I'S. Breuk comités Ster van Zeeland Hockey vereniging Goes zit zonder standaardteams Veel zwemtoppers naar 'openingsrace' Otheense Kreek Zeilwedstrij den op Westerschelde Alexander Bauwen» de te kloppen man Belg Botte wint Supercross in Axel Hendrikse te sterk voor Van Poecke Voornamelijk Zeeuws-Vlaamse bestuursleden zagen samenwerking niet meer zitten SPORT ZEELAND B2 MITSUBISHI MOTORS Zijn de kleine dingen die Mitsubishi maken. Fors aantal inschrijvingen in Axel TENNIS Toekomst oogt niet erg gunstig voor 33 jaar oude club SPORTNIEUWS KORT Nieuwe trainers Corn Boys Masters zaalvoetbaltoernooi Hulst Concours hippique in Bruinisse Provinciaal kampioenschap dressuur Op Reynaert-tennistoernooi Hulst TENNIS DE STEM i i i i i VRIJDAG 20 JUNI 1997 Airbag passagier 1. IS-. ch :ht l>7. hi m onze zwemmedewerker peuzen - In een paar jaren g heeft de zwemclub De Schelde kans gezien zijn wed- jUijd in de Otheense Kreek jeer een internationaal aan- jen te geven. Het is zondag, j2 juni, na onderbreking van J0'n twintig jaar al weer de ^rde uitgave van de nieuwe 'Kreekrace' over een afstand van 3000 meter. Xen opzichte van de oude Kreek je is er heel veel veranderd. In die tijd ging het alleen over de af- j van 3000 meter, verdeeld in en vrije slag. In de groot nieuwe uitgave komen heel veel categorieën aan de start. Wed strijden voor de jeugd van 11 jaar en jonger, 13 jaar en jonger, 15 jaar en jonger en de masters van af 25 jaar en ouder komen nu aan bod. Vroeger werden die groepen ondergebracht in de grote wed strijd of in de prestatietochten. De Schelde heeft de pech dat de NK-senioren en jeugd ook dit weekeinde worden gehouden in Eindhoven. Daardoor zijn er heel wat toppers afwezig. Er moet echt een keuze worden gemaakt voor het Open Water Zwemmen of het Nederlands kampioenschap 50-meter-baan. Voor Miriam Verheijden, die het secretariaat van het organisatie comité in handen heeft, is dat wel een teleurstelling. „Je weet dat twee van dit soort evenementen elkaar beïnvloeden. Vorig jaar hadden we nog 300 inschrijvin gen, dit jaar heb ik er vijftig min der. En dat is gewoon erg jam mer. Er komen ook buitenlanders aan de start maar we weten niet wat hun kracht is. In ieder geval hebben we warmer water dan vo rig jaar en dat is toch een winst punt." Voor de Zeeuwen is het in feite de openingswedstrijd. Voor de Zee- landbekerklassementen komen naast de Kreekrace ook de wed strijden in de haven van Bres- kens, de Braakmanrace, de Gan- zetrek in Wilhelminadorp en de Kanaalrace in Vlissingen in aan merking. Sluis valt dit jaar af omdat er het Open NK lange baan (5 km) en lange afstand- zwemmen (25 km) wordt gehou den. Arno van den Berghe van Koewacht zal zijn Zeelandbeker dit jaar niet verdedigen. De meervoudig langebaankampioen van Zeeland heeft besloten we gens drukke werkzaamheden dit seizoen niet te zwemmen. Er wordt in Zeeland driftig gespe culeerd omtrent de opvolging. Thijs Salomé van Scheldestroom wordt als de grote favoriet be schouwd. Echter niet voor de Koewacht-trainer José van den Berghe. Hij tipt zijn eigen pupil Tom Pieterse als de te kloppen man. „Tom eindigde vorig sei zoen in het nationale junioren klassement op de derde plaats en ook nu weer gaat hij erg goed. Volgens mij gaat hij het dit sei zoen in Zeeland helemaal ma ken." Bij de vrouwen wordt het, indien de programmering van het NK in Eindhoven dat toelaat, een on derlinge strijd tussen de meisjes van Scheldestroom met Carolien de Milliano en Sandra Temmer man als grote favorieten. Het on derdeel schoolslag wordt een aangelegenheid tussen de Koe wacht-mannen. Ruud Hamelink is de favoriet. Bij de vrouwen gaat het tussen Ankie Buijs, Su zan de Baar van Koewacht en Carlien Schrijvershof van de Stormvogel. Programma Kreekrace: 11.30-11.40 uur: start 3000 meter vrije slag man nen/vrouwen; 12.40-12.45 uur: start 500 meter vrije slag jongens/meisjes 11 jaar en jonger; 13.05-13.10 uur: start 1000 meter vrije slag masters mannen/vrouwen; 13.25-13.30 uur: start 1000 meter vrije slag jon gens/meisjes 13 jaar en jonger; 14.25-14.35 uur: Start 3000 meter schoolslag mannen/vrouwen; 15.35- 15.40 uur: start 1000 meter schools lag masters mannen/vrouwen. Na afloop van de wedstrijden wor den er nog prestatietochten gehou den over ae afstanden 250 en 1000 meter. GL v.a. 935,-lmnd, mden Gids PTT Gids. [oor Eddy de Schrijver üoudekerke/Kloosterzan- le - Zowel het Wielerco- mité Koudekerke als de stichting Wielerpromotion Zeeuws-Vlaanderen hult zich in stilzwijgen over het terbreken van de samen werking voor de interna tionale Ster van Zeeland voor vrouwen. Slechts een kort maar helder commu niqué maakt duidelijk dat de vrijage ten einde is. Deze week werd in Kloosterzan- de besloten niet meer met elkaar e te gaan. De juiste reden is onduidelijk, maar iedereen weet het vorig jaar al niet snor at. Een artikel in deze krant, waar in voorzitter Klaas Lenstra op riep tot een overkoepelende or ganisatie voor deze meerdaagse voor vrouwen, zette veel kwaad Hoed in Kloosterzande en was le bekende druppel die de em- deed overlopen. Bak voordat de persconferentie deze driedaagse plaatsvond, leek er al een bom te liggen on der de samenwerking. Maar om wille van het evenement zijn er nog geen knopen doorge- hakt. Saillant detail is wel dat drie da gen voordat Kloosterzande met ie driedaagse naar buiten trad, erin de kantine van voetbalver eniging Koudekerke ook een presentatie was met niemand winder dan Leontien Zijlaard- Van Moorsel als blikvanger. Tij dens die presentatie ergerden di verse Kloosterzandse comitéle den zich aan de manier waarop Lenstra alles naar zich toe trok. Diverse comitéleden lieten zich daar met niet mis te verstane be woordingen over uit. „De Lens- ka's willen zichzelf weer naar voren schuiven, zodat zij zich op de borst kunnen kloppen," werd er hardop gezegd. Ook enkele bestuursleden uit Kloosterzande wilden niet lan ger meer samenwerken en dreig den op te stappen. Het voortbestaan van de Ster van Zeeland is volgens het com muniqué niet in gevaar. „De KNWU zal moeten uitmaken wie de organisatie toegewezen zal krijgen," wilde Klaas Lenstra als commentaar kwijt. Het be stuur van de stichting Wieler promotion Zeeuws-Vlaanderen komt deze week bijeen om zich te buigen over de ontstane situa tie en wat de mogelijkheden zijn om zelfstandig een wedstrijd a la Ster van Zeeland op poten te zetten. De stichting Wielerpromotion Zeeuws-Vlaanderen nam een aantal jaren geleden het initia tief om de vrouwenwedstrijd, die eerst gekoppeld was aan het Zeeuws-Vlaams Wielerweekend, over te nemen. De eendaagse wedstrijd groeide later uit tot de meerdaagse, in samenwerking met de stichting Wielercomité Koudekerke. Consul Henk Remijnsen betreurt de gang van zaken. „Het is jam mer dat er een einde is gekomen aan de samenwerking, want or ganisatorisch stak het allemaal best in elkaar. Alleen wilden de beide comités niet meer verder met elkaar. Een lijmpoging had geen enkele zin. Feit blijft nu dat er maar één organisatie de Ster van Zeeland in de toekomst zal kunnen organiseren. Welke kant dat uitgaat, is mij nog niet dui delijk. Je kunt je voorstellen dat er misschien met Brabant con tact gezocht zal worden, maar het kan ook best zijn dat er in Zeeuws-Vlaanderen gereden wordt met een uitbreiding naar België. Het zijn allemaal bespie gelingen. De toekomst zal uitwijzen wat het wordt. Maar ik blijf het jam mer vinden dat er geen mogelijk heid was om verder met elkaar samen te werken," aldus Re mijnsen. Consul Henk Remijnsen: „Jammer dat er geen mogelijkheid was om verder met elkaar samen te werken." FOTO CAMILE SCHELSTRAETE taeuzen - Onder de naam CRC-trophy' wordt zaterdag 28 zondag 29 juni voor de vijfde rar de zeilwedstrijden onder de '®r van CRC-trophy gehouden. wedstrijden worden afge werkt op De Westerschelde en de ®ganisatie is in handen van de %al Belgian Sailing Club uit Gent en de Terneuzense Water sportverenigingen Neusen en De Honte "e wedstrijden zijn speciaal be stemd voor schepen gemeten vol de Belgische CRC-formule. is in het leven geroepen wedstrijden te kunnen zeilen met niet specifiek als wedstrijd- jacht gebouwde en uitgeruste schepen. Zo kan ieder zeiljacht een CRC-meting krijgen onge acht haar afmeting, vorm of bouw. Men kan zich laten inschrijven in het clubhuis van WV De Honte op zaterdag 28 juni van 09.30 tot 10.30 uur en op zondag van 08.00 tot 09.00 uur. De starts worden gegeven op zaterdag om 11.30 uur en zondag om 10.30 uur voor de haven van Terneuzen bij boei 20. Het clubhuis van WV De Hon te ligt in de Oude Veerhaven van Terneuzen. Van onze tennismedewerker Axel - Alexander Bauwens voert het Cl-schema aan van het TV Axel-Rabo tennistoer nooi. Het evenement start ko mende morgen. Wedstrijdleider Wilfried Roe- landt heeft in totaal 331 inschrij vingen ontvangen. Dit betekent, gerelateerd aan de 269 inschrij vingen van vorig jaar, een aan zienlijke groei. Roelandt krijgt assistentie van een commissie be staande uit Door Fackeldey, Jaap Oppeneer, Lau Schreurs en Pim van Alem. Bondsgedelegeerde is Piet Adriaansens. Er dienen 210 wedstrijden te worden afge werkt. Dit jaar zijn er veel 'nieu we' deelnemers; ongeveer 25. Als alles conform de prognoses verloopt, speelt Alexander Bau wens in de Cl-finale tegen Gino Roctus. In het dubbel-Cl bij de vrouwen zijn Wendy de Schepper en Nancy Verstraeten favoriet, voor Ingrid Visser/Marjan Fraan- je- PLAATSINGEN MANNEN ENKELSPEL Cl: 1. Alexander Bauwens, 2. Gino Roctus. C2: 1. Cor de Jonge, 2. Reggie van den Berg, 3/4. Beny Ysebaert en Gert-Jan Louweret. Dl: 1. Jos Saman, 2. Leen Wijland, 3/4. Michael Pieters en Peter van Halteren, 5/6. Paul d'Hooghe en Vin cent Koole, 7/8. Edwin Sinke en Wil de Roeck. D2:1. Koos van Hese, 2. Dennie Cap- pendijk, 3/4. D. de Schepper en Peter van Remoortere. E: 1. Giancarlo Ambrosini, 2. Mario Beterams. DUBBELSPEL Cl: poule van vier. C2: 1. Van Tatenhove/Van den Berg, 2. Hamelink/Neve, 3/4. Michiel- sen/Lokken en Van Mossevelde/Mat- thijs. Dl: 1. Van Eerdenburg/Kint, 2. Pie- ters/d'Haens, 3/4. Broeders/Beuzen- berg en Brandt/Sinke. D2/E: 1. Statujew/Post, 2. Cappen- dijk/De Schepper, 3/4. Hame- link/Langerak en Van Hese/Hirdes. VROUWEN ENKELSPEL Dl: 1. Tilly Dierick, 2. Annemarie van Loo. D2/E: 1. Ilse Walraven, 2. Conny Weesepoel. DUBBELSPEL Cl: 1. De Schepper/Verstraeten, 2. Visser/Verstraeten. Dl: 1. Mol/Van Loo, 2. Dierick/Op- peneer, D2: 1. Van Houdt/Beterams, 2. Brandt/Dees. GEMENGD DUBBELSPEL Cl: poule van vier. C2: 1. Pieters/Dutree, 2. Van Taten- hove/Adriaansens. Dl: 1. Van Eerdenburgh/Van Waes, 2. Brandt/Verbunt. D2/E: 1. Van Graefschepe/Wieland, 2. Beterams/Beterams. ■tor Peter Snelders Goes - De ene zwarte bladzijde Vol§t de andere op bij de hock- ^ereniging Goes. Nadat hal- 'jjrwege de competitie 1996- het mannenteam zich °°r spelerstekort had moeten «ugtrekken uit de competitie, s nu duidelijk dat ook het "fouwenteam geen acte de raence zaj geven jn com_ Petitie 1997-1998. jj® vereniging zonder standaard- ToT ten c^ot'e 0Pgeschreven. Inl u 8' technisch commissielid «Hommels de toekomst niet zo enitr en koestert hij nog altijd ren a 1 ^at binnen enkele ja de t,e kentering ingezet wordt bij p s Jaar oude vereniging. „Het was natuurlijk even slikken voor ons. Ook niet meer dan dat trouwens. We zagen de bui na tuurlijk ruimschoots van tevoren hangen. Het kostte ons bij aan vang van de vorige competitie al moeite om zowel een mannen- als een vrouwenteam op de been te brengen. Dat beloofde op zich weinig goeds. Maar ietwat tegen beter weten in begin je toch aan de com petitie in de hoop dat het allemaal wel mee zal vallen. Dat men toch de bereidheid toont om wekelijks aanwezig te zijn en dat we op die manier een paar seizoenen zouden kunnen overbruggen tot er zich wel voldoende aanwas zou aan dienen. Bij de mannen liep het toch vrij snel mis. We verloren steeds met forse cijfers, de moti vatie zakte in de schoenen en als je dan al een bijzonder krappe selec tie hebt, dan weet je dat het af loopt. Links en rechts gaven spe lers de bekende pijp aan Maarten, wekelijks moesten we uit alle hoe ken en gaten spelers bij elkaar zien te rapen. Tot het moment dat je zegt: 'nu kan het echt niet lan ger meer'. Als je wedstrijden af moet zeggen omdat je niet spelers voldoende hebt, dan rest er nog slechts één oplossing: stoppen! We hebben ons mannenteam dan ook halver wege de competitie teruggetrok ken. Dat kost geld, maar we wil den zo niet verder gaan. Je du peert er andere verenigingen mee. De jongens die nog wel wilden spelen, hebben onderdak gevon den bij HSD in Zierikzee." „Bij de vrouwen was het ook niet om over naar huis te schrijven. Maar met aanvulling uit de jeugd en vrouwen 2 konden we het net redden. Soms speelden we wel met minder speelsters dan de toe gestane elf, we verloren vrijwel al tijd fors, maar zij toonden in ieder gevak nog de bereidheid om door te gaan en wilden de competitie afmaken. Dat hebben ze tenslotte gedaan. Slechts één matchpunt was de totale competitie-oogst voor dat team. Wij als vereniging hebben toch bewondering dat ze het karwei afmaakten. Er heerste zelfs nog een redelijk positieve sfeer in die groep." „Nu, ruimschoots voor het nieuwe seizoen, hebben we de koppen nog eens bij elkaar gestoken en kwa men tot de conclusie dat we vrou wen 1 maar niet in moesten schrij ven om problemen te vermijden. Van de meisjes Al en A2, zo'n 24 speelsters, bleven er slechts vier over om door te stromen naar de senioren. De rest gaat voor studie verder het land in en spelen dan hockey in de plaats waar ze gaan studeren. Officieel moet je bij zo wel de vrouwen als de mannen een standaardteam hebben, maar als je dat simpelweg niet hebt dan houdt toch alles op? We hebben wel een vrouwen 2, maar dat zijn oudere speelsters. Die hebben geen zin meer om op zondag verre trips te maken. Die spelen nog puur voor de lol, een stukje ont spanning. Zij voelen zich niet ge roepen om wekelijks op de toppen van hun tenen te lopen en dan nog met een flinke afstraffing af te Van onze motorsportmedewerker Axel - De Vlaming Kurt Botte heeft de tweede Supercross gewonnen, meetellend voor het Zeeuws Supercrosskam- pioenschap op het Smitsschorrecireuit in Axel. Aagteker- kenaar Kees den Hollander deed goede zaken door als tweede te eindigen. In de eerste wedstrijd in Rilland-Bath eindigde hij ook als tweede en daarmee voert hij het tussen- klassement aan. „Ik vond het spijtig, dat er niet meer concurrentie was," sprak Brusselaar Botte na afloop van de twaalf minuten durende fi nale, waarin hij heer en mees ter was. „Het was een mooi cir cuit. Ik doe dit graag, met het vele springen en het snelle draaien en keren. Het is dan jammer, dat er zo weinig strijd is." Die strijd leek aanvankelijk te komen van Axelaar Pascal de Zeeuw, die bij de eerste door komst nog in de slipstream zat van Botte. „Ik had er gewoon zin in. In de twee reeksen ging het al lekker en ik had het ge voel dat ik ook in de finale een eind kon komen." Een val in de tweede ronde en later nog een foutje wierpen hem ver achteruit in het veld. „Ik ben nog wel goed terugge komen, maar het was uiteinde lijk niet genoeg." Zijn inspan ningen zouden hem nog op een zesde plaats brengen. Beste Zeeuws-Vlaming was nu Bressiaander Piek Cruson, die achter Botte en Den Hollander redelijk onopvallend naar een derde plaats reed. De derde wedstrijd uit de serie van zes voor de Zeeuwse Su- percrosstrofee wordt op vrij dagavond 4 juli gehouden in Walsoorden. UITSLAGEN 60/80 cc: 1. Biorn Deketelaere, 2. Dieter Losfeld (Beiden België), 3. Dion Verhulst (Sluiskil), 4. Rinus van de Ven (Vlissingen), 5. Grego ry de Nooyer (Vlissingen). 125 cc: 1. Kevin Reijnaert, 2. Jur- gen Wybo (beiden België), 3. Den nis Schelleman (Magrette), 4. Sven van Pottelberghe (België), 5. Hans Kolijn (Terneuzen). Superklasse: 1. Kurt Botte (Bel gië), 2. Kees den Hollander (Aag- tekerke), 3. Piek Cruson (Bres- kens), 4. Kurt van de Vijver, 5. Serge Put (Beiden België), 6. Pas cal de Zeeuw (Axel), David Del- campe (België), Willem-Jaap Jan- se (Oost-Souburg), 9. Jimmy Sche- pens (België), 10. Kees van Rumpt (Dirksland). Sas van Gent - Het tussentijds vertrek van trainer Rony Kerck- voorde bij de voetbalvereniging Corn Boys uit Sas van Gent is in de eigen gelederen opgelost. Frans Gerritse en Hans van den Boom nemen vanaf komend seizoen de honneurs waar. Het twee tal is al zo'n elf jaar samen actief bij de jeugd van de Sasse ver eniging. Hulst - In sporthal Den Dullaert te Hulst wordt zaterdag (21 ju ni) het negentiende RVS Masters zaalvoetbaltoernooi gehouden. Burgemeester Kessen opent om 10.00 uur het toernooi met een goedgemikte aftrap. Deelnemers zijn Première Zaman Sport 1 Hulst, Parbo Windhoek 1 Goes, Merpati Muda Amsterdam, ZVH Morres 1 Hulst, Gewetra Nunspeet, Danny's Knipcorner Harder wijk, The Bombers Den Haag, Arrow Hulst, ADIO Zoetermeer en Heerenveense Boys. Bruinisse - De landelijke rijvereniging en ponyclub De Schouwse Ruiters uit Dreischor houdt zaterdag 21 juni een concours hippi que voor paarden en pony's. Plaats van handeling zijn de terrei nen van het park Aquadelta aan de Groeneweg in Bruinisse. De organisatie verwacht zo'n 260 starts. In de zware klasse dres suur is men verzekerd van 48 starts, in de M-klasse 62 en in de B- en L-klasse zijn 90 deelnemers. Het springen wordt gekenmerkt door een matige belangstelling. Tot nu toe schreven slechts 60 combinaties in bij zowel de paarden als de pony's. In die catego rie staat de inschrijving nog open, terwijl de dressuur reeds geslo ten is. In totaal nemen 21 clubs deel. De dressuurproeven begin nen om 09.00 uur en het springen start om 11.30 uur in de hoofd- ring. Uit Zeeuws-Vlaanderen nemen Oranjeruiters, Zwinruiters, Haringruiters en de ponyclub De Kleppertjes deel. Vrouwenpolder - Op de terreinen van de manege De Eendracht te Vrouwenpolder wordt woensdag 25 juni het Zeeuws kampioen schap dressuur op muziek gehouden voor viertallen en individue le combinaties, zowel bij de paarden als de pony's. Voor Zeeuws-Vlaanderen is het gecombineerde viertal van De Oranjeruiters en De Zwinruiters van de partij. Het viertal bestaat uit Christianne de Feijter met Aimee, Lieveke Goossens met Haydn (Oranjeruiters), Daniëlla Buijck met Bon Vivant, Suzan Malcorps met Houston en reserve Jan Noordhoek met Hurby (al len Zwinruiters). Lieveke Goossens neemt met Haydn ook deel aan de individuele titelstrijd. De wedstrijden beginnen om 19.00 Van onze tennismedewerker Hulst - Paul Hendrikse plaatste zich als laatste voor de B2-hal- ve finales van het Reynaert-tennistoernooi in Hulst. De IJzen- dijkenaar bleef in drie sets baas over Pascal van Poecke. moeten druipen. Dat team heeft trouwens twee seizoenen terug al eens het eerste vervangen en de toen opgedane ervaringen hebben hun besluit om het nu niet meer te doen alleen maar versterkt." „We moeten nu een afwachten wat de toekomst zal brengen. Op papier hebben we best aardig wat jeugd, maar als die eenmaal de ge rechtigde leeftijd bereikt heeft om naar de senioren over te stappen, is het de vraag wat er door de ge noemde studieperikelen over blijft. Daarom houden we de eer ste seizoenen nog een slag om de arm. Als zich eenmaal de moge lijkheid aandient om met een compleet seniorenteam bij zowel de vrouwen als de mannen te star ten, zullen wij dat uiteraard niet laten." Hendrikse speelt in de halve eindstrijd tegen Tom Huis. De andere halve finale gaat tussen schema-aanvoerder Mario Leen houwers en Guido van Poecke. In de Cl-categorie had Robin de Witte het nodige te stellen met Rudi Martens, zijn teamgenoot bij het Koewachtse De Eikenhof. Martens bewees andermaal pri ma in vorm te zijn, maar kon uit eindelijk niet verhinderen dat De Witte middels een drie-setter won. Terneuzenaar Ronny van Kessel schakelde de als tweede geplaatste Reggie Bun in drie sets uit. De halve finales bestaan op dit Cl-schema uit Bauwens-Pas- cal van Poecke en De Witte-Van Kessel. UITSLAGEN MANNEN ENKELSPEL B2: tweede ronde: Paul Hendrikse- Pascal van Poecke 6-1, 3-6, 6-0. Cl: tweede ronde: Robin de Witte- Rudi Martens 6-2, 3-6, 6-1; Ronny van Kessel-Reggie Bun 6-2, 0-6, 6-3. C2: kwartfinale: Filip de Smet-Joop Antheunis 6-1, 6-2. Dl: derde ronde: Leen Wijland-Fon- ny Verstraeten 6-3, 3-6, 6-4; Eddy van Pamelen-Philip de Baets 6-1, 7- 5, Koen van de Berg-Nico van der Heijden 6-7, 6-3, 6-2; Erwin Claas_ sens-Dennis de Block 6-4, 6-4; kwartfinale: Koen van de Berg-Jans Boes 6-1, 6-1. D 35+: eerste ronde: Mark Triest- André Verschueren 6-3, 7-6; tweede ronde: John Huis-Jans Boes 6-2, 5-7, 6-3; Hans van de Klooster-Ronny Bauwens 7-6, 6-3; Etiënne Nachte- gael-Mark Triest 6-1, 6-4. DUBBELSPEL Cl: eerste ronde: Van Cauteren/Ver- meulen-Van Jole/Van Tatenhove 6- 2, 6-2. C2: eerste ronde: Hamelink/De Put- ter-Nanna/Neve 2-6, 7-6, 6-4; twee de ronde: Dutree/De Jonge-Hame- link/Hamelink 6-3, 7-5; Van Goet- hem/Vlassenrood-Van den berg/Van den Berg 7-5, 2-6, 6-2. D2: tweede ronde: De Smit/Sponse- lee-Cappeteyn/Roodhuizen 6-0, 6-2; Willemsen/Pollet-Van Dorsse- laer/Heyenen 6-2, 6-2; De Bae- ts/Stofferis-Post/Statujew 6-2, 1-6, 6-2; Van Hese/Hirdes-Navarro/Van Regenmortel 3-6, 6-4, 6-2; Van Bo ven /Vernimmen-Boussen/Verwer 6- 2, 6-3. VROUWEN ENKELSPEL D2: eerste ronde: Mireille van de Bulck-Heleen Weemaes 6-2, 7-6. Dl: tweede ronde: Deruyck/Steyae- rt-De Moor/Verstraeten 1-6, 6-4, 6-2. GEMENGD DUBBELSPEL Cl: tweede ronde: Moerland/Mar- tens-Fraanje/De Pooter 7-5, 5-7, 6-4. Dl: tweede ronde: Steyaert/Rodrigo Schanssema/Eshuis 6-2, 4-6, 7-5. D2: eerste ronde: Reitsma/Vossen-De Kesel/De Burger 6-3, 7-6, De Zeeuw/Meyer-Dankaart/Blanckaert 6-1, 6-2; tweede ronde: Van Dronge- len/Puylaert d'Hooghe/Vliebergh 6-1, 6-0.

de Stem | 1997 | | pagina 11