PERSONEEL DE STEM MD Kunst in uw bedrijf...? PROCES TECHNOLOOG M/V Wil ik zijn! feo'n technicus Vedior Technische vacatures ining ier Tekenaar/Constructeur Pijpleidingsystemen ir randstad polytechniek Nederlands 2,0 a 3,0 Persoonlijke Maatschappelijke Vorming 0,4 Engels 2,0 Frans 0,4 Lichamelijke Opvoeding 0,7 Creatieve vakken 0,2 Automatiseringsassistent t.b.v. Open Leercentrum 1,0 Handelsvakken 0,2 0 JECIEN p zoek naar een ^pmedewerker 3 eisen: ousiasme Dopervaring in sningszaak teit met de nenbranche esentatief i geest Expositie-inrichter (m/v) The flexible workforce B526168cs pt ter beschikking stellen op basis van werving en jieming verleent haar aronder Marketing Sales ndstad Holding nv, een dernemingen in zakelijke e de groep in 1996 een COLLEGE ig op het gebied van ure voor een sales manager, [isatie, gevestigd in Breda, t met een nieuw financieel [lange termijn-visie, iienst die beschikken over lie planning, commerciële uitbouw van pbreiden, in eerste instantie ordelijk voor de begeleiding Idelijk voor het commercieel directie. eschikt over enkele jaren srlening. U heeft kennis van isproducten. U heeft pndernemerschap, commercie ibeheer weet u zich te Jidinggevende bent u een ve markten is een uitdaging fact met uitzicht op een vast 0,- bruto op jaarbasis, fan resultaat, tad Interim Kader, 5611 ZH te Eindhoven. solliciteren {Marketing Sales: 47 0645 V 33 75 b) 321 33 37 212 14 11 Het Florijn College te Breda is een sterk groeiende verticale scholengemeenschap voor VBO/MAVO 1000 leerlingen van 12 tot 16 jaar) en voor MBO Economie 2200 leerlingen van 16 tot 20 jaar). Het Florijn College wil jongeren voorbereiden op middenkaderfuncties in de handel en 't economisch-adminisrratieve beroepenveld. Daarom wil de school een opleidings-middelpunt zijn te midden van het regionale bedrijfsleven. Voor het schooljaar 1997-1998 kent ons college een aantal vacatures, waarvan de omvang is aangegeven in delen van full-time functies. Desgewenst kan de heer J. v,d,Ouweland, hoofd PZ telefonisch nadere inlichtingen verstrekken, (tel. 076-5308800). Hierbij nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie voor 1 juli a.s, te richren aan Florijn College, Postbus 9355,4801 Lj Breda t.a,v. de heer P.C.M. Peeters, algemeen directeur o.v.v. sollicitatie. 30.000 kunstwerken 1500 bedrijven 800 kunstenaars I I I I S I I I i lts Service BV, de service crgieke en enthousiaste pnstverlenende en commerciële irdigheden; 3te mate van zelfstandigheid en Itiatief; lede kontaktuele en iresentatieve eigenschappen; [xibele instelling t.a.v. werk- tmheden en werktijden; lige tijd onder hoge werkdruk jed kunnen blijven functioneren. ten op Zoom en Breda. I bieden: 'n boeiende en afwisselende inctie; :n goed salaris en secundaire beidsvoorwaarden O E N M O D E H-time/part-time m/v leze baan je aan, schrijf dan na®- Van Bommel Schoenmod® t.a.v. Hein van Bom*"® Veemarktstraat 214811 ZB Br telefoon: 076 514 56 Business Art Service met vestigingen in Raamsdonksveer (watertoren), Groningen, Maastricht en Brussel is met 32 medewerkers een toonaangevend kunstadviesbureau in de Benelux. Kernactiviteit is kunstverhuur aan bedrijven en instellingen. In verband met de voorspoedige groei zoeken wij een gemotiveerde U verzorgt de kunstinrichting bij bedrijven en over nacht daarbij minstens éénmaal per week elders. Enerzijds vraagt deze functie fysieke inspanning en rijvaardigheid, anderzijds heeft u goede communicatieve vaardigheden nodig om de klant adequaat van advies te kunnen dienen. Een klantgerichte, flexibele, uitgesproken dienstverlenende instelling en affiniteit met binnenhuisarchitectuur en kunst zijn daarbij voor deze afwisselende functie vereist. Bent u ook een teamplayer en spreekt deze uitdagende en zelfstandige functie u aan, stuur dan uw schriftelijke motivatie voorzien van curriculum vitae aan Business Art Service, afdeling personeelszaken. Postbus 193, 4940 AD, Raamsdonksveer. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer Peter Jonkers, hoofd collectiebeheer, 0162-514481. M Business Art Service Randstad Polytechniek is een dienstverlenende organisatie die bedrijven en instellingen in de technische markt professionele ondersteuning biedt bij het realiseren van hun projecten. Hooggekwalificeerde technische specialisten worden vanuit een dienstverband met Randstad Polytechniek gedetacheerd bij uiteenlopende opdrachtgevers. Wij voeren opdrachten ook intern uit in onze modern geoutilleerde en ISO-gecertificeerde tekenkamers. Procestechnologie is een van onze specialismen. Onze procestechnici bieden ondersteuning bij het ontwerpen, ontwikkelen en in bedrijf houden van procesinstailaties in de chemische, petrochemische, farmaceutische, metaal-, papier- en voedings- en genotmiddelenindustrie en installaties in de warmte- en energieopwekking. Randstad Polytechniek maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1996 een omzet van 6 miljard. Organisatie Verschillende bedrijven in de (petro-)chemie en energie opwekking in de regio Zeeland West-Brabant. Uw kerntaak U werkt pijpleidingsystemen uit onder de verantwoordelijkheid van een groepsleider. Uw profiel U heeft een opleiding HTS/MTS Werktuigbouwkunde of Procestechniek met kennis van AutoCAD, MicroStation en/of Pro Engineer. U bent bereid aanvullende cursussen te volgen. Uw contractperiode Het betreft een contract voor de duur van een project met een optie op vast dienstverband bij Randstad Polytechniek. Uw honorering Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Randstad Polytechniek biedt u een combinatie van zekerheid en veelzijdigheid aan. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. Mevr. B.E.A. Boddaert, Willem Alexanderlaan 45,4532 DB Terneuzen. Voor telefonische informatie: (0115) 61 76 55. Of naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer RJ. Verster, Prinsenkade 5c, 4811 VB Breda. Telefonische informatie: (076) 520 88 80. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad. Fri-d'0r B.V. is een dynamische onderneming met productiebedrijven te Bergen op Zoom en Tilburg, die zich toelegt op de vervaardiging ven een hoogwaardige kwaliteit voorgebakken diepgevroren patates-frites en vele andere aardappelproducten. Fti-d'0r behoort tot de grootste aardappel- verwerkende bedrijven in Europa. Het merendeel van onze producten wordt geëxporteerd. Momenteel zi jn er in Nederland ongeveer 310 mensen werkzaam in onze organisatie. Om de voortdurende groei van onze fabrieken in goede banen te leiden, zijn wij voor zowel onze vestiging in Bergen op Zoom als in Tilburg op zoek naar kandidaten voor de functie van De procestechnoloog is binnen de afdeling productie werkzaam in een team van drie procestechnologen, de producttechnoloog en de technical manager. Dit team draagt, even tueel in samenwerking met de afdeling Quality Assurance (QA) zorg voor de verhoging van kennis en inzicht in productieprocessen en zet deze om in praktische verbeteringen. De functionarissen rapporteren aan de factory manager en technical manager. Deze contactrijke, afwisselende en zelfstandige functie, met ruimte voor initiatief en verantwoordelijkheid, zien wij bij voorkeur ingevuld door kandidaten die voldoen aan de volgende functie-eisen: een afgeronde opleiding HBO-Levensmiddelentechnologie of gelijkwaardig met als specialisatie procestechnologie; ervaring in een soortgelijke functie in de voedingsmiddelenindustrie, bij voorkeur opgedaan in de aardappel-/ groenteverwerkende industrie; beheersing van Lotus en WordPerfect onder Windows (of ander modern softwarepakket); goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; leeftijd 25 - 40 jaar. Wanneer u ook praktisch bent ingesteld, beschikt over uitstekende communicatieve eigen schappen en gewend bent om zowel zelfstandig als in teamverband projectmatig te werken, dan bent u mogelijk één van de toekomstige collega's met wie wij graag kennismaken. Fri-d'Or biedt haar medewerkers behalve een prettige werksfeer ook een goed pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectieve pensioenregeling, mogelijkheid tot deelname aan bedrijfssparen en enkele collectieve verzekeringen. Voor meer informatie kunt u maandag 23 juni 1997 tussen 15.00 en 17.00 uur bellen met de heer Van Poppel, factory manager Tilburg, telefoon: 013 - 5 780 780 of de heer Jeroense, factory manager Bergen op Zoom, telefoon: 0164 - 272 500. Uw motivatie om voor een oriënterend gesprek in aanmerking te komen, vernemen wij graag in uw bondige sollicitatiebrief. Deze ontvangen wij graag, samen met een uitge breid Curriculum Vitae én duidelijke vermelding van de vacature (in Bergen op Zoom en/of Tilburg) die uw voorkeur heeft, voor 27 juni 1997 op onderstaand adres. De eerste oriënterende gesprekken zijn gepland in de tweede week van juli 1997. Fri-d'Or B.V., Postbus 394,4600 AJ Bergen op Zoom, t.a.v. mevrouw M.A.D.T. Potters. 117= Outatteal v*n da TaofaaoOax froap twhaleA BanrtoiOd» Civiflla Techniek Btoktrocaohntok InduitrMkfo Autom*U*»rtog MÜXTU Werktuigbouwkunde VN P Draft is lid van de VNP en aangesloten bij de VRO. Draft... Continu werk in techniek! Zoekt u ook een baan waarin een beroep wordt gedaan op uw technische kennis en ervaring? Een functie die zowel inhoudelijk ats op het gebied van salaris, arbeidsvoorwaar den en perspectieven zeker aan uw verwachtingen vol doet? Kies dan voor een carrière op projectbasis bij Draftj Voor onze opdrachtgevers zijn wij per direct op zoek naar: Medewerker Bouw- en Woningtoezicht Voor een gemeente gaat u toezicht houden op verleende vergunningen, administratieve verwerking van projecten, controle bij illegale verbouwingen en baliewerkzaamheden. U heeft een MTS- en/of HTS-Bouwkunde opleiding en rele vante werkervaring. Projectduur: tot januari 1998. Regio: Midden-Brabant. Voor meer informatie: Miranda Matthijssen. Handhaver/Vergunningverlener Wm Voor een overheidsinstelling gaat u handhaven en vergun ningen verlenen in het kader van de Wet Milieubeheer voor inrichtingen in de categorieën II en III. U heeft een HBO- opleiding en t jaar relevante werkervaring. Goede rapporta ge-vaardigheden zijn vereist. Projectduur: 6 maanden. Regio: Tilburg. Voor meer informatie: Vënja Goossen RAW-bestekschrijver Voor een ingenieursbureau gaat u bestekken voorbereiden en schrijven volgens de RAW-systematiek. De projecten zijn o.a. bouw- en woonrijp maken, reconstructies en nieuwe aanleg van GWW-werken, kleine Beton- en Waterbouwkundige werken. U heeft een MTS- en/of HTS- dipioma Weg- 81 Waterbouw en enige jaren ervaring in het schrijven van RAW-bestekken. Flexibiliteit en het kunnen werken in een jong en enthousiast team zijn een vereiste. Projectduur: minimaal 1 jaar; bij gebleken geschlkheld behoort een vaste aanstelling bij de opdrachtgever of bij Draft tot de mogelijkheden. Regio: 's-Hertogenbosch. Voor meer informatie: Bas Dekkers of Remko Kwaks. Voor bovengenoemde functies of andere vacatures in de vakgebieden Bouwkunde, Civiele Techniek, Elektrotechniek, Industriële Automatisering, Milieu en Werktuigbouwkunde kunt u contact opnemen met DRAFT TILBURG: tel. 013-544 08 48, Spoorlaan 404a, 5038 CG, Tilburg. Of stuur uw CV naar: Postbus 845, 5000 AV, Tilburg, fax 013-544 °7 09. Iedere dinsdagavond zijn wij geopend tot 21.00 uur. Bet of kom langs voor een persoonlijk gesprek! Bezoek onze site op Internet met regelmatig nieuwe vacatures: http://www.draft.nl E-mail: info@tllburg.draft.nl Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving 81 selectie biedt Vedior meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Elektromonteurs. Wij hebben regelmatig werk voor ervaren kandidaten die graag willen werken als elektromonteur in zowel de installatie- als de industriële branche. Info: Roosendaal en Breda. Coördinator/calculator. Welke enthousiaste en gemotiveerde installatiemonteur wil een stapje hogerop? Wie durft de uitdaging aan om het werk van een aantal monteurs te plannen, contacten met klanten en leveranciers te onderhouden en ook nog voor- en nacalculaties van verschillende projecten bij te houden? Durft u deze dynamische functie aan? Bel dan direct met onze vestiging in Roosendaal. Technisch medewerkers. Wij zijn op zoek naar kandidaten die voor een bedrijf in Breda aan de slag willen als technisch medewerker. De werk zaamheden bestaan uit het onderhoud aan machi nes, vervanging van krimpborden en onderhoud en vervanging van gereedschappen. Wij vragen kandidaten met een mechanische- en/of elektro technische opleiding LTS-niveau te reageren. Info: Breda. Technisch inkoper. Wij zijn op zoek naar een zeer ervaren inkoper in de technische sector. De werkzaamheden bestaan uit het verdelen van uit bestedingen, contacten onderhouden met zowel klanten als leveranciers en de inkoop van beno digde producten. Wij vragen kandidaten met een MBO- of een NEVIE-opleiding te reageren. Tevens kunnen ervaren kandidaten die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging reageren. Het betreft een vaste baan waarbij een krachtige persoonlijkheid en affiniteit met techniek absoluut noodzakelijk is. Een 9 tot 5 mentaliteit is zeker niet op zijn plaats. Info: Roosendaal. Service-coördinator. Voor een bedrijf dat ge specialiseerd is in luchttechnische installaties zijn wij op zoek naar een coördinator/werkvoorberei der die het inplannen van service-engineers en de inkoop voor zijn/haar rekening gaat nemen. Wij vragen kandidaten met een opleiding op MTS- niveau, bij voorkeur Werktuigbouwkunde, kennis van het Engels en Duits in woord, ervaring met MS-Word en Excel en enige commerciële ervaring te reageren. Info: Etten-Leur. Tekenaar/constructeur MTS/HTS-WTB. Heeft u ervaring in het tekenen en ontwerpen van machi nes en machine-onderdelen met behulp van Auto CAD en interesse in het ontwikkelen van hoog waardige producten, dan hebben wij een interes sante functie voor u in de regio Roosendaal. Info: Roosendaal. LTS 'ers Metaal. Wilt u graag aan de slag in de metaalbewerking, dan hebben wij voor u diverse mogelijkheden binnen deze sector. Info: Roosen daal. Technisch illustrator. Voor een relatie In Breda zijn wij op zoek naar kandidaten die ruime erva ring hebben met Apple Draw en zich bezig gaan houden met het vervaardigen van technische handleidingen. Het betreft een opdracht voor lan gere tijd en bij gebleken geschiktheid eventueel uitlopend naar een vast dienstverband. Info: Breda. Projectmedewerk(st)er. Wij zijn op zoek naar kandidaten die op dit moment een HBO- of een universitaire opleiding volgen of een opleiding pas hebben afgerond in de richting Bedrijfskunde of Informatiekunde, die vanaf 1 juli t/m eind sep tember willen meehelpen een informatieplan op te stellen voor een grote onderneming in Roos endaal. Info: Roosendaal. Machinebankwerker. Voor een machinefabriek in de regio Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar kandidaten met LTS-C Metaal, eventueel aange vuld met SOM of een MTS-opleiding. U gaat voor namelijk conventioneel draaiwerk verzorgen voor een bedrijf dat machines vervaardigt voor de ver pakkingsindustrie en onderdelen voor de scheep vaart. Bij gebleken geschiktheid bestaat er de mo gelijkheid voor een vast dienstverband. Info: Raamsdonksveer. Assembleerders. Voor een fabrikant van be- drijfsdeuren voor de Duitse en Oostenrijkse markt in de regio Raamsdonksveer zoeken wij assem bleerders of productiemedewerkers met een tech nisch inzicht. Info: Raamsdonksveer. Technicus buitendienst. Welke MTS'er Elektro/ Elektronica met enige ervaring met elektrotech nische installaties en PLC-programmering wil zijn opgedane kennis gebruiken voor een uitdagende en dynamische buitendienst functie? Wij zijn op zoek naar een kandidaat die de Engelse en Duitse taal beheerst en geen bezwaar heeft tegen het rei zen naar het buitenland. Komt u voor deze baan in aanmerking, neem dan contact met ons op. Info: Raamsdonksveer. Voor deze vacatures kunt u contact opnemen met Vedior, Haven 5, Breda, telefoon: (076) 5225822. Nieuwe Markt 53c, Roosendaal, telefoon: (0165) 545955. Elftweg 2b, Raamsdonksveer, telefoon: (0162) 517511. Bisschopsmolenstraat 108, Etten- Leur, telefoon: (076) 5017667.

de Stem | 1997 | | pagina 19