DE STEM P E tzedio acoomj FILIAAL-MANAGER Faltrif label b.v. Iff UEttEUHEn MAXWELL warehouse manager Individueel Trajectbegeleider VAN SPAENDONCK Justitie VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND v -4 Penitentiaire Inrichtingen Breda VERKOPERS W^l/L Tekenaar/Constructeur (industrie) m/v ^/zelfklevende etiketten ONDERHOUDSMONTEUR m/v LOCü«Ci operationeel peoplemanager met inzicht en tactisch vermogen "Met Versteijnen bent u op de goede weg.. ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie PROJECTLEIDER/ SYSTEEMONTWERPER (M/V) DE STEM ZATERDAG 28 JUNI 1997 X 85 E5261Sto Ministerie van Justitie Tot de Penitentiaire Inrichtingen Breda behoren: het Huis van Bewaring De Boschpoort, hier verblijven 261 mannelijke gedetineerden, merendeels in preventieve hechtenis; de Penitentiaire Inrichting voor Vrouwen, deze inrichting biedt plaats aan 120 vrouwelijke gedetineerden, 'zowel in preventieve hechtenis als afgestraft; de Inrichting voor Dagdetentie, hier brengen 20 langgestrafte mannelijke en vrouwelijke gedetineerden de laatste zes weken van hun detentie door. v/m 36 uur Taken U bent verantwoordelijk voor het opbouwen en instandhouden van een [ex-]gedetineerdenbestand op basis van de taakstelling van individuele trajectbegeleiding; verzorgt de opbouw en het onderhoud van professionele contacten met functionarissen uit het netwerk ten dienste van de vormgeving van trajecten voor [ex-]gedetineerden; past individuele trajectbegeleiding toe en analyseert de [onjmogelijkheden van de cliënten en brengt deze in verband met de [onjmogelijkheden van de begeleider en die van de netwerkorganisaties; houdt het cliëntvolgsysteem bij ter bewaking van het begeleidingsproces, rapporteert naar het netwerk en evalueert de doelstellingen van individuele trajectbegeleiding met de samenwerkingspartijen; stemt de resultaten van de begeleidingstaken af op de resultaten van de coördinatietaken; houdt de ontwikkelingen bij op het terrein van individuele trajectbegeleiding in relatie tot de arbeidsmarkt, de sociale kaart en de doelgroepen Functic-ciseil Een relevante afgeronde HBO-opleiding; enkele jaren werkervaring in de trajectbegeleiding is gewenst. Salaris Minimaal f 3362,- en maximaal f 5032,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag. StcUldplcUltS Breda. VoorkeurSgFOepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Het betreft een nieuwe tijdelijke functie voor 1 jaar binnen het Huis van Bewaring 'De Boschpoort'. Er is subsidie aangevraagd bij het Europees Sociaal Fonds voor het Project Trajectbegeleiding, Het doel van dit project is om gedetineerden zodanig te scholen en trajectmatig te begeleiden dat zij zich een plaats op de arbeidsmarkt kunnen verwerven. Een eventuele verlenging van uw dienstverband is mede afhankelijk van het toekennen van de subsidie. Een herwaardering van de functie [voorlopig schaal 8] is mogelijk. Een antecedentenonderzoek en mogelijk een psychologische test maken deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer R.H.J. Korthout, Unit-Directeur, te bereiken onder telefoonnummer [076] 5248906. Sollicitatiewijze Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer 7 109 4865, richten aan dè Penitentiaire Inrichtingen Breda, ter attentie van de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 90105, 4800 RA Breda. JllStitiCl Het jlllStC gCWicllt itt ScHlldl Leidinggeven aan de vestigingen. Door planning, budgetstelling en -bewaking, con trole en bijsturing. De vestigingsmanagers ondersteunen. Met goede adviezen, probleem oplossing, improvisatie. Zodat de door uzelf gestelde operationele en verkoopdoelen gerealiseerd worden. Dat verwachten we van u als Regio Account Manager m/v Zuid/West bij Welzorg Revalidatie Techniek, business unit van ZVN Zorgvoorzieningen Nederland NV. Wij werken in opdracht van gemeenten, arbo-diensten, bedrijfsverenigingen en verzeke raars. En staan voor het onderhouden, repareren en aanpassen van revalidatiemiddelen voor mensen met een handicap. Zodat ze zo zelf standig mogelijk kunnen leven. U krijgt onze vestigingen in het westen van Noord-Brabant en Zeeland onder uw hoede. Neemt de acquisitie naar potentiële opdrachtgevers op u. En draagt zorg voor een adequate voorlichting over onze werkzaam heden aan de diverse doelgroepen. U hebt een opleiding op HBO-niveau, aangevuld met een algemene management opleiding. Het werkterrein is u bekend evenals het productassortiment. Verder bent u accuraat, flexibel en ziet u niet op tegen tijdsdruk. Uw woonplaats ligt bij voorkeur in het werkgebied. Stuur uw sollicitatie binnen 14 dagen naar Welzorg Revalidatie Techniek BV, t.a.v. de heer C.F. Vader, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 58259, 1040 HG Amsterdam. Welzorg Revalidatie Techniek streeft ernaar meer mensen met een arbeids handicap in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht om te solliciteren. REVALIDATIE TECHNIEK MAXWELL Maxwell is een vooraanstaand en kerngezond bedrijf met 21 winkels van Utrecht tot Maastricht. Onlangs vierden wij ons 60-jarig jubileum. In deze 60 jaar hebben goede service en lage prijzen voor eiectro-apparaten voor groei gezorgd. En wij groeien nu meer dan ooit. Voor onze vestiging in winkel centrum 'heksenwiel'in de Haagse Beemden te Breda (bij Albert Heijn en de Hema en met 100 gratis parkeerplaatsen voor de deur) zoeken wij een De baan: U kunt zeer goed verkopen. Bij Maxwell krijgt u een groot stuk commerciële vrijheid. U kunt zich zo bewijzen. Vanuit het hoofd kantoor krijgt u professionele ondersteuning, maar van u zelf wordt een flinke verantwoordelijk heid verwacht ten aanzien van omzet, marge, personeelsbeleid, winkelbeeld enz. Gevraagd: Een goede algemene ontwikke ling en beschaafd optreden. En natuurlijk de onmisbare elektro- branche-ervaring. Wellicht bent u thans 1e verkoper. Een blijvend enthousiasme, dat u helpt de inzet te leveren die dagelijks nodig is in onze boeiende branche. Maar ook een stuk opbouwmentaliteit. Geboden: Behalve het uitstekende salaris dat u kunt verdienen krijgt u een zeer grote zelfstandigheid en vrijheid. Bij al uw vrijheden mag TV - VIDEO - HiFi - ELECTRO u wel rekenen op ondersteuning waar dat nodig is. Verder vindt u bij ons een goede en collegiale sfeer met begrip voor mensen. Wij hebben ook nog plaats voor enkele goede verkopers. Goed salaris en veel perspectief. Wilt u niet langer wachten en nü vooruitkomen, schrijf dan uw brief met pasfoto a.u.b. aan: Hoofdkantoor Maxwell B.V. t.a.v. de heer J. Peeters, Postbus 7173, 5980 AD Panningen. y ELEKTROTECHNIEK Ter versterking en uitbreiding van de activiteiten van de vestiging Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar gemotiveerde mensen voor de functie van: Functie-informatie: De HVL-groep heeft haar hoofdkantoor in Eindhoven en vestigingen in Bergen op Zoom, Maastricht en Nijmegen. 465 Mede- werk<st)ers zijn direct of indirect betrokken bij de realisatie van projecten. HVL creëert en onderhoudt een goed werkklimaat en schenkt veel aandacht aan scholing en carrière-ontwikkeling. i De HVL-groep is een veelzijdige en vooruitstrevende on derneming die kwalita tief hoogwaardige pro jecten realiseert ten be hoeve van de industrie en utiliteitsbouw. Binnen de marktsector Industrie reali seert HVL voornamelijk proces besturingsinstallaties. Activiteiten op het gebied van instrumentatie, PLC-, SCADA- en DCS-program- mering spelen, naast de traditionele elektrotechniek, een hoofdrol. Binnen de marktsector Utiliteit realiseert HVL alle voorkomende elektrotechnische instal laties. als data-communicatie, telefonie, beveiliging, toegangscontrole en licht- en krachtinstallaties. Deel uitmakend van een projectteam ten behoeve van Industriële projecten bent u verantwoordelijk voor: - het zelfstandig ontwerpen en tekenen van besturings- en meet- en regeltechnische Installaties - het begeleiden en controleren van werkzaamheden die in teamverband worden verricht Functie-eisen: Opleiding minimaal MTS-E niveau, aangevuld met applicatiecursussen meet- en regeltechniek, besturingstechniek en/of PLC-techniek - Praktisch ingesteld - Aantoonbare ervaring in soortgelijke functie - Bekendheid met AutoCAD 12 en EPLAN - Bekendheid met en kennis van dBase-pakketten - Goede communicatieve vaardigheden HVL biedt goede secundaire arbeidsvoorwaarden, indivi duele ontwikkelingsmogelijkheden en een prettige werksfeer. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren bellen: telefoon 040 - 29 29 555 Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van alle relevante infofmatle, kunt u richten aan HVL Elektrotechniek B.V. t.a.v. Dhr. W.G.W.M. van Herk, Hoofd Personeelszaken Postbus 381,5600 AJ Eindhoven is een snelgroeiende dynamische speciaaldrukkerij op het gebied van zelfklevende etiketten op rol, die voorop loopt in kwaliteit, service en snelheid. Wij zoeken op zeer korte termijn een U bent verantwoordelijk voor het dagelijkse onderhoud van het machinepark. Storingen zowel mechanisch als elektrisch Preventief onderhoud Storingen aan apparaten die buiten het bedrijf staan. (Etiketteermachines, TTR printers). Dit is voornaamlijk elektronisch. Wij vragen: MTS of vergelijkbare opleiding. Leeftijd 20-30 jaar. Representatieve persoonlijkheid, met goede communicatieve vaardigheden. Zelfstandig kunnen werken en flexibele instelling. Woonachtig in West Brabant of bereid daarheen te verhuizen. Wij bieden: Een full-time baan in een dynamische onderneming. Beloning in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Groeimogelijkheden. U rapporteert aan Hoofd technische dienst. Richt Uw schriftelijke sollicitatie aan: Altrif Label bv. T.a.v. J. Trommel, Bedrijfsleider Postbus 1565, 4700 BN Roosendaal Telefoon: 0165-56 20 00 Onze relatie, Versteijnen Logistics in Tilburg, is een in 1947 opgericht bedrijf in de dynamische markt van het internationale wegvervoer en warehousing. De belangrijkste producten en diensten zijn groupage, opslag, fysie ke distributie en internationale transporten. De totale organisatie bestaat uit meer dan 200 werknemers die garant staan voor een absolute dienstbaarheid aan de opdrachtgevers. Inmiddels telt de capaciteit 125 trekkende eenheden en geconditioneerde opslagruimten met een totale oppervlakte van 42.000m2op drie locaties in Tilburg en één in Sarvar (Hongarije). In het deelgebied warehousing is een vacature ontstaan voor een ervaren de functie U bent in de volle breedte verantwoordelijk voor exploitatie en beheer van de opslagruimten. Primair draagt u zorg voor het aansturen en ondersteunen van de drie loodsbazen bij hun taak om de logistieke en menselijke capaciteit af te stemmen op de hoeveelheid werkzaamheden. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor een goed georganiseerde bedrijfsadministratie waarin u de goederenbeweging bij houdt, registreert en aan de hand hiervan factureert. Vanaf offertestadium tot en met het (mede) opstarten van nieuwe projecten, waaronder bijvoorbeeld de overslag per spoor, wordt van u een constructieve bijdrage verwacht. Ook geeft u mede vorm aan het warehousingbeleid, waarbij u rappor teert aan het managementteam. de kandidaat Door opleiding en/of ervaring beschikt u over een werk- en denkvermogen op hbo-niveau. Uw kennis van logistieke processen en automatisering is uitstekend evenals uw inzicht in kostencalculaties. U heeft enkele jaren ervaring in een lei dinggevende functie in de transport- en/of warehousing- branche opgedaan. U heeft gevoel voor onderlinge verhoudingen, bent vaak op de werkvloer aanwezig, maar weet tegelijkertijd ook een formele werkstructuur te imple menteren en te handhaven. In de contacten met de klant toont u dienstbaarheid, zonder daarbij het belang van de organisatie uit het oog te verliezen. U bent woonachtig in de regio of bereid zich hier te vestigen. Versteijnen Logistics biedt u - een verantwoordelijke en zelfstandige functie met verstrek kende ontwikkelingsmogelijkheden - een informele werksfeer met zeer gemotiveerde en hard werkende collega's - een degelijke organisatie met een aansprekende, brede klantenkring Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uw motivatie voor de functie en een uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 42715004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Van Spaendonck is een organisatie die zich toelegt op professionele advisering en dienstverlening aan het bedrijfsleven, de non-profitsector en de overheid. Van Spaendonck Pensioen- en Vermogensbeheer is een van de grootste werkmaatschappijen binnen de Van Spaendonck Groep. Al meer dan 65 jaar verzorgt zij het beheer van bedrijfstak-, ondernemings- en beroepspensioenfondsen. Vanaf medio 1997 zullen tevens levensverzekeringsproducten worden aangeboden. Snelle verande ringen zijn karakteristiek voor de pensioen- en verzekeringsmarkt. Deze dynamiek vereist een flexibele en deskundige opstelling van haar informatici. Bij Van Spaendonck is de informatievoorziening een geïntegreerd en vooraanstaand element van de bedrijfsvoering geworden. Om deze ontwikkeling verder vorm te geven zoeken wij een ervaren die verandering als uitdaging beschouwt en die op basis van visie en ervaring in de pen sioen- en/of levensverzekeringswereld het bedrijf toegevoegde waarde kan bieden. De projectleider/systeemontwerper krijgt een grote mate van zelfstandigheid. Zijn/haar werkzaamheden zijn sterk wisselend en omvatten onder andere projectleiding, pakketselectie, conversie en implementatie, vooronderzoek en systeemontwerp. Systeemontwerp vindt plaats in Oracle en MS-Access. Van de kandidaat wordt verwacht: een informatica-opleiding op HBO- of universitair niveau - ervaring in projectleiding - aantoonbare meerjarige ervaring in methodisch systeemontwerp en gegevensmodellering- kennis van en ervaring in Oracle-lOOO-tools - kennis van pensioen- en/of levensverzekeringsjargon PENSIOEN-EN VERMOGENSBEHEER een collegiale instelling en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Een psychologische test kan deel uitmaken van de procedure. Voor meer informatie over de functie-inhoud kunt u bellen met de heer M. Rijkers, hoofd automatise ring (013) 594 45 13. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen aan Van Spaendonck, t.a.v. mevrouw H. de Wijs, afd. Personeelszaken, Postbus 90154, 5000 LG TILBURG, met op de envelop de vermelding van vacaturenummer 9741.

de Stem | 1997 | | pagina 18