een relatie in Rucphen Vereist: ervaring in koeltechj elektrisch/mechanisch, flexilt werktijden. j-jet betreft een functie met vast dienstverband. Voor meer informatie: Start tel (0165) 38 59 13. Voor een relatie in Zundert. Vereist: ervaring in landbou leidinggevende capaciteiten, autogeen lassen. Het betreft een functie met vast dienstverband. Voor meer informatie: Start tel. (0165) 38 59 13. Voor een relatie in St. Wille Vereist: tekening kunnen le; in winkelbetimmering. Het betreft een functie met vast dienstverband. Voor meer informatie: Start tel. (0165) 38 59 13. Regelmatig hebben wij wer j agrarisch medewerkers I metaal- en productiemede\^ I inpakkers vuilnismannen Voor meer informatie: Start I tel (0165) 38 59 13. Voor een autobedrijf in Taken: inplannen van repa: houdsbeurten, afspraken ir( klanten, klanten ontvangen: facturering. Vereist: opleiding in of ken branche. Voor meer informatie: Star Antoinette de Waal, tel. (0 Start Breda, Van Gerenommeerde handels tier van o.a. warmtewissej en airconditioning van 9evestigd in West-Braban voor de bin 2ijn of haar activiteiten berekenen, offreren en verwarmingsblokken ah condensors. Voor deze functie zoeke ca- 25 jaar met: HTS-opleiding (bij voo; basiskennis koeltechnl goede mondelinqe en den; een goede kennis van taal; ,.9°fde verkoopkwaliti bieden u een prett salariëring. Bsnt u geïnteresseerd, s band geschreven sollici' brief onder nummer l| '29, 4800 MB Breda.

de Stem | 1997 | | pagina 28