DE STEM P E O l\l E E zevij Commercieel Coördinator industriële Producten CENTRAMIN B.V. ARGENTIA technici! i Va Verve FILIAALHOUDER m/v SHOWROOMVERKOPERS m/v raftzoekt Van der Velde TELEFONISTE/RECEPTIOMSTE SECRETARESSE siifê Muis Breda* Mercuri Urval COMMERCIEEL INGESTELDE MEDEWERKER m/v PROCES OPERATORS CHAUFFEUR-OPERATOR Maak carrière met MP Project Support TEGELS SANITAIR een gedreven organisator met een klantvriendelijke instelling Tjfc verantwoordelijk voor aandrijvingen, appendages, las- en bevestigingstechniek Geïnteresseerd? ervaren order- klantenbegeleider m/v de hoog ASSELBERGS KLINKHAMER ADVOCATEN mm m mannesmann jonge administratieve kracht TEAMLEIDERS LOGISTIEK - ONTWERPER SCHAKELKASTEN ONDERHOUDS MONTEUR— ELEKTRO - TEKENAAR/CONSTRUCTEUR' STAALBOUW Mensen waar u goed mee bent DESTEI DE STEM ZATERDAG 28 JUNI 1997 X 8l| Onze opdrachtgever, Tegelhandel Jan van Erp B.V., bestaat al ruim 30 jaar. De firma heeft vestigingen in Schijndel, Hilvarenbeek, Eindhoven, Kaatsheuvel, Bom, Venray en Wagenberg. Het bedrijf is uitgegroeid tot een toonaangevende leverancier van wand- en vloertegels en sanitair (o.a. voor complete badkamers). Een zeer gevarieerd programma van uitstekende kwaliteit kenmerkt de organisatie. Men levert rechtstreeks aan de particuliere markt. Speerpunten van de organisatie zijn klantvriendelijkheid en professionaliteit. Wegens de enorme groei in de vraag naar de producten van Jan van Erp, zijn wij, voor diverse vestigingen in Zuid-Nederland, op zoek naar een- De functie! Na uitgebreide kennismaking met de producten en werkwijze van Tegelhandel Jan van Erp, wordt u volledig verantwoordelijk voor een van de filialen. U coördineert de verkoopactiviteiten van uw medewerkers. Daarnaast handelt u zelf ook verkoopgesprekken af en geeft u klantgerichte adviezen. U ontwerpt o.a. complete badkamers voor uw klanten. Bovendien bent u omzet- en winstverantwoordelijk voor uw filiaal. U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Het profiel! Verantwoordelijkheid schrikt u niet af! U krijgt de leiding over een van de filialen. Gebruikmakend van uw natuurlijk overwicht runt u deze naar eigen inzicht. Uiteraard heeft u een klantvriendelijke en flexibele instelling. Bovendien heeft u goede contactuele vaardigheden en bent u een enthousiaste persoonlijkheid. U werkt probleemoplossend. U heeft minimaal WIBO-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring. Leeftijd? Vanaf 25 jaar. Ervaring in een commerciële functie is een vereiste. Tevens zijn wij op zoek naar enthousiaste: De functie! Allereerst krijgt u een praktische inwerkperiode; u wordt wegwijs gemaakt in het uitgebreide assortiment. Daarna wordt u medeverantwoordelijk voor de showroomverkoop, - presentatie en het magazijnbeheer. De administratieve werkzaamheden die hier uit voortkomen handelt u af. U ontvangt klanten die naar de showroom komen en u adviseert hen met betrekking tot de veelzijdigheid van de producten. Uiteraard werkt u nauw samen met uw collega's. Het profiel! Een enthousiast en representatief persoon. U bent zeer klantvriendelijk en u heeft gevoel voor service. U bent een 'handen uit de mouwen' type, een doorzetter en u heeft een flexibele doch resultaatgerichte instelling. Ervaring in een commerciële functie is een pré. De juiste persoonlijkheid en de wil om snel te leren zijn van doorslaggevende aard. Voor beide functies geldt: Zeer afwisselend en zelfstandig binnen een informele organisatie, met goede doorgroeimogelijkheden. Een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. waving en selectie salesfuncties GEÏNTERESSEERD? Stuur dan zo spoedig mogelijk uw brief, voorzien van C.V. en recente pasfoto naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties, t.a.v. de heer H. van der Velde. Het adres is: Postbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook het referentie nummer (voor de filiaalhouder VE971 en voor de showroomverkoper VE972). Bij mjm eventuele vragen kunt u bellen. ▼51 (gf^ (073) 65 65 755. ISO *001 -•f- Zevij B.V., gevestigd te Oosterhout (N.Br.), is een ISO 9002 gecertificeerde, slagvaardige inkooporganisatie die zich samen met een 40-tal toonaangevende ijzerwarenvakhandelaren en technische groot handelaren richt op de professionele eindgebruiker in de bouwnijverheid, de installatiebranche en de industrie. De organisatie realiseert een inkoopvolume van ca. 200 miljoen gulden en bedient met 30 medewerkers de bij haar aangesloten bedrijven in het gehele land. Het doel is optimale inkoopvoorwaarden te bedingen t.b.v. de aangesloten bedrijven. Na vaststelling van het assortiment wordt dit centraal gerealiseerd. Ten gevolge van explosieve groei zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie De functie: - Als verantwoordelijke voor de productgroepen aandrijvingen, appendages, las- en bevesti gingstechniek coördineert u het interne overleg. U participeert zeer actief in de betreffende "assortimentscommissies" en inventariseert bij de aangesloten bedrijven de behoefte aan technische producten. - U onderhandelt met leveranciers inzake optimale condities, distributie, levertijden en kwaliteit. - Daarnaast houdt u zich door middel van bezoeken aan afnemers, leveranciers en beurzen op de hoogte van de marktontwik kelingen en initieert u verkoop bevorderende activiteiten t.b.v. uw productgroepen. - U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Gevraagd: - U bent technisch/commercieel expert op het gebied van aan drijvingen, appendages en las techniek. De bevestigingstechniek is voor u geen onbekend terrein. - Tenminste 3 jaar inkoopervaxing binnen dit segment. - Werk- en denkniveau van HBO- gehalte: heeft u MTS/HTS-WTB, dan is dit een pré. - Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden in combi natie met een stevige dosis onderhandelingstechniek. - Leeftijd 30-40 jaar. Geboden: - Een professionele organisatie die weet wat ze wil. - Een dynamische functie met veel in- en externe contacten. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u zich collegiaal inzetten voor deze florerende organisatie? Stuur dan een brief met c.v. onder ver melding van ref.nr. 127.976080 naar Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. gevestigd in Berkel-Enschot, is een vooruitstrevende en succesvolle onderneming, Europees toonaangevend als agent in industriële halfproducten voor de textiel- en kunststoffenindustrie met een jaaromzet van 250 miljoen gulden. Geavanceerde ondernemingen in Duitsland, Frankrijk, Engeland en de Benelux zijn vaste industriële afnemers van de door Centramin exclusief vertegenwoordigde leveranciers. Centramin biedt betrouwbaarheid en kwaliteit door een breed, maar geselecteerd productenpakket en door de gedrevenheid en inzet van de medewerkers. Er wordt geïnvesteerd in verdere groei, ontwikkeling in hoog-technologische producten en spreiding over meer productgroepen. Vandaar dat Centramin op zoek is naar een jonge Na een afwisselende en intensieve inwerkperiode wordt u in de binnendienst, samen met uw collega's in de buitendienst, verantwoordelijk voor het realiseren van de in het salesplan opgenomen targets en bepaalt u het commerciële gezicht van de onderneming, zowel ten opzichte van de cliënten als de vertegenwoordigde principalen. Uw profiel: - opleidingsniveau HEAO commerciële/linguistische richting - u bent uiterst commercieel ingesteld - uw leeftijd is tussen 22 en 26 jaar - u bent communicatief sterk en beheerst de moderne talen (Engels - Frans - Duits) - u hebt een "bijters"mentaliteit, maar bent voor alles sympathiek - u bent creatief en pragmatisch - u gaat op in uw werk en kijkt niet op een uurtje - u beschikt over computervaardigheid. Ons aanbod aan u: - een interessante, goed gehonoreerde, afwisselende, interne functie met overwegend internationale contacten - een attractieve werkomgeving, waarin een grote omzet door een klein, enthousiast team gerealiseerd wordt - u gaat deel uitmaken van een multinationale organisatie, uniek op haar gebied. Dan zijn wij benieuwd naar uw schriftelijke sollicitatie met c.v., die u kunt zenden aan: CENTRAMIN B.V., Postbus 5, 5056 ZG Berkel-Enschot, t.a.v. de directie. Drukkerij de Hoog Partners B.V. is een dynamische offsetdrukkerij die zich steeds meer toelegt op de totale communicatie industrie. Met een team van ruim 35 medewerkers wordt dagelijks gewerkt aan een zeer gevarieerd orderpakket. Onze drukkerij beschikt over een uitstekend geoutilleerde prepress afdeling en in de drukkerij staan hoofdzakelijk Heidelberg persen, waaronder een vijfkleuren Speedmaster. Onlangs hebben wij ons splinternieuwe onderkomen betrokken op het industrieterrein De Wijsterd, zeer gunstig gelegen t.o.v. de rijksweg A27 alsmede A59. Deze nieuwbouw zal ons in staat stellen om tot verdere groei te komen, met toepassing van de allernieuwste technieken in drukwerkvervaardiging. Ter versterking van onze afdeling bedrijfskantoor en verkoop binnendienst zoeken wij voor een spoedige indiensttreding een Hij/zij zal belast worden met de verwerking van offerte-aanvragen en de uitwerking en begeleiding van orders, zowel extern naar onze klantenkring als intern naar de diverse produktie afdelingen. Wij verwachten van de man (of vrouw) een ruime commerciële ervaring op het gebied van offerte- en orderbehandeling en dat hij/zij met de nodige kennis en inventiviteit telkenmale de hem/haar toevertrouwde order op een juiste en inspirerende manier begeleidt. Uiteraard beschikt u over een gedegen grafische opleiding, dito ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking, goede contactuele eigenschap pen, leeftijd van 28 tot 35 jaar en doordrongen van het feit dat een juiste teamgeest de basis is voor suc cesvol functioneren. Voor inlichtingen en sollicitaties (schriftelijk) kunt u kontakt opnemen met Gertjan Vermijs. De Wetering 30 4906 C T Ooslerhout Postbus 128 4900 AC Oosterhout Telefoon 0162 476500 Telefax 0162 476525 drukkerij de hoog en partners bv A Rethmann Photo Recycling Company Argentia B.V. te Moerdijk is een toonaangevend bedrijf op het gebied van de verwerking van fotografische afvalstoffen. Ten behoeve van onze vacuümsverdampings- en verglazingsinstallatie zoeken wij enkele: met ervaring in de chemische industrie. Opleidingsniveau: MTS Proces-Milieutechniek. Ten behoeve van onze afdeling logistiek zoeken wij een (werkzaamheden 70% transport, 30% operator). Opleidingsniveau: Rijbewijs B C (E) C.C.V.-B-diploma diploma ADR Etvaring in de Randstad is een pre. Daarnaast moet je voldoen aan de volgende eisen: je neemt initiatieven en hebt verantwoordelijkheidsbesef je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken je hebt een sterk ontwikkeld kwaliteits- en veiligheidsbewustzijn je beschikt over enige ervaring in de procestechniek (chauffeur n.v.t.) je bent bereid te werken in een 5-ploegendienst (chauffeur n.v.t.) je leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Naast een aoed salaris biedt Argentia een aantrekkelijk pakket secun daire arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse in een van bovenvermelde functies dan nodigen we je uit voor 11 juli a.s. je schriftelijke sollicitatie te sturen aan Argentia B.V., t.a.v. de heer P.F.C. van Oosterbos, Postbus 6062, 4780 LR Moerdijk, j Tel.: 0168-385555. I te Etten-Leur zoeken voor onmiddelijke indiensttreding: tijdelijke baan; parttime; zoeken op korte termijn: Vereisten: ervaring met het werk in de advocatuur is gewenst; voorkeur voor kandidaten met ervaring WP 5.1 en Word 7.0; Schriftelijke sollicitaties met c.v. binnen één week richten aan Mr M.C.C.Th.M. Asselbergs, Postbus 301, 4870 AH Etten-Leur. htüimt VN P Zoekt u ook een baan waarin een beroep wordt gedaan op uw technische kennis en ervaring? Een functie die zowel inhoudelijk als op het gebied van salaris, arbeidsvoorwaarden en per spectieven zeker aan uw verwachtingen voldoet? Kies dan voor een carrière op projectbasis bij Draft! Voor onze opdrachtgevers zijn wij per direct op zoek naar: Werkvoorbereider /Calculator Elektrotechniek Voor een aantal opdrachtgevers in de omgeving van Eindhoven en 's-Hertogenbosch zijn wij op zoek naar Werkvoorbereiders en Calculators. De werkzaamheden bestaan uit o.a. het verzorgen van calculaties, de inkoop en planning van materialen en het voorbereiden van uit voerende activiteiten voor utiliteits- of Industriële projec ten. U heeft een MTS-/HTS-Elektrotechniek opleiding, aangevuld met relevante werkervaring in bovengenoem de functies. Projectduur: het betreft een zelfstandige en verantwoordelijke functie; bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband tot de mogelijkheden hoort. Voor meer informatie: Richard Termaat. Elektronica Ontwerper Voor één van onze opdrachtgevers op het gebied van de Halfgeleiderindustrie, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functies Elektronica Ontwerper Analoge Techniek en Digitale Techniek. De Ontwerper houdt zich bezig met het ontwikkelen van diverse componenten. U heeft erva ring met analoog of digitaal ontwerp, waarbij simulatie- en Cad-applicaties -tools als VHDL en FPGA-ontwerp voor u bekend terrein zijn. U heeft een HTS-Elektrotech- niek opleiding. Projectduur: het betreft een analytische functie binnen een fascinerend bedrijf voor de duur van minimaal een jaar; bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Voor meer informatie: Richard Termaat. MIT-ers HIT-ers Voor een aantal opdrachtgevers zijn wij op zoek naar ervaren en afgestudeerde MIT-ers en HIT-ers. Momenteel hebben wij functies voor zowel Cad Tekenaars en Calculators als voor Werkvoorbereiders en Projectleiders. Regio: Brabant. Projectduur: varieert per opdrachtgever van een aantal maanden tot - bij gebleken geschiktheid - een vast dienstverband. Voor meer informatie: Daniëlle de Groot Voor bovengenoemde functies of andere vacatures in de vakgebieden Bouwkunde, Civiele Techniek, Elektrotechniek, industriële Automatisering, Milieu en Werktuigbouwkunde kunt u contact opnemen met DRAFT TILBURG: tel. 013-544 08 48, Spoorlaan 404a, 5038 CG, Tilburg. Of stuur uw CV naar: Postbus 845, 5000 AV, Tilburg, fax 013-544 °7 °9- Elke dinsdagavond zijn wij geopend tot 81:00 uur. Bel ons of kom langs voor een persoonlijk gesprek! Bezoek onze site op Internet met regelmatig nieuwe vacatures: Internet: http//www.draft.nl E-mail: info@tilburg.draft.nl Draft is lid van de VNP en aangesloten bij de VRO. Draft... Continu werk in techniek! Mannesman!! Nederland B.V. Mannesmann Nederland B.V., gevestigd te Fijnaart op het industrieterrein Dintelmond, zoekt op korte termijn voor haar afdeling boekhouding een (leeftijd ca. 17 jaar) Voor deze functie is een voltooide HAVO- of MAVO-opleiding vereist. Kennis van de Duitse taal is een pre. De kandidaat moet bereid zijn de studie Praktijkdi ploma Boekhouden te gaan volgen. Zij die interesse hebben, worden verzocht schrifte lijk hun sollicitatie te richten aan afd. Personeelsza ken, Postbus 20, 4793 ZG Fijnaart. MP Project Support creëert oplossingen voor bedrijven dit op zoek zijn naar flexibele arbeidskrachten (m/v). Js gespe cialiseerd in het projectmatig invullen van capaciteit en in detachering van personeel in de meest uiteenlopende vakge bieden, MP Project Support streef enerzijds naar een fair partnership met de opdrachtgever en anderzijds naar een goedé invulling van haar sociale verantwoordelijkheid als werkgever tegenover de projectmedewerkers. Pensioen- en spaarloonregeling maken standaard deel uit van onze arbeidsvoorwaarden. MP Project Support opereert lande lijk. Heef 8 vestigingen in Nederland. En kan bovendien putten uit de kennis en ervaring van een internationale organisatie met maar Heft 2400 vestigingen. n project bij een postorderbedrijf in Hulst, zijn we op zoek naar Vacaturenummer 559.2806/ER Projectwerkzaamheden. Als Teamleider Logistiek wordt u opgeleid om alle afdelingen binnen het logistiek centrum te leren kennen. Eenmaal ingewerkt kunt u uw eigen team motiveren om zo de gezamenlijke afdelings- doelstellingen te halen. Vereiste kennis, vaardigheden en persoonlijkheidskenmerken. U heeft een opleiding op minstens MBO-niveau. En ervaring in leidinggeven. Bent flexibel. Klantgericht. En stressbestendig. Werkt graag en goed in teamverband. Maar schuwt geen taken die zelf standigheid vereisen. U wilt interne trainingen volgen. Beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaar digheden. Eii woont op maximaal 30 kilometer van Hulst. Uw perspectieven. Goede secundaire arbeidsvoor waarden. Na gebleken geschiktheid vast dienstverband. En full-time werk. Salaris: in overleg. Datum van indiensttreding: z.s.m.! Voor een project bij een van onze opdrachtgevers in Goes, een producent van industriële produkten, zijn we op zoek naar een Vacaturenummer 559.1002/PvL Projectwerkzaamheden. Als Ontwerper Schakelkasten bij een bedrijf dat gespecialiseerd is in net produceren van industriële schuurmachines bent u verantwoordelijk voor het ontwerpen van schakelkasten m.b.v. Orcad. Vereiste kennis, vaardigheden en persoonlijkheids kenmerken. U heeft een diploma HTS-elektro. Minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Beschikt over een stralende motivatie. En bent bovendien deskundig op het vakgebied. Uw perspectieven. Een contract voor minimaal 6 maanden. Mogelijk langer. Full-time werk. Salaris: in overleg. Datum van indiensttreding: z.s.m.! Voor een project bij een van onze opdrachtgevers in de rego West-Brabant, een electrotechnisch installatiebureau, zijn we op zoek naar een Vacaturenummer 559.2806/PvL Projectwerkzaamheden. Als Onderhoudsmonteur Elektro zorgt u voor preventief onderhoud aan produktie- machines. U werkt bij een klant op het industrieterrein van Moerdijk. Aanvankelijk in dagdienst. Later misschien in ploegen. Vereiste kennis, vaardigheden en persoon lijkheidskenmerken. U heeft een diploma MTS-elektro. En een gedegen kennis van bij voorkeur Siemens PLC's. Bovendien bent u flexibel. En servicegericht. Uw perspectieven. Een project voor minimaal 3 maan den. Afhankelijk van wederzijdse tevredenheid mogelijk verlenging tot een jaar. Full-time werk. Salaris: in overleg. Datum van indiensttreding: z.s.m.! Voor een project bij een van onze opdrachtgevers, een staalbouwbedrijf in de regio Bergen op Zoom, zijn we op zoek naar een Vacaturenummer 559.1003/PvL Projectwerkzaamheden. Als Tekenaar/Constructeur Staalbouw tekent en berekent u diverse staalbouwcon- structies. Vereiste kennis, vaardigheden en persoonlijk heidskenmerken. U heeft een diploma MBO- of HB0- werktuigbouwkunde. En minimaal 5 jaar ervaring op het gebied van staalconstucties. U bent flexibel. Zelfstandig. En een rasechte teamworker. Uw perspectieven. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Na gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Full-time werk. Salaris: in overleg. Datum van indiensttreding: z.s.m- SollicitatieVoelt u zich tot een van functies aangetrokkenBent u gemotiveerdEn voldoen uw kwaliteiten aan de gestelde eisen? Schrijf dan z.s.m. een gemotiveerde sollicitatiebrief en stuur aie met CV, onder vermelding van het vacaturenummer, naar MP Project Support Bergen op Zoom. Postbus 48, 4600AA Bergen op Zoom. U kunt uiteraard ook bellen, of faxen: (0164)210069, resp. (0164)266729 Of mailen: mpps559@mpps.nl PROJECT SUPPORT Door Frans Lindenkanl Sao Paulo - company moeteil nale om de Copl denteams opnel 'voetballers'; ell thuispubliek en ste verradelijke I Andesland bekeJ nummer 3600. d] de hoogte van da stad La Paz. Die| hoogte boven de Nergens ter werelcj strijden op zo'n Door Bert Willemsen Assen - Verveeld tienduizenden naar de training TT in Assen. De I veis raasden ijver; circuit van Drer er ontbrak een bl element: een Ne die de strijd aar. de wereldtop. Tol gen van den Goorlj gistermiddag tegel als vierde kwalifij de koningsklasse, I „Dit is heel verj sprak de verbaafl bander. Met zijn sensationelJ redde de 27-jarige Varl bergh de TT van dit ja cl uitzichten waren ongl weerprofeten voorspel! depressie na de andere] landers leken een onü bijrol tegemoet te overmaat van ramp", kasteleins de prijs voc bier tijdens de befaan van Assen verhoogd vaii een-halve naar drie gu.. bovenop kwam een kralj ge accommodatie rond l De TT-gangers dreigden den tegemoet te gaan. De TT leek zijn klanten gen, ook al betaalt het L bliek in Assen de laagsl prijzen van alle Grand H (55 tot 100 gulden) en is keren ook nog gratis. V. dook het aantal toeschoj de racedag voor het eel mensenheugenis onder dl en nog royaal ook: 90.0001 jaar geleden vlijden ziel de TT 140.000 mensen na tribunes en taluds. Eea dieptepunt leek in aanto. dat Van den Goorberghl als reddende engel. „Ik reed een vrijwel perfq de, genoot de coureur, finish wist ik al dat het eë tijd was. Eerlijk gezegd ha hoopt dat het zou regeneij eerste kwalificatietrainir ik donderdag op de plaats en die klassering hoor Cas Overzier Londen - Wat lezen, kli van een tennisser dezer uitnodigend uit. Nu de braken, slaat ook bij de Hij neemt een krantje door. wat om zich heen. Plotselin ben zijn helblauwe ogen ierr het vizier. Het is Venus Wi die zijn tafel in het spelersi rant passeert. De zeventiei Amerikaanse met het korte je, de zwabberbenen en de lende dreadlocks in de paars ne kleuren van Wimbledon. Dennis van Scheppingen 'acht en zucht vervolgens diep. „Tja, wat moetje? Zov gen, dagen achter elkaar, d; van m'n leven nog niet maakt." De Nederlandse t elofte wacht na zijn eerste egen de Australiër Frombt een paar dagen tot hij vo n eede keer het gras mag pen. 5 Zijn wedstrijd tegen de ui tlos staat gepland als vijfde ij deze middag. Jammer, helaas. Hij krijgt de meded nat die vandaag in ieder ile doorgaat. Voor de zove eer. Zijn leefpatroon v matste dagen wijkt weinig ie van z'n meeste collega's. Praten, kaarten, naar het b en en slapen. Meer valt er oon niet te beleven," klinkt einig bemoedigend. Sttpt TlerL Bogtstra het rsverbhjf binnen. De Tilbu: enmscoach is op zoek naar biernennk. Die blijkt in rooi p- opgegaan. Siemerink rr te *op Ch af

de Stem | 1997 | | pagina 14