DE STEM P E R S O E E FRASER WILLIAMS -V ENTHOUSIASTE LEERKRACHT (V/M) iSSSSS iSSSi biemans bv i ERVAREN ACCOUNTMANAGER BEDRIJVEN M/V I&A-adviseur v/m (functie A) Beheerder ICT-infrastructuur B v/m (functie B) Netwerkbeheerder v/m (functie C) Database-administrator v/m (functie D) All-round Timmerlieden Gemeente Dongen Projectleider (Oracle/PowerHouse) Fietsen die als een Ca DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND DE STEM 's-Hertogenbosch omdat bouwen vakwerk is 3 3 "5. ff KORPUT PARTNERS Van de Sanden Flex Adviesgroep Stichting 'Behandel-, Verpleeg- en Zorg centra Land van Heusden en Altena' Teamleidinggevende (m/v) DE STEM ZATERDAG 21 JUNI 1997 Het bureau Het bureau Concern Informatie Management (CIM) geeft mede inhoud aan het informatie- en automatiseringsbeleid van de organisatie. Tot de taken van het bureau behoort het opstellen van programma's van eisen tot en met de invoering van automatiseringstoepassingen. Ook is CIM verantwoordelijk voor de invulling van de gemeentelijke computerinfrastructuur en het beheer daarvan. Deze is verspreid over meerdere gebouwen in de stad en kent zowel lokale als interlokale verbindingen. Er zijn meerdere servers, met meer dan 1.200 aansluitingen. Er wordt gewerkt met Novell netwerkbesturing. De functie Functie A: - Projectmatig analyseren van de informatie behoefte van de gehele organisatie; - functioneren als projectleider of projectadviseur bij de selectie, ontwikkeling en implementatie van ICT-toepassingen; - bewaken van het gebruik van een project methode en advisering over de te gebruiken projecttechnieken; - uitbrengen van adviezen over actuele ICT- mogelijkheden. Functie B: - Uitvoeren van werkzaamheden om de stabiliteit en continuïteit van de ICT-infrastructuur te waarborgen; - installeren van hardware en software; - opstellen van rapportages voor de leiding; - doen van voorstellen ter verbetering van de ICT-infrastructuur; p beantwoorden van vragen en oplossen van -storingen. Functie C: - Uitvoeren van werkzaamheden om de stabiliteit en continuïteit van de ICT-infrastructuur te waarborgen; - installeren van hardware en software; - opstellen van rapportages voor de leiding; - doen van voorstellen ter verbetering van de ICT-infrastructuur; - beantwoorden van vragen en oplossen van storingen; - functioneren als projectleider of projectadviseur met betrekking tot de ICT-infrastructuur. Functie D: - Uitvoeren van werkzaamheden om de stabiliteit en continuïteit van de ICT-infrastructuur te waarborgen; - verantwoordelijk voor het beheren en operatio neel houden van de verschillende databases; - begeleiden en adviseren van de gebruiker bij het formuleren van queries op een database; - opstellen en up-to-date houden van de documen tatie van de databases en de programmatuur; - meten en bewaken van de performance van de databases, alsmede het adviseren over de verbetering van de performance; - begeleiden en bewaken van de installatie van nieuwe database-versies; - opstellen van rapportages over de kwaliteit en ontwikkeling van de gemeenschappelijke data-infrastructuur. Wat wij vragen Functie A: - HBO/WO-niveau in een relevante richting; - enige jaren ervaring als projectleider en -adviseur op ICT-terrein, met name met gemeentelijke informatiesystemen; - kennis en ervaring met projectmethodes en technieken; - ervaring met het leiden van grote ICT- projecten; - algemene kennis op het gebied van complexe netwerkomgevingen; - klantgerichte instelling. Functie B - HBO-niveau in een relevante richting; - enige jaren ervaring met complexe netwerk omgevingen; - kennis van en ervaring met integratiemogelijk heden van datacom en telecom; - brede kennis en ervaring op gebied van PC-omgevingen, - brede kennis en ervaring van actuele besturings- en platformsystemen, zoals UNIX, Novell en Windows-NT, alsmede daaraan gerelateerde beheerssystemen, zoals ManageWise; - klantgerichte instelling. Functie C: - HBO-niveau in een relevante richting; - projectleidingscapaciteiten; - enige jaren ervaring met complexe netwerk omgevingen; -kennis van en ervaring met integratiemogelijk heden van datacom en telecom; - brede kennis en ervaring op gebied van PC-omgevingen; - brede kennis en ervaring van actuele besturings- en platformsystemen, zoals UNIX, Novell en Windows-NT, alsmede daaraan gerelateerde beheerssystemen, zoals ManageWise; klantgerichte instelling. Functie D: - HBO-niveau in een relevante richting; - enige jaren ervaring als database-admiiiistratór; - kennis van en ervaring met projectmethodes en technieken; - algemene kennis op het gebied van complexe netwerkomgevingen; - gedegen kennis van besturings- en database- software, zoals UNIX en Oracle; F klantgerichte instelling. Wat wij bieden Functie A: - Een salaris van maximaal 7.207,- bruto per maand (niveau 11) bij een 36-urige werkweek, voor zeer goede kandidaten is een uitloop naar 8.214,- bruto per maand (niveau 12) mogelijk, 1 Financiën en Informatievoorziening Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functies van: - opleidingsfaciliteiten; - mogelijkheden voor kinderopvang. Functie B: - Een salaris van maximaal 5 613,- bruto per maand (niveau 9) bij een 36-urige werkweek, voor zeer goede kandidaten is een uitloop naar 6.240,- (niveau 10) mogelijk; - opleidingsfaciliteiten; - mogelijkheden voor kinderopvang. Functie C: - Een salaris van maximaal 6.240,- bruto per maand (niveau 10) bij een 36-urige werkweek, voor zeer goede kandidaten is een uitloop naar 7.207,- (niveau 11) mogelijk, - opleidingsfaciliteiten; - mogelijkheden voor kinderopvang, Functie D: - Een salaris van maximaal 5.613,- bruto per maand (niveau 9) bij een 36-urige werkweek, voor zeer goede kandidaten is een uitloop naar 6.240,- (niveau 10) mogelijk; - opleidingsfaciliteiten; - mogelijkheden voor kinderopvang. Bijzonderheden De gemeente 's-Hertogenbosch voert een positief actiebeleid voor allochtonen. Wij nodigen dan ook kandidaten van allochtone herkomst nadrukkelijk uit te solliciteren. Ook als zij op dit moment nog niet aan alle functie-eisen voldoen, maar dat binnen afzienbare termijn wel kunnen. In verband met de naderende vakantieperiode en het nastreven van een snélle procedure wordt tegelijkertijd intern en extern geworven. Geschikte interne kandidaten hebben hierbij een voorrangspositie. Informatie Voor inlichtingen over deze functies kunt u contact opnemen met H Rasch, telefoonnummer (073) 615 5464 A. Toebast Rl, telefoonnummer (073) 6155429 H. Hendriks, telefoonnummer (073) 6155443 Sollicitaties Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 3 juli, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, zenden aan: drs A.G.M. Streppel directeur Financiën en Informatievoorziening Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch De stad 's-Hertogenbosch met zijn ruim 125.000 inwoners de hoofdstad van Noord-Brabant, realiseert omvangrijke Investeringen. Deze onderstrepen de econo mische vitaliteit van een stad die zich met haar stedelijke cultuur ont wikkelt tot een ontmoe- tingsstad bij uitstek. Een stad die kwalitatief blijft groeien door bij voorbeeld een Ingrij pende verandering van het station en omge ving, een uniek vrije tijdscentrum, of door een vernieuwde vorm geving van de openbare ruimte en een eigentijds handhavingsbeleid. De organisatie De gemeentelijke orga nisatie werkt met haar 1.200 medewerkers, ver deeld over vijf sectoren, aan een continue verbe tering van de dienstver lening aan burgers, bedrijven en bestuur. Streven naar eenvoud, minder papier en helde re uitingsvormen, accentueren de open heid, klantgerichtheid en slagvaardigheid van de organisatie, zowel naar binnen als naar buiten. Vacaturenummer functie A: Fl 9703 Vacaturenummer functie B: Fl 9704 Vacaturenummer functie C: Fl 9705 Vacaturenummer functie D Fl 9706 nU Vraagt voor spoedige indiensttreding: voor nieuwbouwprojecten in de Randstad Aannemingsmaatschappij Gebr. Koudijs B.V. Postbus 1088 32BO AB Oud-Beijerland tel 0186614633 t.a.v. dhr. J.H. de Zeeuw 0) 3 3 CD 3 cn w 0) 0) et Cf) O 3" 0) TJ Q CD CT Zi c CL «■5 5 Cf) O" «c Aan de openbare basisschool De Biezienkring - een school met ruim 300 leerlingen - is in het nieuwe schooljaar in groep 1/2 plaats voor een: met een omvang van 31,47 uren per week Uw profiel U bent een vrouw of man die volledig bevoegd is en een voorkeur heeft voor het lesgeven in groep 1 en 2. U bent vertrouwd met de moderne onderwijs- inzichten en kunt omgaan met niveauverschillen die zich binnen deze groepen voordoen. U onderschrijft de uitgangspunten van het openbaar onderwijs en kunt hieraan in de benadering naar kinderen gestalte geven. Van nature hebt u team spirit en hebt u een ondernemend karakter. Bijzondere wensen U bent in staat een bijdrage te leveren aan een goede sfeer, waarin kinderen zich thuis voelen. U bent bereid deel te nemen aan buitenschoolse activiteiten. U hebt ervaring opgedaan met het werken in groep 1 en 2. U bent in staat in de toekomst uw werktijd uit te breiden tot een voltijd functie. Uw reactie Informatie over deze functie wordt u met plezier verstrekt door de huidige directeur van de school, dhr. J.C. Huijsmans tel.nr. (076) 5877797 (privé) of (0162) 312927 (school), dan wel adjunct-directeur dhr. R. de Haan, tel.nr. (0162) 322785 (privé). Uw sollicitatie kunt u binnen 8 dagen schriftelijk richten aan Burgemeester en wethouders van de gemeente Dongen, Postbus 10.153, 5100 GE Dongen, met vermelding op dee "soll.Biezenkring". IllllIH HHÜHH mmmmmm Biaaa lam MAKELAARDIJ O.G. ASSURANTIËN Biemans Makelaardij o.g. Assurantiën B.V. is al ruim 60 jaar specialist in onroerend goed, taxaties, hypotheek, verzeke ringen en financieringen. Flexibiliteit, kwaliteit en direct per soonlijk contact staan centraal in haar dienstverlening. Met 20 medewerkers bewerken zij zowel de particuliere alsook de za kelijke markt in Midden- en West-Brabant. Voor de versterking van de assurantie-afdeling zijn wij op zoek naar een enthou siaste: Functie-eisen: opleiding op MEAO/HEAO- niveau assurantie A-diploma ervaring als buitendienstad viseur goede contactuele en com municatieve eigenschappen klantgericht en serviceverle nend Geboden wordt: een zeer zelfstandige en af wisselende functie zeer goede secundaire ar beidsvoorwaarden een passend salaris een auto van de zaak Functieomschrijving: na een inwerkperiode bent u zelfstandig verantwoorde lijk voor uw accountgroep alsmede voor de uitbreiding daarvan advisering op het gebied van verzekeringen, financie ringen en hypotheken Voor eventuele informatie kunt u contact nemen met dhr. C.P.H.W. Wage makers, tele foon: 0162-472950. Spreekt deze functie u aan Richt dan uw sollicitatieformu lier met uitgebreide c.v. onder vermelding van referentienum mer KP0523 aan: t.a.v. de heer drs. D.J.B. van de Korput, afdeling werving en selectie, Mathildastraat 38, 4901 HC OOSTERHOUT. Fraser Williams (Nederland) B.V is een succesvolle dochter van Fraser Williams Group plc. een groot Engels systeemhuis met ruim 550 medewerkers en 10 vestigingen in Engeland, de U.S.A. en Nederland. Vanuit haar vestiging in Tilburg werkt Fraser Williams aan grote interessante projecten. Enkele klanten zijn: de Belastingdienst, de Nederlandse Spoorwegen en Nationale Nederlanden. Om de geplande groei te kunnen realiseren is er momenteel een vacature voor een: voor de sectoren logistiek en vastgoedbeheer De functie De projectleider analyseert de eisen en wensen van gebruikers nvb.t aanpassingen aan Oracle en PowerHouse gebaseerde Fraser Williams applicaties. Hij/zij stuurt programmeurs r aan, ontwikkelt samen met hen de aanpassingen en implementeert de applicaties bij de klanten, Training en advies aan gebruikers complementeren het geheel. De kandidaat heeft een HBO-niveau (HEAO-BI, HIO) en ruime ervaring in de automatisering (Oracle of PowerHouse). U bent bekend met het werken in projecten en u kunt de verantwoordelijkheid op u nemen voor de werkzaamheden van enkele programmeurs. Belangrijk is dat u goed op de hoogte bent van de functionaliteit van de Fraser Williams applicaties en dat u de drijfveren van de klant kunt achterhalen. Met name kandidaten die in Brabant willen wonen en werken, bij een internationaal bedrijf met marktleidende producten, met een informele werksfeer en korte communicatielijnen, nodigen wij van harte uit te solliciteren. Informaticaspecialisten die met Brabantse vriendelijkheid werken aan software van wereldklasse! De procedure Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen twee weken sturen naar: Van de Sanden Flex Adviesgroep, t.a.v. de heer C.A.H. van de Sanden, Postbus 92115000 HE TILBURG. Voor telefonische informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met 013-5443355 en vragen naar ir. J. van der Horst (na 18.00 uur 013-5703807). Ook kunt u informatie opvragen op http://www. fraser-williams.com. De Stichting 'Behandel-, Verpleeg- en Zorg centra Land van Heusden en Altena' is een nieuwe stichting. De Stichting be heert vier instellin gen. Streekver- pleeghuis 'Altenahove' is een gecombineerd ver pleeghuis met 60 somatische en 30 psycho geriatrische bewo ners en heeft 14 dagbehandelings plaatsen. Verzorgingshuis 'Antonia' in Alm- kerk, 'De Lemmenskamp' in Woudrichem en 'Goezate' in Wer kendam hebben gezamenlijk de be schikking over 202 verzorgingsplaat sen en 115 in- en aanleunwoningen. De Stichting heeft een regionale functie voor het gehele gebied met <- 50.000 inwo ners en kenmerkt zich door een al gemeen signatuur. De Stichting staat daarom open voor alle bewoners, on geacht hun levens overtuiging. Wegens het vertrek van de huidige functionaris komt per 1 september 199' in verpleeghuis „Altenahove" de volgende vacature: op de afdeling 'Guldenroede' Duur van het contract is één jaar. Bij gebleken geschiktheid behoort een contract voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheid. De arbeidstijd bedraagt 32 uur per week; een contract voor 36 uur is spreekbaar. Functie-informatie: Afdeling „Guidenroede" is één van de drie verpleegafdelingen in hetverpW huis. Op de afdeling verblijven 30 bewoners, allen met een somatische intBca- tie. De teamleidinggevende geeft leiding aan de medewerkers van het team. m de taken van de teamleidinggevende behoren onder meer het zorgdragen voo een optimaal woon/leefklimaat en voor een goede teamgeest. De teamleiding gevende houdt zich bezig met uitvoerende taken, gericht op directe patien e zorg; waarbij methodisch, procesmatig wordt gewerkt. U bent verantwoo™ lijk voor de coördinatie en organisatie van de zorg op de organisators® eenheid. Daarnaast is de teamleidinggevende in staat beleidsmatige ow steuning te bieden, u gaat een belangrijke bijdrage leveren aan de zorg. Ook geeft de teamleidinggevende werkbegeleiding aan leenw verzorgenden en stagiaires en draagt u zorg voor waarneming van nel lingshoofd bij diens afwezigheid. Funclie-eisen: - A-verpleegkundige - enkele jaren werkervaring in de ouderenzorg, bij voorkeur in een huis - ervaring met reactiverings-patiënten - leidinggevende capaciteiten m(( - goede contactuele eigenschappen naar bewoners, personeel; affiniteu de doelgroep - bereidheid om wisselende diensten en beschikbaarheidsdienst te werxe - in het bezit van of bereid om een managementopleiding te volgen Arbeidsvoorwaarden: De functie is ingeschaald in functiegroep 40; het salaris wordt uitw conform de CAO-Ziekenhuiswezen en bedraagt min. 2-791.- en ƒ4.130.- bij een fulltime dienstverband, op basis van leeftijd, opieions ervaring. Informatie/sollicitaties: m. Informatie over deze functie kan ingewonnen worden bij: mevrouw i jers (hoofd verplegingsdienst), tel. 0183-40 12 00. na Sollicitatiebrieven kunnen t/m 1 juli 1997 worden opgestuurd naar: an „Behandeld-, Verpleeg- en Zorgcentra Land van Heusden en Altenat:.a- afdeling Personeelszaken, Postbus 45, 4286 ZG Almkerk. De selectief ken zullen gehouden worden op 8 juli a.s. Door Dirk Vellenga Daar maken de eerste renners meute van homo's, lesbo's, jur arbeiders, werklozen en nieui Kok is, zo te zien, het eerste w ontsnapping, maar ja, hij rijdt bliek. Tony Blair oogt zeer fris en ga; in de achtervolging. Je kunt zie traind door de Engelse ten Boardman. Aan de zijkant sch kleine, pezige Spanjaard, n heeft heel wat te verdedigen, durain is afgestapt. De Fransm. delt in de achterhoede, maar met de bravour van een Tour-w ereronde rijdt. De krachtmens Dehaene oogt zijn landgenoor Michel Pollent een bergetappe in de Tour sjoe inleveren van zijn plas. Tsjongi plosie van deze geblokte Belg op, maar ai, daar valt hij stil. F achter adem, kapot! Dehaen schijnlijk toch te veel energie hij Kok de huid vol schold. Helmut Kohl blijft achter. Het paradepaard materiaalpech, is broken, is hij lek gereden? Nee Helmut overlegt met zijn ve schijnt dat hij het advies krijgt 1 te gaan. Misschien is dat wel vet er is altijd wel een lollige Nede oorlog niet heeft meegemaakt, te hilariteit van de omstanders ser roept: 'Ik wil mijn fiets teruc Chirac zit nu al op grote achters haal gaat dat hij op het raam zo'n rode Carisma-advertentie Ja, die Fransen pakken alles me. ze ook zijn. Door Chirac speel met het idee om alle leiders eet nieuwe Carisma mee te geven, ties glad te rijden. Maar Ko meldde dat dat niet verstandig kritische mensen in de stad. Wa tonomen' blijken mensen te zij gek zijn op automobielen. Toch jammer dat Jimmy Carter in Amsterdam. Een paar we maakte hij tijdens zijn training. Haag een verpletterende indruk Greg Lemond, werd toen bewi zegd. Wim Kok zoekt nu even de jufs om de hobbel van de Hogeslu men. Hij is de laatste weken in leid door Joop Zoetemelk, ooit wige tweede. Kok heeft heel lar duw van de grote Lubbers gi Joop is het levende bewijs van een geduldige tweede ooit de is. Kok kijkt achterom. Het zal zijn dat die dikke Terpstra eenJ grepen, lijkt hij te denken. Dat volk door slalomt en haar bezw' de camera's drukt? Ze is er toe Hierdoor raakt Kok een beetje dens deze beklimming. Het b. vensgevaarlijke situatie te word de fiets met veel te weinig naci te veel gewicht, knipperend te Amsterdamse zon. Er moeten ken van komen in de afzink na, Hotel met die gemene bocht, nen u helaas niet getuige laten nish. De rechten zijn nu eenma door Eurosport. Maar die fiets is een gouden gr Als ik het goed begrijp, maakt N die simpele, stoere fiets een la; de HSL, waarmee de Fransen hu Europa willen drukken. En naar lobby die ons boven het hoofd F Feld ziet nu dat de grote leider de fiets gaan en zich voortbewe beenkracht. Volg ze, zoek hun boodschap. Helemaal in de gees fo's, die dertig jaar geleden hun aanboden. Er is nog meer, hoewel het de n met zal zijn opgevallen. U weet tionale Tekst, die de Nederlam eeuwen van overstromingen en bedreigingen heeft geholpen, en onze economie hard heeft i Plet 2al halen op de ribbelrand net gokmuntje dat onze toekom en. Die Hollandse tekst, besta; magische woorden, staat op de de toprijwielen die dinsdag in 2|jni uitgedeeld. Reflecterend, w en bemoedigend draaien ze me Pese eindstreep is bereikt: GOD

de Stem | 1997 | | pagina 30