DE STEM 076-5312240 ta autoverkc BANEN LADDER procesoperators Y00RBEWERKER VERTEGENWOORDIGER m/v Autobedrijf V BANEN LADDER hoofd spuitgietproductie spuitgiet operator •ES' VERTEGENWOORDIGERS V) B Teamleider AKW Hoofd Verbruikersadministratie (v/m) Van der Velde roozen van hoof li Autobedrijf V DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND CeJeVe Holding B.V. fulltime administratief medewerker m/v MBO werk- en denkniveau OP DEZE WIJZE KUNT U ÓÓK UW PERSONEEL WERVEN Wilt u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze medewerker belastingadministratie m/v Sociale Verzekeringsbank Z7 Autoschade Midden-Brabant n.v. waterleiding maatschappij „noord-west-brabanf Wilt u werken voor een bedrijf in ontwikkeling en voor een sprankelend product? topa verpakking bv ervaren, flexibele vakman met leidinggevende capaciteiten zelfstandig vakman met brede interesse Verzekerings belangstelling verzekeringsi officieel ft advies, werving en selectie ZATERDAG 12 JUL11997 CeJeVe is producent van droge choline chloride en van premixen voor de veevoederindustrie. Voor onze nieuwe productielocatie in Waspik zoe ken wij enkele Na een inwerkperiode in onze fabrieken in Raams- donksveer en Weert zullen zij in Waspik in 3- ploegendienst werkzaam zijn. Het productiepro ces is volledig geautomatiseerd. Kandidaten met een Vapro-B-opleiding en/of ervaring met geauto matiseerde productieprocessen genieten daarom de voorkeur. Wij bieden: - een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring - ploegentoeslag tot 17% - vakantietoeslag 8% - minimaal 23 dagen verlof per jaar Verder kennen wij de gebruikelijke regelingen voor reiskosten, pensioen, e.d. U kunt telefonisch een afspraak maken voor een sollicitatiegesprek met de heer J. van den Berg, tel.nr. 0162-522619. Bij zijn afwezigheid kunt u vragen naar de heer G. Mulder. Vergeet u niet uw diploma's en getuigschriften mee te brengen. Ruisvoorn 5 (Dombosch I) 4941 SB RAAMSDONKSVEER ferO trepm L IT/VMUi aLAI' B.y. Jong en dynamisch uitzendbureau heeft veel werk voor: GEMOTIVEERDE WERKERS voor het laden/lossen van schepen en/of het strippen van containers in Moerdijk. HEFTRUCKCHAUFFEURS bij voorkeur in het bezit van certificaten voor en/of ervaring met: vorkheftruck; push/pull (slipsheets); (papier)rollenklemmen; vatenklemmen; veiligheidscertifi caat (WA-1) voor de (petro)chemische industrie. ONDERNEMENDE TELEMARKETEERSTERS op fulltime-basis voor het maken van afspraken voor ver tegenwoordigers (medische branche). Relevante (telefoon)ervaring en overredingskracht vereistHet kun nen omgaan met een computer is een pre. Leeftijd 30-40 jaar. VERTEGENWOORDIGER (REGIO BRABANT) op MBO/HBO-niveau. Goede commerciële vaardigheden zijn vereist. Ervaring in de commerciële medische sector is een pre. Leeftijd 25-30 jaar. Ook hebben wij regelmatig werk voor ADMINISTRATIEF EN TECHNISCH PERSONEEL, TELEFONISTES (m/v), KRAANMACHINISTEN, BOBCAT/SHOVELCHAUFFEURS Inlichtingen en sollicitaties incl. c.v. aan: Interstream Uitzendbureau B.V. Oostelijke Randweg 42, 4782 PZ Moerdijk i Hans Hulswit 0168-334471 Voor een van mijn opdrachtgevers, een succesvolle en groeiende onderneming op het gebied van containerverhuur in Breda, ben ik op zoek naar een die in staat is om zelfstandig de administratie, cor respondentie en facturering (m.b.v. Exact, Excel en Word) te verzorgen. Ook de eerste opvang van cliënten (aan telefoon en balie), een gedeelte van de salarisadministratie, het bedienen van de weegbrug, de debiteurenbewaking, telebanking en archivering behoren tot het takenpakket. Voor het goed uitvoeren van dit takenpakket is kennis van en ervaring met Exact, Excel en Word een vereiste. Maar even onontbeerlijk zijn een dienst verlenende instelling, stressbestendigheid, zelfstan digheid en initiatief. De CAO voor het beroepsgoederenvervoer is van toepassing. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen tien dagen sturen aan Remie Adviesbureau voor Bedrijf Personeel Maaibeemd 75 4824 ND Breda Voor meer informatie over de vacature kunt u telefonisch contact opnemen met Rian Remie (076)5417721. Internationale groothandel vraagt voor uitbreiding: Wij bieden: - vast loon+hoge commissie; - interne opleiding; - vaste sector; - autovergoeding (firmawagen na gebleken geschiktheid). Telefonische reacties a.s. maandag en dinsdag tussen 09.00- 15.00 uur: 076-5873066. Of schriftelijke reacties met c.v. en pasfoto sturen naar brief onder nummer: 10173. Wij vragen: - dynamische mensen; - leeftijd 21-45 jaar; - in bezit eigen auto; - onmiddellijk beschikbaar. GEMEENTE Z U N D E R T De gemeente Zundert is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 inwoners. Sedert de gemeentelijke herindeling per 1 januari jl. bestaat de gemeente uit de dorpen Achtmaal, Klein-Zundert, Rijsbergen, Wernhout en Zundert. De ambtelijke organisatie is opgebouwd uit de sector Middelen, de sector Ruimtelijke Ordening en Milieu, de sector Verkeer, Waterstaat en Infrastructuur (VWI), de sector Welzijn en Maatschappelijke Zorg en de staf afdelingen Bestuurszaken en Personeel, Organisatie en Informatie. Voor het bureau Financiën en Economische Zaken van de sector Middelen, dat 12 medewerkers telt, zoeken wij op korte termijn een voor 36 uur per week, waarvan 18 uur structureel en 18 uur tijdelijk voor de periode tot en met 31 december 1997, met de mogelijkheid tot een omzet ting naar een volledige vaste aanstelling. Functie-informatie: De medewerker is belast met het uitvoeren van werkzaamheden met betrek king tot de gemeentelijke belastingen, zoals: - verzamelen en verwerken van mutaties in de belastingadministratie; - controleren van de gegevensinvoer/mutaties op juistheid en volledigheid en zonodig aanbrengen van correcties; - mede uitvoering en ondersteuning geven aan het administreren, innen en kwijtschelden van belastingen; - het verstrekken van informatie over belastingprocedures en berekeningen aan belastingplichtigen; - het verrichten van overige werkzaamheden passend binnen de doelstellin gen van het bureau, de sector of de organisatie als geheel. Functie-eisen: MBO-diploma, bijvoorbeeld Bestuursambtenaar Algemeen Juridische Zaken of MEAO bestuurlijke richting, kennis van en ervaring met het vakgebied gemeentelijke belastingen, kennis van automatisering, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, administratieve vaardigheden, accura tesse. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.808,00 bruto per maand (functieschaal 5). Overige informatie: Nadere inlichtingen over deze vacature kunt u verkrijgen bij de heer A.P.W.M. Daamen, sectorhoofd Middelen of mevrouw R.M.J. Joohems, bu- reauhoofd telefoonnummer 076-5973354. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 8 augustus richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zundert, Postbus 10.001, 4880 GA Zundert. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Sociale Verzekeringsbank (SVB) te Breda is de uitvoerder in de so ciale zekerheidssector van de Algemene Kinderbijslagwet, de Algemene Ouderdomswet, en de Algemene Nabestaandenwet. Er werken ongeveer 150 mensen voor kantoor Breda. Momenteel is de SVB bezig met een omvangrijke reorganisatie waarin de huidige 23 districtskantoren worden samengevoegd tot negen vestigingen waaronder vestiging Breda. Voor de afdeling Kinderbijslag zijn wij op zoek naar een teamleider AKW. De leiding van de afdeling AKW bestaat uit een afdelingshoofd AKW en vijf teamleiders. De medewerk(st)er die wij zoeken moet niet alleen sturen en bijsturen op kwaliteit en kwantiteit van de uitvoering van de AKW maar dient ook in staat te zijn om het team te enthousiasmeren en te motiveren. Daarnaast is de medewerk(st)er in deze functie een intermediair tussen de beleids bepaler en uitvoerder. Voor een goede functievervulling is een opleiding op HBO-niveau en het diploma van de Stichting Sociale Verzekeringen onontbeerlijk evenals een goede kennis van relevante wet- en regelgeving. Daarnaast zijn goede contactuele eigenschappen en leidinggevende kwaliteiten een noodzakelijke voorwaarde voor de betreffende functie. Een assessmentcenter kan deel uit maken van de selectieprocedure. Tijdelijke plaatsing in kantoor Den Bosch behoort tot de mogelijkheden. Bij een goede functievervulling is een maximumsalaris van-/ 4.950.- te behalen (schaal 8 BBRA). Indien u meer informatie wilt over de functie kunt u contact opnemen met de heer Alfred van den Berg, afdelingshoofd AKW, (tel. 076- 5305400). Uw brieven en cv dient u binnen 14 dagen te sturen aan: SVB-Breda t.a.v. Harald Schaap P O-functionaris Postbus 90151 4800 RC Breda. Autoschade Midden- Brabant is een gezond en een snelgroeiend auto-schadebedrijf. Wij staan voortdurend paraat om alle auto schades op perfecte wijze te repareren. Dat heeft ertoe geleid dat naast particulieren ook alle verzekerings maatschappijen hun schades bij Autoschade Midden-Brabant laten verzorgen. Dankzij de toenemende werkdruk heeft ons team uitbreiding nodig. Daarom zoeken wij met spoed een ervaren en enthousiaste Wij denken aan een medewerker met: ervaring in het voorbewerken flexibele instelling klantvriendelijk collegiale instelling Belangstellenden (m/v) voor deze functie kunnen (telefonisch of schriftelijk) contact opnemen met de heer Ton Kuijten. Hoofdstraat 176, Rijen Telefoon 0161-222850 Dat kan binnen onze sector Informatie Administratie in de functie van De afdeling Verbruikersadministratie houdt zich in hoofdlijnen bezig met het beheer van het klantenbestand, het opstellen van facturen en de incasso van vorderingen. Zij doet dit voor het eigen geleverde product water en in toenemende mate ook voor andere, door derden geleverde diensten of voorzieningen. De Verbruikersadministratie is een vraagbaak voor klanten en medewerkers. Uw taken Het leidinggeven aan een team van elf medewerkers. Het zorgdragen voor een juiste, tijdige en volledige facturering en incasso van vorderingen. Het stroomlijnen van procedures. Het bijdragen aan een klantgerichte benadering van afnemers van producten en diensten. Het voeren van overleg met bedrijven waaraan diensten geleverd worden. Het bijdragen aan een verdere uitbouw van het dienstenpakket. Uw profiel U heeft het diploma HEAO, richting bedrijfseconomie of commerciële economie. U heeft een aantal jaren leiding gegeven in een vergelijkbare werkomgeving. U bent een teambuilder die medewerkers weet te enthousiasmeren en te coachen. Kenmerkend voor u zijn een zakelijke en sterk klantgerichte houding. U vindt het prettig uw kennis en kunde ook in bedrijfsbrede projecten in te zetten. Dat de afdeling aan het begin staat van een grootschalig conversietraject van de geautomatiseerde informatievoorziening, vindt u een uitdaging. Ons aanbod De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor personeel in dienst van waterleidingbedrijven in N.V.-vorm. Het salaris voor een 38-urige werkweek bedraagt minimaal f. 5.554,- en maximaal f. 7.263,- per maand. Procedure Als uw interesse is gewekt, nodigen wij u graag uit om vóór 15 augustus a.s. schriftelijk te solliciteren. In verband met de vakantieperiode is de eerste gespreks ronde gepland op 8 en 9 september a.s. U kunt uw brief richten aan de N.V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant", t.a.v. mevrouw E. Philippi, Postbus 3444, 4800 DK Breda, onder vermelding van HV in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer N. van der Kaay, sectorhoofd Informatie Administratie, via doorkiesnummer 076 5727 441. Met het oog op een evenwichtige personeelsopbouw streven wij naar een groter aantal vrouwelijke collega's. Vrouwen die voldoen aan de functie-eisen worden met nadruk gevraagd te solliciteren. De N.V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant" (WNWB) is een full-service waterbedrijf voor de 750.000 inwoners en het bedrijfs leven van 25 gemeenten in West en Midden-Brabant, een deel van de Zeeuwse gemeente Tholen en het Belgische Baarle-Hertog. Op milieu-verantwoorde wijze, met een hoge leveringszekerheid en tegen de laagst mogelijke kosten produ ceert en distribueert de WNWB jaarlijks 75 miljoen m3 drink- en industriewater. Aan het bedrijfs leven biedt de WNWB maatwerk: water van een kwaliteit en een prijs die aansluiten bij het doel waarvoor het gebruikt wordt plus een uitgebreid pakket van tech nische advisering en diensten gericht op het verbeteren van de interne waterhuishouding van bedrijven. De WNWB telt 300 mede werkers en heeft een jaaromzet van ruim 145 miljoen gulden. Het hoofdkantoor van de WNWB is gevestigd aan de Doornboslaan in Breda. Onze opdrachtgever isTopa Verpakking B.V. in Warmond. Toonaangevend leverancier van een complete, lijn verpakkingsmaterialen met als afnemers industriële bedrijven en handelsondernemingen. Een belangrijk specialisme is het "just in time" leveren van hoogwaardige verpakkingen in kleine en middelgrote aantallen. Hiervoor staat meer dan 70 jaar ervaring plus een team van gekwalificeerde specialisten. Men heeft een eigen ontwikkelingsafdeling en werkt met de meest geavanceerde testapparatuur. Kwaliteit en service staan voorop! Dit wordt gewaarborgd door ISO-9001. In verband met de groeiende vraag, zijn wij, namens onze opdrachtgever, op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde: voor de divisie grootverbruik in West-Brabant werving en selectie salesfuncties SPREEKT DEZE FUNCTIE U AAN? Reageer dan binnen 10 dagen. Stuur uw brief met C.V. en recente pasfoto naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties. T.a.v. de heer H. van der Velde. Ons adres: Postbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook het referentienummer: TP971 Voor eventuele vragen kunt u ons bellen: (073) 65 65 755. De functie! Een uiterst zelfstandige en mobiele commerciële functie. Naast verkoop aan bestaande relaties benadert u na een degelijke voorbereiding de nodige prospects. U bent in staat om heldere afspraken te maken en u sluit concreet orders af. U bent alert op en analyseert de ontwikkeling in de markt Succes in deze uitdagende functie wordt bereikt door een open en direct samenspel met commercieel management, verkoopbinnendienst en uw directe collega's. U bezoekt bedrijven in allerlei branches. Wie zoekt Topa? Een sterke persoonlijkheid die gedreven is in het binnenhalen van opdrachten. Een pioniersmentaliteit en voldoende inzicht om een strategische koerste bepalen. U bent initiatiefrijk, trekt zaken graag naar u toe, creëert kansen en bezit overtuigingskracht. Prioriteiten stellen en de wii om te slagen in een commerciële omgeving zijn u niet vreemd. Uw werk- en denkniveau is MBO/HBO. Leeftijd? 25 tot 35 jaar. Bij voorkeur enige jaren ervaring in de verkoopbuitendienst. Volhardïngszin, incasseringsvermogen en diplomatiek talent zijn zeer belangrijke factoren voor succes. Wat wordt geboden? Topa Verpakking biedt zeer aantrekkelijke salarisvoorwaarden, een goede provisieregeiing, met daarbij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. In het kleine team worden eigen initiatief en ondernemingslust zeer op prijs gesteld Onze relatie Van Dam Kunststoffen in Gilze is een jong, flexibel bedrijf. Zij ontwerpen en vervaardigen grote series kunststof producten zoals onder andere potdeksels, handgrepen voor koffie- of theepotten en voorraadbussen. Daarnaast vormen de 'specials', klantspecifieke producten, een grote kracht van Van Dam Kunststoffen. Tot belangrijke afnemers van de hoogwaardige producten worden onder andere de farmaceutische-, levensmiddelen- en cosmetica industrie gerekend. Snelheid, flexibiliteit en conti nuïteit zijn sleutelbegrippen die, via high tech computergestuurde technieken, verwerkelijkt worden. Door de toenemende stroom opdrachten is er binnen het team van enthousiaste mensen plaats voor een KUN STSTOFFEN De functie U geeft leiding aan een team van operators en bent verantwoordelijk voor het gehele spuitgietproces. Naast het ombouwen en instellen van de machines verzorgt u tevens de productieplanning. U initieert proces- en product verbeteringen en begeleidt deze in de praktijk, waardoor u nauw betrokken bent bij de technische realisatie. U rapporteert rechtstreeks aan de directie. De kandidaat U bent een vakman en teamplayer die kan steunen op meerdere jaren ervaring binnen de spuitgietbranche. U denkt en werkt minimaal op MTS-niveau en door uw optimistische karakter kunt u mensen motiveren en enthousiasmeren. Naast leidinggevende capaciteiten bezit u tevens een 'doorzettersmentaliteit' en bent u klantgericht. De functie U bent verantwoordelijk voor het gehele proces van een spuitgietmachine. Naast assisteren bij het ombouwen en instellen van de machine lost u tevens voorkomende storingen op en verzorgt u de aan- en afvoer van materialen. U bewaakt de kwaliteit van de vervaardigde producten en zorgt tevens voor de verpakking hiervan. U denkt mee in het optima liseren van het proces en werkt in een 3-ploegendienst. De kandidaat Door meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie bent u bree inzetbaar. Ervaring telt in dit verband duidelijk zwaarder dan een specifieke opleiding. U weet van aanpakken, kunt goed in een team én zelfstandig werken. Onder hogere werkdruk kunt u de juiste prioriteiten stellen waarbij het leveren van kwaliteit op de eerste plaats komt. j0Hederland B.V. Poetbus 604 29 z,a Ceee, Ik zag een B Hé. van C I Mcature In de krant. Pat ken Ik... H. j me echt Iets voor Jou. |j bevelllglr Gak Nederland bv is de grootst* kende uitvoeringsinstelling in I land. De organisatie is onder r gespecialiseerd in sociale verzekerings- en reïntegratie- vraagstukken. Districtskantoor Breda richt zl de uitvoering op verzekerden i West- en Midden-Brabant. Op deling AG (ArbeidsGeschiktht werken verzekeringsartsen in f sionele teams. Zij voeren medis beoordelingen uit, zoals in het van de Ziektewet, de Algemene beidsongeschiktheidsWet AA1 Wet op de ArbeidsOngeschiktl verzekering (WAO) en de Wet voering LoondoorbetalingsVei ting Bij Ziekte (WULBZ). De Gak-organisatie besteedt v dacht aan de kwaliteit van de t_ ring. Er is een specifiek kwalite leid ontwikkeld met betrekking taken en verantwoordelijkhede de medische discipline. De verzekeringsarts ressorteert streeks onder manager uitvoen beidsongeschiktheid en wordt tioneel aangestuurd door de stt zekeringsarts. 6ls dealer van het tot de topk [Ferk HONDA, met als verzorgir out en omgeving, zijn we op zoek naar een Onze wensen voor deze functie uiinimaal 2 jaar verkooperva «eftijd tot 26 jaar bezit rijbewijs B-E W'i bieden: uitstekende secundaire arbe 9oede salariëring sollicitatie kunt u sturen naa Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg- Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 W- Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. ter attentie van de heer P.A. var

de Stem | 1997 | | pagina 26