DE STEM I m VACATURE BANK Kan l Vrijwilligers m/v HOEZAAR KASSABEDIENDE 1jakAHtie7euHce REGIONAAL NIEUWS Wet bodembescherming Wet bodembescherming KLEINTJES: 076-5.312.313 Occasions Spectaculaire Nissan Dealer Bartels IN en verkoop auto's UW voor verschillende afdelingen meerdere dagdelen per week Provincie Noord-Brabant Provincie Noord-Brabant SHELL STATION vraagt met spoed een parttime Wij wensen u alvast een prettige vakantie! s.v.p. met blokletters invullen D Tijdelijk stopzetten abonnement geld terug LH Ander bezorgadres gratis LH Postverzending buitenland 4,- per dag extra VOORMALIGE AMBTSWONING BRE0ASEWEG 34, RIJSBERGEN Commercieel Administratief/financieel Automatisering Technisch Sociaal/medisch Overige Tijdelijk plannen vt w Hulstenaar zi onterecht vas ruim vijf milli van Justitie ever Klinkerdi Kerncentrale van Borssele i weer in bedrij Officieel Oaklev II Raadhuisplein 3 DORPSSTRAAT 19 WOENSDAG 16 JULI 1997 X 59 Dagelijks telefonisch bereikbaar ook op zaterdag en zondag van 9.00-20.30 uur GROTE ZAKEN DOE JE MET KLEINTJES 5 Wonen Totaal Ontspannings Fauteuil EVERSTILE Elissee '95 klein model l.eik. tint electr. m. bekled.armleun. nw.pr. ƒ3.511,- vr.pr. ƒ1.000,-, 0162-455239 SLAAPKAMERAMEUBE- LEMENT, 2-pers, ƒ245,-, Tel: 0164-612276. Kunsten Antiek Bijzond. mooi schilderij.l Hendrik Jan Ten Catei 1867-1955 Pan. hg 45 x br' 55. Sprokkelende boer en boerin bij mand en takken in het bos. Pr. 3250,-, 0032-33150940 België 15 km van Breda, zie Pieter A. Scheen blz. 208, van part. Verhuizingsopruiming 3.500 Citroën AX 89 Ford Sierra 87 Peugeot 309 88 Nissan Bluebird 86 Opel Kadett 86 2.500,-. Nissan Sunny 85 Nissan Bluebird 85 Honda Civic 85 Renault 5 85 VW Passat dsl. 85 VW Jetta 86 Ford Escort 87 Ford Escort 85 VW Golf 84 1.000,-. Opel Kadett 85 Mazda 626 85 Peugeot 305 84 Honda Accord 83 Fiat Ritmo 86 Citroën BX 88 Mazda 323 85 Fiat Regata 84 Opel Kadett 85 Opel Rekord 86 Opel Ascona 86 Lancia aut.bian. 85 Mercedes 240 83 Herelsestraat 170, Heerle. Tel. 0165-303551. Nieuw adres (v.a. 1 augustus): Keulsveld 1Majoppeveld-Noord, 4705 RS Roosendaal. Tulpstr.114, St.Willebrord. 0165-383041/06-53885918 Dagelijks, vanaf zes uur 's avonds, ieder half uur, tot twaalf uur 's middags Presentatie o.a.: Anouschka Moerel Adverteren rond het nieuwsblok? Bel 013-584 14 71 De Stichting Unie Van Vrijwilligers, de UW, vraagt voor ziekenhuis De Baronie, gevestigd aan de Langendijk 75 in Breda Geïnteresseerden kunnen zich dagelijks telefonisch aanmelden tussen 17.00 en 18.00 uur bij: mevrouw Van der Does, telefoon 076 - 5218953 mevrouw De Bruyn, telefoon 076 - 5652771 Ontwerp-beschikking ingevolge artikel 29,37 en 39 Wbb Bij Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant is op 25 maart 1997 door het Ministerie van Defensie, dienst Gebouwen, Werken en Terreinen, directie Brabant te Breda een melding ingediend ingevolge artikel 28 lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te saneren op de locatie POL- Noord, Kooiweg 40 te Hoogerheide, gemeente Woensdrecht. In de ontwerp-beschikking is door Gedeputeerde Staten vastgesteld: - dat er sprake is van een geval van ernstige bodemveront reiniging; - dat er geen sprake is van urgentie om het geval van bodemverontreiniging te saneren; - welke wijzigingen van het gebruik van de bodem aan hen gemeld dienen te worden; - dat zij voornemens zijn de gevraagde goedkeuring voor het saneringsplan te verlenen. Aanvraag, ontwerp-beschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 16 juli 1997 gedurende vier weken ter inzage in de bibliotheek van het provinciehuis, Brabantlaan 1 te 's-Hertogenbosch, op werkdagen van 9.30 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur, en in het gemeentehuis, afdeling Milieu, loket 9, Jan van der Heijdenstraat 1 te Hoogerheide op werkdagen van 9 tot 12 uur en op dinsdagavond van 18 tot 20 uur. Ten aanzien van de ontwerp-beschikking kunnen belang hebbenden, gedurende de termijn van terinzagelegging, hun zienswijze naar keuze schriftelijk of mondeling naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant, Brabantlaan 15216TV 's-Hertogenbosch. Van hetgeen mondeling naar voren is gebracht wordt een verslag gemaakt. Na de terinzagelegging zal de definitieve beschikking worden opgesteld en gedurende zes weken op de hierboven genoemde plaatsen ter inzage worden gelegd, waarbij de rechtsbeschermingsmogelijkheden zijn vermeld. Van deze terinzagelegging zal geen openbare kennisgeving plaats vinden. 's-Hertogenbosch, juli 1997 speciaal citroen Voor al uw nieuwe gebruikte Citroëns Tevens APK-keurstation schadeherstel taxatie Kortestraat 6-8, Breda, tel. 076-5141112 Op zaterdag alleen op afspraak Citroën 2cv Speciaal '85 6.950.- Citroën 2cv Speciaal '86 6.450.- Citroën 2cv6 Club '85 8.950.- Citroën 2cv6 Club '85 8.950.- Citroën 2cv6 Speciaal '88 7.450.- Citroën 2cv6 Speciaal '90 10.950.- Citroën AX 1.1 RE '87 4.950.- Citroën BX '85 3.250.- Citroën BX 1.9 RD Break '87 3.950.- Citroën BX1.4TEK9 '90 7.540.- Citroën BX TGD Break Diesel '90 10.450.- Citroën BX 1.6 RE, Gas '89 5.950.- Citroën BX 1.4 '89 5.450.- Citroën Visa Leader Citroën XM 2.1 12V '86 '95 2.950.- 32.950.- Beschikking ingevolge artikel 29 en 37 Wbb In het kader van het Programma Bodemsanering 1992 is door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant een nader bodemonderzoek uitgevoerd op de locatie Hoogstraat/Van Beethovenlaan te Roosendaal. Vanaf 4 juni 1997 heeft de ontwerp-beschikking gedurende vier weken ter inzage gelegen. Ten aanzien van de ontwerp beschikking zijn geen zienswijzen naar voren gebracht. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. In de beschikking is door Gedeputeerde Staten vastgesteld: - dat er sprake is van een geval van ernstige bodemveront reiniging; - dat er geen sprake is van urgentie om het geval van bodemverontreiniging te saneren; - welke wijzigingen van het gebruik van de bodem aan hen Beschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 16 juli 1997 gedurende zes weken ter inzage in de bibliotheek van het provinciehuis, Brabantlaan 1 te 's-Hertogenbosch, op werkdagen van 9.30 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur en bij de Regionale Milieudienst, afdeling Vergunningen en Controle, Burgerhoutsestraat 19 te Roosendaal op werk- i van 8.30 tot 12.30 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit op grond van artikel 87 Wet bodembescherming juncto artikel 20.1 Wet milieubeheer juncto artikel 71 Algemene wet bestuurs recht, binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt, een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, Postbus 90151 5200 MC 's-Hertogenbosch. Het bezwaarschrift moet zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: naam en adres van de indiener; de dagtekening; de gronden van het bezwaar. Degene die gebruik maakt van de mogelijkheid een be zwaarschrift in te dienen kan op grond van artikel 8:81 Algemene wet bestuursrecht bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage, om een voorlopige voorziening verzoeken indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. 's-Hertogenbosch, juli 1997 Rijksweg-Noord 1 4735 TX Zegge Tel. 0165-341924 v.a. 18 jaar voor weekenden vakantie Mondelinge sollicitatie na telefonische afspraak met dhr. A. Laar. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND U op vakantie, De Stem ook? Hieronder kunt u aangeven wat u met u krant wilt doen gedurende uw afwezigheid. Deze bon kunt u sturen naar: Een postzegel is niet nodig. Voor meer informatie kunt u ons ook telefonisch bereiken Dagblad De Stem Afdeling Lezerscontact Antwoordnummer 112 4800 VB Breda Afd. Lezerscontact: 076-5 312 312 Ma. t/m vrijdag: 8.00 tot 17.00 uur zaterdag 8.00 tot 12.00 uur Naam:T el.nr .overdag: Huidig adres: Postcode:Woonplaats: Verzoekt van:tot en met Mogelijkheden4' (evt.) Extra kosten Bonnen tbv losse verkoopadressen** gratis Van 19-7 t/m 30-8 ook op campings in Zeeland, noord- en midden Limburg en de Belgische Kempen te gebruiken. LH Postverzending Nederland 1,-per dag extra Naam hotel, camping, park: Straatnaam:Nr.:Toev.: Postcode:woonplaats: Het hokje van uw keuze zwart maken **Indien uw deze mogelijkheid kiest, bon tijdig insturen svp. GEMEENTE Z U N D E R T TE KOOP BIJ OPENBARE INSCHRIJVING: De gemeente Zundert biedt te koop aan: de voormalige ambtswoning aan de Bredaseweg 34, Rijsbergen, kadastraal bekend (voormalige) gemeente Rijsbergen sectie H 2059, grootte 3.190 m2. Een informatieset en inschrijfbiljet kunnen vanaf maandag 21 juli 1997 worden opgevraagd of af gehaald bij de sector Ruimtelijke Ordening en Milieu van de gemeente Zundert, locatie Rijsber gen, St.-Bavostraat 18, Rijsbergen, tel. 076- 596 18 51. Door de gemeente is een bodemprijs kosten ko per vastgesteld, exclusief overdrachtsbelasting. De bodemprijs wordt echter niet bekendge maakt. Biedingen moeten worden gedaan kosten koper, exclusief overdrachtsbelasting. De ambtswoning kan worden bezichtigd op don derdag 24 juli 1997 en dinsdag 29 juli 1997, beide dagen van 13.00 uur tot 17.00 uur, als mede na afspraak met de heer J. Broeken van de sector VWI gemeente Zundert, tel. 076- 596 18 51. De inschrijfbiljetten moeten uiterlijk dinsdag 12 augustus 1997 om 12.00 uur in een gesloten en veloppe, voorzien in de linkerbovenhoek van het opschrift "inschrijving ambtswoning Rijsbergen" door notariskantoor Zundert, Postbus 1, 4800 AA Zundert zijn ontvangen. Het kantooradres is Meirseweg 13B, Zundert. Het niet tijdig aankomen van de post is een ri sico van de bieder. Het openen van de enveloppen geschiedt door de notaris op donderdag 14 augustus 1997 om 10.00 uur ter gemeentesecretarie in Rijsbergen. Inschrijvers kunnen hierbij aanwezig zijn. De or ganisatie is in handen van de gemeente Zundert, zodat de taak van de notaris bestaat uit het op maken van een proces-verbaalakte, .waarin de ontvangen biedingen worden vermeld. Na het openen van de enveloppen zal de com missie Algemeen Bestuur door het college van B en W van Zundert worden geïnformeerd, voordat het college een besluit omtrent gunning en ver koop zal nemen. Het college van B en W heeft het zogenaamde retentierecht, het recht om zonder opgaaf van reden niet, of niet aan de hoogste bieder te gun- nen. Afgelopen zaterdag in De Stem o.a. onderstaande personeelsadvertenties. Vertegenwoordiger(st)ers Comm. techn. medew. binnendienst m/v Keukenadviseur m/v Managementassistent m/v Verkoopster Autoverkoper m/v Vertegenwoordiger Officemanager m/v Caissières Verkoopmederwerker AGF Cipe Nederland B.V., Capelle a/d IK0 Sales Int., Breda Pijpers Werving Luzac College, Breda Lenny Laurence, Breda Autobedr. Van Putten, Breda Jamar B.V., Breda Globe Reisburo, Breda Edah Moerwijk, Breda Edah Moerwijk, Breda Verkoopmedewerker droge kruidenierswaren Edah Moerwijk, Breda Verkoopmedew. vleeswaren/kaas Vulploegmedew. Ambitieuze verkoper, tevens parttime verkoper Winkelverkoper/ster Assistent-accountmanager Makelaar/taxateur Ervaren sanitair verkopers Vertegenwoordiger Edah Moerwijk, Breda Edah Moerwijk, Breda Setpoint, Breda Sissy-Boy, Breda Deventer Expeditie, Breda Adviesgroep Steijsiger, Breda Peeters Sanitair Zundert B.V. Cipe, Capelle a/d IJssel Hoofd verbruikersadministratie v/m Fulltime administratief medewerker Teamleider AKW Franstalig medew. orderadministratie m/v Administratief/commercieel medewerker particulieren Fulltime secretaresse Hoofd secretariaat Telefoniste/receptioniste Managementsecretaresse Calculator Loonadministrateurs Subsidioloog Controller SPD of HEA0-BE/AC Telefoniste/administratief medewerkster Programmeur/applicatie-analist m/v Applicatiebeheerder tekstverwerking m/v Medew documentaire informatievoorziening m/v Medew. belastingadm. m/v Mechanische monteurs Timmerlieden Betonafwerkers Voorbewerker Ervaren automonteur Technisch medewerker/ster Technisch medewerker Machinebankwerker Ervaren betontimerlieden Aankomend leerling-betontimmerlieden Aankomend leerling-betonafwerkers Autospuiter met ervaring Pro-E draftsmen Projectleider werktuigkunde Auto(glas)monteur Offsetdrukker Productiemedewerkers aluminium Werkvoorbereider Procesoperators Etikettendrukkers Constructielassers N V. Waterleidingmij N.W. Brab., Breda Remie Adviesbureau, Breda Soc. Verzekerings Bank, Breda ThermoGroup B.V., Breda Verbrugge Assurantiën B.V., Raamsdonksveer Koch Van den Heuvel Advocaten, Breda Interselling Search, Raamsdonksveer RMI Holland B.V., Bergen op Zoom Lambertijnenhof, Bergen op Zoom Mercury Signs, Hooge Zwaluwe Adviesgroep Steijsiger, Breda Adviesgroep Steijsiger, Breda Mr. Roks B.V., Oosterhout Van Riel Expertise, C Microplan Automation B.V., Roosendaal Gemeente Zundert, Zundert Gemeente Zundert, Zundert Gemeente Zundert, Zundert ISO, Oosterhout Top Groep, Rotterdam Top Groep, Rotterdam Autoschade Midden-Brabant, Rijen Tigchelaar, Breda Atleet Systems, Oosterhout Broekhoven Aandrijftechniek, Dorst RE-APPV.0.F., Halsteren Ippel, Nieuwendijk Ippel, Nieuwendijk Ippel, Nieuwendijk Wim Roks Autoschade, Hoeven Varco BJ Oil Tools, Etten-Leur Stork Installatietechniek, Roosendaal De Glas Garage B.V., Breda Drukkerij Jansen, Gilze Mercury Signs, Hooge Zwaluwe Winters Bouwbedrijf CeJeVe Holding B.V, Raamsdonksveer Altrif Label, Roosendaal ArtiflexJnterim, Willemstad Groepsleid(st)er parttime Verpleegkundige m/v parttime Verpleegkundigen Verzekeringsarts Maatschappelijk werker Vakantiewerk bezorgers m/v 1e Klas chef-slager Bezorgers m/v Medewerker Medewerkers non-food Groepsleraar m/v Werkvoorbereider Magazijn/productiemedew. Conciërge m/v Docenten Adjunct-directeur Meewerkend groepsleid(st)er Projectmanager Duizendpoot op HBO-niveau Internationale chauffeurs Medewerker afvalverwerking/controleur Consulenten Groepsleerkrachten Bloembindster De Klokkenberg, Breda De Klokkenberg, Breda Thuiszorg West-Brabant GAK Nederland B.V., Breda Verpleeghuis De Stelle, Oostburg Dagblad De Stem/Brabants Nieuwsblad, Breda Super R. Mol, Fijnaart De'Stem, Breda Heeren Tra Wijkopzichter m/v Ass. medewerker m/v Medew. drukkerij m/v Helpdeskmedew. m/v Inpakker m/v Transport B.V., Roosendaal ISPC, Breda O.B.S. Rubenshof, Oosterhout Plakabeton, Gilze Plakabeton, Gilze Hogeschool Nederland, Breda Hogeschool Notenboom, Roosendaal Maasair B.V., Halsteren CSU Total Care, Breda Interselling Search, Raamsdonksveer Handyman Onderdelenshops, Terheijden Jan de Rijk Logistics, Roosendaal AVZV, Goes Vedior, Breda St. Maartenschool, Breda Cees van Eijk, Breda Uitzendbureau Start Etten-Leur, Raamsdonksveer, Roosendaal, Zevenbergen Uitzendbureau Start Etten-Leur, Raamsdonksveer, Roosendaal, Zevenbergen Uitzendbureau Start Etten-Leur, Raamsdonksveer, Roosendaal, Zevenbergen Uitzendbureau Start Etten-Leur, Raamsdonksveer, Roosendaal, Zevenbergen Uitzendbureau Start Etten-Leur, Raamsdonksveer, Roosendaal, Zevenbergen Schilder m/v Heftruckchauffeur Tekenaar/constructeur Telemarketeers m/v Receptioniste m/v Magazijn/adm. medew. m/v Administratief medew m/v Productiemedew ./operator m/v Verkoper m/v Bezorger m/v Adm. medew. m/v Directie- en afdelingssecretaresses m/v Inpakkers m/v Productiemedew. m/v Operators m/v Medew. Rabobank m/v Productiemedew. m/v Machine/constructiebankwerker Monteurs LTS/MTS-Wtb. m/v Schoonmakers m/v Verhuizers m/v Medew. magazijn m/v Leerling-hulpmonteur m/v Adm. comm. medew. Telefoniste/receptioniste Medew. Metaal Medew. orderadministratie Startende ing. werktuigbouwkunde Techn. comm medew. binnendienst Directiesecretaresse Assistent-accountmanager Magazijnmedewerker Autobranchespecialisten Onderhoudsmonteur AutoCad-tekenaar Montagemedewerkers Financieel administratief medewerker Vakantiekrachten Vakantiekrachten Vakantiekrachten Vakantiekrachten Zelfstandig elektromonteur Calculator/werkvoorbereider installatietechniek C.v.-monteur/loodgieter 1e Automonteur 1e Pijpfitter Truck-en trailermonteur Telecom-monteurs Onderhoudsmonteur MTS-W TIG-lasser MTS'er civiel Gemotiveerde schoolverlaters LTS en MTS Constructiebankwerker Magazijn/productiemedewerkers Grondwerkers Telemarketeer/acquisiteur AutoCad-tekenaar Automatiseringsdeskundige Elektromonteurs Aankomend schoonheidsspecialiste Technisch personeel Assembleerders Constructiebankwerkers Allround onderhoudsmonteur/planner Machinebankwerker Werkvoorbereider/planner Bouwkunde Technicus buitendienst Procesoperators Financieel/administratief medewerker Medewerker financiële administratie Procesoperators Industrièel schoonmaker Vakantiekrachten Transportplanner Administratief medewerker Vorkheftruckchauffeur Gemotiveerde werkers Heftruckchauffeurs Ondernemende telemarketeers Vertegenwoordiger (regio Brabant) Vakantiekrachten Telefonist/receptionist oproepbasis Secretaresse afdeling Verkoop Verkoopster Instellingskok Laboratoriummedewerker Productiemedewerkers Productiemedewerker Procescontrolleur Magazijnmedewerkers Inpakoperator Senior medewerker planning Tekenaar/constructeur Technische vakantiekrachten Indien u geïnteresseerd bent in één van de bovenstaande vacatures zend dan een briefkaart met uw naam, adres en woonplaats naar: Uitgeversmaatschappij Zuidwest-Nederland B.V., Postbus 3229,4800 MB Breda, afd. Personeel, Opleidingen Cursussen. Vermeld tevens de datum van de plaatsing, per omgaande ontvangt u van ons de gewenste advertentie. Uitzendbureau Start Etten-Leur Raamsdonksveer, Roosendaal Zevenbergen Uitzendbureau Start Etten-Leu, Raamsdonksveer. Roosendaal Zevenbergen Uitzendbureau Start Etten-Leur Raamsdonksveer, Roosendaal Zevenbergen Uitzendbureau Start Etten-Leur Raamsdonksveer, Roosendaal' Zevenbergen Uitzendbureau Start Etten-Leur Raamsdonksveer, Roosendaal' Zevenbergen Adecco Bergen op Zoom, Breda Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Breda Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Breda Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Breda Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Breda Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred; Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred; Etten-Leur, Qosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred; Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bred; Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Bredi Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Breda Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Adecco Bergen op Zoom, Breda Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen Tènce! Breda, Roosendaal Tènce! Breda, Roosendaal Tènce! Breda, Roosendaal Staff Planning, Breda Staff Planning, Breda Staff Planning, Breda Staff Planning, Breda Van den Boom, Breda Van den Boom, Dongen Van den Boom, Breda Van den Boom, Dongen Van den Boom, Breda Van den Boom, Breda Van den Boom, Dongen Tempo Team, Bergen op Zoom Tempo Team, Breda Tempo Team, Etten-Leur Tempo Team, Roosendaal Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Oomen Uitzendburo Job Support, Roosendaal Job Support, Roosendaal Job Suppbrt, Roosendaal Job Support, Roosendaal Job Support, Roosendaal Job Support, Roosendaal Job Support, Roosendaal Job Support, Roosendaal Vedior, Etten-Leur Vedior, Roosendaal Vedior, Oosterhout Vedior, Raamsdonksveer Vedior, Roosendaal Vedior, Raamsdonksveer Vedior, Roosendaal Dactylo, Zevenbergen Dactylo, Zevenbergen Dactylo, Zevenbergen Dactylo, Zevenbergen Dactylo, Zevenbergen Randstad, Breda Randstad, Breda Randstad, Breda InterStream, Moerdijk InterStream, Moerdijk InterStream, Moerdijk InterStream, Moerdijk Tempo Team, Breda Tempo Team, Breda Tempo Team, Moerdijk Tempo Team, Oosterhout Tempo Team, Breda Tempo Team, Breda Tempo Team, Moerdijk Tempo Team, Oosterhout Tempo Team, Rijen Tempo Team, Rijen Tempo Team, Bergen opZWI Tempo Team, Bergen opZof Tempo Team, Oosterhout Tempo Team, Oosterhout Door Frank van Cooten Terneuzen - Bij de I scheldetunnel in Tern wordt mogelijk een gro< tel en conferentiecentru bouwd. Hiermee is een tering van ettelijke milj guldens gemoeid Het hotel gaat bestaan uit 80 kamers op vier sterre veau. Het conferentiece wordt zeshonderd vierkant Van onze verslaggever Middelburg - Een 23-j ge Hulstenaar krijgt 5 gulden schadevergoed van Justitie omdat hij rig jaar ten onrechte 28 gen heeft vastgezeten in politiecel en het Huis Bewaring. Rechter R. Rammeloo, voorzitter van de bijzon raadkamer van de rechtb. in Middelburg, waar de sc declaim tweeriyeken gelei diende, heeft dat gisteren paald. De Hulstenaar w indertijd aangehouden v een, vermeende poging tot persing en diefstal in vere ging. Dat werd niet bewe: verklaard en de Hulsten^ kreeg vrijspraak. De offic van justitie was het er ve tien dagen geleden al n eens dat de man voor ni had vast gezeten. Hij oorde de de schadeclaim van Hulstenaar terecht. Ook Ra meloo bleek die mening t< gedaan. In de zaak van een woner van Oost-Soubi kende Rammeloo een bedr van 350 gulden toe. Deraac man van deze man had vo acht dagen detentie iets mi dan acht mille vergoedi geëist. Terneuzen - Een 32-jarige ma, Biervliet heeft gisteren aanj gedaan van de diefstal van partij stenen ter waarde van negenhonderd gulden. Onbel den zijn aan de haal gegaan honderden rode betonldinkers stenen lagen op de kruising va Octrooiweg met de Ambac I straat in Temeuzen. Borssele - De kerncentrale Borssele is gisteren na een van ruim vier maanden wei bedrijf gesteld. Tijdens de jaarlijkse splijtstoh i seung zijn, zoals gemeld, zer Projecten uitgevoerd die de V€ neid van de centrale moeten bogen. Dat heeft 467 miljoen ben gekost. Volgens de eige: I de centrale, EPZ, is de k op ernstige ongevallen nog et twaalf keer verkleind I °°rt de kerncentrale nu meest veüige ter wereld. en tot (AI II OPTIEK WAAR IS UW SCHLECKER DISCOUNT - BEL: 03 45-54 31 14 dia vanaf 16.7.97 t/m 29.7.97 zolang de voorraad strekt Prijswijzigingen voorbehouden.

de Stem | 1997 | | pagina 12