DE STEM P E S O 1 4 Productieleider Oaderie EEL EXPAND Gr< Tapijttf verkoper showroom VESTIGINGSMANAGER m/v JsfsFINTERSELUNG SEARCH Van der Velde Afdelingssecretaresse v/m Partij BirkÊ Van der Verbom Field Engineers m/v _ih m/v management select belangenbehartiger en relatiebouwer ROOZEN VAN HOOF fs advies, werving en selectie topa verpakking bv 's-Hertogenbosch Telefoon Schriftelijk Balie Fax Afsluittijdei Regelkleint Millimeter! Fotokleintji Kleurkleintj Drie halen Brieven ont Algemeen Meer inforr Birkenstock Voorrei Reeds VOETE1 Voor bestrat: Showtuin: DE STEM ZATERDAG 21 JUNI 1997 r Het werkveld Telecommunicatie en techniek gaan hand in hand. Toch is succes in deze dynamische markt pas in tweede of zelfs derde instantie afhankelijk van draadjes en plugjes, stekkers en snoeren. Technisch gesproken zitten alle contacten doorgaans wel goed. Maar de contacten met de markt? De divisie Datacommunicatie is geïnteresseerd in HTS'ers E, -I, -TCK, HEAO'ers BI en HlO'ers die affiniteit met techniek en de markt hebben. Of je nu net uit de schoolbanken komt, of één of meer jaren ervaring hebt, bij ons ben je welkom. Veel belangrijker vinden we het dat je relaties kunt onderhouden met collega's, klanten en de markt. Datje als het ware de interface vormt tussen mens en techniek. En zo bijdraagt aan de vooraanstaande positie die PTT Telecom in een sterk concurrerende branche wil blijven innemen. Het profiel PTT Telecom wil in het jaar 2000 tot de grootste dienstverleners behoren op het gebied van data- en telecommunicatie. Een ambitieuze doelstelling die alleen gerealiseerd kan worden door de inzet van professionals die hun vak verstaan. Maar die bovendien over een brede scope beschikken. Die optimaal functioneren in een omgeving die ze vrijheid, verantwoordelijkheid en variatie biedt. Wat PTT Telecom betreft: geen probleem. Om met het laatste te beginnen: alleen al de internationale marktontwikkelingen garanderen een grote variatie. Evenals de doorgroeimogelijk heden die de organisatie biedt. De vrijheid om je persoonlijke en professionele ontwikkeling zelf te sturen is optimaal. In het werk, bij het opzetten van projecten en bij het leidinggeven en begeleiden van mensen. De functie Net zoals PTT Telecom besteedt ook de divisie Datacommunicatie veel aandacht aan opleidingsfaciliteiten. Zo krijgt u gedurende een aantal maanden een intensieve basisopleiding afgewisseld met stages in het veld. ledereen start in de functie van Field Engineer. Dit betekent dat je in geval van storingen en installaties PTT Telecom vertegenwoordigt. Je eerste taak is het I verzamelen van relevante informatie bij klanten, waarna je de problemen niet alleen analyseert, maar ook persoonlijk tekent voor de uitvoering van de oplossing. Vervolgens leg en onderhoud je contacten met de tweede lijn en eventueel met leveranciers over aanpassingen in hard- en software. Is daar in specifieke gevallen aanleiding toe, dan verzorg je de opstelling van onder meer test-opstellingen 'in huis'. Verder richt je je ook op het voorkómen van problemen. Bij dit alles ben je bovendien voor klanten dé vraagbaak. PTT Telecom, een werkmaatschappij van Koninklijke PTT Nederland (KPN), voorziet in de telecommunicatie- behoeften van zakelijke en particuliere klanten. Naast telefoonverkeer verzorgt PTT Telecom ook data-, satelliet- en mobiele communicatie. Strategische speerpunten van het bedrijf zijn de gebruiksvriendelijkheid en de kwaliteit van de diensten, samenwerking, internationalisering en efficiency. Bij PTT Telecom werken ruim 30.000 mensen. De mogelijkheden Technici met een klantgerichte instelling, met gevoel voor de markt, voor commercie, voor mensen, hebben bij PTT Telecom vele mogelijkheden. Allereerst omdat er geen vastomlijnd carrièrepad bestaat, leder bouwt zijn of haar eigen toekomst zelf op. Maar technische HBO'ers, op het kruispunt van uiteenlopende disciplines en bedrijfsprocessen, hebben extra kansen. Na de start in de functie van field engineer zijn er verschillende groei paden voor een carrière binnen het vakgebied dan wel naar functies in project- of technisch-commercieel management. Uiteraard spelen hierbij je kennis en bewezen ervaring een bepalende rol. Maar mogelijk heden liggen er volop. Alleen, om die te benutten zijn eigen initiatief en ambitie wel vereist. PTT Telecom schept de voorwaarden. Niet meer en niet minder. Informatie en sollicitatie Wil je meer weten over de mogelijk heden, neem dan contact op met de heer N. Veenman, telefoon (0182) 55 75 50. Stuur je sollicitatie met cv en een korte motivatie naar PTT Telecom BV, divisie Datacommunicatie, Postbus 190, 2800 AD Gouda, onder vermelding van 97/6 FE/BC op je envelop en brief. telecom Onze opdrachtgever is een ISO 9001 gecertificeerde producent van voorgespannen beton nen heipalen en elementen en is gevestigd in de omgeving van Breda In de betonver- werkende industrie heeft men zich een vooraanstaande positie verworven middels het leveren van een hoge, constante kwaliteit tegen een scherpe prijs. Voorts levert men maatwerk op basis van klantspecificaties. Ter uitbreiding zijn wij op zoek naar een: Functie-informatie: De productieleider draagt zorg voor de kwalitatieve en kwantitatieve output van het productieproces, waartoe u ruim 25 productiemedewerkers aanstuurt. U draagt zorg voor de optimale benutting van de (productie)capaciteit. Voorts bent u verantwoordelijk voor het naleven van werk- en veiligheids instructies en het volgen en uitvoeren van diverse procedures en procescontroles. U rapporteert aan de bedrijfsleider en u verricht uw werkzaamheden in dagdienst. Functie-profiel: De geschikte kandidaat beschikt over een MBO werk- en denkniveau. MBO- opleiding GVWV of Bouwkunde, aangevuld met een opleiding betontechnologie heeft een duidelijke voorkeur. U heeft aantoonbaar succesvolle ervaring in een leidinggevende functie in een productieomgeving. U bent in staat mensen te motiveren en te coachen op basis van een natuurlijk leiderschap. U woont in de nabije omgeving van Breda of bent bereid zich hier te vestigen. Geboden wordt: Een uitdagende functie in een dynamische omgeving, waarbij zelfstandigheid en eigen verantwoordelijkheid centraal staan. Het pakket aan arbeidsvoorwaarden is overeenkomstig het niveau van de functie. Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van ref. nr. 97.189, kunt u binnen twee weken richten aan Expand Management Select B.V. Postbus 2400, 5202 CK 's-Hertogenbosch. In verband met de vakantieperiode kan de procedure iets meer tijd in beslag gaan nemen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer B.C. Swinkels of de heer J.J.M. Peters, 073-6498300. E-mail: info@expand.nl O Wp In Baderie Langstraat participeren een aantal VNI-installateurs uit Waalwijken omgeving. Gezamenlijk zijn zij eigenaar van de nieuw geopende showroom van circa 800 m2! Baderie Langstraat is franchise-nemer van de Baderie in Rosmalen, Nederlands grootste verkooporganisatie op sanitair gebied. Het bieden van een totaal-concept, ontwerpen en bouwen van badkamers, inclusief de levering van materialen, waaronder sanitair, plafonds, verlichting, tegels en accessoires, is de kracht van de Baderie-formule. Voor het uitbouwen van Baderie Langstraat zijn wij namens onze relatie op zoek naar een ONTWERPERS EN BOUWERS VAN BADKAMERS De functie U zult starten met een inwerkperiode c.q. interne opleiding. Als verkoper bent u het grootste deel van uw tijd actief met concrete verkoop/advisering, veelal op af spraak. Dit zowel aan doorverwezen klanten (door aannemer en installateur) als aan 'spontaan aanbod'. Ook het verzorgen van de aftersales behoort tot uw taken pakket. Daarnaast werkt u offertes uit, overlegt u met de uitvoerende installateur, verdiept u het assortiment en u verzorgt mede de inkoop. U regelt, organiseert en onderneemt verkoopstimulerende acties. Tekeningen lezen en maken komt frequent aan de orde. Een enkele keer bezoekt u de klant in de avonduren. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 42715004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefo nisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U heeft minimaal een MBO werk- en denkniveau en beschikt over relevante verkoop ervaring aan particulieren (bij voorkeur badkamers of keukens). Daarbij kent u het behartigen van belangen van participanten. De klant op basis van vertrouwen een com pleet pakket uit handen nemen is uw kracht. U bent ondernemend ingesteld, u bmist van de ideeën en kunt koopsignalen goed vertalen in een concrete order. Creativiteit (ook schetsmatig)'een goede smaak' en het op de voet volgen van een eenmaal gelegd contact zijn daarbij van grote waarde. Tevens heeft u enige kennis van administratie en automatisering. U weet zich op een professionele en kundige manier te presenteren. Baderie Langstraat biedt u: - een zeer gevarieerde en zelfstandige baan, waarin creativiteit, verkoopkunde en ondernemerszin alle ruimte krijgen; - een intensieve inwerkperiode, 'backing' van de showroom manager en blijvende ondersteuning van de Baderie ffanchise-organisatie; - een goed salaris met een mogelijke omzetkoppeling. INTERIM VOOR TECHNISCH PERSONEEL i Onze opdrachtgever, Artifex Interim B.V te Willemstad (NB), is een jong en dynamisch, technisch detacheringsbureau met een groeiend aantal vestigingen in West- en Zuid-Nederland. Men is gespecialiseerd in het detacheren - onder andere op uitzendbasis - van (hoogwaardig) technisch geschoold personeel op alle niveaus. Opdrachtgevers zijn middelgrote industriële ondernemingen in de metaalbranche, installatie- en elektrotechniek. Voor de hoofdvestiging in Willemstad willen we kennismaken met kandidaten voor de functie van: A In deze functie bent u het gezicht van Artifex Interim in de regio. U onderhoudt het contact met de relaties en u bouwt gestaag aan de uitbreiding van uw eigen netwerk. U stimuleert en ondersteunt uw consulententeam en participeert zelf ook actief in de bemiddeling. U beheert de interne organisatie van de vestiging, zorgt voor een optimale werksfeer en realiseert samen met uw team de geplande omzetten en resultaten. Uiteraard spreekt u de taal van de markt waarin u opereert U rapporteert rechtstreeks aan de holdingdirectie, die u de kans geeft om als een echte ondernemer de vestiging te "runnen". A De juiste kandidaat voor deze interessante functie beschikt over een commerciële instelling, ondernemingszin en heeft een duidelijke affiniteit met techniek. U heeft reeds ervaring met leidinggeven en met het bemiddelen van bij voorkeur technisch personeel op verschillende niveaus. Uw opleiding ligt op MBO-/HBO-niveau en u bent in bet bezit van goede communicatieve vaardigheden en onderhandelingsvaardigheden. U woont op een redelijk reisafstand van Willemstad of bent bereid om in de nabije toekomst hiernaartoe te verhuizen. A Onze relatie biedt u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waarin de resultaten van de vestiging ruimschoots tot uitdrukking worden gebracht. Bent u toe aan deze volgende stap in uw carrière, stuur dan binnen 14 dagen een bondige brief met curriculum vitae en uw vakantieplanning aan de heer F.M.J. Fokkens van Interselling Search B.V, postbus 448,5140 AK. te Waalwijk of naar faxnummer 0416-331631Voor meer informatie kunt u hem bereiken onder nummer 0416-345046. MAAKT DEEL UD VAN DE INTERSELLING GROEP VERGUNNING CBA/A97.0081 WERVING SELECTIE FILE SEARCH EXECUTIVE SEARCH Onze opdrachtgever is Topa Verpakking B.V. in Warmond. Toonaangevend leverancier van een complete lijn verpakkingsmaterialen met als afnemers industriële bedrijven en handelsondernemingen. Een belangrijk specialisme is het "just in time" leveren van hoogwaardige verpakkingen in kleine en middelgrote aantallen. Hiervoor staat meer dan 70 jaar ervaring plus een team van gekwalificeerde specialisten. Men heeft een eigen ontwikkelingsafdeling en werkt met de meest geavanceerde testapparatuur. Kwaliteit en service staan voorop! Dit wordt gewaarborgd door ISO-9001. In verband met de groeiende vraag, zijn wij, namens onze opdrachtgever, op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde: voor de divisie grootverbruik in West-Brabant werving en selectie salesfuncties SPREEKT DEZE FUNCTIE U AAN? Reageer dan binnen 10 dagen. Stuur uw brief met C.V. en recente pasfoto naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties. T.a.v. de heer H. van der Velde. Ons adres: Postbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook het referentienummtr: TP971. Voor eventuele vragen kunt u ons bellen: (073) 65 6 755. O >001 De functie! Een uiterst zelfstandige en mobiele commerciële functie, Naast verkoop aan bestaande relaties benadert u na een degelijke voorbereiding de nodige prospects. U bent in staat om heldere afspraken te maken en u sluit concreet orders af. U bent alert op en analyseert de ontwikkeling in de markt. Succes in deze uitdagende functie wordt bereikt door een open en direct samenspel met commercieel management, verkoopbinnendienst en uw directe collega's. U bezoekt bedrijven in allerlei branches. Wie zoekt Topa? Een sterke persoonlijkheid die gedreven is in het binnenhalen van opdrachten. Een pioniersmentaliteit en voldoende inzicht om een strategische koers te bepalen. U bent initiatiefrijk, trekt zaken graag naar u toe, creëert kansen en bezit overtuigingskracht. Prioriteiten stellen en de wil om te slagen in een commerciële omgeving zijn u niet vreemd. Uw werk- en denkniveau is MBO/HBO. Leeftijd? 25 tot 35 Jaar. Bij voorkeur enige jaren ervaring in de verkoopbuitendienst. Volhardingszin, incasseringsvermogen en diplomatiek talent zijn zeer belangrijke factoren voor succs. Wat wordt geboden? Topa Verpakking biedt zeer aantrekkelijke salarisvoorwaarden, een goede provisieregeling, met daarbij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. in het kleine team worden eigen initiatief en ondernemingslust zeer op prijs gesteld. r Financiën en Informatievoorziening Wij zoeken kandidaten voor de functie van Het bureau Bureau Concern Informatie Management (CIM) geeft mede inhoud aan het infor matie- en automatiseringsbeleid van de organisatie. Tot de taken van het bureau behoort het opstellen van programma's van eisen tot en met de invoering van automatiseringstoepassingen. Ook is CIM verantwoordelijk voor de invulling van de gemeentelijke computerinfra structuur en het beheer daarvan. De functie - Ondersteunende werkzaamheden zoals beheer van agenda's, maken van afspraken, verzenden van stukken, telefoon beantwoording, notuleren, bijhouden van bestanden, kopiëren; - werken met tekstverwerking, reken- matrix, kaartenbak, elektronische po.st; - het verzorgen van correspondentie; - diverse (administratieve) werkzaam heden Wat wij vragen - HAVO; - secretaresse-opleiding; - gedegen kennis van kantoorautomati sering (tekstverwerking, rekenmatrix, kaartenbak, elektronische post); - servicegerichte en accurate houding; - minimaal één jaar ervaring. Wat wij bieden - Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van maximaal 3.800,- bruto per maand (niveau 5) op basis van een 36-urige werkweek; - opleidingsfaciliteiten; - mogelijkheden voor kinderopvang. Informatie Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij T. Toebast, hoofd CIM, bereikbaar onder nummer (073) 6155429. Sollicitaties Belangstellenden kunnen hun schrifte lijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacaturenummer op envelop en brief, zenden aan: drs A.G.M. Streppel directeur Financiën en Informatievoorziening Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch Vacaturenummer: Fl 9701 De stad 's-Hertogenbosch met zijn ruim 125.000 inwoners de hoofdstad van Noord-Brabant, realiseert omvangrijke investeringen. Deze onderstrepen de econo mische vitaliteit van een stad die zich met haar stedelijke cultuur ontwikkelt tot een ont- moetingsstad bij uit stek. Een stad die kwalitatief blijft groei en door bijvoorbeeld een ingrijpende veran dering van het station en omgeving, een uniek vrijetijdscentrum, of door een vernieuwde vormgeving van de openbare ruimte en een eigentijds handhavings beleid. De organisatie De gemeentelijke orga nisatie werkt met haar 1.200 medewerkers, verdeeld over vijf sec toren, aan een continue verbetering van de dienstverlening aan burgers, bedrijver) en bestuur. Streven naar eenvoud, minder papier en heldere uitingsvor men, accentueren de openheid, klantgericht heid en slagvaardigheid van de organisatie, zowel naar binnen als naar buiten. DE ZP Opgavemogelijkhedes Bel 076-5.312.313. dag van 9.00 tot 20.3 De Stem, afd. Kleintjl VB Breda (geen post| Breda, Spinveld 55 v| Uitsluitend voor opgl De afsluittijden voor! vóór plaatsing 17.00 tjeskrant op zaterdag 16.00 uur en teleforf zijn. Voorde maanda] (Niet geschikt voor I zijn op uniforme wijzl in HOOFDLETTERS. I Millimeterkleintjes z| kolom(men), met mil of groot lettertype. Dg per kolom. Een Kleintje met fojj van foto/logo en/of 1 of 2 kolommen. Een Kleintje met kleu onder de rubrieken: roerend goed/CaravaiJ Indien u twee adverl binnen 7 dagen in dl plaatsing in dezelfdj tekstwijzigingen niet j plaatsing. Voor de actie- of kortingsregd Als u wilt reageren nummer, vermeldt di de envelop en stuur c 4800 MB Breda t.a.\ brieven worden drierj chures, drukwerk, s| die onder nummer doorgestuurd. Alle Kleintjes worden! bants Nieuwsblad rra (ma.-vrij.) en op zate categorieën advertenl betaling en/of legitimf Voor meer informatia onze informatieadvel krant. Voor meer infq kunt u onze specia 5.312.313, of afhalen! GR( DOE JE 1000 paar dames-hL Nieuwstr. 14 Speciaalzaakl Tevens Marmoleurrl Min. Nelissenstr. Ook schuren en r| Massief eiken I Allerhei Bel vrijbj c R E A T I E V Open zati _Jel. (info) Q76 - 5| Kortingen tot 50% op Hea. Baarschotsestraat

de Stem | 1997 | | pagina 40