1*
:uws KORT
electie
e weinig
ick Smits
ïgruiters
ach Polen
i voor WK
deStem
CLUB
SELECTIE
EERSTE DIVISIE
GEKOMEN
VERTROKKEN
PROGRAMMA 97 98
B3
az
FC Den Bosch
Cambuur L
AD0 Den Haag
Dordrecht'90
EVV Eindhoven
Emmen
Excelsior
FC Haarlem
Helmond Sport
SC Herades'74
HERACLES
Do Ahead Eagles
RBC
Telstar
TOP Oss
SWeendam
VVV
Zwolle
ïUSTUS 1997 B2
bpelijk duel met een or,
se Boys. De thuisploeg
!e slotfase nog bijna ver
Tder dan Biervliet, maar
blinge maakte lang een
Poys in te blikken. Ruim
Ig met 5-0 door goals van
Men Jan de Visser (2x) Bij
fceg ietwat en kwam een
S-4 door doelpunten van
JRibbens.
I het meest in balbezit en
por de pauze op l-0door
n de bezoekers eveneens
f de slotfase genadeloos
faens de gelijkmaker no-
Bde Marcel Verschuren de
linge is woensdag tijdens
lp winnaar geworden in
l versloeg eerst het team
Jndskerke nipjes met 2-1.
lis elftal veel sterker dan
s speelhelft (25 minuten)
n Borsele er wat beter in
jatreffer. Voor Kloetinge
§ns en Onno Doeland. 's-
ld tegen Borsele dat ver-
en Martin de Hamer te-
|Arendskerke nam Peter
ping.De wedstrijd tussen
Jiogal wat spanning. Pje-
Ileiding met een fraai af-
ilarence Pahlad de marge
a Frank Goedegebure de
ioetinge nog even alle zei-
yen. Vanavond komen in
noen van de Goese atle-
strijd in Roosendaal be
ls de hoger temperaturen
pan 48.14 op de tien kilo-
\thene gediskwalificeer-
faas. Hij finishte in 45.55.
featie is Nwanko Kanu te-
;ianse elftal. De speler van
kwalificatiewedstrijd van
ir van het Nigeriaanse elf
de. In die zomer verkaste
Jche keuring bleek hij rond
geopereerd in Cleveland,
purd voor voetbal. In het
United (1-1) maakte de
(entree op het voetbalveld,
it niets op het spel. De Ni-
op het WK in ïkankrijk.
emming bereikt met Em-
jaar. De 19-jarige aanval-
zuruike (20) en Godfrey
kenveen. Ebiede is afkom-
-e eersteklasser had hij de
s. In de zeven interlands
oorde.hij yijfiljeer,
Karanka aangetrokken.
i vier jaar bij de Spaan-
Athletic de Bilbao. Daar
huidige trainer van Real
ver voor de verdediger.
verdediger Mohammed
lens een woordvoerder van
fel voor vier jaar getekend,
[land uitgeroepen tot beste
dbanië en Noord-Ierland
i afgewerkt. De moeilijke
fereldbond FIFA reden het
J)e veiligheidsmaatregelen
nde zijn. Waar het duel op
nog onduidelijk. Eerder
fetrijden (groep 9) op Gre-
fear de tegenstanders.
I heeft een aanbieding van
|st zich neergelegd. De 21-
yolves verlangt een jaarsa-
neter 8 lange Garnett werd
ngste speler na Magie Jo-
vedstrijd. De forward ver-
|en laatste contractjaar 4,2
de ervan is hij transfervrij.
:ver van Rik Smits, hebben
adden voor de kleine for-
spelers over, de 23-jarige
rward Duane Ferrell (32).
AU Stars. Hij werd aange-
coach Larry Bird. Bird en
ise ploeg die in Barcelona
peelde sinds zijn overstap
te Warriors.
en in de nationale spring-
met 31 augustus in Man-
rn heeft hem aangewezen
er ruiters die op het CHIO
igen. Dat kwartet bestond
go Z, Jan Tops met Top
se en Bert Romp met Mr
internationale schaatswe-
wereldkampioenen uit de
men in dienst van de Pool-
mteel op trainingskamp in
en was Vasilkovski zonder
isische shorttrackers. Va-
Nikolaj Goeljajev in Hee-
opeiste. Ook Oleg Bozjev,
an de man uit Moermansk.
riopen Olympiche Winter-
t voor Goeljajev en brons
ivski van het intemationa-
Sluis, Sabrina van Loy en
tst voor de WK in Lausan-
iewedstrijden in Papendal
^n het toernooi, dat van 30
le Koninklijke Nederland-
Van Loy en Van der Sluis
tijdens de NK geblesseerd
ijden bewijzen.
DONDERDAG 14 AUGUSTUS 1997
ongericht: 10-05-1967
Ikmaarderhout: 10.537
voorzitter: Dick Scheringa
raiiter: Willem van Hanegem
gr
Peter Amankwah (29-12-1971), Peter van der Berg (19-12-1971), Krysztof Bociek (30-03-1974),
Michael Buskermolen (02-03-1972), Michel Doesburg (10-08-1968), Hamisi Amani-Dove (28-
03-1974), Kenan Durmusoglu (09-04-1973), José Fortes Rodrigues (13-05-1972), Barry van Ga
len (04-04-1970), HansGillhaus (05-11-1963), Maurice Gijzen (15-05-1975), Danny Hesp (19-10-
1969), Max Huiberts (17-11-1970), Brian Jensen (08-06-1975), Rolf Landerl (24-10-1975), Mi
chel Langerak (08-07-1966), Bart Latuheru (08-11-1965), Oscar Moens (01-04-1973), John Mut-
saers (15-03-1972), Jan Nederburgh (25-04-1958), Barry Obdam (27-02-1976), Fernando Rick-
sen (27-07-1976), Mark Snijders (12-03-1972), Mustafa Talha (01-12-1970), Dennis den Turk
(27-06-1969), Robert van der Weert (13-03-1970), Alex Weeling (17-12-1973), Peter Wijker (20-
07-1971), Siemen Zijm (25-01-1978)
Peter Amankwah (FC GOtersloh), Peter van
der Berg (Cambuur Leeuwarden), Barry van
Galen (NAC), Maurice Gijzen (Haarlem), Rolf
Landerl (Inter Bratislava), Michel Langerak
(NEC), Fernando Ricksen (Fortuna 5), Masta-
fa Talha (Holland), Robert van der Weert
(Fortuna S), Alex Weeling (Haarlem),
Marco Ruitenbeek (Go Ahead Eagles), Silvain
Inia (Volendam), Roberto Verhagen (FC Den
Bosch), Kenneth Goudmijn (Haarlem), Ruud
Heus (gestopt).
Opgericht: 18-08-1964
npVliert: 5000
Voorzitter: Jan Schouten
Trainer: Kees Zwamborn
Maikel Aerts (26-06-1976), Patrick Deckers (09-10-1971), Pino Canale (17-03-1977), Jan Gerver
(05-03-1971), Jan van Grinsven (27-02-1960), Marcel van Helmond (25-11-1966), Patrick Hob
belen (26-11-1974), Fred van der Hoorn (12-10-1969), Paul Janssen (17-09-1971), Theo Lucius
(19-12-1976), Anthony Lurling (22-04-1977), Erik Meulendijk (29-11-1970), Rick te Riele (25-06-
1976), Gerrie Schaap (09-11-1964), Oswald Snip (09-08-1971), Richard Strieker (03-11-1970),
Roberto Verhagen (20-10-1972), Thijs Waterink (26-12-1968).
Patrick Deckers (Eindhoven), Pino Canale
(Roda JC, gehuurd), Patrick Hobbelen (Eind
hoven amateurs), Roberto Verhagen (AZ).
Ger Schuman (Eindhoven), John Laponder
(Eindhoven), Ruud van Nistelrooy (Heeren
veen), Jan Gösgens (gestopt), Vladimi Laisina
(amateurs), Nacer Abdellah (Telstar).
Opgericht: 19 juni 1964
Gemeentelijk Sportpark: 11.500
Voorzitter: Wim Sleijfer
Trainer: Han Berger
Johan Abma (05-05-1969), Sierd van de Berg (25-11-1968), Frank Berghuis (02-05-1967), Mari-
nus Dijkhuizen (04-04-1972), Richard Elzinga (29-07-1969), Richard Goulooze (16-11-1967),
Sandorvan der Heide (30-03-1978), Roy Hendriksen (21-01-1969), René Jansen (16-04-1972),
Erik de Jong (17-08-1979), Marcel Keizer (15-01-1969), Harry van der Laan (24-02-1964), Ro
bert Loontjes (24-08-1972), Mark Oosterhof (21-11-1969), Gregory Playfair (19-01-1974), Jan
Roelofsen (08-12-1977), Wim de Ron (23-08-1969), Peter de Roo (16-02-1976), René van Rijs
wijk (03-01-1971), Walter Smak (13-04-1968), Leonard van Utrecht (25-02-1969), Geert Jeile de
Vries (06-10-1974), Richard van der Wal (26-04-1978).
Sander van der Heide (eigen jeugd), Erik de
jong (eigen jeugd), Robert Loontjes (Fortuna
S), Jan Roelofsen (eigen jeugd), Richard van
der Wal (eigen jeugd)
Danny Jörns (Heracles), Arno Arts (Willem II),
Bram Marbus (GA Eagles), Sander Hartman
(Drachtster Boys), Ron Postma (gestopt), Pe
ter van der Berg (AZ).
Opgericht: 01-07-1976
Zuiderpark: 11.000
Voorzitter: John van Ringelenstein
Trainer: Mark Wotte
Michel Adam (22-01-1968), Roy Beukenkamp (12-01-1968), Ali Boussabon (11-06-1979), Jasper
van Dijk (09-11-1978), Winston Faerber (27-03-1971), Michel Groenteman (11-01-1975), Hen
drik Grünholz (10-09-1975), John Grünholz (18-04-1977), Dirk Heesen (15-09-1969), Dennis
lliohan (09-11-1977), Robert Jansen (17-03-1977), John de Jong (09-03-1977), Max de Jong (11-
12-1968), Ekrem Kahya (09-02-1978), Patrick Kalkema (29-06-1976), Roy Kappenburg (26-12-
1976), Marcel Karlas (19-07-1973), Peter Kruit (29-08-1973), Oscar Laguna Burgos (04-06-
1976), Pim Langeveld (09-09-1969), Marco Meijer (15-08-1971), Marco Noordanus (28-12-
1978), Edgar van de Roer (17-03-1972), Jeffrey Rutten (27-04-1977), Maurice Steijn (20-11-
1973), Virgilio Teixeira (11-08-1973), Cees Thies (09-10-1976), Johan Vogelaar (21-09-1968),
Martijn Vooijs (30-08-1977), Barry de Vreede (27-10-1974).
Jasper van Dijk (Westlandia), Hendrik Grün
holz (ADO amateurs), Patrick Kalkema (Al-
phense Boys), Marco Noordanus (eigen
jeugd), Edgar van de Roer (FC WV), Martijn
Vooijs (Katwijk)
Edwin Grünholz (Roda JC), Jurgen Faerber
(Quick Boys), Arie van der Padt (Quick Boys),
Gavin Price (St. Johnstone), Jurica Siljanovski
(onbekend), Gerald Sandel (FC Lisse), Lowie
van Schijndel (onbekend), Guido Smits
(Quick Boys), Richard Tettero (Schevenin-
gen).
Opgericht: 01-07-1990
Krommedijk: 8500
Voorzitter: Frans Derks
trainer: Robert Verbeek
Ceylan Arikan (25-12-1971), Dirk-Jan Derksen (17-06-1972), Rodney Elliot (17-12-1977), Ray
mond van der Ent (01-09-1978), Maarten van Gelderen (08-04-1975), Rick Hoogendorp (12-01-
1975), Martijn de Jong (11-03-1978), Peter van der Kwaak (12-10-1968), Marco de Laat (28-10-
1972), Joop Lankhaar (12-09-1966), Meivin Leerdam (06-12-1976), Cor Lems (13-03-1961), Pau
lo Jorge Mendonca (09-11-1971), Eric van de Merwe (19-09-1972), Richard Plug (05-09-1967),
Ivo Reemnet (25-09-1976), Hennie de Romijn (23-02-1968), Mischa Rook (26-06-1973), Jan
Scheurwater (25-10-1976), Kersis Simon (27-07-1978), Glenn Summerville (24-10-1973), Peter
van der Veen (28-06-1972).
Meivin Plet (Roda JC), John Baven (Scheve-
ningen), Karsten Myssing Pedetsen (Excelsior
M.), André Wasiman (gestopt).
Opgericht: 16-11-1909
Stadion Aalsterweg; 5000
Voorzitter: Willem van Santvoort
Trainer: Willem Leushuis
John Achterberg (08-07-1971), Steve van der Borght (08-06-1974), Toto da Costa (09-08-1973),
Richard van Gils (16-03-1973), Sammy Greven (08-07-1973), Edwin van Houts (21-10-1976),
Sander van Huijksloot (24-11-1975), Pieter der Kinderen (07-10-1977), John Laponder (17-03-
1971), Raymond Libregts (25-12-1964), Rafael Losada (23-11-1971), Ralf Manders (08-10-1977),
Jan Martens (18-09-1969), Martijn van de Rijt (05-07-1975), Ger Schuman (22-02-1968), Albert
van der Sleen (30-04-1963), Dragan Thijssens (24-11-1973), Kurt Thysbaert (09-11-1971), Niels
Vreven (04-10-1977), Roland Vroomans (20-08-1967), Frank Weijers (06-10-1967).
Toto da Costa en Richard van Gils (beiden
RBC), Pieter der Kinderen (Helmond Sport),
Ralf Manders (eigen jeugd), Ger Schuman
(FC Den Bosch), Niels Vreven (PSV).
Patrick Hobbelen (FC Den Bosch), Jerry de
Jong (MW), Patrick Deckers (FC Den Bosch),
Peter Remie (RBC), Pascal van Corstanje
(Schoten), Leon Kantelberg (Helmond
Sport), Henry Schaefer (Helmond Sport), Pa-
tric Vrijsen (Schoten).
Opgericht: 01-07-1985
Sportpark Meerdijk: 8000
Voorzitter: Alle Pijlman
Trainer: Azing Griever
Tony Alberda (23-03-1974), Alphons Arts (29-08-1965), Etienne Barmentloo (22-12-1969), Ste
ve van den Broek-Humphrey (29-11-1975), Rob Doornbos (19-06-1977), Martin Drent (31-03-
1970), Wilfried Elzinga (11-08-1969), Rene Grummel (06-06-1968), Mare Hegeman (24-04-
1976), Gerard Kocks (13-09-1976), Dick Kooijman (10-11-1972), Erwin Leurink (29-08-1972),
Theo Migchelsen (13-12-1969), Mika Nurmela (26-12-1971), Berend Oosting (24-01-1980), Mi
chel van Oostrum (22-08-1966), Rik Platvoet (06-08-1975), Jan van Raalte (12-08-1968), Fer
nando Santing (28-02-1975), Roy Stroeven (15-05-1977), Peter Uneken (04-02-1972), Erik van
Veldhuizen (25-04-1972), Ulrich Wilson (05-05-1964), Jannes Wolters (22-06-1979).
Wilfried Elzinga (FC Twente), Berend Oos
ting (eigen jeugd), Rik Platvoet (FC Twente,
gehuurd), Fernando Santing (Hoogeveen),
Jannes Wolters (eigen jeugd).
Tristan Ooms (Emmen), Pino Canale (FC Den
Bosch), Richard Elzinga (SC Joure), Antti Hei-
nola (SC Heracles), Henri Meijerman (Lin-
gen), Erwin Nijhuis (SC Enschede), Romano
Sion (FC Groningen), Frank Veldwijk (Em
men, amateurs).
Opgericht: 23-07-1902
Woudestein: 6500
Voorzitter: Martin de Jager
Trainer: Adrie Koster
Mohammed Allach (20-09-1973), Patrick Allotey (13-09-1978), Guillermo van Berkum (11-04-
1975), Marvin Brunswijk (24-10-1976), Ellery Cairo (03-08-1978), Ali Fattouchi (01-02-1975),
Christian Gyan (02-11-1978), Ferry de Haan (12-09-1972), Remco Heerkens (04-07-1977), Da-
miën Hertog (01-12-1974), Edwin van Holten (04-03-1971), Chaly Jones (29-01-1977), Ray
mond Kraaybeek (17-08-1973), Arjan Magielse (11-06-1968), Björn Meeuwse (29-10-1972),
Fernando Pascale (18-08-1976), Sjaak Polak (18-02-1976), Maurice Rayer (15-09-1972), Daniël
Rijaard (16-11-1976), Douglas Sequeira (23-08-1977), Jimmy Simons (24-10-1970), Michiel Sol
(23-10-1973), Miroslav Stefanovic (20-04-1967), Raymond de Waard (27-03-1973), Mark Zegers
(08-02-1977).
Douglas Sequeira, Patrick Allotey, Ellery Cai
ro, Christian Gyan (allen gehuurd van Feyen-
oord), Damiën Hertog (eigen jeugd), Chaly
Jones (Feyenoord), Raymond Kraaybeek
(Neptunus), Arjan Magielse (RBC), Maurice
Rayer (FC WV).
Prince Polley (onbekend), Ben Spork (Sparta
ama), John Schuurhuizen (Sparta ama), Ton
van Bremen (DCV), Sjoerd Conrad (DCV).
Opgericht: 01-01-1889
Haarlem-stadion: 14.000
Voorzitter: Frans Bastiaenen
Trainer: Karei Bonsink
9b r.:
J
iq 91 BH'.
Marco Bergsma (23-09-1973), Michel van de Broek (05-03-1977), Mauricio Cabeza (01-06-
1976), Mirano Carrilho (17-07-1975), Julian Emanuelson (02-06-1977), Ralf Goes (26-10-1973),
Kenneth Goudmijn (04-12-1970), Raymond Graanoogst (19-02-1975), Carlos Hasselbaink (13-
12-1968), Robert Hoever (30-11-1976), Patrick de Jong (16-03-1970), Junas Naciri (18-06-1973),
Chima Onyeike (21-06-1975), Jan Oosterhuis (30-09-1963), Ton Pronk (23-04-1965), Mousin Ra-
mouni (01-10-1975), Misha Salden (28-09-1973), Emiel Schindeler (21-06-1975), Stanley Strob-
be (30-08-1977), Remco Tuinenburg (08-03-1972), Mark Verzijlberg (22-11-1968), Mendel Wit-
zenhausen (03-01-1976).
Marco Bergsma (AGOW), Michel van de
Broek (FC Utrecht), Mauricio Cabeza (Elink-
wijk), Kenneth Goudmijn (AZ), Jan Ooster
huis (De Graafschap), Remco Tuinenburg
(ARC), Mendel Witzenhausen (WV).
Khalid Sinouh (SC Heerenveen), Marino Pro
mes (Willem II), Piet Keur (Zandvoortmeeu-
wen), Winston Daniëls (ADO '20), Jimmy
Lens (De Zwarte Schapen), Khalid Sinouh
(Heerenveen), Alex Weeling (AZ), Maurice
Gijzen (AZ).
Opgericht: 27-07-1967
De Braak: 4080
Voorzitter: Ruud van Baar
trainer: Louis Coolen
Kahlid Benlahsen (22-02-1974), Pascal Boer (18-08-1976), Wil Boessen (03-05-1964), Nabil
Bouchlal (02-08-1974), Ruud Bovee (25-01-1970), Dennis van Es (19-09-1976), Remco Evers (15-
12-1974), Peter Hofstede (28-01-1967), Leon Kantelberg (15-07-1978), David Koulengani (03-
12-1978), Betram Kreekels (09-07-1968), Davy Manders (02-04-1974), Marcel Neggers (11-05-
1972), John Roox (28-01-1961), Henry Schaefer (24-03-1977), Olaf van Schijndel (25-06-1970),
Patrick Smulders (09-09-1978), Jeffrey van der Steen (15-12-1974), Maikel Störmer (09-07-
1978), Jurgen Streppel (25-06-69), Dominik Vergoossen (20-03-1972), Hans Vincent (24-04-
1962), Carlo Vorstenbosch (03-12-1974), Bouarfa Yahiaoui (16-09-1976), Harald Wapenaar
(10-04-1970).
Peter Hofstede (FC Utrecht), Leon Kantel
berg, Henry Schaefer, Patrick Smulders (allen
Eindhoven), David Koulengani (Mierlo
Hout), Betram Kreekels (Tielen), Davy Man
ders, Marcel Neggers (eigen jeugd), John
Roox (Achilles), Jurgen Streppel (RKC),
Bouarfa Yahiaoui (eigen jeugd).
Dennis Gerritsen (De Graafschap), Geert Bra-
em (GA Eagles), Hans Meeuwsen (HW Hel
mond), John Stegeman (GA Eagles), Bobby
Schoonens (Telstar), Mark Moen (Schevenin-
gen), Ronnie van Tilburg (HW Helmond), Ev-
geni Levtsjenko (Vitesse).
Opgericht: 01-07-1974
Gemeentelijk Sportpark: 8000
Voorzitter: Jos Houben
Trainer: Gerard Marsman
M
Rob Alflen (07-05-1968), Michiel Achterhoek (05-08-1976), Nibel Cimen (15-02-1978), Mare
Geerts (17-09-1976), Frank van der Geest (30-04-1973), Antti Heinola (20-03-1973), Edwin Hil-
gerink (16-01-1972), Marco Holster (04-12-1971), Danny Jörns (30-12-1970), Ruben Klaver (21-
07-1972), René Kolmschot (11-01-1969), Niki Leferink (12-02-1976), Roy van der Mije (24-09-
1975), Mohammed Mouhouti (08-02-1972), René Nijhuis (18-11-1968), André Paus (09-10-
1965), Jorg Smeets (05-11-1970), Job ten Thije (14-01-1977), Folkert Velten (25-08-1964), Juno
Verberne (14-09-1968), René de Visscher (07-08-1977), Melek Yarburg (10-10-1976).
Rob Alflen, Frank van der Geest (beiden
Sparta), Michiel Achterhoek, Mare Geerts,
Melek Yarburg (allen eigen jeugd), Nibel Ci
men (FC Twente), Antti Heinola (Emmen),
Danny Jörns (Cambuur).
Jacco Beerthuizen (amateurs), Metin Aydin
(Tus Lingen), Bob Helle (gestopt), Gilbert van
den Heuvel (Den Ham), Stef Hendriks (Rohda
Raalte), Christian van Ooyen (SC Enschede),
Klaas Vink (Bennekom), Mark Wiggers (Go
Ahead Eagles).
Opgericht: 31 -07-1971
Adelaarshorst: 11.000
Voorzitter: vacant
Trainer: Jan van Staa
Okey Achonu (15-10-1978), Michel Boerebach (27-09-1963), Geert Braem (15-03-1970), René
Grotenhuis (14-11-1967), Arno Hofstede (03-07-1965), Sennol Kök (02-05-1977), Hendri Krü-
zen (24-11-1964), Rob Langenberg (01-11-1976), Bas Leferink (17-09-1974), Paul Lieftink (05-
03-1973), Bram Marbus (16-04-1974), Jan Michels (08-09-1970), Marcel Muhlack (14-01-1975),
Kingsley Obiekulu (12-11-1974), Patrick Peelen (23-01-1968), Marco Ruitenbeek (12-05-1968),
Anton Scheutjens (01-05-1968), Victor Sikora (11-04-1978), John Stegeman (27-08-1976), Erik
Tammer (29-06-1969), Mark Verkuyl (19-11-1963), Marco Waslander (05-12-1974), Jochem de
Weerdt (13-08-1977), Mark Wiggers (12-01-1974), Vincent Zuiderwijk (28-08-1977).
Okey Achonu, Vincent Zuiderwijk (beiden ei
gen jeugd), Geert Braem (Helmond Sport),
Paul Lieftink (Spakenburg), Bram Marbus
(Cambuur Leeuwarden), Marco Ruitenbeek
(AZ), John Stegeman (Vitesse), Mark Wiggers
(SC Heracles).
Toine Rorije (FC Groningen), Cees Marbus
(Volendam), Dennis Hulshoff (FC Twente),
Sergei Nani (Maccabl Ako), Sergei Klesjtsjen-
ko (Zimbru Chisinau), Omar Tahya (onbe
kend).
Opgericht: 31-07-1912
De luiten: 6500
Voorzitter: Jan Pollemans
Trainer: Jan Poortvliet
Gijs Cales (03-07-1977), Marcel Cas (30-04-1972), Emiel Dorst (25-12-1970), Mare Frijters (15-09-
1973), Martijn van Galen (28-12-1970), Erik Hellemons (02-06-1971), John Hoeks (06-03-1970),
Werner Hopstaken (20-03-1973), René Houtzager (15-09-1970), Copain Kortland (18-03-1978),
John van Loenhout (24-04-1977), Jorg van Nieuwenhuyzen (22-08-1978), Ronald van Oeveren
(10-11-1965), Rob Penders (31-12-1975), Peter Remie (13-09-1964), Jurgen Roeken (11-08-
1978), Mare Swinkels (18-06-1976), Maurice Verberne (12-06-1971), Lee Verheijden (29-03-
1973), Raul Woudstra (27-11-1977).
Marcel Cas (SC Gastel), Martijn van Galen,
René Houtzager en Mare Swinkels (Baronie),
Peter Remie (Eindhoven), Jurgen Roeken en
Raul Woudstra (eigen jeugd)
Cees van der Linden (gestopt), Toto da Costa
(Eindhoven), Barry Bierstekers (VES '35), Je
roen van Empel (VES '35), Richard van Gils
(Eindhoven), Lloyd Kammeron (onbekend),
Arjan Magielse (Excelsior).
Opgericht: 17-07-1963
Stadion Schoonenberg: 14.000
Voorzitter: Jan de Wit
Vainer: Harry van den Ham
Nacer Abdellah (03-03-1966), Carlo l'Ami (20-07-1966), Dennis de Bruin (29-08-1971), Martin
Cruijff (18-01-1972), Ronny van Es (22-05-1978), Purrel FrSnkel (08-10-1976), Raoul Henar (04-
08-1971), Arjan van den Herik (17-05-1977), Berry Janssen (03-08-1976), Eric de Jongh (03-11-
1976), Michel Kruyer (27-02-1977), Maurice Ligeon (02-09-1977), Raimundo Mendes (21-11-
1977), Tristan Ooms (10-08-1975), Arend Regeer (04-09-1974), Bobby Schoonens (07-12-1974),
Justin Stuy (11-08-1976), Stefan Teeken (01-09-1972), Wesley Zandgrond (29-08-1977).
Nacer Abdellah (FC Den Bosch), Raoel Henar
(Zwarte Schapen), Tristan Ooms (Emmen),
Bobby Schoonens (Helmond Sport), Arjan
van den Herik, Ray Ingen, Berry Janssen, Jus
tin Stuy, Wesley Zandgrond (allen eigen
jeugd)
Arnold Nijkamp (Volendam), Lotfi Am-
haouch (Sparta, amateurs), Robert van Dam
(Spaarnwoude), Herman van Eekeres (Xan-
thos), Gerrie van Guine (Zwarte Schapen),
Youssef Laroussi (onbekend), Oni Louhena-
pessy (Delta Sport), René Panhuis (AFC), Rini
van Roon (EDO). Benito Cooman, Ray Inge,
Dave Kuysten, Orpheo Nok (alle vier op
staande voet ontslagen).
Opgericht: 01-07-1991
Complex Mondriaanlaan: 7000
voorzitter Henk de Bruijn
rainer: Lex Schoenmaker
Berry Arends (08-10-1967), Rein Baart (13-04-1972), Edwin van Brakel (05-02-1974), Tim Cor-
nelisse (03-04-1978), Yuri Cornelisse (08-05-1975), Harold Derix (17-04-1970), Jay Driessen (04-
08-1969), Jurgen van de Goor (28-08-1972), Garry de Graef (21-10-1974), Marco de Jong (19-
08-1971), Ruben Jordan (31-08-1971), Raymond Koopman (03-02-1969), Jan Lorsé (04-09-
1977), Roger Polman (28-12-1967), Frank van Roosmalen (06-02-1975), Dave Smits (07-08-
1969), Werner Smits (26-04-1971), Erik Stock (10-05-1971), Jerry Taihuttu (29-01-1970), Edwin
de Wijs (08-11-1969).
Tim Cornelisse (AZ), Jan Lorsé (PSV), Erik
Stock (Vicking Stavanger).
Ron Vos (onbekend), Meindert Dijkstra (on
bekend).
Opgericht: 22-05-1974
tangeleegte: 10,000
Voorzitter; Chris Ariman
Vomer: Henk Bodewes
®Pgericht: 01-07-1966
Koel: 13.000
joorzitter: Antoine Wintels
,rai"or: Henk van Stee
Michiel Adams (15-02-1973), Armand McAndrew (30-10-1972), Arjan Blaauw (08-01-1974),
Jouke Dantuma (11-01-1966), Arjan Ebbinge (06-12-1974), Joop Gall (25-12-1963), Arafath
Heuvel (13-10-1975), Marnix Kolder (31-01-1981), Edwin de Kruyff (30-01-1970), Hennie Meij
er (17-02-1962), Bart van der Meulen (24-06-1970), Robert Nieborg (27-08-1976), Joseph Oos
ting (29-01-1972), Alex Pijper (18-08-1973), Lesmond Prinsen (18-06-1973), Rick Slor (16-08-
1971), Bert Stokkingreef (01-06-1969), Ronny Venema (16-10-1974), Richard Vennema (15-11-
1967), Peter van de Vlag (05-12-1977), Warry van Wattum (22-10-1968), Bert Zuurman (16-03-
1973).
Michiel Adams (GOMOS), Arjan Blaauw,
Joop Gail, Edwin de Kruyff, Warry van Wat
tum (allen FC Groningen), Marnix Kolder en
Peter van de Vlag (beiden eigen jeugd)
Arek Radomski (Heerenveen), Gerard Wie-
kens (Manchester City), Egbert Darwinkel
(FC Groningen), Patrick Wolbers (SC Hera
cles, amateurs), René Alberts (Nieuw Bui-
nen), Bob Pontjodikromo (Appingedam).
VVV-VEML0
Winston Bakboord (24-12-1971), Pol van Boekei (19-09-1975), Dogan Corneille (28-02-1974),
Michael Evans (21-07-1976), Maurice Graef (22-08-1969), Maurice Hofman (19-01-1971), Wim
Jacobs (05-09-1964), Benito Kemble (27-08-1968), Kevin Keunen (22-09-1978), Maurice Koe
nen (04-10-1974), Frank Kooiman (13-01-1970), Roel Liefden (19-02-1967), Edward Linskens
(06-11-1968), Nico van de Meer (08-02-1972), Lennart Nederkoorn (23-10-1975), Willem Pee-
ters (24-02-1977), Milko Pieren (30-01-1971), Remco Schol (14-01-1973), lan Wimmer (11-08-
1977)
Benito Kemble (NEC, gehuurd), Kevin Keu
nen (Willem II), Roel Liefden (FC Groningen),
Lennart Nederkoorn (Deurne), lan Wimmer
(eigen jeugd), Edward Linskens (Lokeren).
Menno van Appelen (Spakenburg), Mendel
Witzenhausen (Haarlem), Edgar van de Roer
(ADO Den Haag), Maurice Rayer (Excelsior),
Dennis van de Zwan (Wilhelmus), John de
Wolf (Hapoel Ashkelon), Joost Volmer
(MW)
gericht: 01-07-1982
(o^?k"Stadion: 6857
Trains"1 Gaston Sporre
Mn Jan Everse
Gerald van den Belt (24-08-1972), Claus Boekweg (03-03-1966), Arjan Bosschaart (19-10-1971),
Marcel Boudesteijn (23-09-1971), Jan Bruin (30-09-1969), Albert van der Haar (29-12-1975),
Werner Kooistra (20-03-1968), Elroy Kromheer (15-01-1970), Jussi Nuorela (11-08-1974), Dan
ny den Ouden (29-09-1970), David Rasmussen (01-12-1976), Martin Reijnders (11-04-1972), Sa-
mi Ristila (15-08-1974), Marco Roelofsen (03-10-1968), Harry Sinkgraven (21-01-1966), Arne
Slot (17-09-1978), Arie Smit (17-08-1974), Edwin Starke (31-08-1979), Henk Timmer (03-12-
1971), André van Tuinen (26-03-1974), Floor Tuinstra (20-04-1978), Xandervan de Veeke (29-
04-1974), Jan Wiecher Vellinga (16-08-1979), Robert Wijnands (20-11-1971)
Werner Kooistra (South China), Danny den
Ouden (MW), Davis Rasmussen (893 Kopen
hagen), Xander van de Veeke (Zwart Wit'28)
Josja Bolks (Olympia '28 Hasselt), Alfred
Knippenberg (GWV), Björn Raven (Katwijk),
Marcel Vos (Olympia '28 Hasselt), Peter de
Waal (AFC), Lucian llie (onbekend), Milles
Reingoud (Zwarte Schapen).
Dinsdag 19 augustus:
FC Zwolle-RBC, Eindhoven-TOP Oss, Veen-
dam-VW, AOO Den Haag-Excelsior.
Woensdag 20 augustus:
Dordrecht-Cambuur L., Telstar-Helmond
Sport, Emmen-AZ, GA Eagles-Haarlem,
Heracles- FC Den Bosch,
Vrijdag 22 augustus:
TOP Oss-Excelsior.
Zaterdag 23 augustus:
AZ-GA Eagles, Eindhoven-Helmond Sport,
Cambuur L-Telstar, ADO Den Haag-Em-
men, Veendam-Dordrecht, FC Den Bosch-
FC Zwolle, WV-Herades, Haarlem-RBC.
Zaterdag 30 augustus:
FC Den Bosch-Haarlem, VW-FC Zwolle,
Oordrecht-Herades, Telstar-Veendam, GA
Eagles-Emmen, RBC-AZ,
Zondag 31 augustus:
TOP Oss-ADO Den Haag.
Dinsdag 2 september:
Cambuur L.-Eindhoven, Helmond Sport-
Exceisior
Dinsdag 9 september:
Helmond Sport-TOP Oss.
Woensdag 10 september:
Veendam-Eindhoven, Herades-Telstar, FC
Zwolle-Dordrecht, Haarlem-VW, AZ-FC
Den Bosch, Emmen-RBC, Cambuur L.-Ex-
celsior, ADO Den Haag-GA Eagles.
Vrijdag 12 september:
Herades-Eindhoven
Zaterdag 13 september:
VW-AZ, Haarlem-Dordrecht, Telstar-FC
Zwolle, Veendam-Excelsior, TOP Oss-Cam-
buur L., Helmond Sport-ADO Oen Haag,
RBC-GA Eagles, FC Den Bosch- Emmen.
Vrijdag 19 september:
VW-RBC, Telstar-Emmen, FC Zwolle-TOP
Oss.
Zaterdag 20 september:
Cambuur L-Veendam, Heracles-Helmond
Sport, Haartem-Excelsior, Eindhoven -AZ,
GA Eagles-Dordrecht.
Zondag 21 september:
ADO Den Haag-FC Den Bosch.
Dinsdag 23 september:
Excelsior-FC Zwolle.
Woensdag 24 september:
WV-GA Eagles, Dordrecht-Emmen, Eind-
hoven-Haarlem, TOP Oss -Herades, Hel
mond Sport-Veendam, ADO Den Haag-
Cambuur L., FC Den Bosch-RBC, AZ-Tel-
star.
Vrijdag 26 september:
FC Zwolle-Eindhoven, Cambuur L.-Hel-
mond Sport.
Zaterdag 27 september:
GA Eagles-FC Den Bosch, Veendam-TOP
Oss, Excelsior-Heracjes, Haarlem-Telstar,
Oordrecht-AZ, Emmen-VW, R8C-ADO
Den Haag.
Vrijdag 3 oktober:
Eindhoven-Emmen, Helmond Sport-FC
Zwolle.
Zaterdag 4 oktober:
Veendam-ADO Den Haag, VW-FC Den
Bosch, Dordrecht-RBC Telstar-GA Eagles,
Excelsior-AZ, TOP Oss-Haarlem, Cambuur
L.-Herades
Dinsdag 7 oktober:
Haarlem-Helmond Sport, Herades-Veen-
dam.
Maandag 13 oktober:
Veendam-FC Zwolle.
Dinsdag 14 oktober:
Cambuur L-Haarlem, ADO Den Haag-
VW.
Woensdag 15 oktober:
AZ-TOP Oss, Emmen-Excelsior, GA Eagles-
Eindhoven, RBC-Telstar, FC Den Bosch-
Dordrecht.
Vrijdag 17 oktober:
FC Zwolle-Cambuur L., Herades-ADO Den
Haag.
Zaterdag 18 oktober:
Herades-ADO Den Haag, Dordrecht-WV,
Telstar-FC Den Bosch, Eindhoven-RBC,
TOP Oss-Emmen, Helmond Sport-AZ.
Zondag 19 oktober:
Excelsior-GA Eagles
Vrijdag 24 oktober:
WV-Telstar, FC Zwolle-Herades, ADO
Den Haag-Dordrecht,
Zaterdag 25 oktober:
Haarlem-Veendam, Emmen-Helmond
Sport, GA Eagles-TOP Oss, RBC-Excelsior,
FC Den Bosch-Eindhoven,
Zondag 26 oktober:
AZ-Cambuur L.
Vrijdag 31 oktober:
FC Zwolle-ADO Den Haag, Heracles-Haar
lem.
Zaterdag 1 november:
Veendam-AZ, Cambuur L.-Emmen, Tel-
star-Dordrecht, Eindhoven-VW, Excel
sior-FC Den Bosch, TOP Oss-RBC, Helmond
Sport-GA Eagles.
Vrijdag 7 november:
GA Eagles-Cambuur L.
Zaterdag 8 november:
VW-Excel5ior, Dordrecht-Eindhoven,
Haarlem-FC Zwolle, AZ-Herades, RBC-Hel-
mond Sport, ADO Den Haag-Telstar.
Zondag 9 november:
Emmen-Veendam, FC Den Bosch-TOP Oss.
Vrijdag 14 november:
FC Zwoile-AZ.
Zaterdag 15 november:
Veendam-GA Eagles, Herades-Emmen,
Eindhoven-Telstar, Excelsior-Dordrecht,
TOP Oss-WV, Helmond Sport-FC Den
Bosch, Cambuur L.-RBC.
Zondag 16 november:
Haarlem-ADO Den Haag.
Vrijdag 21 november:
WV-Helmond Sport.
Zaterdag 22 november:
Dordrecht-TOP Oss, Telstar-Excelsior,
ADO Den Haag-Eindhoven, AZ-Haarlem,
Emmen-FC Zwolle, GA Eagles-Herades,
RBC-Veendam, FC Den Bosch-Cambuur L.
Vrijdag 28 november:
FC Zwolle-GA Eagles.
Zaterdag 29 november:
Veendam-FC Den Bosch, Herades-RBC,
Haarlem-Emmen, Eindhoven-Excelsior,
TOP Oss-Telstar, Helmond Sport-Dor-
drecht, Cambuur L.-VW.
Zondag 30 november:
AZ-ADO Dén Haag.
Vrijdag 5 december:
FC Den Bosch-Heracles, Cambuur L.-Dor-
drecht.
Zaterdag 6 december:
VW-Veendam, RBC-FC Zwolle, Haarlem-
GA Eagles, AZ-Emmen, TOP Oss-EIndho-
ven, Helmond Sport-Telstar.
Zondag 7 december;
Excelslor-ADO Den Haag.
Vrijdag 12 december:
FC Zwolle-FC Den Bosch, Helmand Sport-
Eindhoven.
Zaterdag 13 december:
Herades-VW, Dordrecht-Veendam, Ex-
celsior-TOP Oss, GA Eagles-AZ, RBC-Haar-
lem.
Zondag 14 december:
Telstar-Cambuur L., Emmen-ADO Den
Haag,
Vrijdag 19 december:
FC Zwolle-VW, Emmen-GA Eagles,
Zaterdag 20 december:
Veendam-Telstar, Herades-Dordrecht,
Haarlem-FC Den Bosch, AZ-RBC, Excelsior-
Helmond Sport, Eindhoven-Cambuur L„
ADO Den Haag-TOP Oss,
Winterstop
Vrijdag 6 februari:
Eindhoven-Veendam.
Zaterdag 7 februari:
VW-Haarlem, Dordrecht-FC Zwolle, Tel-
star-Herades, Excelsior-Cambuur L„ TOP
Oss-Helmond Sport, RBC-Emmen, FC Den
Bosch-AZ.
Zondag 8 februari:
GA Eagles-ADO Den Haag.
Vrijdag 13 februari:
FC Zwolle-Excelsior.
Zaterdag 14 februari:
Veendam-Helmond Sport, RBC-FC Den
Bosch, Herades-TOP Oss, Haarlem-Eind
hoven, Emmen-Dordrecht, GA Eagles-
WV, Cambuur L.-ADO Den Haag.
Zondag 15 februari:
Telstar-AZ.
Vrijdag 27 februari:
TOP Oss-Veendam, Eindhoven-FC Zwolle,
FC Den Bosch-GA Eagles, Helmond Sport-
Cambuur L„ VW-£mmen.
Zaterdag 28 februari:
AZ-Dordrecht Heracles-Excelsior, ADO
Den Haag-RBC (28/2).
Zondag 1 maart:
Telstar-Haarlem.
Vrijdag 6 maart:
FC Zwoile-Telstar.
Zaterdag 7 maart:
Eindhoven-Herades, Exceisior-Veendam,
Dordrecht-Haarlem, AZ-WV, Emmen-FC
Den Bosch, GA Eagles-RBC, Cambuur L.-
TOP Oss, ADO Den Haag-Helmond Sport,
Vrijdag 13 maart:
AZ-Eindhoven.
Zaterdag 14 maart:
RBC-VW, Dordrecht-GA Eagles, Emmen -
Telstar, Excelsior-Haarlem, TOP Oss-FC
Zwolle, Helmond Sport-Heracles, Veen-
dam-Cambuur L.
Zondag 15 maart:
FC Den Bosch-ADO Den Haag,
Vrijdag 20 maart:
FC Den Bosch-VW, Haarlem-TOP Oss, FC
Zwolle-Helmond Sport.
Zaterdag 21 maart:
Herade5-Cambuur L., AZ-Excelslor, Em-
men-Eindhoven, GA Eagles-Telstar, RBC-
Dordrecht, ADO Den Haag-Veendam.
Dinsdag 24 maart:
Veendam-Herades, WV-ADO Den Haag,
Cambuur L.-FC Zwolle.
Woensdag 25 maart:
Dordrecht-FC Den Bosch, Telstar-RBC Ex-
celsior-Emmen, TOP Oss-AZ, Helmond
Sport-Haarlerp, Eindhoven-GA Eagles.
Vrijdag 27 maart:
FC Zwolle-Veendam, ADO Den Heag-He-
racles, VW-Dordrecht.
Zaterdag 28 maart:
Haarlem-Cambuur L,, AZ-Helmond Sport,
Emmen-TOP Oss, GA Eagles- Excelsior,
RBC-Eindhoven, FC Den Bosch- Telstar.
Vrijdag 3 april:
Cambuur L.-AZ.
Zaterdag 4 april:
Veendam-Haarlem, Herades-FC Zwolle,
Telstar-VW, Eindhoven-FC Den Bosch, Ex-
celsior-RBC, TOP Oss-GA Eagles, Helmond
Sport-Emmen.
Zondag 5 april:
Oordrecht-ADO Den Haag.
Vrijdag 10 april:
Dordrecht-Tefstar.
Zaterdag 11 april:
VW-£indhoven, Haarlem-Herades, AZ-
Veendam, GA Eagles-Helmond Sport,
RBC-TOP Oss, FC Den Bosch-Excelsior,
ADO Den Haag-FC Zwolle.
Maandag 13 april:
Emmen-Cambuur L.
Vrijdag 17 april:
Veendam-Emmen.
Zaterdag 18 april:
FC Zwolle-Haarlem, Herades-AZ, Eindho
ven-Dordrecht, Excelsior-VW, Helmond
Sport-RBC.
Zondag 19 april:
Telstar-ADO Den Haag, TOP Oss-FC Den
Bosch.
Dinsdag 21 april:
Cambuur L.-GA Eagles,
Vrijdag 24 april:
VW-Cambuur L.
Zaterdag 25 april:
Dordrecht-Helmond Sport, Telstar-TOP
Oss, Excelsior-Eindhoven, Emmen-Haar-
lem, GA Eagles-FC Zwolle, RBC-Herades,
FC Den Bosch-Veendam, ADO Den Haag-
AZ.
Zaterdag 2 mei:
TOP Oss-Dordrecht, Helmond Sport-VW,
Cambuur L.-FC Den Bosch, Eindhoven-
ADO Den Haag. Veendam-RBC, Herades-
GA Eagles, Haarlem-AZ, Excelslor-Telstar,
FC Zwolle- Emmen,
Zaterdag 9 mei:
ADO Den Haag-Haarlem, WV-TOP Oss,
Dordrecht-Excelsior, Telstar-Eindhoven,
AZ-FC Zwolle, Emmen-Herades, GA Ea-
gles-Veendam, RBC-Cambuur l„ FC Den
Bosch-Helmond Sport.