DE STEM zoekt: P E S O EEL consulent techniek Cli Het Adecca Adecco i DEGRAAF CONTRACTING AMBITIEUZE SALES EXECUTIVE M/V OP HBO-NIVEAU. O MANPOWER' UITZENDORGANISATIE TRAINEE OFFICE MANAGERS M/V SERVICE REPRESENTATIVE TECHNIEK M/V ARTIFEX Vestigingsmanager ACCOUNTMANAGER W-MONTAGE M/V Beide kaï Consul Ja) fr unique uitzendburo doen wij meer dan jé verwacht! die een uitdaging durven aangaan voor onze vestigingen in Breda en Bergen op Zoom ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Zet u straks ais onze nieuwe de juiste man/vrouw op de juiste plaats? DeGraaf Contracting is een uitzendbureau voor technisch personeel met vestigingen in heel Nederland. Sinds de oprichting in 1988 is onze organisatie uitgegroeid tot een gerenommeerde full-service organisatie die snel en resultaat gericht in weet te spelen op wisselende marktomstandigheden. TECHNISCH UITZENDBUREAU Voor ons nieuw te openen kantoor in West-Brabant zijn wij op zoek naar een Het profiel Het aanbod Unique Uitzendburo is op zoek naar: DE STEM DE STEM ZATERDAG 28 JUNI 1997 X 83 Breda Boschstraat 18-20 Administratief Personeelsdiensten Telefoon <076>5201500 Techniek Telefoon (076) 522 30 70 Dongen Telefoon (0162) 3193 33 Etten-Leur Telefoon (076) 503 6611 VanCoothplein3 Telefoon (076) 520 57 77 Hfs'ers of tu'ers bouwkunde m/v We kunnen schoolverlaters plaatsen die bij diverse gemeentes bouwaanvragen aan bestemmingsplannen toetsen. Daarnaast voer je (voor)overleg met aan vragers/ aannemers/architecten, verricht je nood zakelijke buiteninspecties, verleen je vergunningen en verzorg je de handhaving ervan. Relevante applicaties zoals ABWTI en II en Bouwbesluit zijn een pré, echter niet vereist. Naast continue trainingen wordt vanwege het ambulante karakter van de functies een auto van de zaak ter beschikking gesteld. Is jouw belangstelling gewekt? Neem snel contact op voor meer informatie. Info: Adecco Etten-Leur, Anselma Prins, Bisschopsmolenstraat 123, (076) 503 66 11 Productiemedewerker m/v Voor een relatie in Etten-Leur. Je werkzaamheden zijn machines stellen en kwaliteitscontroles uitvoeren. Ook verzorg je de administratieve afwikkeling hiervan. Je bent in het bezit van een afgeronde lts-opleiding. Het gaat om een baan in de 3-ploegendienst. Geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123, (076) 503 66 11 Lts'ers m/v Bij verschillende relaties in Etten-Leur hebben we mogelijkheden voor lts'ers met diploma, ongeacht in welke richting. Ben jij die net geslaagde schoolverlater die snel aan de slag wil? Bel ons! Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123, (076)503 11. Mts'er elektrotechniek m/v Voor een relatie in Etten-Leur. Je gaatje als medewerker testafdeling bezighouden met de volgende werkzaam heden: het afregelen, testen en repareren van convenors en het controleren van binnenkomende goederen. Ben je in het bezit van je mts-elektronica diploma en een echte aanpakker? Bel dan snel. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123, (076) 503 66 11. Procestechnisch medewerker m/v Je werkzaamheden zijn het bedienen van de machines ter vervaardiging van high-tech gasscheidingsmem- branen. Je verwerkt membranen tot gasscheidings- modules en gasscheidingsinstallaties. Ook voor je de kwaliteitscontrole van proces en eindproduct uiten verricht je dagelijks onderhoud aan de productie machines. Een opleiding hts-ct/vapro of mts-wtb met procestechnische applicaties is vereist. Ben je daarnaast flexibel, zelfstandig en bereid om in 2-ploegendienst te werken? Informeer dan naar je mogelijkheden. Info: Adecco Etten-Leur, Anselma Prins, Bisschopsmolenstraat 123, (076) 503 66 11. Webmaster m/v Voor een bank in Breda. Je gaat je bezighouden met de volgende werkzaamheden: het inrichten van het Trefpunt (internet), onderhouden van contacten met externe en interne informatieleveranciers, het initiëren van acties, het verzamelen, redigeren en actualiseren van informatie, het schrijven van artikelen en het werven van nieuwe informatie leveranciers. Voor deze functie is kennis van en ervaring met de opbouw van internet sites vereist. Daarnaast beschik je over goede communicatieve, redactionele vaardigheden en capaciteiten op het gebied van marketing. Voldoe j ij aan bovenstaande eisen? Dan ben jij de persoon die we zoeken. Info: Adecco Breda, Angelique van Bakel, Boschstraat 18-20, (076) 5201500. Kassièresm/v Bij een bouwmarkt in Breda hebben wij twee vacatures. Je gaatje bezighouden met kassawerkzaam heden voor 32 uur per week. Het betreft een tijdelijke baan van 21 juli t/m 9 augustus. De tijden zijn flexibel in te vullen. Heb je ervaring met geautomatiseerde kassasystemen? Dan ben jij wellicht de persoon die we zoeken. Info: Adecco Breda, Liesbeth Boorsma, Boschstraat 18-20, (076) 522 30 70. Supplymanager m/v Voor een handelsbedrijf in gezondheidslevens middelen. Dit bedrijf is momenteel nog gevestigd in Veenendaal, maar verhuist aan het einde van het jaar naar Breda. Je werkzaamheden bestaan uit het beheersen van de integrale goederenstroom, inkoop en logistiek. Je gaat je tevens bezighouden met voor- raadbeheersingen kostprijscalculatie. Ook onderhoud je contacten met interne en externe leveranciers. Je bent in het bezit van een logistieke opleiding op hbo-niveau en je hebt kennis van levensmiddelen en distributie in de Benelux. Je kunt zelfstandig en verantwoordelijk werken. Tevens ben je contactvaardig, zowel in- als extern. Herken jij jezelf? Dan maken wij graag kennis met je. Info: Adecco Breda, Angelique van Bakel, Boschstraat 18-20, (076) 520 15 00. Producfiemedewerlcers m/v Voor een relatie in Breda. Ben jij een PT productiekracht en ben je niet ouder dan 21 jaar? Kom dan snel langs om je mogelijkheden te bespreken. Het gaat om een baan voor langere tijd in de dag- of avonddienst. Je werkt maximaal 27,5 uur per week. Info: Adecco Breda, Astrid of Patricia, Van Coothplein 3, (076)5205777. Schoonmakers m/v Voor diverse projecten in Breda. Ben jij beschikbaar in de vakantieperiode? Kom dan snel langs en laatje inschrijven. Bij goed functioneren is een baan voor een langere periode niet uitgesloten. Info: Adecco Breda, Monique of Astrid, Van Coothplein 3, (076) 520 5777. Administratief medewerker m/v Voor een relatie in Dongen. Je bent medeverantwoordelijk voor het totale TSO-traject. Een havo-/mbo-opleiding is vereist, evenals goede kennis op ISO- gebied. Je bent een creatief en gedreven persoon met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Verder ben je analytisch, gestructureerd en je denkt oplossingsgericht. Het gaat om een fulltime baan voor onbepaalde tijd. Interesse? Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kard. van Rossumstraat 76, (0162) 31 93 33. Enthousiaste administratieve magazijnmedewerker m/v Je taken bestaan onder andere uit orders splitsen, archiveren, uitgaande post verwerken, orderpicken en alle voorkomende werkzaamheden verrichten. Je hebt een afgeronde opleiding op lbo-/mavo-niveau en je bent ordelijk ingesteld. Het gaat om een baan voor een langere periode. Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kard. van Rossumstraat76, (0162) 31 93 33. Adecco nu ook op Internet! http://www.adecco.nl Voor SOU You can measure the difference. Manpower is's werelds grootste werkgever op het gebied van flexibele arbeid met ruim 2400 vestigingen in 43 landen en weet jaarlijks meer dan 1.5 miljoen mensen aan passend tijdelijk werk te helpen. In Nederland zijn er meer dan 100 vestigingen. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden in West-Brabant zijn wij op zoek naar: Een Office Manager zal na een uitgebreide inwerkperiode samen met het team verantwoordelijk zijn voor de commerciële en financiële resultaten van de vestiging en het bereiken van de vestigingsdoelstellingen op basis van het door hem opgesteld vestigingsplan. Tevens is hij verantwoordelijk voor het binnenhalen van nieuwe accounts, het beheren en uitbouwen van bestaande relaties en voor de juiste taakuitvoering van de Service Representatives. Wat zoekt Manpower? Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij kandidaten met de volgende kenmerken: - ten minste een HBO werk- en denkniveau - twee tot drie jaar werkervaring met aantoonbare commerciële resultaten; - leidinggevende ervaring; - teambuilder; - een ondernemende, actieve, resultaatgerichte, initiatiefrijke en communicatief sterke persoon lijkheid. Een. Service Representative Techniek werft en selecteert uitzendkrachten, vervult aanvragen, doet acquisitie, onderhoudt relaties met bestaande klanten en verzorgt de daaruit voortvloeiende administratie voor de divisie Techniek. Bij gebleken geschiktheid zal deze medewerker de divisie Techniek zelfstandig kunnen gaan leiden. Wat zoekt Manpower? Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij kandidaten met de volgende kenmerken: - MTS- of HTS-opleiding - ten minste twee jaar werkervaring; - commerciële feeling is een must; - een ondernemende, actieve, resultaatgerichte, initiatiefrijke en communicatief sterke persoon lijkheid. Wat biedt Manpower de juiste kandidaten? Manpower biedt een open en zelfstandig werkklimaat, waarin zelfontplooiing en doorgroei cen traal staan. Daarnaast zijn een ruime mate van zelfstandigheid, goede arbeidsvoorwaarden en de know-how van 's werelds grootste uitzendorganisatie vanzelfsprekend. Tevens is er de mogelijk heid tot deelname aan het Manpower Aandelen Participatieplan. Bent u geïnteresseerd in één van deze functies? Stuur dan binnen 7 dagen uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Manpower Uitzendorganisatie B.V., t.a.v. mevrouw E. Hirdes, Markendaalseweg 63a, 4811 KA Breda, onder vermelding van referentienummer 176a. :4afldweg2t4536"B(CT0mauz Öi jsp&9m-faiyöi 15)fi§l59 De Hoop Terneuzen B.V. is toeleverancier van bouwmaterialen in de ruimste zin des woords en producent van betonwaren. De producten vinden hun toepassing in alle sectoren van de bouwwereld: weg- en waterbouw, woning- en utiliteitsbouw. De afnemers bevinden zich zowel op de professionele als de particuliere markt. Voor onze afdeling Centrale Administratie zoeken wij een: Functie-inhoud: - het verzorgen van periodieke berichtgeving - het uitvoeren van interne controle - het opstellen van jaarrekeningen Functie-eisen: - opleiding op MBA-niveau en eventueel studerend voor SPD - enkele jaren relevante werkervaring geniet de voorkeur - beschikken over analytisch vermogen - in staat zijn om op flexibele wijze te functioneren in teamverband j Bent u geïnteresseerd in deze functie en voldoet u aan de functie-eisen, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken richten aan De Hoop Terneuzen BV, t.a.v. H.P.F. Suy, hoofd personeelszaken, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer L. Lips, hoofd Centrale Administratie, telefoon 0115-680243. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. ARTIFEX INTERIM met vestigingen in Willemstad, Ridderkerk, Vlissingen en Tilburg is gespecialiseerd in persoonlijke werkbemidde- ling voor tijdelijk technisch personeel in de metaal- en elektrobranche. Naast het behartigen van de belangen van haar medewerkers, selecteert en adviseert ARTIFEX INTERIM omtrent opleiding- en werkkeuze. INTERIM VOOR TECHNISCH PERSONEEL Postbus 2,4797 ZG Willemstad In verband met de snelle groei van Artifex Interim en het toenemende aanbod in zowel Wanten als medewerkers zijn we voor onze vestiging Willemstad op zoek naar een Consulent techniek. Als consulent techniek onderhoudt u het contact met bestaande relaties en voert acquisitie in de metaal- en elektrobranche. U selecteert in overleg met de klant de juiste mensen voor de beschikbare vacatures en voert daarnaast voortgangsgesprekken bij onze opdrachtgevers en sollicitatiegesprekken met potentiële medewerkers. Wij verwachten van dat u met enthousiasme invufling weet te geven aan deze boeiende en zéér afwisselende functie, li bent ca 25 tot 30 jaar, heeft een opleiding MTS/HTS wtb en/of elektrotechniek en een duidelijke affiniteit danwèl werkervaring in dé techniek. Uiteraard bent u commercieel ingesteld, representatief en beschikt u over een goede teamspirit, maar kunt u ook geheet zelfstandig werken. Wij bieden u een zeer afwisselende. technisch-commerciêle baan met concrete doorgroeimogelijkheden in een zeer dynamische werkomgeving. Daarnaast kunt u rekenen op een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Wift u de uitdaging aangaan als onze nieuwe consulent techniek? Schrijf dan snel een sollicitatiebrief met CV aari Artifex Interim, T.a.v. Marcus Leguijt, Postbus 2, 4797 ZG Willemstad. Voor meer informatie omtrent deze functie kiint u bellen met dhr. Marcus Leguijt tijdens kantooruren (tel. 0168-472891). Het openen van een nieuwe vestiging betekent niet alleen voor ons maar ook voor jou een nieuwe uitdaging. De man of vrouw die wij zoeken heeft een ruime ervaring in het uitzenden of detacheren van personeel. Naast een ruime ervaring is een technische achtergrond een vereiste. Voor degene die zelfstandig in staat is om zijn eigen stempel te drukken op de nieuwe vestiging is deze baan op het lijf geschreven. Wij zijn op zoek naar een no-nonsense manager waar de ondernemers- mentaliteit van afstraalt. Je bent ca. 30 jaar, in staat om strategieën mee te ontwikkelen en duidelijk richting en leiding te geven aan je personeel. Een zelfstandige functie binnen een snelgroeiende organisatie. Solaris en arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie, evenals een representatieve auto. Schriftelijke sollicitaties met C.V. kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie richten aan DeGraaf Contracting bv, Postbus 136, 3830 AC Leusden. t.a.v. Dhr. M.G.W. Koedijk. Voor meer informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen 033-4963900 Friday B. V. is actief op het gebied van de personeelsvoorziening in een aantal specifieke segmenten van de arbeidsmarkt. In Zuidwest-Nederland werken wij vanuit de vestigingen Rotterdam en Goes. Met succes regelt Friday de personeelsbezetting voor opdrachtgevers waarbij de nadruk ligt op de isolatie, steigerbouw, E I en W-montage. Deze opdrachtgevers zijn doorgaans bedrijven die hun werk uitvoeren binnen de industrie en/of de (petro-)chemie. Mede hierop heeft Friday haar dienstverlening afgestemd. Friday B. V. is lid van de ABU en is ISO 9002- en VCA-gecertificeerd. Op korte termijn is er in de regio Zuidwest-Nederland plaats voor een De taken: De accountmanager gaat zich bezighouden met de verdere uitbouw van .de dienstverlening op werktuigbouwkundig gebied naar zowel bestaande als naar nieuwe opdrachtgevers. Naast acquisitie en relatiebeheer is de accountmanager ook verantwoordelijk voor de invullling van de dienstverlening: hij/zij zorgt onder andere voor de werving en selectie, de vaststelling van de arbeidsvoorwaarden van arbeidskrachten, begeleiding van de projecten en de nazorg. Wij vragen: - kennis van de regionale markt voor de W-montage; - vakinhoudelijke expertise die hem/haar een volwaardig gesprekspartner maakt voor zowel bedrijven als arbeidskrachten; - een opleiding op minimaal MBO-niveau; - ten minste belangstelling voor persoonlijke verkoop; - beheersing Engelse taal en in het bezit van een rijbewijs B. Een geschikte kandidaat bieden wij een goed pakket arbeidsvoorwaarden waaronder een representatieve bedrijfsauto. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Als u belangstelling heeft voor de bovenstaande functie kunt u uw brief vergezeld van curriculum vitae sturen naar: Friday B.V., t.a.v. dhr. C.A.J. de Jong, Postbus 5190, 3197 ZH Botlek-Rt. Voor meer informatie kunt u bellen met mevr. A.l. Witziers, rayonmanager, tel. s 010-4118320. Unique Uitzendburo Met ruim 25 jaar ervaring op de arbeidsmarkt is Unique Uitzendburo een gewaardeerde gesprekspartner van de meest uiteenlopende bedrijven en instellingen. Evenals van individuele professionals die de voorkeur geven aan een flexibel dienstverband. Via de meer dan 125 vestigingen in Nederland en België brengt Unique beide partijen met elkaar in contact Waarbij uiteraard zoveel mogelijk rekening wordt gehouden met ieders persoonlijke wensen en eisen. Dat vereist inlevingsvermogen, betrok kenheid en belangstelling voor de mens achter de opdrachtgever en de uitzendkracht. Momenteel zoeken wij met spoed voor onze vestigingen in Breda, Oosterhout en Tilburg Sales Executives. Uw functie Na een interne opleiding en een kennismakingsperiode in de praktijk, bent u volledig in de buitendienst actief. U beschouwt het als een uitdaging om nieuwe opdrachtgevers te interesseren in de hoogwaardige dienstver lening van Unique. Het komt er dan ook op neer dat u voortdurend alert bent op potentiële kansen in deze concurrerende markt. Bij aantoonbare resultaten liggen er interessante doorgroeimogelijkheden voor u in het verschiet. U opereert zelfstandig in uw regio en rapporteert aan de vesti gingsmanager. Uw profiel Var de kandidaten voor deze boeiende en veelzijdige functie wordt vewvacht dat zij bij voorkeur een opleiding op HBO-niveau hebben afgerond. Daarnaast is verkooptalent of enige werkervaring in de zakelijke dienstverlening een vereiste. Evenals een sterke commerciële 'drive'. Verder wordt veel waarde gehecht aan representativiteit, eigen initiatief en communicatieve vaardigheden. Herkent u zich hierin en bent u tussen de 25 en 30 jaar? Dan willen we graag nader met u kennismaken. Uw honorering Naast een vast basissalaris kunt u een maandelijkse bonus tegemoet zien die gerelateerd is aan de behaalde resultaten. U krijgt boven dien de beschikking over sen representatieve 'company car'. Omdat de sleutelposities bij Unique in principe worden toegewezen aan de eigen medewerkers, bent u verzekerd van een uitstekend toekomstperspectief. Kiezen voor Unique is dan ook kiezen voor een loopbaan waarin uw persoonlijke ontwikkeling hand in hand gaat met uw commerciële succes. Uw sollicitatie Stuur uw bondige sollicitatiebrief voorzien van uw vakantieplannen, met recente pasfoto en een C.V. waaruit duidelijk blijkt dat u aan ons profiel voldoet, voor 7 juli a.s. naar: Unique Uitzendburo B.V., t.a.v. Nicole de Boer, Postbus 1, 1300 AA Almere. U ontvangt dan binnen één week nader Van onze sportmedewerker Vlissingen - Bert van ganisator van de Delta niet te vermurven als I om zijn Delta Toer dcj land. Deze keer wor meerdaagse voor elii teurs op 5, 6 en 7 sen verreden. Vrijdag 5 september wo| middaguren gestart in t Door Peter Snelders Clinge - Het is stils aan het worden dl gische betaald-voej satie Beveren één vs wedstrijden in de pagne in het Zeeuv speelt. Jaarlijks plaatselijke voetba het grensdorp Cling en de tegenstander!] niet anders. Woens strijkt kersverse kar veren neer op hetl sportpark in Clingi vanaf 19.30 uur tege eens kersverse kamt ge te spelen. Wat dat betreft, hebben ties dus iets gemeen. Be na één seizoen terug uit tweede klasse. Daarmee is die forma waar die in feite hoort i de jaren heen opgebouv eerste klasse. Na een aarzelende start pakte el ter spelend Beveren de| tweede klasse. Kampioen Voor Clinge geldt niet ezc verhaal. Die ploeg verblrj da tie iets langer dan één] vijfde klasse, maar wei! seizoen eveneens na een x de start kampioen en is L rug op het niveau waar] geacteerd heeft. Beide ploegen zullen in nieuwkomers presenterel ren uiteraard ruimer 'ingi dan Clinge is een logisch geel-blauwe formatie wL van veel in de eerste kil Daarom trok die club var' tige Beerschot spelers aal Simba en Jesper Johanse] Doelman Van het Nederlandse For komt Martin van Ophuizl doelman bij de Belgische Roland Velkeneers van S| Ook trok men Gert Knal Tilleur aan. Daarmee hoopt de kers-) bericht. Unique mensen maken het verschil

de Stem | 1997 | | pagina 16