WERK Tri nee' DUIVEN si JOB SUPPORT AMA GROUP Personeelsfunctionaris m/v (100%) CHE DIENST M uitzendbureau DE STEM - EXECUTIVE SEARCH - INTERIM MANAGEMENT Maak kans op een vakantie t.w.v. 1500.- Productiemedewerkers Administratief medewerkers (m/v) Telefoniste/receptioniste Administratief medewerkster Intercedente m/v Salesmedewerkster Assistent-accountant Elektromonteur Administratief medewerkster Ober kelner/gastheer CONSULTANT AMA GROUP (soii.nr. 970610) MANAGEMENT-ASSISTENTE AMA GROUP (soii.nr. 970620) MANAGERS (soii.nr. 970677) KAMER DE BLAUWE Z-VERPLEEGKUNDIGEN EN een man; Bestuurscommissie Openbaar Onderwijs VERWO DORDRECHT BRUIJNS PERSONENVERVOER TAXICENTRALE B. V. TAXICHAUFFEURS (m/v) ZATERDAG 28 JUNI 1997 DE STEM Ten behoeve van het centraal kantoor zouden wij graag zo spoedig mogelijk in contact komen met kandidaten voor de vacature van ^■i Zaterdag 29 juni is Tènce uitzendbureau van 10.00 tot 7.00 uur aanwezig op de Stadsfeesten in Roosendaal met een originele Londense dubbeldekker. Kom langs voor een inschrijving en vertel ons jouw reden van inschrijving. Je maakt kans op een fototoestel en een vakantiereis voor 2 personen. Tot zaterdag. Danielle en Emmy. Voor een klant in Oud Gastel zijn we op zoek naar een jongeman die nauwkeurig kan werken, voor het op maat zagen van plastic platen. Voor een klant in Roosendaal zijn we op zoek naar een veldwerker, een jongeman die met de veldploeg meegaat om grondmonsters te nemen t.b.v. bodemonderzoek. Beide vacatures zijn met uitzicht op vast dienstverband. Tènce Roosendaal tel.: 0165-562001 ■fl Ben jij in het bezit van een MEAO/MBA-diploma en op zoek naar een leuke baan Dan hebben wij werk voor jou Het werk bestaat uit archiveren, factureren, correspondentie verzorgen, debiteuren/crediteurenadministratie, telefonische en andere administratieve werkzaamheden. Heb je daarnaast ervaring met diverse computerprogramma's, neem dan snel contact op met Didi van Zijl. Tènce Roosendaal tel.: 0165-562001 HU Wij zijn per 11-07-97 op zoek naar een tel./rec. voor 2.5 dag per week. Ervaring als telefoniste en ervaring met Word is vereist. Ben jij flexibel en representatief, bel dan Tènce Breda 076-5204304 en vraag naar Monique. Zoek je een leuke, afwisselende administratieve baan Die hebben wij voor jou Beheers je WP 5.1, Exact en spreek je de talen Engels en Duits goed, bel dan Tènce Breda 076-5204304 en vraag naar Monique. Tènce uitzendbureau in Bergen op Zoom is op zoek naar een nieuwe collega. Ben jij afgestudeerd aan de HEAO of een soortgelijke opleiding en ben je commercieel ingesteld, dan heb je grote kans om bij Tènce aan de slag te kunnen. Wij zoeken een resultaatgerichte en flexibele collega die weet wat teamwork is. Je leeftijd ligt bij voorkeur tussen 23 en 28 jaar en je bent woonachtig in Bergen op Zoom of de nabije omgeving en in het bezit van rijbewijs B. Enige ervaring in het bedrijfsleven is een pre. Je schriftelijke sollicitatiebrief voorzien van c.v. en een recente pasfoto kun je binnen 10 dagen sturen naar: Tènce Koevoetstraat 51 4611 PB Bergen op Zoom. T.a.v. mw. M. van Kemenade (manager). ■B Voor een horecabedrijf in Bergen op Zoom zoeken wij representatieve kandidaten die ervaring hebben met de verkoop van partijen. U wordt in staat geacht om zelfstandig offertes op te kunnen maken. U dient in het bezit te zijn van de opleiding Hotelschotel (MHS/HHS) of een toeristische opleiding op minimaal MBO-niveau en daarnaast heeft u ervaring met WP 6.0 Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen 24 en 35 jaar. Het gaat om een zeer afwisselende baan, waarbij van u wordt verwacht dat u hier op eigen wijze inhoud aangeeft. Uw werktijden zijn flexibel. Het gaat om een vaste baan. Reacties kunt u richten aan Suzanne van Bladel. Tènce Bergen op Zoom 0164-239300. ■■I Voor een accountantskantoor zoeken wij een afgestudeerde HEAO-er BA/BE of accountancy die bereid is om intern de opleiding Nivra-A te volgen. De baan vangt aan op 1 september. U kunt contact opnemen met Annemarie van 't Nedereind. Tènce Bergen op Zoom 0164-239300. ■H Voor een vaste baan bij een jong bedrijf zoeken wij met spoed een ervaren elektromonteur die zelfstandig kan werken en in het bezit is van rijbewijs B. U kunt per direct beginnen. Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen 25 en 28 jaar. Suzanne van Bladel. Tènce Bergen op Zoom 0164-239300. ■^1 Voor een handelsonderneming zoeken wij een administratieve duizendpoot met MEAO-BA en enige jaren werkervaring. Goed cijfermatig inzicht en kennis van voorraadbeheer is een voorwaarde. Het gaat om een vaste baan. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Annemarie van "t Nedereind. Tènce Bergen op Zoom 0164-239300. H Voor restaurant La Pucelle in Bergen op Zoom komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van bedrijfsleider. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de operationele organisatie en uitvoering in het restaurant en voor de diverse partijen die plaatsvinden in het Markiezenhof. U heeft een horecaopleiding op minimaal MBO-niveau (MHS) en een gedegen ervaring in diverse horecabedrijven. Wij zoeken een flexibel ingestelde kandidaat, die op een motiverende wijze de overige medewerkers aanstuurt en begeleid. Gastheerschap staat bij u hoog in de vaandel. Het gaat om een vaste baan. Als u interesse heeft kunt u contact opnemen met Annemarie van 't Nedereind. Tènce Bergen op Zoom 0164-239300 THUISZORG De personeelsfunctionaris is werkzaam op de afdeling Personeel Organisatie en heeft tot taak het management te adviseren en te ondersteunen. Deze ondersteuning is gericht op het bieden van de mogelijkheid voor het management om tot weloverwogen besluitvorming met betrekking tot het personeelsmanagement te komen. De aan te stellen personeelsfunctionaris zal werkzaam zijn ten behoeve van de sector Ouder- en Kindzorg, de sector Thuiszorg rayon Oost en het centraal kantoor. Succesvol interimmanagementbureau (profit sector, middel-/grote bedrijven), groeiend op het gebied van executive search, zoekt sollicitanten voor de volgende vacatures: Overzicht zorg- en dienstverlening: Verantwoordelijk voor commerciële uitbouw van executive search voor het gehele traject (acquisitie opdrachten t/m vacature-invulling). Functie-eisen: Fingerspitzengefühl rondom mensen, commercie, integriteit en kwaliteit. HBO/universitair. Min. 5 jaar ervaring in Werving Selectie (bijv. vestigings manager) met aantoonbare -goede- resultaten. Representatief voorkomen. Leeftijd rond 35 jaar. De volgende taken worden onder andere door de personeelsfunctionaris verricht: advisering en ondersteuning van het management bij onder andere werving en selectie, formatieplanning, ontslag en verzuimbegeleiding; het toepassen van de CAO en het ontwikkelen van arbeidsvoorwaarden in zijn algemeenheid; advisering met betrekking tot functiewaardering, personeelsbegeleiding en conflicthantering. Wat vragen wij: HBO-opleiding personeelsmanagement of een vergelijkbare op de functie gerichte opleiding; een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; affiniteit met samenwerkings- en veranderingsprocessen. Daarbij gaat onze voorkeur uit naar een kandidaat met enige jaren werkervaring in deze functie. Wilt u meer weten? Inlichtingen over deze functie worden gegeven door mevrouw M. Verbakel-Houben, hoofd Personeel Organisatie, telefoon 040-2308418. Wilt u meer weten? Inlichtingen over deze functie worden gegeven door mevrouw M. Verbakel-Houben, hoofd Personeel Organisatie, telefoon 040-2308418. Of meteen solliciteren? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Thuiszorg Kempenstreek, t.a.v. mevrouw M. Verbakel-Houben, hoofd Personeel Organisatie, postbus 2160, 5500 BD Veldhoven. zwangerschaps begeleiding en kraamzorg ouder- en kindzorg Verantwoordelijk voor secretariële ondersteuning met zelfstandig karakter (telemarketing, telefoonver keer, agendabeheer, correspondentie, administratie). Functie-eisen: hoge mate van accuratesse, integriteit, feeling voor commercie. Bekend met div. computerpakketten. Min. 2 jaar ervaring als (directie)secretaresse. Representatief, dynamisch, vrolijk. In bezit eigen vervoer. Leeftijd rond 25 jaar. huishoudelijke verzorging verzorging en verpleging Voor onze groeiende groep opdrachtgevers zoeken wij: resultaatgerichte managers voor projecten of vast dienstverband. Professionals op het gebied van Finance, IT, Sales Marketing, Logistics, General Management. Functie-eisen: betrouwbaar, hard werkend, prestatiegericht, doorzettingsvermogen, doortastend. HBO/universitair. Min. 7 jaar ervaring in leidinggevende posities. Leeftijd vanaf 34 jaar. gespecialiseerde gezinsverzorging video-hometraining dieetadvisering en voedingsvoorlichting U kunt uw handgeschreven motivatie met getypte c.v. pasfoto o.v.v. soii.nr. zenden aan: AMA GROUP, mevrouw M. Notschaele, 't Hoogzaal, Waaijenbergstraat 5, 4881 NB Zundert. Eventuele inlichtingen: 076 - 597 2724. cursussen en bijeenkomsten Een psycho-analytisch onderzoek maakt deel uit van alle selectieprocedures. De toeristische kad Europa is aan h< veranderen. Traditij vakantiebestemmir krijgen Oost-Euroj concurrenten. Var Nederland gezien Warschau dichterbi; Barcelona, ben je sr.. in Praag dan in München en vraag idyllische nieuwe D bondsstaat Mecklenburg- Vorpommern mine reisuren dan de Auvergne of de Languedoc. Verwo Dordrecht B.V. is eenjj-mjerdeel vqn de Struyk Venvo C waaronder een uitgebreid nssoriirrrint vpn genu jen siertegelsiv Yttor deTeelmisehe Dienst zijn ggliit van betonnen tegels en banden, (Specht werken ongeveer 40 medewerkers. fefc naar een: De Blauwe Kamer is één van de vier instellingen in Nederland die een speci fieke opvang, behandeling en begeleiding bieden aan meervoudig (visueel- verstandelijk) gehandicap ten. Het aantal bewoners is 125. De dienstverlening is tevens gericht op thuis wonenden en voorzienin gen voor verstandelijk gehandicapten. De Blauwe Kamer heeft ongeveer 275 medewerkers. Wij komen graag in contact met: lie zelf meesleutelt De functie: Door het werken met meervoudig (vlsueet-verstandelijk) gehandicapten bieden we je de uitdaging je als professional verder fe ontwikkelen. Je werkt, denkt en praat mee in de organisatie en uitvoering van de dagelijkse zorg voor de bewo begeleiden van leerlingen en stagiaires kan een van je taken zijn. De Struyk Verwo Groep is een landelijk opererende groep met veertien werkmaatschappijen en onderdeel van het inter nationaal opererende béursfonds CRH pk. be ton tegels, betonbanden, betonstraatstenen, bedrijfsvloerplaten, betonnen leidingsystemen, afwaterings systemen en vormen van straatmeubilair zijn de belangrijkste producten. Relaties zijn o.a. overheden, aannemers, architecten en handelsondernemingen. Door het zeer brede productenpakket, de ruime naambekendheid, het innovatieve karakter en de hoge servicegraad is de groep erin geslaagd een prominente positie in de markt te bereiken. (5e Chef Techni|cfeit'^^^^^®:I^toligj^!«»\iJe Technische Dienst met in totaal 8 medew rkers en heeft ais belangrijkste verantwoordelijkheid het bedrijfsgereedmaken en houden van 4$ productiemiddelen. Hij rapporteert direct aan de bedrijfsleider: De functie: het sturen en coördineren ran de werkzaamheden ran d^fcchnische Dienst het beoordelen van de noodzaak tot technische ingagBBSik het signaleren en uitwerken van verbeteringen a^HMHBrk; het verzorgen van bijbehorende administratieve het begeleiden van externe uitvoerders. De Chef Technische Dienst is bereid om ook zelf de handm uit de mouwen te steken, is bekend met de hectiek van een productiebedrijf en beseft dat inzet buiten de normale bedrijfsuren niet is uit te sluiten. Gevraagd: We zijn op zoek naar enthousiaste Z-verpleegkundigen en HBO-V-ers. Collegialiteit, initiatief en zelfstandigheid vinden we belangrijke eigenschappen. Een positléf- kritische houding stellen we zeer op prijs. Geboden: Het betreft parttime functies voor zowel bepaalde als voor onbepaalde tijd. Een functie van 40% dient zo snel mogelijk ingevuld te worden. De andere parttime functies ca. 75%) zullen rond oktober ingevuld moeten worden. Op het salaris (bij een dienstverband van 50% of minder functiegroep 35 en bi] een dienstverband van meer dan 50% functiegroep 40) en de overige arbeidsvoorwaarden is de CAO- Ziekenhuiswezen van toepassing. De Blauwe Kamer heeft intern mogelijkheden tot kinderopvang. De Blauwe Kamer ontwikkelt zich van een woonvoorziening tot een instelling waar ook de behandelfunctie een belangrijke plaats inneemt. Ten gevolge van deze ontwikkeling wordt de organisatiestructuur momenteel aangepast en wordt onderscheid tijdelijke en permanente zorg. Wij vragen: minimaal MBO-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring; brede ervaring in onderhouds werkzaamheden in een productie omgeving; leidinggevende ervaring en een goed gevoel voor prioriteiten; leeftijd 30 - 40 jaar. veel ruimte voor eigen inbreng een prima arbeidsvoorwaarden pakket. De procedure Belangstelling voor de functie? Stuur dan een brief met uitgebreid CV naar Verwo Dordrecht, ta.v. afdeling Personeelszaken, Merwedestraat 40, 3313 CS Dordrecht Voor informatie kunt u ook bellen met dhr.J.Wille, directeur, 078 - 613 8833. Voor meer informatie kurs je contact opnemen met Hans van de Qrieodt, sectorhoofd permanente zorgverlening (toestel 564). Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 14 juli a.s. richten aan afdeling P&O, t.a.v. Judith Schoemaker, personeelsfunctionaris, op onderstaand adres. De Blauwe Kamer, Galderseweg 65, Postbus 4621, 4803 EP Breda, Telefoon 076-5607500. Wij bieden: een uitdagende baan in een professionele organisatie; een team met vakkundige en loyale collega's; Een psychologische test maakt onder deel uit van de procedure. Het openbaar onderwijs te Roosendaal en Wouw roept kandidaten op voor de functie van Voor het schooljaar 1997/1998 is er op diverse werklocaties ruimte voor een collega, nl. op basisschool; De Singel: (vs2) 23 uur 30 minuten groep 1,6 en 8 mogelijk uitbreiding wegens vervanging i.v.m. managementversterking De Klimroos: (vk2) 04 uur 48 minuten groep 1/2 mogelijk uitbreiding met 8 uur 42 minuten i.v.m. aanwezigheid gehandi capte leerlingen. De Rietgoor: (vr2) 38 uur groep 6 (vr4) 34 uur 36 minuten groep 3 (vr5) 17 uur (vervanging hele schooljaar) groep 4 (vr6) 17 uur (vervanging tot 20-12-07) ADV op maandag, woensdag c.q. vrijdag De Wingerd: Vooruitlopende op een nog te houden buitenreguliere telling op de eer ste schooldag: (vwl) 35 uur groep 3 (vwl) 03 uur groep 3 (vw3) 38 uur groep 1/2 (vw2) ±18 uur groep 6 en 7 De Baayert: (vbl) 01 uur groep 1/2 (vbl) 10 uur groep 1/2 (vb2) 11 uur 14 minuten groep 5-6 in de voormiddagen. Aan deze vacature wordt mogelijk uitbreiding gegeven van 7 uur we gens vervanging managementver sterking c.q. WSNS. Voor informatie over de specifieke vereisten per vacature kunt u contact opnemen met de school: de Singel, mevrouw de Gronckel, (0165) 53 67 60, na 15.30 uur de Klimroos, de heer A. Meeuwissen, (0165) 53 42 87 of privé (0165) 53 70 86 de Rietgoor, de heer R. van Geel, (0165) 55 58 11 de Wingerd, de heer J.A.B. Ernst, (0165) 56 43 48 of privé (0165) 56 64 31 de Baayert, de heer P.J.H. Buijs, (0165) 30 33 70 of privé 30 23 87 of met Bureau Ondersteuning Openbaar Onderwijs, telefoon (0165) 54 82 60 of faxnummer (0165) 54 31 87. Schriftelijke reacties dient u vóór 4 juli 1997 te richten aan de Bestuurscommissie Openbaar Onderwijs Roosendaal, t.a.v. de heer R.W.C.D. van Dijk, Vijfhuizenberg 157, 4708 AJ te Roosen daal. Fazantstraat 5 4901 AZ OOSTERHOUT zoekt met SPOED enkele voor wisselende diensten, volgens dienstrooster op vaste routes: weekdagen: - dag - avond weekenden: - dag - avond feestdagen: - dag - avond Functie-eisen: - Klantvriendelijke instelling - Leeftijd vanaf 21 jaar en in bezit van minimaal rijbewijs B - Minimaal 1 jaar rijervaring - Bereidheid om in wisselende diensten te wer ken - -.Direct beschikbaar - Bij voorkeur woonachtig in Oosterhout Etten- Leur Loon op Zand Waalwijk Raamsdonksveer of Gorinchem Wij bieden: - Een zelfstandige, afwisselende functie - Een prettige werksfeer in een klantgerichte en dienstverlenende werkomgeving - Salaris volgens CAO - Een arbeidscontract afhankelijk van route voor een vast aantal uren - Arbeidscontracten voor 40 uren mogelijk deeltijd ook - Dienstkleding Bent u geïnteresseerd en denkt u voor deze func tie in aanmerking te komen dan verzoeken wij u alléén schriftelijk te solliciteren en uw sollicitatie brief, inclusief een pasfoto, voor 6 juli 1997 te stu ren naar: Bruijns Personenvervoer Taxicentrale B.V. t.a.v. dhr. B.J. Peeters, Postbus 102, 4900 AC Oosterhout Administratief medewerkers Meao, telefoon, correspondentie, vaste baan Hogedrukspuiter avonduren Enige ervaring en een goede instelling Telefonische verkoop Zowel parttime als fulltime kandidaten met ervaring Kok Startende onderneming, zelfstandige kok, vaste baan Slager Ervaring in supermarkt of slagerij, goede verdiensten Snijder O.a. versnijden kipfilet tot saté Chauffeur C-rijbewijs Voor 3 dagen per week voor minimaal 3 maanden Loodgieters/CV-monteurs Voor minimaal 2 maanden beschikbaar CAD-tekenaar Tekenen van waterleidingsystemen Vakantiewerk regio Roosendaal, Etten-Leur, Breda, Oosterhout Vertegenwoordiger Verkopen advertentieruimte Elektromonteur (Ook voor vakantiewerk) Iedere reactie maakt kans op een vakantieverrassingspakket Overige vacatures: 'XUilfc Koevoetstraat 51, 4611 PB Bergen op Zoom telefoon 0164 - 239300 Van Coothplein 61 4811 NE Breda telefoon 076-5204304 Nieuwe Markt 79, 4701 AE Roosendaal telefoon 0165 - 562001 Vermeld duidelijk op welke vacature uw reactie betrekking heeft.

de Stem | 1997 | | pagina 28