DE STEM P S O Vedior Tencef Werkt Zoqena. 'W< Stork Installatietechniek Roosendaal B.V. zoekt een commerciële vestigings leider voor Breda. System Software Designer m/v HCM Vedior VACATURES VACATURES Eethuis Den Dieje De Moriaan eten drinken uitzendbureau KIJK EENS NAAR JE KANSEN IN DE WERELD VAN STORK Onmisbare schakel in hoogwaardige technieken Algemeen The flexible workforce DenDieje de Moriaan ZELFSTANDIG WERKEND KOK TECHNISCH/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v mm Gezondheidszorg Commercieel/administratief Technisch The flexible workforce ra In Belfast loop ik voor een pint Gui in de Crown Bar. journalisten, maa voor toeristen, is Crown Liquor Sa zoals de pub forn heet een geliefde plaats in het 'neu centrum van een i deelde stad. Je ku daar ontspannen le indrukken en e: ties rond notoire 1 vaten als de prote se Shankill of de 1 tholieke Falls. DE STEM ZATERDAG 21 JUNI 1997 Stork Installatietechniek is één van de werkmaatschappij en van het Stork concern, dat met ca. 5 miljard gulden aan ontvangen opdrachten en 20.000 medewerkers (waarvan 13.000 in Nederland) het grootste concern in Nederland is op het gebied van kapitaalgoederen, verbruiksgoederen en dienstverlening voor de industrie. Stork Installatietechniek is een belangrijke werkmaatschap pij binnen de kernactiviteit Industrial Services. De activi teiten richten zich op elektrotechnische, instrumentatie- technische en werktuigkundige installaties, zowel op het gebied van engineering, installatie als onderhoud in de utili teit en industrie. Stork Installatietechniek Roosendaal B.V. realiseert van uit de locaties Roosendaal en Breda zowel elektrotechnische als werktuigkundige projecten voor opdrachtgevers in geheel West-Brabant. Het bedrijf is met name gericht op activiteiten in de industrie, maar heeft ook een belangrijk aandeel in de utiliteit. Er werken circa 120 medewerkers bij Stork Installatietechniek Roosendaal B.V. Het bedrijf wenst haar vestiging in Breda verder op en uit te bouwen. VESTIGINGSLEIDER BREDA De belangrijkste taak van de vestigingsleider Breda is onge twijfeld het verwerven van opdrachten uit de installatiemarkt van Breda en omgeving. U benadert potentiële opdracht gevers en onderhoudt contacten met bestaande relaties. U stelt een business plan voor de vestiging Breda op en u maakt deel uit van het Management Team van Stork Installatietechniek Roosendaal B.V. Daarnaast houdt u zich bezig met de interne organisatie. Wat wii vragen een relevante opleiding op HBO niveau (bijv. HTS) ruime ervaring op het gebied van projectverwerving in de installatietechniek, bij voorkeur in de Bredase markt een pragmatische en resultaatgerichte instelling doorzettingsvermogen en uitstekende communicatieve vaardigheden. Wat wii bieden een boeiende functie met veel verantwoordelijkheid en eigen inbreng een stimulerende en collegiale werkomgeving goede arbeidsvoorwaarden. De procedure Belangstellenden voor bovengenoemde functie kunnen hun sollicitatiebrief en c.v. binnen 14 dagen richten aan Stork Installatietechniek Roosendaal B.V. ter attentie van de heer H. Laurijsen, chef Personeel en Organisatie, Postbus 220, 4700 AE Roosendaal. AMP Holland B.V. maakt deel uit van het internationale AMP concern. Een moderne en financieel sterke onderneming die zich toelegt op de ontwikke ling, productie en verkoop van hoogwaardige verbindingscomponenten en aansluittechnieken voor industriële toepassingen in de electrotechniek en electronica, het bedrijf is gevestigd in 's-Hertogenbosch en telt op dit moment ongeveer 1000 medewerkers. De producten die AMP ontwikkelt, worden vervaardigd op productiemachines die in hoofdzaak door ons zelf worden samengesteld en ontworpen. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de meest moderne technieken, materialen en apparatuur. Electronic Engineering - Binnen de afdeling die verantwoordelijk is voor ontwerp en aanmaak van assemblage-apparatuur houdt de groep 'Electronic Engineering' zich in hoofdzaak bezig met geavanceerde besturingssystemen. In verband met het vertrek van onze huidige functionaris zoeken wij op korte termijn kandi daten voor de functie: Uw functie: U ontwerpt besturingen voor zeer geavanceerde productie-apparatuur. Voor deze besturingen schrijft u de benodigde software, meestal in 'C' en/of Assembler. U initieert verbeteringen in bestaande processen en apparatuur. U werkt nauw samen met tooldesigners en machinebouwers. Genoemde projecten begeleidt u tijdens de realisatiefase. Vereisten: U bent in het bezit van een HTS-diploma Electronica/Technische Computerkunde met een aantoonbare belangstelling voor en kennis van besturingstechnieken, microprocessoren en software ontwikkelingssys temen; U heeft een brede technische belangstelling en een open oog voor andere vakgebieden die bij het ontwikkelingsproces een rol spelen; kennis van 6809 en 68000 microprocessoren; U heeft basiskennis op het gebied van Electrotechniek; U bent graag bereid uw creativiteit aan te wenden voor het oplossen van technische problemen, en aarzelt niet daarbij de hulp van andere technici in te roepen; Het internationale karakter van AMP maakt voor deze functie de beheer sing van de engelse taal in woord en geschrift noodzakelijk; Kandidaten met kennis van 'VME-systemen' en 'OS-9 operating systems' genieten de voorkeur. Wij bieden: een zeer gevarieerde en zelfstandige functie in een financieel sterke en resultaatgerichte onderneming; uitstekende arbeidsvoorwaarden, waarbij het belang van de functie in de salariëring tot uitdrukking komt; een grote mate van betrokkenheid bij de realisering van een project, vanaf het begin tot het einde; mogelijkheid tot het uitbouwen van kennis en ervaring o.a. door frequente contacten met personen uit andere technische disciplines. Sollicitatie: Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met C.V, richten aan de heer H.W. Schuring, Manager Human Resources, AMP Holland B.V., Rietveldenweg 32, 5222 AR 's-Hertogenbosch. Met 160 vestigingen voor uit zending, replacement, deta chering en werving selec tie biedt Vedior meer moge lijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de siag in één van de volgende functies (M/V): Productiemedewerkers. Voor di verse relaties in Roosendaal en omge ving zijn wij op zoek naar gemoti veerde productiemedewerk(st)ers voor allerlei soorten werkzaamheden. Het betreft zowel fulltime als parttime functies voor korte en lange periodes. Magazijnkracht. Voor een relatie in Roosendaal zijn wij met grote spoed op zoek naar een gemotiveerde kandi daat die bereid is alle voorkomende werkzaamheden binnen het magazijn te verrichten. Het betreft hier onder meer het verzendklaar maken van goederen met behulp van order- lijsten. Flexibiliteit en nauwkeurig werken is een vereiste. Voor meer informatie neemt u contact op met Vedior, Nieuwe Markt 53c, Roosendaal. Telefoon: (0165) 545955. eten drinken 2 informele eetgelegenheden in het centrum van Roosendaal zoeken op zeer korte termijn een Bij voorkeur een afgeronde S.V.H. Leermeester-opleiding Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Geïnteresseerd Schriftelijke sollicitatie sturen naar: VOF Den Dieje, Postbus 91, 4700 AB Roosendaal. Telefonische informatie wordt verstrekt door dhr. Mulder. s Telefoonnummer: 0165-555565 HOLLANDSE CEMENT MAATSCHAPPIJ (H.C.M.) B.V. Voor onze computergestuurde CEMENTOVERSLAG- TERMINAL op het industrieterrein Moerdijk zoeken wij op korte termijn een voor de dagelijks voorkomende werkzaamheden die o.a. bestaan uit: •k het begeleiden van het lossen van de aanvoerende schepen het onderhouden van de dagelijkse contacten met onze leveranciers en klanten het beladen van bulkauto's en -schepen het administratief begeleiden van in- en verkoop het verrichten van diverse onderhoudswerkzaam heden het meedraaien in de 24-uurs storingsdienst het beheren van het terrein Onze gedachten gaan uit naar een actieve jonge man of vrouw op MTS-niveau met een flexibele instelling, wonende in de omgeving van Moerdijk, die collegiaal kan omgaan met onze andere medewerkers en het een uitdaging vindt om mee te werken aan de verdere uit bouw van ons bedrijf. Enige beheersing van de Engelse taal is een vereiste. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Hollandse Cement Maatschappij (H.C.M.) B.V. t.a.v. de directie Postbus 385 8000 AJ Zwolle *v Koevoetstraat 51,4611 PB Bergen op Zoom telefoon 0164 - 239300 Nieuwe Markt 79, 4701 AE Roosendaal telefoon 0165 - 562001 Van Coothplein 61 4811 NE Breda telefoon 076-5204304 Cateringmedewerksters uw Wij zoeken representatieve dames die werkzaam willen zijn als cateringmedewerkster bij een bedrijf in Bergen op Zoom. U werkt van maandag t/m vrijdag van 10.30 tot 14.00 uur. Indien u ervaring heeft in de catering is dat een pre. Wij zoeken kandidaten in de leeftijd tot 35 jaar en bij voorkeur uit de regio Bergen op Zoom. U kunt per direct beginnen. Een vast contract behoort tot de mogelijkheden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Suzanne van Bladel. Tènce! Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 Kraamverzorgenden w Bent u flexibel inzetbaar Dan kunt u via Tènce! op zeer korte termijn aan de slag als kraamverzorgende. Uw belangrijkste taak is de verzorging van moeder en kind. Daarnaast verricht u enkele huishoudelijke taken en geeft u voorlichting aan het gezin over de nieuwe situatie. Indien u kunt assisteren bij de partus is dat een pre. U dient in het bezit te zijn van een diploma. Wij verstrekken u graag meer informatie. Tènce! Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300. Schoonmaaksters Voor diverse relaties in Dinteloord en Bergen op Zoom zoeken wij met spoed dames die gedurende de komende zomermaanden een aantal uren per week kunnen schoonmaken. Tènce! Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300. Elektromonteur Ben jij een zelfstandig werkend elektromonteur die per direct beschikbaar is? Dan kun je via Tènce! aan de slag bij een jong maar snelgroeiend bedrijf. Een vast contract behoort tot de mogelijkheden. Tevens zoeken wij voor een andere relatie in Bergen op Zoom een elektromonteur die op oproepbasis wil werken en in het bezit is van rijbewijs-B. Tènce! Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300. Printmonteuses Wij zijn op zoek naar dames tussen 18 en 21 jaar die voor langere tijd willen werken. Je zet handmatig printplaatjes in elkaar, heel precies en fijn werk. Je hebt geen ervaring of opleiding nodig. Interesse? Bel of kam langs en vraag naar Yvette. Tènce! Breda 076-5204304. Administratief medewerkster Heb jij net je MBO/MEAO-diploma bij voorkeur commercieel/economisch of bank/verzekeringswezen op zak? Reageer dan snel! Wij zoeken namelijk voor een bank in Breda een administratieve kracht ter ondersteuning van de assistent account-manager. Voor vragen kun je bij Monique terecht. Tènce! Breda 076-5204304. Commercieel technisch medewerker Voor een bedrijf in Roosendaal zijn we op zoek naar een kandidaat met een MTS-opleiding die graag bij een technisch bedrijf een functie als commercieel medewerker binnendienst wilt vervullen. Heb je ervaring met administratieve werkzaamheden? Ben je accuraat en flexibel? Neem contact op met Didi van Zijl. Tènce! Roosendaal 0165-562001 Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in een van onderstaande funcites (m/v): Ziekenverzorgenden, HBO-V'ers, A-verpleeg kundigen. Wij zoeken voor de zomermaanden kandidaten die in het bezit zijn van eigen vervoer. Het betreft diverse functies in de thuiszorg situaties in de regio Breda/Oosterhout. Voor meer informatie: Robert van Rooy van de vestiging Oost^höut, tel.: (0162) 452824. Fysiotherapeut. Vooreen verpleeghuis in Breda zoeken wij een fysiotherapeut die in de zomer periode gaat waarnemen. Deze functie is in week 31 en 32 voor 50% en in week 33 en 35 voor 100%. Bent u gediplomeerd en kunt u in deze perioden en/of een deel hiervan werken? Bel dan snel. Voor meer informatie: Bianca de Zeeuw van de vesti ging in Breda, Haven 5, tel.: (076) 5224888. Vakantiewerk in de zorgsector. Gedurende de zomerperiode hebben wij werk voor HBO-V en MDGO-VP/VZ studenten bij diverse verpleeg- en verzorgingshuizen. Ook ais u geen opleiding heeft kunnen wij u aan een vakantiebaan helpen in een ziekenhuis of verpleeghuis. Voor meer informa tie: Ineke Beurskens van de vestiging in Breda, Haven 5, tel.: (076) 5224888. Vakantiewerk in de thuiszorg. Vedior biedt u een leuke vakantiebaan aan in uw eigen regio. De werktijden en dagen worden in overleg met u ingepland. Bel nu snel om een vakantiebaan te re serveren! De coördinatie van het vakantieproject vindt plaats op de vestiging in Etten-Leur. Voor meer informatie: Esther Bego, tel.: (076) 5038040. HEAO'er-CE schoolverlater of MEAO'er-CE met ervaring. Voor de afdeling Verpakkings ontwikkeling van een zoetwarenfabriek in Ooster hout zoeken wij een kandidaat. U heeft een coör dinerende taak met betrekking tot de ontwikkeling, van verpakkingen. Dit betekent het onderhouden van contacten met een ontwerpbureau, een druk kerij, de afdeling R&D, de afdeling Inkoop en de klanten. Kennis van de Engelse en Duitse taal is noodzakelijk. De vacature loopt van begin juli t/m oktober 1997. Voor meer informatie: Robert van Rooy van de vestiging in Oosterhout, tel.: (0162) 452824. Secretaresses. Voor diverse relaties in Breda e.o. zijn wij op zoek naar secretaresses. Bent u in het bezit van een secretaresse-opleiding, heeft u relevante werkervaring en bent u per direct be schikbaar? Neem dan direct contact met ons op. Info: Marina Groeneveld van de vestiging in Breda, Ginnekenweg 80, tel.: (076) 5222777. Receptionistes/telefonistes. Voor diverse rela ties in Breda e.o. zijn wij op zoek naar receptionis tes/telefonistes. Heeft u ervaring als receptioniste/ telefoniste en bent u per direct beschikbaar? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Voor meer informatie: Yvonne Kaesberry van de vestiging in Breda, Ginnekenweg 80, tel.: (076) 5222777. Assistent verkoper. Voor een bedrijf in Breda zijn wij op zoek naar een assistent verkoper voor de showroom die gaat doorgroeien tot een vak volwassen verkoper. Heeft u een commerciële in stelling, geen 9 tot 5 instelling, gevoel of interesse voor bouwkunde (bij voorkeur MTS-Bouwkunde) of heeft u een makelaars achtergrond? Reageer dan snel! Voor meer informatie: Marina Groene veld van de vestiging in Breda, Ginnekenweg 80, tel.: (076) 5222777. Commercieel medewerker binnendienst. Voor een bedrijf in Breda zijn wij voor een op dracht tot 1 november op zoek naar een fulltime commercieel medewerker binnendienst. De werk zaamheden bestaan uit het aannemen en het ver werken van orders en klachten behandelen. Kunt u zelfstandig werken en heeft u werkervaring? Reageer dan snel. Voor meer informatie: Cle mentine Lichtenberg van de vestiging in Breda, Haven 5, tel.: (076) 5225822. Telefonisten (oproep). Voor de gemeente Breda zijn wij op zoek naar ervaren telefonisten. Tot ok tober zijn de werkperioden al bekend, daarna wordt er gewerkt op oproepbasis. Beschikt u naast relevante werkervaring ook over een flexi bele en dienstverlenende instelling en bent u bo vendien stressbestendig? Reageer dan snel! Voor meer informatie: Iwan Brouwers of Eric van Dijck van de vestiging in Breda, Haven 5, tel.: (076) 5307780. Allround bedrijfswagenmonteur. Wij zijn op zoek naar een allround bedrijfswagenmonteur met een APK 1 certificaat. U gaat onderhoud en reparatie aan een zeer gevarieerd wagenpark ver richten. U heeft mechanische kennis en in het be zit zijn van een rijbewijs C is een pre. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met ervaring ervaring op het gebied van hydrauliek, pneumatiek en elektro motoren. Wilt u meer weten? Bel dan met Eric van Dijck of Iwan Brouwers van de vestiging in Breda, Haven 5, tel.: (076) 5307781. Voor meer informatie kunt u ook langskomen bij de vestigingen van Vedior, Haven 5, 4811 WK Breda. Ginnekenweg 80, 4818 JH Breda. Hof van den Houte 45, 4873 AZ Etten-Leur. Leijsenhoek 2-2a, 4901 ET Oosterhout. <r*° GC*> Location: Van onze verslaggever Met het activeren van op 15 juli heeft PTT T< al een forse concurrei genhanger van Het N( gen netwerk waarmee 1 tember de digitale sn wil- OpenNet is een samem verband tussen interne World Online, de Gou en telecombedrijf Telfc Net presenteert zich al: Door Bob van Huët The Crown, een gerest Victoriaans, gin-paleis i Victoria Street, lijkt mi seum dan pub en valt dan der Britse Monumentenzi liaanse ambachtslieden li< het einde van de vorige e: invloed gelden bij de inri ze waren toch in Ierland ken te bouwen. De bescl glas-in-loodramen, het eikenhout in de ouderwi lagkamers geven het biei plechtigheid van een dran Journalisten lopen binnei het roemruchte Europa schuin aan de overkant. I ste dertig jaar is dat ti< Mijn favoriete televisiezen covery Channel, al moet ik dat ze wel een handje van herhalen hebben. Het kan anders of alle videobanden ries over haaien, verscheur ten, vulkanen, D-Day, h zi-Duitsland, de opmars n grad en dat soort werk m< onderhand helemaal kapol zijn. Maar wat hebben ze er santé documentaires en w ond 2000 een leuk program De afgelopen week hadden loof in het kader van alweer ditmaal over de soldaat va komst, iets over camera's en jes die steeds maar kleiner worden. 'In tegenstelling nieuwe programma's en waarmee we constant best den', dacht ik toen in meze andere kant is het natuurl die vliegtuigjes en camera's zij die snellere en zwaarder ters en programma's ontwik nen worden. Er worden al jarenlang on spionagevliegtuigjes gebruil minder dan een meter tot e 'ers in lengte zijn. Die dii door radar nauwelijks te or den, en als ze dan toch gezie zijn ze moelijk te raken. Prof eens een vliegende mug te r een luchtbuks, dan begrijpt Jk bedoel. Bovendien zit er loot in zo'n ding die alleen ding al een vermogen hee dus als er dan toch eentje ui 9eschoten wordt hoeft er ge wen- en wezenpensioen ui je worden. Als het aan de oers van de luchtmacht lag ejleen maar onbemande m e ook nog veel minder oodig hebben dan hun grol 9angers.

de Stem | 1997 | | pagina 34