Ilyo de Loos opnieuw winnaar Oefenprogrammma Zeeuws-Vlaamse voetbalclubs Trimkoers in Clinge Turnverenigingen in Goes gaan fuseren ia overwint an cocaïne Pech voor Ellen Briquet tijdens concours hippique Luctor et Emergo (TNIEUWS KORT DE STEM SPORT ZEELAND Nieuwe club met 860 leden ANDAG 21 JULI 1997 B ik Ronaldo lubs Inter Milaan, FC Barce- Bilbao zijn voor spoedover- l ontbonden. Zürich zijn de transfers van e international Bixente Liza- ot een vergelijk te brengen, e verhinderen dat een speeia- ordt te bepalen onder welke zu door respectievelijk Inter ien worden aangetrokken. In ntstaan tussen de betrokken gert nog voor respectievelijk te komen. >en is een commissie ingesteld affaires op de agenda krijgt. ;rleg vandaag een oplossing :gen onthouden van een prin- nd zou worden voor toekom- ed houdt, bestaat uit de Duit- de Noor Omdal en de Tune- Spaanse voetballer :en dag de duurste voetballer hletie Bilbao kocht de 26-jari- or een bedrag van 27 miljoen :en profclub zoveel voor een ^national Eusebio Rios, speel de hij in het nationale team. er dit jaar sloeg Real Betis een 1 ruim twintig miljoen gulden ;hester United eindelijk weer gd. De aanvaller scoorde giste- ïij zijn doelpunt won de Engel- verruilt Juventus voor Crystal weerde het afgelopen seizoen vermogen en glimmende sche- ict bij de Italiaanse kampioen, eizoen weinig aan spelen toe. irrentie binnen de selectie van Lombardo geblesseerd raakte, serie A eveneens voor de Pre- zaterdag zijn al lang verwach- ïaar Liverpool af. feboah doet zichzelf in de aan- oft zijn nieuwe club in het ko en doelpunten. „Als ik minder salaris terug," verkondigde hij 1 er contract bij Leeds United. George Graham. Daarom wei- tracht Frankfurt terug te keren idt hij zijn conditie op peil in rnbare tijd naar zijn vaderland internationale topclub wil hij i blijven. Aan zijn eigen kwali- behoor nog steeds tot de beste lima Antlers heeft in Japan het de J-League gewonnen. De ti met een krappe zege op Cerezo iliaanse spits Mazinho besliste de Braziliaanse grootheden Zi- :he staf, behield een voorsprong Flugels. igen de winnaar van de tweede titel. Indien het team van Zico de sterkste ploeg is, is een play- heeft de Braziliaan Chiquinho tmund weggekaapt. De winnaar .t een akkoord te hebben bereikt lar die tekende gisteren een ver- izoenen op de Bökelberg. Chi ld voor Union Sao Joao de Ara- orussia Mönchengladbach na de inn Bergen en Marcel Witeczek uitgeschakeld is zes weken uitgeschakeld. De iderging in de kliniek in Heidel- luder. De wereldkampioen kan EK voor springruiters dat eind eeft. lens de training ten val en bless- ende Duitse dokter Müller-Wo- atie. Ondanks de kwetsuur deed 1 mee aan het CHIO in Aken. Bailey oen Donovan Bailey heeft zater- rint veroverd. De wereldrecord- 03. an de wereldkampioenschappen echt tevreden met zijn tijd. Ro ils tweede. Bruny Surin (10,15) vas de ongeslagen profbokser Joh® tij zette daarmee zijn carrière en zijn van drie jaar wegens drugsgebruik bestaan als talentvol vuistvechter. 43e partij. Twee keer bokste hij onbeslist. Romero (23) verdedig de zijn kampioensgordel voor derde keer. Hij incasseerde zijn tweede nederlaag in zijn 32e prof partij. Las Vegas. WK zwaarpapiergewicj1) (IBF): Tapia (VSt) w.o.p. (II6"'." 116-112 115-113) van titelhouder Romero (VSt). .u Londen. WK vedergewicn (IBF/WBO): titelverdediger Ham* (GBr) wint door interventie scheidsrechter in tweede ronde Cabrera (Arg). /WRA): Nashville. WK zwaarwelter ("~- titelverdediger Liles (VSt) w- -f (115-110 117-111 118-109) vantf" Ind'io. W°Khalfzwaar (IBF): ,GutS (VSt) wint door interventie scheidsrechter in de derde ronde l Allen (VSt). MAANDAG 21 JULI 1997 Van onze sportmedewerker Koewacht - Het gehucht Zandstraat in Koewacht wilde dit jaar graag opnieuw een wedstrijd voor vrije liefhebbers op de agen da zetten, maar de wedstrijd, die gepland stond voor zondag 17 augustus, kan geen doorgang vinden. Reden is dat de uitbater van het plaatselijk café de koers organisatorisch niet rond kan krijgen. „We vinden het heel jammer, want Zandstraat heeft een uit stekend parcours, maar als de zaak organisatorisch en finan cieel niet rond te krijgen is, dan kunnen wij daar helaas ook niets aan doen, al wilden wij het café wel tegemoet komen als dat moest. We hebben echter te ho ren gekregen dat de wedstrijd gewoon niet door kan gaan en dan houdt alles op," aldus secre taris Honk Pieters van de stich ting Wieier Trim Bond Zeeuws- Vlaanderen. De eerstvolgende koers voor vrije liefhebbers staat voor dinsdag 22 juli op het programma in Clinge. De aanvang is 14.00 uur en er zijn aparte geldklassementen voor zowel de A- als de B/C-ca- tegorie. Daarnaast zijn er weer tal van premies te verdienen. De trimkoers maakt onderdeel uit van de wielerdag in Clinge. Naast de trimmers en vrije lief hebbers komen om 15.30 uur de cyclosportieven aan de start en om 19.00 uur vertrekken de ama teurs in Gravenstraat in Clinge waar onder anderen Jo Verstra- eten de scepter zwaait. Door Peter Snelders Goes - De twee Goese turn- en gymnastiekverenigingen Vol harding (KNGB) en OKK (KNCGV) gaan fuseren. Streefdatum is 1 januari 1998. Zeven werkgroepen moeten aan deze unieke samensmelting gestalte geven. Tijdens de onlangs gehouden le denvergadering van beide clubs werd toestemming tot vereniging verleend. Daarmee onstaat een forse gymnastiekclub, die kan bogen op een totaal van zo'n 860 leden. Met deze fusie lopen beide clubs vooruit op de plannen bin nen de landelijke bonden KNGB (Koninklijke Nederlandse Gym nastiek Bond) en KNCGV (Ko ninklijk Nederlands Christelijk Gymnastiek Verbond). Want ook daarin gaan stemmen op om te fuseren. Een progressieve daad dus. Op de vraag of deze fusie bij één van de clubs op tegenstand stuit te in verband met geloofsovertui ging, antwoordt Volharding-be stuurder Hans Lootens met: „Nee, tijdens de algemene verga dering is uit niets gebleken dat men om die redenen de fusie wil de tegenhouden. Maar we laten natuurlijk ieder lid in zijn waar de. Men kan zowel op zaterdag als op zondag aan wedstrijden deelnemen. En vergeet niet, deze fusie kwam niet als een donder slag bij heldere hemel. We wer ken op het technische vlak al an derhalf jaar samen, dus we zijn al enigszins aan elkaar gewend. Hans Lootens licht ook de ach tergronden toe waarom deze fu sie tot stand kwam: „Met het sa mensmelten hopen we dat we een sterker en krachtdadiger bestuur krijgen, een efficiënter financieel beheer, daarnaast past dit in de op handen zijnde fusie van de KNGB en het KNGCV, we kun nen tevens beter inspelen op de veranderde subsidieregeling en kunnen bogen op meer leiding, kwaliteit en uiteraard kwantiteit. Daarnaast zijn er nog wel enkele punten op te sommen die na de fusie gunstiger uit zullen pakken. We denken dan aan het efficiën ter benutten van trainingsruim ten, behoud en uitbouw speciali saties, het samenvoegen van groepen en de keuze voor de gym nast voor deelname aan wedstrij den op zaterdag en/of zondag. Dat zijn wel zo'n beetje de be langrijkste redenen die aan de basis van deze fusie liggen." Met deze samensmelting laten beide clubs een verleden los en lijken daarmee een stukje inden- diteit in te leveren. Volharding werd op 21 november 1891 opge richt en telt momenteel 480 le den. Deze vereniging oogste vooral landelijk succes in de dis cipline springen, waarin men di verse malen op het erepodium van de nationale titelstrijd stond. OKK (Oefening Kweekt Kunst) bestaat echter eveneens al lang. Die vereniging werd op 31 maart 1906 opgericht en telt momenteel 380 leden. Het huidige bestuur van Volhar ding heeft momenteel geen voor zitter en bestaat uit Corine Tito, Paul Geelhoed, Carla van Heul, Ben Westrate, Esther Meulen- berg, Ina Brasser, Hans Lootens en fusie-adviseur Jan van Haneg- hem. OKK-voorzitter is Ed Dijk huizen. De kans is groot dat hij na het samengaan die post blijft bezetten. Hij wordt binnen OKK gesteund door medebestuurders Carla Straayer, Jan van Gastel, Cees Korteknie, Hanneke Aert- sen, Laura van de Sterren, Mitchel Tiber en fusie-adviseur Joop Westplate. Over het mogelijk verlies van ei gen indentiteit zegt Hans Loot ens. „Sentimenteel gezien kan dat wel een beetje meespelen bij sommigen. Luister, zo'n fusie stuit altijd wel bij enkele perso nen op weerstand. Ook zullen we in het begin niet gevrijwaard blijven van enkele kinderziekten die zo'n ingrijpende verandering met zich meebrengen, maar we zijn er van overtuigd dat de voor delen die er tegenover staan ruimschoots opwegen tegen de minpunten en zien dan ook vol vertrouwen de toekomst tege moet." OoorJan Murre Zaamslag - De organisato ren van het concours hippi que van de landelijke rij- I vereniging en ponyclub Luctor et Emergo, dat in Zaamslag werd gehouden, besliste dat de springru- brieken in de Z- en ZZ- klasse in handicap moesten worden verreden. Er ston den zes deelnemers op de startlij st, waarvan Ellen Briquet met Queen van de ruiterclub Hulst niet aan de .start kon komen. Zij kwam met haar paard Twister in de barrage van de L-klasse ten val en liep een gewonde knie op. iTwee Belgen en twee Nederlan ders bleven over. Dirk de Per mentier met Ovalena van Jong Waasland, Stefan Scheerders met Luciano van St.-Gillis-Waas, Al bert Vermue met Goodbye V van De Weelruiters en voor het ZZ Ilyo de Loos met Nadir van de iruiterclub Hulst. De 33-jarige chauffeur van de gemeentewer ken in St.-Niklaas, Dirk de Per mentier, moest het basisparcours openen. Hij had goede plannen, want hij was tenslotte met niet minder dan acht springpaarden ■naar Zaamslag afgereisd. Obale- na trok een balkje naar de gras- ■mat, dus vier strafpunten in 75,94. Stefan Scheerders met Lu ciano liep tegen drie en driekwart strafpunten op in 90,69. Albert Vermue met Goodbye ging eveneens goed van start, maar jkreeg 5,75 strafpunten aan zijn ruiterbroek in 98,63. Toen wer den de obstakels verhoogd tot il,35 meter en verbreed tot 1,65 mieter. De stilte viel. ZZ-ruiter illyo de Loos, de 24-jarige spring- Iruiter met Nadir, ging als een ka- itapult uit de startblokken. Hij raakte geen splinter van het hout. i'Hij kwam foutloos rond in 81,97 lende hoofdprijs was voor hem. Drie van de dertien deelnemers in •het M-springen kwamen in de barrage terecht. Daarbij Luc Cornelissens met de goed sprin gende Panter van de ruiterclub :Hulst. Hij zegevierde foutloos in ia2,47. Dirk de Permentier met Pedro eiste het zilver op met vier istrafpunten in 44,91 en het brons jwas voor Jan Noordhoek met Ju- ventes van De Zwinruiters met 12 Istarfpunten en een tijd van 43,76. ■Prachtig Het waren prachtige parcoursen van ontwerper Bertus Kommers uit Halsteren, maar wel stevige. |In de L-klasse met 23 deelne mers, waren de Belgen de smaak makers, maar ook de winnaars. Er kwamen er vijf in de barrage, waarbij Dirk de Permentier met idrie paarden. Hij behaalde tevens de eerste drie prijzen. Met Phenix jfoutloos de eerste in 49,37, met iPaxnak eveneens foutloos de tweede in 50,01 en de derde met .Papilion met vier strafpunten in 1156,01. (De 15-jarige Kelly d'Hert met Van links naar rechts: Mascha Bustraan met Izalon van Zuid-Beveland, Diana Boone met Enea Primeur van De Biezenruiters uit Eede en Nicole Vaes met Ivan Deux van De Oranjeruiters uit Axel. Een drietal dat succes boekte tijdens het concours van Luctor et Emergo in Zaamslag. foto camile schelstraete Godilia uit Nieuw-Namen pakte het zilver in de B-klasse. Vijf van de 23 deelnemers kwamen in de barrage, waarin Cindy Vermue met Lucky One van De Weelrui ters de snelste was. Opmerkelijk van Kelly d'Hert met Godilia was dat ze het hoogste cijfer kreeg voor de rijstijl met 49. Zij heeft nu vijf winstpunten in het B- springen en-zeven in-de B-dres- suurklasse. Ze is pas dit jaar ge start met Godilia in de wedstrij den. In de hoogste klassen dressuur werden er weinig winstpunten gescoord. Jurylid Piet Westveer uit Kapelle: „Het is veelal zo vlak in de proef, in één woord matig. Er was wel steeds een goede kop groep." Mascha Bustraan met Kimberly van Zuid-Beveland won beide proeven met respectievelijk 190 en 191 punten. Nicole Vaes met Ivan Deux van De Oranjeruiters was weer van de partij. Zij werd de beste Zeeuws-Vlaamse combi natie. Nicole Vaes: „Dit verwon derde mij. Wel ging het goed. Ik werd met 178 punten punten vijf de. Ik heb zeven maanden niet met Ivan Deux gereden. Van het najaar heb ik hem bij de fokker gebracht, maar nu heb ik hem weer terug. Dan nu de eerste keer met dit resultaat, dat is leuk." Ging het Luc Savat met Kai- rouan van De Zwinruiters in de eerste Zl-proef niet echt goed met 174 punten, 's middags reed hij zich naar de hoofdmacht en scoorde het brons en een winst punt met 182 punten. Eveneens winst, dat is haar derde in de Z- klasse pony's, was er voor Step hanie de Frel met Jolly van het Hazelarenhof van De Klepper- tjes. UITSLAGEN DRESSUUR EERSTE PROEF Zl-paarden: 1. Ellis Koole met It's Me 190 punten, 2. Mascha Bustraan met Kimberly (beiden Zuid-Beve land) 189, 3. Mieke Roovers met Ko kette (Paardebloem) 187. Zl-pony's categorie E: 1. Carola Paauwe met King (Zuid-Beveland) 186. Categorie C: 1. Stephanie de Frel met Jolly HH (Kleppertjes) 183. M2-paarden: 1. Florine Bogaert met Victor (Weelruiters) 159, 2. Liesbeth van de Velde met Dandelion's Jova- na (Noord-Beveland) 158, 3. Adrie Hamelinck met Kiretina (Hulst) 154. ZZ-paarden: 1. Ina Nijssen met Ika- rus 188, 2. Erica Janse met Rubilquil 183, 3. Mascha Bustraan met Izalon (allen Zuid-Beveland) 175. Ml-paarden: 1. Laurence van Liere met Kiraine (Weelruiters) 163, 2. Barbara van de Avert met Eminent (Wouw Vooruit) 163, 3. Ineke Cy- souw met Etrichta (Oranjeruiters Axel) 160. L-paarden ring 4: 1. Tjitske Kuijt met Karona (Hulst) 179, 2. Christop- he Carmeliet met Puccini (St.-Is- idoor) 176, 3. Krijn van Liere met Caprice (Weelruiters) 169. Ring 5: 1. Christophe Carmeliet met Sjors 168, 2. Karolien Sermolen met Fenix (Jong Waasland) 164, 3. Eve lien Dhondt met Arusha (Haringrui- ters) 160. B-paarden ring 6: 1. Evelien Sturm met Lagos 172, 2. Kelly d'Hert met Godilia (beiden Hulst) 163, 3. José van Veen met Belinda (Oranjeruiters Axel) 161. Ring 7: 1. Linda Wille met Isabel (Oranjeruiters Axel) 171, 2. Berna- dette Solleveld met Iron Jack (Paar debloem) 168, 3. Hans de Zeeuw met L'Azur (Oranjeruiters Axel) 163. B-pony's categorie ABC: 1. Sidney Mast met Nancy 165, 2. Nadine Doosjen met Brian (beiden Klepper tjes) 155, 3. Linda Strooband met Nicky (Hulst) 154. Categorie DE: 1. Marjolein van Ker- ckhoven met Lively Dancer (Hulst) 174, 2. Michelle Evertse met Simon (Weelruiters) 170, 3. Suzanne de Plaa met Percival (Luctor et Emergo) 170. Ml-pony's: 1. Rachel Bergs met Pi- not (Hulst) 158, 2. Heidy de Jonge met Dandelion's K (Weelruiters) 158, 3. Benny Melse met Fosco (Oranje zon) 157. M2-pony's categorie C: 1. Anne Moerland met Chetan (Zuid-Beve land) 150. Categorie E: 1. Esther Meyers met Sonny Boy (Zwinruiters) 145. L-pony's: 1. Gwendoline Behr met Sunbouster (Zwinruiters) 169, 2. In ge de Feijter met Jistana 168, 3. Ilse Deurwaarder met L.O. Justin (bei den Kleppertjes) 164. TWEEDE PROEF Zl-pony's categorie C: 1. Stephanie de Frel met Jolly HH 176. Categorie E: 1. Wendy Elzen met Morena (Kleppertjes) 172. Z2-paarden: 1. Mascha Bustraan met Izalon 194, 2. Ina Nijssen met Ikarus 187, 3. Erica Janse met Rubilquil 187. Z2-paarden: 1. Ellis Koole met It's Me 189, 2. Erica Janse met India- manda 188, 3. Luc Savat met Kai- rouan (Zwinruiters) 182. Ml- en M2-pony's: 1. Heidy de Jonge met Dandelion's K 157, 2. Myriam Reynierse met Fury (Paardebloem) 155, 3. ex aequo Benny Melse met Fosco en Cindy Snoeck met Apollo (Graeve Jan) beiden 152. M2-paarden: 1: Liesbeth van de Vel de met Kiriano 160, 2. Adrie Hame linck met Kiretina 159, 3. Corina Zoetewij met Jasperina (Zuid-Beve land) 153. Ml-paarden: 1. Ineke Cysouw met Etrichta 166, 2. Laurence van Liere met Kiraine 163, 3. Lianne Hartog met Koncbita (Zuid-Beveland) 163. L-paarden ring 4: 1. Sibylle Burm met Kartouche (Hulst) 178, 2. Krijn van Liere met Caprice (Weelruiters) 177, 3. Monique Hellemun met Lyon S (Oranjeruiters Axel) 173. Ring 5: 1. Carmen van Veen met Belinda 160, 2. Willemijn Boone met Ultra Queen (Biezenruiters) 157, 3. ex aequo Wim Hamelink met It- richta, Rudy Jongman met Kairos (Westelijk Schouwen) en Evelien Dhondt met Arusha, alien 156. B-paarden ring 6: 1. Bernadette Sol leveld met Iron Jack 175, 2. Lendy Boer met Lady Dubois (Oranjerui ters Axel) 171, 3. Kelly d'Hert met Godilia 163. Ring 7: 1. Esther van de Vijver met Louise (Oranjeruiters Axel) 177, 2. Resi van Harn met Princess (Haring- ruiters) 171, 3. Hans de Zeeuw met L'Azur 168. L-pony's: 1. Marina Padmos met Ho- rick (Kleppertjes) 165, 2. Gwendoli ne Behr met Sunbouster 164, 3. Ilse de Feijter met Normen 159. B-pony's categorie D: 1. Eline de Zeeuw met Voyelle (Kleppertjes) 163, 2. Marjolein van Kerckhoven met Lively Dancer 161, 3. Mieke de Regt met Sabrina (Kleppertjes) 161. Categorie ABC: 1. ex aequo Nicole Besseling met Flying Lady (Hulst) en Imke Bobijn met Rakker (Klepper tjes) beiden 160, 3. ex aequo Nadine Doosjen met Brian en Sidney mast met Nancy, beiden 159. SPRINGEN KLASSIEK B-pony's categorie ABC: 1. Ayinda Sponselee met Ilyo B (Hulst). Categorie D: 1. Ilse Deurwaarder met L.O. Justine, 2. Mieke de Regt met Sabrina, 3. Dennis Evertse met Ga- lantha (Weelruiters). L-pony's: 1Michelle Evertse met Si mon, 2. Colinda Cornelissens met Ringo Star (Hulst), 3. Mirjam Rey nierse met Jura. M-pony's: 1. Hans Vinke met Waldo, 2. Monique de Jonge met Bonita (bei den Kleppertjes) 3. Colinda Cornelis sens met Au Revoir. Z-pony's: 1. Angelique de Beule met Lucas (Hulst). B-paarden: 1. Cindy Vermue met Ko balt, 2. Kelly d'Hert met Godilia, 3. Martin de Kroo met Kingstone (Wal cheren). L-paarden: 1. Dirk de Permentier met Phenix (Jong Waasland), 2. Dirk de Permentier met Paxnak, 3. Dirk de Permentier met Papillon. M-paarden: 1. Luc Cornelissens met Panter (Hulst), 2. Dirk de Permentier met Pedro, 3. Jan Noordhoek met Ju ventus (Zwinruiters). Z- en ZZ-paarden: 1. Ilyo de Loos met Nadir (Hulst), 2. Stefan Scheer ders met Luciano (St.-Gillis), 3. Dirk de Permentier met Obalena. |Van onze sportmedewerker Temeuzen - Het oefenpro gramma van de Zeeuws- flaamse voetbalclubs dat ;dient als aanloop naar de competitie 1997-1998 ziet er ;per vereniging als volgt uit: AARDENBURG Zondag 3 augustus, 14.30 uur: iTerneuzen-Aardenburg, donder dag 7 augustus, 19.30 uur: Aar- 1 denburg-VK Akkers Middelburg IfBelgië), dinsdag 12 augustus, ,19.30 uur: Sluiskil-Aardenburg, 'ondag 17 augustus, 14.30 uur: ;Koewacht-Aardenburg, zaterdag 2 en zondag 24 augustus: deelna me aan toernooi W Schoondijke. AXEL Dinsdag 5 augustus, 19.30 uur: Hoek-Axel, zaterdag 9 augustus, 19.00 uur: Leonidas-Axel, dins dag 12 augustus, 19.30 uur: STEEN-Axel, donderdag 14 en saterdag 16 augustus: deelname aan toernooi om Sloepoortcup te Borsele, donderdag 21 augustus, 19-30 uur: Axel-Koewacht (Groot ®<el-toernooi bij W Axel), za terdag 23 augustus: finales Groot ^el-toernooi, zondag 24 augus- 12.00 uur: Axel-Leonidas. AZW Saterdag 9 augustus, 19.30 uur: ifiogelwaarde-AZW, dinsdag 12 Justus, 19.30 uur: Philippine- AZVV, zaterdag 16 augustus, 14.30 uur: Lebbeke (België)- AZW, dinsdag 19 augustus, 9.30 uur: AZW-Hoek, donder ss 21 augustus, 19.30 uur: f ",®Pui (Groot Axel-toer- °°i bij VV Axel), zaterdag 23 aagustus: finales Groot Axel- eernooi, dinsdag 26 augustus, 00 uur: AZW-STEEN. j BIERVLIET aterdag 9 augustus, 14.30 uur: Biervliet-Zaamslag, woensdag 13 augustus, 19.30 uur: Graauw- Biervliet, vrijdag 15 en zondag 17 augustus: eigen toernooi met Biervliet, FC Knokke, Maldegem Kleit en Bassevelde, vrijdag 22 en zondag 24 augustus: deelname aan toernooi W Hoofdplaat. BRESKENS Zondag 3 augustus, 14.30 uur: Alliance-Breskens, dinsdag 5 au gustus, 19.30 uur: Breskens- Hoofdplaat, zondag 10 augustus, 14.30 uur: Terneuzen-Breskens, dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: Hoek-Breskens, donderdag 21 augustus, 19.30 uur: Oostburg- Breskens, zondag 24 augustus, 14.30 uur: Vlissingen-Breskens, zaterdag 30 augustus, 18.00 uur: Breskens-Hulsel (Noord-Bra bant). CADZAND Vrijdag 8 augustus, 19.30 uur: Cadzand-Sluis, donderdag 14 au gustus, 19.30 uur: Cadzand- Schoondijke, zaterdag 16 augus tus, 14.30 uur: Cadzand-VK Vos berg (België), dinsdag 19 augus tus, 19.30 uur: IJzendijke-Cad- zand, donderdag 21 augustus, 19.30 uur: Terneuzense Boys 2- Cadzand, donderdag 28 augus tus, 19.00 uur: Groede-Cadzand. CLINGE Zondag 10 augustus, 14.30 uur: Clinge 1-Clinge 2, dinsdag 12 au gustus, 19.30 uur: Terneuzense Boys-Clinge, vrijdag 15 augustus, 19.30 uur: Hoofdplaat-'Clinge, dinsdag 19 augustus, 19.30 uur: RIA-Clinge, zaterdag 30 augus tus, 14.30 uur: Clinge-Zaamslag. CORN BOYS Zondag 10 augustus, 14.30 uur: Corn Boys-IJzendijke, zondag 17 augustus, 14.30 uur: Corn Boys- Philippine, zondag 31 augustus, 14.30 uur: STEEN-Corn Boys. GRAAUW Nederlaagtoernooi in kader 50- jarig bestaan: woensdag 13 au gustus, 19.30 uur: Graauw-Bier- vliet, zondag 17 augustus, 14.30 uur: Graauw-Terneuzen 2, dins dag 19 augustus, 19.30 uur: Graauw-Hoek 2, vrijdag 29 au gustus, 19.30 uur: Graauw- STEEN. GROEDE Zondag 10 augustus, 14.30 uur: Groede-Terneuzen 2, donderdag 14 augustus, 19.30 uur: Groede- Oost burg, woensdag 20 augustus, 19.30 uur: Groede-Sluiskil 2, zondag 24 augustus, 14.30 uur: Groede-Vlissingen 2, donderdag 28 augustus, 19.00 uur: Groede- Cadzand, zondag 31 augustus, 14.30 uur: Groede-Hoofdplaat 2. HOEK Zaterdag 26 juli, 18.30 uur: Hoek-selectie West-Zeeuws- Vlaanderen (terrein Biervliet), zaterdag 2 augustus, 14.30 uur: Hoek-Cercle Brugge, dinsdag 5 augustus, 19.30 uur: Hoek-Axel, zaterdag 9 augustus, 19.00 uur: Hoek-Wetteren, donderdag 14 augustus, 19.30 uur: Hoek-Bres kens, zaterdag 16 augustus: deel name Sloepoortcup te Borsele, dinsdag 19 augustus, 19.30 uur: AZW-Hoek, zaterdag 23 augus tus, 14.30 uur: Hoek-WC'68, za terdag 30 augustus, 18.30 uur: Hoek-MOC'17. HONTENISSE Zondag 10 augustus, 14.30 uur: Koewacht-Hontenisse, donder dag 14 augustus, 19.30 uur: Hon- tenisse-HW'24 2, zaterdag 16 augustus, 18.00 uur: Hontenisse- METO, zondag 24 augustus: deel name aan Groot Hontenisse-toer- nooi bij SDO'63, vrijdag 29 au gustus, 20.00 uur: WR-Honte- nisse, zondag 31 augustus, 14.30 uur: FC Bergen-Hontenisse. HOOFDPLAAT Dinsdag 5 augustus, 19.30 uur: Breskens-Hoofdplaat, dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: Hoofdplaat- Terneuzen 2, vrijdag 15 augustus, 19.30 uur: Hoofdplaat-Clinge, dinsdag 19 augustus, 19.30 uur: Hoofdplaat-Terneuzense Boys, vrijdag 22 en zondag 24 augustus: eigen toernooi met Hoofdplaat, Biervliet, IJzendijke en Sparta Gent. HULSTERLOO Zondag 3 augustus, 14.30 uur: Hulsterloo-Clinge 2, dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: Hulsterloo- Vogelwaarde, zondag 17 augus tus, 14.30 uur: Hulsterloo- SDO'63, dinsdag 19 augustus, 19.30 uur: Hulsterloo-HW'24 2, zondag 31 augustus, 14.30 uur: Terhole-Hulsterloo. HW'24 Donderdag 7 augustus, 19.15 uur: HW'24-Melsele (België), vrijdag 8 augustus, 19.15 uur: HVV'24- STEEN, donderdag 14 augustus, 19.30 uur: Kapelle-HW'24, za terdag 16 augustus, 18.00 uur: HW'24-Brouwershaven, dinsdag 19 augustus, 19.30 uur: HVV'24- Stekene, zondag 24 augustus, 14.00 uur: Goes-HW'24, zater dag 30 augustus: AZW-HW'24. KOEWACHT Zondag 10 augustus, 14.30 uur: Koewacht-Hontenisse, zondag 17 augustus, 14.30 uur: Koewacht- Aardenburg, donderdag 21 au gustus, 19.30 uur: Axel-Koe wacht (Groot Axel-toernooi bij W Axel), zaterdag 23 augustus: finales Groot Axel-toernooi, zon dag 31 augustus, 14.30 uur: Koe- wacht-METO. OOSTBURG Donderdag 31 juli, 19.30 uur: VK Akkers Middelburg (België)- Oostburg, dinsdag 5 augustus, 19.30 uur: Adegem-Oostburg, za terdag 9 augustus, 19.00 uur: Sluiskil-Oostburg, donderdag 14 augustus, 19.30 uur: Groede- Oostburg, donderdag 21 augus tus, 19.30 uur: Oostburg-Bres- kens, zaterdag 23 augustus, 14.30 uur: Oostburg-Brugge AVB. PHILIPPINE Zaterdag 2 augustus: deelname aan Mosseltoernooi te Yerseke met Sluis, Yerseke, Bruse Boys en Philippine, dinsdag 5 augustus, 19.30 uur: Terneuzen-Philippine, zondag 10 augustus, 14.30 uur: Grenswachters-Philippine, dins dag 12 augustus, 19.30 uur: Phi lippine-AZW, zondag 17 augus tus, 19.30 uur: Corn Boys-Philip- pine, zaterdag 23 augustus, 14.30 uur: Philippine-Terneuzense Boys, zondag 31 augustus, 14.30 uur: Schoondijke-Philippine. RIA Dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: RIA-Zaamslag, zondag 17 augus tus, 14.30 uur: RIA-Hontenisse, dinsdag 19 augustus, 19.30 uur: RIA-Clinge, zondag 24 augustus, 14.30 uur: RIA-HW'24 2. SCHOONDIJKE Donderdag 7 augustus, 19.30 uur: Terneuzense Boys-Schoondijke, dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: Terhole-Schoondijke, donderdag 14 augustus, 19.30 uur: Cadzand- Schoondijke, dinsdag 19 augus tus, 19.30 uur: Schoondijke- Hoofdplaat, vrijdag 22 en zondag 24 augustus: eigen Molenkreek- toernooi met Schoondijke, Aar denburg, Gresnwachters en Ter- neuzen 2, zondag 31 augustus, 14.30 uur: Schoondijke-Philippi ne. SDO'63 Zondag 17 augustus, 14.30 uur: Hulsterioo-SOD'63, zondag 24 augustus, 14.00 uur: Groot Hon- tenisse-toernooi in Lamswaarde met SDO'63, Vogelwaarde, Hon- tenisse en Terhole, zondag 31 au gustus, 14.30 uur: STEEN 2- SDO'63. SLUIS Zaterdag 2 augustus, 14.30 uur: deelname aan Mossel- toernooi in Yerseke met Sluis, Philippine, Bruse Boys en Yerse ke, vrijdag 8 augustus, 19.00 uur: Cadzand-Sluis, zondag 24 augus tus, 14.30 uur: Temeuzen 2-Sluis, zondag 31 augustus, 14.30 uur: IJzendijke-Sluis, vrijdag 5 sep tember, 19.15 uur: Sluis-Axel 2. SLUISKIL Zaterdag 9 augustus, 19.00 uur: Sluiskil-Oostburg, dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: Sluiskil- Aardenburg, zaterdag 16 augus tus, 18.00 uur: Sluiskil-Grens wachters, van vrijdag 22 tot en met zondag 24 augustus: trainingskamp in St.-Jan in Ere- mo, zaterdag 30 augustus, 19.00 uur: Terneuzense Boys-Sluiskil. SPUI Donderdag 21 augustus, 19.30 uur: Spui-AZW (Groot Axel- toernooi bij W Axel), zaterdag 23 augustus: finales Groot Axel- toernooi, donderdag 28 augustus, 19.00 uur: Spui-Terneuzense Boys 3. STEEN Zaterdag 2 augustus, 19.30 uur: STEEN 1-STEEN 2, vrijdag 8 au gustus, 19.30 uur: HW'24- STEEN, zondag 10 augustus, 14.00 uur: STEEN-ODIO, dins dag 12 augustus, 19.30 uur: STEEN-Axel, zaterdag 16 augus tus, 19.30 uur: STEEN-Temeu- zen, donderdag 21 augustus, 19.30 uur: STEEN-Sint-Pauwels (België), zondag 31 augustus, 14.30 uur: STEEN-Corn Boys. TERHOLE Dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: Terhole-Schoondijke (August Freijzer-nederlaagtoernooi), zon dag 17 augustus, 14.30 uur: Ter- hole-HW'24 3 (nederlaagtoer nooi), dinsdag 19 augustus, 19.30 uur: Graauw-Terhole, zondag 24 augustus: deelname aan Groot Hontenisse-toernooi bij SDO'63, zondag 31 augustus, 14.30 uur: Terhole-Hulsterloo (nederlaag- toernooi). TERNEUZEN Zondag 3 augustus, 14.30 uur: Terneuzen-Aardenburg, dinsdag 5 augustus, 19.30 uur: Terneu zen-Philippine, vrijdag 8 augus tus, 19.30 uur: Terneuzen-FC Heist (België), zondag 10 augus tus, 14.30 uur: Terneuzen-Bres kens, donderdag 14 augustus, 19.30 uur: Terneuzen-Robur, za terdag 16 augustus, 19.30 uur: STEEN-Terneuzen, donderdag 21 augustus, 19.30 uur: Terneu- zen-Kruiningen, zaterdag 23 au gustus, 19.00 uur: Temeuzen Doornzele (België), zaterdag 30 augustus, 14.30 uur: SSV'65-Ter- neuzen. TERNEUZENSE BOYS Donderdag 7 augustus, 19.30 uur: Terneuzense Boys-Schoondijke, dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: Terneuzense Boys-Clinge, dins dag 19 augustus, 19.30 uur: Hoofdplaat-Terneuzense Boys, zaterdag 23 augustus, 14.30 uur: Philippine-Terneuzense Boys, zaterdag 30 augustus, 19.00 uur: Terneuzense Boys-Sluiskil. VOGELWAARDE Zaterdag 9 augustus, 19.30 uur: Vogelwaarde-AZW, dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: Hulsterloo- Vogelwaarde, vrijdag 15 augus tus, 19.00 uur: Vogelwaarde-VK Akkers Middelburg (België), zon dag 17 augustus, 14.30 uur: Vo- gelwaarde-HW'24 2, zondag 24 augustus: deelname aan Groot Hontenisse-toemooi bij SDO'63, zaterdag 30 augustus, 15.00 uur: tfolijnsplaatse Boys-Vogelwaar- ide. IJZENDIJKE Zondag 10 augustus, 14.30 uur: Com Boys-IJzendijke, vrijdag 15 augustus, 19.30 uur: Zaamslag- IJzendijke, dinsdag 19 augustus, 19.30 uur: IJzendijke-Cadzand, vrijdag 22 en zondag 24 augustus: deelname aan toernooi W Hoofdplaat, zondag 31 augustus, 14.30 uur: IJzendijke-Sluis. ZAAMSLAG Zaterdag 9 augustus, 14.30 uur: Biervliet-Zaamslag, dinsdag 12 augustus, 19.30 uur: RIA-Zaam slag, vrijdag 15 augustus, 19.30 uur: Zaamslag-IJzendijke, zon dag 30 augustus, 14.30 uur: Clin ge-Zaamslag.

de Stem | 1997 | | pagina 17