DE STEM P E R S O E E maass IBDO zoekt: oriGin Duizendpoot op HBO-niveau Adecca Adecco 1 medewerker ADJUNCT-DIRECTEUR m/v ATLEET SYSTEMS maatschappelijk werker m/v 50% ONDERDELENSHOP ambitieuze verkoper m/v parttime verkoper m/v LAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND installatiebedrijf STICHTING VERPLEEGHUIS WEST ZEEUWSCH-VLAANDEREN OOSTBURG Handyman Onderdelenshops, met meer dan 70 filialen voor de verkoop van onderdelen van alle bekende merken electrische huishoudelijke apparaten, zoekt voor het hoofdkantoor te Terheijden een Wij denken aan een man of vrouw van 20 tot 30 jaar met bij voorkeur een HEAO diploma of vergelijkbaar niveau. Ervaring met (winkel)automatisering is een must. Zijn/haar taken zullen, naast het uitbouwen van de winkelautomatisering, bestaan uit het onderhouden van contacten met filialen en franchisenemers. Wij bieden een afwisselende, zelfstandige job met meer dan uitstekende mogelijkheden tot verdere ontplooiing. Handgeschreven sollicitaties kunt u sturen naar: Handyman BV, t.a.v. de heer P.C. de Lange, Bredaseweg 8, 4844 CL, Terheijden. VAN ALLE MERKEN THUIS technisch medewerker(ster) dan jé verwacht! Heeren Transport B.V. voor het laden van trailers. SETPOINT DE STEM Wereldw Woordenpoo ZATERDAG 12 JULI 1997 X 63 AFGESTUDEERD BETEKENT VOOR ONS NIET DATJE BENT UITGESTUDEERD. Als (bijna) afgestudeerd hbo-er of academicus ben je klaar voor de praktijk. Of je daar ook werkelijk het beste uit jezelf haalt, hangt in belangrijke mate af van de omgeving waar je komt te werken. Is er aandacht voor professionele en persoonlijke ontwikkeling? Wordt er kennis gedeeld? Is 'education permanente' er vanzelfsprekend? Een organisatie met een reputatie op dat gebied is Origin. Want wij vinden een inspirerend werkklimaat van het grootste belang. En we gaan ervan uit dat mensen die zijn afgestudeerd nog lang niet zijn uitgestudeerd. Mede daardoor is Origin een ideale omgeving voor mensen die de overstap naar de praktijk maken. Metzo'n 13.500 medewerkers in 31 landen is Origin een van de grootste IT-dienstverleners van de wereld. Werkend voor grote, vaak internationale klanten. We helpen hen strategische bedrijfsprocessen te verbeteren en nemen daarin een grote verantwoordelijkheid. Origin Technical Automation ondersteunt bedrijven in hun product ontwikkelingsproces. We bieden ze een breed pakket diensten op de gebieden Design Automation, Product Data Management, Industrial ORIGIN ACADEMY TECHNICAL AUTOMATION Automation, In-Product Software en Command Control. Onze profes sionals werken in teamverband nauw samen aan vooruitstrevende en uitdagende projecten voor klanten in de telecommunicatie, medische systemen, semiconductors, consumentenelektronica, defensie, kopieer-, printer- en plotterapparatuur, elektronenmicroscopen en geavanceerde microlithografische apparatuur. Sinds enkele jaren hebben we speciaal voor recent afgestudeerden een eigen opleidingstraject: Academy Technical Automation. Met groot succes leiden we hier technische talenten op. En we bezorgen ze een uitdagende baan op het gebied van real-time softwareontwikkeling, grafische user-interfaces en datacommunicatie. Op 1 september a.s. willen we weer met een groep enthousiaste jonge mensen starten. Na een opleiding van vier maanden kun je direct aan de slag in Apeldoorn, Breda, Eindhoven, Nieuwegein of Rotterdam. Uiteraard bepaal je zelf welke locatie dit uiteindelijk wordt. Met wie komen we graag in contact? We denken aan pas afgestu deerde hbo-ers en academici met een duidelijke affiniteit voor techniek en informatica (bijvoorbeeld Elektrotechniek, Elektronica, Informatie techniek of Technische Natuurkunde). Programmeerervaring in C onder DOS/Windows of UNIX is een sterke pre. In juli organiseren we een aantal informatieavonden om je uit gebreid te vertellen hoe de opleiding wordt ingericht. Daar kun je ook nader kennismaken met Origin, onze opvattingen, onze markt, de dien sten die we leveren en enkele van onze medewerkers. Met je aanmelding voor de informatieavond, een verzoek om meer informatie of een schriftelijke sollicatie met c v. kun je je richten tot Jan Peters, Origin Technical Automation, postbus 939, 5600 AX Eind hoven, telefoon (040) 258 68 78. E-mail: jobs.ta@nl.origin-it.com. Heb je al een voorkeur voor een bepaalde locatie, meld dit dan alvast. Voor algemene vacature-informatie kun je ook terecht op Inter net: http://www. origin-it.com/career/nl. Maasair b.v. is een middelgroot instal latiebedrijf met vestigingen in Halsteren en Oosterhout. De activiteiten van beide vestigingen liggen op het gebied van centrale verwarming, luchtbehande ling, klimaatbeheersing, energiebeheer, airconditioning, regel- en bedienings systemen, sanitaire techniek, water- en gastechnische installaties, service en onderhoud. Maasair heeft 60 medewerkers in dienst en beschikt over een groot aantal vaste relaties. Het bedrijf kenmerkt zich door een snelle, flexibele werk wijze die sterk klantgericht is. met een perfect gevoel voor de wensen van de klant Gezien de groei en de toename van werkzaamheden heeft de directeur versterking nodig (op de hoofdvestiging in Halsteren) in de persoon van een adjunct-directeur m/v, met een perfect gevoel voor de wensen van de klant. Geen volger, maar een gedreven initiatiefnemer. Iemand met ondernemers- bloed in de aderen, gedegen technische kennis en overtuigende commerciële instincten. Voelt u zich aangesproken? Dan helpt het als u beschikt over een uitstekende technische opleiding (HTS of TU), en minstens 5 jaar ervaring hebt op gelijk niveau en in een werkomgeving die vergelijkbaar is met die van Maasair. Tel daarbij uw probleemoplossend ver mogen, uw klantvriendelijk, jeugdig enthousiasme (we schatten u rond de der tig!), uw professionalisme en u zult perfect met de directeur kunnen samen werken. Als u aan bovenstaande profielschets voldoet, zult u zeker in staat zijn om ons een overtuigende brief met curriculum vitae te zenden. Schrijf naar BDO CampsObers Management Consultants, postbus 3191, 5203 DD in 's-Hertogenbosch, t.a.v. de heerdrs L.J.j. Verhulst (u kunt hem ook bellen voor aanvullende informatie: 073-6405799). BDO CampsObers Management Consultants I Verpleeghuis "De Stelle" te Oostburg biedt plaats aan 133 (meest) oudere langdurig zieken. Er zijn 4 afdelin gen waarvan 2 voor somatische en 2 voor psycho geriatrische patiënten. Er is een nauwe samenwerking met het Antoniusziekenhuis te Oostburg. In alle verzor gingshuizen van West-Zeeuws-Vlaanderen wordt in samenwerking met de Stelle extra zorg besteed aan bewoners met een verpleeghuis indicatie d.m.v. een substitutieproject. In de Stelle bestaat tevens de moge lijkheid voor dagbehandeling, crisisopvang, vakantie opname, reactivering en terminale zorg. De speerpun ten in het beleid zijn het creëren van een goed woon- en werkklimaat en het leveren van hoge kwaliteit van zorg. Wegens het bereiken van de OBU gerechtigde leeftijd van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn een Functie-inhoud Het zorgdragen van de begeleiding van een nieuwe patiënt en zijn familie voor en in het begin van de opname. Deelname aan het multidisciplinaire team tijdens de behan deling en verblijf van de patiënt. Het voorbereiden van het ontslag i.s.m. andere disciplines. U heeft vaak contact met zowel interne als externe zorgaanbieders. Functie-eisen Dip/oma HBO-m.w., aantoonbare belangstelling voor het werken met ouderen en ruime ervaring in de zorg sector. Goede contactuele eigenschappen, creativiteit en flexibiliteit zijn een vereiste voor deze functie. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een dienstverband aan voor onbepaalde tijd van 50%. U ontvangt een salaris volgens functie groep 50, min. 3.182,- en max. 5.179,- bij fulltime dienstverband. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Wenst u nadere informatie dan kunt u contact opnemen met Dr. B. Grosfeld of mw. L. van Leiden, huidige functiona ris, tel. nr. 0117 - 45 94 00. Sollicitaties Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschij ning van de advertentie richten aan: Verpleeghuis De Stelle Afdeling Personeel en Organisatie Veerhoeklaan 7 4501 AE Oostburg sum Atleet Systems is een snelgroeiend bedrijf dat zich met verschillende takken van automatisering bezighoudt. De voornaamste taken hiervan zijn: Adviseren in aanleggen en onderhouden van Novell netwerken. Eveneens geldt dit voor Windows NT configuraties met Internet/Intranet. Adviseren in, configureren en onderhouden van data-acquisitiesystemen. Ontwikkelen van programmatuur hiervoor. Ontwikkelen van software op maat zowel administratief als ook technisch. Assemblage van computers uit hoogwaardig kwalitatieve componenten. Wij vragen een die toekomst ziet in de doorgroeimogelijkheden van een sterk groeiend bedrijf. Functie-informatie: Binnen de functie van system engineer zullen voor het merendeel netwerk- en data-acquisitiesystemen begrepen zijn in het kader van advies, ontwikkeling en installatie. Functie-eisen: - Afgeronde HBO-opleiding HTS-IT of HTS-TCK. - Ervaring op het gebied van Novell Netwerken. - Ervaring op het gebied van Windows 95 en Windows NT. - Ervaring met Internet/Intranet is een pre. - Kennis van standaard softwarepakketten. - Goede contactuele eigenschappen. - Flexibele instelling ten aanzien van werktijden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Atleet Systems (tel. 0162-426899) t.a.v. dhr. H. van der Feer, Postbus 4343, 4900 CFI Oosterhout (NB). Bergen op Zoom Etten-Leur Telefoon (0164) 23 94 00 Telefoon (076) 503 6611 Breda Administratief Boschstraat 18-20 Oosterhout Telefoon (0162)433250 Roosendaal Personeelsdiensten Telefoon (076) 52015 00 Telefoon (0165) 5653 53 Techniek Terneuzen Telefoon (076) 522 30 70 Telefoon (0115) 6158 00 Van Coothplein 3 Telefoon (076) 520 57 77 Magazijn-/administratief medewerker m/v Voor een relatie in Oudenbosch. Je gaat zowel magazijn- als administratieve werkzaam heden verrichten; de nadruk ligt op de magazijnwerkzaamheden. Je gaat onder andere profielen bewerken, klanten te woord staan, etc. Heb je een technische achtergronden interesse in deze baan, bel dan snel! Info: Adecco Roosendaal, Eric van Mechelen, Dr. van Dregtstraat 1telefoon (0165) 56 53 53, Administratief medewerker m/v Voor diverse bedrijven in de omgeving van Roosendaal. Ben je per direct beschikbaar en op zoek naar een leuke uitdagende baan, reageer dan meteen. Info: Adecco Roosendaal, Milou van Poll, Dr. van Dregtstraat 1, tel: 0165-565353. Productiemedewerker/operator m/v Voor een relatie in Etten-Leur. Heb jij een afgeronde lts-opleiding en ben je geïnteres seerd in een baan met toekomstperspectief? Reageer dan snel. Het betreft een baan in 3-ploegendienst. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123, tel: 076-5036611. Verkoper m/v Ben jij die verkoper in hart en nieren, gemotiveerd en vooral geïnteresseerd in zowel het verkopen van het product als in je klanten? Bel dan snel. We bieden je een parttime baan. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123, tel: 076- 5036611. Bezorger m/v Voor een bedrijf in Etten-Leur. Je gaat producten afleveren bij de klant en daar ook afmonteren. Ben je een echte aanpakker, handig en in bezit van rijbewijs-b? Dan is deze baan op oproepbasis voor jou! Info: Adecco Etten-leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123, tel: 076-5036611. Administratief medewerker m/v Voor diverse bedrijven in Zeeuws-Vlaanderen. Heb je een administratieve opleidingen heb je al enige administratieve ervaring? Dan kunnen wij je wellicht op korte termijn een leuke baan aanbieden. Ook voor schoolverlaters hebben we regelmatig vacatures. Informeer snel naar je mogelijkheden. Info: Adecco Terneuzen, Petra, Noordstraat 93, tel: 0115-615800. Directie- en afdelingssecretaresses m/v Voor diverse bedrijven in de regio Oosterhout. Heb jij Schoevers of meao-secretarieel, enkele jaren relevante ervaring en ben je bekend met verschillende tekstverwerkings- en spreadsheetprogramma's? Kom dan snel langs om je mogelijkheden te bespreken. Er zijn zowel full- als parttime vacatures. Info: Adecco Oosterhout, Sacha de Kort, Leysenhoek 3, tel: 0162-433250. Inpakkers m/v Voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom. De werkzaamheden worden voornamelijk in 2-ploegendienst verricht. Het betreft hier zowel machinaal als handmatig inpakwerk. Heb je zin in een leuke vakantiejob? kom dan snel langs. Vervoer wordt geregeld vanuit Bergen op Zoom. Info: Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Groenewold, Parade 4, tel: 0164-239400. Productiemedewerkers m/v Bij een relatie in Etten-Leur hebben we regelmatig mogelijkheden voor gemotiveerde krachten voor de 3- en 5-ploegendienst. Er is een rechtstreekse busverbinding vanuit Roosendaal en Bergen op Zoom. Heb je interesse? Kom dan snel langs. Info: Adecco Etten-Leur, Nathalie Eillebrecht, Bisschopsmolenstraat 123, Adecco Roosendaal, Eric van Mechelen, Dr. van Dregtstraat 1 Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Groenewold, Parade 4, tel: 0164-239400. Operators m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom. De werkzaamheden bestaan uit het beheren van het productieproces en hetrepareren/vervangen van onderdelen. Je hebt hiermee ervaring en bent in het bezit van een vapro-diploma. Herken jij jezelf? Neem dan snel contact met ons op. Het gaat om een tijdelijke functie. Info: Adecco Bergen op Zoom, Ingrid Heijen, Parade 4, tel: 0164-239400. Medewerkers Rabobank m/v Voor diverse vestigingen in Bergen op Zoom en omgeving. Heb jij Rabobank-ervaring en een mbo-denk en werkniveau? Dan kom je in aanmerking voor functies als cliëntadviseur en medewerker cliëntenservice. Kom gerust langs om je verder te laten informeren. Info: Adecco Bergen op Zoom, Mariska Schoen, Parade 4, tel: 0164-239400. Productiemedewerkers m/v Voor diverse bedrijven in de omgeving van Steenbergen. Goed gemotiveerde mede werkers die voor langere tijd beschikbaar zijn (ook vakantiewerkers!) kunnen direct aan de slag. Woon je in Steenbergen? Schrijf je snel in! Info: Adecco Bergen op Zoom, Mariska Schoen, Parade 4, tel: 0164-239400. Machine-/constructiebankwerker m/v Denk je aan Adecco, dan denk je uiteraard ook aan techniek! Heb je ervaring als machinebankwerker of constructiebankwerker, kom dan als een speer naar onze vestiging, want wij hebben direct werk voor je! Info: Adecco Bergen op Zoom, Mariska Schoen, Parade 4, tel: 0164-239400. Monteurs lts/mts werktuigbouwkunde m/v Voor een relatie in Breda. Er is plaats voor lts'ers en mts'ers die zich bezighouden met montageweïkzaamheden. Ook zijn er leidinggevende functies op lts- en mts-niveau. Ben jij in het bezit van een lts- of mts-diploma, informeer dan snel naar jouw mogelijk heden. Je kunt aan de slag voor langere periode. Info: Adecco Breda, Caroline Smit, Van Coothplein 3, tel; 076-5205777. Schoonmakers m/v Bij diverse projecten hebben wij werk voor ervaren en minder ervaren schoonmakers. Momenteel zoeken wij verschillende mensen voor de vakantieperiode in de avonduren van week 30 tot en met week 38. Ook hebben we ervaren schoonmakers nodig voor elke avond of enkele avonden per week gedurenden een lange periode. Interesse? Info; Adecco Breda, Monique Poppelaars of Astrid Habraken, Van Coothplein 3, tel: 076-5205777. Verhuizers m/v Voor een relatie in Breda zoeken we aanpakkers voor langere periode en voor enkele dagen per week. Dus ook zeer geschikt voor studenten! Info: Adecco Breda, Patricia Kaay of Astrid Habraken, Van Coothplein 4, tel: 076-5205777. Medewerker magazijn m/v Voor een bedrijf in Breda. Je houdt je bezig met het gereedmaken van accessoires en onderdelen voor verzending: ophalen, stickeren, inpakken, op lokatie brengen en lossen van vrachtwagens. Heb je een heftruckdiploma en ervaring als magazijnassistent, dan ben jij de persoon die we zoeken. Kom langs of bel. Info: Adecco Breda, Angelique van Bakel, Boschstraat 18-20, tel: 076-5201500. Leerling Hulpmonteur m/v Voor een pomp-revisiebedrijf in Breda. Je wordt opgeleid voor het assembleren van pompen. Het betreft een interne opleiding van 3 tot 5 jaar. Heb je een lts-metaal opleiding of heb je ervaring met het assembleren van pompen en ben je bovendien bereid om alles aan te pakken en veel te leren? Wacht dan niet langer en grijp deze unieke kans! Info: Adecco Breda, Miranda Lazeroms, Boschstraat 18-20, tel: 076-5201500. Adecco nu ook op Internet! http://www.adecco.nl VoorlOU f doen wij ITI66r vraagt De trailers moeten onder laadkraan geplaatst worden waarna een machinist de auto op uw aanwijzingen laadt. Werktijden: normaal van ca. 08.00 tot 17.00, overuren mogelijk. U dient in bezit te zijn van rijbewijs B, C, E, een chauffeursdiploma is niet noodzakelijk. Geïnteresseerd, bel tijdens kantooruren: 0165-545910. FASHION FOR MEN 0NlY Zoekt voor filiaal Breda een enthousiaste tevens Via interne opleidingen ervaring op de ■winkelvloer is het mogelijk door te groeien naar de functie van filiaalmanager. Schrijf een korte en bondige sollicitatiebr naar: Setpoint Breda Ginnekenstraat 48 4811 JJ Breda T.a.v. Frank Cleton hï gej N lc POSTORDERBEDRIJVEN zinnen steeds gekkere c om geld binnen te krijgen nu weer? De Zeeuws-VI: familie Schelfaut kreeg week een brief in de bu 'spannend nieuws' over hl milienaam. Want er blijk heus Schelfaut Boek j ceerd. Een Wereldwijd aut Boek nog wel. Het va; drijf, afkomstig uit Weesp beert de familie lekker te i met het gegeven dat ook het boek en tevens in de nationale Schelfaut Adre gids vermeld staat. „Met behulp van een ze< avanceerd computer-ne hebben wij zoveel mc huishoudens over de hele afgespeurd op deze naan leverde een schat aan boe Hoe vang je geen vis? Dat een heel verhaal. Vis van: niet zo'n kunst, dat gebeurt al dagelijks, maar hoe va geen vis? Pas op. Om geen vangen, zoek je eerst de eli elkaar die wekelijks deze p vervaardigt. De harde kei crème de la crème. Dan hi we het over namen als Schelstraete, namen als Scheerders, als Ronny Ive namen als Cees Maas. dus. Om geen vis te vangen, Piet Scheerders en de ande om half acht met zijn kott de Paal vertrekken om in W dinge Cees Maas op te pi Die heeft het allerbeste a Yerseke gekocht, roomblanl gers, en in een doosje bij Welhaast al een garantie on visje te vangen. Maar alle risico's dienen te den uitgesloten, dus moeti hengels worden opgetuigd geen vis te vangen, moet IN GROTE letters op zwaé pier valt iedere maand po Brugge in de brievenbus v; Stem. Alles over evenement festivals staat er in. En c veel. Neem nu de maand ju] Cactusfestival met muziek hele wereld, het Klinkersfe: met nog meer van hetz maar dan anders. Op een, waar flinke, steenworp v< Zeeuws-Vlaamse grens kor les op blues-, folk- of werel ziekgebied van naam en faa elkaar. En dan zijn er n< boottochten, de braderieën toes en openluchtspektakf markten in alle soorten er ten. Toch is dat niet het eerste ik naar kijk. Steevast sla blad, dat de wat fatalist naam Exit (uitgang) open op pagina 2. Daar staE ters' Corner, een column rr apostrophe weliswaar op d< keerde plaats, maar telkens verrassend en leesbaar, schrijver is Peter Sloblyni hij heeft pas nog een reel prijs gekregen voor copywr Met dat woord heeft hi; beetje moeite, want er is Nederlands alternatief en dokter denkt dat hij in een eercentrum werkt. Hij heef ook eens diep nagedacht met woordenpooier op de pen gekomen. De achterg: gedachte is, dat hij 'mooie den bijeenzoekt' die hij aan aan 'klanten die er hun zii doen'. Voorwaar een bee idee, maar zelf schrijft hij denk niet dat mijn vertalii Van Dale haalt'. De uitdagi vervolgens om een betere Jing te vinden. Het is het no helemaal, maar komt dei aardig in de buurt: Kleinw kunstenaar. (R.V., copywriter). di

de Stem | 1997 | | pagina 24