Camping De Bonte Hoeve mag er komen Oo s Een gedenkwaardig jaar voor Jong Axel Hulst: geen 'potje' voor dorpsplannen Terneuzense raad bezuinigt sputterend Zorg voor autisten blijkt niet optimaal Een ho 'Axel moet waken voor komst bordelen' POLITIE RAPPORT Nog geen richtlijnen intensieve veehouderij Na kritiel 'Mini-c ai zaak voo DE STEM ZEELAND Raad verklaart bezwaarschriften tegen nieuwe camping bij 't Eiland ongegrond Celstraf voor Vlissingse inbrekers Bewoners willen een stadspark Internationale menwedstrijd Gemeente wil sexhuizen gaan weren Inbraak in woning Te diep in 't glaasje Kop-staart Deuken Kop-staart Jongetje gewond m- EXAMENS Raad van State toets Zeeuwse 'grenzen' Celstraf geëist tegen afpersers DE STEM Drugsvoorlichting in Sas van Gent Recreatiecommi: i i i i i VRIJDAG 27 JUNM997 C3 Van onze correspondent Sluis - De Sluisse raad verklaarde gisteren unaniem de bezwaarschriften die omwonen den hadden ingediend tegen de nieuwe locatie van camping De Bonte Hoeve in de buurtschap 't Eiland ongegrond. Zoals bekend verdwijnt camping De Plate en komt daarvoor aan de andere kant van de weg camping De Bonte Hoeve. Omwonenden hadden hiertegen bezwaar aangete kend omdat ondermeer het gezichtsveld vervuild zou worden, er sprake zal zijn van geluidsoverlast en de oppervlakte van die nieuwe camping groter is dan de oude. Het college vond de bezwaren niet steekhoudend en kreeg ook de raad mee. Wethouder J. du Fossé: „We hebben het geheel zeer zorgvuldig begeleid en de ei genaar van de nieuwe camping heeft toegezegd dat er een aarden wal van minimaal 2,25 meter hoogte komt. Ik zie dan ook weinig redenen om het be zwaar gegrond te verklaren." E. Wijffels (CDA) vroeg het college tijdens de rond vraag om, nu de landbouw is afgehaakt bij de plan vorming voor de herinrichting van de West- Zeeuws-Vlaamse kust, samen met de gemeente Oostburg een stem te laten horen bij de invulling van het Streekplan dat er aan zit te komen. Dat zal volgens wethouder Du Fossé moeilijk worden om dat Sluis-Aardenburg geen vertegenwoordiger heeft in de commissie Herinrichting. „Het is onbe grijpelijk maar wij hebben ondanks herhaalde ver zoeken nog steeds geen vertegenwoordiger in de commissie. Een eigenaardige zaak want het grond gebied van onze gemeente zit toch ook in die herin richting." Wijffels vroeg in tweede termijn steun te zoeken bij de landbouw om het draagvlak te vergroten. Du Fossé: „Wij zullen toch als de mogelijkheden er zijn op de eerste plaats de belangen van de gemeente moeten behartigen en niet direct die van de land bouw." Ook in Sluis-Aardenburg lijkt men niet echt geluk kig met het feit dat Taxicom het leerlingenvervoer gaat verzorgen. Met name L. Kamphuis (CDA) toonde zich geen gelukkig man. Maar hij besefte evenals zijn collega's dat de gemeente juridisch niet meer onder het contract uit kan. Raadsvoorzitter C. van Liere gaf .echter te kennen dat Taxicom de garantie heeft gegeven dat er zo veel mogelijk lokale ondernemers zullen worden in gepast. Van onze rechtbankmedewerker Middelburg - De 26-jarige Vlis- singer J.L. is gisteren in Mid delburg veroordeeld tot negen maanden cel waarvan drie voorwaardelijk en een scha devergoeding van 2360 gul den. De eis was een gevangenisstraf van negen maanden en het beta len van 3550 gulden schadever goeding. L. kreeg die straf opge legd voor enkele woninginbraken en joy-riding met een vuilniswa gen. Plus een dikke veertig ande re inbraken en diefstallen, alle maal vorig jaar in Middelburg en omgeving gepleegd. De 24-jarige A.A. uit Vlissingen werd conform de eis veroordeeld tot 18 maan den celstraf. A. pleegde in de pe riode van november 1996 tot en met februari van dit jaar diverse inbraken in Middelburg en Vliss ingen. Terneuzen - De strook groen aan de Grenulaan in Terneu zen, tussen de vestiging van Mikro Elektro en het Schip pershuis, moet worden her schapen in een wandel- en activiteitengebied. Dit plannetje is afkomstig van het Bewonersplatform Binnenstad Terneuzen. In de jongste vergadering van het Bewonersplatform is een aantal suggesties gedaan om de strook groen aantrekkelij ker te maken, dit in verband met een op te stellen bestem mingsplan waarin ook de Grenulaan valt. Die suggesties betreffen on der meer de aanleg van een stadspark, met wandelpaden die vanuit de binnenstad doorlopen. In het park moet ook ruimte komen voor een jeu-de-boulesbaan. Overi gens heeft het platform de bewoners gevraagd om mee te denken om de leefbaarheid te bevorderen. Jong Axel in vol tenue. De groep is kampioen in de B-divisie van het nationaal jeugdfestival in Vlissingen geworden. Door Sandra van de Vijver Axel - Voor de showband Jong Axel is 1997 een gedenkwaardig jaar. Eind mei behaalde de band het kampioen schap in de B-divisie van het natio naal jeugdfestival in Vlissingen. En in september viert Jong Axel het ko peren jubileum. De muzikanten tooi en zich dan in een geheel nieuw uni form. Showband Jong Axel bevindt zich mo menteel aan de top: er zijn vijftig actieve leden in de leeftijd van zes tot en met zes tien jaar. Nauwelijks vier jaar geleden zag de toekomst heel wat somberder uit. „Toen zat de showband nog finaal aan de grond," zegt show-instructeur Ronald den Hollander. Aan het nationaal jeugdfestival in Vlis singen deden twintig jeugdgroepen uit heel Nederland mee. lil het eerste deel van het festival won Jong Axel de eerste prijs in de B-klasse van amateurs. In het tweede deel mocht de showband dan ook uitkomen in de A-klasse van de ere-divi- sie. Daar behaalden ze aen, .zevende plaats. „Het is de eerste keer in al die jaren dat we zo hoog gescoord hebben. We zijn heel trots op deze prestatie. Er is hard voor ge werkt," zegt Den Hollander. In de zomer repeteert de band twee keer in de week, 's winters één keer. „Nieuwe leden krijgen via ons eerst twee jaar les in het noten le zen. Na het eerste jaar kan er begonnen worden met het bespelen van een instru ment. De lessen, instrumenten en unifor men worden voor het grootste deel be taald uit de pot van optredens en dona teurs. We hebben heel weinig verloop, de kinderen hebben er echt plezier in. Er zijn vaak optredens en het wordt zo gere geld dat de kinderen 's avonds op tijd weer thuis zijn. Vooral voor de kleintjes is dat belangrijk." Jong Axel neemt deel aan carnavals-op- tochten, taptoe's, koninginnedag en op 13 september is er een optreden in De Efte- ling. De muzikanten treden op met onder meer trompetten, trombones, het klok kenspel en de grote trom. Ook is er een vlaggengroep die de dans verzorgt. Het repertoire - dat van tijd tot tijd wordt aangepast - bestaat uit bekende melo dieën. Den Hollander geeft sinds vier jaar les. foto camile schelstraete Zelf was hij vroeger ook jarenlang trouw lid van een showband. „Het is heel leuk om te doen, je ziet de kinderen vooruit gaan. Gelukkig zijn ze tegenwoordig mondiger dan vroeger. Speelt iemand trompet, maar wil hij of zij liever trombo ne spelen, dan wordt daar meteen om ge vraagd. Voorheen gebeurde het dan wel eens dat iemand een tijd lang tegen zijn zin een instrument bespeelde. De afstand tussen de kinderen en de lesinstructeur is nu kleiner, we hebben samen veel plezier. Het maakt het lesgeven boeiender en ook wel eens moeilijker. We hanteren een strak lesschema: de kinderen hebben be hoefte aan duidelijke regels. In de maan den juli en augustus liggen de lessen stil. We beginnen weer fanatiek in septem ber." Van onze correspondent Wachtebeke - In provinciaal domein Puyenbroeck in Wachtebeke wordt zaterdag en zondag een internationale menwedstrijd met tachtig aanspanningen gehouden. Vorig jaar namen tijdens de eer ste editie 55 aanspanningen deel onder de wakende blikken van zo'n 8000 toeschouwers. Nu ko men er tachtig aanspanningen aan het vertrek, waaronder veer tig nationale en veertig interna tionale deelnemers. Het internationale gezelschap is afkomstig uit heel Europa. De deelnemers komen uit België, Ne derland, Luxemburg, Frankrijk, Engeland, Ierland en Zweden. Zaterdag wordt de dressuur ver reden en zondag de spectaculaire marathon vanaf 08.00 uur. De marathon loopt door het gehele domein. Van orize verslaggever Hulst - Burgemeester en wet houders van Hulst voelen er niets voor om een apart geld potje te maken om daar aller lei wensen uit de verschillen de dorps- en wijkplannen mee uit te voeren. Wethouder P. Weemaes zei dat gisteren tij dens de raadsvergadering, naar aanleiding van vragen door A. van Duyse (Groot Hulst/Gemeenschappelijke Belangen). Van Duyse opperde het idee met de achterliggende gedachte dat de dorps- en wijkraden dan niet meer zo snel boos in de pen zullen klimmen, omdat ze zich niet se rieus genomen voelen. Bovendien vroeg Van Duyse zich af of de dorps- en wijkraden wel duide lijk genoeg wordt uitgelegd dat de uitvoering van allerlei wen- senlijstjes tijd en vooral veel geld kost. Geld, dat de gemeente niet voor het opscheppen heeft. Volgens wethouder Weemaes wordt bij de vaststelling van dorps- en wijkplannen altijd na drukkelijk gezegd dat die niet binnen een paar jaar kunnen worden uitgevoerd. „Wij gaan er als gemeente van uit dat we daar wel tien jaar mee aan de slag zijn. Toch zijn er na vaststelling van de meeste dorpsplannen door de gemeente toch steeds direct ac ties ondernomen op een aantal knelpunten. En zaken die we toe gezegd hebben, daar wordt wel degelijk aan gewerkt." Een apart potje om daaruit links en recht wat cadeautjes uit te de len zag Weemaes vooralsnog niet zitten. „Want hoe groot moet dat potje dan zijn? Het is vaak zo dat het om grote projecten gaat die veel geld kosten. Wat we nu al ja ren doen is proberen om jaarlijks A. van Duyse: 'Wijkraden be ter uitleggen dat wensen reali seren geld en tijd kost.' foto camile schelstraete op onze prioriteitenlijst een aan tal punten uit de dorpsplannen op te nemen. We geven het liefst van jaar tot jaar de prioriteiten aan en proberen dan bovendien alles zo eerlijk mogelijk over de verschillende kernen te verde len." Van onze correspondent Terneuzen- Het sluitend ma ken van de begroting bleek gisteravond tijdens de raads vergadering van de gemeente een repeterende klus. Na vier jaar heen en weer gepraat gin gen de raadsleden gisteren ak koord met de ombuigingen op het schoolzwemmen, de bibli otheek. st. Toonbeeld en de stichting Welzijn. Wethouder K. van der Hoofd van Financiën moest de raad meer dan een keer voorspiegelen dat de te realiseren ombuigingen con form de afspraken zijn die de raad eerder heeft vastgesteld. De PvdA-fractie had bij monde van E. Kerckhaert de grootste moeite met de ombuigingen in de deze sector. „De bezuiningstaakstel- ling voor 1998, namelijk om 500.000 gulden te bezuinigen kan volgens ons ingevuld worden zonder ten koste te gaan van het schoolzwemmen. Wij zoeken het eerder in efficiënter organiseren van het schoolzwemmen. Met een speciaal tarief voor ongediplo meerde zwemmers van 9 en 12 jaar geeft u een premie op uitstel. Ook vragen we aandacht voor de zwemuren van de verenigingen die nu mogelijk een extra toeloop krijgen van kinderen. Kinderen in de kernen worden extra gedu peerd." D66 diende een wijzigingsvoor stel in voor behoud van het schoolzwemmen. P. Nieuwen- huijzen „Voor ons staat de veilig heid van de kinderen voorop. Dit is onbetaalbaar wat ons betreft." GroenLinks vond de vangnet functie binnen het project ver lengde schooldag zo lek als een vergiet en ging daarom mee met het wijzigingsvoorstel. Bij de hoofdelijke stemming bleken zes tien raadsleden tegen het wijzi gingsvoorstel te zijn en acht voor. Dezelfde stemmers bleken omge keerd evenredig te stemmen voor het afschaffen van het school zwemmen. De ombuigingen bij de biblio theek, stichting Toonbeeld en de stichting Welzijn haalde het met een ruime meerderheid. Veertien raadsleden waren voor het colle gevoorstel tien tegen. W, de Zeeuw (WD) vond dat in het col legevoorstel de pijn over de sek toren evenredig was verdeeld. De bibliotheek levert in twee fasen 30.000 gulden in, Toonbeeld in twee fasen een bedrag van 60.000 gulden, waarvan in 1998 ook 30.000 en de stichting Welzijn 35.000 gulden met ingang van het begrotingsjaar 1998, met dien verstande dat de lening van 200.000 gulden met tien jaar wordt verlengd. E. Kerckhaert waagde nog een poging om Toon beeld meer te laten bezuinigen, ondermeer op de torenhoge ad ministratiekosten. Burgemeester Barbé waarschuwde voor deze ontwikkeling om administratie- functies bij de gemeente weg te halen. „In deze post zit ook een gedeelte voor het stadhuis." Raadslid W. Gosselaar nam af scheid van de raad. Barbé noem de hem een wijs bestuurder, die bedachtzaam te werk ging en al leen het woord nam als hij dat nodig vond. Van onze verslaggever Axel - De gemeente Axel moet er voor waken dat zich borde len gaan vestigen nu het alge mene prostitutieverbod bin nenkort uit de wetboeken ver dwijnt. Het GPV-gemeente- raadslid J. Dieleman zei dat in de rondvraag van de gistera-. vond gehouden raadsvergade ring in Axel. Het raadslid noemde het prachtig dat Axel zich profileert als kunst- en cultuurgemeente. „Maar we moeten er voor oppas sen dat we straks niet ook een erotiekgemeente worden," aldus Dieleman. Daarom deed hij het dagelijks ge meentebestuur de suggestie aan de hand de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) aan te passen om de vestiging van bordelen op Axels grondgebied onmogelijk te maken. Burgemeester W. de Graaf zegde hem dat graag toe. Wel wees De Graaf erop dat het moeilijk is om sluitende regels te stellen die de komst van sexhuizen volledig uitsluiten. „Maar we zullen er heel alert op zijn en de APV waar mogelijk aanpassen om het zo moeilijk mogelijk te maken." De burge meester deelde in hetzelfde ver- Terneuzen - Bij een inbraak in een woning aan de Guido Ge- zellestraat is kleding ter waar de van 350 gulden gestolen. De 26-jarige bewoner ontdekte de inbraak bij thuiskomst Sint Jansteen - De politie be trapte rond één uur in de nacht van donderdag op vrijdag op de Jos Everaardstraat een 59-jari- ge automobilist uit Sint Jan steen die met te veel drank op toch achter het stuur was ge kropen. De man bleek een alco holpromillage van 1,4 te heb ben. Hij kreeg een dagvaarding en een rijverbod van zes uur. Sas van Gent - Bij een kop- staart-botsing op de Oost- poortweg is gisterochtend veel blikschade ontstaan. De be stuurders kwamen met de schrik vrij. Een 57-jarige auto mobilist uit Westdorpe, een 43- jarige automobilist uit Kloos- terzande en een 31-jarige be stuurder uit Brasschaat ston den stil voor het rode stoplicht aan de Oostpoortweg. Een 42- jarige vrachtwagenchauffeur uit Terneuzen zag dat te laat en knalde er achter op. Terneuzen - Een 23-jarige au. tomobiliste uit Oostburg zag gisterochtend op de Butenha- ven te laat dat een 28-jarige be stuurder uit Hoofdplaat afrem de. Er ontstond aanzienlijke blikschade aan beide auto's. Hulst - Een 73-jarige automo bilist uit Hulst werd gisteren van achter aangereden door een autobestuurder uit West dorpe. Het ongeval gebeurde op de Absdaalseweg. Sluis - Een driejarig jongetje uit Sluis is gisteren met een hersenschudding en een hoofd wond opgenomen in het zie kenhuis na een aanrijding met een 19-jarige autobestuurder uit de Belfortstad. Het jongetje stak plotseling de kruising Ou de Kerkstraat/Garen- markt/Meerminnestraat over en liep toen tegen de auto die met lage snelheid passeerde. Terneuzen - Infra Scaldem opleidingen in de gezondheidszorg. Diploma verpleegkundige: Marinda Boone, Petrona van de Ende, Ines Mahu, Ramona Nelis en Carien Snoeijers. Van onze correspondent Den Haag/Sluis-Aardenburg - De Raad van State maakt waar schijnlijk pas in de herfst van dit jaar bekend onder welke voorwaarden intensieve veehouderij in Zeeland is toegestaan. Gisteren behandelde de afdeling het bestemmingsplan buitenge bied van de gemeente Sluis-Aar denburg, waarin vrije vestiging tot een maximum van 1500 vier kante meter wordt toegestaan en een vrijstellingsmogelijkheid tot 3000 vierkante meter is opgeno men. Volgens de verantwoordelijke wethouder van Ruimtelijke Or dening, J. du Fossé, is die norm in overleg met alle agrariërs-.in de- gemeente opgenomen. Om de overeenstemming tussen de ge meente en haar boeren te illustre ren was een bus vol agrariërs meegekomen naar de hoorzitting in Den Haag. Vestigingseisen De door B en W van Sluis-Aar denburg gehanteerde vestigings eisen zouden volgens Du Fossé aansluiten bij de criteria die LNV aangeeft voor levensvatbare in tensieve veehouderij als 'neven tak'. Gedeputeerde Staten (GS) van Zeeland hebben hun goed keuring geweigerd aan dit deel van het bestemmingsplan en be roepen zich eveneens op het mi nisterie van Landbouw. Dat zou een maximum van 1000 vierkante meter voorschrijven, in het geval van varkenshouderijen, overeen komend met zo'n 1000 varkens. Mocht een varkenshouder extra ruimte voor zijn dieren willen dan is in de visie van GS een vrij stelling tot 1500 vierkante meter mogelijk. De LTO-raad Zeeland heeft zich in deze kwestie en vergelijkbare zaken in andere Zeeuwse ge meenten opgeworpen als opvol ger van de gewestelijke raad voor Zeeland van het landbouwschap. De LTO-raad vindt de opstelling van B en W van Sluis-Aarden burg alleszins redelijk. J. Dieleman (GPV) kreeg gis teren bijval voor zijn voorstel om bordelen in Axel niet toe te staan. foto archief de stem band mee dat de gemeente al af spraken gemaakt heeft bij de voorbereidingen voor een nieuw bestemmingsplan voor het bui tengebied. Immers, voerde hij aan, dat soort zaken vestigt zich vaak daar. „We houden daar bij de aanwijzing van bestemmingen in het nieuwe plan rekening mee." Van onze verslaggever Middelburg - De zorg voor mensen met autistische stoorniss® in Zeeland is niet optimaal. In de provincie is bijvoorbeeld ge® voorziening waar ze kunnen wonen en werken. Het onderwijs in Zeeland is nog niet voldoende toegerust voor autisten, en® de instellingen voor geestelijk gehandicapten ontbreekt de specifieke zorg voor deze mensen. Als de beschaving van een ge- ving krijgen. Ze nemen fragm® Van onze rechtbankmedewerker Middelburg - De officier van justitie heeft gisteren voor de rechtbank in Middelburg tegen de 37-jarige A.M. uit Middelburg een gevange nisstraf van dertig maanden plus ten uitvoerlegging van een oude straf van vier maanden geëist. Tegen diens 22-jarige broer eiste de officier een gevangenisstraf van twee jaar waarvan zes maanden voorwaardelijk. Het duo genoot sa men met nog een broer, 'roem' als afpersers van verslaafden. Ze be roofden, onder meer, een Middelburgse dealer tot twee keer toe van heroïne. In december werd bij het station een verslaafde met het mes op de keel gevraagd geld, een gsm-telefoon en bankpasjes af te geven. Over twee weken wijst de rechtbank vonnis. meenschap wordt afgemeten aan de zorg voor de zwakkeren in die gemeenschap, scoort Zeeland nog niet optimaal. Dat is de strekking van een studie van de Stichting VMC die gisteren in Middelburg is aangeboden aan het provin- ciebstuur. Autisme kreeg in brede kring be kendheid door de film The Rain Man waarin Dustin Hoffman de autistische broer van Tom Cruise speelde. In Zeeland, zo heeft de VMC becijferd, lijden 735 mensen aan autisme of aan autisme ver wante stoornissen. Mensen met die stoornissen hebben vaak gro te problemen met het verwerken en met de zingeving van de infor matie die zij vanuit hun omge- tarisch waar en kunnen waargenomene moeilijk in eigen gedachtengang inpas""" Autisten begrijpen niet goed er om hen heen gebeurt waard»»' verwarring en angst ontsta® Hun reactie daarop kan P®" bleemgedrag zijn of het zich t' rugtrekken in een isolement. Ruim driekwart van de autist» heeft een verstandelijke ban»» cap en woont vaak in een ten* voor geestelijk gehandic Die groep behoeft speciale die in veel gevallen geboden worden door een in Zeeland w® kend 'autistenteam', maarpe1'111 stelling verschilt dat nog. geen eensluidend gericht zorgf leid. Van onze verslaggeefster Oostburg - De gem burg werkt aan een r voor de gemeentelijk waarbij doel en midc vesteringen worden Op deze manier is toonbaar aan welk d wordt besteed. Deze toezegging deed J. S Financiën van de gemee gisteren tijdens de Recrea Toch gaat de LTO-raad al deze zaken bij de Raad van State in met één principiële stellingname: dat de intensieve veehouderij niet aan een bepaalde oppervlaktege bonden mag worden. De milieu gevolgen van de komst van inten sieve veehouderij moet volgens de LTO-raad Zeeland via de mi lieuwetgeving geregeld worden en niet via de ruimtelijke orde ning. Goes De gezaghebbende adviseur nan I de Raad van State deelt die me-1 ning. De vier andere Zeeuwse ge meenten waarvan de bestem mingsplannen aan de Raad van State zijn voorgelegd hebben al len strengere vestigingsnormen in de voorschriften opgenomen. Het strengst is de gemeente Goes I die de norm voor vrije vestiging op 750 vierkante meter wil vast leggen. Waarschijnlijk zal de Raad van State al deze Zeeuwse zaken in één uitspraak afdoen. Die uit spraak zal nog wel even op zich laten wachten. Van onze verslaggever Sas van Gent - De stichting Wel- zijnsraad houdt dinsdag 1 juli sa men met het consultatieburea» en de wijkagent een voorlich tingsbijeenkomst over drugs. Dt bijeenkomst is vanaf 19.30 uur® De Roselaer in Sas van Gent. Doel is mensen kennis te latei maken met allerlei soorten dovende middelen en hun uitwee king. Ook worden het beleid ei het belang van sociale controle toegelicht. Er is gelegenheid het stellen van vragen en het voe ren van discussie. De Devon Express het Van onze verslaggeefster Breskens - Zijn afmetj bij 110 meter en 16 b| kan maar liefst 2100 voeren en is voorzien I snufjes zoals anti-slipvji latietechnieken, alumi| hoge-drukinstallaties, automatische drinksys Express is de naam ve veetransportschip van uit Breskens. De imposante Devon Exi gisteren in de handelshs kens, het schip is gebouwc werf van Van Diepen in Van onze verslaggeefster Oostburg - De leden vai meente Oostburg willen d pig blijft voorbehouden a. Recreatie-ondernemer J. va Velde vreest dat als de kopp wordt losgelaten de mini-J pmgs in hun huidige vorm p Kroeten maken voor sta-cara' »Bij ontkoppeling bestaat de gelijkheid dat als boeren boerderij verkopen er al eampinghandelaren op de s staan die het principe van de w-camping al snel zullen vJ ren." Ook J. Wielakker (PvdA Fierens (WD), L. Fliky V en A. Heyboer (I Pleitten voor koppeling, rerens stelde wel voor een s «bouwregeling in te voerer landbouwers stoppen met 'jf en hi de bestaande i Ing dan dus ook hun mini-c Ping moeten beëindigen. „Of anier is er minder kans dat •-campings worden overg' ™d°°r campinghandelarei Oostburgse college van wil onderzoeken of het koj wgsbeleid mini-camping/ gelaten kan worden, omda unf aC^e'^voor dd s°ort recre r ;i®ens bet college nog niet is «Kt. Volgens wethouder Cr ,ere zal de gemeente wej schaalvergroting steeds J rev, if-11 §econfronteerd met 1 risnF.' If ®toPPen met hun a, °ednjf om zo kleinsch Kamperen in stand te kun dua 6a "0ntkoPpeling kar toch H°r Zorgen dat deze bo' mini kunnen gaan met vullend^'118'M Zijn er wel veran v°orwaarden nodig t «snippet en uitwassen te orf Haf1?16 ,Van de Velde weesl W slaten van deze kof dinL <Wassen als grote uitb ken r ^vee^ bi de hand zou v r Luele«aere stelde na het

de Stem | 1997 | | pagina 20