DE STEM P E O l\l E E Bedrijfsleider Op zoek naar een leuke baan? VANKUUKDEUREN AFDELINGSCHEF MKB Breda lm 2 relatiebeheerders (AA) en 1 assistent-accountant Mercuri Urval Kansen in tijdelijk werk JOE WERKEN INEEN VEELZIJDIG BEDRIJF HET ST. ELISABETH ZIEKENHUIS KPvk- een actiegericht manager, die mensen kan motiveren DS IC/CCU-, CCU- EN KINDERVERPLEEGKUNDIGEN m/v St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg HET IS MAAR NET WA T JE AANTREKT IN HET ST. ELISABETH ZIEKENHUIS Zoekt op korte termijn: In deze functie onderhoudt u de relatie met opdrachtgevers en bent u verantwoordelijk voor een optimale bediening van uw cliënten. U bent voor uw opdrachtgevers adviseur, klankbord en vertrouwenspersoon. U begeleidt en coördineert de administratieve dienstverlening aan uw cliënt en ondersteunt adviesopdrachten of voert deze zelf uit. Daarnaast geeft u leiding aan assistenten en zorgt u ervoor dat zij zich individueel en als team ontwikkelen. Essentieel is relevante werkervaring van tenminste 7 jaar in de accountancy. U beschikt over praktische fiscale en automatiseringskennis. Naast uw vakmanschap zijn uw leidinggevende capaciteiten van belang. U bent efficiënt, kritisch, communicatief sterk, servicegericht, toont initiatief en beschikt over acquirerende capaciteiten. Als assistent-accountant houdt u toezicht op financieel-administratieve diensten voor uw cliënten of voert u deze zelf uit. Tijdens de dagelijkse werkzaamheden werkt u in kleine teams voor verschillende cliënten. Op deze wijze komt u in aanraking met alle facetten van de accountancy. U bent medeverantwoordelijk voor de begeleiding van minder ervaren assistenten. Voor de ambitieuze assistent-accountant zijn er ruim voldoende doorgroeimogelijkheden. Onze gedachten gaan uit naar personen met een voltooide opleiding AA of studie SPD, dan wel studerend daarvoor. U beschikt over enkele jaren relevante werkervaring. U bent gericht op uw cliënten, initiatiefrijk, flexibel en creatief. U heeft een brede interesse voor alle aspecten van het ondernemerschap. SOLLICITATIE? Voor meer informatie over deze funties kunt u contact opnemen met de heer Jan E. Houweling AA, directeur KPMG Breda, (076) 5 240 240, privé (0416) 311 890. Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 1 juli zenden aan KPMG, t.a.v. de heer J. Pronk, personeelsmanager, Postbus 29714, 3001 GD Rotterdam, o.v.v. de functie waarnaar u solliciteert. BIEMANS BETON groep met een veertiental werkmaatschappijen en onderdeel Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. fff? Breda Ambitieuze Vrouwen, Doktersassistentes en Schoonheidsspecialistes VANKUUKDEUREN B.V. postbus 229 - 5000 ae tilburg Commercieel talent m/v Aanpakkers m/v Schoonmaker m/v Chauffeurs m/v Orderverzamelaars m/v Heftruckchauffeur m/v Magazijnmedewerker m/v Levensmiddelentechnologen m/v Kantined, Administi Industries Autopoet Telemarke Vaklieden Overige vak HIJNEN C0IV te RAAMSD ir randstad uitzendbureau] DE STEM ZATERDAG 21 JUNI 1997 Het St. Elisabeth Ziekenhuis is een compleet en complex bedrijf. In deze boeiende organisatie met 673 bedden werken dagelijks ruim 2000 mensen, direct en indirect, samen aan de zorg voor de patiënten. Het St. Elisabeth Ziekenhuis telt 27 ver- pleegafdelingen, die zorgdragen voor een optima le verpleging en verzorging van de klinische patiënten. Op een tweetal gespecialiseerde verpleegafdelin- gen ontstaan vacatures. Het betreft: De afdeling Intensive-Care (26 bedden). Dit is een afdeling waar ruimten, middelen en personeel specifiek bedoeld en gereserveerd zijn voor ver pleegkundige en medisch technische hulp aan patiënten bij wie de vitale functies zijn bedreigd. De afdeling is onderverdeeld in meerdere units: nl. twee beademingsunits, een unit postoperatieve zorg en een unit hartbewaking. De kinderafdeling is opgesplitst in twee afdelin gen waaronder de algemene kinderafdeling K2 met 40 bedjes, verdeeld over 3 units. Deze afde ling is gericht op de leeftijdsgroep van 0 tot 1 jaar, 1 t/m 4 jaar en 5 jaar en ouder. De intensieve kin derafdeling K4 met 21 bedjes is verdeeld over 2 units. Deze zijn gericht op te vroeg geboren babies en kinderen van 0 tot 16 jaar met intensieve zorg behoefte. Binnen deze afdelingen ontstaan vacatures voor enkele ervaren IC/CCU-, CCU- en Kinderverpleegkundigen m/v Functie: Deze gespecialiseerde verpleegkundige is verant woordelijk voor de uitvoering van de verpleegkun dige zorg en het begeleiden van patiënten en fami lie. Daarnaast begeleidt en instrueert zij/hij ver pleegkundigen in opleiding voor een specialisatie. De functies kunnen zowel full-time als part-time (minimaal 32 uur) worden vervuld. Wat vragen wij: bent in het bezit van het diploma A-verpleeg kundige of HBO-V en de betreffende aantekenin gen. U beschikt over ruime ervaring en kunt zelf standig werken en binnen gegeven richtlijnen prioriteiten stellen. Wat bieden wij: Het salaris wordt vastgesteld conform de CAO Ziekenhuiswezen. Het eindsalaris bedraagt voor IC-verpleegkundigen maximaal f 5.179,- bruto per maand conform FG 50. Voor de kinder- en CCU- verpleegkundige geldt als maximum salaris f 4.558,- bruto per maand conform FG 45. informatie: Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de betreffende afdelings hoofden. Voor de IC en CCU: de heer B. van Hees, afdelingshoofd IC, tel: (013) 539 13 13 sein 105. Voor de kinderafdeling: Mevr. S. van Buijtene, tel: (013) 539 13 13 sein 353. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 4 juli a.s. rich ten aan het St. Elisabeth Ziekenhuis, t.a.v. de Dienst Personeelszaken, Postbus 901515000 LC Tilburg, onder vermelding van een van de volgen de vacaturenummers: Voor IC/CCU: 97.81Voor CCU 97.82 en voor Kinderverpleegkundige 97.83. Relatiebeheerders (AA met certificerende bevoegdheid) Assistent-accountant De Struyk Verwo Groep is een landelijk opererende van het internationaal opererende beursfond CRH plc. Betontegels, banden, betonstraatstenen, betonnen leidingsystemen, afwaterings- systemen en vormen van straatmeubilair zijn de belangrijkste producten. Relaties zijn overheden, aannemers, architecten en handelsondernemingen. Door het zeer brede producten pakket, de ruime naambekendheid, het innovatieve karakter en de hoge servicegraad is de groep erin geslaagd een prominente positie in de markt te bereiken. Biemans Beton in Oosterhout, één van de dertien werkmaatschappijen, produceert een breed pakket aan betonstraatstenen. Ter versterking van het Biemans team zijn wij namens onze opdrachtgever op zoek naar m/v/ kandidaten voor de functie van De functie: - U geeft leiding aan de afdelingen productie, intern transport/ opslag en technische dienst met in totaal 25 medewerkers. - De verantwoordelijkheid m.b.t. de effectiviteit en de efficiency van arbeid en gebruik van machines en materiaal is uw primaire aandachtsgebied. - Een zorgvuldige afstemming met de verkoopleiding voor wat betreft het commercieel wense lijke en het productietechnisch haalbare vraagt continue om uw aandacht. - U bent een voortrekker bij het bewerkstelligen en handhaven van een goede werksfeer binnen de productie-organisatie. - In samenspraak met de directie formuleert en realiseert u pro ductiedoelstellingen t.a.v. kost prijs, leveringsbetrouwbaarheid en product/procesverbeteringen. Biemans Beton vraagt: - Opleiding op HBO-niveau; bij voorkeur in een technische richting. - Leidinggevende ervaring binnen een productie-organisatie. - Leeftijd 30 plus. - Nuchtere manager met oog voor kwaliteit, kwantiteit en continuïteit. - Een flexibel organisatietalent met gevoel voor kwaliteit en efficiency. Biemans Beton biedt: - Een brede functie waarin u zelfstandig invulling kunt geven aan uw resultaatverantwoorde lijkheid. - De mogelijkheid om uw organi satorische- en leiderschaps talenten te benutten. - Een prettige werksfeer in een hecht team bij een solide bedrijf. - Een prima arbeidsvoorwaarden pakket. Is dit de vervolgstap in uw loop baan? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 10.972198 en uw vakantieperiode aan Mercuri Urval B.V. Westblaak 132 3012 KM Rotterdam. Schademonteur m/v Voor een garagebedrijf in Roosendaal. Taken: allerlei voorkomende werkzaamheden op de schade-afdeling, zoals schuren, strak zetten, voorbewerken, montagewerk, enz. Vereistautotechnische achtergrond. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers en Bas van Oevelen, tel. (0165) 55 70 47. Procesoperators m/v In Oudenbosch hebben we een vacature voor mechanische operators. Vereist: technische opleiding, bij voorkeur Vapro-A, ervaring in soortgelijke functie. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Antoinette de Waal, tel. (0165) 55 70 47. Betonmedewerkers m/v Voor een bedrijf in Oudenbosch. Taken: inbouwen en schoonmaken van mallen, betonijzervlechten. Vereist: technisch inzicht, van tekening kunnen lezen. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Antoinette de Waal, tel. (0165) 55 70 47. Constructiebankwerker m/v Voor een metaalbedrijf in Roosendaal. Taken: zagen en boren, af en toe C02-lassen. Vereist: metaal opleiding, van tekening kunnen lezen. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers, tel. (0165) 55 70 47. Vakantiewerkers m/v Voor een aantal bedrijven in Roosendaal en omstreken zijn wij op zoek naar vakantie krachten die zowel dagdienst als onregel matige diensten willen draaien. Het gaat om verschillende werkzaamheden, zoals productiewerk, werken in de horeca of in de agrarische sector. Vereist: wanneer je ploegendienst wilt draaien, moet je minimaal 18 jaar zijn. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Caroline Bolder en Bas van Oevelen, tel. (0165) 55 70 47. Vellen-offsetdrukker (klein formaat) m/v Voor een grafisch bedrijf in Roosendaal. Taken: instellen en bedienen van de machine, eventuele storingen oplossen. Vereist: grafische opleiding, technisch inzicht. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Bas van Oevelen, tel. (0165) 55 70 47. Secretaresse m/v Voor een accountantskantoor in Roosendaal. Taken: uitwerken van financiële en fiscale verslagen, correspondentie, klanten ontvangen, receptie, enz. Vereist: MEAO-secretarieel of Schoevers, minimaal 1 jaar werkervaring als secretaresse. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers, tel. (0165) 55 70 47. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Roosendaal. Taken: veel Engelstalige correspondentie en het voeren van Engelstalige gesprekken, orders verwerken, receptie, telefoon, enz. Vereist: MEAO-opleiding, goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Bas van Oevelen, tel. (0165) 55 70 47. Datatypistes m/v Wij zijn op zoek naar ervaren datatypistes die 5 avonden per week beschikbaar zijn. Vereist: goede typevaardigheid zowel numeriek ajs alphanumeriek, typediploma is een pre. Het betreft een functie met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Breda, Kim Kraakman, tel. (076) 520 09 80. Voor een internationaal koeriersbedrijf zijn wij op zoek naar: - oproep koeriers - commercieel medewerker met kennis van minimaal de Engelse en de Duitse taal - administratief medewerker infodesk Het betreffen functies voor langere tijd. Voor meer informatie: Start Breda, Kim Kraakman, tel. (076) 520 09 80. Start Breda, Van Coothplein 102, tel. (076) 520 09 80; Start Roosendaal, Laan van Brabant 64, tel. (0165) 55 70 47. LadyLine is een hooggespecialiseerd instituut op het gebied van slankheid en figuurcorrectie bij vrouwen, met 19 vestigingen. Onze natuurlijke methode is uniek, weten schappelijk bewezen en bestaat uit een combinatie van doelgerichte bewegingstherapie in een speciale verwarmde kabine, ozonzuurstoftherapie en voedingsadviezen. Wij zoeken voor ons instituut te: Taken: het geven van voedingsadviezen en individuele begeleiding bij bewegingstherapie receptionele en administratieve werkzaamheden het voeren van verkoopgesprekken Wij vragen: affiniteit met onze diensten goede communicatieve vaardigheden leeftijd tot 23 jaar enthousiaste instelling woonachtig in vestigingsgebied van het instituut flexibele instelling m.b.t. werktijden Ma. t/m Do. van 10.00 tot 20.00 uur en Vr. van 10.00 tot 16.00 uur Wij bieden: zelfstandig en boeiend werk in een jong en enthousiast team goede werksfeer bij een solide bedrijf prima salaris mede afgestemd op de prestaties een interne opleiding en regelmatige trainingen een fulltime baan of een baan als oproepkracht Uw brief met c.v. en pasfoto kunt u richten aan: LadyLine Instituten b.v„ t.a.v. Mevr. K. van Steijn Postbus 247, 6700 AE Wageningen. Tel.: 0317 - 424616 Voor directe indiensttreding zoeken wij een voor onze schaverij. De juiste persoon beschikt over leidinggevende capaciteiten; heeft een goed improvisatievermogen en is in staat het productieproces zelfstandig op snelheid en kwaliteit soepel te laten verlopen. Ervaring met houtbewerkingsmachines (alleskunners, 4-zijdige schaafmachines, profileermachines, etc.) is een must. Onze voorkeur gaat uit naar een praktijkman uit de branche- Ervaring, een praktische instelling en een goed organisatietalent is belangrijker dan leeftijd. De juiste persoon kan rekenen op een goede beloning. Met de hand geschreven brieven, vergezeld van een pasfoto en opgave van antecedenten, worden gaarne ingewacht door de directie van In opdracht van een technisch detacheringsbureau in de omgeving van Breda, zoeken wij een commercieel manager/consulent die een zelfstandige pioniersfunctie ambieert. Gevraagd wordt een HBO werk-en denkniveau, aantoonbare commerciële ervaring met het uitzenden van technisch geschoold personeel en een affiniteit met de diverse lastechnieken. Geboden wordt een uitdagende functie binnen een jonge en flexibele organisatie, budgetverantwoordelijkheid en een passend salaris met aantrekkelijke winstdeling. Geïnteresseerd? Informatie bij Cees van der Stelt, tel. (076) 522 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Wij hebben volop werk voor mannen en vrouwen die van aanpakken weten. De werkzaamheden betreffen zowel laden en lossen van vrachtwagens/ produktiewerk als timmerwerkzaam- heden. Ben je lange of korte tijd beschikbaar, aarzel niet en neem contact op. Informatie bij Lars Hoedemaker, tel. (0114) 32 11 22, Hulst, Vismarkt 8. Voor een bedrijf in Roosendaal zoeken wij een industrieel schoonmaker, die elke dag beschikbaar is vanaf 16.30 uur. Ervaring met industrieel schoonmaakwerk is gewenst. Informatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 56 06 29, Roosendaal, Dr.Brabersstraat 10. Voor een groothandel in Krabbendijke zijn wij met spoed op zoek naar chauffeurs.De werkzaamheden bestaan uit het afleveren van levensmiddelen bij supermarkten in Zeeland en West-Brabant. Ben jij in het bezit van een chauffeursdiploma en een rijbewijs CE, en ben jij in juli en augustus beschikbaar, dan is deze baan wellicht iets voor jou. Bel of kom langs voor meer informatie. Informatie bij Renate Does, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Voor een groothandel zijn wij regelmatig op zoek naar gei veerde medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het verza melen van orders of het sorteren van emballage. Ben jij 18-23 jaar, enkele weken of langer beschikbaar en wil jij graag in een leuke werkomgeving aan de slag, dan is deze (vakantiejbaan vast iets voor jou. Bel snel of kom langs. Informatie bij Renate Does, tel. (0113) 23 16 00, Goes, Piet Heinstraat 2b. Voor een bedrijf in Etten-Leur zoeken wij reach-heftruck- chauffeurs. Deze banen kunnen zowel fulltime als parttime vervuld worden. Ervaring op een reachheftruck is een must, een Evo-diploma is een pré. Heeft u interesse in deze funktie neem dan contact met ons op. Informatie bij Angelica Hagens, tel. (076) 503 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Voor een bedrijf in Etten-Leur zoeken wij iemand op MB0- niveau voor het uitvoeren van allerhande werkzaamheden in een magazijn. Voor deze funktie is computerervaring en kennis i van de Engelse taal een must. Heb je hiernaast ook nog ervanng op een heftruck dan hebben wij een baan in een jong en dynamisch bedrijf. Spreekt dit je aan, reageer dan snel. Informatie bij Angelica Hagens, tel. (076) 503 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Heeft u een opleiding MAS-levensmiddelentechnologie afgerond? Dan hebben wij wellicht een leuke baan voor u. Op dit moment zoeken wij enthousiaste kandidaten voor de functies; operator en commercieel medewerker. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Informatie bij Annet den Engelse, tel. (076) 503 69 99, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. T E R -# ~s Postbus 19,4 Duitslartcfw tel (0115)© In Breda zoeken wij ee uur per week een boui Voor verschillende rek administratief medem MEA0-er, die kennis ht Aanpakkers die een bijt hebben m het reinigen in Roosendaal. Voor een bedrijf in Oos op oproepbasis of fullt ploegendiensten draaiei Heb je reeds ervaring ii Roosendaal, dan kun je ven telefonische afsprai verband tot de mogelijkl Heb je ervaring als e monteur of als construe slag, dan ben je bij ons l Zoekt op korte t( winkel/technische Functie-eisen: Middelbaar techn gebied van pe's ei reidheid om op zi tot 30 jaar. Schriftelijke sollic richten aan: Hijnen Computer! nen, Sterrekroos t Voor inlichtingen naar dhr. E. van H Locatie Oortexhout Stichting de Vol den, een verzorg Bi Van deze funct ollega's waarg. de avondhoofd Functie-omschr De functionar voor de verple zowel verpleeg en draagt zodt optimale patië De functionar hnge en schrif inzicht verscha VUn de bewone De functionari behandelplan gevallen confo de daghoofder situatie afwijke De functionari voor het, in vot schuwen van ai Pastor ten beh< Kandidaten richten aan c., 2,5102 DA 1 •rekken, telefoon i wore de

de Stem | 1997 | | pagina 14