DESTEM PER O IM E E CD <A>holmatro ja Comp IJ IJ KASSA- BEDIENDE m/v SEGRETA DIRECT WERKVOORBEREIDER Accountmanagers "ïr randstad interim kader Technisch Inkoper (m/v) Haagen-Dazs] ADVERTENTIES J groepshoofd (m/v) Progress Programmeur m/v SHELL STATION de Fendert tel. 0168-464962. OMNIcontrol systems commercieel medewerker m/v °°',p052'gf^ Spraakherkenr DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND ■"0 industrial rescue equipment equipment Assistent Shopmanager m/v Verkopers m/v ml OPLEIDINGEN CURSUSSEN Snel contact met de juiste specialist voor u! VERKOOPTEAM PERSONEEL OPLEIDINGEN CURSUSSEN _rir' I J IGNATIUS ZIEKENHUIS BREDA &i/é Pe*t4éo*t barkeeper AANKOMEND SOFTWARE ONTWERPER MEDEWERKER AFDELING HARDWARE bas+mar dre jager bv Breda, Baronielaan 159, tel. (076) 522 51 00 LJb-WHÏS! httpT//w\ TalkKey verovert Ne derland. Het compu terprogramma her kent Nederlands ge sproken tekst en zet die op het beeld scherm. Praten in plaats van typen dus. Het Oisterwijkse be drijf MDT is de be denker. Het succes is zo groot dat MDT op f zo kort mogelijke ter mijn met twintig tot dertig werknemers wil uitbreiden. ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1997 B52SIH Randstad Interim Kader is gespecialiseerd in het ter beschikking stellen van hoog gekwalificeerd en ervaren personeel, op basis van werving en selectie, detachering en uitzending. De onderneming verleent haar diensten op uiteenlopende werkterreinen, waaronder Marketing Sales. Randstad Interim Kader maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1996 een omzet van f 6 miljard. wordt gerealiseerd. Daarvoor brengt u de relevante markten in kaart en stelt u op basis van uw analyse gedegen accountplannen op. Het onderhouden en uitbouwen van klantrelaties in uw regio vormt een belangrijk onderdeel van uw takenpakket. U ondersteunt uw klanten door informatie-overdracht en door het signaleren van gezamenlijke marktkansen. Daarnaast pleegt u actief acquisitie. Uw positie U rapporteert aan de sales manager. Uw profiel U heeft een hbo- of academisch werk- en denkniveau. U beschikt over twee tot vier jaar werkervaring op het gebied van verkoop en/of accountmanagement, waarbij uw commerciële talenten blijken uit eerder behaalde resultaten. Zelfstandig opereren met ruimte voor initiatieven is een werkwijze die bij u past. Het behalen van targets sluit aan bij uw resultaat gerichtheid. Door uw plezierige en vasthoudende aanpak weet u mensen te overtuigen van uw ideeën. U bent open en expressief in uw communicatie, waarbij luisteren naar anderen uw kracht is. Uw contractperiode Zowel detacheringsovereenkomsten als vaste dienstverbanden zijn mogelijk. Uw honorering Afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Interim Kader, t.a.v. de heer drs. A.H.P. Bastiaanssen, Fellenoord 340, 5611 ZH te Eindhoven. Voor telefonische informatie: (040) 243 96 45. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kantoren Randstad Interim Kader, afdeling Marketing Sales: 1076 CV Amsterdam, IJsbaanpad 2 (020) 400 40 47 5611 ZH Eindhoven, Fellenoord 340 (040) 243 96 45 7511 JE Enschede, Piet Heinstraat 4-6 (053) 434 33 75 6221 KV Maastricht, Avenue Ceramique 6 (043) 321 33 37 3062 ME Rotterdam, Lichtenauerlaan 184 (010) 2121411 3581 CG Utrecht, Maliebaan 77 (030) 236 82 88 8011 LD Zwolle, Eekwal 8 (038) 422 61 66 Organisatie Diverse opdrachtgevers in de regio Brabant. Zij zijn actief in b-to-b, waarbij de toegevoegde waarde van hun producten gelegen is in service en dienstverlening. Er is behoefte aan ondernemersmentaliteit. Uw kerntaak U bent verantwoordelijk voor de omzet die bij uw accounts E I jmoorsq 'i r- HOLMATRO Holmatro Industrial Rescue Equipment be- hoorttoteen Nederlandse Holding, met vestigin gen in Nederland en de U.S.A. Zij ontwikkelt, produceert en verkoopt hydraulische gereed schappen voor de brandweer, reddingsdien sten en industriële bedrijven over de gehele we reld. Voortdurend wordt geïnvesteerd in onder zoek en ontwikkeling van nieuwe producten en productiemethoden. Wereldwijd heeft zij faam verworven als specialist in hogedruk-hydrauliek. De technologisch hoogwaardige producten wor den alom gerekend tot de beste ter wereld. FUNCTIE De geschikte kandidaat voor de functie van Technisch Inkoper is zowel technisch als commercieel ingesteld. Hij beschikt over goede communicatieve eigenschappen, kan zelfstandig werken, is stressbestendig en weet van aanpakken. Om in deze functie te slagen is een opleiding op het niveau van MBO-techniek aangevuld met NEVIE I mini maal vereist. Een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift en bekendheid met geautomatiseerde inkoop systemen (Triton), WP6.1/7.0 en Quatro Pro zijn eveneens gewenst. Een goede werktuig bouwkundige achtergrond en enige jaren er varing in een vergelijkbare functie binnen een productiebedrijf is een pré. Leeftijd 25-30 jaar. SOLLICITATIE Mocht u nadere informatie willen over boven genoemde functie, dan kunt u deze mondeling verkrijgen bij de heer J. van Loenhout. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten binnen twee weken na verschijning van dit blad aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 33, 4940 AA Raamsdonksveer tel. 0162 - 589200, fax. 0162 - 522482 Het lekkerste ijs ter wereld binnenkort óók in Breda!!! Begin september opent onze luxe ijssalon in Winkelcentrum de Barones, te Breda. In verband hiermee zijn wij op zoek naar jonge enthousiaste medewerkers voor de functie van zowel full-time als part-time. Als jij wilt werken in een succesformule en gevoel hebt voor service en kwaliteit, stuur dan je sollicitatiebrief met pasfoto naar: Haagen Dazs Rotterdam B.V, Postbus 8620 3009 AP Rotterdam Telefoon 076-5.31 2.240 Fax 076-5.312.242 Postbus 3229 4800 MB Breda Telefonische openingstijden: ma t/m vrij 8.30-17.00 uur Het Ignatius Ziekenhuis Breda is een algemeen zie kenhuis, waarin vrijwel alle specialismen zijn verte genwoordigd. Het ziekenhuis beschikt tevens over enkele topklinische voorzieningen. Het ziekenhuis telt circa 1800 medewerkers en 625 bedden op twee locaties. De medische staf bestaat uit ruim 100 leden. Het beleid is gericht op hoogwaardige kwali teit van patiëntenzorg en van organisatie. Wij vragen voor de afdeling HUISHOUDING een fulltime Functie-inhoud: - leiding geven aan medewerkers huishouding, die belast zijn met het schoonmaakonderhoud en aan de medewerkers van de beddencentraie en linnenkamer: - het leveren van een bijdrage aan beleidsvoorbereiding en begroting: - het verrichten van bijbehorende administratieve werkzaam heden: - het coördineren en controleren van de werkzaamheden van de groep. Functievoorwaarden: - minimaal MBO- of HBO-opleiding Facilitaire Dienstverlening, dan wel een gelijkwaardige opleiding aangevuld met een managementopleiding; - kennis van automatiseringssystemen; - een klantgerichte instelling; - goede communicatieve vaardigheden; - ervaring in het geven van leiding. Arbeidsvoorwaarden: Deze worden vastgesteld overeenkomstig de CAO-Ziekenhuis- wezen. Het salaris bedraagt maximaal 3.857,- bruto per maand op fulltime basis (FWG groep 35). De aanstelling is voor onbepaalde tijd. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie: mw. E. Daalmans, afdelingshoofd huishou ding, telefoon (076) 525 8084, zoemer 4084. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie sturen naar de dienst Sociale Zaken onder vermelding van ST 41 Molengracht 21, Postbus 90158, 4800 RK Breda Datamex Breda B.V. te Bavel is een organisatie die al bijna 15 jaar totaaloplossingen voor kantoor automatisering aanbiedt. Onze werkwijze kenmerkt zich door een 'no-nonsense'-aanpak. Het accep teren van de totaalverantwoordelijkheid van het automatiseringsproces zien wij als de normaalste zaak van de wereld. Hiermee bedoelen wij dat de levering van hardware en software, de installatie, de opleiding en de begeleiding door Datamex verzorgd wordt. In verband met de toenemende hoeveelheid opdrachten willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie van: De functie U ontwikkelt financiële, administratieve en logis tieke software in 4GL Progress. Daarnaast instal leert en implementeert u toepassingen bij onze opdrachtgevers en ondersteunt u de afdeling Verkoop in het pre- en after-salestraject. De kandidaat U beschikt over een HBO denk- en werkniveau en heeft een analytisch denkvermogen. Daar naast heeft u programmeerervaring en kennis van Progress V7/8. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Datamex Breda B.V. biedt: Een afwisselende baan bij een jong, dynamisch bedrijf. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op uw ervaring en opleiding. Sollicitatieprocedure Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke reactie te zenden aan: Datamex Breda B.V. t.a.v. mevr. J. van Buuren, postbus 3240, 4800 DE Breda s Bezoekadres: Lange Bunder 5, 4854 MB Bavel l Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (0161) 43 28 55. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Rijksweg A59, Fijnaart vraagt voor actieve en enthousiaste vanaf 21 jaar Mondelinge sollicitatie na telefonische afspraak met dhr. Pellens ^ndurWtiëic Gezocht: ,i Zevenbergsepoort 43 4791 AD Klundert Tel.: 0168-402746 Fax: 0168-403909 Wij vragen: - een gezond, ervaren persoon - flexibel inzetbaar - bereid om 's avonds en in het weekend te werken - spontaniteit, humor en gevoel voor muziek - leeftijdsindicatie: 22-35 jaar Schriftelijk reageren met pasfoto voor 10 augustus. OMNIcontrol systems is een dynamisch bedrijf in hardware- en softwareontwikkeling. We zijn gevestigd in Oosterhout en leveren zowel standaard- als maatwerk voor de recreatieve en in dustriële markt. Wegens snelle groei vragen wij op korte termijn uit breiding van ons team: In deze functie: Ontwikkel je nieuwe softwaremodules in groeps verband of zelfstandig. Onderhoud je bestaande software. Verleen je service, zowel intern als extern. Wij vragen voor deze functie: Opleidingsniveau: HBO (bij voorkeur TCK)-WO. Beheersing van programmeren met Visual C++. Affiniteit met programmeren van Windows 95- applicaties. Zelfstandig, initiatief tonend. Kunnen werken in een kleine groep. In bezit van rijbewijs B. Bereidheid tot reizen in binnen- en buitenland. In deze functie: Produceer je door ons ontwikkelde hardware en prototypes. Verleen je service aan klanten. Installeer je computersystemen. Wij vragen voor deze functie: Opleidingsniveau MBO (MTS Elektronica). Affiniteit met PC's. Bekendheid met Windows 95. Zelfstandig, initiatief tonend. Kunnen werken in een kleine groep. In bezit van rijbewijs B. Bereidheid tot reizen in binnen- en buitenland. Kandidaten die denken voor deze functie in aan merking te komen, kunnen uitsluitend schriftelijk solliciteren: t.a.v. Roel Knaapen, Bredaseweg 106a, 4902 NS Oosterhout. Je sollicitatie kun je ook per fax (0162 438644) of E- 8 mail (OMNI@euronet.nl) versturen. Akertech Projectadviesbureau is een jonge, dynamische organisatie, gespecialiseerd in civieltechnische projecten. In geval van tijdelijke capaciteitsproblemen bij opdrachtgevers zorgt Akertech voor een oplossing op maat. Zelfstandige realisatie van civieltechnische projecten op het gebied van werkvoorbereiding, tekenwerk en toezicht, behoren tot de kerntaken van ons bureau. In verband met het grote werkaanbod voor ons bureau zijn wij voor een vast dienstverband, op zoek naar een enthousiaste, ondernemende en jonge: Weg- en waterbouwkundig (MTS/HTS-niveau) Gezien het feit dat ons bureau jong en volop in ontwikkeling is, dient de kandidaat flexibel te kunnen worden ingezet, zelfstandig te kunnen werken, niet ouder te zijn dan 35 jaar, bereid te zijn om mee te denken over bedrijfsontwikkelingen en te beschikken over een groot oplossend en creatief vermogen. Geschikte kandidaten zijn in staat zelfstandig RAW-bestekken te schrij ven, begrotingen te maken en CAD-tekenwerk te verrichten c.q. te controleren op het gebied van infrastructuur, reconstructies, rioleringen, uitbreidingsplannen, bedrijventerreinen, etc. Voor de geschikte kandidaat bestaan prima voorwaarden, een uitstekend salaris, studiefaciliteiten, mogelijkheid tot winstdeling, etc., etc.!!! Houdt u van afwisseling, wilt u zichzelf ontwikkelen en is ondernemen voor u een uitdaging? Richt u uw sollicitatie dan voor 16 augustus 1997 aan: Akertech Projectadviesbureau, ter attentie van ing. Job van den Aker Postbus 107,5056 ZJ Berkel-Enschot bas+mar de jager in kapelle (zeeland) is specialist in modern wonen in de showroom (2500 m2) zien klanten uit nederland en belgië top-collecties meubels en stoffering (denk daarbij aan onder andere cassina, interlübke, montis) wij zoeken een: welk profiel past bij deze functie opleiding binnenhuisarchitectuur of gelijkwaardig niveau in staat op hoog niveau te adviseren gevoel voor ontwerp, kwaliteit en kleur affiniteit met het topsegment in meubels en stoffering vaardig in schetsen en tekenen leeftijd: 22-35 jaar 2 jaar praktijk-ervaring in een vergelijkbare functie wat mag u van bas+mar de jager verwachten u krijgt een gedegen opleiding en begeleiding (vaktechnisch en commercieel) u maakt deel uit van een collegiaal team u werkt bij een toonaangevend bedrijf in de branche u kunt (na een paar maanden) uw creativiteit kwijt in een zelf standige functie is dit de functie die bij u past schrijf ons een kort briefje (bellen/faxen mag ook) en u ont vangt een informatiemapje en een sollicitatieformulier postbus 19 4420 aa kapelle (zeeland) telefoon 0113 343810 telefax 0113 341006 END BUREAU Uitzendbureau Secretaresse Plus richt zich op de vakbekwame, ambitieuze secretaresse. Van junior-secretaresse tot directiesecretaresse, van management assistente tot Office Manager. Optimale kwaliteit en dienstverlening zijn de f^-punten in onze organisatie. Uitzend bureau Secretaresse Plus maakt deel uit van de Holding Secretaresse Plus B.V., waartoe tevens Detachering Secretares se Plus, Opleidingen Secretaresse Plus en Werving Selectie Secretaresse Plus behoren. Uitzendbureau Secretaresse Plus heeft 17 vestigingen, waarvan 3 in België en 2 in Duitsland. Uitzendbureau Secretaresse Plus Nederland is in het bezit van het ISO 9002 certificaat. Menig secretaresse is via onze uitzendformule reeds aan een (vaste) baan geholpen. Secretaresse Plus is de grootste werkgever voor secretaressen in de Benelux. Beschikt u over een gedegen secretariële achtergrond, een afgeronde secretaresse-opleiding en/of minimaal een jaar ervaring als secretares se? En bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij nodigen u graag uit voor een persoonlijke kennismaking op één van onze vestigingen. Vult u onderstaande antwoordcoupon in of bel ons. Wij gaan na inschrij ving direct voor u aan de siag. Avondinschrijvingen zijn ook mogelijk. Natuurlijk kunt u ook als organisatie informeren naar de mogelijk heden die Secretaresse Plus u te bieden heeft. Een afspraak voor een persoonlijke kennismaking naar aanleiding van uw telefoontje of de antwoordcoupon is zo gemaakt. Tevens vestigingen in: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Eindhoven, Gouda, 's-Gravenhage, Groningen, 's-Hertogenbosch, Maastricht, Rotterdam en Utrecht. En in België: Antwerpen, Brussel en Gent. En in Duitsland: Düsseldorf en Frankfurt. pos1c0' Secretaresse Plus is lid van de ABU CAO Uitzendkrachten is van toepassing Location: Netcast (voorheen Riverland Networks) maakt de snelheid waarmee internet werkt zicht- t baar. De snelheid van internet, per uur, dag of provider, is een gegeven waarmee iedere ge bruiker van het net te maken heeft. Maar de vaststelling dat de ene provider sneller zou zijn dan de andere, of dat het na zes uur 's avonds druk is naar de VS, liet zich tot op heden nau- j welijks met feiten staven. Het door Netcast in het leven geroepen IVIS (Instituut Voor Door Nico Koolsbergen TalkKey -poj^putmpro- gramma dat i gesproken Neder landse taal begrijpt. Dicteer in de microfoon en de tekst ver schijnt - min of meer foutloos - op het beeldscherm. Een snel heid tot boven de zestig woorden per minuut is geen probleem. TalkKey is ontwikkeld door MDT in Oisterwijk en nog geen twee weken op de markt. De eer ste set van tienduizend exempla ren is al volledig uitverkocht. Een tweede oplage van twintig duizend stuks komt eraan. Dion Janssen, algemeen direc teur van MDT, verwacht in 1999 de echte doorbraak. Het toetsen bord heeft zijn langste tijd ge had. Straks zetten we de compu ter aan en hoeven we alleen nog maar te praten. Toekomstmu ziek? TalkKey werkt al zo. Om een ingesproken tekst op te slaan of het programma af te sluiten, is Ik heb op deze plaats al meermale een vingertje geheven bij het voorba rig drukken op verlokkelijke buttor op aantrekkelijke homepages die va alles beloven. Zelf ook afleren, is een ander verhaa daar ben ik de afgelopen week wee achtergekomen. Niet dat ik me bi kocht voel of met een kater zit, war wat er beloofd werd, werd nagekr men. Maar nou zit ik weer met ee dikke pil van een boek terwijl er no twee anderen liggen te wachten, d eigenlijk eerst doorgeworsteld mo ten worden. Eentje over PhotoShop 4.0, wan zonder pedant over te willen komei begin ik langzamerhand PaintShoi Pro een beetje te ontgroeien en grij ik steeds vaker naar PhotoShop. A leen, dat programma kan zo ong looflijk veel dat je er zonder een fe soenlijk handboek niet uitkomt. All zal ongetwijfeld in de handleidir van het programma zelf staan, ma ik vind het nog altijd handiger o een lekker naslagwerk naast het toe senbord bij de hand te hebben. V ziek cd'tje op de achtergrond, f cdrommetje met voorbeelden dat het boek hoort in de schuif en pruil maar. Voor de liefhebbers: het gaat over 'Hands On PhotoShop 4' Clay Andres en het behandelt zow de Mac als de Windowsversie Adobe PhotoShop. Negentig piek tachtig cent kostte het in een kenzaak in Breda, maar het waar ik eigenlijk naar op zoek hadden ze daar een paar weken den niet: 'Mastering Web Design John McCoy. Maar eens even de computer aanc fa hi v; bo bo w. ige

de Stem | 1997 | | pagina 30