DE STEM PERSOIXIEE (WIO Mercuri urval EXPORT MANAGER li arsibel EÏS Projectleider Calculator/Werkvoorbereider ::r=rrr constructeur/tekenaar Post t Blaniestiji Projecten ON Gemeente Haaren (N.B.) EERSTE MEDEWERK(ST)ER FINANCIEEL BEHEER lliJiteïI ALBIlWlCgB UTICON-DYNATHERM BERGEN OP ZOOM BREIDT UIT 1 m DYMATIiRH m Sales manager financiële dienstverlening ir randstad interim kader Service technicus m/v ADVIESGROEP Verkoopmedewerker ZUIDWEST HEDESLAND Martens en Van Oord inventieve en daadkrachtige "ondernemer" met groeipotentieel een creatieve en zelfstandige collega Herhaalde oproep ALLROUND UITVOERDERS ASSISTENT UITVOERDERS WERKVOORBEREIDERS ALLROUND TIMMERLIEDEN 1 -au Bouwmeesters van nu consultants engineers mmm Breda Ulvenhout commercieel/administratief medewerker (m/v) voor circa 3 dagen per week. Is op zoek naar een Functie eisen: - Enthousiasme - Verkoopervaring in bedieningszaak - Affiniteit met de schoenenbranche - Representatief - Team geest DE STEM ZATERDAG 21 JUNI 1997 Martens en Van Oord Beheer B.V. in Oosterhout (NB) omvat een groep bedrijven, werkzaam op het gebied van grond-, weg- en waterbouw, transport, materieelverhuur en overslagactiviteiten. De onderneming heeft zich ontwikkeld tot een toonaangevend en solide bedrijf met zo'n 75 medewerkers. Dit is onder andere bereikt door met grote deskundigheid, ervaring en een verfrissen de kijk op problemen voortdurend te zoeken naar creatieve oplossingen. Het bedrijf beschikt over het modernste materieel en men hecht grote waarde aan vakmanschap, veiligheid en kwaliteit. Om de voortvarende groei in opdrachten in goede banen te leiden, is besloten de organisatie uit te breiden met enthousiaste medewerkers (m/v), die het maximale uit henzelf willen halen in de functie van De baan: U wordt verantwoordelijk voor een aantal projecten, waarbij u leiding geeft aan enkele uitvoerders. U onderhoudt op directieniveau de contacten met de opdrachtgevers, vaak in combinatiewerken, zet de structuur van de projecten op, beheert de projectbegroting en onderhandelt zelf over meer- en minderwerk. Daarnaast bent u voortdurend alert op kansen in de markt en weet u deze om te zetten in gerichte acties om als bedrijf nieuwe projecten te verwerven. U werkt nauw samen met het bedrijfs bureau, uw collega projectleiders en de administratie. U rapporteert aan de bedrijfsleider. Gevraagd: U bent een ervaren hoofduitvoer der/projectleider, die hoge eisen stelt aan de kwaliteit van het werk en voortdurend zichzelf probeert te overtreffen. U weet als geen ander uitvoerders en collega's te stimule ren en bouwt een goede relatie op met de opdrachtgevers. Door oplei ding en/of werkervaring heeft u HBO-niveau WW of CT bereikt en beschikt u over het nodige financiële en commerciële inzicht. U heeft uw sporen verdiend in de GWW sector en bent toe aan meer ruimte en zelfstandigheid. Ervaring met combinatiewerken is een pluspunt. De baan: Samen met uw collega's van het bedrijfsbureau verzorgt u een scherpe en inventieve calculatie en werkvoorbereiding. U beoordeelt de bestekken, maakt een kostprijs en stelt de uiteindelijke prijsaan- bieding voor. U vraagt bij derden prijzen op, bezoekt inlichtingen en inschrijvingen. Verder houdt u zich na opdracht in overleg met de projectleider bezig met de werk voorbereiding. U doet voorstellen met betrekking tot inkoop van mate rialen en/of uitbesteding van onder delen van het werk. U rapporteert aan het hoofd bedrijfsbureau. Gevraagd: U bent een zelfstandige en stress bestendige persoon, die het beden ken van inventieve en praktische oplossingen een uitdaging vindt. U kunt in deze brede functie goed prioriteiten stellen en met deadlines werken, zonder de collegialiteit uit het oog te verliezen. U heeft een flexibele instelling en een zelfstandige werkhouding. Met een afgeronde HBO-opleiding CT heeft u een goede basis, waarbij enige praktisch werk- c.q. stage-ervaring als calculator of uitvoerder een pluspunt is. Geboden: Zelfstandige, brede functies met reële doorgroeimogelijkheden binnen een middelgrote organisatie met een solide marktpositie. Een geheel eigen filosofie en aanpak, die leidt tot een diversiteit aan projecten en combinatiewerken. Een platte organisatiestructuur met korte communicatielijnen en een professioneel team collega's met veel expertise en inzet. Een goed salaris en arbeidsvoorwaardenpakket. Kiest u voor een solide maar minder alledaagse aannemer? Schrijf of fax dan een korte brief met c.v., onder vermelding van ref.nr. 132.978121-A voor de Projectleidersfunctie en 132.978121-B voor de functie van Calculator, binnen 8 dagen aan Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126, 4818 CP Breda. Faxnummer: 076 - 5207448. Vermeld a.u.b. uw vakantieplannen. De gemeente Haaren is ontstaan op 1 januari 1996 als gevolg van gemeentelijke herindeling, waarbij de gemeenten Haaren, Helvoirt en Esch zijn opgeheven en samengevoegd tot de nieuwe gemeente Haaren. Met ingang van 1 januari 1997 is hieraan toegevoegd het dorp Biezenmortel. De nieuwe gemeente telt 14.000 inwoners, ligt tussen de grote bevolkingsconcentraties van de regio's 's-Hertogenbosch, Tilburg en Eindhoven en wordt gezien als een groene buffer tussen de stedelijke bebouwingen. De gemeente Haaren vormt een levensvatbare plattelandsgemeente waar het goed wonen, werken en recreëren is. In de ambtelijke organisatie bestaat een vacature voor een op het bureau Financieel Beheer en Interne zaken (FBI). Functie-inhoud: - Mede-opstellen van de jaarrekening - Mede-verzorgen van diverse rapportages - Mede zorgdragen voor een adequate uitvoering van de financiële administratie - Vakinhoudelijke ondersteuning en coaching van medewerk(st)ers van het bureau - Applicatiebeheer van het financiële pakket (Kramers/IGA) - Optreden als waarnemend comptabele - Verrichten van/assisteren bij overige werkzaamheden binnen de sector. Functie-eisen: - HBO denk- en werkniveau, hetgeen onder meer kan blijken uit SPD/HBDO- financiën - Een zodanig ruime werkervaring, dat de functie zelfstandig en volledig kan worden uitgevoerd, waarbij het fungeren als collegiaal aanspreekpunt binnen het bureau een vanzelfsprekendheid is - Analytisch vermogen en accuratesse. Een assessment-center kan tot de selectieprocedure behoren. Salaris: Voor deze functie wordt, afhankelijk van opleiding, ervaring en capaciteiten, een salaris geboden van maximaal 5.613,- (funcieschaal 9, norm 1 augustus 1996). Het functieniveau is voorlopig, op basis van functiewaardering zal later een definitief niveau worden vastgesteld. Inlichtingen: kunnen worden ingewonnen bij het hoofd bureau Financieel Beheer en Interne Zaken, de heer J. Kuijpers, telefoon 0411-627225. Sollicitaties voor deze functie kunnen tot en met 30 juni 1997 gericht worden aan de gemeente Haaren, t.a.v. de staffunctionaris P&O, postbus 51, 5268 ZH Helvoirt. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GN BOUW B.V. is een moderne allround bouwonderneming met ruim 80 jaar ervaring. De onderneming richt zich op de uitvoering van groot- en kleinschalige projecten in de utiliteitsbouw, woning bouw, restauratie, renc vatie en groot onder houd. Het gebied waarin zij werkzaam is wordt gevormd door de provincies Zuid- Holland, Utrecht en Noord-Brabant. Slothoeve Gravensteyn Amstelwijckweg 14, Postbus 601, 3300 AP Dordrecht Tel. 078-6183677 Fax 078-6183538 Wegens uitbreiding zoeken wij: Functie-eisen allround uitvoerder: MTS-bouwkunde Uitstekende contactuele eigenschappen Ervaring in een vergelijkbare functie Functie-eisen assistent uitvoerder: MTS-niveau Uitstekende contactuele eigenschappen Functie-eisen werkvoorbereider: MTS/HTS-niveau, bouwkunde Ervaring is vereist Leeftijd 25 tot 30 jaar Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: GN BOUW t.a.v. de directie Postbus 601, 3300 AP Dordrecht. ALBIN CE, gevestigd te Geertruidenberg. is een jonge onderneming die bedrijfs- en garagedeuren in aluminium en staal produceert. Door een uniek con cept van marktbenadering en productinnovatie heeft ALBIN CE een uitstekende reputatie opgebouwd in Europa. Om de groei verder te ontwikkelen zoekt ALBIN CE INDUSTRIAL DOORS B.V. ALBIN CE Centraleweg 11b 4931 NA Geertruidenberg Tel. 0162-514339 Fax 0162-522096 De functie: Vergroten dealernetwerk binnen Europa Adviseren en ondersteunen dealers Meebepalen en waarmaken begroting Het profiel: HBO-niveau verkregen door opleiding en/of ervaring Beheersing moderne talen Groot verantwoordelijkheidsgevoel, flexibel, doelgericht Sterke persoonlijkheid en uitstraling, communicatief Leeftijd ca. 30-35 jaar ALBIN CE biedt u een afwisselende en zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen initiatief. Het salaris en de secundaire arbeidsvoor waarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Geïntereseerd Stuur dan binnen 10 dagen een korte brief met uitge breid c.v. naar: ALBIN CE, t.a.v. de directie, Centraleweg 11b, 4931 NA Geertrui-? denberg. jj Uticon-Dynatherm is een onafhankelijk multi- Voor onze vestiging in Bergen op Zoom disciplinair ingenieursbureau voor industriële en willen wij graag in contact komen met utiliteitsprojecten. Het bureau beweegt zich op 9em°tiveerde, vakbekwame personen, die he, terrein van energ.etechniek, procestech- in, f huidj9e werksituatie onvoldoende ontplooiingskansen zien en vooruit willen. mek, klimaatbeheersing, installatietechniek yyy bieden u een werkkring, die rijk is aan ET en wr, machinebouw, staalbouw, trans- variatie en waarin aandacht is voor persoon- porttechniek en computertekeningen, zoals lijke ontwikkeling en ontplooiing van de mede- explodedviews werkers. Als daar aanleiding toe is, stimuleren Uticon-Dynatherm functioneert als onaf- een vakgerichte studie en dragen in belang- u njke mate bij in de kosten daarvan. De toekomst banket,,k adviesbureau voor zowel vgn Qnze medewerkers bepaa|, jmmers Qok de kleine ais voor omvangrijke projecten toekomst van ons bureauVanwege een structurele en als dienstverlenende co-engmeer groei van zowel interne als externe projecten voor alle relevante vakdisciplines, (ook internationaal) willen wij graag kennis maken Relaties die behoefte hebben aan meteen. ondersteuning van de eigen orga- constructeur capaciteit. Uticon-Dynatherm tekenaar/constructeur b.v. maakt deel u,t van de machinebouw en piping H&H/BMA groep, producen- 99 w ten van machines vnnr de Bent u de aangewezen persoon voor een van boven- ZZ^ "jZ: «aande vacature* Bent u ",n" voor een nieuwe uitdaging? Neemt u dan maar meteen telefonisch contact met ons op; en installeren complete Qp grond van een persoonlijk gesprek kunnen wij misschien productielijnen en turn- a| snej op dén lijn komen. Maar vanzelfsprekend mag u ons om key projecten over de te beginnen ook een sollicitatiebrief sturen hele wereld. Opleiding: Het vereiste opleidingsniveau ligt afhankelijk van de geam bieerde functie op HBO- of MBO-niveau, aangevuld met even tuele passende beroepsopleiding. Ervaring met Auto-Cad 12 is een vereiste. U kunt contact opnemen met de heer G.J. van Drenth, Uticon-Dynatherm BV, Telefoon 0164-217700, postbus 29, 4600 AA Bergen op Zoom. EINDHOVEN - BERGENOPZOOM - OSS Randstad Interim Kader is gespecialiseerd in het ter beschikking stellen van hoog gekwalificeerd en ervaren personeel, op basis van werving en selectie, detachering en uitzending. De onderneming verleent haar diensten op uiteenlopende werkterreinen, waaronder Marketing Sales Randstad Interim Kader maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1996 een omzet van f 6 miljard. Organisatie Bij een recent gestarte onderneming op het gebied van financiële dienstverlening hebben wij een vacature voor een sales manager. Het betreft een onafhankelijke financiële organisatie, gevestigd in Breda. De organisatie richt zich op de particuliere markt met een nieuw financieel concept, een totaaloplossing afgestemd op een lange termijn-visie. De organisatie heeft professionele adviseurs in dienst die beschikken over uitgebreide kennis van en ervaring met financiële planning. Uw kerntaak U bent verantwoordelijk voor de commerciële uitbouw van deze unieke formule. U gaat de buitendienst uitbreiden, in eerste instantie binnen Brabant. Uiteraard bent u ook verantwoordelijk voor de begeleiding van de buitendienst. U bent primair verantwoordelijk voor het commercieel succes van uw financiële adviseurs. Uw positie U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Uw profiel U heeft minimaal hbo-niveau en beschikt over enkele jaren relevante werkervaring in de financiële dienstverlening. U heeft kennis van hypotheken, levensverzekeringen en beleggingsproducten. U heeft aantoonbare resultaten geboekt. Gevoel voor ondernemerschap, commercie en kwaliteit zijn uw sterke kanten. In het relatiebeheer weet u zich te presenteren als de professionele adviseur. Als leidinggevende bent u een echte people manager. Het veroveren van nieuwe markten is een uitdaging die u zoekt. Uw contractperiode Het betreft een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband. Uw honorering Tot een maximum van f 90.000,- bruto op jaarbasis, daarnaast een variabele beloning afhankelijk van resultaat. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Interim Kader, t.a.v. de heer R.A. van den Berg, Fellenoord 340, 5611 ZH te Eindhoven. Voor telefonische informatie: (040) 243 96 45. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren binnen 7 dagen na verschijning van dit blad. Kantoren Randstad Interim Kader, afdeling Marketing Sales: 1076 CV Amsterdam, IJsbaanpad 2 (020) 400 40 47 5611 ZH Eindhoven, Fellenoord 340 (040) 243' 96 45 7511 JE Enschede, Piet Heinstraat 4-6 (053) 434 33 75 6221 KV Maastricht, Avenue Ceramique 6 (043) 321 33 37 3062 ME Rotterdam, Lichtenauerlaan 184 (010) 212 14 11 3581 CG Utrecht, Maliebaan 77 (030) 236 82 88 8011 LD Zwolle, Eekwal 8 (038) 422 61 66 I A A T W E R K FLEXIBILISERING Post Blankestijn Projecten is een toonaangevend bureau op het gebied van flexwerk. Gespecialiseerd in detachering voor functies op het gebied van produktie, admi nistratie en techniek. Binnen onze resultaat gerichte visie bestaat uitsluitend ruimte voor medewerkers die affiniteit vertonen met alles wat zij doen en ondernemen. Die motivatie weten wij te stimuleren door onze werkgeversfunctie op maatschappelijk betrokken wijze in te vullen. Zoekt voor haar opdrachtgever Home Products Service BV, de service organisatie voor ATAG en PELGRIM, een energieke en enthousiaste Taken: verzorging van een kwalitatief hoogstaande service in uw rayon; het verhelpen van storingen aan keukenapparatuur zoals gas-, elektra-, induktie, ceratherm en halothermkookplaten, ovens, friteuses, magnetrons, vaatwassers en koelkasten; het geven van produktdnformatie en gebruikersadviezen aan de konsument; het geven van technische adviezen aan onze afnemers; administreren van servicebezoeken en beheren van eigen voorraad onderdelen. Wij vragen: MTS-E opleiding, ervaring in de witgoedbranche strekt tot aan beveling; Bent u geïnteresseerd? Bel of schrijf naar: Post Blankestijn Projecten, Tolweg 26, 3851 SK ERMELO, Tel. nr.: 0341 - 561199. Fax nr.: 0341 562504. dienstverlenende en commerciële vaardigheden; grote mate van zelfstandigheid en initiatief; goede kontaktuele en representatieve eigenschappen; flexibele instelling t.a.v. werk zaamheden en werktijden; enige tijd onder hoge werkdruk goed kunnen blijven functioneren. Rayon: Bergen op Zoom en Breda. Wij bieden: een boeiende en afwisselende functie; een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Arsibel Adviesgroep is een actief, snelgroeiend kantoor met vestigingen in Ulvenhout en Breda (Haagse Beemden). Wij zijn werkzaam op het gebied van Makelaardij o.z., Financiële Planning Verzekeringen Met een enthousiast team van 10 mensen zijn wij dagelijks druk doende voor onze cliënten. Service staat hierbij voorop. Vanwege toenemende werkzaamheden zijn wij voor ons kantoor Ulvenhout op zoek naar een: Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten: - in bezit van Assurantie-B diploma - enkele jaren werkervaring - ervaring met geautomatiseerde verwerking van verzekeringsge- gevens; - ervaring met WordPerfect; - commercieel, servicegericht, accuraat en sterk administratief onderlegd. Uw sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto dient u uiterlijk 4 juli a.s. te zenden aan: Arsibel Adviesgroep, t.a.v. Ton Vermeulen, Postbus 30, 4850 AA Ulvenhout. Telefonische informatie tijdens kantooruren: tel. 076-5601030. Uiteraard zal uw reactie vertrouwelijk behandeld worden NVM MAKELAAR N M O DE full-time/part-time m/v Spreekt deze baan je aan, schrijf dan na® Van Bommel Schoenmak® t.a.v. Hein van Bornrn Veemarkfstraat 21,4811 ZB Brea telefoon: 076 5MK

de Stem | 1997 | | pagina 18