DE STEM P E S O E E vita Galvanitas bv AANKOMEND SHOPMANAGERS: recora £nprtta a efh P II Hoofd Automatisering jnbriumj MONTAGEMEDEWERKER PROJECTLEIDERS m/v Gemeentesecretaris m/v ZOEKT IN GEHEEL NEDERLAND NAAR: r leerling verzorgende (IG) m/v Transport van Overveld BV DAGBLAD VOOR ZUIDWEST- n.v. waterleiding maatschappij "noord-west-brabant" Hoofd Elektrotechniek SHpflZ Janssen FULLTIME VERKOOPSTER VERTEGENWOORDIGERS EU De Witte Morel School-, Project- en stadionmeubilair Sollicitaties te richten aan de afd. Personeels zaken, Postbus 4,4900 AA Oosterhout Inlichtingen: 0162-454355. GEMEENTE HULST v-y SIMPLY THE BEST Verpleeg- en verzorgingshuis L vaste chauffeurs en oproepchauffeurs een ervaren receptioniste/telefoniste een ervaren loodsbaas I LL DE STEM ZATERDAG 21 JUNI 1997 De N.V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant" zorgt met haar 280 medewerkers voor het water in 25 gemeenten in West- en Midden-Brabant. Jaarlijks wordt 75 miljoen m3 water gezuiverd en gedistribueerd. De jaaromzet bedraagt ruim 145 miljoen gulden De WNWB zoekt voortdurend naar mogelijkheden om in te spelen op de veranderende behoeften en wensen van consumenten en het bedrijfsleven. In toe nemende mate ontwikkelt de WNWB zich van drinkwaterleverancier tot een full-service waterbedrijf Het "op maat" leveren van water in verschillende kwaliteiten staat daarbij momenteel centraal. Werken voor een bedrijf in ontwikkeling? Werken voor een sprankelend product? Dat kan binnen onze sector Productie in de functie van Het vooronderzoek, het ontwerp en de begeleiding van de uitvoering van (elektrotechnische en meet- en regeltechnische) projecten ten behoeve van nieuwbouw en renovatie van drinkwaterproductie- installaties is de hoofdtaak van de afdeling Elektrotechniek. Het betreft het gebied van middenspanning tot en met telemetrie. Uw taak Het leidinggeven aan een team van zeven medewerkers; Zorgen voor de technische inhoudelijke planvoorbereiding; Het bewaken van de nadere uitwerking van de plannen tot detailontwerpen en tekeningen; Zorgdragen voor een goede afstemming met andere technische disciplines en met de uiteindelijke gebruikers van de installaties; Het leveren van een bijdrage aan de procesomschrijvingen voor de besturing van installaties, Maken van werkplanningen en bewaken van de voortgang van de onderhanden werken, Het aanbesteden van projecten en zorgdragen voor de begeleiding van de uitvoering Onze vraag U heeft het diploma HTS elektrotechniek aangevuld met een applicatiecursus Meet- en regeltechniek. U heeft ervaring met projectmatig werken en u heeft uw leidinggevende capaciteiten in de praktijk al waar weten te maken U vindt het een uitdaging om een vakgebied waarbij ontwikkelingen snel gaan op afgewogen wijze te vertalen naar de praktijk van leveringszekerheid en bedieningsgemak. U bent een teambuilder. U houdt van werkdruk; af en toe hectiek is voor u geen probleem. U heeft een rijbewijs. Ons aanbod De salarisschaal die bij deze functie hoort loopt van minimaal f 5 738,- tot maximaal f 7.682,- per maand. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Denkt u de geschikte man of vrouw te zijn die de kwaliteit van ons bedrijf mee kan verhogen, dan nodigen wij u van harte uit om te solliciteren. Uw brief kunt u tot uiterlijk 12 juli a.s. richten aan de N.V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West- Brabant", t.a.v. mevrouw E. Philippi, Postbus 3444, 4800 DK Breda, onder vermelding van HE in de linkerbovenhoek van de enveloppe. In verband met de planning van gesprekken wordt U verzocht ook uw vakantieperiode in uw brief op te nemen. Voor vragen over de functie kunt u terecht bij de heer J. Swanen, eerste medewerker Elektrotechniek, via telefoonnummer 076 5727 407 Vraagt ter versterking van haar winkelteam een voor de afdeling brood en gebak. Ruime ervaring is gewenst. In onze geheel verbouwde en gemoderni seerde supermarkt komen wij handen telcort. Is deze leuke en verantwoordelijke baan iets voor jou en ben je tussen de 18 en 23 jaar oud, richt dan je schriftelijke sollicitatie tof dhr. J. Janssen. Super Janssen, De Burcht 20, 4834 HE Breda. Internationale groothandel vraagt voor uitbreiding: Wij bieden: -vast loon hoge commissie -interne opleiding -vaste sector -autovergoeding (firmawagen na gebleken geschiktheid) Wij vragen: ^-dynamische mensen rif -leeftijd 21-45 jaar -in bezit van eigen auto -onmiddellijk beschikbaar Telefonische reacties a.s. maandag en dinsdag tussen 09.00-15.00 uur. 076-5873066. Of schriftelijke reacties met c.v. en pasfoto sturen naar brief onder nummer: R 479 BREDA V BRITISH VITA PLC is internationaal marktleider op het gebied van ontwikkeling en productie van polymeren, vezels en technische kunststoffen. Met meer dan 13.000 medewerkers wordt een omzet van 1,2 miljard pond sterling gerealiseerd in een business-to-business omgeving met als belangrijkste product applicaties in de meubel-, automobiel-, verpakkings-, kleding- en engineerindustrie. De bedrijven groep van British Vita is nagenoeg geheel aanwezig in alle economisch relevante geografische gebieden van de wereld. Het besturingsmodel kenmerkt zich door decentralisatie van de diverse bedrijven en/of klusters met een sterk netwerk tussen deze bedrijven. In verband met een op korte termijn te starten automatiseringspro ject, waarbij de bedrijvengroep in de Benelux een pilotfunctie vervult, zoeken wij voor de Nederlandse bedrijvengroep naar een resultaatgericht (m/v) De Nederlandse bedrijven omvatten o.a. Caligen Europe BV (Breda)/ Draka Interfoam BV (Hillegom)/ Radium Foam BV (Maastricht). Deze bedrijven realiseren samen een totale omzet van Hfl. 170 miljoen met circa 450 medewerkers. Uw functie Uw opdracht bestaat in eerste instantie uit het implementeren en coördineren van een toekomst gericht informatiesysteem bij de Nederlandse bedrijven. Na inwerking in het bedrijfsmodel en de pro- ductflow van de bedrijven past u het geïntegreerd logistiek pakket aan, aan de specifieke informatie stroom (van order-entry tot levering, datacaptatie, stockbeheer e.a.) van elk bedrijf. Op die manier wordt elk systeem gebruiksvriendelijk aangepast aan de informatiewensen van de eindgebruikers. De supervisie van de installatie, de opvolging van het implementatieschema, het onderhoud van de hardware en het verdere systeembeheer in de informatica-afdeling (PC's, netwerk, e.d.) vallen onder uw verantwoordelijkheid. U organiseert eveneens de opleiding van de eindgebruikers. Tenslotte, als spil van het gehele automatise- ringsgebeuren, bent u de problemsolver en het centrale aanspreekpunt voor alle medewerkers. U blijft steeds attent voor de vragen en wensen van de afdelingen, kritisch m.b.t. de bruikbaarheid van oplossingen, flexibel en kwaliteitsbewust bij het aanpassen en optimaliseren van het systeem. U wordt tewerkgesteld in ons hoofdkantoor te Breda en rapporteert aan de Financiële Directeur. Ons aanbod Wij bieden een bijzonder boeiende functie in een gezonde en stevige bedrijvengroep die in zijn sector bovendien marktleider is in Europa. Er is ruimschoots de mogelijkheid om uw creativiteit en verantwoordelijkheid te ontplooien, zowel inzake het IT-gebeuren als m.b.t. people- management. Een uitstekend salaris met inbegrip van een zeer goed pakket aan arbeidsvoorwaarden en een representatieve wagen van de zaak voor kandidaten met een al even veelbelovend profiel. Uw profiel U hebt een HBO of academisch werk-en denkniveau (HBO/WO-opleiding op het gebied van informatica of logistiek of gelijk waardig door ervaring) met een goede kijk op het algemene bedrijfsgebeuren met betrekking tot informatiestromen. Een passende werkervaring bv. als consultant, projectleider of IT-medewerker is gewenst evenals de ervaring met het implementeren van geïntegreerde logistieke pakketten. Ervaring in de productie of logistieke omgeving in de semi-proces/industrie (CPIM) is een pro. Organiseren, coördineren en initiëren binnen een praktisch-pragmatische aanpak klinkt als muziek in uw oren. Daarnaast beschikt u over goede sociale en communicatieve vaardigheden, een sterke analytische geest en ontwikkelt u een coherente visie op het IT-gebeuren binnen de Vita-groep. G eïnteresseerd Stuur dan vandaag nog uw sollicitatiebrief met CV en recente pasfoto naar onze consultants t.a.v. Ingrid Verschoote. Uw kandidatuur wordt snel en strikt vertrouwelijk behandeld. De eerste gespreksrondes gaan door in Breda. E&Y HUMAN RESOURCES SERVICES MEMBER OF E&Y CONSULTING INTERNATIONAL Rijvisschestraat 118 B-9052 Gent (Zwijnaarde) Tel. 00 32 9 222 26 95 Fax 00 32 9221 23 55 e-mail: dewitte&morel@unicall.be i Fabricom Piping is een dienstverlenend bedrijf voor de industrie op het ge bied van piping, prefabricage, nieuwbouwprojecten, onderhoud, installatie van mechanische equipment en constructie van skid mounted eenheden. De werkzaamheden vinden plaats vanuit twee vestigingen in Nederland, te weten: Moerdijk (hoofdkantoor) en Sluiskil. Fabricom Piping behoort tot de groep Fabricom N. V. (België) en Fabricom Installatie Techniek (Nederland). Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn: Taakomschrijving: Als projectleider bij Fabricom bent u verantwoordelijk voor de organisatie, de uitvoering en het financiële resultaat van multidisciplinaire projecten vanaf de voorbereidingsfase tot en met de uitvoering en oplevering. U geeft leiding aan de betrokken medewerkers en onderhoudt de contacten met opdracht gevers en leveranciers. Wij zijn op zoek naar kandidaten die minimaal aan de volgende eisen vol doen: - HTS-wtb of gelijkwaardig door ervaring. - Managementkwaliteiten. - Ervaring in industriële pijpleidingsystemen. - Kennis van de Engelse taal. - Diploma WA1. Wij beseffen dat we nogal wat vragen. Als projectleider bij Fabricom be kleedt u een verantwoordelijke functie op een sleutelpositie binnen ons be drijf. Uw arbeidsvoorwaarden zullen dan ook uitstekend zijn, zowel primair als se cundair. Bovendien bieden we u uiterst gunstige toekomstperspectieven. U bent op zoek naar een verantwoordelijke, uitdagende functie U voldoet bovendien aan bovenstaande eisen Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar: Fabricom Piping B.V. T.a.v. Personeelszaken, Postbus 39, 4780 AA Moerdijk Voor telefonische informatie: De heer J. van der Zanden/Technisch Directeur. Tel.nr. 0168-384110 Uw sollicitatie zal uiteraard strikt vertrouwelijk behandeld worden. -metaalindustrie vraagt: De gemeente Hulst, gelegen in Zeeuwsch-Vlaanderen nabij de Bel gische grens, telt ongeveer 20.000 inwoners. Het vestingstadje Hulst en de landelijk gelegen woonkernen Clinge, Graauw, Heikant, Kapellebrug, Nieuw-Namen en St. Jansteen vor men samen de gemeente Hulst. De organisatie Het ambtelijk apparaat bestaat uit ca. 140 medewerkers. Deze zijn thans verdeeld over vier afdelingen: stads- en Dorpsontwikkeling, Financiën, Bestuurlijke ondersteuning en Burgerzaken. De functie Door vertrek van de huidige functionaris zoekt Hulst een De gemeente Hulst zoekt een functionaris van bij voorkeur tussen de 35 en 45 jaar, die met begrip voor en ervaring met de politiek- bestuurlijke omgeving van een overheidsinstelling, sturing kan ge ven aan het ambtelijk apparaat en zorg draagt voor een vlotte en goede uitvoering van de genomen besluiten. De secretaris is hoofd van de gehele ambtelijke organisatie en te vens hoofd van de afdeling Bestuurlijke Ondersteuning. Hij/zij is voorzitter van het managementteam. De gemeentesecreta ris is in het bijzonder belast met de beleidsvoorbereiding van perso nele en organisatorische aangelegenheden. Hoofdbestanddelen: ondersteuning bestuursorganen; coördinatie ambtelijke ondersteuning; leidinggeven aan het ambtelijk apparaat; leidinggeven aan de afdeling Bestuurlijke Ondersteuning; beleidsadvisering. De nieuwe functionaris zal als voorzitter van het managementteam moeten streven naar samenwerking en slagvaardigheid en moeten werken aan de integratie van de werkvelden. Een eenduidige aan sturing van de organisatie zal moeten bijdragen tot een goed func tionerend ambtelijk apparaat. Hij/zij zal een goede intermediaire rol moeten vervullen tussen bestuur en ambtelijk apparaat. Enthousias me, overtuigingskracht, een open en heldere wijze van communice ren en wederzijds vertrouwen zijn belangrijke succesfactoren voor het welslagen van de nieuwe secretaris. De functionaris moet zowel extern als intern inspirerend te werk kunnen gaan en dient oog te hebben voor intermenselijke verhou dingen. De functie-eisen: academisch werk- en denkniveau, bij voorkeur jurist; managementervaring, bij voorkeur in een overheidsorganisatie; een goed organisatorisch inzicht; aantoonbare leidinggevende kwaliteiten; inzicht in poiitiek-bestuurlijke/ambtelijke verhoudingen; ervaring met beleidsadvisering; brede maatschappelijke belangstelling; goede contactuele eigenschappen in woord en geschrift. De arbeidsvoorwaarden De functie wordt gehonoreerd volgens schaal 13 BBRA (maximaal ƒ8.921.- bruto per maand exclusief 8% vakantietoelage). Inschaling vindt plaats op basis van leeftijd, opleiding en ervaring. De procedure De gemeente Hulst laat zich in deze procedure begeleiden door de heer drs. G. Wesselo van Van der Kruijs RPD. Een assessment center- onderzoek maakt deel uit van de procedure, uw sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u vóór 4 juli a.s. zenden aan Van der Kruijs RPD, Postbus 305, 3730 AH De Bilt, ter attentie van de heer Wesselo. Uw reactie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Van kandidaten wordt verwacht dat ze zich vestigen in Hulst of omgeving. Nadere inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de burge meester, mr. dr. A.A.LG.M. Kessen (tel. 0114-389248) of drs. C. wesselo, consultant van van der Kruijs RPD (tel. 030-2209209). Free Record Shop Is Ne derlands grootste winkelke ten op het gebied von beeld- en geluidsdragers. Het winkelconcept van Free Record Shop ontwikkelt zich meer en meer tot een home entertainment winkel waarin naast muziek en video ook boekenCD-Rom, en videogames te koop zijn. UUlj zijn een Jong, dynamisch en snel groeiend bedrijf met ruim 140 winkels en ongeveer achthonderd enthousiaste somenwerkers. De functie: Het aantal Free Record Shop ujinkels breidt zich steeds verder ylt. De komen de maanden zullen o.a. een groot aantal nieuwe stationskiosken worden geo pend. Daarom zoeken wij jonge gedreven somenwerkers die, na een jaar ols verko per gewerkt te hebben, kunnen deelne men aan het interne opleidingsprogram ma tot shopmanager. Na dit opleidings programma von een holf jaor ben Je In stoot om zelfstandig en succesvol een winkel te managen, Wi) stellen hoge eisen aan ónze aan komende shopmanagers: Ben ofgeronde M.B.O. opleiding (bij voorkeur een M.M.O diplomo). leeftijd tussen de 18 en 23 jaar. Tenminste regelmatig vakantiewerk of parttime werk hebben verricht. Moor bij voorkeur een Jaor werkervaring In de detailhandel. Collegiaal, een meer dan gemiddelde Inzet, doorzettingsvermogen en een commerciële klantgerichte Instelling. Daarnaast flexibiliteit, accuratesse, stressbestendigheid en grote interesse In muziek. Ons aanbod: (JUij bieden Je een afwisselende boon In een snelgroeiend dynamisch en succes- vof bedrijf. UJij zijn trots op onze eerlijke en open cultuur, met daarin daadwerkelij ke groeimogelijkheden voor somenuier- kers met talent. ie reactie: Heb Je Interesse en voldoe je echt oan aHe eisen stuur don een brief met een uitgebreid curriculum vitoe en een recente pasfoto naar: Free Record Shop B.V. T.a.v. Thomas van Meenen, manager Samenwerkers ft Organisatie Postbus 155 8900 AD Capelle a/d IJssel O.v.v. vocoture oonkomend shopmonoger. n a aas Zoekt u werk: waarin u veel en intensief contact hebt met mensen en waarin u echt iets voor mensen wilt betekenen en waarin u mensen kunt helpen in een huiselijke omgeving.. dan kunt u starten als in ons Verpleeg- en Verzorgingshuis, dat gevestigd is in het centrum van Breda en plaats biedt aan ruim 400 patiënten en bewoners. Binnen de instelling zijn momenteel ruim 370 personen werkzaam, gespreid over verscheidene dienstverlenende sectoren. Wat houdt de opleiding tot verzorgende individuele gezondheidszorg (IG) in: - u start per 1 september 1997 (op basis van een leerovereenkomst) met de Beroepsvoorbereidende Periode. Een periode van 7 maanden met overwegend theoretisch onderwijs aan de opleidingsschool "CSG-Borg", waarin een aantal stagedagen zijn opgenomen. In deze periode ontvangt u een zakgeld van 495,- per maand; - na deze periode wordt u een leer/arbeidsovereenkomst met salaris aangeboden voor de rest van de opleiding (29 maanden: Beroepspraktijk vorming). U gaat nu in de praktijk aan de slag op basis van een 32-urige werkweek en volgt daarnaast nog theoretisch onderwijs op de school. Van de kandidaten voor deze opleiding verwachten wij: - VBO-diploma of een opleiding op gelijkwaardig niveau met 2 vakken op C- niveau, waaronder Nederlands en 3 vakken op B-niveau; - een respectvolle bejegening ten aanzien van onze veelal oudere patiënten en bewoners. Wilt u meer informatie of hebt u interesse voor de opleiding verzorgende (IG)? Neem gerust contact op met onze afdeling P&O, tel.nr.: 076-5223800 en/of schrijf zo spoedig mogelijk een sollicitatiebrief naar mevrouw B. van der Bol, afd. personeelszaken opleidingen, op onderstaand adres. Verpleeg- en verzorgingshuis "Elisabeth" Leuvenaarstraat 91, Breda Correspondentie-adres: Postbus90103,4800RA Breda. Transport van Overveld BV; een jong en dynamisch snelgroeiend transportbedrijf zoekt in verband met uitbreiding van de werkzaam heden naar Portugal en Spanje. (vac.nr.: WK-01) voor binnen- en buitenland met name Spanje en Portugal vereisten: chauffeursdiploma ~k ADR-certificaat (vac.nr.: WK-02) vereisten: Ar goede beheersing van de moderne talen; sollicitanten die in woord en geschrift de Spaanse taal beheersen ge nieten de voorkeur it zelfstandig kunnen werken Ar affiniteit met compu ters (vac.nr.: WK-03) vereisten: Ar leidinggevende capaciteiten A- bereidheid om op wisselende tijden te werken •k inclusief weekenddienst met name op zondag Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan; t.a.v. dhr. W. Kroeze Munnikenheiweg 33, 4879 NE Etten-Leur. Dagelijks telefcj ook op zaterda grote zai D Donkerharige j.m., slank, sportief, li omg. 040, zoekt een leuk, slank, vrouwelijk maatje, iets horen!? Bellen 0900-9009049 CC 1 - p.m. t/m 5-7 BU-552 Ö4Ö-073, aan vr. geen gebrek. T aantr. sl. man rel. ONDEUGENDE vr zon, zeilen, water vak. met mijn boo o nr. 0 0900-900' de 107 1,- p.m. Rr.o.nr. BU-532 Sportieve jongem z.k.m. leuke, VROUW (25-35) dingen te onderne wie weet volgt Bellen onr 00900- code 108/1,- p.r 7. Br.o.nr. BU-531 J.vr., 35 jr, geh. ei nend bi z.k.m. dito tot 45 jr. Liefst ongr geh. mag ook voor en een erotische r< men met mijn man onr 00900-900904 109 ƒ1,- p.m. t/m 5 nr. BU-527 Ik (man, 39) ben not klaar om gestolen den. Ik wacht ech op de dievegge, dievegge's lieten liggen. Wie niet???? Bellen onr 00900-f code 110 ƒ1,- p.m. 7. Br.o.nr. BU-526 Knip uit!!! Spontanr zame goeduitz. j.ma z.k.m. goeduitz. Trefw.: romantiek, sfeervol, evt. relat voorstellen welkom liefs! Omg. 073. Bel S0900-9009049 coi ƒ1,- p.m. t/m 5-7. BU-525 Aantr. all.st. ram eerlijk van goed nivo ve rom. jonge vr. voo en erotiek van enig i samen te genieten geb. betr.b. en eerl o.nr 0 0900-900904 112 ƒ1,- p.m. t/m o.nr. BU-524 Is het voor jou ook n droom, straks misset aliteit. Aant. bl. vr,, verzorgd en spc trefw. strandwand ziek zkt. aantr. M. 3 Bellen o.nr. 0900-9 code 252 1,- p/m 07. Brieven o.nr. BU- 7,0 vult u de hoofdletters. afdeling Kleii Spelregels 1) Alleen be sluitend (geen die: 2) Maximaa 3) Het artiks telefoonn 4) Geen aan 5) Opgave u (kopieën bon. 6) U mag 1i telefoonn Naam: Adres: ih Postcode: 3. Telefoon: j Rubriek: Plaatsingsd

de Stem | 1997 | | pagina 50