mod 'ine Kind* veel overgc t t t 40 jaar PvdA-kan DE STEM FAMILIE BERICHTEN WAARDEBON iOsteo Protect OO Goedemorgen Nationale Jeugdronde Ruimt op Weststraat 3 4571 HJ Axel 20 korting 50 jaar Cor Jan vijf x tien DE STEM HERMAN MORTIER PIT PETRUS DE BAKKER Tilly de Vliegher OPA LUIJTEN L.J. (BOB) VAN DER PAS GILBERT DE BELEIR MARIA VAN ENGELEN Bernardus Johannes van Bijnen AD v.d. WEELE SOPHIA HENDRIKA PETRONELLA DE LEUW Leonardus Jacobus Andries van der Maas MARIA JOHANNA VAN ALPHEN Adrianus Jacobus van Dortmont A.A.M. TAKS JOS TAKS JOS TAKS ANTON ZEGERS Afreageren Perfecte aanvulling Wisselende stemmingen Niet jaloers AI meer dari 60.000 Nederlandse vrouwen UW VOORDEEL: Café met late me feestzaal in Jan Valkenburg Bert Evers Van harte gefeliciteerd Al 12Vi jaar vanaf 1 juli wegens vakantie gesloten van 14 t/m 21 juli a.s. 65 jaar Walter 18 jaar Veel succes Hallo lieve broer Alsnog van harte gefeliciteerd Kritiek op soos Vloos wijk straat 30 - TERNEUZEN - Tel: 01 1 5 - 69 45 44 DE STEM DINSDAG 1 juli 1997 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en pit echtgenoot van Lucia Maris Reijns in de leeftijd van 68 jaar. Hulst: L.M. Mortier-Reijns Stekene (B): Christianne en Erwin Reijns-Mortier Robin, Nick, Kim Hulst: Petra en Ronald Cerpentier- Mortier Hulst: Eric Mortier en Veronique Stockaer 4561 WJ Hulst, 28 juni 1997 Hendrik Casimirlaan 28 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 3 juli om 10.30 uur in het cremato rium „Terneuzen", Bellamystraat 28c. Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 18.00 tot 19.00 uur. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedankt lieve Robin, Nick, Kim Heden is van ons heengegaan de heer echtgenoot van mevrouw geboren te Vogelwaarde (Nederland) op 17 juli 1937, overleden in de kliniek Sint-Helena te Sint-Gillis-W. op 28 juni 1997. Dit melden u met droefheid: mevrouw Tilly de Vliegher, zijn echtgenote de heer en mevrouw David en Tania de Bakker-Leens, Yorrith en Kaatje de heer en mevrouw Filip en Sabina de Bakker-d'Olieslagers de heer en mevrouw Pieter en Desirée Zwaenepoel-de Bakker mejuffer Isabelle de Bakker, zijn kinderen en kleinkinderen, zijn zusters, broers, schoonzusters, schoonbroers, neven en nichten "De plechtige uitvaartdienst, waartoe u vrien delijk wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochiekerk van Sint-Michiel te Kiel- drecht, op donderdag 3 juli 1997 om 10.30 uur, waarna crematie te Lochristi. Asver- strooiing op het kerkhof te Kieldrecht in fa miliekring. Samenkomst aan de kerk om 10.00 uur. Rouwbeklag: Tuinwijkstraat 13, 9130 Kieldrecht. Je was en blijft ons maatje. Robin, Wendy, Manon, Ken, Lars Tot ons leedwezen bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Oud-directeur van de Opleidingsschool voor Kleuterleidsters „Maria Ancilla" Voormalig lid van de directie van de Sector Pedagogisch Onderwijs van de Hogeschool West-Brabant Tot voor kort functioneerde hij nog als jurylid bij de beoordeling van de afstudeerwerkstuk ken van onze studenten. Wij zullen ons hem herinneren als een aima bel persoon die zich met hart en ziel inzette voor het opleiden van jonge mensen voor het basisonderwijs. Medewerkers van de Sector Pedagogisch Onderwijs van de Hogeschool West-Brabant te Breda. Heden vernamen wij het bericht dat van ons is heengegaan de heer oud-voorzitter en lid van het CDA afdeling Sas van Gent Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens het CDA afdeling Sas van Gent Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, uiteindelijk vredig is ingeslapen, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en overgrootmoeder weduwe van 9 januari 1908 t 30 juni 1997 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Teteringen, Wolfsakker 9 Corr.adres: A. van Bijnen Pieter van Ginnekenstraat 4, 4847 RE Teteringen Afscheidsbezoek is mogelijk op woensdag 2 juli van 17.30 tot 18.30 uur in het uitvaartcen trum van Dela, Wilhelminasingel 3 Breda. De avondwake zal plaatsvinden woensdag om 19.00 uur in de kerk van de H. Willibrordus te Teteringen. Donderdag 3 juli om 10.30 uur vindt de uit vaartdienst plaats in voornoemde kerk, waarna de begrafenis volgt op het parochie kerkhof, aldaar. Samenkomst in de kerk, waar u voorafgaande aan beide diensten het condoleanceregister kunt tekenen. onze fijne huisgenoot Minstens 30 jaar gunde hij ons een blik in zijn bestaan Het was, zoals in ieders leven, niet altijd gemakkelijk om lief en leed te delen Hij kwam, gedreven door de nood, is bij ons gebleven tot zijn dood Zijn levensdoel werd hem fataal het heeft niet anders mogen gaan Wij hopen dat Ad heeft geweten dat wat hij voor ons heeft betekend altijd voort zal blijven leven Cor en Wil Molenaar Janet, Bart en Stefanie Verkooijen Angelique en Rob Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat. na gesterkt te zijn door het H. Sa crament der Zieken, op 91-jarige leeftijd is overleden onze lieve en onvergetelijke moe der, oma en overoma sedert 25 december 1982 weduwe van Wij vragen uw gebed voor haar. Breda: A. Verdooren-van der Maas D. Verdooren Breda: G. van der Maas I. van der Maas van Hellemondt Ridderkerk: M. van der Maas Echteld: H. Voets-van der Maas J.Voets Breda: J. van der Maas C. van der Maas-Videier Huizen: L. van der Maas I. van der Maas-Sampers Etten-Leur: Th. van Dongen- van der Maas J. van Dongen Breda: D. van der Maas M. van der Maas van Broekhoven Klein- en achterkleinkinderen Breda, 30 juni 1997 Corr.adres: P.C. Hooftstraat 36 4819 HK Breda Moeder is opgebaard in mortuarium Zuylen, Muiderslotstraat 144 te Breda, alwaar u af scheid van haar kunt nemen op dinsdag 1 en woensdag 2 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 3 juli om 11.00 uur in de paro chiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Graaf Hendrik III plein te Breda, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats Zuylen, Haagweg 332 te Breda. Samenkomst in de kerk, waar voor de aan vang van de dienst gelegenheid is schriftelijk te condoleren. Intens bedroefd om het verlies, maar vervuld van diep respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, hebben wij af scheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma echtgenote van in de leeftijd van 73 jaar. Hank: A.J. van Dortmont Hank: Marijke Jan Carien en Dink Robin, Nick Jack. Hank, 30 juni 1997 St. Elisabethstraat 15, 4273 EH Hank De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 3 juli om 10.30 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Hank, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de parochiebe graafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. De avondwake is op woensdag 2 juli om 19.00 uur in voornoemde kerk. U kunt afscheid nemen na de avondwake in de rouwkapel van de kerk. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor de uitvaartdienst in de kerk en persoonlijk na de begrafenis in de zaal van „De Phoenix", Kerkstraat 4 te Hank. Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van de heer Gedurende ruim 25 jaar is Jos Taks onafge broken in dienst geweest bij de gemeente Etten-Leur, waar hij een loopbaan als mede werker en kassier bij de afdeling Financiën van de sector Middelen heeft doorgemaakt. In al die jaren hebben wij hem steeds gewaar deerd vanwege zijn inzet, vakbekwaamheid en omdat hij een toegewijd en aimabel mede werker was, die zijn taken zorgvuldig heeft verricht. In april van dit jaar hebben wij nog op bij zonder geanimeerde en prettige wijze samen met hem, zijn gezin en collega's zijn zilveren dienstjubileum gevierd. Wij betreuren ten zeerste het veel te vroege overlijden van Jos Taks en wensen zijn echt genote, kinderen en overige familieleden alle kracht toe om zonder hem verder te leven. Onze oprechte deelneming gaat uit naar hen. Burgemeester en wethouders van Etten-Leur de burgemeester, drs. M.J.H. van de Ven de secretaris, B.M.A. Josten Wij zijn erg geschrokken van het overlijden van Wij verliezen in hem een plezierige collega en vriend, met wie wij ruim 25 jaar mochten sa menwerken. Wij leven mee met Annie, Marcel, Cindy en Christian. Collega's afdeling Financiën, gemeente Etten-Leur Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega al vele jaren trouw lid van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van de Personeelsvereniging ge meente Etten-Leur Zo zien we je dagelijks 'n sjekkie draaien, zo zien we je nooit meer. We zullen je missen. 18-8-1950 25-6-1997 'n Laatste groet van je vrienden uit „the Cat". Cally, Allard, Jac, Louis, Masja, Annie, Ciska, Allard jr., John, Henk, Ton, André, Sanderijn, Rogier, Brechje, Mike, Daan, Wout, Saskia, Martijn, Sabine, Dave, alle medewerkers van cafetaria Woodpecker en benzinestation Esso Trumpi en iedereen die we vergeten zijn. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woens dag 2 juli om 9.30 uur in het crematorium Zuylen in Princenhage Breda. Dankbetuiging Ontroerend waren uw blijken van medeleven met of zonder woorden bij het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma MARTHA VAN DEN BOSCH daarvoor onze oprechte dank. Fons Fassaert Connie en Jos Stijn, Rosalie en Juliet Vogelwaarde, juli 1997 "Het is weer fijn om vrouw te zijn" Vrouwen zijn niet altijd blij om vrouw te zijn. En eigen lijk is dat wel een beetje terecht. Door een wrange speling van de natuur, hebben zij het regelmatig aan de stok met hUN eigen lichaam. "Mannen hebben het maar gemakkelijk. Zij hebben geen menstruatie, blijven ook als ze ouder worden over sterke botten en soepele gewrichten beschikken en hoeven niet door een zware overgang heen," is een veel gehoorde opmerking onder vrouwen. Gelukkig is er nu in Nederland een voedings supplement speciaal voor vrouwen verkrijgbaar, dat de kwaliteit van haar leven drastisch kan verhogen. lichaam van de vrouw perfect in balans. Ook tijdens de men struatie en de overgang. De talloze reacties van vele gebruiksters bevestigen, dat Osteo Protect het leven van de vrouw inderdaad een stuk fijner In Amerika heeft Osteo Protect de laatste tien jaar bewezen, dat het ook fijn kan zijn om vrouw te zijn. Al drie jaar lang is dit opzienbarende voedings supplement ook in ons land verkrijgbaar. En de inmiddels 60.000 vaste gebruiksters weten reedss, dat Osteo Protect het leven een stuk aangenamer kan maken. Het zorgt immers voor sterke botten en soepele gewrichten, sterkt aan tijdens de overgang en helpt bij onge makken die aan de menstruatie voorafgaan. In het lichaam van de vrouw vinden voor en tijdens de menstruatie en overgang inge wikkelde biologische processen plaats. Om deze optimaal te laten verlopen, worden elders aan het lichaam bepaalde stof fen onttrokken. Osteo Protect vult deze stoffen weer aan, waardoor het lichaam van de vrouw perfect in evenwicht blijft. Deze unieke werking van Osteo Protect is misschien nog wel het beste te vergelijken met een lekke fietsband. Alleen op pompen is niet de oplossing, omdat na enkele meters de band toch weer is leeggelopen. Het plakken van de band is wel een afdoende oplossing. En dat is nu precies wat Osteo Protect doet. Door een constante aan vulling van specifieke bouw- en voedingsstoffen blijft het Hoewel hij altijd wel begrip voor mijn situatie kon op brengen, vond ik toch dat er iets moest gebeuren," vertelt Linda van Veen uit Diemen, "Nadat ik van alles geprobeerd had, ben ik met Osteo Protect begonnen. Sinds die tijd loopt het elke maand op rolletjes. Steeds ben ik weer verbaasd, dat het zover is." "Sinds vier maan den gebruik ik Osteo Protect. Al ook mijn man en kinderen. Zij werden toch elke dag weer opnieuw met mijn wisselende stemmingen geconfronteerd," vertelt mevrouw G. Klebach uit Amsterdam. En ze voegt er aan toe: "Heel af en toe ben ik nog een beetje prikkelbaar. Maar ja, ik zit er toch niet voor niets midden in?" Osteo Protect biedt een per fecte aanvulling van maar liefst 12 natuurlijke stoffen voor de vrouw van 18 tot 80 jaar. Op basis daarvan kan de vrouw de kwaliteit van haar leven heel nauwkeurig bepalen. Niet alleen voor en tijdens de men struatie en in de overgang. Maar ook als het om het ver krijgen en behouden van sterke botten en soepele gewrichten gaat. "Eindelijk is er een voedings supplement verkrijgbaar, dat speciaal is afgestemd op de situatie van de vrouw. Ik vind het ongelooflijk wat Osteo Protect allemaal voor mij kan doen. Ik ben niet langer meer jaloers op het mannelijk geslacht. Het is immers weer fijn om vrouw te zijn. Dankzij Osteo Protect," aldus een opgetogen gebruikster van Osteo Protect. maakt. "Elke maand reageerde ik me heel onredelijk af op mijn omgeving. Vooral mijn vriend moest het vaak ontgelden. snel voelde ik, dat ik steeds beter in mijn vel ging zitten. Ik ben nu 57 jaar, dus ik hoef vrouwen niet te vertellen wat ik daarvoor allemaal heb doorgemaakt. Achteraf realiseer ik me, dat niet alleen ik door de overgang werd geplaagd, maar met Osteo Protect is het weer fijn om vrouw te zijn van 39.95 nu voor 34.95 teetH VAK DEZE SOM ONTVANGT V •TSlT 5 Niet voor niets ontmoeten ruim 260.000 lezers en adverteerders uit Zuid-West Nederland elkaar dagelijks in De Stem. Want in De Stem gebeurt 't elke dag opnieuw. ■rx - sj -w. va»'Sss/r Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. B.T.W. Overige tarieven op aanvraag. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgave te richten aan De Stem Brabants Nieuwsblad. Postbus 3229,4800 MB Breda t.a.v. Kleintjes. Wij behouden ons het recht voor teksten, foto's en tekeningen zonder opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich te legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgever is gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken. Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. Een leuke fietsvakantie van 22 t/m 27 juli Inlichtingen bij VW Roosendaal. Kek t'um us leut ebbe! is de naam Vanaf vandaag al 25 jaar bij zijn kadaster werkzaam DE EVERS FAMILIE geen probleem gaan DANNY'S klanten tevreden heen. tel. 0115-561553 Pa, kinderen en kleinkinderen. Onze suikertante wordt Neven en nichten Onze (o)ma (o)pa Hermus Oud? Nee ze zijn 50 jaar getrouwd. Pa die fietst nog als de Kneet. Mi verkoopt aardappels bij de vleet. Dat dit lang zo blijven kan, is de wens van alle man. Kinderen en kleinkinderen Deze vlijtige Dien wordt vandaag H.g. Piet, Wilco, Willek^ Anita, Rocco en 'n poot van Benno, GEFELICITEERD Sta om 8 uur maar paraat wanneer je volgende verrassing ingaat. Papa, Mama, Tanja Hoera Hoera???? Onze Willem werd gisteren 65 jaar namens je familie. Vele gezonde jaren toegewenst. Van onze verslaggever Ossenisse - Landbouwspecia Huys van de PvdA-fractie Tweede Kamer ziet nog wel lijkheden om de Brabantse vt invasie in Zeeuws-Vlaander stoppen. De mogelijkheden volgens hem in aanpassing v Verplaatsingswet, in de sfeer1 mestproductierechten en de n ring van een Vestigingswet. Huys zei dat gisteren tijdens een bezoek aan Zeeuws-Vlaanderen, nodiging van de PvdA-stateni Van onze verslaggever Kloosterzande - De organisati soos voor kinderen van 12 tot jeugdige soosbezoekers te veel Een groot aantal kinderen houdt binnen de kortste keren de soos voor gezien en zwalkt dan ver volgens de hele avond zonder enige vorm van toezicht over straat. Geluk Ouder E. de Cock schrijft dat in een brief aan het bestuur van de jongerensoos en dringt aan op maatregelen om de kinderen voortaan binnen te houden. De Cock heeft over de kwestie regelmatig gesproken met een groot aantal andere ouders en stelt dat die er net zo over den ken. Volgens hem zijn er om die reden al heel wat ouders die hun kin deren geen toestemming meer geven om de soos te bezoeken. „U mag als organisatie van ge luk spreken, dat er tot nu toe geen ernstige ongelukken of an dere nare dingen zijn gebeurd met de kinderen, waarvoor u op die soosavonden de verantwoor ding hebt," aldus De Cock. „Het moet klaar zijn met het onder valse voorwendsels kinderen naar Kloosterzande lokken om ze vervolgens aan hun lot over te laten." „U moet zich eens realiseren, waar u eigenlijk mee bezig bent. Dat is volkomen onverantwoord. Kinderen van die leeftijd moeten nog niet in het uitgaansleven ge dropt worden. Na hun zestiende hebben ze nog volop gelegenheid om zich daar verder in te verdie pen." Klachten De jongerensoos wordt iedere laatste vrijdag van de maand ge houden in Disco Love in Kloos terzande en heeft in het verleden al meer geleid tot klachten van EDITIE ZEELAND Bezorgklachten: Bel lezerscontact, 076-5312312 ma t/m vrij. 8.00- 17.00 uur zat. 8.00- 12.00 uur Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG tel. 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Frank van Cooten, Frank Deij (plv. ed.chef), Rein van der Helm, Peter Oggel (editiechef), Harold de Puysseleijr, Sanne Schelfaut. Goes: Klokstraat 1,4461 JK tel. 0113-273700,fax 0113-273701. Redacteur: Cees Maas (provincieverslaggever). Hulst: Baudeloo 16,4561 ES tel. 0114-372770,fax 0114-372771. Redacteur: Eugene Verstraeten. Sportredactie Zeeland: Ton Koomen tel. ma t/m vrij. 0115-645751 tel zondag 0115-645753 Advertentie-exploitatie De Stem en ZVK Hulst: Baudeloo 16, 4561 ES tel. 0114-372770, fax: 0114-372771 Rubrieksadvertenties (Kleintjesh~ tel: 076-5312313, fax: 076-5312340 Familieberichten/dankbetuigingen/ geboorteadv., tel: 076-5312550, fax: 076-5312340 Personeels-/Opleidingen Cursussen adv., tel: 076-5312240, fax: 076-5312242 etailhandels-, Diensten-, B-to B, Uitgaans- toerismeadv., tel. 0114-372772, fax: 0114-372771 nroerend Goed-/Financiele Diensten en vervoersadv. tel.: 0114-372772, fax: 0114-372771 vertegenwoordigers: Eddy van den Brande, privé 0114-314570, Parian Verstraeten privé 0114-316755. Martin Boeije, privé 0115-563976 i na van Gaans, privé 0165-561272 °s Rentmeester (verkoopleider) Pnvé 0113-655379 Openingstijden: ["a.t/nivr. 8.30 - 17.00 uur do. tot 18.00 uur r EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ INNATURA

de Stem | 1997 | | pagina 14